Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Little Game Xll

Dodał/a: Little One 2019-01-22 18:30:43 czytano 182 razy
Wiem co sobie możesz pomyśleć... Ty serio jesteś niewdzięczna. Takie nienawistne myśli kierowane do matki. Wstydź się! Może jak poznasz ją bliżej i wczujecie się w moją sytuację -podkreślam MOŻE- mnie zrozumiesz. Słysząc coraz to głośniejszy podekscytowany głos oraz śmiech co jakiś czas podgłośniłam muzykę. Rozprasza mnie przez co nie mogę się skupić. Nawet się nie zorientowałam kiedy doszła już pierwsza nad ranem, a książki już mi niewiele zostało. Gdyby nie senność to bym (...)

Crush 1

Dodał/a: Brooks 2019-01-21 22:51:05 czytano 229 razy
Deszcz spływał po mojej twarzy.Łzy zmieszały się z wodą. I tak, kładąc ostatni kwiat białej róży na jego grobie dostrzegłam wysokiego mężczyznę w garniturze. Patrzył na mnie w oddali, a po chwili dostrzegłam jak powolnym krokiem zbliża się ku mnie. W pierwszej chwili pomyślałam, że jest to być może jakiś znajomy mojego męża, którego nie zdążyłam nigdy poznać. Ubrałam rękawiczki i rozłożyłam parasol, wysyłając pożegnalnego całusa mężczyźnie, który był do tej chwili moim jedynym  (...)

Trzy Lata później

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-01-14 07:17:45 czytano 282 razy
Remont mieszkania nareszcie dobiegł końca choć Inka traciła już nadzieje że ten dzień w końcu nastąpi i tak po pełnych czterech miesiącach nadszedł Kwiecień a z nim koniec pomieszkiwania kontem u rodziców ze swoim czteroletnim synkiem, no cóż Julek potrzebował już coraz to więcej miejsca, własnego pokoju w którym mógłby kolekcjonować wszystkie skarby i znaleziska i własnego lóżka a w nim miejsca na swojego ulubionego pluszowego przyjaciela Teda nic wiec dziwnego że kiedy Inka  (...)

Little Game Xl

Dodał/a: Little One 2019-01-03 21:56:10 czytano 284 razy
Szłam przez deszcz w samej bluzeczce i spódnicy... Bez żadnego okrycia. Nawet nie biegłam bo i tak i tak bym zmokła, a szczerze mówiąc lubię deszcz. Czułam jak woda z deszczu spływa po moich włosach i ciele. Deszcz był ciepły i przyjemny ale mimo wszystko byłam wkurzona po tych całych dniach otwartych. Przechodnie pod parasolkami patrzyli się na mnie dziwnie, a może i nawet podśmiewali. W każdym razie zawsze jak słyszę chichot to wydaje mi się, że to ze mnie się śmieją. Też tak  (...)

Audrey Hamilton 6

Dodał/a: Alfa romeo 2018-12-23 21:57:41 czytano 174 razy
- Ten cały gówniany zarząd! W głowie się im wszystkim poprzewracało!! "nie możemy jej powiedzieć, to dla jej dobra" ! Jakiego cholera jasna dobra?! Że dziewczyna nie będzie wiedziała kim jest?! Że nie będzie w stanie obronić się przed innymi?! Po cholerę oni ten zarząd stworzyli! Jest jeszcze gorzej niż przedtem!! Zatrzymaliśmy się. Spojrzałam w jego twarz, trochę się go bałam. Może miał jakąś chorobę psychiczną? W jego oczach coś się zmieniło. Z ciepłego brązu przeszły na  (...)

Cyrograf rozdział V

Dodał/a: Little One 2018-12-20 17:34:39 czytano 211 razy
-Masz mnie za głupią? Myślisz, że uwierzę ci, że zabierzesz mi nerkę? Pewnie to będą oczy lub w najgorszym wypadku skóra. Biologia to mój konik i wiem, że skóra to też organ. Nie mam zamiaru udawać kompletnej idiotki bo to, że nie nabieram się na najbardziej prymitywne sztuczki wywoła podejrzenia. Jest mądry. Więc muszę mądrze pracować. Widząc moją inteligencję straci pewność siebie i być może się potknie. Jestem na lepszej pozycji wystarczy, że  (...)

Little Game X

Dodał/a: Little One 2018-12-19 20:24:16 czytano 243 razy
Westchnęłam po czym usiadłam obok niego. Zaczęłam mu opowiadać że od przedszkola mnie wnerwiał. Zawsze był tym najprzystojniejszym w klasie a potem w szkole. Każda była jego ale ja go nienawidziłam. Zawsze szukał sposobu by mnie wkurzyć. Często przedrzeźniał mnie jak przeczesywałam palcami koniec warkoczyka który zawsze nosiłam. Czesałam go ze stresu, a stresu w tamtym okresie miałam sporo. Ja byłam nikim on był kimś. Za to też go nienawidziłam. Gdy płakałam śmiał się że  (...)

Cyrograf rozdział lV

Dodał/a: Little One 2018-12-07 20:29:11 czytano 220 razy
Obudziłam się pobierając ogromne hausty powietrza. Oddychałam głośno jakby walcząc o każdy oddech, serce wali mi jak młotem. Każda cząstka mojego ciała zdaje się bać... Tylko czego? Za oknem jest jeszcze ciemno. Zegar wskazuje 3 rano. Cała się trzęsę, zalewając się zimnym potem chociaż jest mi aż za ciepło, próbowałam się uspokoić ale nic nie pomagało. Chodziłam nerwowo od łóżka do parapetu i z powrotem, w końcu postanowiłam usiąść na parapecie. Patrzyłam przez okno gdy nagle (...)

Little Game lX

Dodał/a: Little One 2018-12-03 17:22:49 czytano 278 razy
Oni się całują! I to nie byle jak. Harry napiera na Anę która nie mogąc się cofnąć opierała się o ławkę przytrzymując zaciśniętą dłonią brzeg, była przy tym nieźle wygięta w tył. Harry natomiast trzymał ją w talii. Ich pocałunek był naprawdę namiętny, tak jakby czekali na niego całe życie. Zauważyłam nawet, że jej się chyba podobało bo położyła swoją dłoń na karku chłopaka i wręcz przyciągając w swoją stronę. O mój BOŻE co ja robię? Ja ich podglądam! Gapiłam się na nich dobre kilka minut (...)

Randka z wampirem cz.12

Dodał/a: Aga.B 2018-12-02 20:14:42 czytano 317 razy
Długo zastanawiałam się co powiedzieć. Wyglądało na to, że byłam całkiem daleko od domu, na dodatek towarzyszył mi demon. Szliśmy poboczem autostrady, noc była niezwykle spokojna, jedynie raz na jakiś czas mijał nas pędzący samochód. Niebo było niezwykle piękne, czyste, pełne gwiazd. Było takie, jak te które pamiętałam z dzieciństwa. Na chwilę przystanęłam, wciągając powietrze głęboko do płuc. Demon odwrócił się, ciekawsko spoglądając na mnie lśniącą czerwienią w oczach. Po chwili  (...)