Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Little Game lX

Dodał/a: Little One 2018-12-03 17:22:49 czytano 355 razy
Oni się całują! I to nie byle jak. Harry napiera na Anę która nie mogąc się cofnąć opierała się o ławkę przytrzymując zaciśniętą dłonią brzeg, była przy tym nieźle wygięta w tył. Harry natomiast trzymał ją w talii. Ich pocałunek był naprawdę namiętny, tak jakby czekali na niego całe życie. Zauważyłam nawet, że jej się chyba podobało bo położyła swoją dłoń na karku chłopaka i wręcz przyciągając w swoją stronę. O mój BOŻE co ja robię? Ja ich podglądam! Gapiłam się na nich dobre kilka minut (...)

Randka z wampirem cz.12

Dodał/a: Aga.B 2018-12-02 20:14:42 czytano 405 razy
Długo zastanawiałam się co powiedzieć. Wyglądało na to, że byłam całkiem daleko od domu, na dodatek towarzyszył mi demon. Szliśmy poboczem autostrady, noc była niezwykle spokojna, jedynie raz na jakiś czas mijał nas pędzący samochód. Niebo było niezwykle piękne, czyste, pełne gwiazd. Było takie, jak te które pamiętałam z dzieciństwa. Na chwilę przystanęłam, wciągając powietrze głęboko do płuc. Demon odwrócił się, ciekawsko spoglądając na mnie lśniącą czerwienią w oczach. Po chwili  (...)

Audrey Hamilton 5

Dodał/a: Alfa romeo 2018-11-28 12:50:44 czytano 229 razy
Po śniadaniu poszłyśmy na spacer. Była sobota, więc nie musiałam iść do szkoły. Byłyśmy nad zamrzniętym morzem I jadłyśmy lody, śmiejąc się I przypominając wczorajszy serial. Wtedy go zauważyłam. Stał, ubrany na czarno, patrząc was wodę. Był daleko, ale I tak widziałam, że w pewnym momencie obrócił głowę I spojrzał się na mnie. Odwróciłam wzrok, nie przerywając rozmowy z mamą. Usiadłyśmy na ławce. I wtedy Ktoś złapał mnie za rękę. (...)

Little Game Vlll

Dodał/a: Little One 2018-11-26 20:54:53 czytano 230 razy
Z uśmiechem odeszła. Yui postanowiła czekać na Anę więc została, a ja przy okazji chciałam zrobić zakupy. Dostałam od mamy jakieś pieniądze na ciuchy. Gdy wyszłam ze sklepu zobaczyłam, że niebo powoli staje się pomarańczowo-różowe. Nagle w moim plecaku zawibrował telefon. Hm... No ja mam głos włączony poza tym mój telefon jest w kieszeni spodni! Wygrzebałam z torby telefon Any. Kurde musiała pomylić plecaki bo mamy podobne! Pobiegłam do szkoły licząc, że jeszcze spotkanie się  (...)

Cyrograf rozdział lll

Dodał/a: Little One 2018-11-26 19:27:19 czytano 324 razy
Do pokoju wszedł ordynator wraz z moimi rodzicami. Mama na mój widok przestraszyła się, zakrywając dłoniami usta. W jej oczach dało się zobaczyć napływające łzy które już po chwili zaczęły spływać po policzkach. W tym momencie rzuciła się w stronę taty który ją przytulał patrząc na mnie ze smutkiem i pokręcił głową lekko ją spuszczając składając uspokajający pocałunek na czubku głowy mamy. Wyglądało to trochę jakby mówił "przykro mi...Tak bardzo mi przykro". Za oknem sali stał z kolei  (...)

Cyrograf rozdział ll

Dodał/a: Little One 2018-11-21 20:23:59 czytano 303 razy
-Miała dużo szczęścia jednak to nie jest nasze ostatnie słowo. Stan może w każdej chwili się zmienić. Możliwe, że doszło nawet do uszkodzenia mózgu. Poczułam przerażenie które przeszyło całe moje ciało. Chciałam wstać, krzyczeć, płakać, pytać. Jednak jedyne co się stało to długie i donośnie "piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii". Już ledwo słyszalne dźwięki paniki i nawoływań lekarza do resuscytacji. Czy to mój czas? Dlaczego teraz? Kiedy miałam taki dobry dzień?! Poczułam ogromny zawód i  (...)

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 3

Dodał/a: WWioletta 2018-11-21 12:03:15 czytano 376 razy
Z jednej strony byłam szczęśliwa, że się zgodził, ale z drugiej – miałam pewne obawy. Po pierwsze, czy on się nadaje do tego? Tak, właśnie teraz naszły mnie wątpliwości. Status ma idealny, ale czy jego gra aktorska będzie na tyle dobra, że moja rodzina uwierzy w nasz związek? A druga sprawa to taka, że nie byłam pewna, co Kevin miał na myśli, mówiąc: „potem oboje zdecydujemy, co dostanę za udawanie twojego faceta". Czy aby na pewno tak bardzo będzie się liczył mój głos w tej  (...)

Little Game Vll

Dodał/a: Little One 2018-11-19 20:50:45 czytano 224 razy
Nie dokończyłam. Harry przerwał mi uśmiechając się. Ten uśmiech wyglądał bardzo szczerze. -Po prostu przez najbliższy tydzień mam przygotowania do olimpiady i kilka konkursów. Bałem się że nie będę miał czasu na wszystko ale jakoś to pogodzę. Przejechał dłonią po mojej głowie tak jakby w geście głaskania po czym położył swoją dłoń na moim ramieniu. Popatrzyłam na niego z wdzięcznością po czym rzuciłam (...)

Moja mama

Dodał/a: słoneczko 2018-11-19 18:39:04 czytano 644 razy
Mama! – krzyknął maluch i rzucił się do niej. Objął ją z taka siłą, że aż zbielały mu paluszki. – Mamusiu! Moja mamusiu!!! …Chłopca obudził jego własny krzyk. Takie sny miał praktycznie co noc. Wsadził rękę pod poduszkę i wyciągnął zdjęcie dziewczyny, które znalazł rok temu na podwórku domu dziecka. Od tamtej pory trzymał zdjęcie pod poduszką i wierzył, że to jego mama. Wpatrywał się teraz w ładną twarz dziewczyny, aż wreszcie zas (...)

Cyrograf rozdział l

Dodał/a: Little One 2018-11-14 20:50:52 czytano 332 razy
Szłam sobie przeszczęśliwa. Koncert, Nasza Kapela, strefa Vip i kulisy z nimi. Myślałam o tym wszystkim gdy nagle zorientowałam się że jakoś dziwnie pusto na tej uliczce. Od czasu do czasu przewinie się jakaś osoba. Zlekceważyłam to i zaczęłam myśleć o tym co może się stać po koncercie. Przypomniały mi się słowa Rozy. -Na pewno wrócimy jak zawsze naszą ścieżką. Ja odłączę się pierwsza jak zawsze. Zostaniecie sami. Aż staniecie niedaleko twojego domu, zatrzymacie się (...)