Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Wakacyjna historia cz. 5

Dodał/a: Lula03 2014-03-19 14:55:44 czytano 1262 razy
Minęło upragnione 25 minut. Kasia powoli dreptała na końcu, za dzieciakami. Pod nosem pomrukiwała do Jolki, dając jej znak, że Monika znów próbuje poderwać Krzyśka. - Moniś, wychamuj trochę! - krzyknęła Jola. Monice zrobiło się głupio, a Krzysiek nadal zarywał do Weroniki. - Werka! Masz fajne buty! - krzyczał z uśmieszkiem złoczyńcy. - Cicho! Jak chcesz do mnie zarywać, to może nie tutaj?!? - odpowiedziała. Wszyscy wybuchnęli śmiechem (...)

Przyjaźń? czy kłopoty?

Dodał/a: Musel 2014-03-17 18:38:31 czytano 1305 razy
Z Domi i Davem spotkałyśmy sie 1 km dalej na zakręcie. Od razu Karola udawała kogoś kim nie jest , dlatego Domi jej zbytnio nie polubiła i trochę jej jeździła. Poszłyśmy do Partyka i Pawła, potem w jakieś mało widoczne miejsce abyśmy mogli wypić piwo i zapalić. Po godzinie spędzonej razem z nimi miałam dosyć Karoli , miałam ochotę jej przyjebać czegoś by się w końcu ogarnęła. Po dwóch godzinach wróciłyśmy do domu nawet trochę wcześniej. Poszłam się wykąpać i przemyśleć to  (...)

Wakacyjna historia cz. 4

Dodał/a: Lula03 2014-03-13 14:16:35 czytano 1161 razy
Minęło 5 godzin. Autokar zachamował gwałtownie, a wszyscy z pośpiechem wysiedli z niego i wbiegli na wielki dwór. - To nasz ośrodek. Dziewczęta mają pokoje na górze, a chłopcy na dole. - oznajmiła pani dyrektor. - Kaśka!!! Chodź, wybierzemy pokój! - Wera nie dawała spokoju Kasi. Dziewczyny weszły na górę po schodach i wybrały mały, dwuosobowy pokój (...)

Wakacyjna historia cz. 3

Dodał/a: Lula03 2014-03-11 15:08:24 czytano 1343 razy
Następnego dnia wszystkie dzieciaki niecierpliwie czekały na przyjazd autokaru, który miał zabrać wszystkich do ośrodka, w którym mieli się zakwaterować. Kaśka, Monika, Jolka i Werka czekały na chłopaków. Jako pierwszy zjawił się Wojtek. - Cześć, dziewczyny! O Kasia, już jesteś. - Wojtek próbował być romantyczny, lecz średnio mu to wychodziło (...)

Wakacyjna historia cz. 1

Dodał/a: Lula03 2014-03-06 14:26:11 czytano 1499 razy
Za minutę dzwonek, wakacje tuż tuż. Wszyscy niecierpliwie stukali palcami o ławki lub bazgrolili coś w zeszycie do matematyki. Tylko Kaśka siedziała spokojnie rozwiązując zadania z podręcznika. Krzysiek namawiał Bartka na bójkę z Adamem z V klasy, lecz Bartek nie słuchał i nadal pukał w krzesło Joli. Nagle zapadła cisza, a za  (...)

Przyjaźń, która miała być na zawsze

Dodał/a: Alllleeksis 2014-02-26 00:36:11 czytano 1944 razy
Były sobie dwie dziewczyny Kinga i Wiktoria. Chodziły razem do klasy od zerówki. Miały zupełnie inne charaktery. Dwie różne dziewczyny a takie podobne. Znały się od wieku 6 lat ale nie przepadały za sobą, ale gdy w wieku 10 lat bliżej się poznały zaczęły się kolegować coraz bardziej. Aż w końcu zaczęły coraz częściej się spotykać , rozmawiać o wszystkim i zaczęła się ich przyjaźń. Zależało im na sobie. Razem z nimi dwoma przyjaźniły się z 3 innymi dziewczynami: Anią, Oliwią i Celiną. Myślały, że  (...)

Dobrze że jesteś

Dodał/a: Nobility 2014-02-20 19:45:56 czytano 1265 razy
Poznałyśmy się w przedszkolu. Ona chodziła tam już od 2 lat. Na początku nie zwracałyśmy na siebie uwagi, ale przyszedł moment, w którym się sobie przedstawiłyśmy. Zaczęłyśmy razem trzymać ale nie byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami bo ona już miała Agatę. Niestety, dalej się lubią i nie zanosi się na to żeby wszystko się skończyło... Agata mnie nie akceptuje. Uważa że przeze mnie Asia przestanie się z nią zadawać. Ja i Asia wiedziałyśmy że tak nie będzie. Ale do niej to (...)

Nierozłączne

Dodał/a: Misiek ;* 2014-02-19 16:36:57 czytano 1005 razy
Pewnego dnia Bianka powiedziała, że niedaleko jej domu otworzyli nową dyskotekę. Kalina bardzo chciała tam pujść więc Bianka się zgodziła. Dziewczyny były podekscytowane. Przyjaciółki szalały się w dyskotece. Po upłynięciu 3 godzin Kalina zoriętowała sie , że nie ma w pobliży Bianki. Bardzo się martwiła bo nie wiedziała co się dzieje. Szukała jej wszędzie. W pewnym momęcie postanowiła, że pujdzie zobaczyc do łazienki morze tam będzie. Gdy Kalina wbiegła do łazienki staneła jak słup  (...)

Przyjaźń damsko-męska istnieje cz. 2

Dodał/a: Alexandruś 2014-02-05 11:52:35 czytano 1166 razy
Łukasz kiedy przyszedł do szkoły siedział podparty o ławke albo na niej leżał... Były to 3 dni przed końcem roku szkolnego. Mieliśmy bal 6 klasistów. Zaczynał się o 17:30 weszłam do sali jako pierwsza... Podczas balu chodziłam ciągle z Łukaszem... Nie zaręce ale ciągle się śmialiśmy. Ja mu zawiązałam muszke na szyi a potem każda kolejna dziewczyna mu ją poprawiała a on do mnie tylko krzyczał: Róży muszka i tak najładniejsza więc nie wiem co wy poprawiacie". Zaniusł ze (...)

Przyjaźń, która miała przetrwać wieki...

Dodał/a: Kaja/ Miszczukevin 2014-01-30 21:57:23 czytano 1222 razy
Siedziałyśmy razem prawie na wszystkich przedmiotach bo Ala z Marią się pokłóciły... Nie przejmowałam się tym. Ważne, że znów zaczęłyśmy sobie ufać. 6 klasa się skończyły i znów nadeszły kolejne wakacje, w których oczekiwaliśmy na listy. Listy, które w pewnym stopniu zadecydowały o naszej przyjaźni... Obiecałyśmy sobie z Alą, że gdy będą wywieszać listy będziemy razem by się wspierać.. Ale ona o tym zapomniała. Spędziła cały dzień z Maria i Wiktorią. (...)