Opowiadania w kategorii Moja miłość

"Moja miłość"

Nieznajomi znajomi

Dodał/a: Nasha 2015-06-27 18:38:56 czytano 6836 razy
Marcina poznałam poprzez mojego kolegę Dawida. Dawida znam od urodzenia, od trzech lat chodzimy razem do gimnazjum. Marcina znałam tylko z widzenia, jest rok starszy ode mnie. Pewnego dnia Marcin skontaktowal się ze mną przez instagrama, spytał się co u mnie i rozmowa potoczyła się dość szybko. Zdziwiłam się, skąd mnie znał, lecz szybko dowiedziałam się, ze rozmawiał ostatnio z Dawidem o różnych (...)

Nasza MIŁOŚĆ :) Kamil i Michał

Dodał/a: Ola Oliwia 2015-06-20 10:02:15 czytano 680 razy
Był piękny, słoneczny dzień kiedy szłam do szkoły i spotkałam moją przyjaciółkę Oliwie. Zapytała mnie w kim się kocham. Odpowiedziałam, że w Kamilu i spytałam się oto samo. A Oliwia odpowiedziała, że w Michale a mówią na niego (Misiek). Powiedziałam jej, że jemu to powiem.A Oliwia powiedziała, że powie to Kamilowi i zaczeła się kłótnia. Obie pobiegłyśmy im powiedzieć dopóki lekcje się nie zaczeły. Nagle zadzwonił dzwonek ale  (...)

WIERSZYKI DLA KARZDEJ KOBIETY

Dodał/a: ERYK 2015-06-15 19:30:23 czytano 750 razy
Ja po prostu kocham Cię!Ty i ja ,nasze myśli ,serca ,splecione dłonie,twarz przy twarzy ,twe usta czerwone ,me oczy wpatrzone w twoje . Jesteś tak blisko ,taka prawdziwa ,realna ,zarazem taka daleka i nie osiągalna. Marzenie ,pragnienie ,zmysłu miłości westchnienie ,czy się pojawisz ,czy znajdziesz ,czy tak mnie dręczyć będziesz nieustannie (...)

zatrzymać czas

Dodał/a: młoda 2015-06-14 14:03:43 czytano 651 razy
i tylko olek do nas przychodził i nam dokuczał raz się na niego wydarłam bo mnie zdenerwował , wtedy on mnie przytulił i przeprosił poczułam wtedy takie ciepło chciałam żeby się ta chwila nigdy nie skończyła ale durny dzwonek na lekcje . Przez następne dni przytulalismy się na powitanie wtedy jak nasz nikt nie widział jego koledzy nazywali mnie jego lalą nie podobalo mi sie to . Az do piatku kiedy chcialam wlasnie usiąsdz tam na  (...)

Miejsce spotkan

Dodał/a: MiloscKreskiWarta 2015-06-04 17:52:54 czytano 497 razy
Dnia 01.06.2012r poznalam na placu zabaw Przemka wysokiego blondyna o niebieskich oczach. Przyjechal na plac zabaw swoim motorem. Wiem ze to glupie ze na placu zabaw ale tam spotykam sie ze swoja paczka. Wracajac do Przemka, byl on w 3 klasie gimnazjum ja bylam wtedy w 1 klasie gim. Gdy przyjechal tak na ten plac zabaw nie znalam go wogle. Siedzialam z kolezankami na lawce gadalismy o nim chyba to uslyszal bo podszedl (...)

Mój K

Dodał/a: kwiatowa_98 2015-05-31 11:45:16 czytano 565 razy
Siedzieliśmy kilka minut, ale nadal nikt się nie odzywał. Co jakiś czas spoglądaliśmy sobie tylko w oczy. Nie wiedziałam o czym mam z nim rozmawiać i on chyba nie wiedział co ma powiedzieć, ale w końcu przerwał ciszę. Zaczęliśmy rozmawiać, śmiać się... Serce biło mi tak mocno, że bałam się, że to usłyszy. Wiem, że pewnie będziecie to uważać za banał i będziecie myśleć, że to nie prawda. Ale naprawdę nigdy serce mi tak nie  (...)

Osiem miesięcy i kilka dni

Dodał/a: Inferno 2015-05-30 08:44:21 czytano 511 razy
Dnia dwudziestego trzeciego miesiąca dziewiątego, Poznałem kogoś wspaniałego, Była piękna, zjawiskowa, Trochę nieśmiała, zjawiskowa, Cudowne włosy, kasztanowe, Oczy duże, bursztynowe, Delikatny uśmiech z nutką tajemnicy, W jej spojrzeniu zatracić się można bez granicy (...)

To ja zacznę pierwsza

Dodał/a: Całuśna 2015-05-30 00:22:50 czytano 1188 razy
Nagle zawołała mnie nasza instruktorka i musiałam opuścić to mile towarzystwo. Aż do końca festiwalu myślałam nad Marcelem nie mogłam o nim zapomnieć. Kiedy zobaczyłam że jest grupa je poczęstunek i szykuje się do wyjazdu poczułam że mogę go stracić . Łza spłynęła mi po policzku nie mogłam dopuścić żeby to się tak skończyło. Podałam Sabinie kurtkę i torebkę i zrobiłam krok w jego stronę , czułam jakby serce miało mi  (...)

Pech?

Dodał/a: kwiatowa_98 2015-05-21 19:16:35 czytano 804 razy
Na początku pierwszej klasy liceum związałam się z kolegą ze starej klasy gimnazjalnej z D. Kilka miesięcy spotkań, rozmów i oczywiście całusów. Zerwał ze mną przez Facebook. D nie potrafił powiedzieć mi tego w twarz. Teraz mija kolejny miesiąc samotności, ale jakoś się trzymam. Mimo, że bardzo go kochałam teraz jestem znowu szczęśliwie zakochana z wzajemnością. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to także dawny kolega z  (...)

To on..

Dodał/a: Pyśka- 2015-05-07 11:35:38 czytano 519 razy
Pażdziernikowy dzień...ona brunetka brązowe, oczy, niska....on ciemny blondyn, niebieskie oczy,wysoki. Zapowiadał się jak zwykły dzień przyjechali na zawody...wtedy się jeszcze nie znali. Chodziła ciągle i kibicowała swoim rówieśnikom. Stała przy taśmie startowej. Nagle taśma pękła podbiegła by ją zawiązać i nagle pojawiła się też on. Jej serce zaczeło bić mocniej i poczuła motylki w brzuchu. Uwodził ją wzrokiem...zrobiło jej się gorąco  (...)