Opowiadania w kategorii Moja historia

"Moja historia"

Tanczac z Bialym wilkiem z Bloga

Dodał/a: Biala Konwalia 2016-08-07 14:35:26 czytano 335 razy
Wzięłam kilka wdechów i spróbowałam uspokoić walące serce no cóż do rana zostało równiutkie 6 godzin tyle jestem wstanie przetrwać a kiedy już minie ulewa i znów zaświeci słonce o ile zaświeci spakuje swoją walizkę pomknę pierwszym lepszym autobusem bezpośrednio na lotnisko. Po nudnym locie, przedzieraniu się zabłoconą leśną ścieżkom do domostwa dziadków i ckliwym powitaniu babci myślałam ze to już mniej więcej  (...)

Nieustanna walka

Dodał/a: Kathie 2016-07-23 10:49:47 czytano 421 razy
Po tych słowach Kasia natychmiast kazała aby lukasz ją tam zaprowadzil. Gdy znaleźli się na sali pełnej maleństw szukali swojego synka. Byl on najmniejszy ze wszystkich, wokół niego było pełno maszym podtrzymujacych go przy życiu. Kasia zaczęła plakac, bala sie że straci swoje dziecko. Lukasz także byl w rozsypce ale wiedział że nie może tego pokazać swojej żonie. Pielęgniarki po kątach szeptaly że dziecko nie  (...)

Kocham...? PROLOG + cz.1

Dodał/a: RoksanaBlack 2016-07-17 01:49:08 czytano 343 razy
Zacznijmy może od tego, że się przedstawię. Mam na imię Roksana Black, (dla własnego dobra zmieniłam dane osobowe, może imię i nazwisko, same nazwisko, a imię zostawiłam prawidłowe... Bez znaczenia... Załóżmy, że to są te same dane.) mam 17 lat i mieszkam w Warszawie. Chodzę do I klasy liceum. Mam swoją tzw. paczkę, z którą się trzymam, w której skład wchodzą (...)

Miłe Gesty 1

Dodał/a: Qļeķ 2016-07-12 15:30:48 czytano 364 razy
Pierwszy raz opiszę swoją historię która przytrafila mi się w moim życiu, zawsze opowiadałem ja tylko w streszczeniu bez szczegolow itp tylko same urywki. Opowiem ta historię w kilku częściach ponieważ jest tego bardzo dużo a chciałbym wszystkie szczegóły i momenty nawet rady na końcu podać i opowiedzieć. Opowiadanie tej historii jest dla mnie bardzo bolesna, ponieważ bardzo dużo bólu, cierpienia, tesknoty, i nerwow  (...)

...

Dodał/a: .. 2016-05-18 19:09:24 czytano 349 razy
Pamiętam jak zobaczyłam Cię na tym zdjęciu klasowym, jako jedyny mi się spodobałeś..już wtedy się zauroczyłam. Nie musiałam długo czekać, żebyś do mnie napisał..nawet nie wyobrażasz sobie jak się cieszyłam, myślałam, że w końcu mi wyjdzie. Bo w końcu co mogło pójść nie tak? (...)

Przedstawienie.

Dodał/a: Miczurin 2016-05-15 10:02:56 czytano 437 razy
Wdrapując się powoli na górę dostrzegam znów puste krzesła, widok który kocham przed spektaklem, tą doskonałość ciszy jaka jest tu i teraz. Coś co pomaga mi zasnąć. Stoję na początku sceny i podnosząc ręce do góry tak jak to zawsze jestem zwykł robić czuję niesamowity ból wewnątrz klatki piersiowej. Tak mocny, że z hukiem upadam na kolana. Ten sam dzwięk pusty dudni mi w uszach, echo pustej sali. Boże jak to  (...)

Wieczór marzeń - 1

Dodał/a: Olivka 2016-04-26 20:52:09 czytano 606 razy
Pewnego dnia, a właściwie wieczora, bo było już po 21, umówiłam się z przyjaciółmi na oglądanie filmów u mnie. Laura i Maciek - tak mieli na imię moi przyjaciele - przyszli ok. 22. Zrobiłam nam drinki i usiedliśmy na kanapie, żeby wybrać co będziemy oglądać. Tamta dwójka zaproponowała żeby obejrzeć wszystkie części "Szybcy i wściekli". Zgodziłam się, bo nigdy tego nie oglądałam, a lubię oglądać nowe rzeczy. Niestety nie wiedziałam, co (...)

Okaleczanie się.-można z tym wygrać...

Dodał/a: Sofie135 2016-04-10 11:19:22 czytano 437 razy
Jest wiele osób które to robią...Okaleczają się sięgają po żyletka bo tak jest łatwiej, bo to im pomoże...sama to robiłam...wiem co czują takie osoby... moim zdaniem... ktoś kto nigdy tego nie robił a nazywa takie osoby "nienormalnymi ",lub "Emo" tak naprawdę nie wie przez co takie osoby przechodzą...ludzie krytykują bo tak jest łatwiej... ale tylko nieliczni dostrzega to jak bardzo ta osoba cierpi, jak jest jej trudno,w czym  (...)

Ja nie uciekłam , to ty dałeś mi odejść

Dodał/a: Bella 27 2016-04-07 01:01:20 czytano 693 razy
Budzisz się każdego dnia uśmiechnięta i zadowolona tylko dla tego że wiesz ze masz przy sobie kogoś komu bardzo zależy na tobie .Przez pewien czas to uczucie towarzyszyło mi bardzo długo ,nie da się tego opisać co wtedy czułam może radość ,wiarę w siebie i nie tylko jednym słowem dzięki jednej osobie chciało się żyć . Wstaję rano i tylko czekam do wieczora kiedy znowu cię zobaczę ,usłyszę twój głos ,usłyszę te kilka pięknych zdań (...)

Ostra gra III

Dodał/a: L.L 2016-03-09 13:42:07 czytano 683 razy
Szybko pobiegłam za nim, wyczuwając złość Czerwonowłosego. W końcu nie przepadali za sobą, a Bóg jeden wie, co zrobi ten gbur. Kastiel zaczął krzyczeć, a Nataniel powoli wstał i zaczął spokojnie do niego mówić. Przyglądałam się całej sytuacji z pewnej odległości. W pewnym momencie Kastiel się zamachnął i uderzył Złotowłosego w twarz, który poleciał do tyłu, obijając się o stolik (...)