Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Białaczka z Hay andem

Dodał/a: ancia44598 2015-04-24 16:55:17 czytano 29 razy
18-nasto letnia dziewczyna , mila ,uczciwa pragnąca szczęścia jest traktowana jak popychadło przez swoich rówieśników w szkole. Nikt jej nie lubi a przecież niczemu nie zawiniła. Grupka młodych ludzi wiecznie ja wyzywa lecz pewnego dnia przyłapuje ich na tym dyrektorka wzywa jednego z uczniów do swojego gabinetu, po rozmowie z chłopakiem doszła do wniosku ze musi mu dąć karę chłopak musiał wziąć udział w  (...)

żyje cicho krwawiąc cz.1

Dodał/a: umierająca12 2015-04-18 17:26:59 czytano 212 razy
Zawsze w takich sytuacjach miała czekać pod szkołą do przyjazdu kierowcy.Niestety,to już czwarty raz z rzędu.Czuła palące łzy na swoich policzkach.Przetarła je jednym ruchem i ruszyła do najbliższego przystanku autobusowego.W ogóle nie znała się na rozkładach bo pierwszy raz w życiu miała jechać autobusem.Na przystanku stała pewna grupka chłopaków w jej wieku ,którzy raz co raz na nią spoglądali (...)

opowiadanie miłosne

Dodał/a: Agnieszka 2015-04-04 20:24:27 czytano 614 razy
Chłopak szedł ciemną ulicą ze słuchawkami w uszach i zemdlał.Zaniepokojeni rodzice oraz przyjaciele zaczęli go szukać lecz na próżno.Okazało się,że chłopak leżał między strefą budowy.Nad ranem zauważył go pracownik i wezwał pomoc.Chłopak miał bardzo słabe tętno i jego życie wisiało na krawędzi.Dzięki pomocy udało się przywrócić jego życie i trafił do szpitala.Lekarze nie wiedzieli co było przyczyną utraty świadomości.Lekarze  (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

Tak postanowił los

Dodał/a: Kamcysia 2015-04-02 21:20:19 czytano 378 razy
Chłopak Adam miał dziewczynę która pewnego dnia poszła do lekarza i stwierdzono podejrzenie raka , gdy w końcu potwierdziło się że przez raka miała skrócić życie swe . Dziewczynie został tylko rok a Adam nie odstępował jej na krok . Z dzień na dzień pogarszało się lecz Adam przy niej był  (...)

Nie takie śmieszne ... część 2

Dodał/a: Oliwia 2015-03-21 12:51:04 czytano 431 razy
Nie myślała o odebraniu sobie życia. Uważała, że samobójcy to tchórze. Że nie mają odwagi. Nie mają odwagi stawić czoła problemom. Chcą odejść, uciec od problemów. Amy też chciała uciec, ale nie w taki sposób. Gdyby matka tu była, zabiłaby ją za takie myśli. Ojciec pewnie zawiózłby ją do psychologa. Amy, przeszedł po całym ciele zimny dreszcz. „Przecież, gdyby oni tu byli to wcale bym tak nie myślała”- uświadomiła sobie Amy (...)

ból cierpienie

Dodał/a: dziunia 2015-03-20 20:49:40 czytano 426 razy
Pojechał ja sie trzęsłam w głowie miałam mętlik co mam zrobic kocham go ale czy moge mu zaufać. Nie spałam całą noc wyłączyłam tel. Na rano wstałam włączyłam telefon (przemyślałam to wszystko chciałam mu dać szanse )Nagle dzwoni mi tel Poczta głosowa On- Magda wiem zrobiłem straszną rzecz zgubiłem sie w tym wszystkim nigdy nie chciałem cie zranić Kocham cie i bez cb moje życie nie ma sen (...)

Nie takie śmieszne ...

Dodał/a: Oliwia 2015-03-20 20:14:07 czytano 497 razy
Siedziała na parapecie i rysowała. Rysowała, to co myślała. Rysowała ołówkiem od zawsze. Twierdziła, że jej życie nie jest kolorowe lecz szare, deszczowe i pełne cierpienia. Nie miała matki, ojca ani rodzeństwa. W wieku szesnastu lat miała wypadek. Tego dnia lał deszcz. Jechali do cioci w odległej o 100 km. wsi. Było ciemno i ślisko. W najmniej przewidzianym momencie samochód wpadł w poślizg. Jej ojciec zginął na miejscu. Matka po  (...)

Tato, pokochaj mnie...

Dodał/a: Shadow 2015-03-19 01:52:29 czytano 485 razy
Odkąd sięgam pamięcią byłam bita. Nigdy nie za często, ale się jednak przytrafiało. Bił mnie tym, co wpadło mu w ręce. Ja zapłakana, błagałam żeby przestał, ale mój ból i moje łzy go nie wzruszały. Chcę mu to wybaczyć, ale czy będę na tyle silna, żeby mu powiedzieć, że pomimo tego co mi robił i robi zawsze będzie moim ojcem i że zawsze go będę kochać (...)

cięcie się

Dodał/a: KiKo 2015-03-05 17:48:21 czytano 591 razy
kiedyś dowiedziałam się od mamy że jestem adoptowana.moje życie ogólnie jest trudne bo moja matka pije.ja moge tylko płakać z wściekłości.w zasadzie to się też tne. za każdym razem coraz mocniej.kiedyś prawie dociełam sie do żył ale przyjaciółka mnie powstrzymała.następnego dnia miałam ochotę skończyć to co zaczęłam.tylko nie wiem czy warto umrzeć bo nie radze sobie z problemami.dlatego to napisałam i prosze o pomoc.  (...)

Historia pewnej firanki :)

Dodał/a: Wikciad 2015-02-26 17:44:01 czytano 781 razy
Była sobie kiedyś dziewczyna w wieku około 12 lat, jej życie było smutne i bez sensu. Aż pewnego razu natrafiła na człowieka, który zmienił jej całe życie.Pokochała go całym swoim sercem, był to młody YouTuber JDabrowsky, który pomógł jej wyjść z silnej depresji.Dzięki niemu znów zaczęła się śmiać jak dawniej, kupowała jego plakaty i obiecała sobie że nigdy go nie zapomni i zawsze będzie o nim pamiętać (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia