Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Zakręcona we własnym Świecie cz.5

Dodał/a: Pati 2014-01-21 21:40:06 czytano 1314 razy
- Nie o to chodzi tylko chce mieć normalne życie i to moja zasada żeby nie wiązać się z nikim sławnym bo już raz było i raz nieźle cierpiałam. - powiedziałam i uciekłam do swojego pokoju. Gdy zamknęłam drzwi oparłam się o nie i zaczęłam płakać zależało mi na Niallu ale nie mogłam z nim być..Siedziałam pod drzwiami cały czas płacząc usłyszałam jak chłopcy wchodzą do domu sięgnęłam po telefon i otworzyłam Tweteera od razu czytałam wiadomośc (...)

Zakręcona we własnym świecie cz.4

Dodał/a: Pati 2014-01-20 09:56:33 czytano 1230 razy
- Chce się wyluzować..- gdy kelner podał mi drinka od razu go wipiłam. Polepszył mi się humor wzięłam kolejnego i usiadłam do chłopaków pomiędzy Louisem a Niallem. Z głośników poleciał wolniejszy kawałek o dziwo do tańca poprosił mnie Harry, zgodziłam się poczułam na sobie wzrok ale się nie odwróciłam. Harry przyciągnął mnie do siebie a ja położyłam mu ręce na szyji byłam trochę spięta (...)

ZAKRĘCONA WE WŁASNYM ŻYCIU Cz. 3

Dodał/a: Pati 2014-01-17 12:11:05 czytano 1274 razy
Wzięłam buty do ręki i torebkę i wskoczyłam mu na plecy, pobiegliśmy szybko do auta, prawie się zabijając ale gdy siedzieliśmy w aucie wszyscy odetchenli. Zayn prowadził a Harry gadał przez telefon, Liam sobie odsypiał na moim ramieniu, gdy założyłam buty oparłam się o fotel, czułam się jakbym spóźniła się na 1 dzień szkoły. - Dlaczego tak szybko się zbieralście..? - zapytałam (...)

ZAKRĘCONA WE WŁASNYM ŚWIECIE :3 CZ.2

Dodał/a: Pati 2014-01-15 16:15:27 czytano 1203 razy
- Jestem ci wdzięczna choć wiem że portfel tatusia tu działał, że mnie przyjołeś ale zrozum nie chce współczucia którego nie ma..- powiedziała zaciskając pięści. - Ja chce się pogodzić ze względu na to że 5 lat temu straciłem ukochaną najlepszą przyjaciółkę i rzeczywiście twój tato chciał dać mi pieniądze ale ja mam ich dość nie przyjąłem ich - powiedziałem stając obok niej (...)

ZAKRĘCONA WE WŁASNYM ŚWIECIE :3

Dodał/a: Pati 2014-01-12 18:53:01 czytano 1293 razy
- Tego nie powiedziałam..po prostu nie szaleje za wami jak każda nastolatka. Może dlatego że mój kuzyn z wami gra - powiedziałam jednym tchem. Harry popatrzył na mnie ze zdziwionym spojrzeniem ale nie odezwał się tylko usiadł za kierownicą. Mi to pasowało usadowiłam się wygodnie z tyłu włączyłam muzykę i wyglądałam za okno. Ulice Londynu otaczała mgła, mijaliśmy moje ulubione miejsca, kawiarnie, sklepy a nawet szkołę. Moje życie miało się drastycznie zmienić. (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 10

Dodał/a: Gucio 2013-12-17 16:48:20 czytano 1712 razy
Od tego momentu minął tydzień.Już więcej nie zobaczyłam Anny i jej córki,znajduję się w starym maga magazynie farb,,Kolory''codziennie rano jakiś młody chłopak przynosi mi jedzenie.Wygląda na miłego zawsze się pyta czy się dobrze czuję muszę jakoś go zbajerować i zabrać mu telefon i dać znać tacie.Niedługo przyjdzie dać mi kolację.Miałam rację już idzie.Otworzył drzwi postawił jedzenie na biurku i siadł na przeciw mnie.Siedzieliśmy w ciszy jakiś czas gdy (...)

Wszystko może się zdarzyć...7

Dodał/a: Nicoo 2013-12-14 10:38:52 czytano 1076 razy
-Aha.. nie macie ochoty zjeść z nami kolacji? -popatrzyliśmy chwilę na siebie z Horanem. Chyba byliśmy w zgodzie. -Tak, oczywiście..-przytaknęłam uśmiechając się. Wstaliśmy i ruszyliśmy. Przy jedzeniu chłopacy caaaaaały czas śpiewali i tańczyli. -"co za dom wariatów.." -pomyślałam.. śmiałam się, ale równocześnie byłam zła, bo nie dali mi zjeść.. Kiedy próbowałam ich uciszyć oni zaczynali się wydzierać coraz  (...)

Uczucie

Dodał/a: Andżelika 2013-11-24 22:58:27 czytano 1638 razy
Po dwudziestu minutach przyjechał, wpuściłam go do środka i poszliśmy do salonu. Usiedliśmy na kanapie, a on nadal na oczach miał okulary przeciwsłoneczne. Przybliżyłam się do niego i zdjełam okulary. Zobaczyłam czerwone i podpuchnięte oczy od płaczu. Szybko odwrócił głowę i zaczął: No więc o czym chciałaś porozmawiać? Ja: Chciałam Ci to wszystko wytłumaczyć. Dlaczego Cię unikałam i zbywałam, ale to przez to, że Cię kocham inie mogłam sobie z tym poradzić, że ty traktujesz mnie  (...)

Historia która zmieniła moje życie cz.I

Dodał/a: Alex 2013-11-23 20:06:10 czytano 2008 razy
Bezszelestnie opuściłam mieszkanie i całą tą kamienicę. To wydarzenie mnie przerosło. Rozkleiłam się jak małe dziecko, któremu wyrwano z rączek zabawkę. Najpierw szłam bez butów i kurtki, ale kiedy chłód dał się we znaki, ubrałam to co niosłam w ręce. Nagle usłyszałam jakieś krzyki. Rozpoznałam głos rozwścieczonego Fostera. Zaczęłam biec przed siebie. Nie znałam tej dzielnicy (tym bardziej, że było już ciemno), nie wiedziałam gdzie jestem, ani gdzie zmierzam. Po dosyć długim czasie, krzyki (...)

Dziwne zakochanie cz.3

Dodał/a: czytelniczka 2013-11-10 11:28:48 czytano 1473 razy
Pisałem tą wiadomość już ze 100 razy ale nadal nie znalazłem odpowiednich słów. Aż w końcu znalazłem, ale ponieważ mam tylko 140 znaków to ciężko było mi coś wykombinować. Czułem się jakbym komponował tekst piosenki a nawet wziąłem gitarę do ręki. Napisałem do niej tak: Też się w tobie zakochałem! Nie musisz przepraszać bo nie masz za co. Chcę być z tobą (...)