One Direction

Zbiór opowiadań w kategorii "One Direction"

FALLING in LOVE with LONDON

Dodał/a: Veronica K. 2014-04-14 20:51:59 czytano 54 razy
Zasłoniła żaluzje poczym wychodząc przekręciła klucz w zamku. Z przyzwyczajenia, nacisneła klamkę aby upewnić się czy zamkneła drzwi. Naciągneła kaptur na głowę i ruszyła wzdłuż chodnika. Idąc, skompaną w deszczu ulicą Londynu, rozmyślała o swoim nowym życiu. Od czterech dni była w Anglii i pracowała jako kelnerka w jednym z pubuów,którego właściecielem był jej przyjaciel. Kilka ulic dalej wynajmowała jednopokojowe mieszkanie, które w zupełności jej wystarczało. Krople deszczu spływały (...)

Oni i ja 9

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:51:10 czytano 161 razy
- Perrie jest w ciąży. - zamurowało mnie, ale dalej bawiłam się włosami tego kudłacza - Zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że to moje dziecko. Boję się, że to może być prawda wiem, że nie dałbym rady wychowywać tego dziecka, gdyby się okazało, że jest moje. Nie po tym jak jego matka mnie zdradziła. - Ciii, spokojnie... zrobisz badania DNA i wszystkiego się dowiesz. Jeżeli to będzie twoje dziecko, to będziesz kochającym ojcem, a ten malutki bobas będzie miał  (...)

Oni i ja 8

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:48:08 czytano 105 razy
- Wiedzieliśmy twoje zdjęcie z Julią , na pewno nie wyglądaliście jak rodzeństwo. – na ustach tego wypindrowanego kolesia zagościł chytry uśmieszek. - Jakie zdjęcie? – Zayn był tak samo zbity z tropu jak ja. Popatrzyłam się na Lou był cały czerwony już wiedziałam, że był z tym związany. W tym momencie na ekranie pojawiło się zdjęcie. Byłam zaskoczona bo przedstawiało mnie i Zayn’a, w mojej sypialni, w moim łóżku, leżeliśmy okryci kołdrą i tuliliśmy się do siebie (...)

Oni i ja 7

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:43:43 czytano 92 razy
Nie mogę uwierzyć, że po tym co zobaczyłem ona się tak otworzyła przede mną. No cóż bardzo się cieszę, że to zrobiła, dlatego gdy zauważyłem, że zasnęła położyłem się obok niej i przykryłem ją kołdrą. Nim się obejrzałem leżała już wtulona we mnie więc objąłem ją ramieniem i zacząłem sobie nucić piosenkę "Diana". Od samego początku, kiedy ją zobaczyłem zawładnęły mną dziwne uczucia. Nie wiedziałem jak je mam zrozumieć więc je ignorowałem i byłem dla Julii oschły i arogancki. (...)

Ja i Oni Czyli One Direction Rozdział 15

Dodał/a: Gucio 2014-03-19 18:38:39 czytano 195 razy
Urodziłam syna,zayn jak go zobaczył popłakał się.Był strasznie podobny do Zayna.Nasz miesiąc miodowy spędziliśmy w słonecznej Hiszpanii.Przez ten miesiąc Zayn nie wypuszczał mnie z pokoju bo jak twierdził wszyscy mężczyźni się na mnie patrzyli i pożerali wzrokiem.Przez ten czas jak to stwierdził mój kochany mąż jak to fajnie brzmi musieliśmy nadrobić stracony czas chyba wiecie o co mi chodzi:). Naszego synka nazwaliśmy David Jafaad Malik.Co do reszty każdy założył rodzinkę i mają po  (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-03-17 21:53:50 czytano 180 razy
- Więc Megan jak w Londynie ? - zapytał w końcu tata. Zerkając delikatnie na nią. - Dobrze, radzę sobie - odparłam . - Tak dobrze, że zapomniałaś, że Twój ojciec jeszcze żyje i czasem wypadałoby go odwiedzić- wtrąciła się Rosalie. W głowie Megg kłębiło się tyle myśli by po prostu wytargać ją za te jej sztuczne kudły i wycisnąć botoks z policzków. - Sama mi zabroniłaś, nie pamiętasz ? - zapytała, zaciskając ręce w pięści pod stołem. - oh nie rozśmieszaj mnie - rzuciła żona taty. Bawiąc się  (...)

Oni i ja 6

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-14 17:21:42 czytano 206 razy
- O a już myślałem, że będę musiał po ciebie iść - widziałam po ich minach, że tym razem mi nie odpuszczą więc czekałam, aż zaczną na mnie krzyczeć. - Co to miało być? Czy zdajesz sobie sprawę jak ja się o ciebie martwiłem.? - widziałam, że Niall wpadnie zaraz w szał. - Nie tylko ty Niall. My też się martwiliśmy 6 dni nie dawałaś żadnych oznak życia.. - widziałam, że Harry też był wściekły popatrzyłam się na każdego z nich, na  (...)

Oni i ja 5

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-14 17:19:04 czytano 184 razy
- Ona mnie zdradzała...rozumiesz?!?! Sypiała ze swoim gitarzystą już od kilku miesięcy.... - szybko zrozumiałam o co chodzi i usiadłam przy chłopaku. - Nie przejmuj się nią, nie była ciebie warta. - powiedziałam, klepiąc mulata po plecach i delikatnie wyjmując mu alkohol z ręki. - Ehhh ty nic, nie rozumiesz miałem się jej oświadczyć. Nawet nie wiem po co się ze mną spotykała skoro sypiała z tym debilem (...)

Oni i ja 4

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-09 13:50:24 czytano 230 razy
W pokoju zarzuciłam jeszcze czarną bluzę ubrała vansy, zabrałam dyskorolkę i pobiegłam szybko do parku, gdzie czekał na mnie Kevin. Spędziła z nim miłe popołudnie w skateparku , gdzie popisywałam się swoimi umiejętnościami przed ludźmi. Poznałam kilka fajnych osób: tj. Luk’a , Logana, Nathana oraz Kate. Wymieniłam się z nimi numerami telefonów i pojechałam szybko do domu. Kiedy tam wpadłam okazało się, że są tam nie tylko chłopacy lecz również trzy dziewczyny. Louis jak tylko mnie  (...)

Do not give up your dreams

Dodał/a: SweetGirl 2014-03-08 19:38:04 czytano 139 razy
zapukał do drzwi i do klasy weszła p. Schanell. Zaczęła nam mówić, że miejsc jest bardzo mało, nie gwarantuje nam że wszyscy pojadą, bla, bla, bla… Dla mnie liczyło się tylko kiedy, o której i gdzie jest zbiórka :D Oczywiście zapisałyśmy się razem z rudzielcem jako pierwsze. Z przekonaniem rodziców pewnie nie będzie problemu. NIE BYŁOBY gdyby nie ta cena. 380£ Byłyśmy bardzo zaniepokojone z Rach. Teraz już nie byłyśmy pewne, czy rodzice się tak łatwo zgodzą. Pożegnałam się z Rachel (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia