Smutne historie

Zbiór opowiadań w kategorii "Smutne historie"

Tęsknota

Dodał/a: Kimi 2015-11-22 20:09:32 czytano 89 razy
Zaczęłam mometalnie cofać się do tyłu gdy doszłąm powolnymi krokami do rzwi otworzyłam je i szybko wybiegłam była zima dosyć zimna na szczęście miałam kapcie i ciepła bluzę ale co to w porównaniu do srogiej zimy? Biegłam przez wzgórza i doliny w końcu zatrzymałam się na mały wypoczynek podeszłam do drzewa postanowiłam właśnie tam spędzić noc. Rankiem zeszłam z drzewa moje stopy był zimne z resztą przeźiębiłam  (...)

Dlaczego tak szybko?!

Dodał/a: SilnaJa 2015-11-18 23:44:03 czytano 215 razy
Sama nie wiem czemu tu jestem to był jakiś znak, może od nich? O kim mowie no tak o moich rodzicach którzy odeszli trzy lata temu teraz mam 14 lat. Mimo tego nie umiem o nich zapomnieć... tak wiem mam ich w sercu, ale ja nie chce tak ja chce żeby byli przy mnie. Dlaczego tu pisze? Bo nie mam się do kogo wygadać, mimo tego ze mam starsze siostry i braci ja nie umiem, wiem ze powinnam się cieszyć że mam ich, cieszę się  (...)

Zaufaj: Rozdział 3

Dodał/a: laur_cia 2015-11-13 14:01:07 czytano 1 razy
W ciągu ostatnich trzech dni Natallie nie widziała w ogóle nowego. Tak zwykła go nazwać. Nie miała też jak oddać mu jego bluzy. Nadal ją trzymała u siebie. Już i tak cały czas Julianna jej dogryzała. Sugerowała, że są parą, ale starała się ją olewać. Miała ważniejsze sprawy na głowie. Już jutro miała pisać test kompetencyjny z matematyki. To była jej pieta Achillesowa. Wprawdzie Julia oferowała jej pomoc, jednak ta jej  (...)

Zaufaj: Rozdział 2

Dodał/a: laur_cia 2015-11-13 13:57:28 czytano 1 razy
Wyszli na ogród domu dziecka. Wokoło było wiele drzew, kwiatów. Wszystko zdawało się tętnić życiem. Usiedli gdzieś na trawie i jakby nigdy nic rozmawiali. Pani Naomi zobaczyła ich z okna swojego gabinetu i była zdumiona. Nidy nie widziała, żeby Natallie z kimś rozmawiała a co dopiero śmiała się. Tymczasem zaczęło się już robić ciemno i chłodno (...)

Udręczony

Dodał/a: IGO123 2015-11-12 20:17:06 czytano 156 razy
Był zwyczajny dzień Marek uczeń gimnazjum rozpoczął kolejny dzień nauki.Mimo pogodnego nastawienia był osobą dręczoną i najbardziej nielubianą w klasie.Ta niechęć do niego była tak silna,że nie raz był on po lekcjach okrutnie bity aż do rozlewu krwi.Największymi jego prześladowcami byli Maciek,Adam i Hubert.Te łajzy to wszystko co najgorsze w jednym.Chłopiec był jednak osobą zamkniętą w sobie i nikomu nie (...)

Ostatni raz....

Dodał/a: Natalia 2015-11-04 21:38:40 czytano 608 razy
Przez pewien czas długi siedział w domu. Nie uczył się wcale choć w tym roku poprawiać miał maturę. Nigdzie nie wychodził, odciął się od świata. Rodzice zaczęli się o Niego martwić... Lecz nic Mu już nie pomoże. Nie może pogodzić się z faktem, że tą którą kochał jest już w niebie. Przez dłuższy czas się zastanawiał jakby tu skrócić żywot bez chwili zawahania (...)

Zaufaj: Rozdział 2

Dodał/a: laur_cia 2015-11-02 16:24:21 czytano 6 razy
-No dobra -dopiero po chwili zdała sobie sprawę, ze zgodziła się ale na zmianę decyzji było za późno Wyszli na ogród domu dziecka. Wokoło było wiele drzew, kwiatów. Wszystko zdawało się tętnić życiem. Usiedli gdzieś na trawie i jakby nigdy nic rozmawiali. Pani Naomi zobaczyła ich z okna swojego gabinetu i była zdumiona. Nidy nie widziała, żeby Natallie z kimś rozmawiała a co dopiero  (...)

Zaufaj : Rozdział 1

Dodał/a: laur_cia 2015-11-02 16:22:36 czytano 233 razy
Nati spuściła głowę, nie chciała rozmawiać z Julią, nie chciała rozmawiać z nikim. Chciała być sama. Tak całkiem samiutka. Nie potrzebowała rozmowy, pocieszeń, nie potrzebowała nikogo. Zamiast tu mogłaby trafić na bezludną wyspę, na pewno czułaby się lepiej. Mimo, że była 10-latką była strasznie poważna i dojrzała. Julianna jeszcze kilka razy próbowała porozmawiać z nią, ale ta w ogóle się nie odzywała. Siedziała  (...)

Zaufaj : Wprowadzenie

Dodał/a: laur_cia 2015-11-02 16:20:34 czytano 155 razy
Na pewno wody, słońca, urodziwej gleby, powietrza i oczywiście... odrobiny miłości Ale jeżeli miłość będzie elementem zabójczym dla rośliny? Wtedy do akcji powinien wkroczyć rozsądek i troska i .... ON! Bo Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, lecz miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze. Czy w tym przypadku będzie tak samo?Czy bohaterom tej historii  (...)

I o co to wszystko ?? I ch*j z tym życiem !

Dodał/a: Misiulinka 2015-10-31 16:34:56 czytano 246 razy
Od razu pobiegłam do Mai i jej o wszystkim opowiedziałam. Czułam ,że jest trochę zazdrosna , bo przecież ona jest o dużo ładniejsza od mnie . Na spotkaniu było cudownie . Zaczęliśmy się ze sobą umawiać . Zostałam jego dziewczyną . Wszystko toczyło się tak szybko , ale też wspaniale . Aż do pewnego momentu . Kiedy powiedziałam Kamilowi , że nie będzie mnie w szkole , ponieważ idę do lekarza, był trochę smutny . Rano  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia