Moja historia

"Moja historia"

Szkolna cicha miłość

Dodał/a: króliczek457 2017-02-19 19:13:19 czytano 2 razy
Jest także chłopak o blond włosach i niebieskich oczach. Jego uśmiech jest cudowny, nie da mu się oprzeć. Oboje tak nie śmiali i zamknięci w swoich myślach. Każdego dnia razem stali i czekali na ten pieprzony autobus który miał ich zabrać do szkoły. Każdego dnia byli skazani na widzenie się przez 8 godzin, ale i tak jakoś specjalnie im to nie przeszkadzało. Każdy dzień jak co dzień przechodzili obok Siebie nie zwracali na (...)

Zrozumieć...

Dodał/a: Tajemnica 2017-02-13 18:20:52 czytano 26 razy
Jak to jest... Mieć rodzinę, zonę, dzieci,a na dodatek kochankę.... Kłamać co dziennie mówiąc że kocha, a później widzieć te same słowa wysłane do kogoś innego. Powodów może być tysiąc, ale i tak zazwyczaj kierujemy się tylko jednym rozwiązaniem. Co powinna zrobić córka, która znalazła wiadomości swojego Ojca do innej kobiety?? Podążyć spokojem i opanowaniem tak jak ma to zwyczaju, czy może dać się ponieść emocjom i  (...)

Prawdziwe słowa

Dodał/a: xxx 2017-02-06 08:01:38 czytano 50 razy
To nie prawda że mi nigdy nie wystarczałaś po prostu ja byłem niedojrzałym głupkiem który przez to wszytko zaprzepaścił największą miłość w życiu i uwierz mi że ja cierpię z tego powodu jeszcze bardziej niż Ty w tym wszystkim, bo nie dość że wiem jak Cie skrzywdziłem to wiem że nigdy tego nie naprawię a kochać będę Ci zawsze. I dla mnie jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie ale najpiękniejszej kobiecie na świecie nie  (...)

W wieku 15 lat zostałam zgwałcona przez mojego 25 letniego wuefiste

Dodał/a: Julia 2017-01-08 01:49:35 czytano 729 razy
Chciałabym się z wami podzielić moją historią z dnia 21.12.2016r. Nie piszcie, że to wymyślone, bo to zdarzyło się naprawdę. Trudno mi o tym pisać, ale muszę się komuś wyżalić ;/.. A więc, jestem w 2 kl gim. Na początku roku szkolnego doszedł do nas młody, przystojny 25 letni wuefista.. Przez pierwsze 3 tygodnie wydawał się fajny, miły..ale do czasu.. na każdym wuefie patrzał na mnie, mierzył od góry do dołu, wstawiał mi dobre oceny za (...)

jak go poznalam

Dodał/a: patka22 2017-01-03 18:57:31 czytano 65 razy
spotkalismy się... czułam sie przy nim jak bym go znała całe życie... juz po jednej randce zostaliśmy parą.. mówiliśmy,że to przeznaczenie,że po takim czasie znalazlam go na FB ;) nikt nam nie mogł uwierzyć jak im to opowiadalismy,ze po takime czasie się odnaleźliśmy..potem każdy dzien,tydzien, miesiąc byl dla mnie wyjątkowy.. przy nikim sie tak nie czułam jak własnie przy nim.. czułam,ze to ten jedyny... moj na całe życie (...)

Skończona przyjaźń

Dodał/a: nieznajomy 2017-01-02 17:13:19 czytano 41 razy
Miałam kiedyś przyjacołke i przyjaciela , poznaliśmy sie w przedszkolu . Pamiętam z poczàtku jej nie polubiłam a az przez 7 lat byłyśmy nierozłoczne , go tez poznalam w przedszkolu z poczatku nawet niezwrocilam na niego uwagi a potem zostalśmy najlepszymi przyjaciółmi . Teraz jestem w 3 gimnazjum i mijam sie z nimi na korytazu a on niepowie nawet czesc ona powie . Nie mają pojecia jak to boli, bardzo a te cała przyjazn zniszczyly 2  (...)

Sen

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 15:56:40 czytano 46 razy
A jednak. Często irracjonalnie mylą moje imię i zamiast Borys mówią do mnie Igor. Zawsze to poprawiam z uśmiechem i zastanawiam się jak to leci żeby tak mylić. Borys – Igor? Jakaś tam logika w tym jest. Na zasadzie – ma jakieś ruskie imię. Ale to Jezus, więc go nie poprawiam bo on się nie myli. Pewnie po prostu tak naprawdę jestem Igorem i część ludzi, mająca jakiś lepszy kontakt z absolutem o tym wiedziała. I tak się do mnie  (...)

Smoki w plomieniach

Dodał/a: biala konwalia 2016-12-13 13:14:56 czytano 39 razy
No właśnie, potrafił mącić, ale nie był dobry w odkręcaniu swoich zawiłych spraw, za to ona, Lonka, nie zawsze była w stanie mu ze wszystkim pomóc, choćby nie wiadomo jak się starała! Dlatego właśnie 3 lata temu kiedy ‘rodzina’ Artura się rozpadła... Lonka musiała przywrócić Artura do życia i zrobiła to! Rzuciła dla niego pracę w Lake District National Park i zrezygnowała z życia w górzystej krainie jezior, i z domku nieopodal 7  (...)

Najbliżsi są najdalsi

Dodał/a: Emilia 2016-12-11 21:02:01 czytano 120 razy
A więc może zacznę od początku. Roberta poznałam nie mając jeszcze 18 lat. Pamiętam to jak dziś - skwar, upalny letni dzień. Przyjaciółka zaprosiła mnie do siebie, on pracował u jej ojca w zakładzie. Tak się złożyło, że nie dało rady wejść przez główne wejście, dlatego koleżanka pokierowała mnie do wejścia bocznego. Wówczas moim oczom ukazał się On, nieziemsko przystojny, pełny sił Robert. Zakochałam się w nim od  (...)

Tęsknota

Dodał/a: Amadea 2016-12-11 15:29:12 czytano 99 razy
Będąc na fb stawilam ogloszenie że szukam chłopaka. Po paru minutach pewien chlopak napisał że mam do niego napisać i nawet wysłał mi zaproszenie do znajomych. Zaczelam wiec pisać i pisalismy o sobie i tak jakoś pozniej ze sobą nie pisalismy. Zapomnialam o nim. Szukalam wiec dalej swojej milosci. Jednego dnia pojechalam z księdzem i z moimi znajomimi na spotkanie modlitewne w kościele. Siadlam w ławkę z koleżanką ne  (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia