Smutne historie

"Smutne historie"

Patola jakich mało

Dodał/a: Smutny cień 2016-09-18 18:02:35 czytano 115 razy
Wiem że wy mnie nie na widzicie ale ja was kocham jest mi bardzo przykro z tego że urodziłam się w takiej rodzinie ale z czasem uświadomiłam sobie że na nic lepszego nie zasługuje. Przepraszam ale już dłużej nie wytrzymam. Beze mnie będzie wam lepiej, może nawet nie ogarniecie że mnie już nie ma. Mam nadzieje że chociaż list przeczytacie. Nie mam do was pretensji bo po co robić teraz wyrzuty. skoro już mnie nie ma (...)

Córka Jokera cz 4 Leona córka wroga cz 2

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-18 11:37:05 czytano 15 razy
Jane i Leona zaczęły bitwę od okrążenia siebie nawzajem. Leona uniosła się w górę jak nietoperz i z szybkością błyskawicy rzuciła się na Jane. Ta odskoczyła i kontratakowała nożem. Przecięła Leonie rękawicę, a ta odegrała się siniakiem na udzie Jane. Walczyły tak już 5 minut i osłabły nieco. Jane przewróciła oczami na widok rozgrorączkowanej Leony i zrobiła salto przygniatając córkę Batmana do ziemi. Uniosła rękę chcąc  (...)

Córka Jokera cz 4 Leona córka wroga cz 1

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-16 19:14:14 czytano 22 razy
Jane że smutkiem smutkiem spojrzała na rękawicę Liama. Od owego zdarzenia minął rok, ale Jane wciąż czuła ból na usłyszane imię chłopaka. Od tamtego czasu w akademii aż roiło się od smutku i goryczy. Jane przestała odczuwać uczucia i była jakby ‚‚martwa. Kuple mówili na nią martwa śmierć a ona burkała na to z obojętnością. Ojciec martwił się o nią i próbował ją rozweselić, ale na darmo (...)

Wspomnienia palą mnie jak słońce

Dodał/a: Bella 27 2016-09-10 23:49:19 czytano 145 razy
Każdy dorosły powie że my młodzi nic nie wiemy o życiu , że oni mieli o wiele gorzej , nie mieli tego wszystkiego co możemy mieć teraz i co z tego !!! że mamy najnowsze smartfony,telewizory,laptopy, markowe ciuchy i super wyjazdy... jednak nic nam nie zastąpi prawdziwego ciepła rodzinnego. Straszną rzeczą jest mieszkać w domu w ,którym nie ma żadnych ciepłych wspomnień bo taki został stworzony dom . W historii  (...)

Jeszcze będzie pięknie…

Dodał/a: Kasiaa_01 2016-09-03 16:02:50 czytano 292 razy
Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć - tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Emily, jest niesłychanie odważną i silną dziewczyną. Wiele nastolatek nie poradziło by sobie z takimi ciężarami. Dziewczyna odebrana biologicznym rodzicom, zgwałcona, a pomimo tego nadal stawia czoło kolejnym problemom, ma chęć do życia (...)

Córka Jokera cz 3 Śmierć cz 2

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-03 15:41:36 czytano 52 razy
Jane była w szoku. 2- godziny później Joker delikatnie zapukał do pokoju Jane.- Proszę- odparła dziewczyna. Joker wszedł i położył przed córką kartkę. - Mamy go.-powiedział i wyszedł. Jane wzięła kartkę i przeczytała. - Llliam?!- Jane zemdlała z emocji. Obudziła się na kanapie przykryta kocem. Wszystko sobie przypomniała i wpadła w furię. Chwyciłam koc i zawiązała na szyji, a potem wzięła nóż i rzuciła się do kuchni. Joker właśnie (...)

Córka Jokera cz 3 Śmierć

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-03 15:11:00 czytano 35 razy
Joker uchylił drzwi do pokoju Jane i uśmiechnął się pod nosem na widok śpiącej córki. Jane obudziła się i spojrzała na niego z wyrzutem, że ją podglądał. Joker wycofał się i szepnął przed zamknięciem drzwi - Zejdź na dół musimy pogadać o misji.- i zniknął na dole. Jane ubrała trampki i poprawiła loki, poczym wyszła z pokoju i udała się na dół. W salonie czekał na nią ojciec. Usiadła na wskazanym krześle i słuchała. - Jane, doszły  (...)

Córka Jokera cz 2 Liam

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-02 15:43:20 czytano 44 razy
Jane wbiegła do sali i usiadła z Liamem swoim chłopakiem. Liam był synem Jeffa the killera i Jane the killer. Miał piękne krucze włosy i przebiegłe lisie oczy. Był zadziorny i kochał creepypasty, horrory i Jane. Był bardzo szybki co dawało mu przewagę na treningu. Jane kochała się w nim od przedszkola, ale dopiero niedawno wyznała mu to. Teraz coś szkicował a Jane zauważyła że to on, jego mama i tata. Potem dorysował strzałkę w  (...)

Córka Jokera cz 1 Ja Jane

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-01 12:32:17 czytano 59 razy
Jane przewróciła się na 2 bok i ziewnęła. Było wcześnie około 7:00 lub 7:10. Pobudkę zawsze miała o 8:00 ale tym razem było inaczej, bo już po 10 minutach rozległ się w jej pokoju męski głos. - Jane, moja biała damo śmierci wstawaj śniadanie gotowe!- Jane westchnęła, nie dość że nie musiała wczoraj w nocy uganiać się za jakimś człekiem to jeszcze teraz nie może pospać nawet do 7:30. - Jane!- zawołał ponownie głos (...)

Córka Jokera prolog

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-08-31 10:59:14 czytano 40 razy
Postać w długim zwiewnym płaszczu poruszała się ulicą Kasztanową w kierunku skrzyżowania. Jej ślady na śniegu miały w sobie nutkę czerwieni, zupełnie jakby była na nich odbita krew, ludzka krew. Osoba ta zatrzymała się przed furtką państwa Nowaków, i szybkim skokiem znalazła się na ścieżce prowadzącej do domu. Zerwał się wiatr, zimny lodowaty wiatr. Postać ruszyła do ganku i stanęła przed schodami. W okamgnieniu wdrapała (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia