małżeństwo

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "małżeństwo"

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XXIV

Dodał/a: Żan 2016-10-03 22:33:13 czytano 711 razy
Przytaknęła, fliknęła łzami przez nos i przytulając mnie, pozwoliła sobie na głęboki pocałunek ze mną. Nagle coś nam przerwało i momentalnie spojrzeliśmy na kipiejącą wodę z garnka pełnego makaronu, szybko podbiegając. Piana wyszła poza przykrywkę i zanim ją uniosłem przez rękawicę, zalała kuchenkę. Magda nie stała obojętnie, bo ratowała sos który zdążył się przypala (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XX

Dodał/a: Żan 2016-09-21 12:19:23 czytano 863 razy
Magda w końcu dotarła i od razu zajęła się dzieckiem. Chciałem się czegoś dowiedzieć, ale kazała mi czekać do wieczora. Leżałem już w łóżku, czekając aż wreszcie i ona się położy. Żeby było szybciej, leżąc wziąłem laptopa na kolana i sprawdzałem pocztę. Po dwudziestu minutach wstała od wózka (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XI

Dodał/a: Żan 2016-09-01 22:21:41 czytano 1053 razy
Rankiem obudziły mnie rozmowy dochodzące z kuchni. Magda chyba mnie wyprzedziła i chciała pierwsza wyjaśnić sprawę z chłopakiem. Kiedy otworzyłem drzwi, zgadzało się. Dawid siedział przy stole na kacu z plastrami opatrunkowymi na twarzy, a dziewczyna szykowała śniadanie (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział IX

Dodał/a: Żan 2016-08-28 20:14:41 czytano 1081 razy
- Rozwieść? Chyba byłbym idiotą - podniosłem się, biorąc ją w objęcia. Sama mnie objęła tuląc twarz w moich ramionach. - Proszę cię, nie rób tego więcej. Nie okłamuj mnie. Z dzieckiem możemy poczekać, albo mogę w ogóle go nie mieć, ale błagam, nie oszukujmy się nawzajem. Przytaknęła i to chyba byłoby na tyle. Przynajmniej wiem, ale czy faktycznie tak jest? Pewnie tak, bo nareszcie wiem skąd te leki (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział VIII

Dodał/a: Żan 2016-08-25 23:02:03 czytano 973 razy
Wszystko szło jak powinno. Dokładny termin naszego ślubu to 14 czerwiec. Do tego dnia tylko odliczamy. Póki co, jesteśmy zajęci proszeniem gości. Każdy jest zadziwiony tym że tak szybko wziąłem się za to co ważne. Odkąd skończyłem osiemnaście lat, każdy pytał mnie czy już kogoś mam. Potem jak lat mi przybywało, te pytania wzrosły. Dziwili się że taki przystojniak jak ja, mógłby być sam. Jestem tego zdania że jakby moja  (...)

Zaplanowane - Rozdział 1

Dodał/a: Raritiana 2016-07-20 22:15:22 czytano 481 razy
- Ale jej dwie starsze siostry mają lepszą opinie. Dlaczego wybrałeś akurat ją? Ona się nie nadaje na moją żonę, jak już muszę się żenić to mogła to chociaż być jakaś ciekawsza dziewczyna i ładniejsza. O urodzie Jennifer krążą legendy, a ja mam się żenić z jej młodszą nawet w połowie nie tak ładną siostrą - powiedziałem, co rusz, gdy wymykałem się z zamku na targ na portretach widywałem jej oblicze, każdy malarz (...)

Zaplanowane - Prolog

Dodał/a: Raritiana 2016-07-20 20:00:33 czytano 384 razy
Neterwood oraz Sednight są zagrożone atakiem bardzo niebezpiecznych krajów północy. W akcie zawarcia kontraktu pokojowego miedzy tymi krajami jedna z trzech cór króla Sednight ma ożenić się z jedynym synem króla Nerwood. Po mimo iż oboje przygotowywali się do tego iż pewnego dnia będą musieli się poznać oraz pobrać się żadne z nich nie czekało na to z upragnieniem. Książę Noah bawił się życiem korzystając z bogactwa (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ PIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-13 22:42:21 czytano 609 razy
Jak zobaczyłem Elizę, miałem ochotę paść i płakać tak samo jak ona. Czy płakała, to mało powiedziane, ona ryczy, a ja jeszcze nie mam pojęcia dlaczego. Była potargana, trochę z rozdartą bluzką, no i ogólnie cała się trzęsła. Jak dostała mnie w swoje objęcia, tak czułem że chyba zerwie mi skórę pleców razem z kurtką (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ CZTERNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-11 22:47:22 czytano 544 razy
Szef już od bardzo, bardzo dawna nie jest tutaj z nami. No może czasem, w zastępstwie, ale tak ogólnie to są tylko pracownicy. Też mi trochę szkoda, bo lubię współpracę z Weroniką, no ale dwa razy będziemy mieli okazję pracować razem. Dobrze mi się złożyło, bo akurat skończę pracę, zaczekam pół godziny na Maję i z nią będę wracał. Tak Eliza musiała gonić taksówkę i sama jechać. Już nie będzie musiała (...)

ŚWIATY DWA sezon 4 ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2016-04-08 01:41:20 czytano 811 razy
Naleśniki w moim wydaniu to taki nasz obiad na dzisiaj. Kiedy Eliza przez cztery tygodnie leżała w szpitalu po wypadku, jakoś musieliśmy sobie radzić. W sumie wcześniej nie było jej pół roku i daliśmy radę, więc teraz też przetrwaliśmy. Maja przynajmniej mogła porozmawiać z Elizą przez telefon; chociaż tyle (...)

12»