Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Przyjaźń damsko-męska istnieje

Dodał/a: Alexandruś 2014-01-23 16:33:56 czytano 6595 razy
Krzyczałam do mamy: ,, Mamo! Mamo!" Ona tylko się pytała : ,, Co? No co?" Wreszcie wstała od laptopa przyszła do mojego pokoju i zobaczyła jak płaczemy z siostrą. Pysio umarł i nawet nie był u weterynarza. Zabrałam Go z tatą do weterynarza on Go wyjął z pudełka i powiedział że zrobi sekcje zwłok by zobaczyć co to za choroba. A następnie weźmie Go do spalarni ciał. Gadał że nie ma co płakać a jak tutaj nie płakać skoro to mój ostatni i najlepszy przyjaciel... Tata wyciągnął mnie z gabinetu a (...)

Od przyjaźni do milosci część 4

Dodał/a: Martynaaa 2014-01-19 08:22:08 czytano 1483 razy
Damian z Martyna znaleźli film byli to "Bitwa roku" poczekali aż przyjdzie Julia z Mateuszem i wlaczyli film...Gdy film się skończyl byli to kolo godziny 23 Damian powiedzial ze musi się zbierać bo jest juz późno ,Mateusz powiedział do Damiana- to ja idę też ,bo pewnie rodzice BD się nie pokoic... Martyna spojrzala na Julie i spytala się : - Julia a ty idziesz z chlopakami czy zostajesz u mnie na noc .Julia na to DB mogę zostać tylko po informuje o tym mamę (...)

Do samego końca ....

Dodał/a: Aga.B 2014-01-11 10:41:10 czytano 1411 razy
Były sobie raz , dwie pewne dziewczyny . Nina i Amanda . Znały się od dziecka . Były nierozłączne . Mieszkały , w tym samym bloku . Kiedy Amanda , wprowadziła się do nowego domu , miała zaledwie 5 lat . Jej mama , całymi dniami pracowała , a jej tata mieszkał z nową narzeczoną , w zagranicy . Nikogo , tam nie znała . Pewnego dnia , postanowiła , wybrać się na dwór . Poszła na plac zabaw , leżący tuż obok jej domu . Nie miała , rodzeństwa , więc nie miała , się z kim bawić . Z tego powodu , była (...)

Boję się dni bez ciebie

Dodał/a: Ares 2014-01-05 03:17:46 czytano 1331 razy
Kiedy wyszedłem na zewnątrz uderzyło we mnie zimne powietrze. Z góry prószył drobny śnieg. Skierowałem się w stronę sklepu spożywczego. Patrząc tępo na opakowania gum do żucia różnych marek, myślałem o tych wszystkich chwilach, które razem orzżywiliśmy. Pamiętam w jakie kłopoty się zawsze pakowaliśmy, jak ciemną nocą zgubiliśmy się w lesie, pamiętam spacer marcowym popołudniem boso po łące zalanej roztopionym śniegiem, która zakończyła się dla mnie zapaleniem  (...)

Karolina i Milena. cz 8

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:06:24 czytano 1063 razy
Fabian był wysokim blondynem o zielonych oczach. Karolina wyglądała ładnie, lecz przesadzila y makijażem. Również wylała na siebie zapewne cały flakon perfum, bo pachniała na odległość. Cała czwórka ruszyła w stronę szkoły. Nim weszliśmy do szkoły, Karolina i Fabian poszli do spożywczaka kupić piwa. Nie wiem jakim cudem z tym weszli do szkoły. Kiedy dyskoteka się zaczęła, zaczeliśmy tańczyć. Po jakimś czasie zachciało nam się pić, więc Karolina zaproponowała, abyśmy weszli do toalety i  (...)

Karolina i Milena. cz 7

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:05:33 czytano 1023 razy
Poszłam po lekcjach do domu i zaczęłam robić się na bóstwo. Umalowałam się delikatnie. Umówiłam się pod domem z Mateuszem i Karoliną, która miała przyjść z chłopakiem. Dyskoteka była na 17:30 w szkole. Była już 17:00. Wyjrzałam przez okno mojego pokoju, które wychodziło na ulicę. Pod domem już czekał Mateusz. Za chwilę dołączyli do niego Karolina i jej nowy chłopak, o którym nie słyszałam nawet słowa. Na wyświetlaczu mojego telefonu pokazała się wiadomość (...)

Karolina i Milena. cz 6

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:04:38 czytano 977 razy
- A właśnie, że mamy. Ja przemyślałam sobie wszystko. Zauważyłam jak przez te dwa lata, oddaliłyśmy się od siebie.. Pamiętasz jak w wakacje obie chodziłyśmy na plażę, nad rzekę.. Wtedy było inaczej.. Byłyśmy sobie takie bliskie.. Nie wiem czy to gimnazjum nas tak zmieniło, że potrzebna była między nami rywalizacja. Ja nie chciałam tego, ale odkąd dostałam to, czego nie miałaś ty, to tak jakoś wyszło.. Dobra ja tu gadam o przeszłości, a mam coś ci ważniejszego do powiedzenia (...)

Karolina i Milena. cz 5

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:03:58 czytano 1210 razy
- Cześć mamo.. - odpowiedziałam . Dwa dni później wyszłam ze szpitala .Musiałam iść do szkoły, bo miałam sprawdzian z matematyki z wiedzy z 1 półrocza. Myślałam o tym, co będzie jak pojawię się w szkole.. Wstałam i poszłam wziąć prysznic. Kiedy już się ogarnęłam założyłam czarne legginsy i biały sweterek. Wyszłam z domu bez śniadania. W zasadzie, to ja nawet nie byłam głodna. Kiedy doszłam do szkoły, przed bramą wejściową stał Mateusz. Zapewne na kogoś czekał. Tak bardzo chciałam (...)

Karolina i Milena. cz 4

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:02:46 czytano 1199 razy
Będziesz chciał mnie przeprosić, nie licz na to, że ja rzucę Ci się w objęcia i będzie tak, jakby się nic nie stało. - odwróciłam się i poszłam nad rzekę. Usiadłam w moim ulubionym miejscu. W mojej głowie kłębiło się wiele myśli. Nie wiedziałam co mam robić. Nie wiedziałam, że Mateusz okaże się takim naiwniakiem i uwierzy w to, że spotykałam się za jego plecami z jakimś kolesiem. Szłam do domu zamyślona. Wpadałam na ludzi, nie przepraszałam ich za to.. Byłam zbyt pogrążona w myślach, by  (...)

Karolina i Milena. cz 3

Dodał/a: Olaa 2013-12-27 19:01:55 czytano 1123 razy
- To co słyszysz. Zakochałem się i to już wtedy jak doszedłem do waszej klasy. Karolina widziała w Tobie tylko brzydką dziewczynę, w starych ubraniach. Ale ja widziałem w Tobie zupełnie coś innego. Bardzo różniłaś się od innych dziewczyn. Byłaś taka nieśmiała i zamknięta w sobie, że postanowiłem to zmienić. Nie wiem czy ty czujesz to samo, co ja do ciebie, to bądź pewna, że i tak cię nie odtrącę. Będę nawet twoim przyjacielem (...)