Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Samotnie zagubiona w sobie

Dodał/a: Angie 2014-08-19 23:15:31 czytano 181 razy
Gdyby to od niej zależało urodziłaby się martwa. Tak bardzo bała się stracić coś co kochała, że nie chciała kochać niczego, pragnęła tylko pójść do pokoju i skoczyć z drugiego piętra. I osuwała się na kolana. Krzyczała. Krzyczała, jak jeszcze nigdy w życiu nie krzyczała. Nikt nie miał pojęcia jak nienawiedziła swojego ciała i nikt nie wiedział jak nienawiedziła wszystkiego co w niej jest. Nikt nic nie wiedział.I czasami było jej bardzo zimno i  (...)

Przeszywający ból na skos..

Dodał/a: Nika 2014-08-18 22:07:07 czytano 85 razy
Mam 16 lat.. wiele w życiu przeszłam . Strach, ból, pustka odtrącenie, samotność.. Wszystkim wydaje się,że mam dobrze , że mam dużo ubrań , pieniądze, własny pokój. Ja tego nie potrzebuje. Od zawsze miałam jedno marzenie, mieć kochającą się rodzinę, żeby brat ,siostra podeszli przytulili mnie powiedzieli kocham Cie siostrzyczko będzie dobrze. Nigdy nie odczułam, że mnie kochają, że jestem dla nich kimś ważnym. Brakuje  (...)

Moja Żona ;c (Nie Żyje?!)

Dodał/a: Michał 2014-07-22 02:25:20 czytano 1161 razy
Witam, mam na imię Michał mam 25lat już mineło 5 lat od śmierci mojej żony, A więc było to tak. Pewnego dnia jechaliśmy samochodem jak codziennie wiozłem ją do pracy. Aż tu nagle, Wyskoczył motocykl z lasu. Zgniótł mi Całą prawą część samochodu. Przygniótł mi żonę! Przez ok. 1minuty Nie wiedziałem co zrobić, lecz jednak.  (...)

Dobrze że tam byłeś

Dodał/a: andziaa 2014-07-21 14:07:27 czytano 916 razy
-Już spytała troche rozbawiona. Niepamięta kiedy tak sie czuła wszyscy przyjaciele ją opuscili nie znosili jej chumorów. Została tylko Ali i Mateusz . -Niee. Pochylił sie i zaczoł ją całować. Przycisną ją bliżej ściany . Dziewczyna zaczeła płakać, dawno o tym zapomniała ale teraz przypomniał jej się ten ból z tego dnia. Zaczeła się szarpać , chlopak niewiedział co robić spojrzał na nią zaskoczony . Odsunoł się odniej, a ona pobiegła (...)

ukrywana milosc

Dodał/a: puella 2014-07-19 15:48:20 czytano 699 razy
Poznalam go dzieki mojej siostrze-Anastazji. Od zawsze wszystko sobie mowilysmy, bylysmy nierozlaczne, prawdziwe przyjaciolki. Spotykalam sie z Nim, mial na imie Radek. Po krotkim czasie zakochalismy sie w sobie. Lecz od tej pory zaczelo sie psuc miedzy mna i siostra.. Powiedziala ze zabrania mi sie z nim widywac. Co prawda nie jest moja matka ale zrozumialam ze to nie sa zarty. Postanowilam razem z chlopakiem, ze bedziemy sie ukrywac. Ukrywalam sie z miloscia przed cala rodzina. Bylam tylko  (...)

Wystarczyła chwila

Dodał/a: Nieznana 2014-07-10 16:23:03 czytano 1848 razy
Łukasz szybko zadzwonił po taksówkę. Wziął torbę w rękę i pomógł zejść Agacie ze schodów. Pomógł jej wsiąść, zatrzasnął drzwi i krzyknął: "kochanie zaraz przyjadę" Wbiegł tylko do domu po kamerę i od razu wsiadł na motocykl, aby jak najszybciej dojechać do ukochanej. Kiedy dojechał do szpitala wbiegł do trzecie piętro niczym strzała i natychmiast zapytał pielęgniarkę o Agatę. Powiedziała mu numer sali i kazała ubrać fartuch ochronny. Kiedy Łukasz wszedł do sali Agata krzyczała. Pamiętał (...)

Spotkanie

Dodał/a: Nieznana 2014-06-22 16:46:48 czytano 1429 razy
Po paru minutach Dominika odwróciła głowę, miała spuszczony wzrok. Sama nie wiedziała dlaczego, ale po prostu nie mogła spojrzeć mu w oczy, ani nawet na niego. Kiedy jednak w końcu się odważyła i spojrzała. Oczy zaszły jej łzami i nie mogła powiedzieć nic... Usłyszała tylko ciche: Dziękuję. Filip długo nie wiedział co zrobić aż w końcu podjął decyzję i poinformował o niej Dominikę: - Nikuś, wiesz dobrze, że Cię kocham i nigdy nie przestanę, ale będzie lepiej jeżeli dam Ci spokój wrócę do ośrodka a Ty o mnie zapomnij. Żegnaj. Po tych słowach pocałował ją w usta ostatni  (...)

Marcin

Dodał/a: MisaMisa 2014-06-15 20:30:03 czytano 1197 razy
W ciągu dziesięciu następnych dni nic się nie działo, poza tym, że zostaliśmy przyjaciółmi. Było to powodem częstych i, do końca nie wiem czy przypadkowych, spotkań w parku. Po jakimś miesiącu zmieniłam status związku na portalach społecznościowych na „zajęty”. Jak można się było domyśleć, zostaliśmy parą. Nasz „związek” sprawił, że stałam się pośmiewiskiem. W sumie nie obchodziło mnie to. Bardzo go lubiłam. Był zabawny, pamiętam, że pewnego razu w piątek po południu wyszliśmy na spacer. Było miło, opowiadaliśmy sobie ciekawe historie. Nagle on spytał (...)

chwytaj dzień

Dodał/a: Paula 2014-06-11 00:27:54 czytano 693 razy
Nigdy nie pozwól by twoja pasja,twoje marzenia były mniej warte. Pamiętaj to co nieuchwytne zawsze wydaje się najlepsze.Nie zawsze tak musi być. Chciałeś chwytać dzień, nagle dzień chwycił ciebie, twoją pasje twoje marzenia. Zostałeś z niczym, na szpitalnym łóżku.. Nie było już marzeń i pragnień, była wiara w cuda. Że się obudzisz.. Że wstaniesz, że przyjdziesz i powiesz że masz życie w garści. Wszyscy wierzą że dasz radę, że się nie poddasz, że wygrasz walkę ze samym sobą i będziesz zwycięzcą. Zwycięzcą śmierci. Nie jest łatwo wygrać ze śmiercią.. Nagle nie wiadomo  (...)

Ostatnie pożegnanie - list

Dodał/a: Nieznana 2014-05-31 12:37:59 czytano 2052 razy
Kiedy dowiedziałam się o jej śmierci nie chciałam, nie mogłam uwierzyć. Wciąż myślałam, że to tylko żart abyśmy się spotkali całą rodziną, lecz nie zobaczyłam Mamę w trumnie. Bladą, zimną, już bez uśmiechu którym darzyła mnie przy każdym spotkaniu. Wiem, że uznaliście mnie za wariatkę kiedy padłam na kolana przed trumną Mamy i zaczęłam płakać i mówić "Mamo, proszę wstań". Nie mogłam inaczej. Chowaliście Moją Mamę w ziemi bez najmniejszej nadziei, że ona jeszcze żyje, wstanie i uśmiechnie  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia