Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Być Sobą! Bohaterowie + Prolog + 1 rozdział

Dodał/a: Lovciakowa 2 2013-09-21 19:40:23 czytano 1233 razy
- Dobra, chyba mam wszystko - powiedziałam godzinę później, usiadłam na walizkę i próbowałam ją dopiąć, a Marcin zamiast mi pomóc to się ze mnie nabijał. - Mógłbyś pomóc wiesz - powiedziałam i po chwili razem z Marcinem wielkimi trudami dopięliśmy walizkę. - Chodź do kuchni - powiedziałam i razem zeszliśmy na dół. Wsadziłam do piekarnika przygotowaną przez mamę wcześniej lasagne i usiadłam przy stole - Zjesz ze mną co nie? - zapytałam i zrobiłam słodką minkę. Marcin dobrze  (...)

Koncert 1D- Zayn część VII

Dodał/a: wariatkaaa1998 2013-09-05 20:13:32 czytano 1847 razy
Później poszliśmy oglądać horror. Nie lubiłam tego gatunku filmu, ale miałam Zayna i zawsze mogłam się do niego przytulić. Siedzieliśmy trzymaliśmy się za rękę i oglądaliśmy, jak jakiś debil lata z piłą. Nagle była naprawdę straszna scena wpadłam wprost na Zayna. Ten oczywiście wykorzystał moment i zaczął mnie całować. Wiedziałam,że Zayn lubi takie okazje,ale zawsze mnie zaskakiwał (...)

Na zawsze razem Druga część

Dodał/a: Sarcia 2013-08-31 16:29:30 czytano 1488 razy
-Mam 24 lata .Jestem po studiach zarządzania. Z Angielskiego miałam szóstkę i zdawałam ją na studiach-powiedziałam . Nie wiem czemu ,ale w ogóle się nie stresowałam.Teraz do mnie to dotarło ,to moja rozmowa kwalifikacyjna ! Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w Londynie! WOW. -Okej zaczynasz od jutra-powiedział swobodnie (...)

Na zawsze razem Pierwsza część

Dodał/a: Sarcia 2013-08-29 14:51:37 czytano 1307 razy
Był to poniedziałek .Wstałam szybko założyłam bluzkę,szorty i vansy .Na jedenastą byłam umówiona z przyjaciółką Gabrysią w kawiarni.Byłam już spóźniona pół godziny ,kiedy zadzwonił do mnie tata. Pracuje w Londynie i powiedział mi ,że mi i Gabrysi wynajął dom w Londynie ,ale musimy pracować na swoje utrzymanie. Wreszcie dotarłam do kawiarni ,gdzie czekała na mnie przyjaciółka (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 8

Dodał/a: Gucio 2013-08-29 11:36:38 czytano 1829 razy
-Serio,serio a teraz idź do domu i się wyśpi-co ona mnie wygania do domu nie mogę jej zostawić a szczególnie po tym telefonie Od Hazzy -Kotku ale ja się nigdzie nie wybieram.A za tą kąpielą to ja oczywiście jestem za. -no ale Zayn idź do dom..-znów zaczyna musiałem jej przerwać-zostaje z tobą i koniec kropka. -No niech ci będzie to przynajmniej połóż się ze mną.-jak powiedziała tak zrobiłem,przytuleni zasnęliśmy w swoich ramionach (...)

Życie jest jak dół

Dodał/a: viola 2013-08-27 19:39:13 czytano 1214 razy
20 minut później byłyśmy gotowe. Nicole ubrała czarną bluzkę z portretem zespołu, rajstopy w paski, krótkie spodenki i brązowe botki. A ja czerwone jeansy, jeansową koszulę i martensy. Pojechałyśmy moim prezentem na 18 czarnym audi. Koncert odbywał się w dosyć sławnej restauracji Loloko W której często odbywały się koncerty. Kiedy byłyśmy na miejscu one direction właśnie wchodziło na scenę. Grali one way or another, kiss you, little things, what makes you beautyfull itp. Po koncercie  (...)

Ludzie się zmieniają cz.6

Dodał/a: Rockiii 2013-08-26 00:30:10 czytano 1310 razy
Ver ja cię kocham". To zdanie cały czas miałam w głowie. Stałam tak przez kilka minut patrząc się w jego oczy. Nawet nie wiem kiedy, ale z oczu zaczęły mi lecieć łzy. -Harry... - nie skończyłam, bo przywarł swoimi ustami do moich. Gdy się odsunął w końcu mogłam skończyć swoje zdanie. - ... Myślę, że powinieneś już iść. Harry wyszedł z pokoju i tylko słyszałam trzaśnięcie drzwiami. Ja natomiast położyłam się na swoim łóżku i zaczęłam płakać. Tylko nie wiedziałam czemu. Po jakiejś  (...)

Man Down III

Dodał/a: Pikachu 2013-08-16 17:59:54 czytano 1199 razy
Kiedy zjedliśmy śniadanie Niall zaproponował żebyśmy obejrzeli film, zapytałem się Jade czy też chce ale ona odpowiedziała mi tylko, że idzie do pokoju. Kiedy film się skończył chcieliśmy iść do parku z Jade. Kiedy wszedłem do pokoju Jade zauważyłem wiele puszek z farbą i śliczny mural obok szafy Jade, mural był cudowny nigdy wcześniej takiego nie widziałem. Kiedy skończyłem podziwiać mural Jade zauważyłem ,że twarz dziewczyny jest cała czerwona i spuchnięta od płaczu (...)

**Ja i Oni**Czyli One Direction**Rozdział 7

Dodał/a: Gucio 2013-08-16 14:03:45 czytano 1816 razy
Wyszedłem zły ze szpitala na siebie i na Guśkę.Muszę jej jutro powiedzieć co jej jest ale nie wiem jak.Pojechałem do domu,był pusty.Chłopaki są u Gusi w szpitalu to wiem ale gdzie jest Ann?Poszedłem do kuchni.Usiadłem przy stole i nalałem sobie soku.Muszę wszystko sobie przemyśleć.Przecież każdy ma prawo ułożyć sobie życie od nowa,Guśka powinna to zrozumieć w końcu minęło już sporo czasu od śmierci jej matki.Ona ma teraz Zayna a ja te chce czuć się kochamy z moich rozmyśleń wyrwa (...)

Koncert 1D- Zayn część VI

Dodał/a: wariatkaaa1998 2013-08-14 08:57:45 czytano 1688 razy
Wyjechaliśmy przed południem,ponieważ rano miałam wizytę u ginekologa. W Londynie byliśmy po 20.Na miejscu panowała kapryśna londyńska pogoda. Budek,w którym mieszkał Zayn był ogromny. Mieliśmy zamieszkać na 27 piętrze ,klasa biznes. Zayn nie pozwolił mi wziąć,anie jednej walizki. Na 27 wjechaliśmy windą, jednak ie czułam się,tam komfortowo. Nie przywykłam do gapiów.Byłam zupełnie innej bajki. Wolę być skromna i nie zauważalna. Po 2 minutach w windzie ,byliśmy pod (...)