Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Appearances are deceptive (prolog)

Dodał/a: hankakarton 2014-02-26 17:15:15 czytano 1173 razy
Bez zastanowienia wsiadłem w samolot... Ostatecznie zamknąłem ten rozdział swojego życia. Po 6 godz. lotu znalazłem się na lotnisku w Houston. Uświadomiłem sobie, że nie mam gdzie się podziać.Chodząc po mieście z walizką trafiłem do salonu samochodów porsche.Kupiłem pierwszy lepszy i ruszyłem w drogę bez konkretnego celu. Przejechałem chyba z połowę stanu.Nagle usłyszałem dźwięk telefonu. To Liam. Od razu odrzuciłem, po prostu nie mogłem z nim rozmawiać. W pewnym momencie (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 13

Dodał/a: Gucio 2014-02-20 17:15:28 czytano 1612 razy
- Jasne… – prychnęłam pod nosem.Złapałam się mocniej go.Postanowiłam że odwrócę jego uwagę od kąpieli.Zaczęłąm go całować po torsie w górę aż dotarłam do Jego malinowych ust.Lekko je cmoknęłam.Niemal natychmiast chwycił mnie za podbródek i mocno wpił się w moje usta. Tym samym automatycznie przyspieszył mój oddech, puls,a woda zaczęła wrzeć.Przyciągnęłam go nogą, by być jak najbliżej jego ciała. Jęknęłam, gdy na moje podbrzusze naparł twardy członek pod bokserkami (...)

Ludzie się zmieniają cz.7

Dodał/a: Rockiii 2014-02-16 14:02:34 czytano 1181 razy
- Jak to widziałaś. Myślałam że spałaś. Przynajmniej jak weszłam do domu to spałaś. - powiedziałam ze zdumieniem. Mam nadzieję że jej nie obudziliśmy wczoraj - Miałam tylko oczy zamknięte bo mnie bolały ale nie spałam. A teraz mów, o co poszło bo o tym w studiu to wiem bo Zayn zmusił Harry'ego do opowiedzenia. - Tak, chodzi o Harry'ego. Nic mi nie zrobił. - opowiedziałam jej wszystko zaczynając od tego jak mnie znalazł w parku a kończąc na jego wyznaniu i pocałunku. Viki była (...)

Oni i ja

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-02-14 21:11:32 czytano 1440 razy
-Tak, więc opowiadaj wszystko ze szczegółami. - uśmiechnęłam się do niej, jak zwykle interesowało ją jakie obrażenia odniósł mój przeciwnik. Więc jej wszystko opisałam, rozmawiałyśmy tak jakiś czas, ale zaczęli się schodzić klienci, a ja musiałam iść do domu. Pożegnałam się z Kasią i ruszyłam do domu. W domu o dziwo był ojciec, pokłóciłam się z nim i poszłam do pokoju. Gdy ochłonęłam wróciłam do salonu i tam dowiedziałam się, że po zakończeniu roku  (...)

Adoptowana

Dodał/a: Nika 2014-02-10 16:10:58 czytano 1514 razy
Jak zawsze wracałam do domu na piechotę i zauważyłam samochód Beaty, dziewczyny mojego brata przed domem. -O Boże znowu ona-pomyślałam. Weszłam do domu i usłyszałam jak moja mama wydziera się na mojego tatę (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 12

Dodał/a: Gucio 2014-02-07 12:08:27 czytano 1488 razy
-przepraszam cię bardzo czy ci coś nie pasuje w moim nazwisk..-przerwałam mu soczystym buziakiem-oczywiście,że nie -no mam nadzie..-przerwałam mu-zamknij się do cholery i całuj,długo nie musiałam czekać.Przyssał się do mnie niczym pijawka.Miał zamiar mnie wsiąść na ręce,od razu się od niego oderwałam-Zayn,głupku co ty robisz?ja jestem ciężka a w dodatku jesteś osłabiony (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 11

Dodał/a: Gucio 2014-02-07 12:02:28 czytano 1628 razy
-A może jako narzeczony,guśia proszę cie wróć do mnie,wyjdź za mnie-uklęknął przed mnę nie mam pierścionka ale kupimy go,tylko proszę cię niech będzie jak dawniej-powiedział,nie powiem ale zaskoczyło mnie to,poczułam jak się przytula do mojego brzucha i zaczyna płakać,już dłużej nie mogę Zayn,proszę cię wstań -nie dopóki mi nie wybaczysz -Zayn już ci wybaczyłam wczoraj,proszę cię wstań (...)

Zakręcona we Własnym Świecie cz.8

Dodał/a: Pati 2014-02-03 20:44:13 czytano 1463 razy
- Kocham cie i zawsze będę ale wiem że ty do mnie nic nie czujesz a kocham cie bardziej niż marchewkę nawet bardziej niż paski ale nie zrobię tego Niallowi. - Louis ja też cię kocham - Louis popatrzył na mnie, przybliżył się do mnie, zetknęłam na jego usta a on się uśmiechnął, po chwili mnie całował najpierw delikatnie a potem namiętnie, oderwaliśmy się od siebie gdy zabrakło nam powietrza (...)

Zakręcona we własnym Świecie cz.7

Dodał/a: Pati 2014-01-29 22:24:29 czytano 1186 razy
Tańczyłam również z Harrym i o dziwo z Liamem, bawiłam się świetnie ale gdy zobaczyłam jak dziewczyna Nialla go obściskuje, zrobiło mi się nie dobrze, przeprosiłam Harrego i wyszłam na zewnątrz. Od razu poczułam się lepiej, chciałam przejść przez ulicę do parku na przeciwko, nic nie jechało więc wolnym krokiem ruszyłam na drugą stronę , nagle nie wiadomo kiedy za rogu wyjechał rozpędzony ford, strach mnie sparaliżował ponieważ jechał prosto na mnie. Zamknęłam oczy chuczało mi w (...)

Historia która zmieniła moje życie cz.II

Dodał/a: Alex 2014-01-29 15:27:34 czytano 1660 razy
Ostatni wychodził Harry. Uśmiechnął się i pomachał do mnie. Odmachałam :D Kiedy tylko drzwi się za nim zamknęły, Angelina zaczęła nawijać: - Boże, widziałaś to?! Wpadłam w drzwiach na Nialla Horana!!! Nie no, nikt mi nie uwierzy! Hmm, albo ja nikomu nic nie powiem! To będzie nasza tajemnica! Oh my Got!! Jak ja się jaram!!- i wreszcie się zatkało. Nie trwało to długo- Widziałaś to (...)