Opowiadania w kategorii Smutne historie

"Smutne historie"

wychowani w blokowisku

Dodał/a: miśunia 2015-09-30 02:00:28 czytano 1593 razy
Kinga była zwykłą dziewczyną z odrobiną szaleństwa w sobie szukała szczęścia a właściwie przyjaciół których nie miała mimo młodego wieku miała spore doświadczenie życiowe los często był dla niej okrutny dobrze znała smak biedy jak się z niej inni wyśmiewają nie miała fajnych ciuchów przyjaciół podstawówka była okresem najgorszym w jej życiu w tedy były najgorsze chwile w oczach nauczycieli i rówieśników była po  (...)

Choroba, smutek, żal i po c**j to wszystko?

Dodał/a: Juliusz Berde 2015-09-28 19:47:08 czytano 1673 razy
Zaczęło się, znowu rok szkolny mijają dzień za dniem. Zaczynam myśleć o śmierci, chociaż ciarki mnie przechodzą to wiem, że to się wydarzy nie długo. Byłam zwykłą dziewczyną, cichą tak każdy o mnie mówił. Ja nic nie potrafie zawsze tak myśleli. Pewnego dnia w naszej szkole był konkurs. Trzeba było zaśpiewać. Był tam mój wróg, który codziennie mnie poniżał nazywała się Ola. Spróbowałam i zaśpiewałam. Po szkole pewien chłopak  (...)

Z życia Roxany cz.2

Dodał/a: Złamane serce 2015-08-05 13:23:36 czytano 1412 razy
Kolejne ostrze wbite w serce. Kolejny ból, smutek i cierpienie. To ja jestem ta najgorsza. To ja jestem ta wstrętna. To ja jestem najgorszym złem świata. Tak to ja Roxana. Dosłownie przed chwilą się obudziłam i postanowiłam ponownie rozejrzeć się po całym mieszkaniu. Z myśli, w końcu przeszłam do czynów i zaczęłam zwiedzać po raz drugi wszystkie pomieszczenia. Tak jak myślałam, ojca nadal nie ma, a z mamą? Kompletnie nie  (...)

w sieci.

Dodał/a: Norma 2015-08-03 22:55:34 czytano 2898 razy
Chodź na kolana.-powiedział do mnie Kacper.Wykorzystując chwilę,że jego rodziców nie ma w domu usiadłam na nim twarz w twarz.-Nowa pozycja do siedzenia?-zapytał zadowolony.-Do całowania też lepsza.Jak myślisz?-Przekonajmy się.-odpowiedział.Zbliżył do mnie swoje usta,a ja pocałowałam go w czoło.Spojrzał mi w oczy z ogromnym zaskoczeniem.-Co jest?-Nic,kotku.-Widzę właśnie.-No dobra.Przypomniały mi się twoje  (...)

Z życia Roxany cz.1

Dodał/a: Złamane serce 2015-07-28 17:07:40 czytano 1275 razy
Spojrzałam się na niego zapłakanymi, zażenowanymi oczami próbowałam coś z jego oczu odczytać, ale nie umiałam. Chwyciłam wystraszona mojego misia "Kamilka" i pobiegłam wystraszona do pokoju. Tata wyciągnął telefon i zadzwonił na pogotowie. Za piętnaście minut przyjechała karetka, a moją ukochaną mamusię zabrało pogotowie. Byłam niestety za mała nie wiedziałam dalej co z moją mamą, a ojciec pojechał sam do  (...)

Lewa w Górę

Dodał/a: Oluś:) 2015-07-24 18:15:15 czytano 1183 razy
Zacznę od tego że ja i Gracjan nie mieszkaliśmy razem.. nie pobraliśmy się jeszcze bo obaj zdecydowaliśmy że mamy jeszcze czas na ślub i dzieci.. Gracjan miał swoją pasje.. niestety, jego pasją były motocykle.. szybkie motocykle.. kochał jeździć bez kasku i czuć tą wolność.. Był piątek.. rodzice pojechali za miasto na weekend więc zostałam sama. Postanowiłam zadzwonić do Gracjana (...)

Błagam Cię przestań

Dodał/a: Złamane serce 2015-07-24 13:31:07 czytano 1705 razy
Budzę się z płaczem i krzykiem w nocy. Jedynie co widzę, to tylko Twoją Twarz. Moje oczy są zamglone, cera wymęczona, a usta błagają o pomoc. Me wnętrze jest rozdarte od środka. Tak bardzo boję się znowu położyć i usnąć. Myślę o Tobie codziennie przez dwadzieścia cztery godziny, nawet w śnie. Straciłam wszystko, cały mój Świat, bo to Ty Jesteś Całym moim Światem. Nie Wierzysz mi, Nienawidzisz mnie z Całego Swego Serca, Masz  (...)

Nie chciałam tego...

Dodał/a: Artilya 2015-07-22 21:16:31 czytano 1444 razy
Wybiegłam z domu Anki próbując doprowadzić swoje ubranie do porządku. Nie mogłam uwierzyć w to co przed chwilą zrobiłam. Co mnie napadło? Całować się z Tomkiem? Chłopakiem którego nigdy nie uważałam za kogoś w moim typie? Ten cały alkohol który wypiłam tego wieczoru musiał mi nieźle uderzyć do głowy. Ale to nie była tylko i wyłącznie moja wina. Oboje za bardzo daliśmy się ponieść chwili. Jednak najgorsze z  (...)

To Tylko Kłamstwo...

Dodał/a: Majeczuunia 2015-07-19 15:59:27 czytano 992 razy
"Okłamałam cię, Łukasz. Powiedziałam ci, że cię nie opuszczę. A wiedziałam, że nie będę mogła tego dotrzymać. Ale jestem wredna, nie?" "Nie zapominaj o mnie. Pamiętaj. Pamiętaj o wszystkim, co mieliśmy. Ja pamiętam. I nie zapomnę, choćby nie wiem co. Nigdy, przenigdy nie zapomnę tego, co mieliśmy (...)

Zawsze trwało od dawna ...

Dodał/a: Osoba 2015-07-15 22:46:43 czytano 831 razy
W końcu się udało, byłem wówczas najszczęśliwszym człowiekiem na świecie długo ze sobą chodziliśmy, pamiętam wszystkie pocałunki, uściski i zapewnienia o miłości. tego powinien doświadczyć każdy człowiek. Mowa o prawdziwej miłości byłem pewien, że taka była. Minęło trochę czasu, a nasza relacja stawała się coraz bardziej dojrzała, planowaliśmy wspólną przyszłość. Nie byliśmy już parą zakochanych  (...)