Horror

Zbiór opowiadań w kategorii "Horror"

Dead World- cz.1 Nowy świt

Dodał/a: Patryk 2015-01-29 14:31:43 czytano 33 razy
To był dziwny poranek. Gdy budzik zadzwonił nie udolnie starałem się go wyłączyć. Po wstaniu poczułem potężny ból głowy który był spowodowany dużą ilością alkoholu na wczorajszej imprezie. Wolnym krokiem szedłem na dół jak co dzień robiąc sobie śniadanie i słuchając radia. Gdy usiadłem i miałem jeść w radiu zaczęli mówić o jakimś wielkiej katastrofie lotniczej. Trochę mnie to zdziwiło ale cóż. Zacząłem dalej  (...)

Bal

Dodał/a: Paola 2015-01-23 04:48:55 czytano 172 razy
14 letnia Agnieszka była najpiękniejszą dziewczyną w klasie . Była wysoka i szczupła , miała długie brązowe falowane włosy. Pewnego dnia w szkole odbył sie bal karnawałowy ,ale to nie był zwykły bal bo trwał od 19.00 do 24.00 w nocy. Agnieszka po szkole zapytała sie mamy czy może iśc na ten bal . Mama się zgodziła ponieważ i tak by jej nie było w domu bo musiała jechac do biura . Agnieszka zadzwoniła do koleżanki i  (...)

Anonim

Dodał/a: Magdalena :) 2014-12-29 20:25:21 czytano 219 razy
Byłam załamana a jednocześnie bezradna Chociaż miałam w sobie resztki nadziei na zakończenie tego koszmaru Nie zamierzałam tak łatwo się poddawać Nie miałam też serca z kamienia by po prostu patrzeć jak ktoś umiera na twoich oczach (mówiąc w przenośni) Nie chciałam myśleć o tych ludziach, którzy się poddają, bałam się myśleć o czym kolwiek, myślałam, że w końcu sama nie wytrzymam i inna załamana osoba będzie (...)

PewDiePie i PAN X

Dodał/a: D jak... 2014-12-27 10:10:07 czytano 138 razy
Pewien facet, o imieniu Felix, i nazwisku Kjellberg, znany też pod pseudonimem PewDiePie, był graczem na skalę wręcz światową. Miał dzięki pieniądzom z YT własne mieszkanie, mnóstwo gier,nie mało ubrań i takie tam. Dużo tych pieniędzy przelewał na charytatywne cele.Celem jego zarobku było granie, wrzucanie tego do sieci i liczenie wyświetleń jego kanału.Ludzie którzy byli nim zafascynowani, tworzyli dla niego wiersze w  (...)

Wesołych Świąt

Dodał/a: Aga.B 2014-12-24 16:12:05 czytano 265 razy
Tego dnia mała Marysia i Jasiu bawili się w swoim pokoju , gdzie z trudem mogli doczekać się przybycia świętego mikołaja . Starsze dzieci mówiły im , że mikołaj to ściema , ale co oni mogli wiedzieć , tak na prawdę byli niegrzeczni , więc mikołaj nie dał im prezentów . Do wieczora , było jeszcze daleko więc dzieci postanowiły pościągać kilka lizaków z choinki . Po kilku godzinach , dzieciom zaczęło się nudzić , więc zaczęły razem z  (...)

Bagna mają oczy

Dodał/a: Aga.B 2014-12-23 13:26:43 czytano 184 razy
Pewnego wieczoru , wybrałem się na noc do koleżanki . Mieliśmy spać w namiocie , pod jej domem . Oprócz mnie i Żanety , w namiocie byli jeszcze Gabi i Kamil . Trochę nam się nudziło , więc zaczęliśmy opowiadać sobie straszne historie . Szczególnie zainteresowała mnie historia , o bagnach . W końcu zaczęliśmy grać w butelkę na pytanie , czy wyzwanie . Jak zwykle dostałem najgorsze zadanie . Miałem pójść w nocy na (...)

Koszmarna wycieczka

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 17:40:33 czytano 252 razy
Tego dnia mieliśmy pojechać na wycieczkę do Drezna . Z samego rana zerwałem się z łóżka i poszedłem do szkoły . Było jeszcze ciemno i w dodatku byłem nie wyspany , ale wolałem to niż bycie na lekcjach . Gdy dotarłem na miejsce , było tam już dość sporo osób . Po kilkunastu minutach zjawił się autobus , a my w końcu weszliśmy do środka . Na zegarku była dopiero siódma rano , czekała nas czterogodzinna jazda (...)

Szkolna szatnia

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 15:57:14 czytano 348 razy
Tego dnia spóźniłem się na lekcję , a wszystko przez Mariusza który oglądał filmy dla dorosłych w szkolnej szatni . Sam czasem lubiłem oglądać takie rzeczy , ale on z każdym dniem uzależniał się coraz bardziej . Jeszcze przed dzwonkiem , zaciągnął mnie do szatni , miało być tylko pięć minut , a weszliśmy do klasy prawie przed końcem lekcji . Dzień zapowiadał się naprawdę cudownie , zwłaszcza kiedy już dostaliśmy porządny  (...)

horror

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 13:21:06 czytano 209 razy
Tego dnia dwie dziewczyny , postanowiły wybrać się na sesję zdjęciową . Pogoda nie była najlepsza , więc postanowiły przyśpieszyć nieco tempo . W każdej chwili mogło zacząć padać , więc musiały się śpieszyć . Sesja w parku zapowiadała się nudno , więc dziewczyny postanowiły iść w zupełnie inne miejsce . Zatrzymały się na polnej drodze , na której znajdowała się ścieżka , prowadząca do lasu . Nie był to jednak zwykły (...)

Dziadkowie

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 13:11:51 czytano 175 razy
Patryk i Zuzia byli rodzeństwem . Patryk był młodszy zaledwie o rok , od swojej siostry , która miała 8 lat . Tego dnia ich zabawę przerwał dzwonek do drzwi . Mały chłopiec rozejrzał się po pokoju . Mama robiła coś w kuchni , a tata siedział na kanapie , oglądając coś w telewizji . Wrócił wzrokiem , do rozwalających się po korytarzu zabawek . Zuzia karmiła swojego ulubionego misia . Nigdy nie rozumiał zabaw , w które  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia