Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Ja i Oni Czyli One Direction Rozdział 15

Dodał/a: Gucio 2014-03-19 18:38:39 czytano 1725 razy
Urodziłam syna,zayn jak go zobaczył popłakał się.Był strasznie podobny do Zayna.Nasz miesiąc miodowy spędziliśmy w słonecznej Hiszpanii.Przez ten miesiąc Zayn nie wypuszczał mnie z pokoju bo jak twierdził wszyscy mężczyźni się na mnie patrzyli i pożerali wzrokiem.Przez ten czas jak to stwierdził mój kochany mąż jak to fajnie brzmi musieliśmy nadrobić stracony czas chyba wiecie o co mi chodzi:). Naszego synka nazwaliśmy David Jafaad Malik.Co do reszty każdy założył rodzinkę i mają po  (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-03-17 21:53:50 czytano 1866 razy
- Więc Megan jak w Londynie ? - zapytał w końcu tata. Zerkając delikatnie na nią. - Dobrze, radzę sobie - odparłam . - Tak dobrze, że zapomniałaś, że Twój ojciec jeszcze żyje i czasem wypadałoby go odwiedzić- wtrąciła się Rosalie. W głowie Megg kłębiło się tyle myśli by po prostu wytargać ją za te jej sztuczne kudły i wycisnąć botoks z policzków. - Sama mi zabroniłaś, nie pamiętasz ? - zapytała, zaciskając ręce w pięści pod stołem. - oh nie rozśmieszaj mnie - rzuciła żona taty. Bawiąc się  (...)

Oni i ja 6

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-14 17:21:42 czytano 1527 razy
- O a już myślałem, że będę musiał po ciebie iść - widziałam po ich minach, że tym razem mi nie odpuszczą więc czekałam, aż zaczną na mnie krzyczeć. - Co to miało być? Czy zdajesz sobie sprawę jak ja się o ciebie martwiłem.? - widziałam, że Niall wpadnie zaraz w szał. - Nie tylko ty Niall. My też się martwiliśmy 6 dni nie dawałaś żadnych oznak życia.. - widziałam, że Harry też był wściekły popatrzyłam się na każdego z nich, na  (...)

Oni i ja 5

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-14 17:19:04 czytano 1453 razy
- Ona mnie zdradzała...rozumiesz?!?! Sypiała ze swoim gitarzystą już od kilku miesięcy.... - szybko zrozumiałam o co chodzi i usiadłam przy chłopaku. - Nie przejmuj się nią, nie była ciebie warta. - powiedziałam, klepiąc mulata po plecach i delikatnie wyjmując mu alkohol z ręki. - Ehhh ty nic, nie rozumiesz miałem się jej oświadczyć. Nawet nie wiem po co się ze mną spotykała skoro sypiała z tym debilem (...)

Oni i ja 4

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-09 13:50:24 czytano 1647 razy
W pokoju zarzuciłam jeszcze czarną bluzę ubrała vansy, zabrałam dyskorolkę i pobiegłam szybko do parku, gdzie czekał na mnie Kevin. Spędziła z nim miłe popołudnie w skateparku , gdzie popisywałam się swoimi umiejętnościami przed ludźmi. Poznałam kilka fajnych osób: tj. Luk’a , Logana, Nathana oraz Kate. Wymieniłam się z nimi numerami telefonów i pojechałam szybko do domu. Kiedy tam wpadłam okazało się, że są tam nie tylko chłopacy lecz również trzy dziewczyny. Louis jak tylko mnie  (...)

Do not give up your dreams

Dodał/a: SweetGirl 2014-03-08 19:38:04 czytano 747 razy
zapukał do drzwi i do klasy weszła p. Schanell. Zaczęła nam mówić, że miejsc jest bardzo mało, nie gwarantuje nam że wszyscy pojadą, bla, bla, bla… Dla mnie liczyło się tylko kiedy, o której i gdzie jest zbiórka :D Oczywiście zapisałyśmy się razem z rudzielcem jako pierwsze. Z przekonaniem rodziców pewnie nie będzie problemu. NIE BYŁOBY gdyby nie ta cena. 380£ Byłyśmy bardzo zaniepokojone z Rach. Teraz już nie byłyśmy pewne, czy rodzice się tak łatwo zgodzą. Pożegnałam się z Rachel (...)

Ja i Oni Czyli One Direction Rozdział 14

Dodał/a: Gucio 2014-03-07 20:07:49 czytano 1526 razy
-no a dla kogo-przewrócił oczami na moje pytanie-oczywiście weźmiemy ją razem,rozbierz się-powiedział siadając na rogu wanny.Zgodnie z jego prośbą zaczęłam się rozbierać,odwróciłam się do niego tyłem i ściągnęłam bluzkę-gdy nagle poczułam dłonie na biodrach i usłyszałam cichy szept Zayna przy uchu-Czemu się odwróciłaś? (...)

Kasss^^

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-02-27 18:41:27 czytano 1698 razy
- No coś ty, wyglądasz zajebiście. – pewnie wam nie mówiłam, ale większości chłopakom się podobam no i mężczyznom też. Jestem wysoka i zgrabna, a raczej tak mi mówiono. Moje włosy są długie i czarne, a ich końcówki są tak pomalowane, że wyglądają jakby płonęły. Mam kolczyka w pęku, języku, nosie i wardze, do tego jeszcze w uszach mam po 4 dziurki. Moje ciało pokrywają też różne tatuaże jest ich jakieś 10. Moje oczy są do tego jeszcze cholernie zielone, a moja skóra ma kolor karmelu (...)

Oni i ja 2

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-02-27 18:34:24 czytano 1660 razy
- Dobra. Miło was poznać, ale teraz chciałabym iść się umyć. – oznajmiłam im i poszłam do swojego pokoju tam się odświeżyłam i ubrałam w czarne rurki, równie czarną bluzkę bokserkę oraz czerwoną koszulę w kratę. Wysuszyłam i wyprostowałam włosy, zrobiłam sobie lekki makijaż, ubrałam szare vansy i szarą czapkę smerfetkę i zeszłam na dół do kuchni. Zastałam tam wszystkich chłopaków oprócz Zayn’a. Gdy wchodziłam wszyscy na mnie zerkali i dziwnie się uśmiechali (...)

Appearances are deceptive (rozdział 1)

Dodał/a: hankakarton 2014-02-26 17:17:04 czytano 1226 razy
Wskazała mu drzwi i zajęła się pracą. Zayn nieufnym krokiem poszedł w kierunku zaplecza. Postanowił wziąć zimny prysznic. Nie trwało to długo, dlatego po 20 minutach znalazł się z powrotem w głównym pomieszczeniu. Bez zastanowienia podszedł do chłopaka, który miał naprawić jego porsche. To co zobaczył zupełnie go zaskoczyło... Przed jego samochodem stała piękna długowłosa dziewczyna. Włosy falami opadały jej na ramiona. Dopiero teraz dostrzegł jej piękne błękitne oczy i  (...)