miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.4

Dodał/a: zosiaktw 2014-04-11 17:39:04 czytano 279 razy
Odeszłam w końcu i znowu.. poczułam się dziwnie.. jak by się na mnie patrzał. Postanowiłam zaryzykować i zatrzymałam się, niby to szukając w torbie telefonu, jak go wyjęłam to zanim go odblokowałam sekretnie spojrzałam w odbicie i tak! Widziałam jak na mnie zerka co chwilę!! No, ale co to mogło znaczyć? Przecież po prostu odchodziłam, czy to logiczne? Nie wiem... Ah.. czemu ja mam takie problemy? W sumie chyba naturalne. Zapięłam torebkę i poszłam w stronę Ani. Chwila.. gdzie ona  (...)

Ukryta Miłość cz.VII

Dodał/a: Domi;d 2014-03-24 16:31:56 czytano 468 razy
-Tak- chłopak spuścił głowę. A we mnie coś się zagotowało – mówisz, że wariujesz, ale do mojej byłej przyjaciółki się przytulasz. Chłopak się nie odezwał słowem – wiedziałam, jesteś taki sam jak wszyscy inni. Po tych słowach odeszłam pod klasę, gdzie spotkałam znajomych. Lekcje minęły szybko. Poszłam do szatni po kurtkę i spotkałam w niej Oskara. Nie zwracając na niego uwagi wyszłam. Wróciłam do domu , odrobiłam lekcje i weszłam na fb a, że nie było nic ciekawego to wylogowałam (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.3

Dodał/a: zosiaktw 2014-03-19 10:35:42 czytano 379 razy
Na moje szczęście, wcześniej zapomniałam wypakować t-shirt Jasia (Jaś miał fanów i własne koszulki) i turkusowe spodenki (nie mam pojęcia co one tam robiły) Ubrałam je i wyglądałam może jeszcze ładniej. Upięłam włosy w wysoki kucyk a mam ładne gęste włosy. :D No i poszłyśmy na ławeczkę przy fontannie. Chyba ładnie wyglądałam bo chłopcy się za mną oglądali, ale ja ich miałam gdzieś. Aha no i zapomniałam dodać, że ta koszulka Jasia to nie był jakiś wzorek tylko zdjęci jego twarzy  (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-03-17 21:53:50 czytano 216 razy
- Więc Megan jak w Londynie ? - zapytał w końcu tata. Zerkając delikatnie na nią. - Dobrze, radzę sobie - odparłam . - Tak dobrze, że zapomniałaś, że Twój ojciec jeszcze żyje i czasem wypadałoby go odwiedzić- wtrąciła się Rosalie. W głowie Megg kłębiło się tyle myśli by po prostu wytargać ją za te jej sztuczne kudły i wycisnąć botoks z policzków. - Sama mi zabroniłaś, nie pamiętasz ? - zapytała, zaciskając ręce w pięści pod stołem. - oh nie rozśmieszaj mnie - rzuciła żona taty. Bawiąc się  (...)

Ukryta Miłość cz.VI

Dodał/a: Domi;d 2014-03-15 20:20:42 czytano 502 razy
Nie wiedziałam co o tym myśleć. Z jednej strony byłam zła na Oskara, ale z drugiej kiedy mnie przytulił czułam się nieziemsko. Jestem nienormalna. Ale.. Wyszłam z wody , ponieważ wracaliśmy. Kiedy wróciliśmy , szybko odrobiłam lekcje. Nagle dostałam smsa o treści: „dzisiejszy dzień był najlepszy w moim życiu, chciałbym znowu mieć Cię w ramionach :3 Oskar :*”. Mimowolnie uśmiechnęłam się do telefonu, lecz nie odpisałam. Poszłam się wykąpać i weszłam do łóżka. Leżąc tak (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.2

Dodał/a: zosiaktw 2014-02-26 15:35:26 czytano 555 razy
Kiedy Ania już poszła, zebrałam myśli i postanowiłam już nigdy nie przeglądać nieznanych filmików. Ale jednak zdecydowałam się do niego napisać. Lecz, na początku postanowiłam trochę pokomentować, żeby może zobaczył mój nick i awatar. Miałam lekką nadzieję, że moje zdjęcie go jakoś przyciągnie. Wszyscy mi mówili, że jest ładne. Od razu postanowiłam komentować (bez przesady) filmiki typu pokazywanie jakiejś paczki np. kostek Rubika do obliczeń i tam na jakieś zawody (nie znałam się (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.1

Dodał/a: zosiaktw 2014-02-22 23:02:43 czytano 690 razy
Ale, potem natknęłam się na przystojnego chłopaka. Trollował (robił sobie żarty) ludzi na chacie. Bardzo mi się spodobał, ponieważ jak już wspomniałam był bardzo przystojny. Bardzo mnie też rozśmieszył. W informacjach jego kanału przeczytałam, że ma 14 lat i jest singlem. Ucieszyło mnie to, ale nie wiem czemu, przecież się w nim nie zakochałam. Jak już to lekko zauroczyła mnie jego uroda. Miał kruczoczarne włosy i brązowe oczy. Od razu do mnie przemówiły. Chyba moja koleżanka  (...)

Ukryta Miłość cz.V

Dodał/a: Domi;d 2014-02-11 11:11:07 czytano 759 razy
-Daj mi się spokój. Lepszy nie jesteś. – powiedziałam w złości i odeszłam od niego. Chłopak coś jeszcze mówił ale nie miała ochoty go słuchać. Szłam chyba w stronę parku. Błąkałam się po nim kilka godzin. Postanowiłam wracać bo robiło się ciemno. Kiedy wróciłam do domu. Przywitałam się z mamą, która już wróciła z pracy i powiedziała, ze mam gościa, i siedzi on w salonie. Ździwiona poszłam i zobaczyłam Paulinę. Moja przyjaciółkę, ymmm byłą przyjaciółkę (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-01-29 15:02:53 czytano 328 razy
- Aha, to smutne - przytuliłam się do Nialla i tak tańczyliśmy już nic nie mówiąc. Harry mi się podoba, a to co go spotkało jest po prostu smutne. Dopiero o 3 nad ranem wróciłyśmy do mieszkania. Wymieniłam się z chłopakami numerami, co było dość trudne z Harry, gdyż kupił od kogoś narkotyki i wziął o wiele za dużo. Chłopaki trzymali go pod boki, by się nie przewrócił. Gdy tylko dotarłyśmy do domu od razu poszłyśmy spać. Jak dobrze, że jutro niedziela i nie muszę iść do pracy (...)

Ukryta Miłość cz.IV

Dodał/a: Domi;d 2014-01-24 17:41:25 czytano 898 razy
Biegłam ciemna, brudna ulica, szyby domów do okoła były doszczędnie powybijane. Czułam jak pot spływa mi po czole i plecach nie zważając na to biegłam dalej. Nie miałam odwagi się odwrócić, ale moja podświadomość mówiła mi, że goniący mnie mężczyzna jest uzbrojony, nie miałam jednak śmiałości zamiaru tego sprawdzić. Bałam się, pierwszy raz od dłuższego czasu się bałam. Skręciłam. Alejka w której się znalazłam była węższa a może sprawiała wrażenie takiej przez śmieci znajdujące się na (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia