Smutne historie

"Smutne historie"

Opowiadanie... takie samo, a jednak troche inne

Dodał/a: Art_Lena 2016-11-30 22:03:29 czytano 61 razy
Przed sobą mam całe liceum i studia. Tyle, że nie wiem co chce robić w życiu. Nauka nie zbyt mnie interesuje, ciągle myślę co by było gdyby... Zachowuje się tak od czasu rozstania z chłopakiem. Nie wiem dlaczego, ale od tego czasu spoglądam inaczej na świat. Wszystko dla mnie stało się bez sensowne. Życie straciło smak. Okaleczam się, biorę narkotyki. Wszyscy ode mnie odchodzą, ponoć się zmieniłam. Gd ktoś mi to mówi to (...)

Najlepszy przyjaciel

Dodał/a: Zraniona 2016-11-19 12:20:01 czytano 305 razy
Któregoś dnia mieliśmy wycieczkę szkolną. Jechały wszystkie klasy gimnazjum, począwszy od pierwszych klas, kończąc na 3 klasach. Byłam zadowolona że jadę, chodziłam dopiero miesiąc do tej szkoły i bardzo chciałam poznać kogoś nowego. Poznalam... Chłopaka, którego nigdy nie zapomnę 😏 od tamtej pory codziennie pisaliśmy, nie bylo dnia w którym nie pogadalibyśmy w szkole,powoli zaczęłam cos do niego czuć, ale nie (...)

Córka Jokera cz 5 nowa nadzieja

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-10-01 19:41:00 czytano 262 razy
Jane obudziła się z humorem i nakładając szlafrok szukała wzrokiem telefonu. Kiedy go znalazła go zadzwoniła do Leony i rozmawiała z nią dopóki nie wybiła 8:40. Ubrała się i zeszła na śniadanie. Zjadła tosty i pobiegła do akademii. Wróciła do domu o 15:00 i zjadła obiad przyszykowany przez Jokera, który miał okienko godzinę temu. Pobiegła do pokoju i rozegrała mecz w Clash of clashnes. 2 wygrane były dla Jane jasną informacją że ma  (...)

smutna historia 1

Dodał/a: tajemniczadziewczyna 2016-09-30 21:53:44 czytano 813 razy
Pewnego razu Ania przyszła po swoją koleżankę do szkoły . Wtedy pierwszy raz zobaczyła Kacpra.Na jego widok serce zaczęło jej bić coraz mocniej ,było to dla niej cudowne uczucie .Dziewczyna uśmiechnęła się .Dziewczyna chciała napisać do chłopaka na FB , ale bała się ze chłopak ja wysmieje , jej przyjaciółka powiedziała mu żeby napisał do Ani . Pisali do siebie godzinami,po tygodniu spotkali się .Coś między nimi zaiskrzylo  (...)

Patola jakich mało

Dodał/a: Smutny cień 2016-09-18 18:02:35 czytano 676 razy
Wiem że wy mnie nie na widzicie ale ja was kocham jest mi bardzo przykro z tego że urodziłam się w takiej rodzinie ale z czasem uświadomiłam sobie że na nic lepszego nie zasługuje. Przepraszam ale już dłużej nie wytrzymam. Beze mnie będzie wam lepiej, może nawet nie ogarniecie że mnie już nie ma. Mam nadzieje że chociaż list przeczytacie. Nie mam do was pretensji bo po co robić teraz wyrzuty. skoro już mnie nie ma (...)

Córka Jokera cz 4 Leona córka wroga cz 2

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-18 11:37:05 czytano 83 razy
Jane i Leona zaczęły bitwę od okrążenia siebie nawzajem. Leona uniosła się w górę jak nietoperz i z szybkością błyskawicy rzuciła się na Jane. Ta odskoczyła i kontratakowała nożem. Przecięła Leonie rękawicę, a ta odegrała się siniakiem na udzie Jane. Walczyły tak już 5 minut i osłabły nieco. Jane przewróciła oczami na widok rozgrorączkowanej Leony i zrobiła salto przygniatając córkę Batmana do ziemi. Uniosła rękę chcąc  (...)

Córka Jokera cz 4 Leona córka wroga cz 1

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-16 19:14:14 czytano 84 razy
Jane że smutkiem smutkiem spojrzała na rękawicę Liama. Od owego zdarzenia minął rok, ale Jane wciąż czuła ból na usłyszane imię chłopaka. Od tamtego czasu w akademii aż roiło się od smutku i goryczy. Jane przestała odczuwać uczucia i była jakby ‚‚martwa. Kuple mówili na nią martwa śmierć a ona burkała na to z obojętnością. Ojciec martwił się o nią i próbował ją rozweselić, ale na darmo (...)

Wspomnienia palą mnie jak słońce

Dodał/a: Bella 27 2016-09-10 23:49:19 czytano 455 razy
Każdy dorosły powie że my młodzi nic nie wiemy o życiu , że oni mieli o wiele gorzej , nie mieli tego wszystkiego co możemy mieć teraz i co z tego !!! że mamy najnowsze smartfony,telewizory,laptopy, markowe ciuchy i super wyjazdy... jednak nic nam nie zastąpi prawdziwego ciepła rodzinnego. Straszną rzeczą jest mieszkać w domu w ,którym nie ma żadnych ciepłych wspomnień bo taki został stworzony dom . W historii  (...)

Jeszcze będzie pięknie…

Dodał/a: Kasiaa_01 2016-09-03 16:02:50 czytano 672 razy
Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć - tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Emily, jest niesłychanie odważną i silną dziewczyną. Wiele nastolatek nie poradziło by sobie z takimi ciężarami. Dziewczyna odebrana biologicznym rodzicom, zgwałcona, a pomimo tego nadal stawia czoło kolejnym problemom, ma chęć do życia (...)

Córka Jokera cz 3 Śmierć cz 2

Dodał/a: Krwawiąca rączka śmierci 2016-09-03 15:41:36 czytano 99 razy
Jane była w szoku. 2- godziny później Joker delikatnie zapukał do pokoju Jane.- Proszę- odparła dziewczyna. Joker wszedł i położył przed córką kartkę. - Mamy go.-powiedział i wyszedł. Jane wzięła kartkę i przeczytała. - Llliam?!- Jane zemdlała z emocji. Obudziła się na kanapie przykryta kocem. Wszystko sobie przypomniała i wpadła w furię. Chwyciłam koc i zawiązała na szyji, a potem wzięła nóż i rzuciła się do kuchni. Joker właśnie (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia