Smutne historie

"Smutne historie"

Sami zobaczycie

Dodał/a: Smutasek 2017-01-26 02:05:51 czytano 394 razy
Ta historia zaczęła się gdy ona miała 10 lat... Tydzień po jej urodzinach jej tata zmarł była załamana nie wiedziała co ma robić... Straciła najważniejszą osobę w swoim życiu... Wszyscy mówili że może na nich liczyć lecz to się nie udało została sama... Cały czas płakała za swoim tatą 2 lata po śmierci spotkała ją prawdziwa tragedia ucięło jej trzy palce nie całe ale nie ma już paznokci i nie będzie miała... Wszyscy mówili będzie  (...)

OSZUKANE I ZŁAMANE SERCE

Dodał/a: Emi 2016-12-29 12:48:56 czytano 558 razy
Kiedyś byłam szczęśliwa, życie miało sens dla mnie, bo miałam Ciebie tego jednego, jedynego którego kochałam i kochać zawsze chciałam, tak właśnie wtedy myślałam, do dnia w którym złamałeś mi serce i z inną kobietą chodziłeś po mieście. Nic mi nawet nie powiedziałeś, tylko krótki list w postaci sms wysłałeś: że fajnie i miło było, ale że to nie dla Ciebie, ze tak nie potrafisz i zostawiłeś mnie nie wiedząc że pod sercem nasze dziecko  (...)

Jej oczy

Dodał/a: Marco 2016-12-29 00:52:39 czytano 422 razy
Kiedy poznałem swojo pierwszo dziewczynę bylem w niebowziety strasznie się cieszyłem nie spalem dwa dni chodziliśmy razem do szkoły na kazdej przerwie razem ido trzymając się za ręce nierozloczni bo tak nas nazywali 😊 mialem się z czego cieszyc leecz pewnego dnia 😢 onaa czulem się ze jestem do niczego jak mogłem tego nie zauważyć ze onaa 😢 się tnie wtedy kiedy do niej przyszedłem miała cale ręce we krwi szybko  (...)

Prawdziwe zycie cz.1

Dodał/a: Marta 2016-12-16 13:58:26 czytano 391 razy
Musiałam dać sobie jakoś radę. Po czasie pogodziłam sie z Julka i było jak dawniej. Wakacje sie skończyły i czekałam mnie druga klasa gimnazjum. Zapowiadało sie spoko. Kilka dni po rozpoczęciu nauki Julia wróciła do Gosi olewając mnie. Razem mnie gnębiły. Nie dawałam już rady psychicznie. Wyśmiewały mnie i obrażały. Do tego problemy w domu. Tata pracował u swojego kolegi na ciężarówkach i na tirach jeździł (...)

Opowiadanie... takie samo, a jednak troche inne

Dodał/a: Art_Lena 2016-11-30 22:03:29 czytano 363 razy
Przed sobą mam całe liceum i studia. Tyle, że nie wiem co chce robić w życiu. Nauka nie zbyt mnie interesuje, ciągle myślę co by było gdyby... Zachowuje się tak od czasu rozstania z chłopakiem. Nie wiem dlaczego, ale od tego czasu spoglądam inaczej na świat. Wszystko dla mnie stało się bez sensowne. Życie straciło smak. Okaleczam się, biorę narkotyki. Wszyscy ode mnie odchodzą, ponoć się zmieniłam. Gd ktoś mi to mówi to (...)

Najlepszy przyjaciel

Dodał/a: Zraniona 2016-11-19 12:20:01 czytano 813 razy
Któregoś dnia mieliśmy wycieczkę szkolną. Jechały wszystkie klasy gimnazjum, począwszy od pierwszych klas, kończąc na 3 klasach. Byłam zadowolona że jadę, chodziłam dopiero miesiąc do tej szkoły i bardzo chciałam poznać kogoś nowego. Poznalam... Chłopaka, którego nigdy nie zapomnę 😏 od tamtej pory codziennie pisaliśmy, nie bylo dnia w którym nie pogadalibyśmy w szkole,powoli zaczęłam cos do niego czuć, ale nie (...)

Córka Jokera cz 5 nowa nadzieja

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-10-01 19:41:00 czytano 321 razy
Jane obudziła się z humorem i nakładając szlafrok szukała wzrokiem telefonu. Kiedy go znalazła go zadzwoniła do Leony i rozmawiała z nią dopóki nie wybiła 8:40. Ubrała się i zeszła na śniadanie. Zjadła tosty i pobiegła do akademii. Wróciła do domu o 15:00 i zjadła obiad przyszykowany przez Jokera, który miał okienko godzinę temu. Pobiegła do pokoju i rozegrała mecz w Clash of clashnes. 2 wygrane były dla Jane jasną informacją że ma  (...)

smutna historia 1

Dodał/a: tajemniczadziewczyna 2016-09-30 21:53:44 czytano 1120 razy
Pewnego razu Ania przyszła po swoją koleżankę do szkoły . Wtedy pierwszy raz zobaczyła Kacpra.Na jego widok serce zaczęło jej bić coraz mocniej ,było to dla niej cudowne uczucie .Dziewczyna uśmiechnęła się .Dziewczyna chciała napisać do chłopaka na FB , ale bała się ze chłopak ja wysmieje , jej przyjaciółka powiedziała mu żeby napisał do Ani . Pisali do siebie godzinami,po tygodniu spotkali się .Coś między nimi zaiskrzylo  (...)

Patola jakich mało

Dodał/a: Smutny cień 2016-09-18 18:02:35 czytano 1026 razy
Wiem że wy mnie nie na widzicie ale ja was kocham jest mi bardzo przykro z tego że urodziłam się w takiej rodzinie ale z czasem uświadomiłam sobie że na nic lepszego nie zasługuje. Przepraszam ale już dłużej nie wytrzymam. Beze mnie będzie wam lepiej, może nawet nie ogarniecie że mnie już nie ma. Mam nadzieje że chociaż list przeczytacie. Nie mam do was pretensji bo po co robić teraz wyrzuty. skoro już mnie nie ma (...)

Córka Jokera cz 4 Leona córka wroga cz 2

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-18 11:37:05 czytano 133 razy
Jane i Leona zaczęły bitwę od okrążenia siebie nawzajem. Leona uniosła się w górę jak nietoperz i z szybkością błyskawicy rzuciła się na Jane. Ta odskoczyła i kontratakowała nożem. Przecięła Leonie rękawicę, a ta odegrała się siniakiem na udzie Jane. Walczyły tak już 5 minut i osłabły nieco. Jane przewróciła oczami na widok rozgrorączkowanej Leony i zrobiła salto przygniatając córkę Batmana do ziemi. Uniosła rękę chcąc  (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia