O przyjaźni

Zbiór opowiadań w kategorii "O przyjaźni"

Stonley Academy 2

Dodał/a: Lelly 2014-10-24 19:58:39 czytano 2 razy
Bała się ale nie chciała tego okazać nie mogła tego okazać. Musiała być dobra i wzorowa. Tego chcieli rodzice, ich trzeba słuchać. Spojrzała w błękitne jak jej oczy niebo. Dodało jej to otuchy. Szkoda, że rodzice musieli już jechać. Mogli chociaż ze mną tu wejść. I co z tego że nie weszli. Nic to nie zmienia, i tak się boi. Prostuje się i idzie do tej pięknej bramy. Jest ona jakby je złota cała się błyszczy. Rzeźbiona. Śliczna. Tak. To są myśli  (...)

Stonley Academy

Dodał/a: Lelly 2014-10-10 19:30:15 czytano 61 razy
Zawsze ta sama śpiewka. Zawsze to samo. Lelly nie cierpiała tego. Ale miała tylko 12 lat i nie mogła nic zrobić. Wstała wyciągnęła walizkę i zaczęła mechanicznymi ruchami zaczęła się pakować . Wszystko co miała. Najważniejszy był jej pamiętnik i książki. A i jeszcze piosenki i gitara. Tak Lelly miała tyle talentów o których jej rodzice nawet nie chcieli wiedzieć. Nie interesowali się nią. Miała mieć dobre oceny i wzorowe zachowanie i tak  (...)

Ku przestrodze...

Dodał/a: Marysiaaa 2014-08-30 13:36:12 czytano 357 razy
Była z Nim przez te wszystkie miesiące, każdego dnia, nawet kiedy sama potrzebowała wsparcia, była dla Niego. Przyzwyczaił się do Niej, a ona nie wyobrażała sobie dnia bez jego głupiego pytania „Co tam?”. Czekała, wpatrując się w ekran komputera, mając nadzieje, że zaraz usłyszy upragniony dźwięk czatu, który wydawał jej się dźwiękiem Jego słów. Nie wydawało jej się nic w tym dziwnego, że codziennie piszą o innej  (...)

Best Friend Forever ?

Dodał/a: Nika 2014-08-17 23:02:16 czytano 251 razy
Lipiec 2013 r. Był piękny lipcowy dzień. Byłam w pracy. Zbiór borówki prestiżowa praca dla młodzieży na jaki kolwiek zarobek. Tam poznałam pewną dziewczynę.. Nie chce ujawniać jej danych.. Zakumplowałyśmy się momętalnie. Zaczęłyśmy wychodzić ,spędzać z Sobą wiele czasu. Mijały dni.. tygodnie.. Wiele razem przeszłyśmy, wiele razem dokonałyśmy.. byłyśmy jak siostry, nie rozłączne..wspólne smutki, wspólna radość. Jeżeli jedna z  (...)

Najlepszy Przyjaciel.

Dodał/a: Nikola 2014-08-16 08:57:42 czytano 312 razy
Był weekend. Wraz z moją przyjaciółką Izą wybrałyśmy się na lody, a potem poszłyśmy na spacer do parku. Od samego początku zauważyłam, że Iza coś przede mną ukrywa. W tym dniu była nieśmiała co do niej było nie podobne, bo zawsze była rozgadana i nigdy jej się nie zamykała buzia. Zdziwiło mnie, ale nie chciałam pytać o co chodzi. Trochę poplotkowałyśmy, śmiałyśmy się i w końcu poszłyśmy w swoje drogi. Szłam do domu  (...)

Prawdziwa Przyjaciółka

Dodał/a: Buntowniczka 2014-07-31 20:19:05 czytano 306 razy
- Patrz, nikomu się nie podoba twój rower. Wszyscy się śmieją tylko, a ja sama mam z ciebie beke hahhahahahhaha - zaśmiała się Karolina. - Ale mi się podoba. Gówno mnie obchodzi co inni myślą. Nie mam ochoty z wami nigdzie jechać! Obie jesteście siebie warte! - krzyknęła Maja. Zabrała rower i pojechała do domu. Dziewczyny potem za nią. Zamknęła się w łazience, nie chciała ich słuchać. Dziewczyny ją szantażowały że to koniec przyjaźni. Jej to nie obchodziło (...)

Marzenia się spełniają. Cz2

Dodał/a: ~BELLA 2014-07-26 11:34:27 czytano 96 razy
W szkole Samanta porozsyłała reszcie przyjaciół SmS "Przypadek czy przeznaczenie musimy pogadać Samanta". -Nie wiesz o co jej chodzi?-Spytał Dawis Oliwię. Oczywiście ona się przstraszyła bo zapytał nie witając się. -Nie wiem...Ale chyba wiadomo o co w tym wszystkim chodzi (...)

Marzenia się spełniają.

Dodał/a: ~BELLA 2014-07-24 14:06:34 czytano 172 razy
Cała 5 pod nadzorem wychowawczyni zaczęła sprzątać pomeszczenie. Dawis zaczął stukać pałeczkami do perkusji ktòre wyjął z zakurzonej szafeczki. Za nim Samanta zaczęła podgrywać coś na starym pianinie. Asia podgrywała na starej zakurzonym bębenku , Oliwia zaczęła podnucać piosenkę a Karlos zaczął podgrywać na starej gitarze. Całość wyszła fenomenalnie! Wychowawczyni wracając z toalety zatrzymała się przed drzwiami i zaczęła tańczyć jak wariatka. Gdy brzmienia ucichły  (...)

Skate cz.1

Dodał/a: Madżik ♥ 2014-07-11 10:04:10 czytano 108 razy
Jedź dasz radę! krzyknęła Jessie. Paul pomyślał że da redę. Jadę! Po czym po czym przewrócił się i złamał nogę. Jessie zadzwoniła po pogotowie. Czuła się strasznie bo to ona kazała mu zjechać na tej desce. Pogotowie przyjechało szybko i zabrali go na prześwietlenia itp. Po jakimś czasie Paula wypuścili ze szpitala (...)

10 lipca

Dodał/a: Lili Blue 2014-07-06 15:26:04 czytano 130 razy
Szary... w takim kolorze są bloki za oknem, ulice i niebo. U mnie równie dobrze mógłby się nazywać ,,różowy" albo zielony, bo wszystko co mnie otacza, ma taki sam, monotonny kolor. Całe moje życie, a więc szkoła i trzydzieści metrów na drugim piętrze, które dzielę z moją szaloną mamą. Mama nie zauważa ciasnoty i nudy która wychodzi z naszego domu drzwiami i oknami... Z drugiej strony, co ma zrobić? I tak raczej nie ma na to żadnego  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia