Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Karolina i Milena. cz 4

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:02:46 czytano 1212 razy
Będziesz chciał mnie przeprosić, nie licz na to, że ja rzucę Ci się w objęcia i będzie tak, jakby się nic nie stało. - odwróciłam się i poszłam nad rzekę. Usiadłam w moim ulubionym miejscu. W mojej głowie kłębiło się wiele myśli. Nie wiedziałam co mam robić. Nie wiedziałam, że Mateusz okaże się takim naiwniakiem i uwierzy w to, że spotykałam się za jego plecami z jakimś kolesiem. Szłam do domu zamyślona. Wpadałam na ludzi, nie przepraszałam ich za to.. Byłam zbyt pogrążona w myślach, by  (...)

Karolina i Milena. cz 3

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:01:55 czytano 1135 razy
- To co słyszysz. Zakochałem się i to już wtedy jak doszedłem do waszej klasy. Karolina widziała w Tobie tylko brzydką dziewczynę, w starych ubraniach. Ale ja widziałem w Tobie zupełnie coś innego. Bardzo różniłaś się od innych dziewczyn. Byłaś taka nieśmiała i zamknięta w sobie, że postanowiłem to zmienić. Nie wiem czy ty czujesz to samo, co ja do ciebie, to bądź pewna, że i tak cię nie odtrącę. Będę nawet twoim przyjacielem (...)

Karolina i Milena cz. 2

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:01:11 czytano 1030 razy
Weekend zleciał mi szybciej niż przypuszczałam. Obudziłam się w poniedziałek o 6:20. Wzięłam prysznic. Umalowałam się i rozpuściłam. Również, tak jak planowałam ubrałam się w to, co w sobotę. Zeszłam na dół. Zjadłam w pośpiechu moje ulubione płatki z mlekiem i wyszłam z domu. Kiedy szłam ulicą, wielu przystojniaków oglądało się za mną. Byłam w niebo wzięta. Wiedziałam, że wysiłek, nie poszedł na marne.. Kiedy weszłam do szkoły w szkolnej szatni zobaczyłam Mateusza i Karolinę. Stanęłam (...)

Karolina i Milena. cz. 1

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 18:59:39 czytano 1072 razy
Wszystko było takie samo, aż do pewnego dnia. Kiedy wróciłam ze szkoły, rodzice przekazali mi dobre wiadomości. Mama znalazła pracę, a tata wygrał ogromną sumę pieniędzy w jakiejś loterii, dzięki której miesiąc później zamieszkałam w dużym domu, wraz z rodzicami. Dostałam własny pokój i szafę pełną markowych ubrań, butów i kosmetyków. Była sobota. Postanowiłam sobie, że zrobię się na bóstwo i taka pokażę się w szkole. Zdjęłam stare spodnie dzwony, rozwleczoną bluzkę. Założyłam (...)

Jedna chwila , jedno słowo

Dodał/a: :CC 2013-12-03 21:04:57 czytano 1252 razy
-Pamiętasz jak kiedyś bawiliśmy się w takie imprezy . Ty i Majka zawsze zakładałyście szpilki twojej mamy . - Mimowolnie uśmiechnęłam się na to wspomnienie . Miałam wspaniałe dzieciństwo.Rodzice mnie rozpieszczali. W końcu byłam jedynaczką . Nigdy jednak jakoś szczególnie nie chwaliłam się tym co zawsze miałam. -To było świetne ! -Odpowiedziałam mu , patrząc na piaskownicę . Tak ... było świetne . - Wiesz nigdy nie pomyślała bym że Łukasz i Majka będą razem (...)

Przyjaźń na zawsze

Dodał/a: Pisareczka 2013-11-02 10:47:37 czytano 1308 razy
Nie napisała nawet czy mam zrobić zakupy, dziwne... No, ale mam do południa cały dom dla siebie. Ja jednak nie zamierzam w nim siedzieć, wybieram się na zakupy. Ale najpierw śniadanie, rzecz oczywista. Wyjęłam z lodówki mleko i wlałam je do naczynia, po czym włożyłam miskę z mlekiem do mikrofalówki. Z szafy wyjęłam płatki zbożowe i czekałam na to, aż mleko się zagrzeje. Po zrobieniu sobie śniadania, usiadłam w (...)

abyś pamiętał

Dodał/a: przyjaciólka;) 2013-10-21 21:11:09 czytano 1797 razy
wiesz przyjacielu.... tak to do ciebie;) to już 4 latka odkąd sie kumplujemy chociaż tak naprawde sie nigdy nie widzieliśmy. ale wiesz nie martwi mnie to bo wiem ze mogę ci wszystko opowiedziec a ty zachowasz to do siebie. pamietasz jak ci opowiadałam o mojej pseudo przyjaciółce? napewno pamietasz... okazała sie podłą s*** ale ja wiem ze to ty jestes prawdziwym przyjacielem ;) bo zawsze mnie wysłuchasz zawsze (...)

Ta która była najlepszą stała się najgorszą ...

Dodał/a: Alexandra 2013-10-12 23:34:50 czytano 1680 razy
Zacznę od tego , że miałam 2 przyjaciółki takie najlepsze... Weronika była ta naj naj naj ! zdawało mi się tylko ... Olę uważałam za też bardzo dobrą przyjaciółkę i nigdy nie mówiłam na nią złych słów i tym podobne. My z Weronika to była na prawdę WIELKA przyjaźń. Weronik przy Oli udawała wielką przyjaciółkę a za jej plecami strasznie plotkowała. Nie mogłam tego wytrzymać !! Wszystko powiedziałam Oli i ona pokłóciła się z Weroniką, ja obiecałam sobie, że nigdy nie zdradzę Oli  (...)

Zakłamana prawda cz 2

Dodał/a: Magdalena1991 2013-09-26 22:33:51 czytano 1418 razy
Alicja nie mogła się na niczym skupić. Myślała tylko o tym chłopaku.Tak! To była miłość od pierwszego wejrzenia.Zajrzała do zeszytu do historii, aby przerobić materiał na czwartkowy test.Zadzwoniła jej komórka.To była Magda.-Nie mogę teraz rozmawiać.Nie chcę-rzekła Alicja wyłączając telefon.Nagle przyszła jej do głowy pewna myśl.-Może między nimi nie ma wcale miłości,tylko zwykłe zauroczenie-pomyślała-A może ja sama się tylko w nim zauroczyłam-. Magda odłożyła telefon-Czemu nie (...)

Zakłamana prawda cz.1

Dodał/a: Magdalena1991 2013-09-23 13:12:50 czytano 1556 razy
Magda miała dziś spotkać się z Alicją,swoją najbliższą przyjaciółką od wielu lat.Miały sobie tyle to obgadania ,tym bardziej że Alicja wyjechała na dwa tygodnie nad morze,niby krótko ale tyle się wydarzyło.-Cześć! Opaliłaś się-zauważyła Magda ,uśmiechając się.-Tak,miło że zauważyłaś,mam nadzieję że nie przesadziłam-rzekła Alicja-Jejciu.Oczywiście że nie.Jak było opowiadaj!-spytała Magda.Obie dziewczyny stały przy swoim ulubionym wspólnym miejscu czyli parku.-W sumie to nic wielkiego się nie (...)