Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Tatuaż

Dodał/a: Nieznana 2014-04-05 17:56:28 czytano 555 razy
Natalia przez drogę drogę do ojca Natalia, była nie obecna tylko wpatrywała się w kopertę z badaniami które ma otworzyć ze swoim chłopakiem. Kiedy dojechała do domu wpadła do domu tylko po swoje rzeczy i wyszła bo nie było nikogo w domu a wiedziała gdzie trzymał klucz. Kiedy dojechała do domu swojego chłopaka(Marek) zauważyła jak czekał na nią przed domem, więc szybko weszli do domu, pokoju i odczytali badania (...)

Na zawsze....

Dodał/a: Zośka 2014-04-03 14:42:30 czytano 585 razy
Gdy dojechali szybko zaniósł ją do gabinetu. Lekarz obejrzał nogę i zrobił prześwietlenie okazało się że Emma złamała nogę. Złamanie było bardzo poważne i musiała zostać w szpitalu. Mike poinformował rodziców. Jak mogli najszybciej przyjechali i długo rozmawiali z lekarzem. Po dwóch miesiącach w szpitalu Emma miała już dosyć i pragnęła wracać do domu. (...)

Jednyni niepowtarzalni i oryginalni cz.IV - ostatnia

Dodał/a: Nieznana 2014-04-02 17:04:37 czytano 218 razy
Po czym wyszli a Karina pobiegła do innego pomieszczenia i wyniosła sukienki i buty dla siebie i Basia. Po jakimś czasie dziewczyny były gotowe i wyszły przed budynek gdzie czekali na nich już ich chłopcy. I tak poszli do klubu. Tańczyli całą noc ich czwórka rządziła na tej imprezie, wszyscy świetnie się bawili. Koło godziny 3 Basia powiedziała, ze nie ma już siły i chce iść do domu Igor ją odprowadził i jeszcze raz mu podziękowała poszła do domu. Kiedy weszła do mieszkania zauważyła, że jej  (...)

Jednyni niepowtarzalni i oryginalni cz. III

Dodał/a: Nieznana 2014-04-01 19:25:38 czytano 248 razy
W tej chwili mężczyzna położył dłoń na twarz dziewczyny i obwiązał jej usta chustką, siłowała się z nim, ale on był za silny. Zaczął ją rozbierać i całować. Zaczęła płakać i krzyczała, ale wiedziała, że nikt jej nie usłyszy bo muzyka jest za głośna, a ona krzyczy za cicho. Kiedy mężczyzna zaczął zdejmować jej spodnie do domu wszedł Igor, który pamiętał, że ma wejść bez pytania. Całe szczęście drzwi do pokoju Basi były przytwarte i Igor wszystko zobaczył, wbiegł do pokoju jak poparzony, zaczął  (...)

Jednyni niepowtarzalni i oryginalni - cz.II

Dodał/a: Nieznana 2014-04-01 18:37:16 czytano 199 razy
Kiedy Igor, odszedł Basia zdała sobie sprawę, że nie ma sensu by siedziała tam dalej i poszła do domu. Następnego dnia rano jej mamy nie było w domu a ojciec przyszedł rano do jej pokoju i powiedział: -Masz odprowadzić swojego brata do szkoły, potem go odebrać i zaprowadzić do kolegi. A kiedy wrócisz ze szkoły masz przygotować cos do jedzenia bo mam zamiar  (...)

Jedyni nie powtarzalni i oryginalni

Dodał/a: Nieznana 2014-03-28 16:15:18 czytano 352 razy
Wiosna robiło się coraz cieplej, słońce świeciło coraz mocniej. Basia i Karina przyjaźniły się od dawna lecz teraz coś się stało nie rozmawiają jak dawniej, nie mają już tematów... Postanowiły spotkać się na boisku po szkole w weekend. Obie przyszły nie wiedziały co mają mówić, aż w końcu Basia zaczęła: - Dlaczego teraz jest tak, o co chodzi proszę powiedz mi, coś zrobiłam (...)

pieklo rodzinne

Dodał/a: Nessa 2014-03-27 21:54:58 czytano 610 razy
Była zwykłą dziewczyną, miala mlodsza siostre, chodziła do szkoły, dobrze sie uczyła, jesli tylko mogla.Nie wyróżniała się z pośród rówieśników. Jednak często zalamywala się, nie pokazywała tego nikomu, była zwykła, a jednak bardzo słabą psychicznie dziewczyna. Potrafila bardzo dobrze to ukrywać. Czekala wciąż na noc, bo tylko wtedy miała możliwość plakania rozmyślając nad swoim życiem. Życiem w piekle, była wyzywana przez ojca alkoholika i matkę, bita, każdego dnia pokazywali jaka  (...)

Vanessa Sneak . Martwa? cz.1

Dodał/a: gabrielaxx 2014-03-27 21:17:55 czytano 105 razy
W pewien pochmurny i deszczowy dzień, Emilly siedziała na krześle i wpartywala się w dzieci, bawiące się na podwórzu. W jej oczach widać było zazdrość. Po jej minie rozpoznać można było, że jest smutna i przygnębiona. To na pewno przez jej surową i wymagającą macoche. Emilly była chudą, wysoką czternastolatka. Miała długie, brązowe włosy, niebieskie oczy, drobny nosek i wąskie, szaro-różowe usta. Jeszcze przed tragiczną śmiercią jej matki była zupełnie inna. Zawsze była uśmiechnięta i  (...)

Smutna historia CZ1

Dodał/a: Jull ;33 2014-03-22 23:33:10 czytano 336 razy
Jak każdy człowiek mam wady i zalety. W moim przypadku przeważają wady. Jestem pesymistką. Bardzo negatywnie patrzę na świat i swoje życie. Choć jest jednak we mnie coś z optymistki. Moja ciekawa, interesująca i tajemnicza osobowość pozwala mi ubarwiać swoje życie, lecz często myślę, że nie ma ono najmniejszego sensu. Jestem osobą ciekawą świata, ambitną, żądną przygód, niezależną, potrafię być bardzo uparta  (...)

Smutna historia przyjaźni

Dodał/a: Aga.B 2014-03-20 22:07:23 czytano 734 razy
Po kilku dniach Patrycji , znacznie się pogarszało . W końcu nie mogła już wytrzymać . Jej ukochany chłopak , którego tak kochała zakochał się w innej . Na to nie pomagały żadne tabletki , alkohol , ani żyletki . To był już kres jej wytrzymałości . Pewnego dnia dziewczyna wyszła na spacer . Na dworzu było zimno . Dziewczyna poszła na most . Spojrzała na wzburzoną wodę . Wiatr wiał dość mocno . Wspięła się na barierkę . Było naprawdę wysoko , a na dole było pełno skał . W końcu  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia