Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Z życia Roxany cz.1

Dodał/a: Złamane serce 2015-07-28 17:07:40 czytano 21 razy
Spojrzałam się na niego zapłakanymi, zażenowanymi oczami próbowałam coś z jego oczu odczytać, ale nie umiałam. Chwyciłam wystraszona mojego misia "Kamilka" i pobiegłam wystraszona do pokoju. Tata wyciągnął telefon i zadzwonił na pogotowie. Za piętnaście minut przyjechała karetka, a moją ukochaną mamusię zabrało pogotowie. Byłam niestety za mała nie wiedziałam dalej co z moją mamą, a ojciec pojechał sam do  (...)

Lewa w Górę

Dodał/a: Oluś:) 2015-07-24 18:15:15 czytano 82 razy
Zacznę od tego że ja i Gracjan nie mieszkaliśmy razem.. nie pobraliśmy się jeszcze bo obaj zdecydowaliśmy że mamy jeszcze czas na ślub i dzieci.. Gracjan miał swoją pasje.. niestety, jego pasją były motocykle.. szybkie motocykle.. kochał jeździć bez kasku i czuć tą wolność.. Był piątek.. rodzice pojechali za miasto na weekend więc zostałam sama. Postanowiłam zadzwonić do Gracjana (...)

Błagam Cię przestań

Dodał/a: Złamane serce 2015-07-24 13:31:07 czytano 95 razy
Budzę się z płaczem i krzykiem w nocy. Jedynie co widzę, to tylko Twoją Twarz. Moje oczy są zamglone, cera wymęczona, a usta błagają o pomoc. Me wnętrze jest rozdarte od środka. Tak bardzo boję się znowu położyć i usnąć. Myślę o Tobie codziennie przez dwadzieścia cztery godziny, nawet w śnie. Straciłam wszystko, cały mój Świat, bo to Ty Jesteś Całym moim Światem. Nie Wierzysz mi, Nienawidzisz mnie z Całego Swego Serca, Masz  (...)

Nie chciałam tego...

Dodał/a: Artilya 2015-07-22 21:16:31 czytano 183 razy
Wybiegłam z domu Anki próbując doprowadzić swoje ubranie do porządku. Nie mogłam uwierzyć w to co przed chwilą zrobiłam. Co mnie napadło? Całować się z Tomkiem? Chłopakiem którego nigdy nie uważałam za kogoś w moim typie? Ten cały alkohol który wypiłam tego wieczoru musiał mi nieźle uderzyć do głowy. Ale to nie była tylko i wyłącznie moja wina. Oboje za bardzo daliśmy się ponieść chwili. Jednak najgorsze z  (...)

To Tylko Kłamstwo...

Dodał/a: Majeczuunia 2015-07-19 15:59:27 czytano 122 razy
"Okłamałam cię, Łukasz. Powiedziałam ci, że cię nie opuszczę. A wiedziałam, że nie będę mogła tego dotrzymać. Ale jestem wredna, nie?" "Nie zapominaj o mnie. Pamiętaj. Pamiętaj o wszystkim, co mieliśmy. Ja pamiętam. I nie zapomnę, choćby nie wiem co. Nigdy, przenigdy nie zapomnę tego, co mieliśmy (...)

Zawsze trwało od dawna ...

Dodał/a: Osoba 2015-07-15 22:46:43 czytano 123 razy
W końcu się udało, byłem wówczas najszczęśliwszym człowiekiem na świecie długo ze sobą chodziliśmy, pamiętam wszystkie pocałunki, uściski i zapewnienia o miłości. tego powinien doświadczyć każdy człowiek. Mowa o prawdziwej miłości byłem pewien, że taka była. Minęło trochę czasu, a nasza relacja stawała się coraz bardziej dojrzała, planowaliśmy wspólną przyszłość. Nie byliśmy już parą zakochanych  (...)

Jej Ostatnie Marzenie

Dodał/a: olag20002000 2015-07-11 18:42:00 czytano 302 razy
Umarłam… No cóż zdarza się. Zmarzłam na raka. Był nieuleczalny. Moim jedynym marzeniem przed śmiercią było to aby oni się pogodzili. Widziałam ich każdego dnia. Na moim pogrzebie widziałam ich. Widziałam ból w ich oczach. Tak bardzo mi ich brakowało. Cały czas byłam przy nich duchem chodź oni o tym nie wiedzieli, ale być może czuli to (...)

Nigdy więcej.

Dodał/a: agana 2015-07-06 11:14:32 czytano 492 razy
Czekałam tydzień i nic. Co wieczór płakałam. Nikomu o tym nie mówiłam. Chciałam mu napisać po tygodniu, że jest dupkiem, śmieciem, idiotą. Zwyzywać od najgorszych. Weszłam na GG. Niestety. Usunął konto. Dlaczego. Wtedy już calkiem się załamałam. Nie jadłam nic przez tydzień. Myślałam tylko o nim. Co robi, jak się czuję, czy o mnie myśli. Co wieczór układałam scenariusze w głowie. Jak wyglądałoby nasze spotkanie (...)

Nie odchodź

Dodał/a: Katniss 2015-07-01 11:41:33 czytano 386 razy
Ojciec gdy to usłyszał pobiegł szybciej i szybciej... Syn usiadł na ławce i dalej patrzał na pingwiny.. Mineła godzina.. Dwie.. Trzy... Ojciec nie wrócił. John wstał i kierował się do wyjśćia z ZOO. Robiło się ciemno.. pobiebł szybko do domu. Wiedział, że matki nie ma w domu, ponieważ miała nockę w pracy.. Klucz leżał pod wycieraczką. John otworzył drzwi i pobiegł do łazienki. Zapalił światło, by było bezpieczniej i zaczął płakać (...)

Ty i Ja na zawsze! Odc.1

Dodał/a: Werciuś505 2015-06-29 16:32:24 czytano 191 razy
W pewnym domku nad wodą żyła 23- letnia kobieta Blanka. Nie miała męża ani dzieci. Hodowała krokodyle. Raz poszła do sklepu aby kupić mięso dla krokodylów. Kiedy wróciła zobaczyła, że dom był otwarty. Zadzwoniła po policję. A gdy przyjechali i weszli do środka było czysto jak zawsze (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia