liceum

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "liceum"

Trying not to love you

Dodał/a: P. Van. Raven 2019-09-01 21:26:41 czytano 500 razy
Szczerze mówiąc nie wiem w którym momencie polubiłam ją. Czy było to wtedy, kiedy po raz pierwszy stanęła w mojej obronie, czy był to moment w którym płakałyśmy, wspierając się wzajemnie. Przyszywana siostra, najlepsza przyjaciółka, Amanda. Na pierwszy rzut oka różniło nas wiele. Ona -córka biznesmenów, piękna zwracająca na siebie uwagę, pewna siebie z charakterem i ja -nie wyróżniająca się z tłumu 20-letnia dziewczyna dobrze się (...)

Bad Boy część 5

Dodał/a: nowa 2018-08-07 14:15:13 czytano 774 razy
Znowu słyszę ten okropny budzik. Otwieram oczy i patrzę na zegarek i jest 6 super mam dużo czasu, powoli zeszłam z łóżka i podeszłam do szafy. Wybrałam czarne rurki z przetarciami na kolanach do tego białą luźną koszulkę i dżinsową koszulkę, poszłam do łazienki. Weszłam pod prysznic potem lekko pomalowałam rzęsy, ubrałam się i zeszłam na dół na śniadanie. Na dole zobaczyłam brata który oglądała telewizje (...)

Bad boy część 4

Dodał/a: nowa 2018-07-20 15:01:32 czytano 834 razy
- Dobra to cię odwiozę. Poszliśmy do aut. Chłopak zrobił się zimny i oschły w stosunku do mnie. Zatrzymaliśmy się przy moim domu a ja wysiadłam i poszłam w strone domu bałam się wejść i tej rozmowy ale trudno weszłam do domu wszędzie było ciemno. Postanowiłam że pójdę do swojego pokoju przed schodami spotkałam swojego brata była bardzo smutny i przygnębiony  (...)

Bad boy część 3

Dodał/a: nowa 2018-07-14 17:29:41 czytano 687 razy
Siedzę na łóżku ubrana w białą bluzke z nadrukiem i dżinsami z dziurami, mam rospuszczone włosy i cały czas siedzę chociarz jest już 12:49 czyli zaraz wychodzę z Lukem, ale czy ja dobrze robie a jeżeli on ma jakiś zakład a ja głupia zaraz sobie coś wymyślę. Patrze na zegarek i jest z 12:55 i w tym momęcie słysze samochód. Boże i co teraz może powiem że jestem chora ale on nie jest idiotą wczoraj się zgodziłaś a dzisiaj masz obawy dobra raz się żyje. Zeszłam na dół i zobaczyłam Luka z moi  (...)

Bad boy część 2

Dodał/a: nowa 2018-07-12 21:32:57 czytano 665 razy
Stoję i patrerze na jego samochód który coraz bardziej znika z mojego pola widzenia. Cały czas w głowie mam słowa Luka:" Od dawna miałem na nie ochotę". A potem tak porostu odjechał bez słowa wyjaśnień, dalczego on mnie pocałował? Cały czas się zastanawiam ale to nie jest problem że mnie pcałował problemem jest to że mi się to podobał a nawet bradzo i właśnie do mnie to dotarło co pomyślałam MI SIĘ TO PODOBAŁO I TO BARDZO. Ale pewnie znowu jestem jego kolejną zabawką albo  (...)

Bad Boy

Dodał/a: nowa 2018-07-11 12:47:44 czytano 869 razy
Nazywam się Alex Blue, mam brata Max Blue nie jestem podobna do mojego barata on popularny a ja szara myszka ale co tam ważne żebym odrabiała lekcje za niego czasami mam wrażenie ze on wogóle mnie nie kocha a to wszystko przez ten cholerny wypadek samochodowy w którym zgineli nasi rodzice , normalnie była bym w domu dziecka ale jak mój brat powiedział: " Z litości zabiorę cię z tąd ale nie będziesz mi przeszkadzać i robić problemów ". Tak teraz jak o tym myślę to on na prawdę  (...)

Studniówkowo-Biolchemowo

Dodał/a: Sylwia 2017-03-06 22:34:49 czytano 907 razy
Następnego dnia obudziła się dość wcześnie. Promyki zimowego słońca łagodnie łaskotały ją w twarz przez przestronne okno jej pokoju. Przeciągnęła się w łóżku. Tak więc to dzisiaj spełniają się marzenia, pomyślała i przekręciła się na drugi bok. Czuła się wolna od wszelkich zobowiązań. Żadnych sprawdzianów prezentacji klasówek. Sylwia zastanawiała się czy nie jest to już nieprzyzwoite cały weekend się nie uczyć (...)

Tandetna historia o przyjaźni.

Dodał/a: aania 2016-09-23 22:43:20 czytano 334 razy
Otóż kumplowałyśmy się i było zabawnie jak w żadnej z moich przyjaźni. Wszystkie chyba trochę zaczęłyśmy się w pewnym momencie zachowywać jak święte krowy, pełna akceptacja siebie. Ale. Ale żałosne były dla nas słabości, niezręczność. Często podkręcone na pokaz. To wzięło się od Karoliny ale szybko podłapałyśmy. Emila często dostawała po nosie jako ta najbardziej nieśmiała, ale w gruncie rzeczy wszystkie  (...)

Cieplarniany kwiat ~ prolog

Dodał/a: Tricky 2016-06-26 00:35:46 czytano 391 razy
-Taa.. Nie wiem kompletnie gdzie jest sala 217, a do tego nie mogłem znaleźć sekretariatu.-przyznaję z zawstydzeniem. -Hmm.. Może dlatego, że w tej szkole nie ma sali 217!-śmieje się.-Widocznie ktoś się pomylił. Albo ty coś źle odczytałeś. Możliwe, że chodzi o salę 211 na 2 piętrze. Sprawdzałeś? Mieści się zaraz koło sklepiku szkolnego, więc mogłeś przeoczyć. A jeśli chodzi o sekretariat, to mieści się on  (...)

poudawajmy cz. IV

Dodał/a: dama pik 2016-06-04 10:10:33 czytano 3630 razy
Przez kilka najbliższych dni udawali przed wszystkimi, że są parą. Spotykali się przy szkolnych automatach i tam spędzali przerwy trzymając się za rękę i rozmawiając o różnych sprawach. Nikt ich nie słyszał, bo licealny gwar zagłuszał w zasadzie wszystko. Adam raz za raz szeptał jej coś do ucha, ale zazwyczaj były to uwagi odnośnie kogoś siedzącego na ławkach przed nimi, lub stojącego przy tablicy ogłoszeń, od których  (...)