Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Do Trzech Razy Sztuka VIII

Dodał/a: An Caroline 2019-04-12 10:44:29 czytano 50 razy
Poczuł jak ktoś dotyka jego ust czymś ciepłym. To ona. Tym razem została i to jej usta. Nie wahał się i przygarną ją bardziej do siebie, a a nawet pomógł jej wpełzać się na niego na co mruknął z zadowolenia. Była piękna nawet z tymi roztrzepanymi, czekoladowymi pasmami włosów patrzyła na niego rozleniwiona i spełniona. Jeśli to jest miłość to co teraz czuje, to chce to czuć już na zawsze - pomyślał (...)

Do Trzech Razy Sztuka VII

Dodał/a: An Caroline 2019-04-01 11:02:51 czytano 150 razy
Zaskoczony był, że została na noc w Nowym Yorku, no ale jak zapewniła, że wszystko w porządku to niczym nie martwił się. Za to ona wracała z ogromnym bólem głowy i prawie całą podróż przespała. Mogła przyznać, że dobrze bawiła się, oczywiście do niczego nie doszło, ale odprężyła się i trochę rozerwała. Słyszała piski swoich koleżanek bo widocznie dostawały wiadomości w swoich telefonach (...)

Do Trzech Razy Sztuka VI

Dodał/a: An Caroline 2019-03-15 14:45:17 czytano 353 razy
Szlak by to trafił pomyślała otwierając oczy. Spojrzała w bok spał przy niej. Nawet gdy spał to i tak był atrakcyjny. Przegryzła dolną wargę. To już drugi raz, nie powinno to się wydarzyć. Krzyczala na siebie. Delikatnie zdjęła jego rękę z jej brzucha, choć wciąż miała wrażenie jakby dalej ona tam znajdywała się. Po cichu wyślizgnęła się z łóżka. Znajdujac swoje ubrania, wybiegła z pokoju. (...)

Do Trzech Razy Sztuka V

Dodał/a: An Caroline 2019-03-13 11:01:30 czytano 210 razy
10. wracał do domu po treningu. Zapadał już zmierzch, wieczór był po całym dniu upale rześki. Od razu lepiej mu funkcjonowało się. Dostrzegł przed domem czarny samochód, którego wysiadł jakiś obcy mężczyzna. Wiek szacował na trzydzieści parę lat, ciemniejszej karnacji, albo był już tak opalony, oczy były kontrastem bo kompletnie jasne i niebezpieczne, mocniejszy zarost dodawał mu atrakcyjności, ale jeszcze bardziej Ian miał obawę wobec  (...)

Do Trzech Razy Sztuka IV

Dodał/a: An Caroline 2019-03-11 10:56:55 czytano 196 razy
Miała napięty grafik wstawała dość wcześnie wykonywała nie długi jogging, miała zajęcia na uczelni, albo prowadziła fitnes dla osób starszych i młodziezy tu w publicznym klubie. Nie raz korzystała z siłowni, jadła obiad i szła na trening. Tak na prawde wieczory dopiero miała wolne i tylko dla siebie, lub dla niego. jednak teraz był tak zajęty nie wiadomo, a w sumie wiadomo (...)

Do Trzech Razy Sztuka III

Dodał/a: An Caroline 2019-03-09 10:50:18 czytano 211 razy
- nie patrz na mnie. Mam okres - wybroniła się uśmiechnięta Natalie. Włosy w słońcu wydawały się złote i lśniące, zaczerwienione miała policzki już od słońca. Roześmiał się lekko, wyglądała trochę jak pijana nie uważał, że brzydko wyglądała tylko słodko, a za razem trochę zabawnie ponieważ Natalie Ellis rzadko kiedy upijała się, natomiast brunetka dobrze przyjmowała promienie słoneczne. Ciało szybko nabierało przyjemnego dla oka koloru, założyła (...)

Do Trzech Razy Sztuka II

Dodał/a: An Caroline 2019-03-06 14:38:28 czytano 183 razy
Była cheerleaderką dla jego drużyny. W liceum już stala sie szybko kapitanem, a teraz tu, w miejskiej drużynie, w której Ian White był jednym z najlepszych zawodników. Wciąż pamiętała jak pierwszy raz wybrały się na casting do szkolnego zespołu. Od razu zostały przyjęte. Od dziecka obie lubiły tańczyć, krzyczeć, wygłupiać się i miały zdolności do akrobacji. Mogła założyć się, że z nią by odważyła się robi nawet te akrobacje w locie. Brakowało jej (...)

Trzy Lata później R5 - Duma i uprzedzenie

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-02-28 12:11:29 czytano 157 razy
Minęły dwa pełne tygodnie odkąd na ognisku wygłupiłam się na pożegnanie i od tamtego czasu dostawce pizzy widywałam jedynie z balkonu swojego mieszkania jak siedział na niby to swoim molo i łowił ryby czasami był tam już o piątej rano kiedy wychodziłam na balkon z poranną kawą a czasami wyglądałam go kiedy kładłam się nocą spać, on tam zaciekle wypatrywał neonowy spławik (...)

Benita

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-02-22 15:36:38 czytano 205 razy
Co za czasy! Żeby tak dokuczać niewinnej dziewczynie i pouczać na prawo i lewo! No cóż Artur z pewnością przetrzepałby mi skore gdyby wiedział ze pale mimo ze od sześciu miesięcy byłam dumną prosiaczkom dowodu osobistego to i tak zapewnień wyłożyłby mi taką wiązankę ze odechiałoby mi się palenia raz na wieki wieków tyle że Artura już nie było a mnie samej średnio już zależało na nienagannym zdrowiu i na tym co tam pomysłom sobie (...)

Do Trzech Razy Sztuka I

Dodał/a: An Caroline 2019-02-18 09:44:06 czytano 297 razy
Miała otulić się kocem, ale wciąż leżał obok złożony w kostkę. Rozglądała się po całym pomieszczeniu jakby poszukiwala kogoś ducha, ale nikogo nie było. Jeździła wzrokiem po kuchni połączonej z salonem w którym ona siedziała. Przelatywała wszystkie ściany, blat kuchenny, krzesła. Jakby odtwarzała jakieś sceny. Napila się z kieliszka do wina wody wyobrażając, że to wino, a po jej policzka poleciałe słone łzy. Po chwili drzwi wejściowe otworzyły się  (...)