Opowiadania w kategorii Moja miłość

"Moja miłość"

Nieszczęśliwa miłość.

Dodał/a: Kinga 2017-12-14 21:12:25 czytano 223 razy
Zaczeło się normalnie jak zwykła miłość zaczeło sie od przyjaźni. Poznaliśmy sie w szkole zupełnym przypadkiem razem na zawodach. Napisał do mnie bardzo mu sie spodobałam od razu on mi też sie spodobał od razu. Pisaliśmy mieliśmy bardzo dobry kontakt. Z przyjaźni zaczeło rozwiajać się coś wiecej. Spotykaliśmy się codziennie pisaliśmy ze sobą i stał sie dla mnie codziennością bez której nie potrafiłam zyć chciałam mieć Go cały czas przy sobie. Między nami było idealnie były kłótnie tak jak w  (...)

Kot

Dodał/a: Yoko 2017-12-01 23:48:36 czytano 117 razy
W tedy był rok 2015, miałam wygląd tomoboya ,bo to było w tedy takie modne. Tym wyglądem zainteresowałam pewnego czarnego kota tyle mogłam o nim powiedzieć po zdjęciu na fb, tak na fb tak go poznałam miał na imię Kuba i z tego co się dowiedziałam miał problem i to wielki (...)

Raczej bez happy endu

Dodał/a: bezradna94 2017-10-26 17:03:55 czytano 162 razy
Spodobał mi się pewien chłopak z mojej szkoły, chodzi do 3 klasy. Jest naprawdę uroczy, jego urok mnie po prostu powala, oczy, uśmiech ehh wszystko.. Nie potrafię wykrztusić żadnego słowa gdy koło mnie przechodzi, aż czuję jakbym miała zaraz zemdleć. Parę razy przez przypadek zderzyliśmy się ramionami, tak w sumie zakochałam się w nim bo jakoś wcześniej go nie zauważałam. Teraz widzę go codziennie pojawia się wszędzie, to chyba jedyny powód przez który szczęśliwa chodzę do szkoły lecz  (...)

Prawdziwa historia mojego życia cz.1

Dodał/a: zaskoczona 2017-08-10 22:04:39 czytano 503 razy
Zastanawialiście się w ogóle czym jest ta pieprzona miłość ?...Przecież każdy z nas ma niby przydzieloną tą swoją drugą połówkę , więc dlaczego trafiamy ciągle na nieodpowiednich ludzi w naszym życiu ? Mało razy mieliście tak , że zakochaliście się tak poważnie , tak na maxa i myśleliście , że to ten/ta na zawsze ? No nie wiem może tylko ja mam takie pieprzone szczęście . Nie chce pisać tutaj tylko o tym jakie to chore uczucie . Chce (...)

Strach przed utratą.

Dodał/a: Elzabeth 2017-07-13 22:28:59 czytano 491 razy
Wysoki blondyn o niebieskich oczach. Dlaczego On? Czemu mnie to spotkało... Niby wszystko w porządku, ale jednak nie zwraca na mnie uwagi (...)

Świt za moim oknem - WPROWADZENIE

Dodał/a: Elenika 2017-06-21 16:33:28 czytano 311 razy
Weronika to dziewczyna, której niezbyt poszczęściło się w życiu. Nigdy nie poznała matki, bo ta porzuciła ją tuż po porodzie. Przez następne pięc lat zajmował się nią ojciec alkoholik, który obwiniał ją już jako małe dziecko o swój nałóg. Po tych pięciu latach niby rodzicielstwa zamieszkała z babcią, która niebawem też odeszła. Teraz mieszka z bezdzietnym wujostwem. W ich domu role są oczywiste : niewydarzony Wuj piję pod sklepem z  (...)

Pierwszy wschód słońca

Dodał/a: Elena 2017-06-21 02:37:35 czytano 348 razy
Weronika to 17 letnia dziewczyna, której życie nigdy nie było zbytnio kolorowe. Nie poznała swojej matki, a ojciec był alkoholikiem i tyranem by po pięciu latach "rodzicielstwa" osierocić swoją córkę. Na chwilę zamieszkała z babcią na wsi, ale ona rownież szybko odeszła. Teraz mieszka z wujostwem. ONi nie mają dzieci, a całe dnie spędzają poza domem pijąc pod sklepami. Wera nie ma też szczęścia do znajomych. W swojej grupie (...)

ONIEŚMIELASZ MNIE cz.1

Dodał/a: lipsstyle 2017-06-19 21:50:23 czytano 370 razy
Wszystko zaczęło się od przeprowadzki do nowego miasta. A właściwie od nowej szkoły. Jeszcze dokładniej od pierwszego dnia w niej. Ale od początku... Przeprowadziłam się do bardzo gwarnego i dużego miasta, ale znałam je już wcześniej bo często przyjeżdżałam tam do mojej rodziny. Przeprowadziłam się z powodu oferty pracy dla mojego taty. Jest on lekarzem. Przeprowadziliśmy się do całkiem ładnego domu, jaki  (...)

Miłość nie zna granic

Dodał/a: Malinka ❤ 2017-05-29 22:29:08 czytano 476 razy
Siedemnastoletnia dziewczyna związała się z 35 letnim facetem ich związek układał się bardzo szczęśliwie, Tomek bardzo dbał o Sandrę i nigdy by nie pozwolił by coś się jej stało. Dziewczyna bardzo kochała go i dla tego była zazdrosna na każdym kroku, gdy rozmawiał z innymi dziewczynami, nie mogła wytrzymać, miała fochy. Tomka bardzo to wkurzało ale dziewczynie chodziło o to by sprawdzić jak bardzo mu na niej zależy, ale on o tym (...)

Z mojego życia wzięte

Dodał/a: Nikt ważny 2017-05-25 21:49:12 czytano 254 razy
Gdy się zorientowala skasowała aska, (nadal nie wiem czy dlatego ze zadawałem tyle pytań czy po prostu nie bylem interesujący chociaż nie jestem jakimś nerdem,kujonem, brzydalem czy dresem, tylko troche nieśmiały ale to dluzsza historia). Zacząłem później pisać z nia na Messengerze. Pisaliśmy często z tego co pamiętam prawie każdego dnia. Cieszyłem się z każdego dnia, chociaż nadal nie miałem odwagi  (...)