Opowiadania w kategorii O przyjaźni

"O przyjaźni"

Okazało się żę to nie była przyjaźń

Dodał/a: Zakręcona we własnym świecie 2011-01-25 14:35:58 czytano 1685 razy
Od 1 klasy podstawówki przyjaźniłam się z taka Darią. I zawsze się wspierałyśmy zawsze spotykałyśmy się po lekcjach w weekendy a w wakacje codziennie jeździłyśmy na rowerach i na rolkach zawsze miałyśmy sobie dużo do opowiadania nawet gdy widziałyśmy się wczoraj. A psuło się już u nas w 6 klasie kiedy ona już zaczęła się wyzywająco ubierać malować oczy zachowywać się jak taka dorosła nastolatka.. a zawsze powtarzała że on jest jeszcze dzieckiem i nie chce szybko dorosnąć tylko powtarzała to do 5 klasy. Ona ma też drugą przyjaciółkę która w gim przepisała się (...)

Okazał sie palantem...

Dodał/a: Sylwuś. 2011-01-15 19:59:46 czytano 1704 razy
Jak można się domyślić po tytule zawiodłam się potwornie na chłopaku. Sytuacje wygląda nieco inaczej niż każdy sobie teraz wyobraża.Nie byliśmy ze sobą,nie zdradził mnie,nic z tych rzeczy.Cała ta sprawa jest nieco bardziej zawikłana,chociaż wszystko sprowadza się do jednego: Faceci kompletnie nie myślą! Oczywiście są wyjątki ,nie obrażając całej męskiej populacji,ale niektórzy.... Naprawdę szkoda gadać. Tak więc wszystko zaczęło się od tego że mój "najdroższy" przyjaciel Wojtek,znalazł sobie dziewczynę.Ucieszyłam się bo po ostatnim jego związku  (...)

Tesknie

Dodał/a: Tekla 2010-12-30 21:13:51 czytano 2263 razy
W tamtym roku na Mikołaja nasza klasa składała się na paczki które kupywała Anita,która przyjaźniła się z Zosią i Emilą. Kiedyś się przyjaźniłam z Anitą ale to inna bajka, Anita powiedziała ze ktoś jej powiedział ze Emila mowi ze Anita ukradła jakieś pieniądze, oczywiście nie wierzyłam w to że Emila mogla cos takiego powiedziec,Zosia tez w to nie wierzyła.Był chyba polski gdy dostałam jakąś karteczka byl to liscik do Zosi(nigdy nie pisałyśmy ze sb) nap czy wierze Emili czy Anicie oczywiście nap ze Emili (...)

Miłość, która przerodzila sie w przyjaaźń

Dodał/a: xyz 2010-12-30 18:54:44 czytano 1760 razy
Był październik. Justyna dostała się na pierwszy rok matematyki. Ponieważ mieszkała na wsi oznaczało to dla niej przeprowadzkę. W prawdze liceum również oddalone było od miejsca jej zamieszkania, ale mogła do niego codziennie dojeżdżać autobusem, a teraz...nowi ludzie, nowe otoczenie. Chciała coś zmienić w swoim życiu. Tylko od czego zacząć. W Poznaniu była tabula razom. Nikt nie wiedział kim jest, nikt nie wiedział, że od urodzenia choruje,że jest osobą niepełnosprawną. Oczywiście to jej nie przeszkadzało, ale mimo wszystko byli ludzie (...)

Prawdziwa przyjaciółka

Dodał/a: NatalkA;) 2010-10-24 00:00:00 czytano 3079 razy
Lubię wchodzić na jeden z portali internetowych. Na jednym z tych jestem już tam 2 lata. Pewnego razu chciałam się zabawić więc założyłam jakieś konto i postanowiłam udawać chłopaka ( na tej stronie dużo dziewczyn tak robi ) właściwie niby mojego kupla z klasy dodałam nawet jego foty. Wiem że źle zrobiłam . Kiedyś napisała na to konto jedna sympatyczna dziewczyna miała na imię Julka. Chodziłam z nią udając tego chłopaka (...)

Tylko nie to ...!

