Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

One Direction 6

Dodał/a: sweetkarton 2015-02-11 13:06:09 czytano 947 razy
Siadłam na zimnej posadzce i zaczęłam rozmyślać o tym co właśnie zobaczyłam. Chyba byłam trochę zazdrosna, ale oni są przecież parą i mogą robić co chcą. Wzięłam się w garść. Przemyłam twarz wodą, uśmiechnęłam się do siebie i wyszłam z łazienki. Szybko weszłam na górę i zapukałam do drzwi mojego i Eleanor pokoju. Kiedy nikt mi nie odpowiedział, pchnęłam drzwi i weszłam  (...)

One Direction 5

Dodał/a: sweetkarton 2015-02-10 16:10:54 czytano 1169 razy
- Już cię lubię. - powiedział Zayn, a na jego ustach zagościł uśmiech. Podszedł do mnie cmoknął mnie w policzek i wyszedł z kuchni. W tym momencie ja zerwałam się z miejsca i pobiegłam do łazienki, a wszyscy wybuchli śmiechem. Byłam już w salonie jednak zamiast iść dalej do łazienki, stanęłam jak wryta. Byli tam (...)

One Direction 4

Dodał/a: Sweetkarton 2015-02-01 20:38:23 czytano 906 razy
- Poczekaj. - Powiedziałam i zamknęłam mu drzwi przed nosem. Poszłam szybko do łazienki i ubrałam moje jedyne czyste jeszcze ciuchy, czyli: czarne rurki, białą bluzkę z żółtą buźką i czarną skórzaną kurtkę. Włosy zostawiłam rozpuszczone, jak zawsze. Nie lubiłam spiętych włosów. Pamiętam jak kiedyś kuzynka uczesała mnie w koka i moje czerwone końcówki wyglądały okropnie. Wychodząc z pokoju sprawdziłam czy  (...)

Pamiętnik (rozdział trzeci)

Dodał/a: Skreślona 2015-01-06 00:33:43 czytano 1077 razy
Postanowiłam pójść w ostatnie z możliwych miejsc, w którym mógł być mój pamiętnik. Był nim park, w którym spotkałam się z tym chłopakiem. Dlatego chwyciłam telefon i w pośpiechu wyszłam z domu. Gdy byłam w dokładnie tym miejscu, gdzie prawdopodobnie mi wypadł, zaczęłam rozglądać się. Kiedy nie przyniosło to żadnych efektów, podeszłam do krzaków, które znajdowały się obok chodnika i zaczęłam je przeszukiwać (...)

One Direction 3

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-27 15:55:27 czytano 1126 razy
- Tak mam dziewczynę, ma na imię Caroline. Prawdopodobnie jutro ją poznasz. - Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie miałam już ochoty na rozmowę. Odsunęłam się trochę od niego i powiedziałam, że jestem zmęczona i idę się położyć. On tylko kiwnął głową i smutny wrócił do oglądania telewizji. Poszłam na górę i otworzyłam drzwi do mojej i Eleanor sypiaIni. Natknęłam się tam na całującego się z Eleanor Louisa. (...)

One Direction 2

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-23 18:54:24 czytano 1108 razy
- Chodzisz z Louisem? - spytałam. Eleanor uśmiechna się i przytaknęła. Wydawała się bardzo miła. Zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim. Dowiedziałam się też trochę o chłopakach i że Zayn ma dziewczynę. Kiedy długo nie wracałyśmy na dół, przyszedł po nas Louis. W momencie, w którym zobaczył swoje rzeczy na korytarzu zaczął nam posłać pytające spojrzenia. Eleanor się zaśmiała i oświadczyła (...)

One Direction 1

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-21 21:15:59 czytano 1591 razy
Jestem Lucy, mam 16 lat i mieszkam z rodzicami w ich małym mieszkanku w bloku. Moja rodzina nie ma za dużo pieniędzy, ale nie przejmuję się tym. Jestem twardą, niezależną dziewczyną. Nie czepiam się mojego wyglądu, często chodzę w czarnych ciuchach i conversach. Mam czarne włosy z pomarańczowymi końcówkami, niczym się nie przejmuję i żyję teraźniejszością. Nie martwię się tym co spotka mnie w przyszłości i nie (...)

Pamiętnik (rozdział drugi)

Dodał/a: Skreślona 2014-10-24 23:27:03 czytano 1033 razy
Super, o co chodzi temu człowiekowi, wchodzi do mojego pokoju bez pozwolenia i zasypuje mnie pytaniami. Przecież wie, że ostatni czas nie należy do najlepszych... Chyba jedyne co mnie dzisiaj miłego spotkało to ta dziewczyna. Chyba powinienem ją znaleźć i oddać jej pamiętnik, tylko gdzie jej szukać...? Zastanowię się nad tym jutro (...)

Actions Speak Louder Than Words - Rozdział 1

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-30 19:35:38 czytano 1038 razy
Moje ciało drżało, gdy przekraczałam mury szkolne, by przeżyć ostatnią klasę. Spędziłam tu 3 lata, więc czemu widzę ukratkowe zaciekawione spojrzenia kierowane w moją strone. Nie to na pewno nie ja jestem ich celem pewnie popularsi idą za mną bądź członek tej elitarnej grupy. Pomimo, że był to nasz pierwszy dzień profesor Smith nie widział problemu by zrobić nam kartkówkę z literatury. Na co po klasie rozeszły się jęki (...)

Actions Speak Louder Than Words - Prolog

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-24 00:04:25 czytano 1221 razy
Dzisiaj zobaczę ich po długich wakacjach. Dwa miesiące bez jakichkolwiek docinek, prócz tych od mojej mamy byłej top modelki o idealnej figurze. Przez pół roku ciągłego odchudzania się i głodzenia udało mi się schudnąć 20 tłustych kilogramów. Liczę, że nikt nie zwróci na mnie zbytniej uwagi. Podczas wakacji moi rodzice się rozwiedli i musiałam przyjąć nazwisko mojej mamy. Jessica Andreson już nie istnieje od tej chwili jestem (...)