Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.2

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 12:40:45 czytano 620 razy
H: Widzisz, rozstałem się z Nią, to już definitywnie koniec. Gdy wróciłem dziś z koncertu, zastałem ją z innym facetem w łóżku. Nie pozwolę się tak traktować. Co jak co, ale ja jej nigdy nie zdradziłem. A skoro teraz dopuściła się takiego czynu, na pewno robiła to z czystą premedytacją wcześniej. Wybacz, że do Ciebie akurat przyszedłem, ale nie mam się gdzie podziać. Chłopaki mieszkają razem ze swoimi dziewczynami, więc  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.1

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 10:40:25 czytano 844 razy
Nagle do studia niczym pięciu heorsów wkroczyło One Direction. Zamarłam, nie potrafiłąm dosłownie wydusić z siebie ani jednego słowa. Gdy zobaczyłam moją jedną, jedyną największą miłość- Harrego, poczułam się dość dziwnie, tak jakbym miała motylki w brzuchu. Wyglądał bosko. Brązowa koszula, czarne obcisłe spodnie i te długie, kręcone włosy. Zaniemówiłam (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 2 - Czyli jednak duża zmiana.

Dodał/a: Lenny 2015-10-24 12:58:44 czytano 659 razy
Właśnie wylądowaliśmy. Całe szczęście nie przyjechali po nas na lotnisko. Jeszcze te pół godziny może więcej jak będą korki bez nich. Odczuwam coraz większy niepokój. Boję się że nic się nie zmieniło i że nadal będą mnie traktować jak służącą i kogoś bez znaczenia. Mam nadzieję że się zmienili. Wsiadłyśmy do taksówki. Całe szczęście obie z mamą znamy angielski więc nie mamy problemu z rozmową. Kasia podaje (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 1. - Nie chcę, ale muszę. całość

Dodał/a: Lenny 2015-10-14 11:13:45 czytano 632 razy
Wstałam o 9 mając nadzieję, że to wszystko co się stało to sen, ale nie. Pudła stały pod ścianą równo tak jak je wczoraj ułożyłam. Na wieszaku wisiał zestaw ubrań na dziś czyli zielona sukienka przed kolano i biała koszula. Do tego założyłam zielone trampki za kostkę i mój naszyjnik od Mateusza na 10 rocznice przyjaźni. Czyli od dwóch lat noszę tan sam naszyjnik codziennie. Zeszłam na dół, wszędzie były wszystkie meble poza (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 1. - Nie chcę, ale muszę.

Dodał/a: Lenny 2015-10-12 09:42:17 czytano 533 razy
Wstałam o 9 mając nadzieję, że to wszystko co się stało to sen, ale nie. Pudła stały pod ścianą równo tak jak je wczoraj ułożyłam. Na wieszaku wisiał zestaw ubrań na dziś czyli zielona sukienka przed kolano i biała koszula. Do tego założyłam zielone trampki za kostkę i mój naszyjnik od Mateusza na 10 rocznice przyjaźni. Czyli od dwóch lat noszę tan sam naszyjnik codziennie. Zeszłam na dół, wszędzie były wszystkie meble poza  (...)

Sexy Soldier

Dodał/a: CrazyCopette 2015-09-24 18:20:30 czytano 911 razy
Stanełam na baczność z rękami zaplecionymi z tyłu i okularami przeciwsłonecznymi na nosie. Na przeciwko mnie zatrzymał się żółty w niebieskie wytarte paski autokar. Powoli z uśmiechami na twarzach zaczeli wychodzić mężczyźni w wieku od 20 do 35 lat. Rozmawiali ze sobą i żartowali sobie nie zwracając na mnie uwagi (...)

Wielka zmian w życiu Leny

Dodał/a: Lenny 2015-08-11 13:34:41 czytano 745 razy
Zapadłą między nami cisza. Ledwie pamiętałem Lenę, ale wiem, że byliśmy dla niej okropni przez Zayna. Pamiętam, że była moją przyjaciółką zanim się stałem zwykłym gnojem. Uczyłem ją grać na fortepianie. Ciekawe czy nadal gra. Pamiętam jak razem poszliśmy na spacer i zmokliśmy w w deszczu. Ach, jakie to piękne czasy były. Grała z Lou w nożną, a z Niallem gotowała, jeszcze wtedy nie umieli. Liamowi pomagała w pisaniu  (...)

Pamiętnik (rozdział piąty)

Dodał/a: Skreślona 2015-08-05 23:44:13 czytano 767 razy
Kiedy przyszedł dzień koncertu spakowałam się i wyszłam jakbym miała za chwilę spotkać się z koleżanką albo iść na zakupy. Bez większego entuzjazmu przyjechałam pół godziny przed otwarciem bramek. Zależało mi przecież tylko na odzyskaniu pamiętnika. Czekałam więc z innymi ,,wielkimi fankami, które bez przerwy piszczały. Nagle zauważyłam chłopaka, który chyba tak jak ja nie był zbyt  (...)

Moja Przygoda Rozdział 19

Dodał/a: miśka 2015-07-26 23:53:54 czytano 639 razy
-Kardizo-widziałam ,że trudno przychodzi mu opowiadanie , choć nie wiedziałam czemu -Kardizo to hybryda-nerwowo pocierał ręką podbródek - połączenie wilkołaka i demona . To istota ,u której po przemianie pojawiają się niesamowicie ostre kły i szpony , a źrenice powiększają się i przybierają intensywny czerwony kolor, gdy jest się czystym i zielony gdy...gdy ma się kogoś na sumieniu...- zatrzymał się oczekując na reakcję (...)

Zadzwoń: Julia (wprowadzenie)

Dodał/a: Yaśmina 2015-06-17 22:07:16 czytano 3 razy
Julianna to dość miła osoba, bardzo lubiana w szkole... niestety nie wszyscy ją kochają tak jakby ona tego chciała. Harry to zbuntowany chłopak, lubiący swoją muzykę, ale ostatnio ma wrażenie, że się wypalił (...)