Dodał/a: katie 2010-10-12 00:00:00 czytano 4311 razy
Chciałabym żyć normalnie, ale czy bym umiała? Za bardzo rzucałam się w oczy. Nie, normalne życie by się nie sprawdziło… Wstałam około godziny 14.00 bo to był dla mnie wczesny ranek i zrobiłam swoje pierwszorzędne zajęcia. Umyłam się po długiej nocy, która była dla mnie dniem. Nie potrzebowałam dużo snu. Gdy szłam spać około 8 nad ranem, po nocy pełnej szaleństw, o 14 byłam już całkowicie wyspana. Nikt nie mógł w niczym przeszkodzić ani niczego zabronić. Mieszkałam sama i wolna. Było mi z tym dobrze. Rodzice zmarli pięć lat temu i od tego czasu mieszkam szeregowcu koło lasu. Teraz mam 18 lat. Już długo je mama nic się nie zmieniła. Odkąd mój wiek stoi w miejscu wyładniałam (...)

Koniec 12 lat znajomości przez nią !!

Dodał/a: Taka Ona 2010-10-09 00:00:00 czytano 2512 razy
To się stało niedawno. Znałam go 12 lat. Mieszkaliśmy razem w bloku ja na 6 on na 9 piętrze. Gdy miałam 4 lata wyprowadziłam się. Nie widzieliśmy się 7 lat. Wyjechałam pewnego dnia na kolonie z moja najlepsza przyjaciółką, gdy wsiadaliśmy do autokaru mam moja powiedziała patrz to Konrad i jego brat Daniel nie mogłam w to uwierzyć. Na koloniach przypomniałam mu siebie, bo mnie nie pamiętał, dowiedziałam się, że spędził większość czasu w pogotowiu opiekuńczym z bratem gdyż matka była pijaczka, a ojciec alkoholikiem. Po jakimś czasie moja przyjaciółka zaczęła chodzić z tym Konradem ja z jego bratem. Po koloniach wszystko (...)

Stracona przyjaźń

Dodał/a: lola 2010-09-15 00:00:00 czytano 5193 razy
Nigdy nie miałam w szkole przyjaciółki zawsze czułam się taka osamotniona a może, dlatego ze nie umiałam się otworzyć do ludzi? Ale zmieniło się wszystko jak były wakacje do mojej miejscowości przyjeżdżały dwie przyjaciółki zawsze na wakacje i zapoznałyśmy się później częściej widywałyśmy się bardzo się polubiłyśmy. Po wakacjach już nie widywałyśmy się tak często, bo one musiały wracać a ja musiałam wyjechać do szkoły, ale pisałyśmy do siebie na weekend jak mogłyśmy to się spotykałyśmy i milo zawsze spędzałyśmy czas i ta tęsknota bardzo nas zbliżyła. Jednak jedna z nich musiała wyjechać za granice. I zostałyśmy we dwie i wtedy już całkiem nie mogłyśmy żyć bez siebie chodź tylko mogłyśmy się widywać w weekend i rwach świątecznych oraz wakacjach. Razem przeżyłyśmy mnóstwo pięknych  (...)

Przyjaźń na zawsze

Dodał/a: Tosia 2010-08-18 00:00:00 czytano 1813 razy
Tak kolejna historia Tosi, tym razem i najlepszej koleżanki. Poznałam taką Izę dnia 17.05.09 dzięki mojej najlepsiejszej koleżance Emilce. Zżyłyśmy się i to bardzo wręcz traktowałyśmy się jak siostry. I poznałam jej prawdziwą rodzoną siostrę która była podobna do mnie i miała na imię Gosia, bardzo się wszystkie lubiłyśmy co lesze pomagałyśmy sobie a (...)

Miłość chociażby przez internet.

Dodał/a: Nikola Abradabra 2010-08-14 00:00:00 czytano 2395 razy
Był gorący lipcowy dzień. Nikola siedziała w domu. Nie wyjechała nigdzie na wakacje. Dziewczyna miała 11 lat. Miesiąc temu tata podłączył jej internet. Była szczęśliwa i ciągle odkrywała nowe stronki internetowe. W ten Lipcowy dzień postanowiła wejść na czat. Było nudno, a od przyjaciółek słyszała, że to świetny sposób na nudę. Postanowiła, że będzie pisać tylko do kolesi o nicku "  (...)