Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Miłość i przeznaczenie VI

Dodał/a: Pisarka 22 2019-08-16 11:25:32 czytano 47 razy
- Więc skoro już przeszliśmy na ty to może mi powiesz skąd ta mina zbolałego szczeniaczka i z jakiego powodu to picie? Ktoś Cię skrzywdził? Może mogę jakoś pomóc? No wiesz… Przyłożyć mu czy coś a może dać do zrozumienia, żeby zostawił Cię w spokoju. Twój wybór. Ja poproszę whisky. - To aż tak widać? Myślałam, że jakoś to zakryję. Nie obraz się, ale na razie nie chcę o tym mówić. Chcę się napić (...)

Audrey Hamilton 7

Dodał/a: alfa romeo 2019-08-14 12:30:48 czytano 26 razy
Kiedy wróciłyśmy do domu miałam wrażenie, że coś jest nie w porządku. Zapaliłam światło w kuchni i z przerażeniem zaczęłam krzyczeć na całe gardło. Moim oczom ukazywał się mrożący krew w żyłach widok: na stole leżał mężczyzna w średnim wieku. Z drewnianego blatu ściekała jeszcze ciemnoczerwona krew. Na szyi nieboszczyka znajdowała się krótka lina, a z sinej twarzy spoglądały na mnie ogromne, przestraszone oczy. W lewej dłoni  (...)

Życie Zoë

Dodał/a: MIŚKA 2019-08-13 17:35:00 czytano 45 razy
Pamiętam gdy spotkałam go po raz pierwszy,to było prawie 15 lat temu w małej restauracji przy West Hampstead gdzie wtedy pracowałam. Bogata nie byłam, właściwie byłam można powiedzieć biedna ale nigdy też nie myślałam o wyższej edukacji. Pracowałam odkąd miałam 18 lat a przestałam, gdy razem zamieszkaliśmy. Niedługo po tym sie pobraliśmy, on był 8 lat starszy ale to nie miało dla nas żadnego znaczenia. Dla wtedy 20-letniej mnie był  (...)

Ofiara gwałtu

Dodał/a: Kama 2019-08-06 19:41:57 czytano 64 razy
Tego dnia miałam kilku pacjentów i miałam wolne zbliżał się , wieczór i myślałam że tego dnia wyjdę do domu ze szpitala wcześniej niż zwykle. Ale jak się okazało nic się na to nie zapowiadało. Robert przyjął pacjentek 15 letnia przywieziona przez pogotowie, była pobita, zmarznieta i było podejrzenie gwałtu. Dziewczyny ja podpiely do kardio monitora i podały jej lek przeciw bólowy (...)

Miłość i przeznaczenie V

Dodał/a: Pisarka 22 2019-07-16 16:56:38 czytano 208 razy
Kiedy spojrzałam w szybę Łukasz jeszcze biegł w moją stronę. Coś krzyczał i wymachiwał rękami, ale zdążyliśmy odjechać. Dobrze ze niczego mu nie obiecywałam i w jakimś sensie mogłam być wolna. W mojej torebce zaczął dzwonić telefon, ale kiedy spojrzałam na wyświetlacz odrazu nie miałam zamiaru go odbierać. Czego on do cholery chce? Wyciszyłam. Potrzebowałam teraz chwili spokoju i trochę samotności. Limuzyna odjechała, a ja  (...)

Miłość i przeznaczenie IV

Dodał/a: Pisarka 22 2019-06-25 14:20:54 czytano 369 razy
Gdy weszła do łazienki ja dokończyłem moje ubieranie się. W mojej głowie kotłowały się różne myśli po zaistniałej sytuacji. W którym momencie weszła na ten taras? Co usłyszała? A może to przytakiwanie to była tylko forma przykrywki? Sam już nie wiem. Paulina też miała zajebiste wyczucie czasu. Musiała zadzwonić akurat teraz? Opierdole ją następnym razem. Czy do tej baby nic nie dociera? Masakra. Po swoim zamyśleniu Julka stała już w progu (...)

Może kiedyś II

Dodał/a: Marzycielkaa 2019-06-22 17:50:30 czytano 307 razy
Upiłam spory łyk kawy. Było gorąco, jednak dzień bez kawy był dla mnie dniem straconym. Za kilka minut miałam się spotkać z moją przyjaciółką. Weronikę znałam od lat. Mieszkałyśmy obok siebie. Nasze relacje w poszczególnych etapach życia były różne. Od jakiegoś czasu bardzo się ze sobą zżyłyśmy. Cieszyło mnie to. (...)

Może kiedyś I - Wprowadzenie

Dodał/a: Marzycielkaa 2019-06-22 17:47:12 czytano 234 razy
Był obok. Odkąd pamiętałam. Przystojny, wysoki brunet o postawnej sylwetce. Właśnie on. Pomimo tego nie widywałam go często. Czasem tylko raz na miesiąc. Wiedziałam o nim niewiele. Nie znałam jego stylu życia. Pozostawał dla mnie zagadką. Ciekawił mnie. Chciałam go poznawać. Każdego dnia coraz bardziej. Podobał mi się. Jednak najbardziej podobało mi się jego spojrzenie. Miało w sobie pewien magnetyzm. Coś w rodzaju przyciągania. Każde jego (...)

Niepoprawny książę XXVI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-20 15:34:52 czytano 249 razy
Byli najpiękniejszą parą młodą, jaką widziała w życiu. Dumna obserwowała swojego brata i nie mogła nadziwić się, jak nadzwyczajnie świetnie wyglądał w czarnym garniturze. Ona piękna, jak anioł w śnieżnej sukni, która idealnie na niej leżała. Luźniejsza u dołu wdzięcznie tańczyła wraz z nią w powietrzu. Faliste, długie włosy zdobił drobny, mały, srebrny diadem przetrzymujący biały welon, choć nią nie była, to wyglądała, jak prawdziwa  (...)

Niepoprawny książę XXV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-20 13:23:00 czytano 153 razy
Przed otwarciem oczu potrzebowała chwili. Chciała pierw sobie przypomnieć, co działo się wcześniej. Dom, śmieci, Cole, Logan!. Na ostatnie wspomnienie otworzyła gwałtownie oczy i pożałowała. Wpadające światło z zewnątrz oślepiało ją, na co drgnęła. Byli bezpieczni, była już w szpitalu. Zemdlała?. Rozejrzała się po sali, w końcu dostrzegła jego. Osobę, którą chciała ujrzeć, jako pierwszą. Był zmartwiony i zdecydowanie kochany (...)