Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Moja Przygoda Rozdział 19

Dodał/a: miśka 2015-07-26 23:53:54 czytano 653 razy
-Kardizo-widziałam ,że trudno przychodzi mu opowiadanie , choć nie wiedziałam czemu -Kardizo to hybryda-nerwowo pocierał ręką podbródek - połączenie wilkołaka i demona . To istota ,u której po przemianie pojawiają się niesamowicie ostre kły i szpony , a źrenice powiększają się i przybierają intensywny czerwony kolor, gdy jest się czystym i zielony gdy...gdy ma się kogoś na sumieniu...- zatrzymał się oczekując na reakcję (...)

Zadzwoń: Julia (wprowadzenie)

Dodał/a: Yaśmina 2015-06-17 22:07:16 czytano 3 razy
Julianna to dość miła osoba, bardzo lubiana w szkole... niestety nie wszyscy ją kochają tak jakby ona tego chciała. Harry to zbuntowany chłopak, lubiący swoją muzykę, ale ostatnio ma wrażenie, że się wypalił (...)

Moja Przygoda Rozdział 18

Dodał/a: miśka 2015-05-14 17:29:16 czytano 1080 razy
-jesteś bardzo mądrym chłopcem , ale niestety na tą chwilę mogę zrobić dla ciebie tylko tyle - opatuliłam go szczelnie kurtką i szalikiem i włożyłam mu czapkę . Pomogłam mu wsiąść na wózek i ostrożnie ruszyliśmy w stronę wyjścia. Mieliśmy farta. Nigdzie nie było widać recepcjonistki , a na stoliku przy wyjściu leżały puchowe rękawiczki, bez namysłu chwyciłam je i podałam chłopcu. Przemknęliśmy się po cichu i już  (...)

One Direction 11

Dodał/a: sweetkarton 2015-05-09 20:02:35 czytano 960 razy
- Jasne – odpowiedziałam i lekko się uśmiechnęłam. Przyjrzałam się idącej przede mną dziewczynie, która opowiadała mi o każdym miejscu, które mijałyśmy. Była bardzo urocza i nigdy nie zamykała jej się buzia. Miała różowo fioletowe włosy co bardzo mi się podobało, ponieważ z reguły lubię osoby z ufarbowanymi włosami. Przecież sama mam czerwone końcówki. Tina włożyła na siebie zwiewną różową sukienkę sięgającą  (...)

One Direction 10

Dodał/a: sweetkarton 2015-05-03 20:35:51 czytano 851 razy
- Ja płacę. – powiedział spokojnie. Próbowałam wyrwać mu koszyk z rąk, ale to nic nie dało. W końcu się poddałam, ale postanowiłam, że oddam mu te pieniądze kiedy tylko znajdę sobie jakąś pracę. Zapłaciliśmy za zakupy przy kasie i starczyło nam jeszcze trochę czasu na kino. Obejrzeliśmy jakiś film romantyczny, na którym prawie zesikaliśmy się ze śmiechu, a inni posyłali nam wtedy mordercze spojrzenia. Stwierdziliśmy  (...)

Pamiętnik (rozdział czwarty)

Dodał/a: Skreślona 2015-04-27 18:55:31 czytano 970 razy
-Skoro tak, to czemu nie poprosisz koleżanki żeby go tobie oddała? - kasjerce chyba przypomniała się sytuacja sprzed godziny. -Nie mogę jej tego zrobić, przecież widziałaś jaka była szczęśliwa- znudziło mi się mówienie tym oficjalnym tonem, była prawie w moim wieku. -Ah, no tak- odpowiedziała ze współczuciem w głosie (...)

One Direction 9

Dodał/a: sweetkarton 2015-04-17 22:47:50 czytano 882 razy
- Naprawdę nie widzisz jak on się na ciebie patrzy? On już mnie nie kocha. Mam wątpliwości czy w ogóle kiedykolwiek mnie kochał. On kocha ciebie. Jutro wyjeżdżam do Paryża na uczelnię, to już postanowione. – otarła łzy wierzchem dłoni i wyprostowała się. Najdziwniejsze w tym było to, że w jej spojrzeniu nie było złości. Nie wiedziałam co zrobić więc ją przytuliłam, a ona odwzajemniła uścisk. Poszłyśmy spać bez słowa, myśląc (...)

31 days - Prolog

Dodał/a: stayifyouloveme 2015-04-06 21:07:00 czytano 494 razy
Miesięczna, wakacyjna przepustka jest przyczyną powrotu do jego rodzinnej miejscowości. Jedyna możliwość, by choć na chwile odpocząć od starć toczonych w Afganistanie i jedyny okres, by móc spędzić czas z ojcem pracoholikiem. (...)

One Direction 8

Dodał/a: sweetkarton 2015-03-23 14:19:17 czytano 838 razy
- Louis mnie obroni – wytknęła mi, a ja się zaśmiałam, po czym obydwie wybuchnęłyśmy śmiechem i wróciłyśmy do środka. Po śniadaniu wrócił Harry z Caroline i w tym momencie mój dobry humor prysł. Rzuciłam Harryemu przeprosinowe spojrzenie, ale on nawet nie zwrócił na mnie uwagi tylko poszedł z Caroline na górę. Cały dzień Harry nie wracał na dół. Wieczorem kiedy poszłam do mojego pokoju, dziewczyny siedziały już na  (...)

One Direction 7

Dodał/a: sweetkarton 2015-03-14 23:46:37 czytano 839 razy
- Już ci mówiłem, że to taki spacer po przyjacielsku. – odpowiedział i spojrzał w moje czerwone oczy. No tak zapomniałam wam powiedzieć, że jestem jakaś nienormalna (według moich rodziców), ponieważ mam czerwone oczy. Zaczęłam się wpatrywać w jego zielone patrzałki. Zauważyłam w nich smutek, ale nic nie powiedziałam. W końcu doszliśmy na wielką, rozjaśnioną blaskiem księżyca polanę. Było tam pięknie (...)