Horror

Zbiór opowiadań w kategorii "Horror"

Teletubbies

Dodał/a: Aga.B 2015-04-24 23:53:42 czytano 286 razy
Tego dnia miałem w szkole rekolekcję , więc zamiast iść do szkoły miałem udać się do kościoła . Nie miałem ochoty siedzieć w kościele , więc postanowiłem pokręcić się po mieście . Po drodze spotkałem kolegę , którego dosyć dawno nie widziałem . Poszliśmy razem do sklepu i kupiliśmy sobie napój gazowany , do którego Karol wrzucił kilka tabletek przeciwbólowych . Powiedział , że od rana boli go głowa i jest to najlepszy  (...)

Płyta CD

Dodał/a: Olka201223 2015-04-15 16:40:34 czytano 184 razy
Podczas sluchania jej Oli przeszly ciarki. Znała ten głos ale to nie był głos jej siostry. Wyłączyła ją, nie chciała jej dalej słuchać. Ale mimo starań piosenka włączyła się ponownie. Tym razem piosenki nie śpiewał cieniutki i delikatny głos. Teraz śpiewał trochę niższy, lekko zachrypnięty. Ola się przestraszylam gdyż to była duża, bardzo zauważalna różnica i nie moglo się jej przesłyszeć. Gwałtownie ruszyła by zatrzymać nagranie ale nie (...)

Pamiętnik cz2

Dodał/a: Zorza... 2015-04-01 20:12:39 czytano 236 razy
Pozostała część dnia minęła mi normalnie. Po tym co zaszło między mną a Wiktorem postanowiłam, że nigdy nie pozwole sobie na ,,przyjemności" tego typu, do których między nami doszło. Mój chłopak to zrozumiał i nie miał nic przeciwko temu. Wieczorem pozwoliłam sobie na odrobine relaksu i poszłam się umyć pod prysznicem. Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi, więc poszłam je otworzyć, lecz z lekkim przymusem. Zatkało mnie, kiedy (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

Pamiętnik cz1

Dodał/a: Zorza... 2015-04-01 19:35:04 czytano 209 razy
Oczywiście odpowiedziałam, że tak, lecz po chwili dodałam, że muszę się przebrać. Kiedy byłyśmy na miejscu okazało, że dyskoteka, na której Sara miała się spotkać ze swoim chłopakiem i spędzić z nim wieczur była tylko dla pełnoletnich. Przy wejściu jeden taki facet poprosił mnie o dowód, lecz po chwili przepóścił mnie ze względu na wyzywający strój. Miałam wtedy na sobie króciutką spódniczke, buty na wysokim koturnie i bluzeczke  (...)

PewDiePie i PAN X

Dodał/a: D jak... 2015-02-22 10:57:08 czytano 252 razy
Jego świadomość wiedziała. Wiedziała że to nie koniec,a dopiero początek czegoś co nie skończy się tak łatwo... I to była prawda.... A kiedy on się o tym dowie ? Nie długo po tym jak się obudzi (...)

Przyjaciółka

Dodał/a: Aga.B 2015-02-18 13:48:38 czytano 547 razy
Agata odsunęła się od drzwi , do których zaczęła dobijać się Paulina . Dziewczyna chwyciła nożyczki i zsunęła się na ziemie , wiedząc że w końcu i tak ją dostanie . Nagle hałas , dobiegający z zewnątrz ucichł . Agata otworzyła oczy i rozejrzała się po pomieszczeniu . Z lustra , które stało tuż przed nią , spływała krew . Przerażona dziewczyna , wyciągnęła z kieszeni telefon , niestety w łazience nie było zasięgu . Zrozpaczona , rzuciła  (...)

Razem na zawsze (w twojej głowie)

Dodał/a: Kalina 2015-02-16 23:17:14 czytano 234 razy
Rozumiesz już wszystko. Rozumiesz do czego zmierzam. Wreszcie się zorientowałaś, że wcale ci nie pomagam, tylko pogarszam twój stan. Nie możesz się mnie pozbyć, ale nie jesteś już bezwolną lalką. Robisz to co ci każę z własnej woli, właściwie teraz to nasze wspólne pomysły. Jeden jest z nich wszystkich najważniejszy. Zajmuje twoje myśli przez cały czas, natarczywy i chyba najlepszy w twoim życiu (...)

Nieznajomy

Dodał/a: Aga.B 2015-02-04 11:20:38 czytano 625 razy
Wstałem z samego rana , jeszcze gdy moi rodzice spali . Miałem zamiar wyjść wcześniej z domu , ponieważ przed szkołą miał czekać na mnie mój kolega , który miał mi pokazać swój nowy telefon . Wielkie mi co , tak na prawdę miałem zamiar nie iść do szkoły , mieliśmy dziś dwa sprawdziany . Wszedłem do salonu , gdzie włączony był już telewizor , przy którym siedziała moja siostra . Pomyślałem , że mnie nie zauważyła , więc szybko  (...)

Dead World- cz.1 Nowy świt

Dodał/a: Patryk 2015-01-29 14:31:43 czytano 285 razy
To był dziwny poranek. Gdy budzik zadzwonił nie udolnie starałem się go wyłączyć. Po wstaniu poczułem potężny ból głowy który był spowodowany dużą ilością alkoholu na wczorajszej imprezie. Wolnym krokiem szedłem na dół jak co dzień robiąc sobie śniadanie i słuchając radia. Gdy usiadłem i miałem jeść w radiu zaczęli mówić o jakimś wielkiej katastrofie lotniczej. Trochę mnie to zdziwiło ale cóż. Zacząłem dalej  (...)

Bal

Dodał/a: Paola 2015-01-23 04:48:55 czytano 880 razy
14 letnia Agnieszka była najpiękniejszą dziewczyną w klasie . Była wysoka i szczupła , miała długie brązowe falowane włosy. Pewnego dnia w szkole odbył sie bal karnawałowy ,ale to nie był zwykły bal bo trwał od 19.00 do 24.00 w nocy. Agnieszka po szkole zapytała sie mamy czy może iśc na ten bal . Mama się zgodziła ponieważ i tak by jej nie było w domu bo musiała jechac do biura . Agnieszka zadzwoniła do koleżanki i  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia