Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Bad Boy

Dodał/a: nowa 2018-07-11 12:47:44 czytano 663 razy
Nazywam się Alex Blue, mam brata Max Blue nie jestem podobna do mojego barata on popularny a ja szara myszka ale co tam ważne żebym odrabiała lekcje za niego czasami mam wrażenie ze on wogóle mnie nie kocha a to wszystko przez ten cholerny wypadek samochodowy w którym zgineli nasi rodzice , normalnie była bym w domu dziecka ale jak mój brat powiedział: " Z litości zabiorę cię z tąd ale nie będziesz mi przeszkadzać i robić problemów ". Tak teraz jak o tym myślę to on na prawdę  (...)

Camille cz 5

Dodał/a: PaulMax 2018-07-09 10:49:11 czytano 375 razy
Wpadła w autobus prawie jak wariatka i przykleiła się do szyby. Serce łomotało jak szalone. Miała wrażenie, że wszyscy to słyszą. Kilka głębokich wdechów i zamknięcie oczu pomogło. - musisz się ogarnąć Camille, zaraz Twój projekt z Corine... Uspokoiła się i usiadła. Jeszcze 2 przystanki. Patrząc na siebie w odbiciu telefonu widziała, że wygląda jak duch. Blada i drżącymi rękami poprawiła włosy. Wreszcie pod szkołą - uśmiechnęła się sama do siebie. Weszła do sali by po raz ostatni powtórzyć kwestie  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SZESNASTY

Dodał/a: Żan 2018-07-08 12:19:45 czytano 302 razy
Winda rozstąpiła drzwi. Paker zaczekał aż przejdę pierwsza i zaraz kiedy dołączył do mnie, drzwi zasunęły się i poszły wolno w sam dół. Mój osobisty ochroniarz, może tak w wieku trzydziestu lat, dobrze zbudowany, stał prosto i nawet nie zwracał na mnie uwagi. Ci gangsterzy w ogóle nie mają poczucia do czegokolwiek. Zadanie, to zadanie, trzeba je wykonać. Patrzyłam na niego z pod oka, nagle winda siadła i drzwi ponownie uległy otwarciu (...)

samotność

Dodał/a: Esmeralda 2018-07-05 15:55:44 czytano 449 razy
Kiedyś nie miałam przyjaciół. Ludzie mnie nie lubili. Z różnych powodów. Jedni, bo czytałam książki, drudzy, bo byłam nieśmiała. Odkąd pamiętam w szkolnej ławce siedziałam zawsze sama, a w czasie, gdy moi znajomi spotykali się poza szkołą, uczyłam się w domu. Na początku tego roku zmieniłam szkołę. Po sześciu latach wysłuchiwania, jaka to jestem nienormalna i dziwna, miałam serdecznie dość znajomych, nieprzyjaznych twarzy. Nie pamiętam nawet, jak to się stało, że (...)

Worthless rozdział 13

Dodał/a: Muffinek 2018-07-05 12:40:15 czytano 315 razy
Spojrzała mi głęboko w oczy, potem na usta, przybliżając swoją twarz do mojej. Szczerze... spodziewałem się tego, ale co gorsze podobało mi się to! Nasze usta się spotkały i pogrążyły w namiętnym pocałunku, zapomniałem o całym świecie... również o Nadii. Skupiłem się jedynie na tej chwili bliskości z Liwią, która posuwała się coraz dalej. Usiadła na mnie w rozkroku i ściągnęła koszulkę, najpierw swoją, potem moją. Nie umiałem tego zatrzymać, byłem bezsilny. Poniosło mnie, zacząłem wodzić (...)

Take a chance...

Dodał/a: JJmaster 2018-07-05 11:10:05 czytano 248 razy
Zerknęłam na zegarek-03:25, znów zasnęłam przy książkach. Po co ja to w ogóle robię? Przecież moja praca i tak nie przynosi zadowalających efektów. Niechętnie wstałam, spakowałam się do szkoły i poszłam do łazienki. Napełniłam wannę cieplutką wodą i wrzuciłam do niej kulę kąpielową o zapachu owoców leśnych. Uwielbiam relaksować się w ten sposób. Jak ja to mówię: ,,Istnieją dwie rzeczy dla których warto żyć: kąpiel i łóżko". Gdy się już ogarnęłam, wróciłam do pokoju (...)

RAPED. Prolog + Info

Dodał/a: DaroQueen 2018-07-04 18:16:00 czytano 2016 razy
W pewnym momencie poczułam mocne szarpnięcie w strone łazienki ale męskiej. Przerażona patrze na całą sytuacje. Poczułam mocny chłod na plecach czujac jak dotykaja sciany jednej z kabin. Cały czas nie wiedząc co robić patrzyłam na twarze dwóch chłopaków. Probowałam zachować spokój do czasu aż jeden z nich włozył mi reke pod spódniczke. Zaczełam krzyczeć jak tylko mogłam. Kopałam i machał nogi w każde strony ale drugi sprawca przytrzymywał mnie. Krzyczałam w kółko, ze nie (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ PIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2018-06-24 18:20:29 czytano 309 razy
W biurze CBA byłem po śniadaniu, po dziesiątej. Tym razem miałam odznakę i ochroniarz kojarząc mnie, przepuścił. Dostałem się na górę i prosto do głównej bazy gdzie wiem, że znajdę Łucję. Akurat siedziała przy biurku, grzebała w komputerze i jednocześnie trzymała ramieniem telefon przy uchu. Usiadłem sobie bez słów przed jej stanowiskiem pracy i czekałem aż skończy (...)

Początek nowego życia cz. 2

Dodał/a: Asia 2018-06-20 13:00:04 czytano 542 razy
Następnego dnia rano Bartek przeprasza mnie za całą sytuację w kuchni, ale w jego głosie słyszę kpinę. Nie powiem myślałam w głębi duszy, że przeprowadzka tutaj nie będzie aż taka zła, jednak okazało się, że już od pierwszych dni jest strasznie. Mam ochotę spakować z powrotem moje rzeczy, wsiąść w autobus i wrócić do swojego domu, ale nie robię tego, bo wiem, że nie mogę. Muszę jakoś wytrwać. (...)

Początek nowego życia cz. 1

Dodał/a: Asia 2018-06-17 18:52:46 czytano 517 razy
Próbuję mnie przekonać, że się mnie nie wstydzą i powinnam skorzystać jego propozycji. Wybieram numer do mamy by o wszystkim opowiedzieć, mimo wściekłości na nią jest jedyną osobą, której mogę się teraz wygadać, poza dwiema moim przyjaciółkami. I jakie jest moje zdziwienie gdy podczas rozmowy z nią ona sama mnie namawia żebym skorzystała z propozycji ojca i kupiła sobie parę nowych ciuszków. Ostatecznie zgadzam się na wypad do galerii, nie dlatego, że oni chcieli tylko po (...)