Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

samotni w tłumie

Dodał/a: k.w,m.b 2016-02-10 15:52:18 czytano 3 razy
Świat zamyka wszystkie drzwi Wiesz ,że nie masz dokąd iść Przez palce Ci przecieka czas Resztki marzeń pogrzebane sięgają serca dna Umierasz , choć życie ciągle trwa... Lecz jak masz żyć Gdy los nie daje szans, by W górę się wzbić Nie poda nikt dłoni Im obcy bólu smak, Gdy sięgają gwiazd A Ty ... walczysz o każdy dzień,  (...)

Czerń

Dodał/a: Rebel 2016-02-02 22:29:58 czytano 50 razy
- Do Middoor. -Odpowiedział. Nie była do niego podobna ta nadzwyczajna cisza. " Pewnie ma mi za złe to że tak długo mnie nie było "Pomyślałam. Nie zmienia to jednak faktu, że nie za bardzo miałam cokolwiek do gadania. Moi rodzice od zawsze chcieli kierować moim życiem. Śmietanka towarzyska. Ale nikt nie wiedział jaki dramat dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Albo nie chciał wiedzieć (...)

Czerń

Dodał/a: Rebel 2016-02-01 21:29:25 czytano 52 razy
Światła ulicznych latarnii raniły moje przyzwyczajone do ciemności oczy. Kolejny powód dla którego nie cierpię blasku. Znów nie wiedziałam gdzie biegnę. Ale czy mnie to obchodzi? Chciałam biec szybciej i szybciej, daleko, aż uciekłabym poza miasto, jednak wkrótce ostre, zimne, nocne powietrze zaczęło nieprzyjemnie dawać się we znaki moim płucom (...)

Milosc? Nie znam

Dodał/a: Ada 2016-01-28 20:30:59 czytano 227 razy
Ostatnio miałam remont w pokoju wiec musiałam sie przenieść do innego pokoju. Boje blizny sie zagoiły wiec znowu chcialm to zrobic. Myśle ze uzależniłam sie od tego. Nie wiem jak, nie wiem kiedy. Tak sie stało. Niestety moja żyletka zgubiła sie podczas sprzątania. Nie wiedziałam co robic, zasypiałam nie pewna rycząc, a odkąd zaczęłam sie ciąć nie płakałam. W końcu ja znałam kolejne ciecia, zawsz e w tym samym miejscu (...)

Zaufak: Rozdział 17

Dodał/a: laur_cia 2016-01-16 14:00:35 czytano 0 razy
Poszła do siebie i zachichotała jak.... nastolatka. Chwila, ona była nastolatką! Teraz jeszcze bardziej brakował jej Natallie. Jest przyjaciółki, bliskiej osoby. Nast definitywnie nią była. Była jedyną bliską jej osobą, która żyła i którą znała. Jej mama porzuciła ją, gdy była mała, ojca nie znała. Później mieszkała u babci, która strasznie ją kochała, jednak gdy miała 6 lat zmarła, zapisując jej mały domek. I tak trafiła tu.... Później  (...)

Zaufaj: Rozdział 16

Dodał/a: laur_cia 2016-01-16 13:59:12 czytano 1 razy
Wyszedł. Czuł się winny, wiedział, że w końcu jego małe kłamstwo wyjdzie na jaw. I co jej powie? Jak ona zareaguje? Czy się obrazi? Czy zrobi głupotę? Czy straci ja na zawsze? Postanowił, że musi jej sam powiedzieć. Poszedł do kwiaciarnie i kupił kwiaty. Pomyślał, że przeprosi ją i wszystko wytłumaczy. Tak to był plan perfekcyjny. Z pozoru perfekcyjny. Myślał, że zdąży. Myślał, ze... Nie, on nie myślał. On wcale nie myśli. On  (...)

Zaufaj: Rozdział 15

Dodał/a: laur_cia 2016-01-16 13:58:00 czytano 1 razy
-Trudno. Chodź -pociągła ją Mimo nie chęci musiała iść. Nie lubiła chodzić na zakupy. Te wszystkie sklepy, przymierzanie, wybieranie. Najpierw weszły do sklepu, którego nazwy nie umiała wymówić. Natallie wydawało się, że są tam setki wieszaków. Julia od razu zaczęła przeglądać rzeczy -Zobacz ile pięknych ubrań (...)

Zawiedziona - część 1 skończony dupek !

Dodał/a: Inka ( Danuta Siedzikówna ) 2016-01-15 22:05:26 czytano 131 razy
Spotykali się na dworze , po szkole , lecz jednak później zrobiły się tylko weekendy . Wychodzili , przytulali się , ona siedziała mu na kolanach , śmiali się . Była szczęśliwa . Jednak on okazał się inny niż ona myślała . Z jednej strony się niby troszczył , był taki kochany , a z drugiej strony okazał się zwykłym dupkiem . Po jakimś czasie przestali wychodzić , bo obraziła się na niego jego " siostra " , która od kiedy pamiętam go  (...)

A miało być tak pięknie. Cz. 1

Dodał/a: Dreamer 2016-01-05 23:35:52 czytano 436 razy
... i została sama. Zaczęła wyrzucać wszystkie pamiątki z nim związane, niszczyć wspólne zdjęcia bez opamiętania, bo to najłatwiej..a jak wymazać całe 4 lata z pamięci? Mijały dni, miesiące.. bo w końcu czas leczy rany. Nadeszły wakacje. Kornelia postanowiła w końcu wziąć się w garść..Pomyślała ... dość marnowania sobie dalej życia przez niego. Chwyciła za telefon i zadzwoniła do Gabrysi (...)

Zaufaj: Rozdział 14

Dodał/a: laur_cia 2016-01-05 17:18:03 czytano 0 razy
Narzuciła na siebie jakiś sweter i poszła do toalety. W tym czasie Julianna wyjęła przyniesione przez chłopaka wczoraj gazety. Upatrzyła od razu dwie, piękne sukienki. Pierwsza z dłuższym tyłem, brzoskwiniowa , według niej bardzo ładna. Druga krótka z wycięciem na plecach, różowa. Niestety obie nie w guście Nat. Na następnych stronach były ciemne suknie. Kilka nawet w guście Nati i jednak bardzo w jej guście. Czarna (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia