Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Naiwna ja cz.3

Dodał/a: Nikla0399 2014-12-13 21:47:00 czytano 179 razy
no to jak pisałam nadal mam tamtą żyletkę. Próbowałam się jej pozbyć ale okazało się, że nie mogę. Nie jestem pewna, czy do niego napisać i mu wyznać prawdę tak jak poradziła mi Paula. Boję się jego reakcji. A pozatym wydaje mi się, że moja miłość do niego zaczyna wygasać. Bo tak jak pisałam w "chcę skończyć" podoba mi się Bartek, z którym mam takie same problemy co z Miśkiem. Ale po prostu tak mi się wydaje bo Michaś jest  (...)

Muśnięcie Anioła - PROLOG

Dodał/a: Neska 2014-12-12 00:31:53 czytano 118 razy
Tak by powiedziała i była tego pewna nawet teraz, kiedy wspólne mieszkanie zamieniło się na jej mieszkanie. Ciepłe łóżko stało się zimne. Jedna bluzka zamieniła się w stertę leżącą w skraju pokoju. Jeden papieros zamienił się w paczkę, a dwa kieliszki wina w dwie butelki. Szczęście stało się przekleństwem. I dopiero po 6 tygodniach zaczęła rozumieć, że użalanie się nie ma sensu. On odszedł, ale zostawił po sobie coś o wiele  (...)

Prolog - Próba samobójcza.

Dodał/a: Marzycielka 2014-11-26 23:41:14 czytano 897 razy
-Hej, Amelia jesteś tu?! -W mojej głowie roznosi się donośny męski głos. Czy to mój umysł płata mi figle? O ironio! tego mi brakowało bym w ostatnich chwilach życia. Wymyślenia sobie nieistniejącego przyjaciela, który będzie moim spowiednikiem i aniołem śmierci. -Amelia, co ty wyprawiasz?! - Ktoś mnie obejmuje, czuje ciepłe ramiona otulające moje ciało, przykładające je do piersi, słyszę przyspieszony rytm serca  (...)

Naiwna ja cz.2

Dodał/a: Nikla0399 2014-11-18 19:49:21 czytano 767 razy
Już nie jesteśmy tymi samimi przyjaciółmi. Dziś miałam urodziny ( 16 :( ). Myślałam, że jak co roku będzie pamiętał lecz się pomyliłam. Mineliśmy się na schodach, pogadaliśmy chwilę i już miałam odchodzić kiedy jego przyjaciel Leon podszedło do mnie, przytulił i złożył życzenia. Michał popatrzył się na niego i zapytał czy dziś są moje urodziny, ja na to, że tak. On podszedł do mnie i zrobił to samo co kolega plus pocałował w policzek (...)

Naiwna ja

Dodał/a: Nikla0399 2014-11-15 20:58:25 czytano 986 razy
Od 5 klasy pod (dokładnie 1 września kiedy pierwszy raz pojawiłam się w jego klasie), spodobał mi się Michał. Wszystko przy nim wydawało się kolorowe, radosne i bez skazy. Lecz kiedy poszliśmy do gim poznał Magde. Myślałam, że to tylko znajoma lecz po pewnym czasie zaczeliśmy się od siebie odsówać. Pewnego dnia na dyskotece zobaczyłam jak się podczas tańca całują. Serce pękło mi na miliony kawałków. Pobiegłam do toalety i (...)

W OSTATNIM MOMENCIE

Dodał/a: Młoda16 2014-11-07 17:57:26 czytano 1376 razy
Na przejściu dla pieszych pod szkołą zastał potrącony przez samochód. Maja od razu z przerażeniem wybiegła na ulicę. Zaczęła płakać i położyła się na drodze obok nieprzytomnego Kuby. Po przyjeździe karetki Kuba został zabrany do szpitala. Odzyskał tam przytomność, jednak groził mu wózek inwalidzki do końca życia. Podczas pobytu w szpitalu Kubę nie odwiedzał nikt. Stracił on wszystkich przyjaciół. Było to spowodowane złą  (...)

Dom Dziecka

Dodał/a: Izabela Olszewska 2014-11-02 12:49:40 czytano 928 razy
po karmę dla psa, idąc usłyszałam rozmowę opiekuna z jakiś małżeństwem, rozmawiali o mnie, czy będę adoptowana ? Nie chce ! Uciekłam do parku i zaczęłam płakać. Zobaczyłam Ksawerego wytarłam łzy i chciałam podejść, ale jakaś dziewczyna zrobiła to szybciej, byłam jeszcze bardziej smutna. Podeszłam do mostu nad rzeką i powiedziała „Idę do was kochani rodzice” Zeskoczyła. Natasza popełniła samobójstwo w wieku 14 lat. (...)

Ironia losu... Cz. 2

Dodał/a: Smerfetka :* 2014-10-25 13:43:50 czytano 455 razy
ednak wszystko nie ukadało się tak bajkowo. Ich ojciec z początku udawał takiego kochanego i troskliwego, jednak to było pozory. Ich ojciec znowu zaczął się nad nimi znęcać. Zaczęła się powtórka z rozrywki. To wszystko ciągnęło sie rok. Nikt nie chciał pomóc biednej kobiecie i dzieciom wszyscy się od nich odwrócili i jeszcze podstawiali kłody pod nogi. Zaczęły się sprawy w sądzie, nieprzespane noce, interwencje policji. Biedna  (...)

Ironia losu... Cz.1

Dodał/a: Smerfetka :* 2014-10-08 18:29:09 czytano 1803 razy
To wszytsko zaczęło się dawno. Miał na imię Kamil i miał 6 lat. Poprosił rodziców o brata. Rok później Kamilowi urodziła się siostra. Z początku nie był zadowolony, ponieważ chciał brata, ale kiedy mama wróciła z siostrą do domu, Kamil nie mógł oderwać wzroku od swojej słodkiej siostry. Mama poprosiła go aby wybrał imię. Dał jej na imię Marysia. Kiedy Urodziła się Marysia ich tata zaczął świętować narodziny swojej córeczki. Niestety (...)

Proste słowa cz.1

Dodał/a: martynkamgk 2014-10-04 18:20:03 czytano 942 razy
Ostatniego dnia tego roku wracałam sama do domu . Niby to już koniec i przerwa , ale ja nie byłam za bardzo tym ucieszona . Nie miałam nawet humoru . Idąc huczną ulicą zastanawiałam się co będę robiła w te wakacje , przecież … nic nawet nie było zaplanowane ! Rodzice mieli gdzieś moje potrzeby . Mama zaczęła pić i nie mogła się opanować , a co ja miałam na to zrobić ?! Ojciec wyjechał za granicę i nawet nie wiem co on  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia