Smutne historie

"Smutne historie"

dlaczego nie pokochasz?

Dodał/a: Asiulek 2016-05-18 19:37:54 czytano 163 razy
Pewnego dnia była dziewczyna bardzo zakochała sie w szkolnym cichym wysmiewanym pszez wszystkich chłopcu.Nie powiedziała mu o tym bała sie ze zostanie wyśmiana a dlaczego? rówieśnicy nie uważali jej za szkolną wielbicielke wrecz pszeciwnie chciała sie wzbic i wiedziała ze jakby sie wydało ze ona sie w nim kocha było by jeszcze gorzej.Ania wiedziała ze jak nie sprubuje to straci poszła powiedziała mu:(....... on odszedł od niej  (...)

Nienawidzę cię

Dodał/a: Słodka 2016-05-10 15:07:14 czytano 271 razy
Drogi Piotrku pisze do ciebie krótką wiadomość o tym co czułam do ciebie.Na samym początku chce żebyś wiedział, że już cie nie kocham ,ale muszę ci opowiedzieć krótko co czułam i czuje nadal. Zacznę od samego początku jak się poznaliśmy w barze.Dokładnie pamiętam jak na mnie wtedy spojrzałeś tymi swoimi dużymi szarymi oczami.Wiedz ,że gdy cie zobaczyłam zakochałam się w tobie od razu .Ale gdy cie poznałam już tak nie  (...)

Wypadek, wprowadzenie

Dodał/a: Niezgodna 2016-05-04 14:02:27 czytano 258 razy
No to na początek może powiem cos o sobie, mam na imię Bella ale wszyscy mówią mi Bell mam 15 lat obecnie mieszkam w Polsce. Moja mama jest polką a mój tata jest anglikiem, w szkole mam wielu znajomych ale tylko jedną najlepszą przyjaciółkę ma 14 lat i nazywa się Sara, i jeszcze paru  (...)

Niezniszczalna cz.2

Dodał/a: Niezgodna 2016-05-02 15:14:25 czytano 135 razy
Ostatni dzień wakacji, jutro idę do nowej szkoły, postanowiłam że pójdę ogarnąć trochę dom zanim ciotka wróci do domu, na początek zabrałam się za kuchnię w trakcie mycia naczyń przez przypadek jeden z noży wyślizną mi się i wbił mi się głęboko w rękę jak zwykle nic nie poczułam znowu przypływ energii z rany zaczęła wylewać się błękitna ciecz zgadza się nie czerwona ale błękitna następna rzecz którą różniłaś się od pozostałych (...)

Bez czucia...

Dodał/a: Zawszesama 2016-04-30 19:46:19 czytano 217 razy
Wychowujesz się w domu,gdzie nikt nie okazuje Ci miłości,ciepła,czegoś ,czego małe dziecko takie jak Ty potrzebuje. Masz doskonałe dzieciństwo,niczego Ci nie brakuje,dostajesz wszystko,czego chcesz:zabawki,słodycze...ale nigdy nie usłyszałeś zwykłego Kocham Cię od osób Ci najbliższych (...)

Życie

Dodał/a: misiaczek 2016-04-22 00:10:40 czytano 290 razy
Tamten rok-Dzień Wszystkich Świętych,spotkaliśmy się ona obu grobach i dowiedziałam się że dziadek ma raka płuc,kurwa kolejny rak,czemu nasza rodzina? Czemu? W tym roku, w lutym,dostaliśmy sms-a od cioci "dziadek nie żyje,pogrzeb w sobote". Bardzo się popłakałam.Na pogrzebie także,podeszłam do trumny i co?Nie poznałam nawet swojego dziadka-tak chemia go wyniszczyła.po uroczystości udaliśmy sie na cmentarz,każdy (...)

Będę zawsze przy tobie

Dodał/a: Kira :* 2016-03-20 10:11:47 czytano 1146 razy
Było nam tak cudownie ze sobą, nie liczył się nikt ani nic innego. Gdybym mógł zatrzymał bym czas w tym momencie, lecz tak się nie dało a teraz zostały tylko wspomnienia. Już nigdy cię nie przytule!, już nigdy ci nie powiem jak bardzo cię kocham!. Dlaczego akurat ty spośród miliarda ludzi?! Może gdybyś mnie ten raz, jedyny raz posłuchała przeżyła byś (...)

Życie...

Dodał/a: Sylwia 2016-02-25 19:42:06 czytano 1954 razy
Mój chłopak zaczął się o mnie martwić , pewnego słonecznego dnia gdy podczas lekcji wf założyłam bluzę , wówczas wszyscy zorientowali się że coś jest nie tak. Bartek chwycił mnie za rękę i podciągnął mi rękaw od swetra. Był przerażony. Wcale mu się nie dziwię , moja lewa ręka jest cała pocięta... Obiecał że nikomu nie powie , ale cóż skoro moje przyjaciółki : Kasia i Kinga zaczęły mnie wypytywać , a ja nagle ściągnęłam buzę i  (...)

Nieszczęścia chodzą parami

Dodał/a: carmelowa 2016-02-23 15:50:05 czytano 1194 razy
To historia pewnej dziewczyny. Nazwijmy ją Zosia. Pewnego dnia poznała cudownego faceta. Nazwijmy go Janek. Zosia i Janek zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Po dwóch latach związku Zosia i Janek zamieszkali ze sobą. Zosia była przeszczęśliwa mogąc zasypiać i budzić się u boku swojego ukochanego. W przyszłości planowali ślub i założenie rodziny. Zosia miała dobrą pracę, spełniała się zawodowo. Ogólnie  (...)

Dojrzała nieplanowana miłość - tuż przed końcem

Dodał/a: smutne serce 2016-02-22 16:59:57 czytano 616 razy
Więc dalej było między nami jak w najpiękniejszych opowiadaniach o miłości , zawsze był dla mnie , a ja dla niego , pisaliśmy z sobą , rozmawialiśmy , wspieraliśmy się innymi słowy byliśmy dla siebie wszystkim . Tak trwało mniej więcej 4 lata , aż cos zaczęło pękać , coś zaczęło się zmieniać nie u mnie tylko u Pana X . Przez długi czas ja tego nawet nie zauważałam być może dlatego , że byłam tak pewna jego uczuć i jego (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia