krótkie opowiadania

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "krótkie opowiadania"

Julia cz.2

Dodał/a: Juliaxoxo. 2012-10-04 20:54:31 czytano 3478 razy
Julia od samego rana krząta się po domu . Koncert na 17. Jej przyjaciółka miała być po nią o 16. Postanowiła ubrać: granatowe rurki, białą bokserke i skurzaną czarną kurtkę, ciemno- niebieskie szpiliki. O 16 razem z przyjaciółką ruszyły na koncert. Julia wyciągła bilety z kieszeni i dała je bramkarzowi. Wpuścił je po czym pokazał gdzie mają iść. Dziewczyny stanęły pod sceną. Równo o 17 chłopaki wyszli na scenę. (...)

Julia. Cz.1

Dodał/a: Juliaxoxo. 2012-10-03 08:32:13 czytano 3132 razy
Miała 13 lata. Wtedy dowiedziała się, że ma wadę serca. Dziś ma 17 lat i świetnie się czuję. Mieszka w Londynie, ma wspaniałych przyjaciół i chłopaka, którego kocha nad życie. Ma dwójkę rodzeństwa. Starszego brata o 2 lata - Matt'a. Młodszą siostrę o 6 lat- Jane. Julia śpieszyła się na spotkanie ze swoim chłopakiem. 'Spóźnię się' - pomyślała. Dobiegła na miejsce z pięciominutowym spóźnieniem. Podeszła do Jake i lekko musnęła jego usta (...)

Nie Oceniaj Książki Po Okładce ... 3

Dodał/a: Paulla 2012-10-03 08:19:19 czytano 1772 razy
Dziewczyny dobiegły do Nicol i jej mamy - Dzień dobry ja jestem siostrą Jessici, mam na imie Cherr - Zaczeła starsza siostra - Dzień dobry Cherr ja jestem mamą Nicol - po przywitaniu mama Nicol sie uśmiechneła do Cherr - Hmm moja siostra bardzo chciała abyśmy po drodze do przedszkola zabrały ze sobą Nicol, i chciałam sie zapytać czy możemy ją wziąć ze sobą. Mama Nicol sporzała na swoją córke, po czym zapytała (...)

Coś zabrakło ...

Dodał/a: WhiteWarrior 2012-10-03 08:09:47 czytano 1202 razy
Nasza historia zaczęła sie dość dziwnie, poznalismy sie w dość nieoczekiwanej sytuacji. Napisała do mnie , że niby puscilem jej sygnała. Tak nie było ale zaczelismy pisac. Pisało się bardzo fajnie i w niekrótkim czasie sie umowilismy. Juz po 2 spotkaniu tak do siebie pasowalismy ze postanowilismy byc ze soba:) Nie traktowalem jej na poczatku jak dziewczyny tylko jako kolezanke ktora zawsze sie spotka ze mna... Minelo duzo czasu i wiele bledów z mojej strony. Gdy sie oddalalismy od siebie wtedy (...)

Prawdziwe

Dodał/a: Meine 2012-10-01 12:52:48 czytano 1373 razy
Dla tych co chcą się zabić bądź cokolwiek złego myślą że ich życie nie ma sensu. "Nieodwzajemniona miłość" bądź "Chłopak mnie zdradził" , myślicie że to jest powód do załamania się ? Naprawdę ? Nie. Nikt nie powinien tak myśleć. A wiecie dlaczego ? Chociażby dlatego że wasz "miłosne problemy" są pestką w porównaniu do problemów innych ludzi.. Żeby nie było że się wymądrzam i "a co ty możesz wiedzieć?" opowiem o sobie, hm  (...)

yyy....miłość? cz.4

Dodał/a: miśka 2012-09-30 09:45:55 czytano 2288 razy
Byłam na polanie pełniej kwiatów, ubrana w błękitną sukienkę do kolan .Byłam bez ramiączek. Nagle znalazłam się w szkolnej sali gimnastycznej, która byłam pięknie wystrojona, domyśliłam się od razu że to bal. Poszedł do mnie mak , ślicznie wyglądał w garniturze, zaprosił mnie do tańca. Powiedział mi że ilekroć patrzy się w swoje oczy pojawia się uśmiech który pokochał od razu i pocałował mnie.  (...)

Czy mam schizofrenie ??

Dodał/a: magda 2012-09-30 09:45:50 czytano 2596 razy
Lecz przyszedł dzień w którym dowiedziałam się że on wyjeżdza do miasta na drugim końcu Polski. Miał tam zamieszkać na stałe z rodziną. Bardzo mie to zabolało nocami nie mogłam spać, płakałam w szkole sięgałam po cyrkiel i próbowałam okaleczyć sobie ręke. Za każdym razem kiedy to robiłam przypominałam sobie nasze wspólne rozmowy przesiadywania w parku  (...)

Z miłości

Dodał/a: SMUTNA 2012-09-30 09:45:48 czytano 2374 razy
Ona:na pozór spokojna,skryta,ładna dziewczyna,On:przystojny,bardzo lubiany,niebieskooki blondyn,popularny nie tylko w szkole ale i w całym miasteczku,był towarzyski,zawsze pomocny.To była zwykła znajomość...na początku.Z czasem Ona zaczęła zwracać na niego większą uwagę,wpatrywała się w niego na każdej lekcji,gdy tylko zauważał że jest obserwowany uśmiechał się,puszczał oczka,nie raz on sam siedział wpatrzony w nią,a kiedy widział,że ona to dostrzega,skrępowany (...)

Tajemniczy chłopak

Dodał/a: Pomarańczkaa 2012-09-29 15:04:04 czytano 5212 razy
Zaczęło się 1 września na boisku szkolnym gdy ujrzałam nowego chłopaka w szkole jakoś dziwnie się patrzał tak jakbym mu się spodobała on mi też ale na początku nie chciałam robić sobie nadziei drugiego dnia zagadałam gadaliśmy jak kolega z koleżanka i tak minęły 3 miesiące po 3 miesiącach z kolegami i koleżanką w klasie wpadliśmy na pomysł żeby napisać mu list miłosny w moim imieniu ponieważ nie odważyłam się podejść i zagadać gdy go napisaliśmy ten list to jeden z kolegów podszedł na przerwie do niego (...)

Nie widziała go już nigdy więcej

Dodał/a: lena 2012-09-28 17:30:01 czytano 1918 razy
Pewnego dnia gdy Patrycja szła korytarzem na lekcje zobaczyła chłopaka przechodzącego obok niej, był wysoki,przystojny i dziewczyna od razu się zakochała. Za każdym razem gdy widziała go w szkole nie mogła powstrzymać uśmiechu. On również odwzajemniał ten gest. To była miłość jak z bajki, choć nigdy nie zamienili ze sobą słowa czuli, że to nie tylko znajomość z widzenia. Któregoś dnia patrycja dowiedziała się,że mateusz jest już zakochany w innej dziewczynie. Bardzo ją to zabolało. Płakała (...)