Opowiadania w kategorii Smutne historie

"Smutne historie"

Dojrzała nieplanowana miłość

Dodał/a: smutne serce 2016-02-18 22:17:06 czytano 988 razy
Kiedy jesteśmy młodymi ludźmi dużo piękna nie dostrzegamy w życiu , które nas otacza na co dzień , z roku na rok doroślejemy ,zakładamy rodziny , a nasze myślenie się zmienia , zaczynamy dostrzegać wartości życia , a tym samym zauważamy jak świat , który nas otacza jest piękny , ale też i samo życie jest piękne jeśli czujemy się w nim szczęśliwi , kochani i potrzebni , a kiedy ludzie są szczęśliwi ? chyba tu nie przesadzę (...)

Drogi pamiętniku cz2

Dodał/a: ssuliaa 2016-02-17 22:55:25 czytano 602 razy
Mikołajki klasowe ach tak..Byle mieć za sobą położyłam szybko prezent pod choinką w naszej klasie. Zadowolona usiadłam w ławce i jak słodka idiotka czekałam grzecznie w ławce. Nagle mój świat nastał czarny półmrok. Okazało się, że każdy samodzielnie będzie wręczał prezent. No super myślę..chciało mi się płakać albo śmiać już nawet nie wiem. Stanęłam..na końcu klasy siedział Aleks. Zamyślony, smutny..widać, że nie miał ochoty  (...)

Drogi pamiętniku..

Dodał/a: ssuliaa 2016-02-15 12:44:48 czytano 731 razy
pojechałam dziś do tego całego centrum żeby mieć już to za sobą. Chodziłam jak nakręcona od sklepu do sklepu. Szukałam jakiejś inspiracji czegokolwiek co pomogłoby mi coś kupić. Weszłam do takiego męskiego sklepu? Nie wiem czy tak mogę to nazwać. Pan przy kasie patrzył się na mnie mówiąc lekko: przyszła frajerka. Dobra mniejsza. Na końcu sklepu jest ogromna półka z takimi nie wiem jak to określić.. męskimi gadżetami (...)

samotni w tłumie

Dodał/a: k.w,m.b 2016-02-10 15:52:18 czytano 1136 razy
Świat zamyka wszystkie drzwi Wiesz ,że nie masz dokąd iść Przez palce Ci przecieka czas Resztki marzeń pogrzebane sięgają serca dna Umierasz , choć życie ciągle trwa... Lecz jak masz żyć Gdy los nie daje szans, by W górę się wzbić Nie poda nikt dłoni Im obcy bólu smak, Gdy sięgają gwiazd A Ty ... walczysz o każdy dzień,  (...)

Czerń

Dodał/a: Rebel 2016-02-02 22:29:58 czytano 505 razy
- Do Middoor. -Odpowiedział. Nie była do niego podobna ta nadzwyczajna cisza. " Pewnie ma mi za złe to że tak długo mnie nie było "Pomyślałam. Nie zmienia to jednak faktu, że nie za bardzo miałam cokolwiek do gadania. Moi rodzice od zawsze chcieli kierować moim życiem. Śmietanka towarzyska. Ale nikt nie wiedział jaki dramat dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Albo nie chciał wiedzieć (...)

Czerń

Dodał/a: Rebel 2016-02-01 21:29:25 czytano 594 razy
Światła ulicznych latarnii raniły moje przyzwyczajone do ciemności oczy. Kolejny powód dla którego nie cierpię blasku. Znów nie wiedziałam gdzie biegnę. Ale czy mnie to obchodzi? Chciałam biec szybciej i szybciej, daleko, aż uciekłabym poza miasto, jednak wkrótce ostre, zimne, nocne powietrze zaczęło nieprzyjemnie dawać się we znaki moim płucom (...)

Milosc? Nie znam

Dodał/a: Ada 2016-01-28 20:30:59 czytano 982 razy
Ostatnio miałam remont w pokoju wiec musiałam sie przenieść do innego pokoju. Boje blizny sie zagoiły wiec znowu chcialm to zrobic. Myśle ze uzależniłam sie od tego. Nie wiem jak, nie wiem kiedy. Tak sie stało. Niestety moja żyletka zgubiła sie podczas sprzątania. Nie wiedziałam co robic, zasypiałam nie pewna rycząc, a odkąd zaczęłam sie ciąć nie płakałam. W końcu ja znałam kolejne ciecia, zawsz e w tym samym miejscu (...)

Zaufak: Rozdział 17

Dodał/a: laur_cia 2016-01-16 14:00:35 czytano 6 razy
Poszła do siebie i zachichotała jak.... nastolatka. Chwila, ona była nastolatką! Teraz jeszcze bardziej brakował jej Natallie. Jest przyjaciółki, bliskiej osoby. Nast definitywnie nią była. Była jedyną bliską jej osobą, która żyła i którą znała. Jej mama porzuciła ją, gdy była mała, ojca nie znała. Później mieszkała u babci, która strasznie ją kochała, jednak gdy miała 6 lat zmarła, zapisując jej mały domek. I tak trafiła tu.... Później  (...)

Zaufaj: Rozdział 16

Dodał/a: laur_cia 2016-01-16 13:59:12 czytano 13 razy
Wyszedł. Czuł się winny, wiedział, że w końcu jego małe kłamstwo wyjdzie na jaw. I co jej powie? Jak ona zareaguje? Czy się obrazi? Czy zrobi głupotę? Czy straci ja na zawsze? Postanowił, że musi jej sam powiedzieć. Poszedł do kwiaciarnie i kupił kwiaty. Pomyślał, że przeprosi ją i wszystko wytłumaczy. Tak to był plan perfekcyjny. Z pozoru perfekcyjny. Myślał, że zdąży. Myślał, ze... Nie, on nie myślał. On wcale nie myśli. On  (...)

Zaufaj: Rozdział 15

Dodał/a: laur_cia 2016-01-16 13:58:00 czytano 11 razy
-Trudno. Chodź -pociągła ją Mimo nie chęci musiała iść. Nie lubiła chodzić na zakupy. Te wszystkie sklepy, przymierzanie, wybieranie. Najpierw weszły do sklepu, którego nazwy nie umiała wymówić. Natallie wydawało się, że są tam setki wieszaków. Julia od razu zaczęła przeglądać rzeczy -Zobacz ile pięknych ubrań (...)