Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Przyjaciel ? Nie dziękuję wole skoczyć z mostu , podobno mniej boli.

Dodał/a: Diabeł*>* 2015-04-05 14:14:14 czytano 701 razy
Zaczęło się od założenia Facebooka ... Magda poznała tam jedną dziewczynę , zaprzyjaźniły się były BFF. Magda + Martyna = Na zawszę razem , zawsze tak śpiewały jak gadały przez kamerkę , albo jak się spotykali. Było tak dobrze , że aż za dobrzę , była jeszcze jedna dziewczyna Ola .. była zazdrosna , chciała żeby Magda i Martyna się nie przyjaźniły. Nagadała Martynie że Magda ją Obgaduję za plecami. Ona w to uwierzyła .. Martyna  (...)

Utrata Wspomnień

Dodał/a: Zakochanaa 2015-04-01 20:03:31 czytano 986 razy
Po dłuższej chwili czuję ,że zaczyna mnie strasznie boleć głowa,jakby zaraz miała eksplodować.Moje powieki stają się coraz cięższe.Nawet nie wiem kiedy odpływam.W mojej głowie słyszę jakiś głos,który po chwili milknie.Postanowiłam otworzyć oczy,tylko na chwilę.Ponieważ wyczułam czyjąś obecność.Szybkim ruchem otworzyłam swoje powieki.Spojrzałam na postać siedzącą po mojej prawej stronie ,trzymała mnie ona za  (...)

To musi się skończyć [1]

Dodał/a: Zakochana Po Uszy 2015-03-22 23:02:45 czytano 878 razy
wstałam, i poszłam zobaczyć średnią dziewczynę w lustrze, miała rudę włosy, piegów na szczęście nie miała. Była szczupła, średniego wzrostu, mogła bym powiedzieć że nowa Ariana Grande, w jasnych rudych włosach, ale to nie była Ariana, to byłam ja, Nikola (...)

Mimo kilometrów

Dodał/a: Roksyy 2015-02-25 20:30:36 czytano 953 razy
W pewne wakacje w ogóle prawie się nie widziały , gdyż okazało się że jedna z nich wyjeżdża do Anglii , druga nawet o tym nie wiedziała , nawet się nie pożegnały . Teraz bardzo tego żałują , chciałyby cofnąć czas i nigdy nie stracić tej przyjaźni na taki czas . Któregoś dnia zaczęły ze sobą pisac i ich kontakt w błyskawiczny czas się poprawił. Zaczęły pisac codziennie , rozmawiać na skypeie . Wszystkie wspomnienia, chwile  (...)

BFF

Dodał/a: Lola 2015-02-24 21:03:04 czytano 1077 razy
A więc, przeprowadziłam się do miasta i tak jakoś wyszło żę spotkałam ją i dziewczyny , było fajnie zaczęliśmy się przyjaźnić doszło do tego że zaczełam chodzić z z Wiktorem i przez niego ciągle się kłóciliśmy aż w końcu się z nim rozstałam i był spokój wszystko wróciło do normy pewnego dnia umówiliśmy się na "melo " przesadziłam z ilością alkoholu i wróciłam pijana do domu mama zrobił awanturę dziewczyną a później mi nie  (...)

skończona przyjaźń

Dodał/a: nikt ważny 2015-02-18 00:41:35 czytano 673 razy
codziennie po szkole z chłopakami na boisko do wieczora, telefony nie były potrzebne. Nagle coś się stało przestałas się odzywać nie wiedziałam co zrobiłam. Trafiłysmy do gimnazjum miałam 2 koleżanki z naszej wspólnej szkoły bardzo je lubiłam jednak to nie było to samo zawsze tęskniłam. W szkole byłaś dla mnie straszna miałaś tam o 2 lata starsza "przyjaciółkę" z którą śmiałas się ze mnie obrażalas mnie, to były ciężkie  (...)

przyjżń mimo kilometrów

Dodał/a: paulinka1228 2015-02-03 09:36:36 czytano 3270 razy
Są to dwie dziewczyny , urodzone w jednym mieście , wychowane na jednej dzielnicy . Można powiedziec że znaja się od małego , przyjażń od dziecka . Jedna jest starsza o rok ale dla nich to nie ma znaczenie , uważają sie za równe sobie .Od małego bawiły sie w jednej pisakownicy , razem bawiły sie w mamy z lalkami . Można powiedzieć że nie widziały świata poza sobą i było tak prze długi długi czas . Miały dużo ze sobą  (...)

Przyjacielska miłość

Dodał/a: wiki;) 2015-01-03 20:48:37 czytano 1803 razy
Piątek , wieczór, deszczowo. Siedziałam w domu , w pokoju przed komputerem , i nie miałam ochoty na nic. Mama zawołała mnie na kolację , więc zeszłam posłusznie na dół do kuchni. Miałam brata Kubę , który miał 4 lata , a tata wyjechał w delegację i już nie wrócił gdyż znalazł sobie nową partnerkę. Mama dobrze poradziła sobie z rozwodem. Po kolacji wzięłam prysznic i położyłam się spać. W sobotę planowałam wyjść z  (...)

przyjaciółki do końca życia

Dodał/a: Wiktoryyjka 2015-01-01 15:26:40 czytano 1307 razy
Były sobie 2 przyjaciółki, Kaja(15l.) i Wiktoria (16l.),znały się i przyjaźniły można powiedzieć że całe życie.Obydwie różniły się od siebie charakterami...Kaja była cicha,spokojna,małomówna,skryta w sobie i nie śmiała a Wiktoria pełna energii,gadatliwa,odważna i pewna siebie.Były dla siebie jak siostry.Kaja od zawsze miała problemy ze zdrowiem,często mdlała,miała zawroty głowy i straszne bóle głowy,pewnego razu miała (...)

Gdyby nie przyjaciel...

Dodał/a: Viktoria 2014-12-28 00:59:30 czytano 738 razy
Wszystko zaczęło się walić, groźby i wyzwiska zaczęły się nasilać. Mój prześladowca chciał zniszczyć mi życie , bo go nie kochałam ,odrzuciłam jego miłość. Po tylu miesiącach walczenie o siebie nie miałam już siły. W tedy wydawało się że śmierć jest jedyną drogą ucieczki od tego psychopaty , od kłopotów. Od dzielił mnie od przyjaciół. Zaczęłam zamykać się w sobie z nikim nie chciało mi się gadać w tedy zaczęłam dużo czytać o sposobach na (...)