Opowiadania w kategorii Śmieszne

"Śmieszne"

Przygody Księżnej Natalki i jej wiernych przyjaciół. (cz..1)

Dodał/a: boomboxX3 2011-07-07 02:21:00 czytano 1584 razy
Całkiem niedawno temu we wsi Świętełajno żyła sobie pewna wieśniara, która uważała się za księżniczkę. Pewnego słonecznego dnia , kiedy siedziała na swoim drewnianym kamieniu i dłubała w nosie... Patrząc na swój zamek zbudowany z najmocniejszej srajtaśmy na świecie Myślała nad sensem małżeństwa z księciem Śmierdzipałą. Mówiła sama do siebie (...)

Przygody Jezusa i 10 rozbójników

Dodał/a: boomboxX3 2011-07-07 02:13:41 czytano 1759 razy
Pewny kolo szedł po wsi i powiedział " dajcie mi umarlaka ! oni mu dali a on zmienił go w żywaka. I Żywak stał się Świętym Mateuszem który namelał se na rękę , nabrał w nią piasku i popierdolił szukać ślepców. Trochę wcześniej... Jezus sie urodził odbył się wielki bal i chrzestna dała mu rolki. W wieku 14 lat zaczął mieć zdolności mistyczne więc Bóg pomyślał że chujoowo będzie tak mieć go nieprzydatnego więc pomógł mu rozkręcić biznes. Kiedy Jezus wziął jaskółkę w rękę i zmienił ją w  (...)

Pojedynek o króla

Dodał/a: malaswinia 2011-06-18 17:23:18 czytano 1876 razy
Król postanowił się ożenić i zorganizował zawody. Dziewczyna która przebrnie przez trzy bardzo ciężkie zadania zostanie jego żoną. Na zawody zgłosiły się cztery panie. Pierwsza nazywała się Marlena. Była bardzo piękna i wysportowana. Włosy miała koloru blond na których mieniły się ciemne pasemka. Rzekła królowi ze będzie dla niego najlepszą żoną i że lepszej nigdzie nie znajdzie. Druga nazywała się Aneta. Miała bardzo zgrabną figurę i była mistrzynią w gotowaniu. Była tez bardzo pewna siebie, można powiedzieć że arogancka. Trzecią kobietą była (...)

Bajki dla dzieci-wersje z innych czasów

Dodał/a: Pewna 2011-06-09 22:21:20 czytano 1989 razy
Były sobie trzy świnki mieszkające na polanie. Pewnego dnia zły wilk,zwąchal zapach świnek. Zdmuchał domek ze słomy.NAjmłodsza świnka pobiegła do domku starszej. Wilk zdmuchał domek z drewna. Dwie świnki pędziły do najstarszej ze świnek. Pukały w drzwi,ale świnka ich nie slyszała,nie mogły widzieć świnki przez okno.POnieważ były zamórowane,aby najstarsz świnka nie musiala płacić dodatkowych podatków.Więc zły wilk zjadł dwie świnki na obiat. (...)

Radosny żywot

Dodał/a: komik 2011-05-12 09:01:46 czytano 1975 razy
Dawno dawno temu, w czasach gdy ludzie mieli tak romantyczne podejście do życia, że mówili do siebie wierszem, żył sobe Romeo Monteki oraz jego przyjaciel Freddie Mercury. Obaj bardzo lubili pić alkohol bez banderoli, palić tytoń bez opatrunku ministerstwa zdrowia i jeździć na coroczne gremium do Amsterdamum. Wiedli beztroski, radosny żywot, w którym liczyły się tylko spacery po plaży i rokendrol. I byłoby tak po dziś dzień, gdyby nie ulotka, jakiej dostarczył im dorabiający zagranicą student. Na spreparowanym przez niepiśmiennego slugę rodziny  (...)

Królewska para

Dodał/a: komik 2011-05-01 07:08:48 czytano 1730 razy
Dawno, dawno temu, w czasach gdy na ziemi nie było jeszcze światła, żyli sobie król Lajos i królowa Jokasta. Mieszkali oni w uroczym pałacu i potwornie się w nim nudzili, ponieważ bez światła nie można było oglądać telewizji. Były to tak smutne czasy, że jedyną rozrywką dla królewskiej pary byli włóczący się po kraju kaznodzieje, filozofowie, bajarze oraz inne nawiedzone gaduły. Król Lajos umieszczał takiego gościa na stole i razem z żoną słuchali go aż ten nie utracił głosu lub nie umarł z pragnienia. (...)

Czerwony Kapturek

Dodał/a: komik 2011-04-23 10:52:17 czytano 7673 razy
Dawno temu w małej, leśnej chatce mieszkała Matka Samotnie Wychowująca córkę. Tatuś dziewczynki ulotnił się tuż po jej narodzinach i zostawił dla niej na pamiątkę imię: Czerwony Kapturek. Mamusia nigdy nie wytłumaczyła córeczce dlaczego Tatuś wybrał dla niej to egzotyczne imię. A ponieważ dzieci z podwórka bardzo ją przezywały, postanowiła ubierać się wyłącznie na czerwono, żeby w ten sposób wytłumaczyć  (...)

Złota Kaczka

Dodał/a: komik 2011-04-23 10:35:52 czytano 3459 razy
Dawno dawno temu w czasach gdy zwierzęta mówiły ludzkim głosem, ale i tak ich nikt nie rozumiał, ponieważ ludzie mieli wtedy słabo rozwiniętą koncentracje, żył sobie królewicz Maurycy. Maurycy całymi dniami fantazjował, śnił o niebieskich migdałach i żył w chmurach ponieważ był płanetnikiem. Przede wszystkim jednak nie chciało mu się pracować, tylko stale dumał jak osiągnąć fortunę bez kiwania palcem. Po latach palce zarosły brudem i pajęczyną, a Maurycy nadal był biedny i tak leniwy, że gdy jadł obiad nie chciało mu się żuć, więc trzymał posiłek w buzi (...)

Tajemnicza drożdżowka

Dodał/a: Gabryśka 2010-12-30 17:27:16 czytano 1932 razy
Była sobie pewna piękna i urocza dziewczyna o imieniu MAGENA. Uwielbiała śpiewać. Pewnego dnia, kiedy poszła rano do szkoły, zaczęła śmierdzieć, a smród unosił się za nią w postaci czerwonego dymu, co wydało jej się dziwne, bo zawsze był zielony. Gdy już była w szkole jak zawsze na drugiej przerwie kupiła drożdżówkę, ale to nie była zwykła drożdżówka. To była drożdżówka- MONSTER !!!, gdy wzięła pierwszego kęsa zorientowała się, że ugryzła palec wilkołaka !! szybko włożyła ją do plecaka bo (...)

3 ostatnie minuty

Dodał/a: Deric 2010-11-14 21:23:28 czytano 2560 razy
Szedłem spokojnie ulicą. Noc okrywała swym całunem ciemności całe niebo, miasto broniło się jeszcze dzięki oświetleniu. Ale gdyby nagle brakło prądu… Wzdrygnąłem się na tę myśl, przypominając sobie jak kiedyś wysiadło zasilanie na mojej ulicy. Egipskie ciemności, to było odpowiednie określenie. Przetrwałem tę noc dzięki mojej ukochanej byłej dziewczynie. Baraszkowaliśmy calutka noc. Wspominałem te piękne chwile, okolice przy rozporku moich spodni uwypukliły się (...)