Smutne historie

"Smutne historie"

Życie

Dodał/a: misiaczek 2016-04-22 00:10:40 czytano 164 razy
Tamten rok-Dzień Wszystkich Świętych,spotkaliśmy się ona obu grobach i dowiedziałam się że dziadek ma raka płuc,kurwa kolejny rak,czemu nasza rodzina? Czemu? W tym roku, w lutym,dostaliśmy sms-a od cioci "dziadek nie żyje,pogrzeb w sobote". Bardzo się popłakałam.Na pogrzebie także,podeszłam do trumny i co?Nie poznałam nawet swojego dziadka-tak chemia go wyniszczyła.po uroczystości udaliśmy sie na cmentarz,każdy (...)

Będę zawsze przy tobie

Dodał/a: Kira :* 2016-03-20 10:11:47 czytano 947 razy
Było nam tak cudownie ze sobą, nie liczył się nikt ani nic innego. Gdybym mógł zatrzymał bym czas w tym momencie, lecz tak się nie dało a teraz zostały tylko wspomnienia. Już nigdy cię nie przytule!, już nigdy ci nie powiem jak bardzo cię kocham!. Dlaczego akurat ty spośród miliarda ludzi?! Może gdybyś mnie ten raz, jedyny raz posłuchała przeżyła byś (...)

Życie...

Dodał/a: Sylwia 2016-02-25 19:42:06 czytano 1775 razy
Mój chłopak zaczął się o mnie martwić , pewnego słonecznego dnia gdy podczas lekcji wf założyłam bluzę , wówczas wszyscy zorientowali się że coś jest nie tak. Bartek chwycił mnie za rękę i podciągnął mi rękaw od swetra. Był przerażony. Wcale mu się nie dziwię , moja lewa ręka jest cała pocięta... Obiecał że nikomu nie powie , ale cóż skoro moje przyjaciółki : Kasia i Kinga zaczęły mnie wypytywać , a ja nagle ściągnęłam buzę i  (...)

Nieszczęścia chodzą parami

Dodał/a: carmelowa 2016-02-23 15:50:05 czytano 1070 razy
To historia pewnej dziewczyny. Nazwijmy ją Zosia. Pewnego dnia poznała cudownego faceta. Nazwijmy go Janek. Zosia i Janek zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Po dwóch latach związku Zosia i Janek zamieszkali ze sobą. Zosia była przeszczęśliwa mogąc zasypiać i budzić się u boku swojego ukochanego. W przyszłości planowali ślub i założenie rodziny. Zosia miała dobrą pracę, spełniała się zawodowo. Ogólnie  (...)

Dojrzała nieplanowana miłość - tuż przed końcem

Dodał/a: smutne serce 2016-02-22 16:59:57 czytano 516 razy
Więc dalej było między nami jak w najpiękniejszych opowiadaniach o miłości , zawsze był dla mnie , a ja dla niego , pisaliśmy z sobą , rozmawialiśmy , wspieraliśmy się innymi słowy byliśmy dla siebie wszystkim . Tak trwało mniej więcej 4 lata , aż cos zaczęło pękać , coś zaczęło się zmieniać nie u mnie tylko u Pana X . Przez długi czas ja tego nawet nie zauważałam być może dlatego , że byłam tak pewna jego uczuć i jego (...)

Dojrzała nieplanowana miłość - ciąg dalszy

Dodał/a: smutne serce 2016-02-21 22:25:19 czytano 239 razy
Tak …. Spotkaliśmy się .. pierwsze spojrzenie sobie w oczy , pierwszy dotyk dłoni i pierwsze prawdziwe mocne bicie serca . Oboje niczym nie byliśmy zawiedzeni jak to nieraz się czyta o takich spotkaniach .Pojechaliśmy samochodem w ustronne miejsce aby porozmawiać , rozmawialiśmy tak jak byśmy znali się całe wieki , byliśmy sobą zauroczeni , wtedy oboje wiedzieliśmy , że musimy dalej się spotykać .Wreszcie (...)

Dojrzała nieplanowana miłość

Dodał/a: smutne serce 2016-02-18 22:17:06 czytano 387 razy
Kiedy jesteśmy młodymi ludźmi dużo piękna nie dostrzegamy w życiu , które nas otacza na co dzień , z roku na rok doroślejemy ,zakładamy rodziny , a nasze myślenie się zmienia , zaczynamy dostrzegać wartości życia , a tym samym zauważamy jak świat , który nas otacza jest piękny , ale też i samo życie jest piękne jeśli czujemy się w nim szczęśliwi , kochani i potrzebni , a kiedy ludzie są szczęśliwi ? chyba tu nie przesadzę (...)

Drogi pamiętniku cz2

Dodał/a: ssuliaa 2016-02-17 22:55:25 czytano 283 razy
Mikołajki klasowe ach tak..Byle mieć za sobą położyłam szybko prezent pod choinką w naszej klasie. Zadowolona usiadłam w ławce i jak słodka idiotka czekałam grzecznie w ławce. Nagle mój świat nastał czarny półmrok. Okazało się, że każdy samodzielnie będzie wręczał prezent. No super myślę..chciało mi się płakać albo śmiać już nawet nie wiem. Stanęłam..na końcu klasy siedział Aleks. Zamyślony, smutny..widać, że nie miał ochoty  (...)

Drogi pamiętniku..

Dodał/a: ssuliaa 2016-02-15 12:44:48 czytano 372 razy
pojechałam dziś do tego całego centrum żeby mieć już to za sobą. Chodziłam jak nakręcona od sklepu do sklepu. Szukałam jakiejś inspiracji czegokolwiek co pomogłoby mi coś kupić. Weszłam do takiego męskiego sklepu? Nie wiem czy tak mogę to nazwać. Pan przy kasie patrzył się na mnie mówiąc lekko: przyszła frajerka. Dobra mniejsza. Na końcu sklepu jest ogromna półka z takimi nie wiem jak to określić.. męskimi gadżetami (...)

samotni w tłumie

Dodał/a: k.w,m.b 2016-02-10 15:52:18 czytano 481 razy
Świat zamyka wszystkie drzwi Wiesz ,że nie masz dokąd iść Przez palce Ci przecieka czas Resztki marzeń pogrzebane sięgają serca dna Umierasz , choć życie ciągle trwa... Lecz jak masz żyć Gdy los nie daje szans, by W górę się wzbić Nie poda nikt dłoni Im obcy bólu smak, Gdy sięgają gwiazd A Ty ... walczysz o każdy dzień,  (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia