Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Prolog

Dodał/a: Amelia Malik 2018-03-20 00:18:59 czytano 382 razy
Megan Parker to dwudziestoletnia amerykańska piosenkarka. Zna ją praktycznie każdy. Jest śliczna, miło nastawiona na nowe znajomości, inteligentna i bardzo utalentowana. Od czasów podstawówki ma swoją najlepszą przyjaciółkę Rose Taylor. To ona pomaga jej z dzieckiem, wspiera ją i jest mimo wszystko. Od tamtej pory są dosłownie nierozłączne. Łączy je wielkie zaufanie.  (...)

Historia Gabrielle... cz.9 - Zdrada

Dodał/a: Roxi 2016-09-03 13:58:08 czytano 949 razy
Nie wiedziałam o czym on chce ze mną rozmawiać... To chyba moja sprawa z kim się spotykam? Niczego już nie byłam pewna... W tej pracy czułam się jak niewolnik. Pokaz rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem. Bez żadnych uczuć kilka razy przeszłam po wybiegu i na tym się skończyło. Wszyscy byli pod wrażeniem zarówno strojów w jakich się pokazywałam jak i mojego wdzięku... Stała śpiewka. Poszłam z powrotem (...)

Historia Gabrielle... cz.8 - Nie jesteś niczyja

Dodał/a: Roxi 2016-07-09 20:22:57 czytano 778 razy
W tym momencie zadzwonił telefon Harrego. Wziął go ze stołu i zamiast odebrać wyszedł z nim na zewnątrz. Byliśmy ze sobą już od dwóch miesięcy. John dał sobie spokój ze mną po paru dniach. Nie życzę takiego chłopaka nawet najgorszemu wrogowi... Kiedy wyszłam owego pamiętnego dnia z jego mieszkania najwidoczniej myślał, że sama przyjdę błagać go o spotkanie, ale mylił się... Do niczego nie jest mi teraz  (...)

Historia Gabrielle... cz.7 - Kocham cię...

Dodał/a: Roxi 2016-06-30 17:26:34 czytano 727 razy
- Dlaczego? Nic do mnie nie czujesz? Daj mi jeszcze szansę! Ja wiem, że na początku nie zaprezentowałem się zbyt dobrze, ale byłem wściekły, że ludzie mieszają się w moje życie, wybierają mi dziewczynę... W zespole nie mamy teraz łatwo. Brakuje mi prywatności, samodzielności, możliwości wyboru. Chcę to zmienić, ale bez ciebie nie będzie to miało sensu. Kocham cię (...)

Historia Gabrielle... cz.6 - Niespodziewany obrót akcji

Dodał/a: Roxi 2016-05-26 22:13:17 czytano 807 razy
Co dalej? John, czy Harry? Który szczery, a który sztuczny? Przez tak wiele lat samotnego życia nie potrafiłam odróżnić miłości od fałszerstwa. Nie byłam nawet pewna czy potrafiłabym któregokolwiek z nich pokochać. Czy rzeczywiście znajomość z Johnem niesie za sobą tyle konsekwencji? Postanowiłam to sprawdzić... Wsiadła w samochód i pojechałam prosto pod jego dom (...)

Historia Gabrielle... cz.5 - Czy to ten jedyny?

Dodał/a: Roxi 2016-05-26 21:45:37 czytano 723 razy
Cóż... Wygląda na to, że wizyta Stylesa musi zostać przełożona. Szczerze? Jest mi to na rękę. Nie wiem dlaczego, ale przy nim zawsze czuję się onieśmielona. Nie dlatego, że uważam się za gorszą, tylko dlatego, że mam wrażenie jakby mnie odrobinę podrywał. NIEE!!! Co ja pieprzę? To nie może być prawda!!! Styles i ja? Dobry żart. Poczucie humoru cię nie opuszcza, Gabby. On ma inne plany na przyszłość, niż się zakochiwać (...)

Historia Gabrielle... cz.4 - Kiepski kucharz

Dodał/a: Roxi 2016-05-01 22:23:34 czytano 757 razy
Obudził mnie przykry zapach spalenizny. No tak... Pan Styles panoszy się w mojej kuchni. Co ten facet sobie wyobraża? Szybko zeszłam po schodach i zobaczyłam bezradnego Harrego pochylonego nad jajecznicą koloru węgla. - Mogę wiedzieć, co robisz w mojej kuchni?! - Yyy... Ciebie również miło widzieć (...)

Historia Gabrielle... cz.3 - Gorzej, niż myślałam

Dodał/a: Roxi 2016-04-25 15:19:37 czytano 745 razy
No więc wyjścia za bardzo nie miałam... Chociaż... Czy ja nie zachowuję się trochę jak dziecko? Moja duma chyba nie ucierpi, jeśli spędzę noc w jednym budynku z Harrym Stylesem. Brian i Paul zostawili nas w restauracji i kazali wrócić do domu samochodem gwiazdeczki. Jechaliśmy w milczeniu. Zresztą... o czym miałam z nim rozmawiać? Jestem przekonana, że on interesuje się jedynie naiwnymi kobietami, sławą i bogactwem (...)

Historia Gabrielle... cz.2 - nienawiść

Dodał/a: Roxi 2016-04-15 22:04:45 czytano 784 razy
Wstałam równie późno, jak się położyłam. Zegar wskazywał godzinę 11:00. Raczej nie należałam do tak zwanych "rannych ptaszków". Wciąż zastanawiałam się, czy pojawić się na spotkaniu. Podczas wczorajszej rozmowy z Brianem nie mówiłam do końca prawdy... Czy chciałabym być SAMA? Odpowiedz była prosta... Nikt nie chce być sam, nawet jeśli nie wiadomo jak się tego zarzeka. Każdy w głębi serca potrzebuje kochającej  (...)

Historia Gabrielle... cz.1 - Porzucona

Dodał/a: Roxi 2016-04-09 17:19:10 czytano 1034 razy
Tak, to właśnie ja, Gabrielle... Pusta dziewczyna nie mająca uczuć, ta, której nikt nie był w stanie pokochać, nawet rodzona matka... Przemierzałam właśnie szare, smętne ulice Londynu. Chociaż całkiem możliwe, że wielu przechodniów mógłby zachwycić ten widok w moich oczach wszystko było beznamiętne, pozbawione sensu. Szłam szybko. Dziś miałam ważny pokaz, od którego zależała moja przyszłość. Tak (...)