Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Moja przygoda Rozdział 2 ,,Niespodzianka'''

Dodał/a: miśka 2012-11-07 10:28:07 czytano 2387 razy
Po godzinnej drodze siedziałam już w samolocie.Siedziałam na tylnich siedzeniach rozmyślając jak bardzo moja rodzina musi mnie ,,kochac'' skoro nawet nie zależało im na pożegnaniu się ze mną.Wyjęłam słuchawki i właśnie włączałam muzykę ,gdy ktos na mnie wpadł. - I.....I'm very,very sorry- oniemiałam przedemną ukazał się wysoki brunet o czekoladowych oczach.Był mega przystojny. - nnn.......never mind- wydukałam,chłopak uśmiechnął się i spytał wskazując siedzenie obok mnie  (...)

moja przygoda

Dodał/a: miśka 2012-11-04 14:12:59 czytano 2869 razy
zasnęłam.postanowiłam znalezć sobie jakąs pracę i już następnego dnia pracowałam w pizzerii i jako opiekunka do dzieci państwa Kwiecińskich. Przez prawie całe lato harowałam jak wół.Na szczęście udało mi się uzbierać na internat,lot i pierwsze opłaty.Postanowiłam,że w Londynie też znajdę prace by móc się utrzymywac.Do rozpoczęcia pozostały tylko trzy dni .Siadłam w kuchni i zaczełam jeść jabłko,gdy weszła mama i przyglądajac mi się uważnie rzekła (...)

Spełnione marzenia < One Direction > cz. 6

Dodał/a: Ruuuda97 2012-10-24 07:53:55 czytano 2597 razy
Po namietnym pocałunku postanowiliśmy się rozejść, zauważyłam, ze Liam i Paula także się żegnają i obie weszłyśmy do mieszkania a chłopcy wrocili windą do recepcji i udali się do samochodu mulata po czym odjechali do swej posiadłości. Byłam cała w skowronkach, ze spotkałam Zayna Mailika a co najwazniejsze, ze nie był takim zapatrzony w sławe gdzie wybierał by sobie panienki aby tylko sie z nimi pokazać. Był to wrażliwy chłopak szukający wsparcia w płci przeciwnej, aby moc zaczac wszystko od nowa (...)

DzikaIka

Dodał/a: DzikaIka 2012-10-13 06:11:29 czytano 2831 razy
Miałam 15 lat kiedy poznałam Aarona, był cudowny, mądry, śmieszny, przystojny. Od razu wiedziałam że będzie wyjątkowy. Zwykłą dziewczyna, słuchająca lekkiej muzyki tak oto ja dwa lata temu szczęśliwa ja. Codziennie przesiadywałam z Aaronem gadając o wszystkim i o niczym, po dwóch miesiącach rozmów, zaprosił mnie na ognisko byli tam wszyscy, znaczy cała "elita" szkolna, moja szkoła rządzi sie pewnymi prawami. Siedzisz w "loży elity" na przerwach- jesteś kimś. Znaczy znasz pare wpływowych osób (...)

Spełnione marzenia cz.4

Dodał/a: Ruuuda 2012-09-16 14:39:44 czytano 2305 razy
Postanowilem pojsc do nich i przypomniec mu o koncercie ale nie moglem otworzyc drzwi .. zaczalem walic w nie pięściami a gdy przestalem uslyszalem głos Zayna - Harry to ty ? drzwi sie zatrzasnely i nie mozemy wyjsc moglbys sporawdzic pomoc ?? tylko szybko bo jestem spiacy a nie moge spac z tym aniolkiem bo chca aby sie wyspala - i zayn nagle zaczal sie smiac po chwili ucichl bo uslyszalem donosny huk ... (...)

Spełnione marzenia < One Direction > cz. 3

Dodał/a: Ruuuda 2012-08-23 04:09:43 czytano 2666 razy
Od razu chodziłyśmy ścieżkami, które wydawały nam się znajome. Gdy po 10minutach chodziłyśmy ciągle w kółko. Nikogo tutaj nie znałyśmy była godzina 19 w tym czasie Londyn pochmurniał, zrobiło sie ciemno a w miejscu gdzie stałysmy nie bylo oswietlenia, po 5 minutach ujrzałyśmy w dali cienie trzech mężczyzn po chwili dołączyło do nich jeszcze dwóch. Strasznie się bałyśmy. Przytuliłyśmy się do siebie modląc się aby nic nam nie zrobili. Po kolejnych paru minutach zbliżali sie powoli (...)

Spełnione marzenia < One Direction > cz. 2

Dodał/a: Ruuuda 2012-08-19 11:24:23 czytano 2903 razy
Bardzo się cieszyłam, że jutro już wylatuję do Londynu z moją przyjaciółką. Nasze rodziny cudnie się postarały o ten prezent. Samolot miałyśmy o 15.50 więc tak bardzo nie musiałyśmy się spieszyć. Paula była u mnie już od 10.15 i pomagała mi się spakować po czym ja udałam się do łazienki w celu odbycia porannej toalety lecz tym razem moje rude dość długie falowane włosy upięłam na bok aby zasłaniały prawe ramię. Po 30 minutach wyszłam w celu ubrania (...)

Spełnione marzenia < One Direction >

Dodał/a: Ruuuda 2012-08-19 11:24:02 czytano 3384 razy
Była godz. 6.30, piątek, zakończenie roku szkolnego. Wstałam niechętnie obudzona przez budzik. Najchętniej bym go w końcu rozwaliła ale skoro to mój telefon, postanowiłam odpuścić. Poszłam od razu do łazienki aby wykonać poranną toaletę pójść pod prysznic, umyć zęby, nałożyć lekki make-up oraz wyprostować włosy - przecież musiałam jakoś wyglądać na rozdaniu świadectw (...)