Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SIEDEMNASTY

Dodał/a: Żan 2018-08-18 08:29:03 czytano 421 razy
- Jak ustaliły wstępne informacje zaginęła także żona funkcjonariusza służb specjalnych, Laura Niewiadomska. Z tego co wiadomo, poszła odwiedzić matkę w szpitalu, a od czterech godzin, ślad po niej zaginął. Policja prosi o niezwłoczne powiadomienie jeśli ktoś wie co się działo. Kolejne wydarzenia jutro, o osiemnastej. Nastąpiła reklama, więc z ciężkim westchnieniem odbiłam się na oparcie kanapy. Wciąż nie wiadomo co się z nim dzieje. Mnie szukają tak samo i ciekawe czy znajdą.  (...)

Miłość nie zna granic

Dodał/a: novela1 2018-08-11 14:00:01 czytano 698 razy
Cześć jestem Natalie mam 16 lat. Wraz z rodzicami mieszkam w małej wsi zwanej Chytra ska. Moje życie to jakiś zwariowany świat. Szkoła, nauka ,dom ,i od nowa. A gdzie chłopacy. przyjaciółka. Nie ma żadnych przyjaciół, ani chłopaka. Dlaczego .Nie wiem sama, może dlatego ,że kiedyś się sparzyłam. Jakieś trzy lata temu do domu po moich sąsiadach wprowadziła się jakaś rodzina z dwójką dzieci .Chłopak 15 lata, i drugi chłopaka 5.Moja znajomość z 15 letnim Tomem bo tak ma na imię ma właśnie  (...)

Bad Boy część 5

Dodał/a: nowa 2018-08-07 14:15:13 czytano 582 razy
Znowu słyszę ten okropny budzik. Otwieram oczy i patrzę na zegarek i jest 6 super mam dużo czasu, powoli zeszłam z łóżka i podeszłam do szafy. Wybrałam czarne rurki z przetarciami na kolanach do tego białą luźną koszulkę i dżinsową koszulkę, poszłam do łazienki. Weszłam pod prysznic potem lekko pomalowałam rzęsy, ubrałam się i zeszłam na dół na śniadanie. Na dole zobaczyłam brata który oglądała telewizje (...)

Czy ja go kocham? 2

Dodał/a: słoneczko 2018-08-06 15:25:33 czytano 473 razy
Ciekawe co to za ludzie, że ciotce tak zależy. Może ona chce mnie im oddać i dlatego jest taka miła? Nie raczej nie, a nawet jeśli to długo by ze mną nie wytrzymali. Potrafię być naprawdę nieznośna. Rezygnuję z poszukiwania swojego miejsca i siadam do tramwaju, który zawiezie mnie pod blok. Nie mija nawet 30 minut, a ja już wchodzę do mieszkania. Od wejścia czuć całkiem ładne zapachy. Ciotka całkiem oszalała skoro gotuje. Ja to bym się bardziej bała, że spali cały blok. Powiedzmy sobie (...)

Audrey Hamilton 1

Dodał/a: alfa romeo 2018-08-01 15:36:23 czytano 506 razy
Usiadłam na parapecie, mimo stałych zakazów mamy. Siadałam na nim od kiedy pamiętam i ani razu się nie zapadł pod moim ciężarem. Tego dnia byłam wściekła - Jonas nie napisał ani jedej wiadomości, nie zadzwonił ani razu od trzech tygodni. Powinnam zacząć się uczyć na sprawdzian z matmy, ale byłam tak zła, że nie byłam w stanue zrozumieć czegokolwiek z podręcznika. Nie mówiąc już o bazgrołach w zeszycie. Jonas to mój chłopak. Poznaliśmy się w przychodni lekarskiej, gdy siedział obok niego (...)

Bad boy część 4

Dodał/a: nowa 2018-07-20 15:01:32 czytano 649 razy
- Dobra to cię odwiozę. Poszliśmy do aut. Chłopak zrobił się zimny i oschły w stosunku do mnie. Zatrzymaliśmy się przy moim domu a ja wysiadłam i poszłam w strone domu bałam się wejść i tej rozmowy ale trudno weszłam do domu wszędzie było ciemno. Postanowiłam że pójdę do swojego pokoju przed schodami spotkałam swojego brata była bardzo smutny i przygnębiony  (...)

Randka z wampirem cz.9

Dodał/a: Aga.B 2018-07-19 22:20:41 czytano 459 razy
Może to głupie ale zamknięcie się w szkolnej toalecie, to jedyny pomysł który przyszedł mi do głowy. Panikowałam tak bardzo, że byłam gotowa postawić na nogi zmarłego, byle tylko bezpiecznie wrócić do domu. Siedziałam tam jeszcze przez kilka dobrych minut, dopóki nie zadzwonił dzwonek. Teraz gdy wszyscy zmywali się do domu, mogłam mieć pewność że nie spotkam demonicznego wybawcy, który uratował mnie zeszłej nocy przed bandytami. Nie miałam co prawda niepodważalnych (...)

Bad boy część 3

Dodał/a: nowa 2018-07-14 17:29:41 czytano 536 razy
Siedzę na łóżku ubrana w białą bluzke z nadrukiem i dżinsami z dziurami, mam rospuszczone włosy i cały czas siedzę chociarz jest już 12:49 czyli zaraz wychodzę z Lukem, ale czy ja dobrze robie a jeżeli on ma jakiś zakład a ja głupia zaraz sobie coś wymyślę. Patrze na zegarek i jest z 12:55 i w tym momęcie słysze samochód. Boże i co teraz może powiem że jestem chora ale on nie jest idiotą wczoraj się zgodziłaś a dzisiaj masz obawy dobra raz się żyje. Zeszłam na dół i zobaczyłam Luka z moi  (...)

Miłość i nieśmiałość. Rozdział 1,2,3,4

Dodał/a: olsoon9797 2018-07-14 14:04:54 czytano 397 razy
Madson poznalam w pierwszej klasie, pierwszego dnia.Do Grecji właśnie przyjechalam na rozpoczecie liceum bo moj tata dostal lepsza prace i lepiej mu tu placili,wiec przynieslismy sie wlasnie tutaj Kiedy siedziała na sali gimnastycznej,wydawała się przyjazna osoba,więc usiadłam koło niej.Pewna Pani kazala nam napisać na kartkach które leżały obok nasze imię nazwisko i pochodzenie, między nami leżał jeden dlugopis,gdy chciałam go schwytać widziałam że trzyma już go dziewczyna o szczupłej  (...)

Bad boy część 2

Dodał/a: nowa 2018-07-12 21:32:57 czytano 507 razy
Stoję i patrerze na jego samochód który coraz bardziej znika z mojego pola widzenia. Cały czas w głowie mam słowa Luka:" Od dawna miałem na nie ochotę". A potem tak porostu odjechał bez słowa wyjaśnień, dalczego on mnie pocałował? Cały czas się zastanawiam ale to nie jest problem że mnie pcałował problemem jest to że mi się to podobał a nawet bradzo i właśnie do mnie to dotarło co pomyślałam MI SIĘ TO PODOBAŁO I TO BARDZO. Ale pewnie znowu jestem jego kolejną zabawką albo  (...)