Opowiadania w kategorii Smutne historie

"Smutne historie"

Gdy Cię nie ma

Dodał/a: Vena 2017-08-29 14:55:25 czytano 783 razy
Promienie słońca próbowały wbić się do środka przez szczelne zasłony. Jednak i one w końcu uległy. Jej serce nie. Leżała, wpatrując się w sufit, jakby miała odnaleźć tam sens życia. Te cztery ściany wiedziały o niej więcej niż niejeden człowiek. Może dlatego, że w samotności nie przybieramy żadnych masek. Nie wstydzimy się swojej zwykłości, nie staramy się być oryginalni. W lustrzanym odbiciu nieskazitelnie czyści lub (...)

Samotna noc

Dodał/a: Xxx 2017-07-25 14:20:57 czytano 1085 razy
To było w lipcu , stałam sama na koncercie , bez znajomych, rodziny jedyne co ze mną było to smutek, który coraz bardziej było widać . Po każdej smutnej piosence w oku kręciła się łza , która z czasem spłynęła po moim policzku jak kropla deszczu. Złe wspomnienia wróciły. W końcu wszystkie uczucia uleciały ,coraz więcej łez zaczęło spływać, musiałam stamtąd uciec żeby nikt nie wziął mnie za niezrównoważoną dziewczynę która płacze  (...)

Nieszczęśliwe życie

Dodał/a: Smutne_Życie 2017-04-30 20:40:04 czytano 2186 razy
To nie jest historia ze szczęśliwym zakączeniem. Na początek... w wieku 3 lat umarł mój tata. Nie zależało mi na tym gdyż byłam jeszcze mała, ale zawsze myślałam, że tata wróci tylko poszedł do pracy (tak zresztą mi powiedział i ucałował mnie ostatni raz) w wieku 5/6 lat zapytałam się mamy kidy tata wróci, bo pamiętałam o nim. Mama jednak się rozpłakała. Zaczęło do mnie docierać, że tata umarł. Nocą nie mogłam zasnąć (tak przez pare (...)

patologiczna rodzina - wychowanie na ulicy

Dodał/a: czarno_biała 2017-03-19 01:14:46 czytano 1990 razy
Cześć mam 19 lat i chciałam wam opowiedzieć o moim "dzieciństwie" jak można je wogle tak nazwać. Od zawsze moja matka piła była alkocholiczką ojciec też i zawsze jak wypili dochodziło do kłótni i rękoczynów. Ojciec bił matke do nieprzytomności my z rodzeństwem chowaliśmy się w kącie i płakaliśmy baliśmy się odezwać co kolwiek zrobić. Zawsze gdy matka leżała pobiła to jak ojcu było mało to wyżywał się na nas. A  (...)

Miłość

Dodał/a: Smiler 2017-03-06 21:28:21 czytano 1892 razy
Kiedy poznałem swoją pierwszą dziewczynę bylem w niebowziety strasznie się cieszyłem nie spalem dwa dni chodziliśmy razem do szkoły na kazdej przerwie razem ido trzymając się za ręce nierozloczni bo tak nas nazywali 😊 mialem się z czego cieszyc lecz pewnego dnia 😢 ona czulem się ze jestem do niczego jak mogłem tego nie zauważyć ze ona 😢 się tnie wtedy kiedy do niej przyszedłem miała cale ręce we krwi szybko zadzwoniłem (...)

Prawdziwe życie cz. 1

Dodał/a: Agnes 2017-03-02 15:43:26 czytano 1075 razy
Na początku tego opowiadania chciałam tylko poinformować o tym, że jest to historia oparta na faktach. Mam nadzieję że wam się spodoba. Typowa nastolatka z uśmiechem na twarzy jednak to tylko były pozory ... Miała 13 lat kiedy znalazła swojego ojca martwego na podłodze w kuchni, myślała wtedy że nic gorszego nie może się jej przytrafić. Jednak się myliła. Jej matka znalazła sobie nowego gacha i całkowicie odwróciła się od  (...)

Sami zobaczycie

Dodał/a: Smutasek 2017-01-26 02:05:51 czytano 1450 razy
Ta historia zaczęła się gdy ona miała 10 lat... Tydzień po jej urodzinach jej tata zmarł była załamana nie wiedziała co ma robić... Straciła najważniejszą osobę w swoim życiu... Wszyscy mówili że może na nich liczyć lecz to się nie udało została sama... Cały czas płakała za swoim tatą 2 lata po śmierci spotkała ją prawdziwa tragedia ucięło jej trzy palce nie całe ale nie ma już paznokci i nie będzie miała... Wszyscy mówili będzie  (...)

OSZUKANE I ZŁAMANE SERCE

Dodał/a: Emi 2016-12-29 12:48:56 czytano 1535 razy
Kiedyś byłam szczęśliwa, życie miało sens dla mnie, bo miałam Ciebie tego jednego, jedynego którego kochałam i kochać zawsze chciałam, tak właśnie wtedy myślałam, do dnia w którym złamałeś mi serce i z inną kobietą chodziłeś po mieście. Nic mi nawet nie powiedziałeś, tylko krótki list w postaci sms wysłałeś: że fajnie i miło było, ale że to nie dla Ciebie, ze tak nie potrafisz i zostawiłeś mnie nie wiedząc że pod sercem nasze dziecko  (...)

Jej oczy

Dodał/a: Marco 2016-12-29 00:52:39 czytano 1014 razy
Kiedy poznałem swojo pierwszo dziewczynę bylem w niebowziety strasznie się cieszyłem nie spalem dwa dni chodziliśmy razem do szkoły na kazdej przerwie razem ido trzymając się za ręce nierozloczni bo tak nas nazywali 😊 mialem się z czego cieszyc leecz pewnego dnia 😢 onaa czulem się ze jestem do niczego jak mogłem tego nie zauważyć ze onaa 😢 się tnie wtedy kiedy do niej przyszedłem miała cale ręce we krwi szybko  (...)

Prawdziwe zycie cz.1

Dodał/a: Marta 2016-12-16 13:58:26 czytano 753 razy
Musiałam dać sobie jakoś radę. Po czasie pogodziłam sie z Julka i było jak dawniej. Wakacje sie skończyły i czekałam mnie druga klasa gimnazjum. Zapowiadało sie spoko. Kilka dni po rozpoczęciu nauki Julia wróciła do Gosi olewając mnie. Razem mnie gnębiły. Nie dawałam już rady psychicznie. Wyśmiewały mnie i obrażały. Do tego problemy w domu. Tata pracował u swojego kolegi na ciężarówkach i na tirach jeździł (...)