Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Nie takie śmieszne ... część 2

Dodał/a: Oliwia 2015-03-21 12:51:04 czytano 103 razy
Nie myślała o odebraniu sobie życia. Uważała, że samobójcy to tchórze. Że nie mają odwagi. Nie mają odwagi stawić czoła problemom. Chcą odejść, uciec od problemów. Amy też chciała uciec, ale nie w taki sposób. Gdyby matka tu była, zabiłaby ją za takie myśli. Ojciec pewnie zawiózłby ją do psychologa. Amy, przeszedł po całym ciele zimny dreszcz. „Przecież, gdyby oni tu byli to wcale bym tak nie myślała”- uświadomiła sobie Amy (...)

ból cierpienie

Dodał/a: dziunia 2015-03-20 20:49:40 czytano 116 razy
Pojechał ja sie trzęsłam w głowie miałam mętlik co mam zrobic kocham go ale czy moge mu zaufać. Nie spałam całą noc wyłączyłam tel. Na rano wstałam włączyłam telefon (przemyślałam to wszystko chciałam mu dać szanse )Nagle dzwoni mi tel Poczta głosowa On- Magda wiem zrobiłem straszną rzecz zgubiłem sie w tym wszystkim nigdy nie chciałem cie zranić Kocham cie i bez cb moje życie nie ma sen (...)

Nie takie śmieszne ...

Dodał/a: Oliwia 2015-03-20 20:14:07 czytano 134 razy
Siedziała na parapecie i rysowała. Rysowała, to co myślała. Rysowała ołówkiem od zawsze. Twierdziła, że jej życie nie jest kolorowe lecz szare, deszczowe i pełne cierpienia. Nie miała matki, ojca ani rodzeństwa. W wieku szesnastu lat miała wypadek. Tego dnia lał deszcz. Jechali do cioci w odległej o 100 km. wsi. Było ciemno i ślisko. W najmniej przewidzianym momencie samochód wpadł w poślizg. Jej ojciec zginął na miejscu. Matka po  (...)
Biolada.pl - Zdrowa żywność

Tato, pokochaj mnie...

Dodał/a: Shadow 2015-03-19 01:52:29 czytano 151 razy
Odkąd sięgam pamięcią byłam bita. Nigdy nie za często, ale się jednak przytrafiało. Bił mnie tym, co wpadło mu w ręce. Ja zapłakana, błagałam żeby przestał, ale mój ból i moje łzy go nie wzruszały. Chcę mu to wybaczyć, ale czy będę na tyle silna, żeby mu powiedzieć, że pomimo tego co mi robił i robi zawsze będzie moim ojcem i że zawsze go będę kochać (...)

cięcie się

Dodał/a: KiKo 2015-03-05 17:48:21 czytano 318 razy
kiedyś dowiedziałam się od mamy że jestem adoptowana.moje życie ogólnie jest trudne bo moja matka pije.ja moge tylko płakać z wściekłości.w zasadzie to się też tne. za każdym razem coraz mocniej.kiedyś prawie dociełam sie do żył ale przyjaciółka mnie powstrzymała.następnego dnia miałam ochotę skończyć to co zaczęłam.tylko nie wiem czy warto umrzeć bo nie radze sobie z problemami.dlatego to napisałam i prosze o pomoc.  (...)

Historia pewnej firanki :)

Dodał/a: Wikciad 2015-02-26 17:44:01 czytano 493 razy
Była sobie kiedyś dziewczyna w wieku około 12 lat, jej życie było smutne i bez sensu. Aż pewnego razu natrafiła na człowieka, który zmienił jej całe życie.Pokochała go całym swoim sercem, był to młody YouTuber JDabrowsky, który pomógł jej wyjść z silnej depresji.Dzięki niemu znów zaczęła się śmiać jak dawniej, kupowała jego plakaty i obiecała sobie że nigdy go nie zapomni i zawsze będzie o nim pamiętać (...)

milosc... ona zawinila...

Dodał/a: takasobieja 2015-02-20 23:03:06 czytano 912 razy
Zaczeło sie tak: ona miała 17lat, on młodszy o rok;). Poznali sie przypadkiem przez znajomyc, była zima tzn prawie zima;p, poukładana bez żadnych używek. Może od czasu do czasu napiła sie alkoholu ale w małych ilościach;P.On jak ją zobaczył od razu wpadła mu w oko, taka niewinna grzeczna dziewczyna. On troch szalony inne towarzystwo niż ona. Lubił wychodzic w weekendu i pić. Tego wieczoru był bardzo pjany (...)

Rodzina vs Afganistan Cz.2

Dodał/a: WRAZZYMF 2015-02-11 22:50:59 czytano 187 razy
-Musimy ich przenieść w inne, bezpieczniejsze miejsce aż ich dowódca się odezwie.-Odparła amerykańskiego pochodzenia kobieta. Rozglądając się po niewielkim pomieszczeniu uwagę Michała zwróciła tajemnicza postać siedząca na czymś co przypominało tron z czaszek. -Ruszać!- Nakazał Michałowi Talib wskazując palcem drewniane drzwi obok stołu, na którym były jakieś teczki z nazwiskami rosyjskich obywateli. (...)

Rodzina vs Afganistan Cz.1

Dodał/a: WRAZZYMF 2015-02-10 16:32:05 czytano 209 razy
Jego twarz była blada, wręcz biała od strachu. Wiedział co go czeka. Śmierć lub tortury. Afgańczyk zaczął coś mówić ale zaraz przerwał. Michał podniósł wzrok. To co zobaczył było nie do opisania. Przed nim stał afgański generał z głową sierżanta Howkinsa i z uśmiechem na twarzy upuścił głowę na ziemi (...)

Tytan cz. 1

Dodał/a: chocolatex 2015-02-09 16:36:22 czytano 160 razy
Gdy tylko jej rodzice przyjechali, opowiedziałam im co sądzę o ich KSIĘŻNICZCE... Jedyne co usłyszałam leżąc w ogromnej ulewie w trawie poprzez popchnięcie to: Jesteś źle wychowana i masz patologiczną rodzinę! Chyba muszę znaleźć inną pracę (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia