Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Stalo sie nalogiem

Dodał/a: OF 2014-04-22 23:02:20 czytano 113 razy
To trudne ... mam prawie 16 lat , i walcze z tym od 3 lat. Zaczelo sie od lekkich naciec na rece .. potem stopniowo zaczelqm wchodzic w to zoraz bardziej . Stalo sie to nieodlaczna cecha mojego zycia. Ludzie slyszac slowa 'ciecie sie'od razu kojarza to z zyletka. Dla mnie to samookaleczanie , tne sie wszystkim co popadnie . Kilka razy cpalam , czasem na jakiejsc imprezie troche alkocholu albo jonty. lecz dobrze sie ucze , gram na pianinie... inaczej mowiac nikt sie tego po mnie nie moze spodziewac (...)

Mar Bravo - Wzburzone morze. Pierwsza łza

Dodał/a: Anny 2014-04-22 21:45:12 czytano 55 razy
Była to moja starsza o rok siostra, Amanda. Leżała w kuchni zakrwawiona i z nożem w ręku. Byłam w szoku, zadzwoniłam po karetkę, czekając na pomoc próbowałam sama uratować moją siostre. Nie wiem dokładnie co się stało że wbiła sobie ten nóż w brzuch, wiem tylko że była narkomanką. Ukrywała to przed rodzicami, kiedy przyłapałam ją na (...)

Nie zapomnę cię, nigdy

Dodał/a: Nieznana 2014-04-19 18:56:36 czytano 307 razy
Pocieszały ją tylko parogodzinne rozmowy z Kamilem świadomość, że jest dla kogoś ważna. Któregoś dnia Asia nie dawała rady nie chciała już niczego, ale na skaype rozmawiając z Kamilem napisał jej, że w weekend przyjedzie do niej. Asia nie mogła doczekać się weekendu. Kiedy była już sobota dziewczyna ubrała najlepszą sukienkę, umalowała się i czekała na Kamila, nie doczekała się. Kamil nie przyjechał, dzwoniła do niego, pisała, nie odpowiadał. Następnego dnia Asia włączyła radio i  (...)

Tatuaż

Dodał/a: Nieznana 2014-04-05 17:56:28 czytano 805 razy
Natalia przez drogę drogę do ojca Natalia, była nie obecna tylko wpatrywała się w kopertę z badaniami które ma otworzyć ze swoim chłopakiem. Kiedy dojechała do domu wpadła do domu tylko po swoje rzeczy i wyszła bo nie było nikogo w domu a wiedziała gdzie trzymał klucz. Kiedy dojechała do domu swojego chłopaka(Marek) zauważyła jak czekał na nią przed domem, więc szybko weszli do domu, pokoju i odczytali badania (...)

Na zawsze....

Dodał/a: Zośka 2014-04-03 14:42:30 czytano 836 razy
Gdy dojechali szybko zaniósł ją do gabinetu. Lekarz obejrzał nogę i zrobił prześwietlenie okazało się że Emma złamała nogę. Złamanie było bardzo poważne i musiała zostać w szpitalu. Mike poinformował rodziców. Jak mogli najszybciej przyjechali i długo rozmawiali z lekarzem. Po dwóch miesiącach w szpitalu Emma miała już dosyć i pragnęła wracać do domu. (...)

Jednyni niepowtarzalni i oryginalni cz.IV - ostatnia

Dodał/a: Nieznana 2014-04-02 17:04:37 czytano 297 razy
Po czym wyszli a Karina pobiegła do innego pomieszczenia i wyniosła sukienki i buty dla siebie i Basia. Po jakimś czasie dziewczyny były gotowe i wyszły przed budynek gdzie czekali na nich już ich chłopcy. I tak poszli do klubu. Tańczyli całą noc ich czwórka rządziła na tej imprezie, wszyscy świetnie się bawili. Koło godziny 3 Basia powiedziała, ze nie ma już siły i chce iść do domu Igor ją odprowadził i jeszcze raz mu podziękowała poszła do domu. Kiedy weszła do mieszkania zauważyła, że jej  (...)

Jednyni niepowtarzalni i oryginalni cz. III

Dodał/a: Nieznana 2014-04-01 19:25:38 czytano 337 razy
W tej chwili mężczyzna położył dłoń na twarz dziewczyny i obwiązał jej usta chustką, siłowała się z nim, ale on był za silny. Zaczął ją rozbierać i całować. Zaczęła płakać i krzyczała, ale wiedziała, że nikt jej nie usłyszy bo muzyka jest za głośna, a ona krzyczy za cicho. Kiedy mężczyzna zaczął zdejmować jej spodnie do domu wszedł Igor, który pamiętał, że ma wejść bez pytania. Całe szczęście drzwi do pokoju Basi były przytwarte i Igor wszystko zobaczył, wbiegł do pokoju jak poparzony, zaczął  (...)

Jednyni niepowtarzalni i oryginalni - cz.II

Dodał/a: Nieznana 2014-04-01 18:37:16 czytano 264 razy
Kiedy Igor, odszedł Basia zdała sobie sprawę, że nie ma sensu by siedziała tam dalej i poszła do domu. Następnego dnia rano jej mamy nie było w domu a ojciec przyszedł rano do jej pokoju i powiedział: -Masz odprowadzić swojego brata do szkoły, potem go odebrać i zaprowadzić do kolegi. A kiedy wrócisz ze szkoły masz przygotować cos do jedzenia bo mam zamiar  (...)

Jedyni nie powtarzalni i oryginalni

Dodał/a: Nieznana 2014-03-28 16:15:18 czytano 443 razy
Wiosna robiło się coraz cieplej, słońce świeciło coraz mocniej. Basia i Karina przyjaźniły się od dawna lecz teraz coś się stało nie rozmawiają jak dawniej, nie mają już tematów... Postanowiły spotkać się na boisku po szkole w weekend. Obie przyszły nie wiedziały co mają mówić, aż w końcu Basia zaczęła: - Dlaczego teraz jest tak, o co chodzi proszę powiedz mi, coś zrobiłam (...)

pieklo rodzinne

Dodał/a: Nessa 2014-03-27 21:54:58 czytano 784 razy
Była zwykłą dziewczyną, miala mlodsza siostre, chodziła do szkoły, dobrze sie uczyła, jesli tylko mogla.Nie wyróżniała się z pośród rówieśników. Jednak często zalamywala się, nie pokazywała tego nikomu, była zwykła, a jednak bardzo słabą psychicznie dziewczyna. Potrafila bardzo dobrze to ukrywać. Czekala wciąż na noc, bo tylko wtedy miała możliwość plakania rozmyślając nad swoim życiem. Życiem w piekle, była wyzywana przez ojca alkoholika i matkę, bita, każdego dnia pokazywali jaka  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia