Opowiadania w kategorii Moja miłość

"Moja miłość"

Patrycja i Sebastian xd Cześć 2

Dodał/a: Patti xd 2012-11-13 09:25:51 czytano 2532 razy
Dziś jest ten dzień. Wstałam o 6. 30 przyszło mi to z trudem. Ale musiałam. Wzięłam wszytskie potrzebne rzeczy i poszłam do łazienki. Poranna toaleta, szybki prysznic. Założyłam rajstopy, sukienkę, letkki makijaż i rozpuszczone włosy xd Nie przeszkadzamy kmi włosy bo mam do półowy pleców i proste z natury xd Założyłam białe kokardki na uszy żeby pasowały mi do sukienki. Założyłam czarne szpile żeby pasowały mi włosów i czarną torebkę w kształcie kokardy xd Ok byłam gotowa Zeszłam na dół Tam zastałam mamę, tate (...)

Wakacyjna miłości cz.1

Dodał/a: Sara Cooky 2012-11-12 09:39:48 czytano 1722 razy
Hej nazywam się Sara mam 16 lat. Moją najlepszą przyjaciółką jest Paulina. Pewnego dnia na wakacjach właściwie na końcu wakacji poszłyśmy na basen i poznałyśmy dwóch chłopaków. Konrada i Mateusza. Jak tylko zobaczyłam Konrada serce mi staneło. Był boski. Miał długie włosy był brunetem. Odrazu mi się spodobał. Powiedziałam o tym Pulinie i ona jak na złość chciała mu o tym powiedzieć. Ale ja miałam na nią chaka bo jej spodobał się Mateusz,więc powiedziałam że jak ona powie (...)

Fałszywa przyjaźń

Dodał/a: Załamana.... 2012-11-10 09:36:39 czytano 1457 razy
Znałam go jakieś dwa miesiące a byłam w nim zakochana po uszy,tylko bałam się mu to powiedzieć... To było na wakacjach w miejscowości do której kiedyś się przeprowadzę... Mogłam godzinami patrzeć na jego zielone oczy. Po prostu ideał jak dla mnie. Wszyscy znajomi dokuczali nam głupimi tekstami że pasujemy do siebie itp. Lecz on tylko się patrzył i uśmiechał, czasem puścił do mnie oczko i tyle. Ale myślałam, że z czasem może do mnie coś poczuje. I tak minęły wakacje, płakałam (...)

Patrycja i Sebastian Cześć 1

Dodał/a: Patti xd 2012-11-09 16:08:35 czytano 2438 razy
Wsiadłam na deskę i pojechałam do domu. Nikogo nie było w domu. To dobrze bo zaraz któreś by chciało że bym pojechała do lekarza bo może się coś wdać. Poszłam do łazienki i odmyłam wodą utlenioną ranę nałożyłam plaster i zeszłam na dół po to żeby się tylko na pić i wychodze. Wziełam deskę i pojechałam do galerii. Droga zajęła mi z jakieś 25 minut Kupiłam sobie kilka fajnych bluzek, spodni, butów i torbę A teraz idę do elagenckiego sklepu po jakoś sukienkę na rozpoczecie roku  (...)

Znaleść szczęście

Dodał/a: Słoneczko 2012-11-09 16:08:23 czytano 2275 razy
Zaczoł się rok szkolny 1 klasa gimnazjum. On tylko jak ją ujrzał zakochał się, wstydził się zagadać, bał się jej reakcji .! Kochał ją ale bał się to wyznać. Minęło pół roku on dalej ją kochał. Zdecydował że wyzna jej to, bał się ale dał rade. Pierw zagadał potem dopiero wyznał że ona mu się podoba i że chce z nią być. Dziewczyna nie wiedziała co ma robić ? Ale spróbowała. Na początku go nie kochała bała się że go zrani. Dopiero po pewnym czasie poznała go jaki jest naprawdę (...)

Bezsensu

Dodał/a: martwadusza . 2012-11-07 10:28:04 czytano 1347 razy
Wszystko zaczęło się około trzy lata temu, pierwsza gimnazjum. Jak na te lata bardzo popularnym portalem spolecznosciowym była nasza klasa. Dostałam zaproszenie od chłopaka, nie znalam go dobrze. Wiedziałam tylko ze chodzi do mojego gimnazjum, mimo to przyjęłam go do znajomych. Po jakimś czasie wysłałam mu zaproszenie do nktalka. Nie spodziewałam się ze odpowie na to wiadomością. Mijalay dni, nadeszły dni wakacji. A my rozkrecalismy się, wiadomości do (...)

Miłość nastolatków

Dodał/a: Naat 2012-11-06 10:08:59 czytano 3914 razy
Byłoby wszystko w porządku gdyby nie był to wtorek, ich nieszczęśliwy dzień, zawsze we wtorek musieli się o coś pokłócić albo była to zazdrość albo coś innego. Tak więc Wiktoria zadzwoniła do niego wieczorem i usłyszała głos jakiejś dziewczyny... Pomyślała, że ją oszukał, ponieważ powiedział, że jedzie do kolegi. Długo zastanawiała się co ma o tym myśleć, aż w końcu weszła na jego fecbook'a i przeczytała rozmowę z jakąś dziewczyną ( pusta blondynka ), (...)

Nieznajomy

Dodał/a: Klaudia 2012-11-03 11:01:34 czytano 1906 razy
To było rok temu gdy poszłam na dwór z koleżanką Angeliką to spotkałam kolegę Patryka i był z nim taki jeden ziom kojarzyłam go tylko z widzenia. Później normalnie byliśmy na dworze "RAZEM" mi się spodobał ten którego tak za bardzo nie znałam tak jest do dziś. Byliśmy na dworze to Kamil bo tak ma na imię to zaczoł mnie zaczepiać czyli łapać, bić delikatnie smyczą i takie tam.Wieczorem poszłam do domu jak każdy było to jakoś 21.10. Poszłam do pokoju i włączyłam laptopa i włączyłam (...)

Opowiem wam historię ...

Dodał/a: Mardżi 2012-11-03 11:01:18 czytano 1719 razy
W wrześniu poszłam do 1 klasy gimnazjum. Dostałam się do klasy z moimi kumpelami Kasią i Agnieszką. Kasi się już pierwszego dnia spodobał chłopak z 3 klasy. Mi także z 3, ale nie ten sam co Kasi. Dowiedziałyśmy się, że ten chłopak co mi się podoba ma na imię Artur. Nie umiałyśmy się dowiedzieć jak się nazywa chłopak, który się podoba Kasi. Dowiedziałyśmy się jak nazywają się jego wszyscy koledzy, ale jego nie umiałyśmy się dowiedzieć. Miałyśmy podejrzenie, ale nie sądziłyśmy, że to brat kolegi z naszej klasy (...)