Horror

Zbiór opowiadań w kategorii "Horror"

Łowca

Dodał/a: Aga.B 2014-04-11 10:45:34 czytano 126 razy
Pewnego dnia pojechałem do babci w odwiedziny . Niedaleko mieszkał także mój ojciec , nie miałem z nim zbyt dobrego kontaktu , ale mimo to postanowiłem się z nim spotkać . Moja mama została w domu z ojczymem . Do babci miałem jakieś 400 km . Babcia miała tego dnia urodziny , a ja po ich zakończeniu miałem jechać na dwa dni do ojca . Na dwa , ponieważ uznałem że w tym czasie się nie pokłócimy . Kiedy jechaliśmy samochodem , zaczepił nas jakiś mężczyzna . Jakiś pijak , pewnie kolega  (...)

Piwnica

Dodał/a: Aga.B 2014-04-11 08:12:58 czytano 93 razy
Ten człowiek był chory psychicznie , zmutował własne dzieci , dla jakiegoś eksperymentu . Nie to nie mogło dziać się naprawdę ! Powtarzałam sobie . Mężczyzna wyszedł . Ogromna krata , która dzieliła mnie od śmierci , powoli słabła . Wreszcie , udało mi się uwolnić jedną rękę , następnie drugą . Wtedy do środka , wpadły te stwory . Wiedziałam , że nie mogę pomóc moim koleżanką . Błagały mnie , a ja nie potrafiłam niczego zrobić . Patrzyłam , jak na moich oczach , zjadają je żywcem (...)

Epitafium

Dodał/a: kolon22 2014-04-06 00:48:29 czytano 85 razy
W jednej chwili usłyszała pukanie do drzwi w przejściu stanął wysoki mężczyzna o muskularnej budowie ciała. Na szyj miał dużą fioletowo-czerwoną plamę. Wywlókł ją do auta wciskając w dłoń paczkę heroiny. Mieli udać się, do przydrożnego motelu na drugim krańcu miasta. Zatrzymali się na światłach, młoda próbując wykorzystać chwilę by wydostać się z auta, mocno szarpnęła drzwiami tak, że o mały włos nie drasnęły samochodu obok, mężczyzna jednak zorientował się w zamiarach i uprzedził  (...)

Nawiedzona aleja

Dodał/a: Aga.B 2014-03-24 21:10:43 czytano 253 razy
Ja i moi znajomi , od zawsze interesowaliśmy się sprawami paranormalnymi . Mieszkałem wtedy na wsi . Tego dnia mieliśmy ze znajomymi nocować w namiocie , za moim domem . Spotkaliśmy się o 18.15 . Weszliśmy do namiotu . Zaczęliśmy opowiadać sobie straszne historie . Kamil , Żaneta , Gabryśka , Klaudia oraz ja . Wpadliśmy na pomysł zrobienia , czegoś szalonego . Żaneta zaczęła opowiadać historie , nawiedzonej alejki . Znajdowała się niedaleko . Według legendy , pewna kobieta utopiła  (...)

Zmora

Dodał/a: Aga.B 2014-03-23 14:43:00 czytano 196 razy
Pewnej nocy , obudziłem się z krzykiem . Śniła mi się deformowana twarz mężczyzny , stojącego nad moim łóżkiem . Śni mi się od kiedy pierwszy raz go zobaczyłem , za moim oknem . On tu gdzieś jest , czai się w ukryciu . Czeka aż zasnę . Przychodzi do mnie każdej nocy , obserwuje mnie . Słyszę jego kroki . Boję się zasnąć , bo wiem że to coś na mnie czeka . Pamiętasz jak byłeś mały i panicznie bałeś się ciemności ? On tylko czeka na zmrok . Nie przyjdzie do ciebie od razu , najpierw poczeka (...)

Sara Connor

Dodał/a: Czokoladka38 2014-03-16 23:30:45 czytano 243 razy
Natalia. Odważna, mądra i uparta dziewczyna. Lubi wyzwania. Nie do przestraszenia. Cóż, przynajmniej do czasu... -Nataliaaaa! Choć tu! Tak, jestem Natalia. Mam 16 lat. Moi rodzice nie żyją od 6 lat. Mieszkam z ciotką, jest okropna. Mam też siostrę, mała ok. 7 dziewczynka. Denerwująca, wredna i zrozumiała. Przynajmniej taka jest według mojego punktu widzenia (...)

Powrót Emmy

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 18:43:27 czytano 209 razy
Emma po zabiciu swoich adopcyjnych rodziców , trafiła pod opiekę nowej rodziny . Miała zamiar zacząć wszystko od nowa . Zaczęła chodzić do nowej szkoły , a jej przeszłość była nieznana . Miała już 16 lat . Przeprowadziła się do miasta , w którym dwa lata wcześniej grasował zabójca . Emma wprowadziła się do domu jego ofiar . Zabił m.in. swojego starszego brata Matta , rodziców . Również pewne rodzeństwo , Joe'go i Josha , mieszkających dawniej w jej domu . Nikt nie wiedział , że Emma (...)

Klątwa obrazu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 14:42:50 czytano 192 razy
Sabina niczego się więcej nie dowiedziała . Mama Pauliny , powiedziała żeby wracała do domu , bo Paulina jest zmęczona . Następnego dnia w szkole , miała zjawić się Paulina , jednak nie przyszła . Po lekcjach postanowiła ją odwiedzić . Przyszła pod jej dom . Drzwi jak zwykle otworzyła mama Pauliny . Była zrozpaczona . Sabina zapytała , co się stało . To co usłyszała ją przeraziło . Paulina popełniła samobójstwo , skacząc z 4 piętra . Tego samego dnia Sabina , siedziała w swoim pokoju (...)

Zemsta ofiary

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 13:08:25 czytano 157 razy
Grace , była zawsze złośliwa i wredna dla Emmy . Odbiła jej chłopaka , w którym Emma się podkochiwała i zawsze nastawiała wszystkich , przeciwko niej . Więc dlatego , także musiała umrzeć . Na koniec Emma włączyła gaz , nie długo potem w domu wybuchł pożar . Dziewczyna zeznała policji , że śledził ją dziwny mężczyzna , podpalił szkołę i jej dom . Policja uwierzyła w zeznania dziewczyny . Emma jednak nie przestała zabijać . Nadal zabija , szukając następnych ofiar (...)

Dom na cmentarzu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-14 22:21:24 czytano 291 razy
Nazywam się Dominik . Historia która mi się przydarzyła jest autentyczna . Pewnego dnia ja i moi dwaj koledzy Jakub i Adam , oglądaliśmy straszne historie na youtube . W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać , czy w mojej wsi nie ma nawiedzonych miejsc . Zaczęliśmy szukać informacji , jednak niczego nie udało nam się odnaleźć . Wszedłem na dziwną stronę , na której zamieszczony był adres E-mail . Tajemnicza osoba twierdziła , że zna nawiedzone miejsce , leżące niedaleko stąd (...)

  1 2 3 4 5 6 »