miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Jak zmieniłam się w szpiega część 2

Dodał/a: Ana 2014-10-15 19:29:32 czytano 814 razy
Była dopiero środa pierwszego tygodnia września, a ja już miałam dość codziennego wstawania o 5:50. W prawdzie w szkole zawsze byłam około 30 min przed pierwszą lekcją i mogłabym przynajmniej te 20 min jeszcze pospać, ale dojeżdżałam do szkoły tramwajem i autobusem, a przez poranne warszawskie korki mogłam wejść do klasy po dzwonku, a nie lubiłam się spóźniać. W dodatku te zapasowe minuty pozwalały mi (...)

Nastolatka szpieg rozdział 1

Dodał/a: Angelika P. 2014-08-30 02:13:42 czytano 1191 razy
- Nie wiem kto wymyślił, że mam przychodzić do szkoły na 7:30. Nie, poczekaj, jednak wiem. To TY - w osatatnim słowie zawarła tyle jadu na ile zmęczenie jej pozwalało. - Czy ty wiesz, że musze wstawać o 6:30 a i tak zawsze biegne do tego zasranego budynku, z toną cegłówek na plecach ? - myślała o książkach.- Już dawno przerzuciłm sie na plecak, bo z torbą się ciężko biega (...)

Sztuka dorastania

Dodał/a: lisa23 2014-08-25 22:01:46 czytano 1390 razy
Powoli doszłam do szkoły. Emma wyściskała mnie i poszłyśmy pod klasę. Rozejrzałam się po ludziach, mój wzrok utkwił na...tym chłopaku! Dowiedziałam się, że ma na imie Zac i jest najbardziej rozchwytywanym chłopakiem w szkole. Jest z Sierrą, ale plotkują, że mają umowę, i on robi to dla jej popularności. Spodobał mi się, ale wiedziałam, że nie mam u niego szans. To zwykły lamer (...)

Historia z życia - cz. 1 - Wstęp

Dodał/a: zakochanbezpamięci 2014-07-08 09:33:31 czytano 1159 razy
Jestem zwykłą 14 letnią nastolatką, prawie zwykłą. Odchylam się odrobinę od innych. Tym że nie chodzę cała kolorowa, nie szleje za 1D itp. Co prawda nie mam nic do tych osób, ale ja jestem inna. Chodzę ubrana na czarno, kocham koszule, moje glany i kostka całego w naszywkach. Słucham rocka, metalu, trochę punku. Moimi ulubionymi zespołami są Coma i Fall Out Boy. Ale po za tym jestem jak inni mam ok. nie całe 165 cm, zielono-szare oczy, brązowe włosy, z wyglądu jestem podobno (...)

Ukryta Miłość cz.IX

Dodał/a: Domi;d 2014-05-29 17:28:07 czytano 1297 razy
-Uwielbiam – powiedziałam prawie niesłyszalnym głosem. – Chciałeś się ze mną spotkać, więc jestem , o co chodzi ? – zapytałam, bardzo ciekawa odpowiedzi. - Tak chciałem się z Tobą spotkać, ponieważ chce Ci coś bardzo ważnego powiedzieć. A mianowicie , to, że Cię Kocham i chce z całego serca Cię przeprosić za wszystkie moje błędy. Za ten pocałunek też, chociaż cieszę się, ze to zrobiłem, gdyż ten pocałunek był najlepszy w moim życiu. Wiem, że możesz mnie nienawidzić za to  (...)

Dziwne, nietypowe i wspaniałe cz.1

Dodał/a: zosiaktw 2014-04-25 19:04:03 czytano 924 razy
wybiłam. To też chyba jakoś zrobiło mnie popularniejszą. Nagrywam też z bardzo miłym gościem, starszym o jakieś 7 lat i innymi ludźmi w moim wieku, 2 lata starszymi - na youtube to normalne. Ostatnio nagrywałam z Pawłem i Jasiem. Paweł ma 26 lat a Jaś tyle co ja czyli rocznikowo 18. Nie znałam wcześniej Jasia, ale jest bardzo miły. Ma niski głos i to tak ładnie brzmi. Ciekawe czy jest przystojny.. ;) Mieszkam sama z mamą i z bratem. Tata nas zostawił. Mój brat ma na imię Michał i jest w moim (...)

Ukryta Miłość cz.VIII

Dodał/a: Domi;d 2014-04-23 15:15:30 czytano 1106 razy
Wróciłam do domu, rozpakowałam zakupy i udałam się do swojego pokoju z zamiarem posłuchania muzyki. Słuchałam tak, dopóki nie usłyszałam walenia do drzwi. Trochę się wystraszyłam, ale zeszłam na dół, aby otworzyć. Okazało się, ze to mama wróciła z pracy a zapomniała rano kluczy. Ucieszyłam się, że nie będę musiała siedzieć sama. Julka nocowała u koleżanki, a tato miał na wieczorną zmianę. Usiadałam z mamą w salonie i opowiedziałam jej o wszystkim co się dziś wydarzyło (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.4

Dodał/a: zosiaktw 2014-04-11 17:39:04 czytano 995 razy
Odeszłam w końcu i znowu.. poczułam się dziwnie.. jak by się na mnie patrzał. Postanowiłam zaryzykować i zatrzymałam się, niby to szukając w torbie telefonu, jak go wyjęłam to zanim go odblokowałam sekretnie spojrzałam w odbicie i tak! Widziałam jak na mnie zerka co chwilę!! No, ale co to mogło znaczyć? Przecież po prostu odchodziłam, czy to logiczne? Nie wiem... Ah.. czemu ja mam takie problemy? W sumie chyba naturalne. Zapięłam torebkę i poszłam w stronę Ani. Chwila.. gdzie ona  (...)

Ukryta Miłość cz.VII

Dodał/a: Domi;d 2014-03-24 16:31:56 czytano 1353 razy
-Tak- chłopak spuścił głowę. A we mnie coś się zagotowało – mówisz, że wariujesz, ale do mojej byłej przyjaciółki się przytulasz. Chłopak się nie odezwał słowem – wiedziałam, jesteś taki sam jak wszyscy inni. Po tych słowach odeszłam pod klasę, gdzie spotkałam znajomych. Lekcje minęły szybko. Poszłam do szatni po kurtkę i spotkałam w niej Oskara. Nie zwracając na niego uwagi wyszłam. Wróciłam do domu , odrobiłam lekcje i weszłam na fb a, że nie było nic ciekawego to wylogowałam (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.3

Dodał/a: zosiaktw 2014-03-19 10:35:42 czytano 1021 razy
Na moje szczęście, wcześniej zapomniałam wypakować t-shirt Jasia (Jaś miał fanów i własne koszulki) i turkusowe spodenki (nie mam pojęcia co one tam robiły) Ubrałam je i wyglądałam może jeszcze ładniej. Upięłam włosy w wysoki kucyk a mam ładne gęste włosy. :D No i poszłyśmy na ławeczkę przy fontannie. Chyba ładnie wyglądałam bo chłopcy się za mną oglądali, ale ja ich miałam gdzieś. Aha no i zapomniałam dodać, że ta koszulka Jasia to nie był jakiś wzorek tylko zdjęci jego twarzy  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia