Opowiadania w kategorii Moja historia

"Moja historia"

Jest nadzieja.

Dodał/a: angie 2019-08-07 23:45:46 czytano 8 razy
Życie przynosi nieoczekiwane zwroty. Nikt nigdy nie wie, który etap będzie jego ostatnim. Jeszcze parę lat temu, ta smutna, z ciemnymi blond włosami dziewczyna modliła się o skrócenie jej cierpień. Była przekonana, że stoi w kolejce do śmierci, od środka dawno martwa. Nic się nie układało. Problemy rodzinne tak bardzo dotknęły jej serca, że stało się czarne, a ona powoli zaczynała gasnąć, przez co traciła też przyjaciół i znajomych, nie potrafiła już  (...)

Życie, którego nienawidzę.

Dodał/a: Arioch 2019-04-13 19:18:36 czytano 357 razy
Od tamtej pory minęło już kilka lat. Lecz jego problemy dalej nie minęły… Z dnia na dzień jego stan psychiczny pogarsza się… wciąż okalecza się i myśli jak popełnić samobójstwo. Wiele osób z rodziny mówiło mu że jest egoistą i nieudacznikiem. Lecz nikt z nich nie wie o tym, że chłopak ciągnie to marne życie tylko ze względu na jego rodzinę oraz znajomych którzy nie poradziliby sobie bez niego. Stara się pomóc każdemu a wielu z nich tego nie docenia (...)

Jak nastolatka zaszła w ciążę.

Dodał/a: Kwiatek 2018-08-05 14:00:29 czytano 1370 razy
Witam. Aktualnie jestem 20 letnią kobietą. Szczęśliwą, zadowoloną z życia. Ale nie zawsze tak było... 4 lata temu ( jako 16-letnia dziewczyna) zaszłam w ciążę. Ale nie z własnej woli. Mój ojczym mnie molestował. Zaczęło się niewinnie. Raz klapną mnie w tyłek i tyle. Ale potem, gdzy moja mama była w pracy miałam przerąbane. Całował mnie po calym ciele. Ja płakałam, wyrtwałam się, ale jego to nie obchodziło. Pewnego dnia zmusił mnie  (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 25

Dodał/a: Maszka 2018-02-04 22:00:35 czytano 694 razy
Po tamtym dniu, nasza znajomość już nie była taka sama. Każdego dnia czułem niepewność przed tym co będzie następnego. Przez cały następny tydzień, widzieliśmy się z Kamilą tylko raz, krótko w biegu, wymieniając tylko kilka zdań, płakała twierdziła, że każdy coś od niej chce, że nie ma czasu dla siebie, czułem ból w okolicy serca widząc jej łzy. Poprosiła mnie żebym zawiózł ją do dziadka. Tak zrobiłem i wróciłem do domu bijąc się z własnymi myślami. W piątek byliśmy w centrum handlowym (...)

Trener- uczennica

Dodał/a: Najpiękniejsza 2018-01-06 20:47:06 czytano 1075 razy
No więc tak szesnastolatka lubiąca sztuki walki. Zaczęła spełniać swoje marzenia. W szkole, w 1 gimnazjum miała nauczyciela, który bardzo ją polubił, od pierwszego spotkania na lekcji. Uczył ją Religii, a potem biologii. Zawsze super się dogadywali. Czasem do niego pisała. Zawsze poprawił jej humor, a jej osoba sprawiała, że u nauczyciela pojawial się uśmiech. Od 2 lat ją prosił,żeby zaczęła chodzić na treningi, obiecała mu że zacznie w 3 klasie. I tak zrobiła. Nauczyciel, kierował się do niej  (...)

Kto się czubi ten się lubi 24

Dodał/a: Maszka 2017-12-29 13:25:48 czytano 349 razy
Wydaje się że w naszej znajomości będzie dobrze, wręcz bardzo dobrze, rzeczywistość była jednak inna . Po ostatnim wydarzeniu 5 kolejnych dni było wspaniałych. Dużo sexu, uczuć, każde rozstanie, już smutek i wszystko do momentu kiedy mieliśmy jechać odebrać kilka rzeczy Kamili, od jej byłego faceta Wojtka. Mieszkał w miejscowości.... nazwijmy ją M. Tak więc pojechaliśmy do M aby zabrać te rzeczy otworzyła nam jego matka i z dość przyjaznym nastawieniem, porozmawiała z nami. Zabraliśmy wszystko (...)

Kto się czubi ten się lubi 23

Dodał/a: Maszka 2017-12-18 03:30:58 czytano 322 razy
Otwieram oczy, w moich uszach rozlega się dźwięk rozmów z za ściany... Zerkam obok, Kamila jeszcze słodko śpi. Zszedłem na dół zrobiłem kilka kanapek i dwa kubki świeżej kawy. Wróciłem z tym wszystkim do łóżka zamykając za sobą drzwi od pokoju na klucz. W tem zobaczyłem że królewna budzi się że snu i uroczo przeciąga. Uśmiechnęła się na mój widok i podziękowała za wspaniałe śniadanie które znalazło się między nami na łóżku. Już prawie kończyliśmy gdy nagle ktoś próbował  (...)

Kto się czubi ten się lubi 22

Dodał/a: Maszka 2017-12-17 03:22:48 czytano 301 razy
Piątek 13 października, skończyłem pracę o 22:00 i po drodze do domu zabrałem Kamilę z miasta bo ten akurat weekend mieliśmy spędzić razem. Tak więc dowiedziałem się że jest u przyjaciółki Wiktorii, razem z sąsiadką z którą pracuję, pojechaliśmy po Milę. Miałem podjechać pod starą szkołę i zadzwonić by wyszła. Tak więc zrobiłem. Zeszła z kilku piętrowego budynku i już po chwili była w moich objęciach uśmiechnięta i szczęśliwa... Do domu dojechaliśmy po kilku minutach, ale nie miałem zamiaru (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 21

Dodał/a: Maszka 2017-12-12 02:08:06 czytano 305 razy
Godzina 6:10 słyszę dźwięk budzika. Wstałem ubrałem się zjadłem szybkie śniadanie i pojechałem do Kamili. Mała wioska oddalona 30 km ode mnie... Tak jak prosiła zostawiłem auto pod wielkim dębem i zszedłem z górki pod jej do, małe zaskoczenie drzwi zamknięte. Po chwili wyszedł sąsiad, który zaczął pytać kim jestem i co tu robię, z tytułu że Mila jest fryzjerką, wymyśliłem że jestem jej kolegą i ma mnie ostrzyc. Stwierdził że pewnie śpi i mam poprostu pukać do drzwi to otworzy. I tak  (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 20

Dodał/a: Maszka 2017-12-07 03:11:22 czytano 214 razy
I kontynuowałem opisywanie funkcji telefonu. Kilkanaście minut potem spytałem czy nie chciała by się zamienić na kilka dni i po testować jak działa. Zgodziła się więc pozamienialiśmy karty i przelogowaliśmy konta. Potem usiadłem sb na komodzie stojącej w rogu pokoju, mała podeszła do mnie oparła mi dłonie na udach i popatrzyła w oczy uśmiechając się zalotnie. A kilka sekund później odwróciła się na pięcie i podeszła do okna szeptając pod nosem ,, Chemia jest ale iskierek nie ma" wyczułem (...)