Opowiadania w kategorii Najpiękniejsza chwila życia

"Najpiękniejsza chwila życia"

nie sądziłam że kiedyś z nim będę...

Dodał/a: ;* 2014-06-24 17:11:42 czytano 2161 razy
hej opowiem wam moją historię. Mam 15 lat i jestem szaleńczo zakochana w pewnym chłopaku z mojej klasy. Niestety od wielu osób usłyszałam że jemu podoba się inna dziewczyna z równoległej klasy. Nie potrafiłam przyjąć tego do wiadomości. W nauce szło mi znacznie gorzej, cały czas w mojej głowie brzmiały te plotki i jego imię :(. Po jakimś czasie gdy się ustatkowałam i w nauce było lepiej, zaproszono mnie na imprezę. Nie znałam pełnej listy gości ale wiedziałam że będą tam moje przyjaciółki. Gdy weszłam tam okazało się, że zaprosiła też kilku chłopaków. Niestety w tym  (...)

Nie wiem jak przepraszać

Dodał/a: FS 2014-05-04 19:49:02 czytano 930 razy
Nie wiem jak przepraszać Za te łzy przelane za te noce nie przespane  (...)

Prawdziwa Przyjaźń

Dodał/a: Olcia XD 2014-04-19 17:43:28 czytano 1319 razy
Następnie Iza usiadła przy niej. Ale było już za późno na tłumaczenia, Ola tylko płakała nawet nie powiedziała słowa. Iza nie dawała się, przez całą drogę szeptała przyjaciółce O tym iż ona nic nie zrobiła, a co do tego nie powiedziała nic Judycie. Nadszedł czas na wysiadkę z autobusu. W domu Ola myślała ciągle o swojej kłótni z przyjaciółką, było to bowiem dla niej bardzo bolesne. Ale w końcu uświadomiła sobie, że Iza nie mogła powiedzieć Judycie... Nie wiedziała dlaczego tak myśli lecz  (...)

Mamo, Tato.... Dlaczego ?

Dodał/a: MagdaLena ♥ 2014-04-18 11:10:23 czytano 1493 razy
Mama nie była z tego zadowolona. Patrzała groźnym wzrokiem na małego chłopca, nazwanego później Mike'm. Tylko córce okazywała miłość i zadowolenie. Widziała chwilę dzieciństwa, dorastania dzieci aż zeszła [ we śnie ] do piwnicy i widziała rodziców. Mama trzymała 3 letniego chłopca a tata trzymał sznur. Zrobił pętlę a drugi koniec zaczepił o dach. Zaplotli chłopca na pętle. Udusili go.Ona widziała jego śmierć. Później [ rano ] kiedy rodziców nie było w domu zauważyła kogoś w ogrodzie (...)

Miała Go tylko polubić cz.7

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-16 17:07:31 czytano 2789 razy
Jeszcze tego samego dnia Paulina spakowała swoje rzeczy i biorąc swój samochód pojechała do domu. Oczywiście wszyscy mieli jej to za złe, bo na powrót będą musieli gnieść się w dwóch autach, jednak mimo wszystko cieszyli się, że wakacje jeszcze się nie skończyły i nie będzie już problemu z dalszym pobytem. Zero kłótni, spojrzeń i wymijania podczas śniadania, obiadu i kolacji. To był szczególny dzień dla wszystkich (...)

Przyjaciel, a miłość. Smutek i śmierć

Dodał/a: IMissYouToday 2014-04-15 16:57:27 czytano 1860 razy
Pewnego słonecznego dnia, dziewczyna zadzwoniła do swojego przyjaciela i poprosiła o spotkanie. Niestety, przyjaciel oznajmił jej, że nie mogą się spotykać, ponieważ jego koleżanka, w której jest zakochany nie życzy sobie tego. Dziewczyna była w rozpaczy. Wróciła do domu. Była to godzina 22 . Zmyła makijaż, uczesała włosy w koka, nałożyła słuchawki gdzie leciała smutna piosenka i płakała. Po tygodniu zobaczyła go idącego w jej kierunku. Była uśmiechnięta i nie zwróła uwagi na to, że ją woła (...)

Miała Go tylko polubić cz.6

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-14 19:47:49 czytano 5180 razy
Gdy spojrzała w stronę drzwi, w jej nadal ciemnym pokoju stał Rafał. Nonszalancko opierał się o ścianę patrząc na nią, a jej jakby zabrakło słów. Nie powiedziała nic. Może dlatego, że nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego dźwięku, a może dlatego, że nie zdążyła, bo Rafał podszedł do niej wolnym krokiem i musnął policzek ustami, po czym złączył ich usta w krótkim pocałunku. Magda Go odepchnęła (...)

Miała Go tylko polubić cz.5

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-12 20:24:14 czytano 2610 razy
Zszedł z niej i położył się obok również na brzuchu. Odkręcił głowę lekko w jej stronę i nadstawił policzek lekko się uśmiechając. Magda była w niebo wzięta, ale tego co zrobił nigdy by się nie spodziewała. Miłe zaskoczenie. Gdy zbliżyła usta by pocałować jego nadstawiony policzek szybkim ruchem przekręcił głowę i swoimi ustami trafiła prosto w jego usta. Złączona z Rafałem ustami w delikatnym pocałunku poczuła rumieńce na twarzy i szybko ukryła ją w koszulce, która leżała na jej dłoniach (...)

Miała Go tylko polubić cz.4

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-10 16:38:59 czytano 2525 razy
- Przesuń się mordeczko, jadę z wami, bo tam nie ma miejsca. - Powiedział Damian wsiadając do auta. Na tylnym siedzeniu były trzy miejsca. Z racji tego, że siedziała przy oknie, a Damian wsiadł przed chwilą Rafał musiał usiąść po środku. Natychmiast odkręciła głowę w stronę okna próbując uspokoić mocno bijące serce. To nie było łatwe. Po chwili poczuła czyjeś spojrzenie na sobie, więc szybkim ruchem przekręciła głowę w drugą  (...)

Miała Go tylko polubić cz.3

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-09 13:43:23 czytano 2768 razy
- Magda. - Odpowiedziała dziewczyna, jednak nie podała dłoni. Trzymała oburącz kubek z gorącą herbatą, który rozgrzewał jej dłonie. Paulina krzywo spojrzała na Magdę i usiadła na kolanach Rafała. Magdę nie wiedzieć czemu to rozzłościło patrząc na zakochaną parę jak słodko się do siebie kleją, dlatego postanowiła wyjść na dwór (...)