One Direction

Zbiór opowiadań w kategorii "One Direction"

Pamiętnik (rozdział trzeci)

Dodał/a: Skreślona 2015-01-06 00:33:43 czytano 92 razy
Postanowiłam pójść w ostatnie z możliwych miejsc, w którym mógł być mój pamiętnik. Był nim park, w którym spotkałam się z tym chłopakiem. Dlatego chwyciłam telefon i w pośpiechu wyszłam z domu. Gdy byłam w dokładnie tym miejscu, gdzie prawdopodobnie mi wypadł, zaczęłam rozglądać się. Kiedy nie przyniosło to żadnych efektów, podeszłam do krzaków, które znajdowały się obok chodnika i zaczęłam je przeszukiwać (...)

One Direction 3

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-27 15:55:27 czytano 164 razy
- Tak mam dziewczynę, ma na imię Caroline. Prawdopodobnie jutro ją poznasz. - Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie miałam już ochoty na rozmowę. Odsunęłam się trochę od niego i powiedziałam, że jestem zmęczona i idę się położyć. On tylko kiwnął głową i smutny wrócił do oglądania telewizji. Poszłam na górę i otworzyłam drzwi do mojej i Eleanor sypiaIni. Natknęłam się tam na całującego się z Eleanor Louisa. (...)

One Direction 2

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-23 18:54:24 czytano 187 razy
- Chodzisz z Louisem? - spytałam. Eleanor uśmiechna się i przytaknęła. Wydawała się bardzo miła. Zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim. Dowiedziałam się też trochę o chłopakach i że Zayn ma dziewczynę. Kiedy długo nie wracałyśmy na dół, przyszedł po nas Louis. W momencie, w którym zobaczył swoje rzeczy na korytarzu zaczął nam posłać pytające spojrzenia. Eleanor się zaśmiała i oświadczyła (...)

One Direction 1

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-21 21:15:59 czytano 207 razy
Jestem Lucy, mam 16 lat i mieszkam z rodzicami w ich małym mieszkanku w bloku. Moja rodzina nie ma za dużo pieniędzy, ale nie przejmuję się tym. Jestem twardą, niezależną dziewczyną. Nie czepiam się mojego wyglądu, często chodzę w czarnych ciuchach i conversach. Mam czarne włosy z pomarańczowymi końcówkami, niczym się nie przejmuję i żyję teraźniejszością. Nie martwię się tym co spotka mnie w przyszłości i nie (...)

Pamiętnik (rozdział drugi)

Dodał/a: Skreślona 2014-10-24 23:27:03 czytano 277 razy
Super, o co chodzi temu człowiekowi, wchodzi do mojego pokoju bez pozwolenia i zasypuje mnie pytaniami. Przecież wie, że ostatni czas nie należy do najlepszych... Chyba jedyne co mnie dzisiaj miłego spotkało to ta dziewczyna. Chyba powinienem ją znaleźć i oddać jej pamiętnik, tylko gdzie jej szukać...? Zastanowię się nad tym jutro (...)

Actions Speak Louder Than Words - Rozdział 1

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-30 19:35:38 czytano 447 razy
Moje ciało drżało, gdy przekraczałam mury szkolne, by przeżyć ostatnią klasę. Spędziłam tu 3 lata, więc czemu widzę ukratkowe zaciekawione spojrzenia kierowane w moją strone. Nie to na pewno nie ja jestem ich celem pewnie popularsi idą za mną bądź członek tej elitarnej grupy. Pomimo, że był to nasz pierwszy dzień profesor Smith nie widział problemu by zrobić nam kartkówkę z literatury. Na co po klasie rozeszły się jęki (...)

Actions Speak Louder Than Words - Prolog

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-24 00:04:25 czytano 421 razy
Dzisiaj zobaczę ich po długich wakacjach. Dwa miesiące bez jakichkolwiek docinek, prócz tych od mojej mamy byłej top modelki o idealnej figurze. Przez pół roku ciągłego odchudzania się i głodzenia udało mi się schudnąć 20 tłustych kilogramów. Liczę, że nikt nie zwróci na mnie zbytniej uwagi. Podczas wakacji moi rodzice się rozwiedli i musiałam przyjąć nazwisko mojej mamy. Jessica Andreson już nie istnieje od tej chwili jestem (...)

Moja Przygoda rozdział 17

Dodał/a: Miśka 2014-07-25 15:48:45 czytano 407 razy
Po godzinie oczekiwania w kawiarni, wyszedłem . Nigdzie nie było Sheili . Postanowiłem więc ,że sprawdzę czy nie ma jej w domu , przecież mogła zapomnieć . Wsiadłem do samochodu i ruszyłem.Gdy byłem około trzy przecznice od kawiarni spostrzegłem duże zgromadzenie i nadjeżdżający ambulans . Nagle moja podświadomość kazała mi to sprawdzić . Wysiadłem zatrzymując samochód na poboczu i podszedłem do zbiegowiska.Przedarłem się na przód i z przerażeniem odkryłem ,że ratownicy reanimują  (...)

Pamiętnik (prolog i rozdział 1)

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-10 18:28:57 czytano 467 razy
Znowu zaczynam kolejny bezsensowny dzień- myślę wstając z łóżka.- Podnoszę się i idę do łazienki, patrzę w lustro. Chociaż mam długie falowane włosy i niespotykane ciemnoniebieskie oczy, nie uważam siebie za piękną. Widzę tę samą znajomą twarz, jednak mam wrażenie że jest mi obca. Nie było tak zawsze, wszystko się zmieniło kiedy miałam 11lat… Ale nieważne. Do ubrania wybrałam czarne krótkie spodenki, białą bokserkę i czerwone trampki (Był środek czerwca) (...)

Poznajmy się?

Dodał/a: kitty 2014-05-07 20:54:07 czytano 774 razy
Szłam w parku sama, smutna, zimna. Nie wiedziałam co robić, może iść do domu?-Pomyślałam. Chociaż nie chciałam słuchać kłótni rodziców... Znowu się kłócą o kasę. W pewnym czasie, zobaczyłam chłopaka o niebieskich oczętach, o blond włosach, był na prawdę ładny. Powiedziałam sobie w myślach: Eee, tam... Pewnie ma jakąś dziewczynę, nie no! Coś ty! Królową, nie jak ja co rodzice kłócą się prawie codziennie o forsę, nie ta co jest forever alone. W pewnym czasie blondyn mnie zauważył i  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia