Moja historia

"Moja historia"

W wieku 15 lat zostałam zgwałcona przez mojego 25 letniego wuefiste

Dodał/a: Julia 2017-01-08 01:49:35 czytano 129 razy
Chciałabym się z wami podzielić moją historią z dnia 21.12.2016r. Nie piszcie, że to wymyślone, bo to zdarzyło się naprawdę. Trudno mi o tym pisać, ale muszę się komuś wyżalić ;/.. A więc, jestem w 2 kl gim. Na początku roku szkolnego doszedł do nas młody, przystojny 25 letni wuefista.. Przez pierwsze 3 tygodnie wydawał się fajny, miły..ale do czasu.. na każdym wuefie patrzał na mnie, mierzył od góry do dołu, wstawiał mi dobre oceny za (...)

jak go poznalam

Dodał/a: patka22 2017-01-03 18:57:31 czytano 29 razy
spotkalismy się... czułam sie przy nim jak bym go znała całe życie... juz po jednej randce zostaliśmy parą.. mówiliśmy,że to przeznaczenie,że po takim czasie znalazlam go na FB ;) nikt nam nie mogł uwierzyć jak im to opowiadalismy,ze po takime czasie się odnaleźliśmy..potem każdy dzien,tydzien, miesiąc byl dla mnie wyjątkowy.. przy nikim sie tak nie czułam jak własnie przy nim.. czułam,ze to ten jedyny... moj na całe życie (...)

Skończona przyjaźń

Dodał/a: nieznajomy 2017-01-02 17:13:19 czytano 14 razy
Miałam kiedyś przyjacołke i przyjaciela , poznaliśmy sie w przedszkolu . Pamiętam z poczàtku jej nie polubiłam a az przez 7 lat byłyśmy nierozłoczne , go tez poznalam w przedszkolu z poczatku nawet niezwrocilam na niego uwagi a potem zostalśmy najlepszymi przyjaciółmi . Teraz jestem w 3 gimnazjum i mijam sie z nimi na korytazu a on niepowie nawet czesc ona powie . Nie mają pojecia jak to boli, bardzo a te cała przyjazn zniszczyly 2  (...)

Sen

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 15:56:40 czytano 25 razy
A jednak. Często irracjonalnie mylą moje imię i zamiast Borys mówią do mnie Igor. Zawsze to poprawiam z uśmiechem i zastanawiam się jak to leci żeby tak mylić. Borys – Igor? Jakaś tam logika w tym jest. Na zasadzie – ma jakieś ruskie imię. Ale to Jezus, więc go nie poprawiam bo on się nie myli. Pewnie po prostu tak naprawdę jestem Igorem i część ludzi, mająca jakiś lepszy kontakt z absolutem o tym wiedziała. I tak się do mnie  (...)

Smoki w plomieniach

Dodał/a: biala konwalia 2016-12-13 13:14:56 czytano 24 razy
No właśnie, potrafił mącić, ale nie był dobry w odkręcaniu swoich zawiłych spraw, za to ona, Lonka, nie zawsze była w stanie mu ze wszystkim pomóc, choćby nie wiadomo jak się starała! Dlatego właśnie 3 lata temu kiedy ‘rodzina’ Artura się rozpadła... Lonka musiała przywrócić Artura do życia i zrobiła to! Rzuciła dla niego pracę w Lake District National Park i zrezygnowała z życia w górzystej krainie jezior, i z domku nieopodal 7  (...)

Najbliżsi są najdalsi

Dodał/a: Emilia 2016-12-11 21:02:01 czytano 67 razy
A więc może zacznę od początku. Roberta poznałam nie mając jeszcze 18 lat. Pamiętam to jak dziś - skwar, upalny letni dzień. Przyjaciółka zaprosiła mnie do siebie, on pracował u jej ojca w zakładzie. Tak się złożyło, że nie dało rady wejść przez główne wejście, dlatego koleżanka pokierowała mnie do wejścia bocznego. Wówczas moim oczom ukazał się On, nieziemsko przystojny, pełny sił Robert. Zakochałam się w nim od  (...)

Tęsknota

Dodał/a: Amadea 2016-12-11 15:29:12 czytano 66 razy
Będąc na fb stawilam ogloszenie że szukam chłopaka. Po paru minutach pewien chlopak napisał że mam do niego napisać i nawet wysłał mi zaproszenie do znajomych. Zaczelam wiec pisać i pisalismy o sobie i tak jakoś pozniej ze sobą nie pisalismy. Zapomnialam o nim. Szukalam wiec dalej swojej milosci. Jednego dnia pojechalam z księdzem i z moimi znajomimi na spotkanie modlitewne w kościele. Siadlam w ławkę z koleżanką ne  (...)

Trwało tak krótko

Dodał/a: Mała Mimi 2016-12-11 13:19:11 czytano 34 razy
Gdy już poszliśmy tam, zaczęliśmy rozmawiać o wielu rzeczach, a nawet naszym życiu. Gdy szliśmy z powrotem Zaczęłam się z nim kłócić, byłam pijana widać po mnie było, że miałam ochotę go pocałować, ale tego nie zrobiłam. Trzymałam się obietnicy. W końcu on kazał mi się do siebie zbliżyć , powiedział żebym nie płakała i wytarł mi łzę, pocałował mnie. Ja tego żałowałam i się obwiniałam. Szliśmy prosto. Rozwaliłam telefon. Od  (...)

Mając dziewczynę...

Dodał/a: Nieszczęśliwa 111 2016-12-10 12:38:00 czytano 61 razy
Jestem Natalia.Poszłam właśnie do gimnazjum.To mój pierwszy rok, więc jak każda dziewczyna stresuję się i chce wypaść jak najlepiej.Marka znam z widzenia,ponieważ dużo razy widuję bo w sklepie, gdyż przyjeżdżał na wakacje do babci możesz 2 km ode mn.Może przedstawię bo wam : Marek - fejm szkolny, pali ,pije prawdopodobnie i ma dziewczynę z którą chodzilaś do szkoły (...)

Wykorzystana.

Dodał/a: Zielona. 2016-12-03 18:05:37 czytano 87 razy
Szedła z kościoła po mszy z przyjaciółkami. Zauwazyla chlopaka o imieniu Karol szedł z innymi znajomymi w strone kościoła. Gdy go zobaczyła po raz pierwszy oszalała na jego punkcie. Chłopak zaczął do niej pisać czy chce iść z nim na spacer do lasu.. Asia nie chciala niewiedząc czemu przecież podobał sie jej Karol. No i wkoncu Asia czekała na koleżanke pod szkołą, Karol konczyl lekcje, zauwazyl Asie siedzącą na ławce usiadł obok  (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia