Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Smutna historia Oli

Dodał/a: miziakizia332 2018-07-26 19:55:07 czytano 17 razy
Na zajutrz zadzwonił do Oli Michał i zapytał się ją, czy nie wyszła by przed swój blok. Więc wyszła ale nie zabrała telefonu. Oli nie było przez ok. 10 minut, ale w ciągu tego czasu mama Oli z ciekawości przejrzała jej telefon. Gdy zauważyła ze Ola piszę z jakąś obcą dziewczyną, nie z jej szkoły ani miasta to się zdenerwowała i rozwaliła oli telefon, rzucając nim o starą komodę. (...)

Niesamowite spotkanie odc 1

Dodał/a: Natalka 2017-06-13 18:46:33 czytano 843 razy
Pewnego dnia szłam ulicą mijając szpital, postanowiłam zajść tam i zobaczyć ile dzieci jest chorych i w jakim są oni stanie. Mam 15 lat jestem sama. Gdy tam tylko weszłam nie podobało mi się tam było tam tak pusto przy wejściu było pełno krzeseł. Weszłam do przedziału dla dzieci były tam dzieci w różnych wiekach nawet moim i starsze. Posiedziałam tam przez chwile. Gdy siedziałam tam sama wpatrując się w tą młodzież (...)

Nowa

Dodał/a: Wilczka 2017-04-30 13:30:49 czytano 891 razy
Weszłam razem z dyrektorem do klasy w mojej nowej szkole. Niedawno się przeprowadziłam i oczywiścię co się z tym wiążę, musiałam zmienić szkołę. Ostatnie dni, w których dowiedziałam się o tym od mojej mamy, były najgorszymi dniami w moim życiu...a z tej całej przeprowadzki miałam tylko jeden plus, a taki, że mój koń-Flicka, moja najlepsza przyjaciółka mogła jechać z nami (...)

Stracona przyjazn cz1

Dodał/a: Klada 2017-04-19 23:07:22 czytano 520 razy
Byly sobie 2 przyjaciółki Ania i Maja od zawsze razem , nigdy sie nie kłóciły . Przyjazniły sie juz 7 lat kiedy to Maja poznala nowa koleżanke o imieniu Monika . Zaczeły razem wychodzić , śmiać sie to z nią Maja po raz pierwszy zapaliła fajke, napiła sie. I tak po krótkim czasie stały sie dla siebie najważniejsze . Maja zapomniła o Ani o tej pięknej przyjazni która trwała 7 lat . Ania się załamała nie wiedziala co robic , jedyne co ja ratowało to  (...)

Do widzenia

Dodał/a: Greta96 2017-03-01 22:39:21 czytano 559 razy
Obiecuję Ci, że to już mój ostatni list do Ciebie. Chciałam tylko powiedzieć, że nie byłaś tylko moją przyjaciółką. Byłaś matką, kiedy miałam jakiś problem. Babcią, kiedy byłam głodna (ahhh te nasze wypieki). Siostrą, kiedy miałam “doła”. Ojcem, kiedy potrzebowałam wsparcia. Kochałam Cię bardziej niż swoją własną rodzinę. To ty wiedziałaś o moich wątpliwościach i rozterkach miłosnych, to ty pocieszałas, kiedy płakałam długie noce (...)

Kiedy śpią anioły cz. 1

Dodał/a: TomaszZ 2017-01-31 15:11:41 czytano 470 razy
Odpowiedź szesnastolatka była rzeczowa: Skoro zbyt długie, słońcem kręcone loki są dla ciebie zadrą w oku, to nie będzie ich w ogóle! Wiosna, czas przemian, nowych narodzin Rafała. Po szkole, jak zwykle wylądowaliśmy u M. na penthouzie. Jego rodzice nigdy nie pojawiali się przed osiemnastą. Taki czas dla durnych jełopów, gdzie mądre pomysły były rzadkością, a te głupie zdecydowanie dominowały nad pierwszymi (...)

Żywioły i Dominik cz 1

Dodał/a: Oto kilka wskazó 2017-01-19 20:03:42 czytano 309 razy
Kocham książka i wiedza o godz i pobiegła daleko i pobiegła daleko i pobiegła daleko i pobiegła daleko i pobiegła daleko i pobiegła daleko i pobiegła daleko i pobiegła daleko od kuzyna do dom wejściu w w i w szpitalu i psychiatrycznym i psychiatrycznym na się na się w na wspólnej i odc się na sekundę na nią pytająco pytająco i w domu Kindży rozjaśnił się nie do toalety końca życia na przerażaj się i miała piwne się nie odzywałaś co  (...)

Stracę ją ?

Dodał/a: Anonim 2017-01-07 22:33:01 czytano 561 razy
Hej, mam 14 lat mam swoją najlepszą przyjaciółeke ona jest przebojowa, wygadana , a ja ? Niby nie mam nic do swojego wyglądu ale chłopaki nie zwracają na mnie uwagi . Pewnego dnia wymyśliłam sb chłopaka , dzięki temu moja bff zaczęła mieć do mnie większy szacunek i inne też . Mam wyżuty sumienia że ją okłamuje, kiedyś pokłuciłyśmy się o to że rozmawiam tylko o szkole . Teraz rozmawiamy tylko o moim chłopaku i jak mi jest z  (...)

Złota róża cz.1

Dodał/a: Nina| 2016-12-27 23:14:39 czytano 480 razy
Był początek stycznia, chociaż na dworze brak śniegu, pogoda nie dopisuje , więc to czy wstanę później czy wcześniej robi mi olbrzymią różnicę. Dzisiaj idę do szkoły na później i mogłabym dużej sobie pospać. Mogłabym. – Nie wstajesz ? Już siódma - do mojego pokoju wszedł brat i zapalił lampkę przy moim łóżku – Idę dzisiaj na dziesiątą mówiłam ci – jęknęłam i nakryłam się kołdrą Z bratem utrzymujemy dobre relacje. Nasz tata nie  (...)

Jestem Kelly

Dodał/a: Rozalka 2016-11-18 19:38:58 czytano 512 razy
Następnego dnia Pani Denis przedstawiła nową uczennicę klasy. Odrazu jej nie polubili, ponieważ była bardzo cichą i zamkniętą w sobie Nastolatką. Podczas przerwy podeszła do niej Evi. Była chętna do poznania dziewczyny... - Cześć jestem Evi i mogę cie oprowadzić po szkole, jeśli chcesz.- Uśmiechnęła się Dziewczyna (...)