Opowiadania w kategorii Moja miłość

"Moja miłość"

Tylko ja i drużyna

Dodał/a: Zuza123 2016-03-16 17:09:29 czytano 486 razy
Wyglądam jak typową nastolatka mam błąd włosy oraz błękitne oczy co przyciąga chłopaków sama się o tym przekonałam . Był to piątek ostatni dzień szkoły na ostatniej lekcji miałam WF , ale niećwiczyłam bo po prostu mi się nie chciało . Więc siedzialam z moja kumpela na ławce i ogladalismy mecz potem poszlismy na balkon żeby lepiej widzieć a że kibicowałam drużynie czerwonej to gdy szczelili gola cieszyła się tak jakbym  (...)

Fabian, ty debilu! część 6

Dodał/a: Roxi 2016-03-14 21:02:46 czytano 398 razy
Obudziłam się wcześnie rano. Nawet nie pamiętam kiedy odpłynęłam. Usiłowałam wstać, lecz ktoś przez całą noc najwyraźniej trzymał mnie w niedźwiedzim uścisku. Odwróciłam się i zobaczyłam śpiącego Fabiana. Wyglądał tak słodko. Ale zaraz... CO ON TU ROBI?! Przecież doskonale wie, że wczoraj Kamil wyznał mi miłość. Byłam wściekła, lecz po chwili przypomniałam sobie jego wczorajsze słowa. Powidział to, ponieważ był  (...)

Fabian, ty debilu! część 5

Dodał/a: Roxi 2016-03-12 16:34:16 czytano 378 razy
Fabian jednak nie przestawał. Z płaczem wybiegłam z pokoju, lecz nie ubiegłam za daleko, bo po kilkunastu krokach poczułam, że ktoś z siłą chwyta mnie za nadgarstek. Odwróciłam się. Przez załzawione oczy dostrzegłam Fabiana. Jego spojrzenie nadal było pełne nienawiści. Bałam się go. Po raz pierwszy w życiu się go bałam! Usiłowałam wyrwać rękę z jego uścisku, lecz on mi na to nie pozwolił. (...)

Fabian, ty debilu! część 4

Dodał/a: Roxi 2016-03-10 15:38:11 czytano 373 razy
Gwałtownie zerwał się na równe nogi i szybko podszedł do mnie. Wystraszyłam się, gdy chwycił mnie w talii i położył na łóżku. To było DZIWNE?! - Nie mogę się z tym dłużej ukrywać... - pauza na oddech - ...od dawna mi się podobasz. Myślę o tobie o każdej porze dnia i nocy. Roxi... Jestem w stanie zmienić całe moje życie, żebyś tylko była szczęśliwa! - czyli marzenia się jednak spełniają?! Jestem najszczęślieszą dziewczyną na świecie!!! (...)

Fabian, ty debilu! część 3

Dodał/a: Roxi 2016-03-08 23:53:43 czytano 378 razy
- Yyy cześć - powiedziałam zakłopotana - No... Żeczywiście dawno się nie widzieliśmy - puścił mi oczko - Wiesz... Jestem bardzo miłosierny, więc pozwala ci wybrać łóżko, no chyba że... - Chyba że co? - Chyba że jedno nam wystarczy - Jaki ty dowcipny jesteś - oczywiście burak znów mnie odwiedził (...)

Fabian, ty debilu! część 2

Dodał/a: Roxi 2016-03-08 18:38:12 czytano 444 razy
Po chwili usłyszała niski głos nauczycielki matematyki. Na sam jego ton ciarki przeszły moje ciało. - Dziewczęta! Przykro mi, ale nie ma już pokoju czteroosobowego. - uśmiech momentalnie zszedł mi z twarzy. - Wy trzy - wskazała palcem na Partycję, Nikolę i Kaśkę - śpicie w pokoju numer 15, a pani - jej palec wskazywał teraz na mnie - ma przydzielony pokój z pewnym młodym  (...)

Fabian, ty debilu! część 1

Dodał/a: Roxi 2016-03-07 22:54:57 czytano 490 razy
Wybraliśmy się całą ekipą pod namioty. Ja, Patrycja, Fabian i nasz kochany Bad-boy Kamil. Pati oczywiście nie mogła sobie odpuścić wycieczki w krzaki w celu poszukiwania malinek. Było już dość ciemno, więc miałam swoje obawy, ale ona powiedziała, że nie odejdzie daleko. Ja z chłopcami zajęłam się rozwijaniem namiotów. Oczywiście nie obyło się bez wygłupów że strony Fabiana. Ten człowiek zawsze potrafił mnie doprowadzić do (...)

Fabian, ty debilu!

Dodał/a: Roxi 2016-03-06 23:18:04 czytano 476 razy
- Patryk - Mój KOCHANY starszy braciszek. (mam nadzieję, że czujecie ten sarkazm) Zawsze jest w stanie zniszczyć wszystko, co udaje mi się poskładać do kupy, ale z drugiej strony... Nie wiem jak bym sobie bez niego poradziła. - Patrycja - Moja BFF. Nieśmiała, skryta w sobie, zupełne przeciwieństwo mnie, ale i tak ją kocham. Zawsze jest, była i będzie dla mnie oparciem (...)

Moje nowe życie PRZEDSTAWIENIE BOHATERÓW

Dodał/a: KLUSKA23 2016-03-05 16:17:46 czytano 309 razy
Alison WICHURA Webster - główna bohaterka. Na pozór zwykła nastolatka a jednak ma sekret. Bierze udział w nielegalnych wyścigach na motorach.Jej rodzice się rozwiedli, ona zamieszkała z ojcem który po trzech latach umarł na raka, natomiast jej brat mieszka z matką.Jest królową w wyścigach i ani razu nie przegrała ale i nie ma też zamiaru tego zrobić.Nie wie że jej brat tak samo jak ona bierze udział w nielegalnych  (...)

Zakręcony Świat Julii. Rozdział 13

Dodał/a: Julia 2016-02-25 20:03:16 czytano 323 razy
W wigilijny poranek wstałam w dobrym humorze. Po śniadaniu śpiewaliśmy kolędy z Ania i Tomkiem. Wigilia miała być o 17 więc o 15 mieliśmy być u Beaty i Mariusza. Później z Ania pojechałysmy do fryzjera a Tomasz pakował prezenty i rzeczy do swojego auta. Gdy wróciliśmy do domu to ubrałysmy się i w podróż na święta. Po dotarciu byli wszyscy ubrani i i przyszykowani wtedy Beata i Mariusz powiedzieli słowa. Wczoraj  (...)