Opowiadania w kategorii Smutne historie

"Smutne historie"

Miłość po grób

Dodał/a: Blackdoor 2018-01-17 13:34:30 czytano 352 razy
Na pozór wydaje nam się, że miłość jest najpiekniejszym przeżyciem w życiu. Czujemy jakbyśmy byli w "siódmym niebie", pierwsze spotkania, pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk. Chcemy by to trwało wiecznie. Jesteśmy gotowi poświęcić wiele nie zważając na konsekwencje. Jednak nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Też tak było w przypadku dwóch bliskich sobie osób którzy wierzyli w przeznaczenie które połączyło ich drogi by mogli odkryć jak potężna jest miłość do drugiej  (...)

Miłosc, Przyjażn i Smutek

Dodał/a: Franek3993 2018-01-03 22:23:25 czytano 488 razy
Chcę wam opowiedziec historie o mojej przyjaźni która skączyła się właśnie dzisiaj (3.1.2018). Było to tak do mojej przyszła nowa dziewczyna którą na początku traktowałem jak powietrze, ale w następnej klasie zaczęłam z nią gadać i okazało się ze dobrze się nam rozmawia dużo pisać o wogule. Ale jak zawsze w życiu przychodzi momęt kiedy chłopak zakochuje sie na zabuj to właśnie była taka miłość, nie stety Ona nie odwzajemniła mojej miłosci. Zaczęła mnie wkręcać i chyba chciała  (...)

Depresja, miłość i muzyka - wstęp - wersja poprawiona

Dodał/a: Marahs. 2017-12-18 18:57:24 czytano 326 razy
Wrócił do dalszego pisania,po półtorej godziny udało mu się skończyć pisanie nowej piosenki, nadał jej tytuł "In My Mind". Została godzina do próby. Dave wziął kilka swoich tekstów oraz mikrofon i włożył je do plecaka. Podszedł do szafy by wyciągnąć ubrania na zmianę. Wyjął ciemne jeansy, biały podkoszulek oraz czarną bluzę z kapturem zapinaną na zamek. Przebrał się i jeszcze raz sprawdził czy wszystko ma. Mikrofon i teksty w plecaku a gitara koło drzwi. Zszedł na dół, włożył swoje czarne  (...)

Gdy Cię nie ma

Dodał/a: Vena 2017-08-29 14:55:25 czytano 1129 razy
Promienie słońca próbowały wbić się do środka przez szczelne zasłony. Jednak i one w końcu uległy. Jej serce nie. Leżała, wpatrując się w sufit, jakby miała odnaleźć tam sens życia. Te cztery ściany wiedziały o niej więcej niż niejeden człowiek. Może dlatego, że w samotności nie przybieramy żadnych masek. Nie wstydzimy się swojej zwykłości, nie staramy się być oryginalni. W lustrzanym odbiciu nieskazitelnie czyści lub (...)

Samotna noc

Dodał/a: Xxx 2017-07-25 14:20:57 czytano 1377 razy
To było w lipcu , stałam sama na koncercie , bez znajomych, rodziny jedyne co ze mną było to smutek, który coraz bardziej było widać . Po każdej smutnej piosence w oku kręciła się łza , która z czasem spłynęła po moim policzku jak kropla deszczu. Złe wspomnienia wróciły. W końcu wszystkie uczucia uleciały ,coraz więcej łez zaczęło spływać, musiałam stamtąd uciec żeby nikt nie wziął mnie za niezrównoważoną dziewczynę która płacze  (...)

Nieszczęśliwe życie

Dodał/a: Smutne_Życie 2017-04-30 20:40:04 czytano 2525 razy
To nie jest historia ze szczęśliwym zakączeniem. Na początek... w wieku 3 lat umarł mój tata. Nie zależało mi na tym gdyż byłam jeszcze mała, ale zawsze myślałam, że tata wróci tylko poszedł do pracy (tak zresztą mi powiedział i ucałował mnie ostatni raz) w wieku 5/6 lat zapytałam się mamy kidy tata wróci, bo pamiętałam o nim. Mama jednak się rozpłakała. Zaczęło do mnie docierać, że tata umarł. Nocą nie mogłam zasnąć (tak przez pare (...)

patologiczna rodzina - wychowanie na ulicy

Dodał/a: czarno_biała 2017-03-19 01:14:46 czytano 2275 razy
Cześć mam 19 lat i chciałam wam opowiedzieć o moim "dzieciństwie" jak można je wogle tak nazwać. Od zawsze moja matka piła była alkocholiczką ojciec też i zawsze jak wypili dochodziło do kłótni i rękoczynów. Ojciec bił matke do nieprzytomności my z rodzeństwem chowaliśmy się w kącie i płakaliśmy baliśmy się odezwać co kolwiek zrobić. Zawsze gdy matka leżała pobiła to jak ojcu było mało to wyżywał się na nas. A  (...)

Miłość

Dodał/a: Smiler 2017-03-06 21:28:21 czytano 2102 razy
Kiedy poznałem swoją pierwszą dziewczynę bylem w niebowziety strasznie się cieszyłem nie spalem dwa dni chodziliśmy razem do szkoły na kazdej przerwie razem ido trzymając się za ręce nierozloczni bo tak nas nazywali 😊 mialem się z czego cieszyc lecz pewnego dnia 😢 ona czulem się ze jestem do niczego jak mogłem tego nie zauważyć ze ona 😢 się tnie wtedy kiedy do niej przyszedłem miała cale ręce we krwi szybko zadzwoniłem (...)

Prawdziwe życie cz. 1

Dodał/a: Agnes 2017-03-02 15:43:26 czytano 1189 razy
Na początku tego opowiadania chciałam tylko poinformować o tym, że jest to historia oparta na faktach. Mam nadzieję że wam się spodoba. Typowa nastolatka z uśmiechem na twarzy jednak to tylko były pozory ... Miała 13 lat kiedy znalazła swojego ojca martwego na podłodze w kuchni, myślała wtedy że nic gorszego nie może się jej przytrafić. Jednak się myliła. Jej matka znalazła sobie nowego gacha i całkowicie odwróciła się od  (...)

Sami zobaczycie

Dodał/a: Smutasek 2017-01-26 02:05:51 czytano 1587 razy
Ta historia zaczęła się gdy ona miała 10 lat... Tydzień po jej urodzinach jej tata zmarł była załamana nie wiedziała co ma robić... Straciła najważniejszą osobę w swoim życiu... Wszyscy mówili że może na nich liczyć lecz to się nie udało została sama... Cały czas płakała za swoim tatą 2 lata po śmierci spotkała ją prawdziwa tragedia ucięło jej trzy palce nie całe ale nie ma już paznokci i nie będzie miała... Wszyscy mówili będzie  (...)