Horror

Zbiór opowiadań w kategorii "Horror"

Piekło jest puste... Epizod III

Dodał/a: pawci0 2014-11-12 08:42:53 czytano 98 razy
Nie pamiętała co działo się potem. Każdego dnia budziła się i wieczorem szła spać starając się jak najmniej rozmawiać ze współtowarzyszami. Wymazywała te dni z pamięci, tak było łatwiej, tak było szybciej. Pewnego dnia stało się coś dziwnego. Kiedy wszyscy spali w drzwiach stanął jej kolega z bunkra Paweł. Jej rówieśnik, którego przed epidemią uważała za dupka stał teraz przed nią przyglądając się jej (...)

Piekło jest puste... Epizod II

Dodał/a: pawci0 2014-11-12 08:42:00 czytano 49 razy
- Pogadać – odparł podchodząc bliżej – Słuchaj … zżywanie się z innymi ludźmi nie wyjdzie ci na dobre. Już to widziałem kilka razy. Najpierw przyjaźń zaufanie nadzieja a potem płacz, ale nieważne. Przetrwałaś tyle czasu więc musi coś w tobie być, a może po prostu miałaś szczęście jak tamci. Ja żyje nie dlatego, że mam szczęście, żyje bo umiem sobie radzić. Jak chcesz nauczę cię jak przetrwać, ale nic za darmo – Marcin (...)

Piekło jest puste... Epizod I

Dodał/a: pawci0 2014-11-12 08:41:13 czytano 85 razy
- Ojej spójrz te zombie to kobieta, może ją też przelecisz co ? – powiedziała nie okazując żadnych emocji – Co nie chcesz ? Nie to nie … Nacisnęła spust, pocisk trafił mężczyznę w krocze. Agata zabrała jego torbę z prowiantem, odwróciła się i odeszła zostawiając mężczyznę konającego w bólu. Jak na złość nie pojawił się żaden chodzący trup, który ukróciły jego cierpienia (...)

Na rolkach z przyjaciółką

Dodał/a: PAOLA 144 2014-10-29 15:03:18 czytano 458 razy
Hejka to zdarzyło sie na prawde .Mam na imię Paulina mam 14 lat w te wakacje z moją przyjaciółką strasznie sie nudziłyśmy więc postanowiłyśmy pojeździć na rolkach wszystko było ok. do czasu kiedy za nami zaczął jeździć taki Filip ma downa i on wszędźie za nami jeździł i nas wnerwiał, więc my sie zdecydowałyśmy jechać na taką drogę asfaltową z dala od domów tam jest tylko jeden dom taki stary nikt w nim nie  (...)

Gwałt.

Dodał/a: Amyy. 2014-08-28 01:42:02 czytano 2444 razy
-Obudziła się panienka!- zawołała zdecydowanie za głośno- idę po lekarza.- wyszła zostawiajac mnie i juz przebudzonego Igora samych. -Domiś...- szepnął podchodząc do mnie.- Boże... Ja...Ja przepraszam.- Zobaczyłam łzy spływajace po jego policzkach. Nagle do sali wpadł lekarz. Rozejrzał się wokół. Sprawdził coś na jednym z ekranów koło łóżka i zwrócił się do mnie (...)

Czysta jak łza..

Dodał/a: NIka 2014-08-16 17:47:19 czytano 867 razy
Postanowiłam opisać swoją historie, ponieważ zagrała Ona ważna role w moim życiu. A więc było to tak. Był rok 2012 miałam wtedy 14 lat. Byłam jeszcze wtedy młodą dziewczyną , owszem miałam wiele problemów i potknięć ,ale w jakiś sposób umiałam Sobie z nimi radzić,, ale to co wydarzyło się dzień przed wstrząsneło mną. Były ferie. dokładnie był poniedziałek godz.17:30. Jak wiecie zimą robi się szybciej ciemno i tak też było tego  (...)

makabryczny sen

Dodał/a: Jaga 2014-08-15 19:07:46 czytano 448 razy
zdążyłam zrobić zapasy wody ,jedzenie też bylo przynajmniej na jakiś miesiąc .Od dwóch dni mieszkamy z bratem w piwnicy nad ziemią nie jest bezpiecznie .Grasują bandy . Najgorsze jest jednak to że okolica pustoszeję od kiedy władzę przejeli Rosjanie ludzie zaczęli masowo znikać Jestem przerażona już wiem co się dzieje z tymi ludźmi . A dowiedziałam się przypadkiem . Szłam na wieś kupić za srebrny Łańcuszek (...)

Coś

Dodał/a: Aga.B 2014-08-09 21:57:29 czytano 633 razy
Tej nocy obudził mnie ten sam koszmar , uciekałam przez las , gdzie goniły mnie wilki . Wstałam z łóżka i rozejrzałam się po ciemnym pokoju . Skrawek cienia , przysłaniał ściany pokoju . Duże okno zwiastowało , że jest środek nocy . Zeszłam na dół po schodach , o czwartej rano rodzice mieli pojechać do pracy , nie chciałam więc ich obudzić . Z każdym krokiem schody , wydawały ciche skrzypnięcie . Powlokłam się do kuchni , nadal zmęczona nalałam sobie wody do szklanki . Weszłam do (...)

Zębowa wróżka

Dodał/a: Aga.B 2014-08-07 23:26:46 czytano 371 razy
Późnym wieczorem , mała Dorotka kładła się spać . Drzwi do jej pokoju zostały otwarte , ponieważ bardzo się bała . Z uchylonych drzwi , przedostawał się snop słabego światła . Księżyc rzucał promień światła , przez lekko uchylone okno . Dorotka położyła się w swoim łóżku , gasząc światło . Po chwili jej oczy , zaczęły się przyzwyczajać do ciemności , wtedy zaczęła rozglądać się po pokoju . Pamiętała jak (...)

The House

Dodał/a: Kamcia 2014-07-24 14:17:51 czytano 491 razy
Umowiłam sie z przyjaciolka że jutro zrobimy taki mini oboz ze namiot pianki ognisko i poprostu natura. Natrzedł ubłagany dzień zabrałam potrzebne rzeczy i wyszłam. Mieliśmy sie spotka z Werą (tak miala na imie moja przyjaciółka) przed starym pomnikiem. POddeszła do mnie i razem szukaliśmy miejsca na namiot byłam podeksytowana. Wera wyciągneła piwo przeraziłam sie wkońcu mielismy tylko 16 lat. Ale skusilam sie. bylismy pijane zaczelismy opowiadac bzdury. Nagle usłyszelismy  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia