Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Z życia Roxany cz.2

Dodał/a: Złamane serce 2015-08-05 13:23:36 czytano 284 razy
Kolejne ostrze wbite w serce. Kolejny ból, smutek i cierpienie. To ja jestem ta najgorsza. To ja jestem ta wstrętna. To ja jestem najgorszym złem świata. Tak to ja Roxana. Dosłownie przed chwilą się obudziłam i postanowiłam ponownie rozejrzeć się po całym mieszkaniu. Z myśli, w końcu przeszłam do czynów i zaczęłam zwiedzać po raz drugi wszystkie pomieszczenia. Tak jak myślałam, ojca nadal nie ma, a z mamą? Kompletnie nie  (...)

w sieci.

Dodał/a: Norma 2015-08-03 22:55:34 czytano 751 razy
Chodź na kolana.-powiedział do mnie Kacper.Wykorzystując chwilę,że jego rodziców nie ma w domu usiadłam na nim twarz w twarz.-Nowa pozycja do siedzenia?-zapytał zadowolony.-Do całowania też lepsza.Jak myślisz?-Przekonajmy się.-odpowiedział.Zbliżył do mnie swoje usta,a ja pocałowałam go w czoło.Spojrzał mi w oczy z ogromnym zaskoczeniem.-Co jest?-Nic,kotku.-Widzę właśnie.-No dobra.Przypomniały mi się twoje  (...)

Z życia Roxany cz.1

Dodał/a: Złamane serce 2015-07-28 17:07:40 czytano 328 razy
Spojrzałam się na niego zapłakanymi, zażenowanymi oczami próbowałam coś z jego oczu odczytać, ale nie umiałam. Chwyciłam wystraszona mojego misia "Kamilka" i pobiegłam wystraszona do pokoju. Tata wyciągnął telefon i zadzwonił na pogotowie. Za piętnaście minut przyjechała karetka, a moją ukochaną mamusię zabrało pogotowie. Byłam niestety za mała nie wiedziałam dalej co z moją mamą, a ojciec pojechał sam do  (...)

Lewa w Górę

Dodał/a: Oluś:) 2015-07-24 18:15:15 czytano 308 razy
Zacznę od tego że ja i Gracjan nie mieszkaliśmy razem.. nie pobraliśmy się jeszcze bo obaj zdecydowaliśmy że mamy jeszcze czas na ślub i dzieci.. Gracjan miał swoją pasje.. niestety, jego pasją były motocykle.. szybkie motocykle.. kochał jeździć bez kasku i czuć tą wolność.. Był piątek.. rodzice pojechali za miasto na weekend więc zostałam sama. Postanowiłam zadzwonić do Gracjana (...)

Błagam Cię przestań

Dodał/a: Złamane serce 2015-07-24 13:31:07 czytano 440 razy
Budzę się z płaczem i krzykiem w nocy. Jedynie co widzę, to tylko Twoją Twarz. Moje oczy są zamglone, cera wymęczona, a usta błagają o pomoc. Me wnętrze jest rozdarte od środka. Tak bardzo boję się znowu położyć i usnąć. Myślę o Tobie codziennie przez dwadzieścia cztery godziny, nawet w śnie. Straciłam wszystko, cały mój Świat, bo to Ty Jesteś Całym moim Światem. Nie Wierzysz mi, Nienawidzisz mnie z Całego Swego Serca, Masz  (...)

Nie chciałam tego...

Dodał/a: Artilya 2015-07-22 21:16:31 czytano 396 razy
Wybiegłam z domu Anki próbując doprowadzić swoje ubranie do porządku. Nie mogłam uwierzyć w to co przed chwilą zrobiłam. Co mnie napadło? Całować się z Tomkiem? Chłopakiem którego nigdy nie uważałam za kogoś w moim typie? Ten cały alkohol który wypiłam tego wieczoru musiał mi nieźle uderzyć do głowy. Ale to nie była tylko i wyłącznie moja wina. Oboje za bardzo daliśmy się ponieść chwili. Jednak najgorsze z  (...)

To Tylko Kłamstwo...

Dodał/a: Majeczuunia 2015-07-19 15:59:27 czytano 284 razy
"Okłamałam cię, Łukasz. Powiedziałam ci, że cię nie opuszczę. A wiedziałam, że nie będę mogła tego dotrzymać. Ale jestem wredna, nie?" "Nie zapominaj o mnie. Pamiętaj. Pamiętaj o wszystkim, co mieliśmy. Ja pamiętam. I nie zapomnę, choćby nie wiem co. Nigdy, przenigdy nie zapomnę tego, co mieliśmy (...)

Zawsze trwało od dawna ...

Dodał/a: Osoba 2015-07-15 22:46:43 czytano 221 razy
W końcu się udało, byłem wówczas najszczęśliwszym człowiekiem na świecie długo ze sobą chodziliśmy, pamiętam wszystkie pocałunki, uściski i zapewnienia o miłości. tego powinien doświadczyć każdy człowiek. Mowa o prawdziwej miłości byłem pewien, że taka była. Minęło trochę czasu, a nasza relacja stawała się coraz bardziej dojrzała, planowaliśmy wspólną przyszłość. Nie byliśmy już parą zakochanych  (...)

Jej Ostatnie Marzenie

Dodał/a: olag20002000 2015-07-11 18:42:00 czytano 473 razy
Umarłam… No cóż zdarza się. Zmarzłam na raka. Był nieuleczalny. Moim jedynym marzeniem przed śmiercią było to aby oni się pogodzili. Widziałam ich każdego dnia. Na moim pogrzebie widziałam ich. Widziałam ból w ich oczach. Tak bardzo mi ich brakowało. Cały czas byłam przy nich duchem chodź oni o tym nie wiedzieli, ale być może czuli to (...)

Nigdy więcej.

Dodał/a: agana 2015-07-06 11:14:32 czytano 677 razy
Czekałam tydzień i nic. Co wieczór płakałam. Nikomu o tym nie mówiłam. Chciałam mu napisać po tygodniu, że jest dupkiem, śmieciem, idiotą. Zwyzywać od najgorszych. Weszłam na GG. Niestety. Usunął konto. Dlaczego. Wtedy już calkiem się załamałam. Nie jadłam nic przez tydzień. Myślałam tylko o nim. Co robi, jak się czuję, czy o mnie myśli. Co wieczór układałam scenariusze w głowie. Jak wyglądałoby nasze spotkanie (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia