Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.4

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:30:52 czytano 561 razy
Gdy weszłam stół był nakryty. A przy nim siedział elegancko ubrany Harry z różą w dłoni. H: Kochanie, jak Ty olśniewająco wyglądasz. Powiem Ci, że zrobiłaś mi na siebie ogromną ochotę. Proszę to dla Ciebie- I wręczył mi różę. Zasiedliśmy do stołu, po czym zaczęliśmy spożywać własnoręcznie przygotowaną przez Harrego kolację. Nawet nie wiedziałam, że mój chłopak potrafi tak dobrze gotować. Gdy skończyliśmy, usiedliśmy razem na kanapie, pijąc lampkę czerwonego wina, przy spokojnej romantycznej  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.3

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:04:12 czytano 551 razy
Wtedy złączyliśmy się w niezwykle namiętnym pocałunku. Całowaliśmy się i przytulaliśmy bardzo długo, gdy nagle ktoś szarpnął mnie i przyciągnął w swoją stronę. Byłam przerażona. To były jakieś kolosy z 190 cm wzrostu. Wtedy do akcji wkroczył Harry, odsunął mnie od nich i kazał trzymać się z dala. Niestety, huligany okazały się silniejsze i pobiły mojego Harrego. Byłam cała zapłakana. Sprawdziłam puls, nie oddychał (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.2

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 12:40:45 czytano 643 razy
H: Widzisz, rozstałem się z Nią, to już definitywnie koniec. Gdy wróciłem dziś z koncertu, zastałem ją z innym facetem w łóżku. Nie pozwolę się tak traktować. Co jak co, ale ja jej nigdy nie zdradziłem. A skoro teraz dopuściła się takiego czynu, na pewno robiła to z czystą premedytacją wcześniej. Wybacz, że do Ciebie akurat przyszedłem, ale nie mam się gdzie podziać. Chłopaki mieszkają razem ze swoimi dziewczynami, więc  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.1

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 10:40:25 czytano 860 razy
Nagle do studia niczym pięciu heorsów wkroczyło One Direction. Zamarłam, nie potrafiłąm dosłownie wydusić z siebie ani jednego słowa. Gdy zobaczyłam moją jedną, jedyną największą miłość- Harrego, poczułam się dość dziwnie, tak jakbym miała motylki w brzuchu. Wyglądał bosko. Brązowa koszula, czarne obcisłe spodnie i te długie, kręcone włosy. Zaniemówiłam (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 2 - Czyli jednak duża zmiana.

Dodał/a: Lenny 2015-10-24 12:58:44 czytano 666 razy
Właśnie wylądowaliśmy. Całe szczęście nie przyjechali po nas na lotnisko. Jeszcze te pół godziny może więcej jak będą korki bez nich. Odczuwam coraz większy niepokój. Boję się że nic się nie zmieniło i że nadal będą mnie traktować jak służącą i kogoś bez znaczenia. Mam nadzieję że się zmienili. Wsiadłyśmy do taksówki. Całe szczęście obie z mamą znamy angielski więc nie mamy problemu z rozmową. Kasia podaje (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 1. - Nie chcę, ale muszę. całość

Dodał/a: Lenny 2015-10-14 11:13:45 czytano 636 razy
Wstałam o 9 mając nadzieję, że to wszystko co się stało to sen, ale nie. Pudła stały pod ścianą równo tak jak je wczoraj ułożyłam. Na wieszaku wisiał zestaw ubrań na dziś czyli zielona sukienka przed kolano i biała koszula. Do tego założyłam zielone trampki za kostkę i mój naszyjnik od Mateusza na 10 rocznice przyjaźni. Czyli od dwóch lat noszę tan sam naszyjnik codziennie. Zeszłam na dół, wszędzie były wszystkie meble poza (...)

Wielka zmian w życiu Leny cz. 1. - Nie chcę, ale muszę.

Dodał/a: Lenny 2015-10-12 09:42:17 czytano 537 razy
Wstałam o 9 mając nadzieję, że to wszystko co się stało to sen, ale nie. Pudła stały pod ścianą równo tak jak je wczoraj ułożyłam. Na wieszaku wisiał zestaw ubrań na dziś czyli zielona sukienka przed kolano i biała koszula. Do tego założyłam zielone trampki za kostkę i mój naszyjnik od Mateusza na 10 rocznice przyjaźni. Czyli od dwóch lat noszę tan sam naszyjnik codziennie. Zeszłam na dół, wszędzie były wszystkie meble poza  (...)

Sexy Soldier

Dodał/a: CrazyCopette 2015-09-24 18:20:30 czytano 929 razy
Stanełam na baczność z rękami zaplecionymi z tyłu i okularami przeciwsłonecznymi na nosie. Na przeciwko mnie zatrzymał się żółty w niebieskie wytarte paski autokar. Powoli z uśmiechami na twarzach zaczeli wychodzić mężczyźni w wieku od 20 do 35 lat. Rozmawiali ze sobą i żartowali sobie nie zwracając na mnie uwagi (...)

Wielka zmian w życiu Leny

Dodał/a: Lenny 2015-08-11 13:34:41 czytano 757 razy
Zapadłą między nami cisza. Ledwie pamiętałem Lenę, ale wiem, że byliśmy dla niej okropni przez Zayna. Pamiętam, że była moją przyjaciółką zanim się stałem zwykłym gnojem. Uczyłem ją grać na fortepianie. Ciekawe czy nadal gra. Pamiętam jak razem poszliśmy na spacer i zmokliśmy w w deszczu. Ach, jakie to piękne czasy były. Grała z Lou w nożną, a z Niallem gotowała, jeszcze wtedy nie umieli. Liamowi pomagała w pisaniu  (...)

Pamiętnik (rozdział piąty)

Dodał/a: Skreślona 2015-08-05 23:44:13 czytano 773 razy
Kiedy przyszedł dzień koncertu spakowałam się i wyszłam jakbym miała za chwilę spotkać się z koleżanką albo iść na zakupy. Bez większego entuzjazmu przyjechałam pół godziny przed otwarciem bramek. Zależało mi przecież tylko na odzyskaniu pamiętnika. Czekałam więc z innymi ,,wielkimi fankami, które bez przerwy piszczały. Nagle zauważyłam chłopaka, który chyba tak jak ja nie był zbyt  (...)