O przyjaźni

Zbiór opowiadań w kategorii "O przyjaźni"

Miłość vs przyjaźń

Dodał/a: Kamil :) 2015-05-18 10:51:59 czytano 18 razy
- Hej. -pomyślała że znowu ktoś kogo obchodzi tylko jaki ma rozmiar stanika. Ale juz po 2 miesiącach okazalo się ze on był inny.. Po powrocie ze szkoly zmęczona jak zwykle padła na łóżko. Po godzinie snu obudziły ją ciągle powiadomienia z GG (...)

Moja przyjaźń

Dodał/a: Artystka 2015-05-17 11:21:48 czytano 36 razy
Jestem Ania, mam 16 lat i od 5 lat przyjaźnie się z Wojtkiem. Chłopakiem który chodzi ze mną do klasy. Wszyscy mówią, że wszystko zaczyna się od przyjaźni a kończy na miłości. W Naszym przypadku było zupełnie inaczej. Byłam zakochana w Wojtku po uszy, a wszystko się zaczęło się w 3 kl podstawówki.. Zakochałam się w Nim. Taka młoda miłość. Teraz wydaje mi się to śmieszne. kulminacyjnym momentem Naszej histori, była coroczna  (...)

dialog

Dodał/a: Moniki223 2015-05-06 17:09:20 czytano 52 razy
- Wiesz ze zawsze możesz ze mną pogadać, nawet jeżeli uważasz ze powód przez który się smucisz jest blachy lub głupi. - Dziękuję - Napisałam kończąc rozmowę. Nie byłam w stanie już pisać. Po przeczytaniu ostatniej wiadomości rozplakam się jeszcze bardziej bo chciałam powiedzieć mu o co chodzi ale nie mogłam. (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

nieudana przyjaźń

Dodał/a: Patyśka 2015-04-24 20:04:42 czytano 90 razy
Dawno temu "Ola" usunęła Emili ze znajomych myślała "dlaczego?" napisała jej SMS "O co ci chodzi?!" odpisała że "ta przyjaźń nie ma sensu "zaczeła plakać, następnego dnia Emiła szła do szkoły ze swoim "chłopakiem" zobaczył że jest smutna spytał co jej jest powiedziała że "Ola" się na nią obraziła jej chłopak poszedł do "Oli" i sptał czemu się na Emile obraziła powiedziała "Ta przyjaźń nie mam sensu ".Kolejnego dnia Emila nie  (...)

Przyjaciel ? Nie dziękuję wole skoczyć z mostu , podobno mniej boli.

Dodał/a: Diabeł*>* 2015-04-05 14:14:14 czytano 178 razy
Zaczęło się od założenia Facebooka ... Magda poznała tam jedną dziewczynę , zaprzyjaźniły się były BFF. Magda + Martyna = Na zawszę razem , zawsze tak śpiewały jak gadały przez kamerkę , albo jak się spotykali. Było tak dobrze , że aż za dobrzę , była jeszcze jedna dziewczyna Ola .. była zazdrosna , chciała żeby Magda i Martyna się nie przyjaźniły. Nagadała Martynie że Magda ją Obgaduję za plecami. Ona w to uwierzyła .. Martyna  (...)

Utrata Wspomnień

Dodał/a: Zakochanaa 2015-04-01 20:03:31 czytano 125 razy
Po dłuższej chwili czuję ,że zaczyna mnie strasznie boleć głowa,jakby zaraz miała eksplodować.Moje powieki stają się coraz cięższe.Nawet nie wiem kiedy odpływam.W mojej głowie słyszę jakiś głos,który po chwili milknie.Postanowiłam otworzyć oczy,tylko na chwilę.Ponieważ wyczułam czyjąś obecność.Szybkim ruchem otworzyłam swoje powieki.Spojrzałam na postać siedzącą po mojej prawej stronie ,trzymała mnie ona za  (...)

To musi się skończyć [1]

Dodał/a: Zakochana Po Uszy 2015-03-22 23:02:45 czytano 128 razy
wstałam, i poszłam zobaczyć średnią dziewczynę w lustrze, miała rudę włosy, piegów na szczęście nie miała. Była szczupła, średniego wzrostu, mogła bym powiedzieć że nowa Ariana Grande, w jasnych rudych włosach, ale to nie była Ariana, to byłam ja, Nikola (...)

Mimo kilometrów

Dodał/a: Roksyy 2015-02-25 20:30:36 czytano 259 razy
W pewne wakacje w ogóle prawie się nie widziały , gdyż okazało się że jedna z nich wyjeżdża do Anglii , druga nawet o tym nie wiedziała , nawet się nie pożegnały . Teraz bardzo tego żałują , chciałyby cofnąć czas i nigdy nie stracić tej przyjaźni na taki czas . Któregoś dnia zaczęły ze sobą pisac i ich kontakt w błyskawiczny czas się poprawił. Zaczęły pisac codziennie , rozmawiać na skypeie . Wszystkie wspomnienia, chwile  (...)

BFF

Dodał/a: Lola 2015-02-24 21:03:04 czytano 241 razy
A więc, przeprowadziłam się do miasta i tak jakoś wyszło żę spotkałam ją i dziewczyny , było fajnie zaczęliśmy się przyjaźnić doszło do tego że zaczełam chodzić z z Wiktorem i przez niego ciągle się kłóciliśmy aż w końcu się z nim rozstałam i był spokój wszystko wróciło do normy pewnego dnia umówiliśmy się na "melo " przesadziłam z ilością alkoholu i wróciłam pijana do domu mama zrobił awanturę dziewczyną a później mi nie  (...)

skończona przyjaźń

Dodał/a: nikt ważny 2015-02-18 00:41:35 czytano 193 razy
codziennie po szkole z chłopakami na boisko do wieczora, telefony nie były potrzebne. Nagle coś się stało przestałas się odzywać nie wiedziałam co zrobiłam. Trafiłysmy do gimnazjum miałam 2 koleżanki z naszej wspólnej szkoły bardzo je lubiłam jednak to nie było to samo zawsze tęskniłam. W szkole byłaś dla mnie straszna miałaś tam o 2 lata starsza "przyjaciółkę" z którą śmiałas się ze mnie obrażalas mnie, to były ciężkie  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia