Opowiadania w kategorii Najpiękniejsza chwila życia

"Najpiękniejsza chwila życia"

Tajemniczy przystojniak... cz.1

Dodał/a: milusiaxdd 2015-08-29 13:23:26 czytano 1224 razy
Byłam juz przy kasie, gdy nagle jakiś człowiek zderzył mnie w ramię i pośpiesznie wyszedł. Okazało się, że coś ukradł pod swoją kurtką. Niepokoiłam się, bo miałam styczność ze złodziejem pierwszy raz w swoim życiu. Opowiedziałam historię mojej przyjaciółce, ale ona się tym nie przejmowała, tylko powiedziała że to jest śmieszne. Po zajęciach z historii, zorientowałam się, że nie mam telefonu, musiał mi wypaść jak ten  (...)

Kolacja ze śniadaniem cz.3

Dodał/a: czerwonykapturek 2015-07-24 09:23:29 czytano 1180 razy
Zgodziła się. Pożegnałam się ni wyszłam bardzo smutna. Weszłam do mojego ulubionego parku i usiadłam na ławce. Z zamyśleń wyrwał mnie dźwięk dzwonka w telefonie. Dzwonił Dawid. Mówił , że wszystko jest dobrze ,żebym się nie martwiła. A jak powiedziałam mu że o dziesiątej powinnam być w szpitalu to zaczął się śmiać. A ja wywróciłam tylko oczami. (...)

Pierwsze spotkanie

Dodał/a: AnOnImOwA 2015-07-14 01:16:37 czytano 1121 razy
Siedziałam w pociągu od 5 min. a już zaczęły mnie denerwować skrzypiące i niedomykające się drzwi... To będzie ciężka podróż – pomyślałam. W przedziale byłam z 2 dziewczynami w mniej więcej moim wieku oraz chłopakiem, wysokim, wysportowanym, niebieskookim blondynem, który całą drogę czytał książkę lub pisał z kimś na messengerze (Co wywnioskować można było ciągłych odgłosów tego cholerstwa). No cóż, jakoś sobie (...)

Kolacja ze śniadaniem cz.2

Dodał/a: czerwonykapturek 2015-07-10 22:16:16 czytano 1112 razy
Powiedziałam Przemkowi ,że może już jechać i podziękowałam za pomoc. Jednak on wolał zostać. Byłam załamana. Nigdy nie przepadałam za Adrianem , ale w obecnej sytuacji gdy jego życie jest zagrożone życzę mu jak najlepiej. Iza i Adrian w szpitalu. Pojutrze kończy nam się rezerwacja ,a oni nie wyjdą wcześniej jak za dwa tygodnie. Oszczędności mi się kończą ,nie mogę ich tu zostawić samych i nie wiem gdzie będę  (...)

Kolacja ze śniadaniem cz.1 - NOWOŚĆ !

Dodał/a: czerwonykapturek 2015-07-07 12:17:34 czytano 1805 razy
Gdy przez sen usłyszałam dzwonek telefonu ,myślałam że zabiję kogoś kto do mnie telefonował. To moja mama. Pytała mnie co robię , czy dobrze się bawię i żebym na siebie uważała. Żeby spławić mamę powiedziałam ,że właśnie mam obiad w hotelu i muszę iść zjeść. I takim oto sposobem udało mi się uniknąć tych rad żebym nigdzie sama nie wychodziła itp (...)

Chwila, która pozostanie w mojej pamięci NA ZAWSZE!

Dodał/a: Tollka123321 2015-07-06 01:16:16 czytano 1012 razy
To była noc, ciemna noc. Na niebie było widać tylko zza drzew wielki księżyc, który oświetlał ogród w którym leżeliśmy. Było cicho, komary latały i gryzły nieubłaganie. Cały czas przyglądałam się jego rysom twarzy. Miał zamknięte oczy, nogami trzymał moje kolana, tak że nie mogłam nimi poruszyć. Prawą ręką delikatnie, okruszkami palców, muskał mój brzuch i żebra. Chciałam żeby nie przestawał. Nie mogłam wytrzymać z  (...)

Miała Go tylko polubić cz.6

Dodał/a: Psychopatka. 2015-06-25 21:20:36 czytano 1540 razy
Mimo iż cały piasek przykleił się do jej ciała wysmarowanego olejkiem nie przejmowała się tym. Zawiązała stanik kąpielowy, który podczas zabawy ledwo zakrywał jej nagie piersi i usiadła na ręczniku. - O nie nie! Jesteś cała w piasku. Powinienem Ci pomóc, bo to w końcu moja wina. - Zaśmiał się Rafał. (...)

Podwójne życie(problem symbiozy tolerancji w życiu z niepełnosprawnością)

Dodał/a: aga--111 2015-05-22 17:46:47 czytano 599 razy
Patrzysz w przyszłość i wtedy wydaje ci się twoje całe dotychczasowe życie pestką. Wiesz, że to nie jest wyzwanie, z którym nie dasz sobie rady. Przyszło ci choć raz do głowy ,że twoje problemy to kropla w oceanie problemów ludzkości?Jakie człowiek w tym wieku może mieć zmartwienia?Co go trapi aż tak , że są kłótnie, depresje czy samookaleczenia (...)

Człowiek który zmienił moje życie-Rafał

Dodał/a: olipka 2015-04-05 07:52:17 czytano 1118 razy
Rafał był ode mnie starszy o 3 lata. Marzyła o nim każda dziewczyna (wysoki blondyn o niebieskich oczach). Piękny! Ale co się stało że zakochał się w takiej dziewczynie jak ja szesnastoletniej Majce?Brunetce nie dość wysokiej z dobrrgo domu która nigdy nawet piwa nie posmakowała. Gdyby nie Rafał nie zrobiłabym wielu rzeczy Tego nie wiem. Opowiem wam jak między nami zaiskrzyło. Było to w sylwestra. Pokłuciłam się z moją  (...)

Ta chwila trwa już 10 lat.

Dodał/a: Megan 2015-03-18 19:48:53 czytano 1113 razy
Poznaliśmy się w letnie sierpniowe popołudnie w parku. Rozmawiając przez telefon zerkałam w jego stronę, ponieważ czułam jego wzrok na plecach. Jak zerkałam uciekał wzrokiem i tym mnie zaintrygował, że po telefonie podeszłam do niego i zaczęliśmy rozmawiać, że zapomnieliśmy o Bożym świecie. Kiedy się rozstawaliśmy była wymiana numerami telefonów, żebyśmy mogli się spotykać dalej. Któregoś razu jak szłam do biedronki  (...)