Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Ale to przyjaciółka. 7

Dodał/a: Natalia:P 2017-04-24 23:40:43 czytano 111 razy
-Myślisz, że Kuba lituje się nad ludźmi, to jesteś w błędzie. Jakby cię nie lubił to by nie odwiedzał cię, to by nie starał się z tobą spotkać- Nastała cisza, a potem dodał- Od poniedziałku chodzimy pod twoim domem, chce zadzwonić czy tam zapukać, ale ciągle się boi, że go spławisz i nie będzie mógł już się łudzić. Teraz wmówił sobie, ze tylko łudzenie mu pozostało. Natalia, nie wiem czy on cię tak zranił, dlaczego się obraziłaś, ale  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ X

Dodał/a: Żan 2017-04-23 12:13:44 czytano 104 razy
Nastał ranek. Po wczoraj jakoś nie mam zaufania do Kacpra. Jestem uprzedzona i niechętnie daję się namawiać na cokolwiek. Nie sądziłam, że on może mówić o tym tak spokojnie. Nie mówił mi wcześniej o swoich dawnych rozbojach, bo to niby dla niego już nie ważne, ale dla mnie ważne. Poza tym gdybym wiedziała, na pewno bym się nie pchała w ten szybki związek. Przez cały czas ograniczałam się w rozmowie z nim, a on nie  (...)

Unrequited Love cz.12

Dodał/a: Princess 2017-04-22 20:55:36 czytano 43 razy
Kiedi spojrzałam za siebie ujrzałam przerażający widok...odwróciłam się na plecy żeby łatwiej mi było wstać. Ale gdy szybko się podniosłam upadłam na kolana i krzyknęłam...ból nagle przestał się liczyć, ignorowałam go choć ostro chciał o sobie przypomnieć. Parę razy straciłam równowagę ale nie przewróciłam się. Gdy dotarłam na miejsce padłam obok...ciała...zakrwawionego ciała...ciała Maxa...płakałam (...)

Ostatnie wspomnienie. Rozdział 6

Dodał/a: Roześmiana 2017-04-22 18:41:36 czytano 52 razy
Jest niedziela popołudniu, właśnie jedliśmy obiad z Tatą i Danielem. Oczywiście nie obyło się bez żartów z ich strony na temat wczorajszego wieczoru. Miałam dość już ich docinek, ale musiałam je dzielnie znosić. Od wczoraj rana ciągle nurtuję mnie jedno pytanie : Gdzie byli ? Zawsze mówili mi gdzie jadą i po co. Miałam wrażenie, że coś ukrywają. Z zamyślenia wyrwała mnie ręka Daniela, którą pstrykał mi przed oczami. (...)

Mętlik cz13

Dodał/a: blanka0705 2017-04-20 22:01:43 czytano 162 razy
To wszystko jest dziwne. Nigdy nie pomyślałabym, że mogłabym się pocałować z moim najlepszym przyjacielem, a właśnie to robie i to drugi raz. Przez moje życie przemkło się kilka chłopaków, ale niestety okazali się egoistami. Może to ja jestem niezdecydowana i nie mam pojęcia, który będzie dla mnie odpowiedni. Już dwóch mnie oszukało i nie chce mieć z nimi nic wspólnego (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ ROZDZIAŁ IX

Dodał/a: Żan 2017-04-19 21:27:30 czytano 99 razy
Mijały dni. Po dwóch tygodniach wypuścili mnie ze szpitala, ale w domu za to mam bardzo uważać. Z tej racji mama wzięła mnie do siebie. Tata się dowiedział, jest na mnie zły, ale stara się nie mieszać i ze mną nie rozmawiać. Po południu wyszłam na spacer pod okiem Jurka. Był blisko, a ja starałam się nie zwracać uwagi. Czułam się dziwnie i nie wiem po co to wszystko. Powiedział mi że Kacper brał udział w wyścigu za porządną  (...)

Ale to przyjaciółka. 6

Dodał/a: Natalia:P 2017-04-19 19:32:53 czytano 137 razy
-Zadzwonię do niego dziś, a odwiedzę w piątek, tak będę w warszawie to do niego wpadnę- Czyli wszystko jasne kolejny weekend spędzę sama w domu, nic dodać nic ująć jestem skazana na samotność, mam nadzieje, że chociaż przyjaciółka w ten weekend mnie nie oleje. -No to tak zrób- Pożegnałam się z mamą i poszłam na lekcje. Całe szczęście nauczycielka spóźniła się troszkę bardziej niż ja, więc miałam czas na  (...)

Ale to przyjaciółka. 5

Dodał/a: Natalia:P 2017-04-15 16:46:57 czytano 412 razy
W sobotę jak zwykle obudził mnie Bruno, pogłaskałam go za uchem, a następnie zwlekłam się z łóżka. W kuchni spotkałam moją mamę, która jak zawsze spieszyła się do pracy. Przed wyjściem wymamrotała coś jeszcze, że dziś nie wraca do domu, ale nie do końca ją zrozumiałam. Machnęłam na to wszystko ręką i usiadłam naprzeciwko telewizora wraz ze śniadaniem. Nadrabiając nowości muzyczne usłyszałam dzwonek do (...)

Mętlik cz12

Dodał/a: blanka0705 2017-04-14 18:44:23 czytano 354 razy
Następnego dnia obudziłam się po 9. Rozejrzałam się po pokoju i wyciągnęłam się. Przez okno przebijały się promienie słońca. Spojrzałam na szafke nocną, na której leżał telefon. Sięgnęłam po niego, spojrzałam na niego a na wyświetlaczu było pare połączeń i pare smsów. Odblokowałam telefon a tam 3 połączenia od Leny i 5 od Oliwiera, no jakżeby inaczej. Przewróciłam oczami i odczytałam smsy. Wszystkie były od (...)

Dar XVIII Ostatnia

Dodał/a: An Caroline 2017-04-13 22:00:10 czytano 226 razy
Przez trzy dni z nim nie rozmawiała. Była zraniona, dusza jej cierpiała. Miała wiele pytań, chciała nieraz go usprawiedliwić, ale widok, który zastała zaledwie kilka dni temu wciąż powracał w jej głowie. Miała ochotę go znienawidzić, miała ochotę uciec po raz setny od nazwiska Sanchez, a przecież w tą sobotę miał odbyc się ich ślub, na co westchnęła Kiera. Trzy dni go nie widziała, nie słyszała i nie czuła, a czuła się jak kwiatek bez  (...)