Opowiadania w kategorii One Direction

"One Direction"

Historia Gabrielle... prolog

Dodał/a: Roxi 2016-04-06 21:36:48 czytano 1001 razy
- Harry Styles - 22 lata. Zawsze wesoły, charyzmatyczny chłopak. Szuka tej jedynej, jednak to nie zawsze jest takie proste. - Gabrielle Smith - 20 lat. Zamknięta w sobie, nieufna dziewczyna, skrywająca smutna historię swojego dzieciństwa. - Alice Smith - 20 lat. Siostra bliźniaczka Gabrielle i zarazem jej zupełne przeciwieństwo. Alice to niezwykle otwarta dziewczyna. Szalona ryzykantka (...)

Mój Harry... cz.3

Dodał/a: Ciacho 2016-03-24 14:13:53 czytano 485 razy
- Daj mi dokończyć. Trzy dni temu zmarł mój przyjaciel z podstawówki i gimnazjum. Zawsze i wszędzie trzymaliśmy się razem. Bardzo często się spotykaliśmy. No i właśnie trzy dni temu potrącił go samochód na pasach. Nawet w ten sam dzień chciałem się z Tobą spotkać, lecz wypadła taka sytuacja. Bardzo to przeżyłem. Wyłączyłem telefon. Miałem dość wszystkiego. Wiem, że może wydawać się to głupie, ale byłem z Johnnym, bo  (...)

Mój Harry... cz.2

Dodał/a: Ciacho 2016-03-23 22:37:59 czytano 457 razy
O 18:00 miał po mnie przyjechać Harry- jeden z wokalistów najsłynniejszego zespołu na całym świecie- One Direction. Nigdy ich nie słuchałam. Ale niektóre piosenki mają fajne. Styles jest bardzo przystojny. W końcu ma tyle fanek. Aż nie mogłam uwierzyć, że to przytrafiło się mnie. Przecież równie dobrze mógł zaprosić na kawę jakąś inną, jeszcze ładniejszą modelkę. Tyle kobiet wzdycha na jego widok, mdleje, a tu on wybrał mnie?! (...)

Mój Harry... cz.1

Dodał/a: Ciacho 2016-03-23 22:16:11 czytano 563 razy
Zaczęto nam robić zdjęcia. Byłam w niebie, gdy trzymał mnie za biodro. Pewnie was to zdziwi, że akurat takie pozy przybieraliśmy, ale głównym tematem sesji zdjęciowej była miłość. Miałam traktować Harrego jako mojego chłopaka i na odwrót. Sesja się skończyła, a ja poszłam się ubrać, gdyż byłam w samej bieliźnie, gdy nagle wszedł do mojej szatni Harry. Lekko się zawstydziłam (...)

Message from Harry 2

Dodał/a: Ciacho 2016-01-26 13:23:15 czytano 553 razy
Całą noc nie mogłam spać. Byłam ciągle myślami przy Harrym. Ten chłopak ma coś w sobie, coś, co mnie absolutnie przyciąga. Rozmyślałam, co by było, gdyby poprosił mnie o zostanie jego dziewczyną. Nie wiem, co bym wtedy zrobiła. W końcu taki facet pstryknie palcem i już każda jest jego. Nie wiem, czy dałabym radę. Przecież nie jeździłabym z nim na każdy koncert i nie pilnowała, co robi za sceną, ja też mam własne obowiązki (...)

Message from Harry 1

Dodał/a: Ciacho 2016-01-25 15:56:02 czytano 557 razy
W drodze do domu cały czas myślałam, o co chodzi Harremu. Przecież taki chłopak, jak on mógł mieć dosłownie każdą. A on właśnie mnie zaprosił na spacer. W duszy bardzo się cieszyłam. Widać było, że porządnie traktuje dziewczyny. Nie bawi się nimi, jak każdy inny samiec. To mi bardzo imponowało (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.6

Dodał/a: Ciacho 2016-01-16 15:31:11 czytano 522 razy
Słowa lekarza bardzo mnie uspokoiły. Gdy zobaczyłam na wyświetlacz telefonu, miałam aż 20 nieodebranych połączeń od Harrego. Wreszcie się zaczął martwić. Nie oddzwoniłam jednak, bo nie miałam na to siły. Znów zasnęłam. Sen przerwał mi jednak znany głos. To był Harry: H: Boże Lisa, jak ja się o Ciebie martwiłem. Nie odbierałaś kompletnie telefonu. Obdzwoniłem wszystkie szpitale i dopiero tu powiedziano mi, że  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.5

Dodał/a: Ciacho 2016-01-08 20:13:17 czytano 610 razy
H: Czy ty zgłupiałaś?! To jest najwspanialsza wiadomość, jaką mogłem usłyszeć. A powiedz mi, to będzie dziewczyna, czy chłopiec? Ja: To jest na razie 8 tydzień. W 4 miesiącu już może się dowiemy. - przytuliłam go znowu. Tak bardzo brakowało mi go przez te dwa tygodnie. H: Boże, nie mogę w to uwierzyć. Zostanę ojcem! OJCEM!!! Muszę się chłopakom pochwalić. Ale nie. Najpierw pobędę z moją dziewczyną! (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.4

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:30:52 czytano 535 razy
Gdy weszłam stół był nakryty. A przy nim siedział elegancko ubrany Harry z różą w dłoni. H: Kochanie, jak Ty olśniewająco wyglądasz. Powiem Ci, że zrobiłaś mi na siebie ogromną ochotę. Proszę to dla Ciebie- I wręczył mi różę. Zasiedliśmy do stołu, po czym zaczęliśmy spożywać własnoręcznie przygotowaną przez Harrego kolację. Nawet nie wiedziałam, że mój chłopak potrafi tak dobrze gotować. Gdy skończyliśmy, usiedliśmy razem na kanapie, pijąc lampkę czerwonego wina, przy spokojnej romantycznej  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.3

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:04:12 czytano 532 razy
Wtedy złączyliśmy się w niezwykle namiętnym pocałunku. Całowaliśmy się i przytulaliśmy bardzo długo, gdy nagle ktoś szarpnął mnie i przyciągnął w swoją stronę. Byłam przerażona. To były jakieś kolosy z 190 cm wzrostu. Wtedy do akcji wkroczył Harry, odsunął mnie od nich i kazał trzymać się z dala. Niestety, huligany okazały się silniejsze i pobiły mojego Harrego. Byłam cała zapłakana. Sprawdziłam puls, nie oddychał (...)