mąż

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "mąż"

ŚWIATY DWA sezon 4 ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2016-04-08 01:41:20 czytano 811 razy
Naleśniki w moim wydaniu to taki nasz obiad na dzisiaj. Kiedy Eliza przez cztery tygodnie leżała w szpitalu po wypadku, jakoś musieliśmy sobie radzić. W sumie wcześniej nie było jej pół roku i daliśmy radę, więc teraz też przetrwaliśmy. Maja przynajmniej mogła porozmawiać z Elizą przez telefon; chociaż tyle (...)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ DWUNASTY

Dodał/a: Żan 2016-02-10 08:28:08 czytano 610 razy
Nastał dla nas ranek. Spaliśmy jakieś dwie godziny, ale było warto. Obudziłem się jako pierwszy, a Eliza owinięta swoim kocem tak słodko jeszcze spała. Zupełnie żal mi było jej budzić, ale godzina dziewiąta, nie mamy za dużo czasu. Trzeba się ogarnąć i ja nie wiem skąd my dorwiemy jakieś ubrania na zmianę. Ja to jeszcze jakoś sobie poradzę, mój garnitur może być, ale ona (...)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2016-02-08 14:43:40 czytano 956 razy
- Dobra. Ślubuję Ci uroczyście, tu i teraz, że zawsze do końca będę Cię Kochał, traktował jak jedyną kobietę na całym świecie. Będę dbał o to żeby ten piękny uśmiech nie schodził z twojej twarzy. Twoje zdanie będzie u mnie zawsze na pierwszym miejscu i wszelkie potyczki, potknięcia, przewroty, będę rozwiązywał i prostował z tobą. Chcę żebyś traktowała mnie jak kogoś kto zawsze będzie przy tobie, byś nie bała się ze mną  (...)

Nieudane malzeństwo

Dodał/a: bozia 2014-02-10 19:22:53 czytano 1333 razy
I tekst ten można uznać ,za ostrzeżenie przed małżeństwem,Sławka znałam właściwie od 16 roku życia.Wyjazdy ,listy ,wspólni znajomi.Nasze życie się jakoś tam łączyło.Ja miałam swojego chłopaka,on na studiach wziął ślub.Widać taka wola nieba myślałam wtedy.Kontakt się urwał.Po roku pojawił się w hotelu pielęgniarskim powiedział ,że rozstał się z żoną.Przegadaliśmy noc.Pomyślałam biedny.to przyjaciel.Potem życie potoczyło się szybko wspólne mieszkanie ,dzieci .Okazało się ,że  (...)

wstyd mi za niego

Dodał/a: kornelka 2013-06-13 21:05:28 czytano 1046 razy
muszę się wygadać .Mam 28 lat od 5 lat jestem żona i mamą . Mam męża nie dość że gruby i w domu nic nie pomaga , nigdy nie przewinął dziecka , to jeszcze udaj wielkiego maczo! dzisiaj byliśmy na naukach bo mamy zostać rodzicami chrzestnymi . jest mi wstyd co za teksty walił do księdza .. okropnośc szturałam go ..to on..."co mnie szturasz ciągle" na głos inni słyszeli. strasznie mi głupioo...;( raczej jestem wesoła znosze t jego (...)