krótkie opowiadanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "krótkie opowiadanie"

380 km - 1

Dodał/a: AnaidPrincess 2018-06-10 01:49:20 czytano 302 razy
W tej chwili przerwał mi Travis, dzwoniąc do mnie na kamerkę na messengerze. Znam się z nim krótko, a już skradł moje serce, które wcześniej było zarezerwowane dla kogoś nie wartego. Pewnie uważacie, że byłam suką, że zdradziłam mojego wtedy jeszcze chłopaka, ale to nie było tak. Czułam się strasznie samotna w tymże związku, byłam bardzo nieszczęśliwa i widzieli to tylko moi przyjaciele. A najbardziej przeżywał to Travis. Wtedy on był mi najbliższy..Agnieszka miała swoje problemy (...)

Emma Evans V

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-18 16:18:58 czytano 340 razy
Nastał nowy dzień. Emma obudziła się jak zwykle w dobtym humorze, ale nie na długo. Gdy przypomniała sobie, że musi iść do szkoły łzy napłynęły jej do oczu. Nie miała siły męczyć się. Wszyscy uważali ją za mordercę, choć to była nieprawda. Postanowiła jednak, że się nie podda i pokaże im wszystkim że Emma Evans się nie boi! Jednak okazało się to trudne. Dlatego zadzwoniła do Alexa, czy mógłby za dziesięć minut przyjść pod jej dom, aby razem poszli na uczelnię. Alex sie zgodził więc  (...)

Emma Evans III

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-10 23:12:19 czytano 413 razy
To do zobaczenia.- gdy odszedł ona poczuła motylki w brzuchu. Po lekcjach poszla do biblioteki. On już tam był. Widocznie jest punktualny. Przywitali się i zaczeli robić projekt. Emma bie mogła uwierzyć że uczy się matmy razem z takim przystojnym chłopakiem. Po godzinie skonczyli. Jack wstał i zaczą się zbierać. Pożegnał się, podziękował i wyszedł. Emma również się ubrała i poszła do domu. W domu myślała o nich. Nie wiedziała kogo bardziej lubi.ubrała się w piżame rozczesała włosy i  (...)

Emma Evans II

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-06 23:10:50 czytano 822 razy
Gdy weszła do domu wszystko belo urządzone na bogato. Było pięknie, ale najberdziej podobał jej się jej pokój. Byl wiekszy od jej starego mieszkania. Od razu wzięła prysznic a ze było późno położyła sie spać. Jutro miała iść do nowej szkoły, więc chciała się wyspać. Gdy wstała rano wszystko było jal z bajki. Ubrala się w nowe markowe ciuchy, uczesała się, umyła u zeszła ba dół na śniadanie. Zhadła szybko jajecznicę i poszła do szkoły. Nie szla długo, bo ledwie 5 minut. Jej nowa szkoła była (...)

Emma Evans

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-04 21:03:23 czytano 413 razy
Wszyscy wsiedli i zawrczał silnik. Ruszyli. Do Los Angeles mieli jechać około 5 godzin. Wszystko dzięki mamie Emmy, która wygrała konkurs kulinarny i wygrała 50 000. Tata tym czasem dostał awans i został głównym zarządcą firmy. Teraz życie Emmy miało się zmienia zmienić. W Los Angeles mieszkają jej dziadkowie, więc ma ty już przyjaciół. Mieli zamieszkać w willi którą sprzedawał jakiś milioner. Najpierw jednak muszą podjechać do dziadków i odebrać siostrę Emmy. Kate ma już 24 lata i jest dos popularną w  (...)

Wszytko mnie przerasta

Dodał/a: suka246 2017-06-14 21:37:45 czytano 479 razy
Hej. Na lekcji polskiego pani powiedziała że można wygadać w internecie, więc próbuje... A więc mam 15 lat mieszkam na wsi xd ale to nie o to chodzi.. Nie ma za kolorowego życia... Jestem nastolatką z tysiącem problemów, które uważam za blachę i nikomu o nich nie mówię, i to wszytko dusze w sobie. A więc jednym z głównych problemów są moi rodzice którzy moim  (...)

Recycling

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 16:03:05 czytano 1813 razy
Tornistry moich dzieci ważą tyle jakby były zrobione z betonu. Ilość książek, zeszytów ćwiczeń i dziwnego badziewia jest kosmiczna. Przypomniało mi to mój tornister. Książki kupowałem używane. Najbardziej lubiałem te po ś.p. Jaśku Trzasce. Jasiek był fajnym chłopakiem, tyle że urodził się w rodzinie meneli. Książki po nim były może i nie do końca czytane ale zawsze było w nich pełno ekspresji. Jasiek z pasją dorysowywał wszystkim  (...)

Rezurekcja

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 16:01:54 czytano 338 razy
Jako że właśnie byłem świadkiem mikro zmartwychwstania czuję się w obowiązku wspomnieć coś jeszcze o Jaśku co Bemowi penisa na czole dorysował. Był pijakiem w stanie czystym. Bez tej całej nadbudowy w stylu Pilcha, dobrej do wkładania ręki pod bluzki studentkom polonistyki. Wienia Jerofiejew był znacznie bliżej. Jasiek w piciu był nieustępliwy, jego mowa była ewangeliczna: "tak-tak, nie -nie". Celem było wyniszczenie (...)

Der Tiger von Malaysia

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 16:00:58 czytano 768 razy
Moim pierwszym Superhiro w życiu nie był Janek z "Czterech Pancernych" ani Kloss. Facetem który zawłanął moją wyobraźnią był Sandokan. Generalnie był to smagły, malezyjski Janosik kręcony w Niemczech. Sceny walki, pościgów, mocny makijaż Sandokana i hipnotyzująca muzyka. Gdy w telewizji leciał Sandokan wszystkie piaskownice, trzepaki, plac do grania w beki przy szkole, wszystko pustoszało. Kto na drugi dzień nie  (...)

Szark

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 15:59:41 czytano 375 razy
Zawsze zazdrościłem pogardzanym korpo-ludziom. Szklanych biur gdzie w zimie jest ciepło a w lecie miły chłodek gładzi dżersej. Niebotycznych zarobków przelewanych od razu na tłuste lokaty. Planów emerytalnych spłaconych po roku pracy w 100%. No i najważniejszej części: orgii wyjazdów integracyjnych, skłosza, golfa i pejntbola. Naturalnie wszyscy w tych biurowcach śmigają pomiędzy sobą na wszelki wypadek po  (...)