Opowiadania w kategorii Najpiękniejsza chwila życia

"Najpiękniejsza chwila życia"

Miłość która nigdy nie minie

Dodał/a: Upitamiłością0908 2013-08-22 14:23:28 czytano 2122 razy
Pomieszał mi całkiem w głowie, ponieważ zaczęły się wakacje ja byłam pewna ,że przyjdę po wakacjach do szkoły i będę w związku z Kacprem. Ale okazało się całkiem inaczej. Wszystko zaczęło się w moje urodziny, chłopaki mi składali życzenia, Daniel mi życzył dużo sex'u , wiadomo że to są żarty to się śmiałam. Ale kolega nasz zaraz powiedział ,,jak już Daniel mówi jej o sex'ie to znaczy że będzie jego''. Wiadomo jak to jest w grupce znajomych każdy rozkręca to jeszcze bardziej. Zaraz następny  (...)

Najpiękniejsza chwila w życiu

Dodał/a: malinka 2013-08-02 00:23:03 czytano 1941 razy
Cześć jestem Marina i mam 15 lat, chodzę do gimnazjum. To największa zmora w moim beznadziejnym życiu. Nie jestem ładna i szczupła jak większość dziewczyn i dlatego nikt mnie nie lubi. Moim zdaniem nie powinno się wybierać koleżeństwa po przez wygląd, ale tylko ja tak myślę. Chcę podzielić się z wami moją urzekającą historią, która na dobre odmieniła moje życie. Nie wiem od czego zacząć więc najlepiej zacznę od  (...)

Szczęśliwa Chwila

Dodał/a: Beliefdreams 2013-08-01 12:23:33 czytano 2050 razy
- Kocham Cię. - Weszła do środka, zamknęła drzwi i kierowała się w stronę swojego mieszkania. Chłopak także poszedł do domu, jednak w pewnym momencie stanął, odwrócił się i spojrzał na drzwi do jej domu. Cofnął się. Wszedł furtką od ogrodu. Rozglądnął się. Zauważył drabinę, która znajduje się koło jej okna (...)

Nowa szkoła, nowe uczucie cz.2

Dodał/a: Kiciaa 2013-07-24 14:08:15 czytano 1875 razy
Była to lekcja plastyki więc mieliśmy prawie całą wolną. Cała przerwy spędzałam na rozmowie z Kacprem. Koniec lekcji nareszcie. Poszłam na przystanek skąd miał odjeżdżać mój autobus. Wypatrywałam Kacpra na przystanku ale nie było go. Podeszła do mnie Sandra z jakąś nieznaną mi dziewczyną. Była to Ani, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Wróciłam do domu razem z nimi autobusem (...)

Nowa szkoła, nowe uczucie cz.1

Dodał/a: Kiciaa 2013-07-23 22:59:23 czytano 3257 razy
Wysiadłam z autobusu i zaczęłam grzebać w plecaku w poszukiwaniu moich słuchawek do telefonu. Czegoś brakowało mi na prawej ręce, mojej srebrnej bransoletki. W panice zaczęłam szukać jej w plecaku ale nigdzie jej nie mogłam znaleźć. Włożyłam słuchawki w uszy i szłam powolnym krokiem do domu zastanawiając się gdzie mogłam ją zostawić...? Nagle ktoś puknął mnie w plecy. Odwróciłam się a za mną stał  (...)

trzech kuzynów i ja , opowiadanie o szczęsliwych chwilach !

Dodał/a: Ala 2013-07-09 16:35:25 czytano 2110 razy
A więc tak : tak jak wcześniej pisałam Paweł był dla mnie fleją , wyśmiewałam sie z niego lecz 13 września zaczepił mnie na fejsie i napisał :) zaczepialiśmy sie tak pare dni ale w ciągu tych paru dni rozkochał mnie w sobie . Pewnego dnia źle sie czułam w szkole i nie ćwiczyłam na wf a wf mamy razem i gdy przyjechał autobus szłam przez środek boiska gdzie on stał i powiedział do mnie ,, cześć laska " ja sie odwróciłam i  (...)

Pierwsze zakochanie

Dodał/a: Milunia6 2013-06-30 20:06:22 czytano 1802 razy
Mam 14 lat przeprowadziłam się do innego miejsca po podstawówce.Po wakacjach gimnazjum strasznie się bałam ale wróćmy do historii.Przeprowadzona do innego miejsca nikogo nie znałam tylko Anie moją sąsiadkę.Pierwszy dzień szkoły inne otoczenie inni koledzy koleżanki nie było tak źle myślałam że będzie gorzej.W szkole trafiłam do klasy "c" uczyłam się dobrze nawet bardzo dobrze.Kiedyś na przerwie  (...)

So complicated (2)

Dodał/a: zuzixx 2013-06-21 14:22:33 czytano 1468 razy
Graliśmy już na 'normalne' zadania. Potem Ania nas opuściła i dokanczalsmy grę sami. Robert zadawał coraz trudniejsze zadania. Rzuciłam w niego poduszką. Zaczął mnie gilgotać. Upadłam na podłogę razem z nim. Ciężki oddech wypełniał pokoj. Pochylał sie nade mną i wpatrwał się we mnie. Zbliżył się i tknął mnie nosem. Rozchyliłam wargi a pozniej poczułam jego usta na swoich. Przerwał nam dzwonek telefonu. Odebrałam i (...)

So complicated (1)

Dodał/a: zuzixx 2013-06-21 00:10:09 czytano 1666 razy
Nnienawidziłam gdy mi tak mówiła. Serwując zaczęłam grę nie zważając na to, że jestem w drużynie z Robertem. Punkt dla nas. Uśmiechnął się. Ania podbiegła i mnie przytuliła po czym powiedziała, że chce byc ze mną w drużynie. Zgodziłam się oczywiście. Graliśmy dosc długo, a ja ciągle czułam na sobie wzrok Roberta. Potem zmieniliśmy składy i ja byłam znow z Robertem. Zosia ciągle potrąciła małą Anię, a ta zdarła sobie kolano (...)

Prawdziwe życie I

Dodał/a: DarkLady 2013-06-04 19:19:45 czytano 1617 razy
Zmęczona wędrówką pod wiatr, podwinęłam spodnie i usiadłam na jednym z kamieni przy brzegu. Byłam tak zamyślona i pochłonięta rysowaniem na piasku, że nie zauważyłam jak ktoś się do mnie przysiadł.Nieznajomy nie fatygował się nawet przedstawić. Trochę się przestraszyłam przez kilka pierwszych chwil, lecz strach szybko przepędziło uczucie zachwytu jego widokiem (...)