One Direction

Zbiór opowiadań w kategorii "One Direction"

Pamiętnik (rozdział drugi)

Dodał/a: Skreślona 2014-10-24 23:27:03 czytano 192 razy
Super, o co chodzi temu człowiekowi, wchodzi do mojego pokoju bez pozwolenia i zasypuje mnie pytaniami. Przecież wie, że ostatni czas nie należy do najlepszych... Chyba jedyne co mnie dzisiaj miłego spotkało to ta dziewczyna. Chyba powinienem ją znaleźć i oddać jej pamiętnik, tylko gdzie jej szukać...? Zastanowię się nad tym jutro (...)

Actions Speak Louder Than Words - Rozdział 1

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-30 19:35:38 czytano 381 razy
Moje ciało drżało, gdy przekraczałam mury szkolne, by przeżyć ostatnią klasę. Spędziłam tu 3 lata, więc czemu widzę ukratkowe zaciekawione spojrzenia kierowane w moją strone. Nie to na pewno nie ja jestem ich celem pewnie popularsi idą za mną bądź członek tej elitarnej grupy. Pomimo, że był to nasz pierwszy dzień profesor Smith nie widział problemu by zrobić nam kartkówkę z literatury. Na co po klasie rozeszły się jęki (...)

Actions Speak Louder Than Words - Prolog

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-24 00:04:25 czytano 353 razy
Dzisiaj zobaczę ich po długich wakacjach. Dwa miesiące bez jakichkolwiek docinek, prócz tych od mojej mamy byłej top modelki o idealnej figurze. Przez pół roku ciągłego odchudzania się i głodzenia udało mi się schudnąć 20 tłustych kilogramów. Liczę, że nikt nie zwróci na mnie zbytniej uwagi. Podczas wakacji moi rodzice się rozwiedli i musiałam przyjąć nazwisko mojej mamy. Jessica Andreson już nie istnieje od tej chwili jestem (...)

Moja Przygoda rozdział 17

Dodał/a: Miśka 2014-07-25 15:48:45 czytano 347 razy
Po godzinie oczekiwania w kawiarni, wyszedłem . Nigdzie nie było Sheili . Postanowiłem więc ,że sprawdzę czy nie ma jej w domu , przecież mogła zapomnieć . Wsiadłem do samochodu i ruszyłem.Gdy byłem około trzy przecznice od kawiarni spostrzegłem duże zgromadzenie i nadjeżdżający ambulans . Nagle moja podświadomość kazała mi to sprawdzić . Wysiadłem zatrzymując samochód na poboczu i podszedłem do zbiegowiska.Przedarłem się na przód i z przerażeniem odkryłem ,że ratownicy reanimują  (...)

Pamiętnik (prolog i rozdział 1)

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-10 18:28:57 czytano 393 razy
Znowu zaczynam kolejny bezsensowny dzień- myślę wstając z łóżka.- Podnoszę się i idę do łazienki, patrzę w lustro. Chociaż mam długie falowane włosy i niespotykane ciemnoniebieskie oczy, nie uważam siebie za piękną. Widzę tę samą znajomą twarz, jednak mam wrażenie że jest mi obca. Nie było tak zawsze, wszystko się zmieniło kiedy miałam 11lat… Ale nieważne. Do ubrania wybrałam czarne krótkie spodenki, białą bokserkę i czerwone trampki (Był środek czerwca) (...)

Poznajmy się?

Dodał/a: kitty 2014-05-07 20:54:07 czytano 699 razy
Szłam w parku sama, smutna, zimna. Nie wiedziałam co robić, może iść do domu?-Pomyślałam. Chociaż nie chciałam słuchać kłótni rodziców... Znowu się kłócą o kasę. W pewnym czasie, zobaczyłam chłopaka o niebieskich oczętach, o blond włosach, był na prawdę ładny. Powiedziałam sobie w myślach: Eee, tam... Pewnie ma jakąś dziewczynę, nie no! Coś ty! Królową, nie jak ja co rodzice kłócą się prawie codziennie o forsę, nie ta co jest forever alone. W pewnym czasie blondyn mnie zauważył i  (...)

Oni i ja 12

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:20:09 czytano 782 razy
Kiedy wyszłam spod prysznica owinęłam się ręcznikiem i przeszłam do pokoju od razu skierowałam się w stronę szachy, szukając moich spodni i bluzki oraz bielizny. - Mmm… mógłbym cię widywać w takim stroju częściej – Zayn wymruczał mi te słowa prosto do ucha. Tak się wystraszyłam, że prawie ręcznik ze mnie spadł. - Czy ty chcesz, żebym ja tutaj zawał miała.!? – wydarłam się na niego, ale on tylko się uśmiechnął i pochylił się do pocałunku. Ale ja się cofnęłam. Kiedy mulat na mnie (...)

Oni i ja 11

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:19:04 czytano 471 razy
Nie wiem po co ją wtedy pocałowałem, mogłem się wstrzymać, ale nie zrobiłem tego i już ze sobą w ogóle nie rozmawiamy. Zamknąłem się w swoim pokoju i poszedłem pod prysznic, ubrałem bokserki i położyłem się na łóżku. Próbowałem zasnąć, ale nie mogłem więc wierciłem się na łóżku, myślami powróciłem do momentu, w którym zobaczyłem ją pierwszy raz, wywarła na mnie duże wrażenie było widać, że ona jest inna. Już chyba wtedy coś do niej czułem, a każde wypowiedziane przez (...)

Oni i ja 10

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:14:14 czytano 518 razy
Kiedy piosenka się skończyła, odsunęłam się od mojego partnera i wyszłam na dwór. Słyszałam, że szedł za mną więc w pewnym momencie przystanęłam i odwróciłam się w jego stronę. Kiedy to zrobiłam Zayn chwycił mnie za nadgarstki i przycisnął do muru, już miałam na niego nawrzeszczeć, kiedy jego wargi opadły na moje. Zaskoczona się nie ruszałam więc Zayn przeniósł swoje ręce na moją talię, przesuwając je powoli do góry. Po moim ciele zaczęły się rozchodzić rozkoszne dreszcze (...)

FALLING in LOVE with LONDON

Dodał/a: Veronica K. 2014-04-14 20:51:59 czytano 483 razy
Zasłoniła żaluzje poczym wychodząc przekręciła klucz w zamku. Z przyzwyczajenia, nacisneła klamkę aby upewnić się czy zamkneła drzwi. Naciągneła kaptur na głowę i ruszyła wzdłuż chodnika. Idąc, skompaną w deszczu ulicą Londynu, rozmyślała o swoim nowym życiu. Od czterech dni była w Anglii i pracowała jako kelnerka w jednym z pubuów,którego właściecielem był jej przyjaciel. Kilka ulic dalej wynajmowała jednopokojowe mieszkanie, które w zupełności jej wystarczało. Krople deszczu spływały (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia