One Direction

Zbiór opowiadań w kategorii "One Direction"

Sexy Soldier

Dodał/a: CrazyCopette 2015-09-24 18:20:30 czytano 119 razy
Stanełam na baczność z rękami zaplecionymi z tyłu i okularami przeciwsłonecznymi na nosie. Na przeciwko mnie zatrzymał się żółty w niebieskie wytarte paski autokar. Powoli z uśmiechami na twarzach zaczeli wychodzić mężczyźni w wieku od 20 do 35 lat. Rozmawiali ze sobą i żartowali sobie nie zwracając na mnie uwagi (...)

Wielka zmian w życiu Leny

Dodał/a: Lenny 2015-08-11 13:34:41 czytano 138 razy
Zapadłą między nami cisza. Ledwie pamiętałem Lenę, ale wiem, że byliśmy dla niej okropni przez Zayna. Pamiętam, że była moją przyjaciółką zanim się stałem zwykłym gnojem. Uczyłem ją grać na fortepianie. Ciekawe czy nadal gra. Pamiętam jak razem poszliśmy na spacer i zmokliśmy w w deszczu. Ach, jakie to piękne czasy były. Grała z Lou w nożną, a z Niallem gotowała, jeszcze wtedy nie umieli. Liamowi pomagała w pisaniu  (...)

Pamiętnik (rozdział piąty)

Dodał/a: Skreślona 2015-08-05 23:44:13 czytano 116 razy
Kiedy przyszedł dzień koncertu spakowałam się i wyszłam jakbym miała za chwilę spotkać się z koleżanką albo iść na zakupy. Bez większego entuzjazmu przyjechałam pół godziny przed otwarciem bramek. Zależało mi przecież tylko na odzyskaniu pamiętnika. Czekałam więc z innymi ,,wielkimi fankami, które bez przerwy piszczały. Nagle zauważyłam chłopaka, który chyba tak jak ja nie był zbyt  (...)

Moja Przygoda Rozdział 19

Dodał/a: miśka 2015-07-26 23:53:54 czytano 94 razy
-Kardizo-widziałam ,że trudno przychodzi mu opowiadanie , choć nie wiedziałam czemu -Kardizo to hybryda-nerwowo pocierał ręką podbródek - połączenie wilkołaka i demona . To istota ,u której po przemianie pojawiają się niesamowicie ostre kły i szpony , a źrenice powiększają się i przybierają intensywny czerwony kolor, gdy jest się czystym i zielony gdy...gdy ma się kogoś na sumieniu...- zatrzymał się oczekując na reakcję (...)

Zadzwoń: Julia (wprowadzenie)

Dodał/a: Yaśmina 2015-06-17 22:07:16 czytano 0 razy
Julianna to dość miła osoba, bardzo lubiana w szkole... niestety nie wszyscy ją kochają tak jakby ona tego chciała. Harry to zbuntowany chłopak, lubiący swoją muzykę, ale ostatnio ma wrażenie, że się wypalił (...)

Moja Przygoda Rozdział 18

Dodał/a: miśka 2015-05-14 17:29:16 czytano 367 razy
-jesteś bardzo mądrym chłopcem , ale niestety na tą chwilę mogę zrobić dla ciebie tylko tyle - opatuliłam go szczelnie kurtką i szalikiem i włożyłam mu czapkę . Pomogłam mu wsiąść na wózek i ostrożnie ruszyliśmy w stronę wyjścia. Mieliśmy farta. Nigdzie nie było widać recepcjonistki , a na stoliku przy wyjściu leżały puchowe rękawiczki, bez namysłu chwyciłam je i podałam chłopcu. Przemknęliśmy się po cichu i już  (...)

One Direction 11

Dodał/a: sweetkarton 2015-05-09 20:02:35 czytano 296 razy
- Jasne – odpowiedziałam i lekko się uśmiechnęłam. Przyjrzałam się idącej przede mną dziewczynie, która opowiadała mi o każdym miejscu, które mijałyśmy. Była bardzo urocza i nigdy nie zamykała jej się buzia. Miała różowo fioletowe włosy co bardzo mi się podobało, ponieważ z reguły lubię osoby z ufarbowanymi włosami. Przecież sama mam czerwone końcówki. Tina włożyła na siebie zwiewną różową sukienkę sięgającą  (...)

One Direction 10

Dodał/a: sweetkarton 2015-05-03 20:35:51 czytano 282 razy
- Ja płacę. – powiedział spokojnie. Próbowałam wyrwać mu koszyk z rąk, ale to nic nie dało. W końcu się poddałam, ale postanowiłam, że oddam mu te pieniądze kiedy tylko znajdę sobie jakąś pracę. Zapłaciliśmy za zakupy przy kasie i starczyło nam jeszcze trochę czasu na kino. Obejrzeliśmy jakiś film romantyczny, na którym prawie zesikaliśmy się ze śmiechu, a inni posyłali nam wtedy mordercze spojrzenia. Stwierdziliśmy  (...)

Pamiętnik (rozdział czwarty)

Dodał/a: Skreślona 2015-04-27 18:55:31 czytano 204 razy
-Skoro tak, to czemu nie poprosisz koleżanki żeby go tobie oddała? - kasjerce chyba przypomniała się sytuacja sprzed godziny. -Nie mogę jej tego zrobić, przecież widziałaś jaka była szczęśliwa- znudziło mi się mówienie tym oficjalnym tonem, była prawie w moim wieku. -Ah, no tak- odpowiedziała ze współczuciem w głosie (...)

One Direction 9

Dodał/a: sweetkarton 2015-04-17 22:47:50 czytano 280 razy
- Naprawdę nie widzisz jak on się na ciebie patrzy? On już mnie nie kocha. Mam wątpliwości czy w ogóle kiedykolwiek mnie kochał. On kocha ciebie. Jutro wyjeżdżam do Paryża na uczelnię, to już postanowione. – otarła łzy wierzchem dłoni i wyprostowała się. Najdziwniejsze w tym było to, że w jej spojrzeniu nie było złości. Nie wiedziałam co zrobić więc ją przytuliłam, a ona odwzajemniła uścisk. Poszłyśmy spać bez słowa, myśląc (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia