Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Wypadek...

Dodał/a: Katniss 2015-05-23 18:38:03 czytano 184 razy
Operacja już trwała. Lekarze robili co mogli by uratować jej życie. Udało im się to. Zawieźli ją spowrotem na salę obserwacji, gdzie leżał już on. Był przytomny, a ona nie. Podłączyli ją do jakiś urządzeń. Lekarze zebrali się, by omówić jej wyniki. Nie były najlepsze. Nagle urządzenie do, których była przypięta, zaczęły głośno piszczeć. Lekarze natychmiast przywrócili jej bicie serca do normy. Jej stan uległ poprawie. Po podaniu  (...)

Miłość , która miała przetrwać wszystko

Dodał/a: Paulina 2015-05-16 21:02:05 czytano 340 razy
Klara nie była zbyt lubiana w szkole. Rówieśnicy nie lubili jej, ponieważ dobrze ze się uczyła, nie miała dużo pieniędzy. Jeździła do szkoły autobusem, tym samym co Thomas chłopak,który podobał się wszystkim dziewczynom ale Klarze nie. Pewnego dnia gdy jechała autobusem czytająca książkę Klara rozmyślała o o problemach finansowych w domu. W pewnym momencie w autobusie Thomas spytał (...)

Smutnee opowiadaniee... :(

Dodał/a: Katniss 2015-05-15 18:20:30 czytano 290 razy
Uciekła. Nie miała już siły dalej wysłuchiwać krzyków jej pijanych rodziców. Matka znowu na nią nawrzeszczała i doprowadziła ją tym do łez, a ojciec uderzył ją w twarz. Chciała zniknąć. Zniknąć z takiego życia. Uciec jak najdalej. Biegła. Po prostu biegła przed siebie, nie wiedząc co ma ze sobą zrobić. Biegła nie zdając sobie sprawy co się za chwilę stanie. Nie zauważyła. Nie zauważyła samochodu i tych oślepiających świateł. Wbiegła  (...)

Like a stars...

Dodał/a: Arrow 2015-05-12 20:50:03 czytano 288 razy
Próbowała żyć dalej bez niego. Próbowała podjąć przerwane wątki życia, za którym tęskniła, które mówiło jej kim była i kim jest. Nie było to łatwe zadanie. Każda czynność przypominała jej o nim. To, że był blisko, że po tym wszystkim zawsze czekał. Tej nocy wpatrywała się w gwiazdy próbując udawać, że stoi on obok niej, jak dawniej. Jak wtedy, gdy powiedział jej, że to ona jest jego jedyną (...)

Moja historia

Dodał/a: Złamane serce 2015-05-08 21:00:07 czytano 400 razy
Normalna, przeciętna dziewczyna, o włosach, w kolorze rudawo-kasztanowym i morskich oczach. Mimo tego dobra, którym próbowała wszystkich otoczyć, tego ciepła, które wypływało prosto z jej serca. Na jej drodze stawali, ludzie bezlitośni, fałszywi, którzy życzyli jej, wszystkiego najgorszego. Zawsze była, radosna, ale do czasu. Nigdy nie płakała, cały żal, smutek tłumiła w sobie, była energiczna. Prawie każdy jej  (...)

Historia miłosna

Dodał/a: Mela 2015-05-07 20:58:49 czytano 225 razy
Była sobie dziewczyna o imieniu Amelia ale przyjaciele mówili na nią Mela . To byłam ja . Pewnego słonecznego dnia nadszedł czas na przygotowania do szkolnej zabawy choinki . Ja oraz moi przyjaciele świetnie bawiliśmy się dmuchając balony, i strojąc korytarz szkolny, to był piątek . W niedziele o 14:00 zaczęła się zabawa szkolna ja dotarłam jako pierwsza potem moja koleżanki Paula, Karolina, Ola, Wiktoria, Martyna (...)

Sześć tabletek

Dodał/a: Deeler 2015-05-02 18:10:12 czytano 376 razy
Ciemność zakrywa świat, pogrążając go w mroku. Dźwięki zaczynają zanikać, zapada cisza. Osuwam się w ramiona śmierci. Nagle czuję na sobie jakiś ciężar. Z trudem uchylam powieki i zauważam ciebie. Krzyczysz jakieś słowa, łzy spływają po twojej twarzy. Znowu się delikatnie  (...)

Białaczka z Hay andem

Dodał/a: ancia44598 2015-04-24 16:55:17 czytano 422 razy
18-nasto letnia dziewczyna , mila ,uczciwa pragnąca szczęścia jest traktowana jak popychadło przez swoich rówieśników w szkole. Nikt jej nie lubi a przecież niczemu nie zawiniła. Grupka młodych ludzi wiecznie ja wyzywa lecz pewnego dnia przyłapuje ich na tym dyrektorka wzywa jednego z uczniów do swojego gabinetu, po rozmowie z chłopakiem doszła do wniosku ze musi mu dąć karę chłopak musiał wziąć udział w  (...)

żyje cicho krwawiąc cz.1

Dodał/a: umierająca12 2015-04-18 17:26:59 czytano 524 razy
Zawsze w takich sytuacjach miała czekać pod szkołą do przyjazdu kierowcy.Niestety,to już czwarty raz z rzędu.Czuła palące łzy na swoich policzkach.Przetarła je jednym ruchem i ruszyła do najbliższego przystanku autobusowego.W ogóle nie znała się na rozkładach bo pierwszy raz w życiu miała jechać autobusem.Na przystanku stała pewna grupka chłopaków w jej wieku ,którzy raz co raz na nią spoglądali (...)

opowiadanie miłosne

Dodał/a: Agnieszka 2015-04-04 20:24:27 czytano 928 razy
Chłopak szedł ciemną ulicą ze słuchawkami w uszach i zemdlał.Zaniepokojeni rodzice oraz przyjaciele zaczęli go szukać lecz na próżno.Okazało się,że chłopak leżał między strefą budowy.Nad ranem zauważył go pracownik i wezwał pomoc.Chłopak miał bardzo słabe tętno i jego życie wisiało na krawędzi.Dzięki pomocy udało się przywrócić jego życie i trafił do szpitala.Lekarze nie wiedzieli co było przyczyną utraty świadomości.Lekarze  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia