Horror

Zbiór opowiadań w kategorii "Horror"

Feralna Dyskoteka

Dodał/a: Banshee 2015-07-11 13:31:41 czytano 420 razy
Biegłam. Nie patrzyłam pod nogi. Było ciemno. Dookoła las. Ja sama. Nikt nie mógł mi pomóc. Słyszałam za sobą trzask łamanych gałęzi. Ktoś mnie gonił, a ja uciekałam. A zaczęło się tak niewinnie... Były wakacje. Przyjechałam do babci na wieś. Pewnego razu idąc do sklepu dowiedziałam się, że dziś w sąsiedniej wsi jest dyskoteka. W końcu jakaś rozrywka. Bardzo chciałam pójść, ale wiedziałam, że babcia  (...)

Wirus LQP-92 [1]

Dodał/a: Mery M. 2015-06-27 21:44:06 czytano 222 razy
Inga ponownie spojrzała na wiekowy zegar i z przerażeniem stwierdziła, że za osiem minut odjeżdżał tramwaj. -O cholera!-syknęła ubierając skórzaną kurtkę.-Przez twoją głupią gazetę się spóźnię do pracy! Kobieta chwyciła swoją torebkę i poinstruowała siostrę (...)

Co noc

Dodał/a: xDEMONx 2015-06-20 15:50:20 czytano 317 razy
-NIE! - krzyknęła Marika. Zrobiła to tak głośno, że kobieta padła na ziemię zakrywając obolałe uszy. - Nigdy ci go nie oddam - dodała po chwili po czym poszła do salonu pooglądać telewizje. Było wcześnie rano, więc na niektórych kanałach zauważyła zaczynające się horrory. Zatrzymała na ,,Demon: Historia prawdziwa". Nie bała się gdy go oglądała w przeciwieństwie do psa Bastera, który w pewnym momencie zeskoczył z kanapy i  (...)

Fabryka

Dodał/a: Justa ;( 2015-06-19 21:30:43 czytano 187 razy
Był ciepły wiosenny poranek wszystko, było takie ciche i spokojne jak zawsze, ale jakby w jej oczach bardziej. Alicja tego dnia miała odwiedzić swoją babcie, która mieszkała na skraju lasu niedaleko opuszczonej od lat fabryki broni. Kiedyś właśnie ta fabryka była najpopularniejsza gdyż dostarczała produkty policji z całego kraju. Dziewczyna nie widziała się z babcią od lat już prawie jej nie pamiętała bo gdy ją ostatni raz widziała (...)

Teletubbies

Dodał/a: Aga.B 2015-04-24 23:53:42 czytano 637 razy
Tego dnia miałem w szkole rekolekcję , więc zamiast iść do szkoły miałem udać się do kościoła . Nie miałem ochoty siedzieć w kościele , więc postanowiłem pokręcić się po mieście . Po drodze spotkałem kolegę , którego dosyć dawno nie widziałem . Poszliśmy razem do sklepu i kupiliśmy sobie napój gazowany , do którego Karol wrzucił kilka tabletek przeciwbólowych . Powiedział , że od rana boli go głowa i jest to najlepszy  (...)

Płyta CD

Dodał/a: Olka201223 2015-04-15 16:40:34 czytano 402 razy
Podczas sluchania jej Oli przeszly ciarki. Znała ten głos ale to nie był głos jej siostry. Wyłączyła ją, nie chciała jej dalej słuchać. Ale mimo starań piosenka włączyła się ponownie. Tym razem piosenki nie śpiewał cieniutki i delikatny głos. Teraz śpiewał trochę niższy, lekko zachrypnięty. Ola się przestraszylam gdyż to była duża, bardzo zauważalna różnica i nie moglo się jej przesłyszeć. Gwałtownie ruszyła by zatrzymać nagranie ale nie (...)

Pamiętnik cz2

Dodał/a: Zorza... 2015-04-01 20:12:39 czytano 414 razy
Pozostała część dnia minęła mi normalnie. Po tym co zaszło między mną a Wiktorem postanowiłam, że nigdy nie pozwole sobie na ,,przyjemności" tego typu, do których między nami doszło. Mój chłopak to zrozumiał i nie miał nic przeciwko temu. Wieczorem pozwoliłam sobie na odrobine relaksu i poszłam się umyć pod prysznicem. Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi, więc poszłam je otworzyć, lecz z lekkim przymusem. Zatkało mnie, kiedy (...)

Pamiętnik cz1

Dodał/a: Zorza... 2015-04-01 19:35:04 czytano 409 razy
Oczywiście odpowiedziałam, że tak, lecz po chwili dodałam, że muszę się przebrać. Kiedy byłyśmy na miejscu okazało, że dyskoteka, na której Sara miała się spotkać ze swoim chłopakiem i spędzić z nim wieczur była tylko dla pełnoletnich. Przy wejściu jeden taki facet poprosił mnie o dowód, lecz po chwili przepóścił mnie ze względu na wyzywający strój. Miałam wtedy na sobie króciutką spódniczke, buty na wysokim koturnie i bluzeczke  (...)

PewDiePie i PAN X

Dodał/a: D jak... 2015-02-22 10:57:08 czytano 339 razy
Jego świadomość wiedziała. Wiedziała że to nie koniec,a dopiero początek czegoś co nie skończy się tak łatwo... I to była prawda.... A kiedy on się o tym dowie ? Nie długo po tym jak się obudzi (...)

Przyjaciółka

Dodał/a: Aga.B 2015-02-18 13:48:38 czytano 826 razy
Agata odsunęła się od drzwi , do których zaczęła dobijać się Paulina . Dziewczyna chwyciła nożyczki i zsunęła się na ziemie , wiedząc że w końcu i tak ją dostanie . Nagle hałas , dobiegający z zewnątrz ucichł . Agata otworzyła oczy i rozejrzała się po pomieszczeniu . Z lustra , które stało tuż przed nią , spływała krew . Przerażona dziewczyna , wyciągnęła z kieszeni telefon , niestety w łazience nie było zasięgu . Zrozpaczona , rzuciła  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia