Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

przyjaciółki do końca życia

Dodał/a: Wiktoryyjka 2015-01-01 15:26:40 czytano 1328 razy
Były sobie 2 przyjaciółki, Kaja(15l.) i Wiktoria (16l.),znały się i przyjaźniły można powiedzieć że całe życie.Obydwie różniły się od siebie charakterami...Kaja była cicha,spokojna,małomówna,skryta w sobie i nie śmiała a Wiktoria pełna energii,gadatliwa,odważna i pewna siebie.Były dla siebie jak siostry.Kaja od zawsze miała problemy ze zdrowiem,często mdlała,miała zawroty głowy i straszne bóle głowy,pewnego razu miała (...)

Gdyby nie przyjaciel...

Dodał/a: Viktoria 2014-12-28 00:59:30 czytano 754 razy
Wszystko zaczęło się walić, groźby i wyzwiska zaczęły się nasilać. Mój prześladowca chciał zniszczyć mi życie , bo go nie kochałam ,odrzuciłam jego miłość. Po tylu miesiącach walczenie o siebie nie miałam już siły. W tedy wydawało się że śmierć jest jedyną drogą ucieczki od tego psychopaty , od kłopotów. Od dzielił mnie od przyjaciół. Zaczęłam zamykać się w sobie z nikim nie chciało mi się gadać w tedy zaczęłam dużo czytać o sposobach na (...)

Gdzie to się skończyło?

Dodał/a: Mycha 2014-12-05 19:35:32 czytano 775 razy
Zaczęło się od podstawówki.Poszłam do pierwszej klasy,nie znałam nikogo prócz jednej osoby,córki mojej koleżanki mamy.Od samego początku zaczęłyśmy się przyjaźnić i spędzać ze sobą każdą wolną chwilę.Cieszyłyśmy się i świetnie bawiłyśmy.Martwiłyśmy się o siebie nawzajem i dbałyśmy. Byłyśmy nierozłączne praktycznie.Dość szybko minęło te 6 lat podstawówki. Poszłyśmy do tego samego gimnazjum lecz nie tej samej  (...)

W stronę słońca cz.2

Dodał/a: Nieograniam 2014-11-11 15:49:21 czytano 594 razy
Rano obudziłam się z wielkim uśmiechem na twarzy.Wyobrażałam sobie jak ja sama z Michałem , chodzę wśród pól i śmiejemy się.A słońce świeciło by tak pięknie...Kocham te wakacje!-krzyknęłam do siebie gdy wyszłam na balkon by pooddychać świeżym powietrzem.Pogoda była cudowna.Mama pojechała już do pracy.Tata jeszcze spał i moje siostry też.Poszłam pobiegać,ale niestety cała droga była zablokowana  (...)

Przyjaciółka z ośrodka cz,1

Dodał/a: ask- @sandi1121 2014-10-25 21:57:12 czytano 792 razy
Szłam ścieżką rozmyślając o moim dalszym życiu.Nagle zobaczyłam pewna dziewczynę idącą przez skwer,z tyłu pies,miała ona na sobie niebieski rozciągnięty sweter i czarne spodnie.Wtedy po raz pierwszy uśmiechnęła się do mnie,ja również odwzajemniłam się jej uśmiechem... Od tamtej pory spędzałyśmy razem czas,wspólne spacery,wygłupy,wspomnienia,rowery (...)

Stonley Academy 2

Dodał/a: Lelly 2014-10-24 19:58:39 czytano 554 razy
Bała się ale nie chciała tego okazać nie mogła tego okazać. Musiała być dobra i wzorowa. Tego chcieli rodzice, ich trzeba słuchać. Spojrzała w błękitne jak jej oczy niebo. Dodało jej to otuchy. Szkoda, że rodzice musieli już jechać. Mogli chociaż ze mną tu wejść. I co z tego że nie weszli. Nic to nie zmienia, i tak się boi. Prostuje się i idzie do tej pięknej bramy. Jest ona jakby je złota cała się błyszczy. Rzeźbiona. Śliczna. Tak. To są myśli  (...)

Stonley Academy

Dodał/a: Lelly 2014-10-10 19:30:15 czytano 614 razy
Zawsze ta sama śpiewka. Zawsze to samo. Lelly nie cierpiała tego. Ale miała tylko 12 lat i nie mogła nic zrobić. Wstała wyciągnęła walizkę i zaczęła mechanicznymi ruchami zaczęła się pakować . Wszystko co miała. Najważniejszy był jej pamiętnik i książki. A i jeszcze piosenki i gitara. Tak Lelly miała tyle talentów o których jej rodzice nawet nie chcieli wiedzieć. Nie interesowali się nią. Miała mieć dobre oceny i wzorowe zachowanie i tak  (...)

Ku przestrodze...

Dodał/a: Marysiaaa 2014-08-30 13:36:12 czytano 1392 razy
Była z Nim przez te wszystkie miesiące, każdego dnia, nawet kiedy sama potrzebowała wsparcia, była dla Niego. Przyzwyczaił się do Niej, a ona nie wyobrażała sobie dnia bez jego głupiego pytania „Co tam?”. Czekała, wpatrując się w ekran komputera, mając nadzieje, że zaraz usłyszy upragniony dźwięk czatu, który wydawał jej się dźwiękiem Jego słów. Nie wydawało jej się nic w tym dziwnego, że codziennie piszą o innej  (...)

Best Friend Forever ?

Dodał/a: Nika 2014-08-17 23:02:16 czytano 1002 razy
Lipiec 2013 r. Był piękny lipcowy dzień. Byłam w pracy. Zbiór borówki prestiżowa praca dla młodzieży na jaki kolwiek zarobek. Tam poznałam pewną dziewczynę.. Nie chce ujawniać jej danych.. Zakumplowałyśmy się momętalnie. Zaczęłyśmy wychodzić ,spędzać z Sobą wiele czasu. Mijały dni.. tygodnie.. Wiele razem przeszłyśmy, wiele razem dokonałyśmy.. byłyśmy jak siostry, nie rozłączne..wspólne smutki, wspólna radość. Jeżeli jedna z  (...)

Najlepszy Przyjaciel.

Dodał/a: Nikola 2014-08-16 08:57:42 czytano 1321 razy
Był weekend. Wraz z moją przyjaciółką Izą wybrałyśmy się na lody, a potem poszłyśmy na spacer do parku. Od samego początku zauważyłam, że Iza coś przede mną ukrywa. W tym dniu była nieśmiała co do niej było nie podobne, bo zawsze była rozgadana i nigdy jej się nie zamykała buzia. Zdziwiło mnie, ale nie chciałam pytać o co chodzi. Trochę poplotkowałyśmy, śmiałyśmy się i w końcu poszłyśmy w swoje drogi. Szłam do domu  (...)