Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Dla zabawy cz.3

Dodał/a: Gabi666 2020-03-20 21:07:44 czytano 10 razy
Po ostatnim razie nie napisał . W środku tygodnia wybrałam się z Olą na zakupy do Galerii i tam go zobaczyłam . Przeszedł koło mnie jakby mnie nigdy nie widział i to jeszcze ze swoją byłą dziewczyną . Wróciłam do domu jeszcze nigdy się tak nie czułam ja po prostu się zakochałam tylko nie w tym mężczyźnie co trzeba . Chciałam mu wykrzyczeć w twarz co o nim myślę ale wiedziałam jaki był układ między nami . Zostało mi tylko udawać , że jest wszystko dobrze . W sobotę pisali do mnie znajomi czy  (...)

Trudna miłość

Dodał/a: Szczurek 2020-03-13 14:15:06 czytano 4 razy
Róża Dunaj odłożyła pióro na szklany blat stołu w salonie, gdzie właśnie siedziała. Jej zielone oczy jeszcze do niedawne pełne szczęścia i blasku teraz są pełne łez, które znalazły już ujście i niczym strumienie płyną po bladych policzkach aż do kącików ust. Czarne niczym węgiel włosy, splecione w niedbałego koka, z którego uwolniło się kilka kosmyków, opadając na twarz. Drżącymi dłońmi zgięła kartkę i włożyła ją w śnieżno białą kopertę (...)

Dla zabawy cz.2

Dodał/a: Gabi666 2020-03-06 11:42:59 czytano 532 razy
Wysiadła z auta z uśmiechem na twarzy i poszła ja zaraz za nią . Podszedłem do recepcjonistki wziąłem klucze i zaprowadziłem ją do pokoju . W pokoju zacząłem ją całować . Ściągnąłem koszulkę i dalej się całowaliśmy w trakcie zacząłem ją rozbierać . Myślałem , że zrezygnuje i ucieknie ale była tak pijna , że mogłem robić z nią co chciałem . Nie sądziłem , że jest taka dobra w łóżku . Nie mogłem przestać na nią patrzeć była taka piękna . Po stosunku ona położyła się spać . A (...)

Dla zabawy cz.1

Dodał/a: Gabi666 2020-02-28 01:12:19 czytano 496 razy
Jak co sobotę wieczorem wybieram się z przyjaciółką Olą na imprezę. Idę tylko dlatego , że Olka błaga mnie dopóki się nie zgodzę . Ola jest wyższa ode mnie szczupła i przy niej tracę pewność siebie . Będąc już na imprezie a może bardziej domówce nie żałowam alkoholu bo jak zwykle Olka poszła szukać jakiegoś frajera a ja tylko byłam od poprawiania jej fryzury. Gdy wypiłam 4 drinki poszłam na balkon . Oglądając ludzi bawiących się na dole za moimi plecami rozpętała się bujka . Ja jak to ja  (...)

Upragniona miłość

Dodał/a: Ania 2020-01-05 00:12:20 czytano 783 razy
Szykowałam się na dzisiejszą imprezę na której nie bardzo chciałam być. Wiedziałam, że będzie tam on... Łukasz. Mężczyzna którego kochałam odkąd pamiętam. Wcześniej nie dostrzegałam tego. Nie wiedziałam, że jest on dla mnie tak bardzo ważny. Zresztą on i tak nie zwracał na mnie zbytnio uwagi. Czułam, że zawsze byłam dla niego nikim, zwykłą, niezauważalną koleżanką z klasy.Wszystko jednak zmieniło się kiedy zrozumiałam, że coś do niego czuje. Niestety nie zmieniło się na lepsze (...)

Miłość i przeznaczenie VII

Dodał/a: Pisarka 22 2019-09-16 10:17:17 czytano 687 razy
Zwariuję normalnie przez tego faceta. Wiedziałam, że nie obejdzie się bez przesłuchań. Tylko dziwi mnie ta sytuacja z tym chłopakiem. Nie wiedziałam, że tak urwie mi się film i będzie mnie przynosił śpiącą na rękach. Sama się trochę tego wstydzę. Z zamyślenia wyrwał mnie dzwonek Łukasza. Kto to mógł być o tej porze? A co mnie to obchodzi. Nie mój telefon. Tylko problem w tym, że nie dawał za wygraną i dzwonił kilka razy. Kiedy spojrzałam na  (...)

Randka z wampirem cz.13

Dodał/a: Aga.B 2019-09-14 15:11:22 czytano 515 razy
Otworzyłam oczy, budząc się po nieprzyjemnym śnie z ochotą na płacz. Dotarło do mnie, iż te przyjemne, kojące dźwięki które słyszałam w mroku, pochodziły najpewniej od radia. Siedziałam na przednim siedzeniu, przykryta męskim płaszczem. Mimo to nie było mi ani trochę cieplej. Zastanawiałam się jakim cudem znalazłam się w tym miejscu i dokąd zmierzałam. Nagle wspomnienia o ostatnich wydarzeniach uderzyły mnie jak grom z jasnego  (...)

Miłość i przeznaczenie VI

Dodał/a: Pisarka 22 2019-08-16 11:25:32 czytano 489 razy
- Więc skoro już przeszliśmy na ty to może mi powiesz skąd ta mina zbolałego szczeniaczka i z jakiego powodu to picie? Ktoś Cię skrzywdził? Może mogę jakoś pomóc? No wiesz… Przyłożyć mu czy coś a może dać do zrozumienia, żeby zostawił Cię w spokoju. Twój wybór. Ja poproszę whisky. - To aż tak widać? Myślałam, że jakoś to zakryję. Nie obraz się, ale na razie nie chcę o tym mówić. Chcę się napić (...)

Audrey Hamilton 7

Dodał/a: alfa romeo 2019-08-14 12:30:48 czytano 316 razy
Kiedy wróciłyśmy do domu miałam wrażenie, że coś jest nie w porządku. Zapaliłam światło w kuchni i z przerażeniem zaczęłam krzyczeć na całe gardło. Moim oczom ukazywał się mrożący krew w żyłach widok: na stole leżał mężczyzna w średnim wieku. Z drewnianego blatu ściekała jeszcze ciemnoczerwona krew. Na szyi nieboszczyka znajdowała się krótka lina, a z sinej twarzy spoglądały na mnie ogromne, przestraszone oczy. W lewej dłoni  (...)

Życie Zoë

Dodał/a: MIŚKA 2019-08-13 17:35:00 czytano 514 razy
Pamiętam gdy spotkałam go po raz pierwszy,to było prawie 15 lat temu w małej restauracji przy West Hampstead gdzie wtedy pracowałam. Bogata nie byłam, właściwie byłam można powiedzieć biedna ale nigdy też nie myślałam o wyższej edukacji. Pracowałam odkąd miałam 18 lat a przestałam, gdy razem zamieszkaliśmy. Niedługo po tym sie pobraliśmy, on był 8 lat starszy ale to nie miało dla nas żadnego znaczenia. Dla wtedy 20-letniej mnie był  (...)