Opowiadania w kategorii Najpiękniejsza chwila życia

"Najpiękniejsza chwila życia"

Milosc w nieoczekiwanym momencie

Dodał/a: Aga 2015-01-06 17:35:07 czytano 1359 razy
2 minuty potem maszyna przejechala a my znowu weszlismy na nasza "droge". Milczelismy. Szlam metr przed nim i zalowalam ze najpiekniejsza chwila mojego zycia zostala przerwana. Nagle zlapal mnie. Ledwo sie obrocilam a on mnie odrazu pocalowal. Cos pieknego! Bylam najszczesliwsza na swiecie. Przez reszte trasy trzymalismy sie za rece. Czulam sie jakby kolo mnie byl anioł ( innego porownania nie umiem  (...)

Spełnione marzenie

Dodał/a: Ruda97 2015-01-05 15:28:30 czytano 1210 razy
Michał mnie przytulił. Wyglądało to dosyć śmiesznie. Wróciliśmy do jego do domu, gdzie impreza trwała w najlepsze. W kuchni natknęłam się na Filipa i Marysię, ona siedziała na blacie kuchennym, a on stał przed nią. Całowali się. Wyglądało to przesłodko. Wzięłam szybko szklankę i wyszłam. Michała znalazłam na balkonie w towarzystwie swoich licealnych kolegów. Wszyscy palili. Weszłam na balkon i powiedziałam (...)

My life,my rules cz2

Dodał/a: Kate 2014-12-25 14:20:08 czytano 960 razy
- Nie no, co wy, wcale nie czuję się jak rzecz. Co z tego, że mój kumpel boi się pożyczyć motor, ale mnie to z nim puści. I wcale nie czuję się wykorzystana, bo po prostu chcesz się przejechać jego motorem – powiedziałam robiąc kwaszoną minę, a oni wybuchli śmiechem. Szkoda tylko, ze mówiłam całkiem serio (...)

My life,my rules cz.1

Dodał/a: ღ Kate ღ 2014-11-22 20:00:42 czytano 1521 razy
- Jak tam mała ?- usłyszałam głos Darka, który właśnie mnie obią. I tak nagle otoczył mnie chaos. Tu Darek, tu Marta, chłopaki, dziewczyny, miasto, jacyś ludzie i nagle On wychodzący z kawiarni. Czułam jakby fala…chłodu we mnie uderza. Zatrzymałam się. Rozejrzałam się w wokół. - Co ja tu robię ?-szepnęłam. Bez zastanowienia zawróciłam. Poczułam tylko uderzenie, jakieś ciało,a potem świat zaczął wirować (...)

My life,my rules. Prolog.

Dodał/a: Kate 2014-11-14 14:09:37 czytano 1309 razy
Znały się od piaskownicy. Zawsze razem. To ze sobą gadały godzinami przez telefon, wygłupiały się i chodziły na podrywy. Tylko one mogły wytrzymać swoje towarzystwo 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. To sobie się zwierzały. Tak były chwile zwątpienia, kłótnie, ale to je coraz bardziej do siebie zbliżało. Teraz już ‘’ dorosłe’’ szesnastolatki są jak siostry. Nauczyciele je lubili, zawsze przygotowane i słowne. Cieszyły się (...)

Mimo złego na zawsze razem

Dodał/a: paulinka1228 2014-10-07 20:13:03 czytano 1578 razy
Jestem bardzo skromna i skryta dziewczyna ktora nie odnalazla sie w dzisiejszym swiecie , czulam sie sama , moje serce bylo wypelnione pustka , balam sie nawet swojego cienia , balam sie ludzi , otoczenia , kazdego spojrzenia na moja osobe , kazdego slowa wypowiedzianego w moja strone . Czulam ze nikt mnie nigdy nie zrozumie . Nieraz siedzialam sama zaplakana w kacie pokoju , bo nie moglam liczyc na nikogo nawet na  (...)

Szukam

Dodał/a: pomcio 2014-09-09 10:00:38 czytano 813 razy
Ja dwa lata swej młodości poświeciłem służbie w wojsku, ażeby dzieci mówiły po polsku, był to okres dosyć burzliwy dla Polski ; wprowadzenie stanu wojennego i niepewność co przyniesie przyszłość, ale trzeba było przez to przejść z podniesioną głową . Po odbyciu służby wojskowej po jakimś czasie poznałem jedną dziewczynę Marlenę, myślałem że ten pech mam już za sobą ale to dopiero początek moich problemów ; Tylko że  (...)

Co przeznaczone nie minie. Czy rzeczywiście?

Dodał/a: Gocha 2014-08-17 16:23:42 czytano 833 razy
Minęło już 10 miesięcy... A ja pamiętam to wszystko tak jakby wydarzyło się wczoraj. Tak, bohaterką tej opowieści jestem ja sama. Kończy się tak samo jak zaczyna, czyli niezliczoną ilością łez, które wylewam nawet teraz. Tylko dlaczego? Przecież mówiłeś... A nie takie rzeczy mówi człowiek, który ma zamiar uciec. Jak można pokochać kogoś, kogo się tak naprawdę nie zna? Kiedyś powiedział, że nie jest wylewny i że jest  (...)

LIST 1

Dodał/a: 3v3 2014-07-27 23:38:50 czytano 1085 razy
Poznaliśmy sie przypadkiem. Koleżeństwo w szybkim czasie przemieniło sie w przyjaźń.. Bałam sie powiedzieć, że coś sie zmienia, sama nie wiem, może myślałam, że mnie odrzucisz i zniszczę to co mamy? Ale na szczęście odważyłam sie i powiedziałam Ci całą prawdę, tak.. że Cie kocham. Mimo moich błędom i tego, że nie wierzyłeś, miałam nadzieję i liczyłam na coś więcej. I moje marzenie sie spełniło. Dziś mam Ciebie i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Chce być zawsze dla Ciebie tak bardzo (...)

Biwakowanie z Nim...

Dodał/a: SaraaxD... 2014-07-27 13:40:30 czytano 2126 razy
Pojechaliśmy po południu pod namioty. Na trzy samochody. Rozpaliliśmy małego grilla, i zaczeliśmy rozkładać namioty. Dominik chciał sam rozłożyć mój namiot, bo Jego namiot porzyczył Kasi. Zgodziłam się i wziełam się za grilla. Położyłam mięso, kiełbaski, karczek. Wszyscy rozkładali swoje namioty, a ja zajełam się grillem. Rozłożyliśmy się, zajadaliśmy kiełbaski z grilla, popijając je piwem. Na sobie miałam założony strój kompielowy (bikini) i postanowiłam popływać. Dominik źle się poczuł i został w  (...)