Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

PORWANIE CZ. I

Dodał/a: DaroQueen 2017-08-15 03:47:05 czytano 179 razy
Nie ,dzieki - odpowiedzialam i poszlam szybszym krokiem w strone domu , myslalam ,ze go splawie i se odpusci. Lecz on wyszedl z auta i zaczął isc za mną , zaczełam biec ,a on zaraz po mnie. Nawet nwm kiedy mnie zlapal. Obudzilam sie w jakims pokoju , rozejrzalam sie. W rogu stal fotel ,obok niego stolik, troche dalej duza szafa. Byly dwie pary drzwi ,jedne wyjciowe ,a drugie od toalety. A ja sama lezalam na dwuosobowym lużku (...)

Dramione cd. 4

Dodał/a: Lady Isabelle 2017-08-14 13:29:15 czytano 34 razy
- Takich jak ja, czyli jakich? Byłych Śmierciożerców z przymusu, którzy okazują swoją skruchę i przepraszają cię na każdym kroku wysyłając ci bukiety? Od facetów, którzy są dla ciebie mili i ciągle cię komplementują nawet jeśli ty mieszasz ich z błotem? Czy może od facetów, którzy od kilku lat nie nazwali Cię szlamą?- Hermiona zmieszala się po usłyszeniu tych słów wypowiedzianych tym zimnym głosem jaki wielokrotnie słyszała  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. SEZON 2. ROZDZIAŁ I

Dodał/a: Żan 2017-08-13 11:40:25 czytano 64 razy
- Ej! - wydarłem się w końcu, wstając z fotelika na równe nogi. Zamilkli patrząc na mnie zdezorientowani. - Nie jesteście tutaj sami! Po pierwsze agencie Baranowski samochody nie latają, więc to w ogóle przekichana sprawa wsadzać nadajnik do pojazdu, a po drugie skoro przemieszcza się ponad drogami, może być w samolocie! Jasne?! - odchrząknąłem. Każdy pracownik się gapił, ale ja chcę spokoju. Ludzie, tu się pracuje (...)

Porywacz i dziewczyna cz. XVIII

Dodał/a: ilka130 2017-08-13 00:14:29 czytano 94 razy
Czuję pustkę. Nie czuję kompletnie nic. Siedzę otępiała na brzegu wanny wpatrując się w test ciążowy. Jedna kreska. Nie wiem czego oczekiwałam... Wesołej rodzinki? Z przerażeniem zdaję sobie sprawę z tego, że zaczynam żałować. Żałować, że nie urodzę mu dziecka. Żałować, że nie będę czuła jak czule dotyka mojego brzucha. Żałować, że nie zobaczę jak chwyta maleństwo w swoje ramiona i podnosi je wysoko do  (...)

I co dalej ... ? cz.5

Dodał/a: DaroQueen 2017-08-10 20:11:16 czytano 189 razy
- Poczekaj ,chciałem Cię przeprosić , mam cos dla ciebie - spojrzałam na niego i zmarszczylam brwi , on się uroczo uśmiechnął - Proszę - podał mi do ręki moją ulubioną czekolade ,była z nią związana pewna historia o mnie i o nim. Z jednej strony się ucieszyłam ,że pamiętał , ale szybko dalam se z tą myslą spokój , dał mi jeszcze wisiorek ,który kiedyś mi dal ,a ja mu go oddal jak dowiedziałam się ze mnie zdradzil ,zdziwiłam się  (...)

Patrzę

Dodał/a: Mi3qua 2017-08-09 15:55:47 czytano 165 razy
Patrzę w duże i zielone intensywne oczy Wiem, że powinnam już dawno odejść Lecz z każdą chwilą chcę zapamiętać każdy najdrobniejszy jego szczegół Robię kilka kroków w tył zmuszając się do odwrotu Jednak czuje jego silne ramiona na moich barkach (...)

Dramione cd. 3

Dodał/a: Lady Isabelle 2017-08-03 01:11:17 czytano 173 razy
Młodą kobietę obudziły ciepłe promienie wpadające przez okno do jej sypialni. Leniwie przyciągnęła się na łóżku i podniosła sie z niego z uśmiechem. Tańcząc udała się do łazienki znajdującej się przy jej pokoju. Po szybkim i odświeżającym prysznicu stanęła przed swoją szafą oddając się codziennemu rytuałowi prawie każdej kobiety, czyli zastanawianiu się co ubierze. Po dwudziestu minutach przeglądaniu ubrań (...)

Porywacz i dziewczyna cz. XVII

Dodał/a: ilka130 2017-07-28 11:28:25 czytano 274 razy
Następnego dnia nie czuję się dobrze. Budzę się z okropnymi mdłościami, boli mnie brzuch. - Nicole, wszystko w porządku?- pyta David. Dopiero się obudził i wygląda jak nastoletni chłopiec a nie niebezpieczny mężczyzna, którym jest w rzeczywistości (...)

Dramione cd. 2

Dodał/a: Lady Isabelle 2017-07-27 02:06:10 czytano 240 razy
Kiedy zrozumiał, że nie uda mu się zdziałać czegokolwiek w kwestii dokumentów, które dostał od szefa postanowił udać się do jego biura. Schował wszystkie papiery do teczki i odkładając ja na biurko przyrzekając sobie, że zajmie się tym od razu po powrocie od Pottera wyszedł z gabinetu i skierował się w stronę pomieszczenia, w którym miał nadzieję spotkać przyjaciela. Zarówno Draco, jak i Harry zakopali topór wojenny (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XX

Dodał/a: Żan 2017-07-26 21:26:50 czytano 301 razy
- Zastanowiłam się, ale... - zamilkła na chwilę i ściszyła głos. - Kacper, to się nie uda. Tu jest nie jeden taki podejrzany. Przeszłam na drugą ulicę, bo tu - urwała i słyszałem tylko szelest. Jakieś szarpaniny... No nie... - Wyszedłem z samochodu mimo wszystko i przeszedłem za róg ten za którym powinna być dziewczyna, ale przepadła. Dobrze chociaż że zdążyła mi powiedzieć o przejściu na drugą stronę ulicy. Nie zdążyłem się  (...)