Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Nie odchodź

Dodał/a: Katniss 2015-07-01 11:41:33 czytano 86 razy
Ojciec gdy to usłyszał pobiegł szybciej i szybciej... Syn usiadł na ławce i dalej patrzał na pingwiny.. Mineła godzina.. Dwie.. Trzy... Ojciec nie wrócił. John wstał i kierował się do wyjśćia z ZOO. Robiło się ciemno.. pobiebł szybko do domu. Wiedział, że matki nie ma w domu, ponieważ miała nockę w pracy.. Klucz leżał pod wycieraczką. John otworzył drzwi i pobiegł do łazienki. Zapalił światło, by było bezpieczniej i zaczął płakać (...)

Ty i Ja na zawsze! Odc.1

Dodał/a: Werciuś505 2015-06-29 16:32:24 czytano 62 razy
W pewnym domku nad wodą żyła 23- letnia kobieta Blanka. Nie miała męża ani dzieci. Hodowała krokodyle. Raz poszła do sklepu aby kupić mięso dla krokodylów. Kiedy wróciła zobaczyła, że dom był otwarty. Zadzwoniła po policję. A gdy przyjechali i weszli do środka było czysto jak zawsze (...)

Miłość, nienawiść, proszę daj mi odejść !! Daj mi zapomnieć !!

Dodał/a: Braciszkowa 2015-06-28 20:32:09 czytano 115 razy
Dziś mija miesiąc, ona wraca do mieszkania w którym kiedyś mieszkali razem, jest pusto, jest sama.. Płacze, oglądając stare zdjęcia.. Ironia prawda ? Bo w takich momentach wracają te najwspanialsze wspomnienia. Dopiero po wylaniu morza łez przypomina sobie dlaczego tak się stało, próbuje walczyć o siebie. Rano wstaje, maluje się, uśmiecha i choć ma takie dni, bardzo wiele takich dni kiedy siada i płacze, czując że jest (...)

Z życia Kingi

Dodał/a: ajkin 2015-06-25 02:42:46 czytano 162 razy
Opowieść zaczyna się w szkole kiedy to Kinga wraz ze swoją przyjaciółką Zosią wybrały się do sklepiku szkolnego. Gdy Zosia stała w kolejce Kinga stała koło szatni które znajdywały się obok zobaczyła że jej dawny przyjaciel Daniel z którym się praktycznie wychowała też na kogoś czeka więc postanowiła zagadać, co prawda chodzili razem do klasy ale kontakt się urwał kiedy Kinga wraz z rodzicami wyjechała za granicę ale  (...)

Zakochana w nie właściwym cz.3

Dodał/a: Justynka 2015-06-21 15:30:49 czytano 232 razy
-Kocham Cię-Mówię cicho a on delikatnie odgarnia moje włosy i zbliża się, zaczynając mnie całować, słyszę jak z jego gardła wychodzą ciche jęki, po chwili jego usta schodzą na szyje a po moim ciele przechodzą ciarki. Delikatnie kładzie mnie na blacie tak ze cała leże i jedynie nogi wychodzą mi po za blat. (...)

tak to się zaczelo..

Dodał/a: Natalia 2015-06-20 01:27:01 czytano 253 razy
zapomnę..Siedziałam w gabinecie pedagoga szkolnego, sprawdzała moje ręce, nogi, brzuch...Były pocięte.Przyjechała moja mama, już kilka razy zdarzało mi się samo okaleczać i moja mama o tym wiedziała. Ale tego dnia było to poważniejsze. Mama dostała dla mnie skierowanie do szpitala psychiatrycznego. Odwiozło mnie tam pogotowie. Było to aż w Grudziądzu czyli dwie godziny jazdy. Cala drogę płakałam, mama też. wieczorem  (...)

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym?

Dodał/a: Emily 2015-06-18 17:35:14 czytano 186 razy
Myślałaś kiedyś nad tym, żeby zniknąć z tego świata? Tak po prostu, zniknąć, zapaść się pod ziemie. Zabić się? Pomyśl jaką możesz zrobić przykrość ludziom, na którym Ci bardzo zależy. Przyjaciółce, rodzinie. To teraz wyobraź sobie następującą sytuację; Masz już plany samobójcze, żyletkę, długopis i białą kartkę. Zanim masz już odejść, najpierw piszesz list do rodziny, piszesz w nim, że przepraszasz ich za wszystkie złe  (...)

Zakochana w nie właściwym Cz2

Dodał/a: Justynka 2015-06-15 20:57:21 czytano 246 razy
-He..-Mówię ale nie zdążyłam skończyć, ponieważ on jak w hipnozie zaczął mnie całować. Pochłania mnie swoimi ustami, mocno do siebie przyciągając a mi było tak dobrze ze nie dałam rady protestować. Chwyta mnie za uda i podnosi do góry a ja zawieszam się nogami na jego biodrach, pierwszy raz czułam pożądanie, objął mnie i jeszcze mocnej całował, czułam jego podniecenie, jego pożądanie było takie jakie moje (...)

Zakochana w nie właściwym Cz1

Dodał/a: Justynka 2015-06-15 00:14:03 czytano 431 razy
Magda była niską brunetką miała 18 lat, była ze swoim chłopakiem (Dawidem) juz 2.5 roku, bardzo go kochała, choć był od niej o 7 lat starszy to na początku bardzo dobrze się dogadywali do czasu... Od kilku miesięcy sie miedzy nimi psuło, ciągłe kłótnie i awantury. Magda strasznie to przeżywała, choć wiedziała ze to po części jej wina, ponieważ sama doprowadziła do tego ze Dawid stracił do niej zaufanie, jedyną nadzieje  (...)

Prawdziwych przyjaciół poznasz w trudnych chwilach

Dodał/a: Katniss 2015-06-14 17:28:09 czytano 191 razy
Dziewczyna ponownie zalała się łzami. Jej koszulka, w której była ubrana była już cała mokra. Jej jak się okazało najwierniejsza przyjaciółka przytuliła ją mocno do siebie. - Nie martw się. Wszystko będzie dobrze, ja z tobą zostanę. Znam jedną osobą, której na tobie bardzo zależy. Dziewczyna wyprostowała się i spojrzała na przyjaciółkę. Ta kiwnęła ręką i po chwili przy jej łóżku stał chłopak z ich klasy. Zapłakana dziewczyna (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia