One Direction

Zbiór opowiadań w kategorii "One Direction"

One Direction 8

Dodał/a: sweetkarton 2015-03-23 14:19:17 czytano 33 razy
- Louis mnie obroni – wytknęła mi, a ja się zaśmiałam, po czym obydwie wybuchnęłyśmy śmiechem i wróciłyśmy do środka. Po śniadaniu wrócił Harry z Caroline i w tym momencie mój dobry humor prysł. Rzuciłam Harryemu przeprosinowe spojrzenie, ale on nawet nie zwrócił na mnie uwagi tylko poszedł z Caroline na górę. Cały dzień Harry nie wracał na dół. Wieczorem kiedy poszłam do mojego pokoju, dziewczyny siedziały już na  (...)

One Direction 7

Dodał/a: sweetkarton 2015-03-14 23:46:37 czytano 62 razy
- Już ci mówiłem, że to taki spacer po przyjacielsku. – odpowiedział i spojrzał w moje czerwone oczy. No tak zapomniałam wam powiedzieć, że jestem jakaś nienormalna (według moich rodziców), ponieważ mam czerwone oczy. Zaczęłam się wpatrywać w jego zielone patrzałki. Zauważyłam w nich smutek, ale nic nie powiedziałam. W końcu doszliśmy na wielką, rozjaśnioną blaskiem księżyca polanę. Było tam pięknie (...)

One Direction 6

Dodał/a: sweetkarton 2015-02-11 13:06:09 czytano 180 razy
Siadłam na zimnej posadzce i zaczęłam rozmyślać o tym co właśnie zobaczyłam. Chyba byłam trochę zazdrosna, ale oni są przecież parą i mogą robić co chcą. Wzięłam się w garść. Przemyłam twarz wodą, uśmiechnęłam się do siebie i wyszłam z łazienki. Szybko weszłam na górę i zapukałam do drzwi mojego i Eleanor pokoju. Kiedy nikt mi nie odpowiedział, pchnęłam drzwi i weszłam  (...)
Biolada.pl - Zdrowa żywność

One Direction 5

Dodał/a: sweetkarton 2015-02-10 16:10:54 czytano 173 razy
- Już cię lubię. - powiedział Zayn, a na jego ustach zagościł uśmiech. Podszedł do mnie cmoknął mnie w policzek i wyszedł z kuchni. W tym momencie ja zerwałam się z miejsca i pobiegłam do łazienki, a wszyscy wybuchli śmiechem. Byłam już w salonie jednak zamiast iść dalej do łazienki, stanęłam jak wryta. Byli tam (...)

One Direction 4

Dodał/a: Sweetkarton 2015-02-01 20:38:23 czytano 178 razy
- Poczekaj. - Powiedziałam i zamknęłam mu drzwi przed nosem. Poszłam szybko do łazienki i ubrałam moje jedyne czyste jeszcze ciuchy, czyli: czarne rurki, białą bluzkę z żółtą buźką i czarną skórzaną kurtkę. Włosy zostawiłam rozpuszczone, jak zawsze. Nie lubiłam spiętych włosów. Pamiętam jak kiedyś kuzynka uczesała mnie w koka i moje czerwone końcówki wyglądały okropnie. Wychodząc z pokoju sprawdziłam czy  (...)

Pamiętnik (rozdział trzeci)

Dodał/a: Skreślona 2015-01-06 00:33:43 czytano 184 razy
Postanowiłam pójść w ostatnie z możliwych miejsc, w którym mógł być mój pamiętnik. Był nim park, w którym spotkałam się z tym chłopakiem. Dlatego chwyciłam telefon i w pośpiechu wyszłam z domu. Gdy byłam w dokładnie tym miejscu, gdzie prawdopodobnie mi wypadł, zaczęłam rozglądać się. Kiedy nie przyniosło to żadnych efektów, podeszłam do krzaków, które znajdowały się obok chodnika i zaczęłam je przeszukiwać (...)

One Direction 3

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-27 15:55:27 czytano 324 razy
- Tak mam dziewczynę, ma na imię Caroline. Prawdopodobnie jutro ją poznasz. - Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie miałam już ochoty na rozmowę. Odsunęłam się trochę od niego i powiedziałam, że jestem zmęczona i idę się położyć. On tylko kiwnął głową i smutny wrócił do oglądania telewizji. Poszłam na górę i otworzyłam drzwi do mojej i Eleanor sypiaIni. Natknęłam się tam na całującego się z Eleanor Louisa. (...)

One Direction 2

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-23 18:54:24 czytano 330 razy
- Chodzisz z Louisem? - spytałam. Eleanor uśmiechna się i przytaknęła. Wydawała się bardzo miła. Zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim. Dowiedziałam się też trochę o chłopakach i że Zayn ma dziewczynę. Kiedy długo nie wracałyśmy na dół, przyszedł po nas Louis. W momencie, w którym zobaczył swoje rzeczy na korytarzu zaczął nam posłać pytające spojrzenia. Eleanor się zaśmiała i oświadczyła (...)

One Direction 1

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-21 21:15:59 czytano 422 razy
Jestem Lucy, mam 16 lat i mieszkam z rodzicami w ich małym mieszkanku w bloku. Moja rodzina nie ma za dużo pieniędzy, ale nie przejmuję się tym. Jestem twardą, niezależną dziewczyną. Nie czepiam się mojego wyglądu, często chodzę w czarnych ciuchach i conversach. Mam czarne włosy z pomarańczowymi końcówkami, niczym się nie przejmuję i żyję teraźniejszością. Nie martwię się tym co spotka mnie w przyszłości i nie (...)

Pamiętnik (rozdział drugi)

Dodał/a: Skreślona 2014-10-24 23:27:03 czytano 353 razy
Super, o co chodzi temu człowiekowi, wchodzi do mojego pokoju bez pozwolenia i zasypuje mnie pytaniami. Przecież wie, że ostatni czas nie należy do najlepszych... Chyba jedyne co mnie dzisiaj miłego spotkało to ta dziewczyna. Chyba powinienem ją znaleźć i oddać jej pamiętnik, tylko gdzie jej szukać...? Zastanowię się nad tym jutro (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia