O przyjaźni

Zbiór opowiadań w kategorii "O przyjaźni"

To musi się skończyć [1]

Dodał/a: Zakochana Po Uszy 2015-03-22 23:02:45 czytano 25 razy
wstałam, i poszłam zobaczyć średnią dziewczynę w lustrze, miała rudę włosy, piegów na szczęście nie miała. Była szczupła, średniego wzrostu, mogła bym powiedzieć że nowa Ariana Grande, w jasnych rudych włosach, ale to nie była Ariana, to byłam ja, Nikola (...)

Mimo kilometrów

Dodał/a: Roksyy 2015-02-25 20:30:36 czytano 168 razy
W pewne wakacje w ogóle prawie się nie widziały , gdyż okazało się że jedna z nich wyjeżdża do Anglii , druga nawet o tym nie wiedziała , nawet się nie pożegnały . Teraz bardzo tego żałują , chciałyby cofnąć czas i nigdy nie stracić tej przyjaźni na taki czas . Któregoś dnia zaczęły ze sobą pisac i ich kontakt w błyskawiczny czas się poprawił. Zaczęły pisac codziennie , rozmawiać na skypeie . Wszystkie wspomnienia, chwile  (...)

BFF

Dodał/a: Lola 2015-02-24 21:03:04 czytano 108 razy
A więc, przeprowadziłam się do miasta i tak jakoś wyszło żę spotkałam ją i dziewczyny , było fajnie zaczęliśmy się przyjaźnić doszło do tego że zaczełam chodzić z z Wiktorem i przez niego ciągle się kłóciliśmy aż w końcu się z nim rozstałam i był spokój wszystko wróciło do normy pewnego dnia umówiliśmy się na "melo " przesadziłam z ilością alkoholu i wróciłam pijana do domu mama zrobił awanturę dziewczyną a później mi nie  (...)
Biolada.pl - Zdrowa żywność

skończona przyjaźń

Dodał/a: nikt ważny 2015-02-18 00:41:35 czytano 117 razy
codziennie po szkole z chłopakami na boisko do wieczora, telefony nie były potrzebne. Nagle coś się stało przestałas się odzywać nie wiedziałam co zrobiłam. Trafiłysmy do gimnazjum miałam 2 koleżanki z naszej wspólnej szkoły bardzo je lubiłam jednak to nie było to samo zawsze tęskniłam. W szkole byłaś dla mnie straszna miałaś tam o 2 lata starsza "przyjaciółkę" z którą śmiałas się ze mnie obrażalas mnie, to były ciężkie  (...)

przyjżń mimo kilometrów

Dodał/a: paulinka1228 2015-02-03 09:36:36 czytano 2435 razy
Są to dwie dziewczyny , urodzone w jednym mieście , wychowane na jednej dzielnicy . Można powiedziec że znaja się od małego , przyjażń od dziecka . Jedna jest starsza o rok ale dla nich to nie ma znaczenie , uważają sie za równe sobie .Od małego bawiły sie w jednej pisakownicy , razem bawiły sie w mamy z lalkami . Można powiedzieć że nie widziały świata poza sobą i było tak prze długi długi czas . Miały dużo ze sobą  (...)

Przyjacielska miłość

Dodał/a: wiki;) 2015-01-03 20:48:37 czytano 515 razy
Piątek , wieczór, deszczowo. Siedziałam w domu , w pokoju przed komputerem , i nie miałam ochoty na nic. Mama zawołała mnie na kolację , więc zeszłam posłusznie na dół do kuchni. Miałam brata Kubę , który miał 4 lata , a tata wyjechał w delegację i już nie wrócił gdyż znalazł sobie nową partnerkę. Mama dobrze poradziła sobie z rozwodem. Po kolacji wzięłam prysznic i położyłam się spać. W sobotę planowałam wyjść z  (...)

przyjaciółki do końca życia

Dodał/a: Wiktoryyjka 2015-01-01 15:26:40 czytano 441 razy
Były sobie 2 przyjaciółki, Kaja(15l.) i Wiktoria (16l.),znały się i przyjaźniły można powiedzieć że całe życie.Obydwie różniły się od siebie charakterami...Kaja była cicha,spokojna,małomówna,skryta w sobie i nie śmiała a Wiktoria pełna energii,gadatliwa,odważna i pewna siebie.Były dla siebie jak siostry.Kaja od zawsze miała problemy ze zdrowiem,często mdlała,miała zawroty głowy i straszne bóle głowy,pewnego razu miała (...)

Gdyby nie przyjaciel...

Dodał/a: Viktoria 2014-12-28 00:59:30 czytano 237 razy
Wszystko zaczęło się walić, groźby i wyzwiska zaczęły się nasilać. Mój prześladowca chciał zniszczyć mi życie , bo go nie kochałam ,odrzuciłam jego miłość. Po tylu miesiącach walczenie o siebie nie miałam już siły. W tedy wydawało się że śmierć jest jedyną drogą ucieczki od tego psychopaty , od kłopotów. Od dzielił mnie od przyjaciół. Zaczęłam zamykać się w sobie z nikim nie chciało mi się gadać w tedy zaczęłam dużo czytać o sposobach na (...)

Gdzie to się skończyło?

Dodał/a: Mycha 2014-12-05 19:35:32 czytano 375 razy
Zaczęło się od podstawówki.Poszłam do pierwszej klasy,nie znałam nikogo prócz jednej osoby,córki mojej koleżanki mamy.Od samego początku zaczęłyśmy się przyjaźnić i spędzać ze sobą każdą wolną chwilę.Cieszyłyśmy się i świetnie bawiłyśmy.Martwiłyśmy się o siebie nawzajem i dbałyśmy. Byłyśmy nierozłączne praktycznie.Dość szybko minęło te 6 lat podstawówki. Poszłyśmy do tego samego gimnazjum lecz nie tej samej  (...)

W stronę słońca cz.2

Dodał/a: Nieograniam 2014-11-11 15:49:21 czytano 187 razy
Rano obudziłam się z wielkim uśmiechem na twarzy.Wyobrażałam sobie jak ja sama z Michałem , chodzę wśród pól i śmiejemy się.A słońce świeciło by tak pięknie...Kocham te wakacje!-krzyknęłam do siebie gdy wyszłam na balkon by pooddychać świeżym powietrzem.Pogoda była cudowna.Mama pojechała już do pracy.Tata jeszcze spał i moje siostry też.Poszłam pobiegać,ale niestety cała droga była zablokowana  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia