Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Przyjaźń damsko-męska istnieje cz. 2

Dodał/a: Alexandruś 2014-02-05 11:52:35 czytano 1178 razy
Łukasz kiedy przyszedł do szkoły siedział podparty o ławke albo na niej leżał... Były to 3 dni przed końcem roku szkolnego. Mieliśmy bal 6 klasistów. Zaczynał się o 17:30 weszłam do sali jako pierwsza... Podczas balu chodziłam ciągle z Łukaszem... Nie zaręce ale ciągle się śmialiśmy. Ja mu zawiązałam muszke na szyi a potem każda kolejna dziewczyna mu ją poprawiała a on do mnie tylko krzyczał: Róży muszka i tak najładniejsza więc nie wiem co wy poprawiacie". Zaniusł ze (...)

Przyjaźń, która miała przetrwać wieki...

Dodał/a: Kaja/ Miszczukevin 2014-01-30 21:57:23 czytano 1227 razy
Siedziałyśmy razem prawie na wszystkich przedmiotach bo Ala z Marią się pokłóciły... Nie przejmowałam się tym. Ważne, że znów zaczęłyśmy sobie ufać. 6 klasa się skończyły i znów nadeszły kolejne wakacje, w których oczekiwaliśmy na listy. Listy, które w pewnym stopniu zadecydowały o naszej przyjaźni... Obiecałyśmy sobie z Alą, że gdy będą wywieszać listy będziemy razem by się wspierać.. Ale ona o tym zapomniała. Spędziła cały dzień z Maria i Wiktorią. (...)

Przyjaźń damsko-męska istnieje

Dodał/a: Alexandruś 2014-01-23 16:33:56 czytano 6626 razy
Krzyczałam do mamy: ,, Mamo! Mamo!" Ona tylko się pytała : ,, Co? No co?" Wreszcie wstała od laptopa przyszła do mojego pokoju i zobaczyła jak płaczemy z siostrą. Pysio umarł i nawet nie był u weterynarza. Zabrałam Go z tatą do weterynarza on Go wyjął z pudełka i powiedział że zrobi sekcje zwłok by zobaczyć co to za choroba. A następnie weźmie Go do spalarni ciał. Gadał że nie ma co płakać a jak tutaj nie płakać skoro to mój ostatni i najlepszy przyjaciel... Tata wyciągnął mnie z gabinetu a (...)

Od przyjaźni do milosci część 4

Dodał/a: Martynaaa 2014-01-19 08:22:08 czytano 1495 razy
Damian z Martyna znaleźli film byli to "Bitwa roku" poczekali aż przyjdzie Julia z Mateuszem i wlaczyli film...Gdy film się skończyl byli to kolo godziny 23 Damian powiedzial ze musi się zbierać bo jest juz późno ,Mateusz powiedział do Damiana- to ja idę też ,bo pewnie rodzice BD się nie pokoic... Martyna spojrzala na Julie i spytala się : - Julia a ty idziesz z chlopakami czy zostajesz u mnie na noc .Julia na to DB mogę zostać tylko po informuje o tym mamę (...)

Do samego końca ....

Dodał/a: Aga.B 2014-01-11 10:41:10 czytano 1418 razy
Były sobie raz , dwie pewne dziewczyny . Nina i Amanda . Znały się od dziecka . Były nierozłączne . Mieszkały , w tym samym bloku . Kiedy Amanda , wprowadziła się do nowego domu , miała zaledwie 5 lat . Jej mama , całymi dniami pracowała , a jej tata mieszkał z nową narzeczoną , w zagranicy . Nikogo , tam nie znała . Pewnego dnia , postanowiła , wybrać się na dwór . Poszła na plac zabaw , leżący tuż obok jej domu . Nie miała , rodzeństwa , więc nie miała , się z kim bawić . Z tego powodu , była (...)

Boję się dni bez ciebie

Dodał/a: Ares 2014-01-05 03:17:46 czytano 1343 razy
Kiedy wyszedłem na zewnątrz uderzyło we mnie zimne powietrze. Z góry prószył drobny śnieg. Skierowałem się w stronę sklepu spożywczego. Patrząc tępo na opakowania gum do żucia różnych marek, myślałem o tych wszystkich chwilach, które razem orzżywiliśmy. Pamiętam w jakie kłopoty się zawsze pakowaliśmy, jak ciemną nocą zgubiliśmy się w lesie, pamiętam spacer marcowym popołudniem boso po łące zalanej roztopionym śniegiem, która zakończyła się dla mnie zapaleniem  (...)

Karolina i Milena. cz 8

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:06:24 czytano 1075 razy
Fabian był wysokim blondynem o zielonych oczach. Karolina wyglądała ładnie, lecz przesadzila y makijażem. Również wylała na siebie zapewne cały flakon perfum, bo pachniała na odległość. Cała czwórka ruszyła w stronę szkoły. Nim weszliśmy do szkoły, Karolina i Fabian poszli do spożywczaka kupić piwa. Nie wiem jakim cudem z tym weszli do szkoły. Kiedy dyskoteka się zaczęła, zaczeliśmy tańczyć. Po jakimś czasie zachciało nam się pić, więc Karolina zaproponowała, abyśmy weszli do toalety i  (...)

Karolina i Milena. cz 7

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:05:33 czytano 1039 razy
Poszłam po lekcjach do domu i zaczęłam robić się na bóstwo. Umalowałam się delikatnie. Umówiłam się pod domem z Mateuszem i Karoliną, która miała przyjść z chłopakiem. Dyskoteka była na 17:30 w szkole. Była już 17:00. Wyjrzałam przez okno mojego pokoju, które wychodziło na ulicę. Pod domem już czekał Mateusz. Za chwilę dołączyli do niego Karolina i jej nowy chłopak, o którym nie słyszałam nawet słowa. Na wyświetlaczu mojego telefonu pokazała się wiadomość (...)

Karolina i Milena. cz 6

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:04:38 czytano 988 razy
- A właśnie, że mamy. Ja przemyślałam sobie wszystko. Zauważyłam jak przez te dwa lata, oddaliłyśmy się od siebie.. Pamiętasz jak w wakacje obie chodziłyśmy na plażę, nad rzekę.. Wtedy było inaczej.. Byłyśmy sobie takie bliskie.. Nie wiem czy to gimnazjum nas tak zmieniło, że potrzebna była między nami rywalizacja. Ja nie chciałam tego, ale odkąd dostałam to, czego nie miałaś ty, to tak jakoś wyszło.. Dobra ja tu gadam o przeszłości, a mam coś ci ważniejszego do powiedzenia (...)

Karolina i Milena. cz 5

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:03:58 czytano 1227 razy
- Cześć mamo.. - odpowiedziałam . Dwa dni później wyszłam ze szpitala .Musiałam iść do szkoły, bo miałam sprawdzian z matematyki z wiedzy z 1 półrocza. Myślałam o tym, co będzie jak pojawię się w szkole.. Wstałam i poszłam wziąć prysznic. Kiedy już się ogarnęłam założyłam czarne legginsy i biały sweterek. Wyszłam z domu bez śniadania. W zasadzie, to ja nawet nie byłam głodna. Kiedy doszłam do szkoły, przed bramą wejściową stał Mateusz. Zapewne na kogoś czekał. Tak bardzo chciałam (...)