Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Ironia losu... Cz.1

Dodał/a: Smerfetka :* 2014-10-08 18:29:09 czytano 882 razy
To wszytsko zaczęło się dawno. Miał na imię Kamil i miał 6 lat. Poprosił rodziców o brata. Rok później Kamilowi urodziła się siostra. Z początku nie był zadowolony, ponieważ chciał brata, ale kiedy mama wróciła z siostrą do domu, Kamil nie mógł oderwać wzroku od swojej słodkiej siostry. Mama poprosiła go aby wybrał imię. Dał jej na imię Marysia. Kiedy Urodziła się Marysia ich tata zaczął świętować narodziny swojej córeczki. Niestety (...)

Proste słowa cz.1

Dodał/a: martynkamgk 2014-10-04 18:20:03 czytano 503 razy
Ostatniego dnia tego roku wracałam sama do domu . Niby to już koniec i przerwa , ale ja nie byłam za bardzo tym ucieszona . Nie miałam nawet humoru . Idąc huczną ulicą zastanawiałam się co będę robiła w te wakacje , przecież … nic nawet nie było zaplanowane ! Rodzice mieli gdzieś moje potrzeby . Mama zaczęła pić i nie mogła się opanować , a co ja miałam na to zrobić ?! Ojciec wyjechał za granicę i nawet nie wiem co on  (...)

smierc ukochanego cz.1

Dodał/a: zakochana 2014-09-28 22:01:06 czytano 734 razy
On nie pierwszej urody, spokojny chlopak, uzdolniony poeta... Ona piekna jak z bajki, lubiaca sie zabawic imprezowiczka. Jak kazdego wolnego wieczoru Magda wkladala na siebie wyzywajace ubranie i szla zabawic sie do klubu poszukujac nowych znajomosci. Dla niej dzien jak codzien. Wracala nad ranem do domu (...)

Samotność

Dodał/a: Smerfetka :* 2014-09-28 18:14:06 czytano 626 razy
Miał dokładnie 10 lat, kiedy trafił tam, choć nie chciał. Dzielił swój mały pokój z chłopakami z domu dziecka. Patologia zdradziecka zawsze go prześladowała. Jego pozycja w życiu z góry, pozycja przegrana. No a gdzie jego mama? Wiesz, alkohol wybrała i przez ten płyn nigdy go nie pokochała. A jego ojciec? Ej, wcale nie był lepszy. Pieniądze z opieki zawsze na wódę przepieprzył On wiedział, wiedział, że nie może się poddać (...)

Będzie boleć na zawsze

Dodał/a: Wiola 2014-09-27 22:17:46 czytano 634 razy
To miała być historia pięknej miłości, poznałam go Kiedy miałam nie całe 16 lat imponował mi wszystkim , był romantyczny, uroczy , spotykaliśmy się jakiś czas w końcu zapytał czy z nim będę oczywiście się zgodziłam. Przez pierwszy rok było idealnie, byłam szczęśliwa , naprawdę szczęśliwa. Później jak w każdym związku były jakieś kłótnie większe czy mniejsze... Wprowdziłam się do niego i po 2 latach związku zaczęło się piekło (...)

moja porąbana historia

Dodał/a: kasiulinka 2014-09-25 07:19:55 czytano 533 razy
Hej jestem Kasia. Mam 14lat i jestem w drugiej gimnazjum. Dlaczego pisze? Bo nie chce już żyć to tak boli mój chłopak mnie zostawił a to nie mialo być tak. Poznałam go w pierwszej gimn. on byl w 2. Zaczęło się 13 grudnia on chciał już wcześniej ze mną byç ale okłamałam go pow że mam chłopaka chociaż tak naprawde to niewiedziałam co do niego czuje. Było dobrze puźniej napisał do mojej byłej psiapsiuły że mu sie podoba (...)

75 dni piekła... cz.1

Dodał/a: Arya 2014-09-20 10:38:31 czytano 321 razy
Czym prędzej uciekłam z tamtej alejki prosto do kasy. Miałam wielką nadzieję,że nie będzie żadnych kolejek,nie miałam ochoty zostać w tym sklepie ani chwili dłużej. Moje modły zostały wysłuchane! Jak najszybciej umiałam wypakowałam zakupy z żółtego koszyka i położyłam je na taśmie. Kasjerka powitała mnie oschłym "Dzień dobry" i zaczęła skanować produkty. Ja nadal zdenerwowana rozglądałam się wokoło czy nie stoi (...)

Tak nie musiało być

Dodał/a: Smerfetka :* 2014-09-16 22:11:22 czytano 816 razy
Niestety pewnego wieczorku Łukasz jechał na motorze i zza zakrętu wyjechała ciężarówka, Łukasz zginął na miejscu. Była noc, rodzice martwili się i syna i dzwonili do niego, lecz nikt nie odbierał telefonu. Nagle ktoś do nich zadwonił, myśleli, że to Łukasz. Niestety, to był policjant , który poinformował rodziców, że Łukasz miał wypadek na motorze i nie żyje. Dwa dni później odbył się pogrzeb Łukasza, przyszli wszyscy jego znajomi (...)

Dość udawania czy powiedzieć stop ?

Dodał/a: WBQ 2014-09-15 22:17:49 czytano 316 razy
Teraz jestem w 2 gimie i nie mogę wytrzymać tego wszystkiego : udawania , chęci odejścia od wszystkich i wszystkiego i co udaje śmieszkę , głupią blondynkę i jakąś diwe . A prawda jest taka że nienawidzę siebie wiele osób które mnie znają o wiele lepiej widzą że nienawidzę się i pytają czemu a ja mówię to proste popatrz na mnie i na tamtą dziewczynę i znowu na mnei jak ja wyglądam jak jakiś otyły pasztet , jestem (...)

Swiatło

Dodał/a: LalKa 2014-09-07 15:41:16 czytano 733 razy
Alicja nie mieszkała na obrzeżach Krakowa. Do szkoły zawsze zawoził ja tata i przywoził ale tego dnia było inaczej. Matka Alicji wyjechała w delegacji a ojciec musiał zostać w pracy po godzinach. Więc Alicja ustaliła z rodzicami że po szkole pójdzie do Kamili swojej koleżanki. Lecz Alicja nie miała zamiaru iść do koleżanki chciała spotkać się z chłopakiem Piotrem po południu. Wszystko dobrze poszło spotkali się ze sobą ale Piotrek musiał (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia