One Direction

Zbiór opowiadań w kategorii "One Direction"

Message from Harry 2

Dodał/a: Ciacho 2016-01-26 13:23:15 czytano 32 razy
Całą noc nie mogłam spać. Byłam ciągle myślami przy Harrym. Ten chłopak ma coś w sobie, coś, co mnie absolutnie przyciąga. Rozmyślałam, co by było, gdyby poprosił mnie o zostanie jego dziewczyną. Nie wiem, co bym wtedy zrobiła. W końcu taki facet pstryknie palcem i już każda jest jego. Nie wiem, czy dałabym radę. Przecież nie jeździłabym z nim na każdy koncert i nie pilnowała, co robi za sceną, ja też mam własne obowiązki (...)

Message from Harry 1

Dodał/a: Ciacho 2016-01-25 15:56:02 czytano 52 razy
W drodze do domu cały czas myślałam, o co chodzi Harremu. Przecież taki chłopak, jak on mógł mieć dosłownie każdą. A on właśnie mnie zaprosił na spacer. W duszy bardzo się cieszyłam. Widać było, że porządnie traktuje dziewczyny. Nie bawi się nimi, jak każdy inny samiec. To mi bardzo imponowało (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.6

Dodał/a: Ciacho 2016-01-16 15:31:11 czytano 49 razy
Słowa lekarza bardzo mnie uspokoiły. Gdy zobaczyłam na wyświetlacz telefonu, miałam aż 20 nieodebranych połączeń od Harrego. Wreszcie się zaczął martwić. Nie oddzwoniłam jednak, bo nie miałam na to siły. Znów zasnęłam. Sen przerwał mi jednak znany głos. To był Harry: H: Boże Lisa, jak ja się o Ciebie martwiłem. Nie odbierałaś kompletnie telefonu. Obdzwoniłem wszystkie szpitale i dopiero tu powiedziano mi, że  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.5

Dodał/a: Ciacho 2016-01-08 20:13:17 czytano 78 razy
H: Czy ty zgłupiałaś?! To jest najwspanialsza wiadomość, jaką mogłem usłyszeć. A powiedz mi, to będzie dziewczyna, czy chłopiec? Ja: To jest na razie 8 tydzień. W 4 miesiącu już może się dowiemy. - przytuliłam go znowu. Tak bardzo brakowało mi go przez te dwa tygodnie. H: Boże, nie mogę w to uwierzyć. Zostanę ojcem! OJCEM!!! Muszę się chłopakom pochwalić. Ale nie. Najpierw pobędę z moją dziewczyną! (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.4

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:30:52 czytano 71 razy
Gdy weszłam stół był nakryty. A przy nim siedział elegancko ubrany Harry z różą w dłoni. H: Kochanie, jak Ty olśniewająco wyglądasz. Powiem Ci, że zrobiłaś mi na siebie ogromną ochotę. Proszę to dla Ciebie- I wręczył mi różę. Zasiedliśmy do stołu, po czym zaczęliśmy spożywać własnoręcznie przygotowaną przez Harrego kolację. Nawet nie wiedziałam, że mój chłopak potrafi tak dobrze gotować. Gdy skończyliśmy, usiedliśmy razem na kanapie, pijąc lampkę czerwonego wina, przy spokojnej romantycznej  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.3

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:04:12 czytano 82 razy
Wtedy złączyliśmy się w niezwykle namiętnym pocałunku. Całowaliśmy się i przytulaliśmy bardzo długo, gdy nagle ktoś szarpnął mnie i przyciągnął w swoją stronę. Byłam przerażona. To były jakieś kolosy z 190 cm wzrostu. Wtedy do akcji wkroczył Harry, odsunął mnie od nich i kazał trzymać się z dala. Niestety, huligany okazały się silniejsze i pobiły mojego Harrego. Byłam cała zapłakana. Sprawdziłam puls, nie oddychał (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.2

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 12:40:45 czytano 81 razy
H: Widzisz, rozstałem się z Nią, to już definitywnie koniec. Gdy wróciłem dziś z koncertu, zastałem ją z innym facetem w łóżku. Nie pozwolę się tak traktować. Co jak co, ale ja jej nigdy nie zdradziłem. A skoro teraz dopuściła się takiego czynu, na pewno robiła to z czystą premedytacją wcześniej. Wybacz, że do Ciebie akurat przyszedłem, ale nie mam się gdzie podziać. Chłopaki mieszkają razem ze swoimi dziewczynami, więc  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.1

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 10:40:25 czytano 109 razy
Nagle do studia niczym pięciu heorsów wkroczyło One Direction. Zamarłam, nie potrafiłąm dosłownie wydusić z siebie ani jednego słowa. Gdy zobaczyłam moją jedną, jedyną największą miłość- Harrego, poczułam się dość dziwnie, tak jakbym miała motylki w brzuchu. Wyglądał bosko. Brązowa koszula, czarne obcisłe spodnie i te długie, kręcone włosy. Zaniemówiłam (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 2 - Czyli jednak duża zmiana.

Dodał/a: Lenny 2015-10-24 12:58:44 czytano 182 razy
Właśnie wylądowaliśmy. Całe szczęście nie przyjechali po nas na lotnisko. Jeszcze te pół godziny może więcej jak będą korki bez nich. Odczuwam coraz większy niepokój. Boję się że nic się nie zmieniło i że nadal będą mnie traktować jak służącą i kogoś bez znaczenia. Mam nadzieję że się zmienili. Wsiadłyśmy do taksówki. Całe szczęście obie z mamą znamy angielski więc nie mamy problemu z rozmową. Kasia podaje (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 1. - Nie chcę, ale muszę. całość

Dodał/a: Lenny 2015-10-14 11:13:45 czytano 232 razy
Wstałam o 9 mając nadzieję, że to wszystko co się stało to sen, ale nie. Pudła stały pod ścianą równo tak jak je wczoraj ułożyłam. Na wieszaku wisiał zestaw ubrań na dziś czyli zielona sukienka przed kolano i biała koszula. Do tego założyłam zielone trampki za kostkę i mój naszyjnik od Mateusza na 10 rocznice przyjaźni. Czyli od dwóch lat noszę tan sam naszyjnik codziennie. Zeszłam na dół, wszędzie były wszystkie meble poza (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia