Opowiadania w kategorii Smutne historie

"Smutne historie"

Samotna noc

Dodał/a: Xxx 2017-07-25 14:20:57 czytano 262 razy
To było w lipcu , stałam sama na koncercie , bez znajomych, rodziny jedyne co ze mną było to smutek, który coraz bardziej było widać . Po każdej smutnej piosence w oku kręciła się łza , która z czasem spłynęła po moim policzku jak kropla deszczu. Złe wspomnienia wróciły. W końcu wszystkie uczucia uleciały ,coraz więcej łez zaczęło spływać, musiałam stamtąd uciec żeby nikt nie wziął mnie za niezrównoważoną dziewczynę która płacze  (...)

Nieszczęśliwe życie

Dodał/a: Smutne_Życie 2017-04-30 20:40:04 czytano 1470 razy
To nie jest historia ze szczęśliwym zakączeniem. Na początek... w wieku 3 lat umarł mój tata. Nie zależało mi na tym gdyż byłam jeszcze mała, ale zawsze myślałam, że tata wróci tylko poszedł do pracy (tak zresztą mi powiedział i ucałował mnie ostatni raz) w wieku 5/6 lat zapytałam się mamy kidy tata wróci, bo pamiętałam o nim. Mama jednak się rozpłakała. Zaczęło do mnie docierać, że tata umarł. Nocą nie mogłam zasnąć (tak przez pare (...)

patologiczna rodzina - wychowanie na ulicy

Dodał/a: czarno_biała 2017-03-19 01:14:46 czytano 1431 razy
Cześć mam 19 lat i chciałam wam opowiedzieć o moim "dzieciństwie" jak można je wogle tak nazwać. Od zawsze moja matka piła była alkocholiczką ojciec też i zawsze jak wypili dochodziło do kłótni i rękoczynów. Ojciec bił matke do nieprzytomności my z rodzeństwem chowaliśmy się w kącie i płakaliśmy baliśmy się odezwać co kolwiek zrobić. Zawsze gdy matka leżała pobiła to jak ojcu było mało to wyżywał się na nas. A  (...)

Miłość

Dodał/a: Smiler 2017-03-06 21:28:21 czytano 1375 razy
Kiedy poznałem swoją pierwszą dziewczynę bylem w niebowziety strasznie się cieszyłem nie spalem dwa dni chodziliśmy razem do szkoły na kazdej przerwie razem ido trzymając się za ręce nierozloczni bo tak nas nazywali 😊 mialem się z czego cieszyc lecz pewnego dnia 😢 ona czulem się ze jestem do niczego jak mogłem tego nie zauważyć ze ona 😢 się tnie wtedy kiedy do niej przyszedłem miała cale ręce we krwi szybko zadzwoniłem (...)

Prawdziwe życie cz. 1

Dodał/a: Agnes 2017-03-02 15:43:26 czytano 822 razy
Na początku tego opowiadania chciałam tylko poinformować o tym, że jest to historia oparta na faktach. Mam nadzieję że wam się spodoba. Typowa nastolatka z uśmiechem na twarzy jednak to tylko były pozory ... Miała 13 lat kiedy znalazła swojego ojca martwego na podłodze w kuchni, myślała wtedy że nic gorszego nie może się jej przytrafić. Jednak się myliła. Jej matka znalazła sobie nowego gacha i całkowicie odwróciła się od  (...)

Sami zobaczycie

Dodał/a: Smutasek 2017-01-26 02:05:51 czytano 1224 razy
Ta historia zaczęła się gdy ona miała 10 lat... Tydzień po jej urodzinach jej tata zmarł była załamana nie wiedziała co ma robić... Straciła najważniejszą osobę w swoim życiu... Wszyscy mówili że może na nich liczyć lecz to się nie udało została sama... Cały czas płakała za swoim tatą 2 lata po śmierci spotkała ją prawdziwa tragedia ucięło jej trzy palce nie całe ale nie ma już paznokci i nie będzie miała... Wszyscy mówili będzie  (...)

OSZUKANE I ZŁAMANE SERCE

Dodał/a: Emi 2016-12-29 12:48:56 czytano 1285 razy
Kiedyś byłam szczęśliwa, życie miało sens dla mnie, bo miałam Ciebie tego jednego, jedynego którego kochałam i kochać zawsze chciałam, tak właśnie wtedy myślałam, do dnia w którym złamałeś mi serce i z inną kobietą chodziłeś po mieście. Nic mi nawet nie powiedziałeś, tylko krótki list w postaci sms wysłałeś: że fajnie i miło było, ale że to nie dla Ciebie, ze tak nie potrafisz i zostawiłeś mnie nie wiedząc że pod sercem nasze dziecko  (...)

Jej oczy

Dodał/a: Marco 2016-12-29 00:52:39 czytano 854 razy
Kiedy poznałem swojo pierwszo dziewczynę bylem w niebowziety strasznie się cieszyłem nie spalem dwa dni chodziliśmy razem do szkoły na kazdej przerwie razem ido trzymając się za ręce nierozloczni bo tak nas nazywali 😊 mialem się z czego cieszyc leecz pewnego dnia 😢 onaa czulem się ze jestem do niczego jak mogłem tego nie zauważyć ze onaa 😢 się tnie wtedy kiedy do niej przyszedłem miała cale ręce we krwi szybko  (...)

Prawdziwe zycie cz.1

Dodał/a: Marta 2016-12-16 13:58:26 czytano 635 razy
Musiałam dać sobie jakoś radę. Po czasie pogodziłam sie z Julka i było jak dawniej. Wakacje sie skończyły i czekałam mnie druga klasa gimnazjum. Zapowiadało sie spoko. Kilka dni po rozpoczęciu nauki Julia wróciła do Gosi olewając mnie. Razem mnie gnębiły. Nie dawałam już rady psychicznie. Wyśmiewały mnie i obrażały. Do tego problemy w domu. Tata pracował u swojego kolegi na ciężarówkach i na tirach jeździł (...)

Opowiadanie... takie samo, a jednak troche inne

Dodał/a: Art_Lena 2016-11-30 22:03:29 czytano 682 razy
Przed sobą mam całe liceum i studia. Tyle, że nie wiem co chce robić w życiu. Nauka nie zbyt mnie interesuje, ciągle myślę co by było gdyby... Zachowuje się tak od czasu rozstania z chłopakiem. Nie wiem dlaczego, ale od tego czasu spoglądam inaczej na świat. Wszystko dla mnie stało się bez sensowne. Życie straciło smak. Okaleczam się, biorę narkotyki. Wszyscy ode mnie odchodzą, ponoć się zmieniłam. Gd ktoś mi to mówi to (...)