Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Ludzie się zmieniają cz.7

Dodał/a: Rockiii 2014-02-16 14:02:34 czytano 1163 razy
- Jak to widziałaś. Myślałam że spałaś. Przynajmniej jak weszłam do domu to spałaś. - powiedziałam ze zdumieniem. Mam nadzieję że jej nie obudziliśmy wczoraj - Miałam tylko oczy zamknięte bo mnie bolały ale nie spałam. A teraz mów, o co poszło bo o tym w studiu to wiem bo Zayn zmusił Harry'ego do opowiedzenia. - Tak, chodzi o Harry'ego. Nic mi nie zrobił. - opowiedziałam jej wszystko zaczynając od tego jak mnie znalazł w parku a kończąc na jego wyznaniu i pocałunku. Viki była (...)

Oni i ja

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-02-14 21:11:32 czytano 1424 razy
-Tak, więc opowiadaj wszystko ze szczegółami. - uśmiechnęłam się do niej, jak zwykle interesowało ją jakie obrażenia odniósł mój przeciwnik. Więc jej wszystko opisałam, rozmawiałyśmy tak jakiś czas, ale zaczęli się schodzić klienci, a ja musiałam iść do domu. Pożegnałam się z Kasią i ruszyłam do domu. W domu o dziwo był ojciec, pokłóciłam się z nim i poszłam do pokoju. Gdy ochłonęłam wróciłam do salonu i tam dowiedziałam się, że po zakończeniu roku  (...)

Adoptowana

Dodał/a: Nika 2014-02-10 16:10:58 czytano 1497 razy
Jak zawsze wracałam do domu na piechotę i zauważyłam samochód Beaty, dziewczyny mojego brata przed domem. -O Boże znowu ona-pomyślałam. Weszłam do domu i usłyszałam jak moja mama wydziera się na mojego tatę (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 12

Dodał/a: Gucio 2014-02-07 12:08:27 czytano 1477 razy
-przepraszam cię bardzo czy ci coś nie pasuje w moim nazwisk..-przerwałam mu soczystym buziakiem-oczywiście,że nie -no mam nadzie..-przerwałam mu-zamknij się do cholery i całuj,długo nie musiałam czekać.Przyssał się do mnie niczym pijawka.Miał zamiar mnie wsiąść na ręce,od razu się od niego oderwałam-Zayn,głupku co ty robisz?ja jestem ciężka a w dodatku jesteś osłabiony (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 11

Dodał/a: Gucio 2014-02-07 12:02:28 czytano 1609 razy
-A może jako narzeczony,guśia proszę cie wróć do mnie,wyjdź za mnie-uklęknął przed mnę nie mam pierścionka ale kupimy go,tylko proszę cię niech będzie jak dawniej-powiedział,nie powiem ale zaskoczyło mnie to,poczułam jak się przytula do mojego brzucha i zaczyna płakać,już dłużej nie mogę Zayn,proszę cię wstań -nie dopóki mi nie wybaczysz -Zayn już ci wybaczyłam wczoraj,proszę cię wstań (...)

Zakręcona we Własnym Świecie cz.8

Dodał/a: Pati 2014-02-03 20:44:13 czytano 1455 razy
- Kocham cie i zawsze będę ale wiem że ty do mnie nic nie czujesz a kocham cie bardziej niż marchewkę nawet bardziej niż paski ale nie zrobię tego Niallowi. - Louis ja też cię kocham - Louis popatrzył na mnie, przybliżył się do mnie, zetknęłam na jego usta a on się uśmiechnął, po chwili mnie całował najpierw delikatnie a potem namiętnie, oderwaliśmy się od siebie gdy zabrakło nam powietrza (...)

Zakręcona we własnym Świecie cz.7

Dodał/a: Pati 2014-01-29 22:24:29 czytano 1180 razy
Tańczyłam również z Harrym i o dziwo z Liamem, bawiłam się świetnie ale gdy zobaczyłam jak dziewczyna Nialla go obściskuje, zrobiło mi się nie dobrze, przeprosiłam Harrego i wyszłam na zewnątrz. Od razu poczułam się lepiej, chciałam przejść przez ulicę do parku na przeciwko, nic nie jechało więc wolnym krokiem ruszyłam na drugą stronę , nagle nie wiadomo kiedy za rogu wyjechał rozpędzony ford, strach mnie sparaliżował ponieważ jechał prosto na mnie. Zamknęłam oczy chuczało mi w (...)

Historia która zmieniła moje życie cz.II

Dodał/a: Alex 2014-01-29 15:27:34 czytano 1642 razy
Ostatni wychodził Harry. Uśmiechnął się i pomachał do mnie. Odmachałam :D Kiedy tylko drzwi się za nim zamknęły, Angelina zaczęła nawijać: - Boże, widziałaś to?! Wpadłam w drzwiach na Nialla Horana!!! Nie no, nikt mi nie uwierzy! Hmm, albo ja nikomu nic nie powiem! To będzie nasza tajemnica! Oh my Got!! Jak ja się jaram!!- i wreszcie się zatkało. Nie trwało to długo- Widziałaś to (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-01-29 15:02:53 czytano 1445 razy
- Aha, to smutne - przytuliłam się do Nialla i tak tańczyliśmy już nic nie mówiąc. Harry mi się podoba, a to co go spotkało jest po prostu smutne. Dopiero o 3 nad ranem wróciłyśmy do mieszkania. Wymieniłam się z chłopakami numerami, co było dość trudne z Harry, gdyż kupił od kogoś narkotyki i wziął o wiele za dużo. Chłopaki trzymali go pod boki, by się nie przewrócił. Gdy tylko dotarłyśmy do domu od razu poszłyśmy spać. Jak dobrze, że jutro niedziela i nie muszę iść do pracy (...)

Zakręcona we własnym Świecie cz.6

Dodał/a: Pati 2014-01-25 17:06:36 czytano 1278 razy
- Szukamy sukni na czerwony dywan coś ładnego ale nie zbyt oficjalnego. - powiedział Louis szukając czegoś na najbliższych wieszakach. - Coś długiego żeby można było pod nią schować trampki - powiedziałam a i dodałam widząc spojrzenie Louisa - No co.? Mnie w szpilkach nie zobaczysz. Ekspedientka zaczęła podawać mi różne sukienki ale ja upatrzyłam sobie piękna granatową sukienkę, wzięłam ją do przebieralni, była cudna co prawda przed kolano  (...)