Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Do Trzech Razy Sztuka XV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-01 07:27:28 czytano 138 razy
Było to dobre uczucie, które nie malało ani trochę. Już kolejny raz przekręcił się na drugi bok. Była taka przestraszona. Co on zrobił nie tak?. Pomijając fakt, że możliwe należy do innego. Nie mógł wyrzucić jej obrazu z głowy, ale chyba musiał. Nie chciała go?. Więc, czemu pierw oddawała pocałunki z wielkim uczuciem i pasją?. Była z innym, był tego przekonany i musiał to uszanować idąc dalej (...)

Do Trzech Razy Sztuka XIII

Dodał/a: An Caroline 2019-05-30 12:06:31 czytano 129 razy
Ian White miał dzisiaj różne sny, a najbardziej zapamiętał mu się dość erotyczny. Był pewien, że już wariuje. śniła się mu jakaś brunetka. Nie widział dokładnie jej twarzy. Był obserwatorem, ona siedziała na nim, włosy sięgały do łopatek, zakrywały część nagich pleców. Słyszał słodki śmiech jej. Prześcieradło opadło ukazując jej lędźwie, po chwili wyjęczała rozkosznie jego imię (...)

Do Trzech Razy Sztuka XII

Dodał/a: An Caroline 2019-05-29 14:59:05 czytano 107 razy
Lizzie Montgomery, rozpoczęła prace w poradni u swojego ojca, który był bardzo dumny ze i wcale nie ukrywał, gdy chwalił swoją córkę. Miała już nawet kilka przypadków. Jedną dziewczynę, która walczyła z anoreksją, z chłopakiem po przemocy w szkole, który chciał targnąć na swoje życie, oraz miała jeden dość, jak dla niej w tym momencie najlepszy przypadek, Pana Toma. Był to starszy mężczyzna, który cierpiał z powodu miłości. Jego żona miała (...)

Do Trzech Razy Sztuka XI

Dodał/a: An Caroline 2019-05-28 09:16:23 czytano 103 razy
Amy Shelley miała racje nie mogła tak ukrywać się w domu. Nie mogła unikać jego, wciąż pracowali razem, w dodatku obracali się wśród tych samych znajomych. Musiała nauczyć się z nim znów rozmawiać, tak, jak za dawnych lat,, jak tego się nauczy dalej już wszystko będzie proste. W końcu on żył, nie umarł, a to było dla niej najważniejsze. Wróciła myślą do nie przespanych nocy. Nie umiała się przyzwyczaić, że ktoś od niej jest zależny. Z czasem (...)

Do Trzech Razy Sztuka X

Dodał/a: An Caroline 2019-05-28 08:01:09 czytano 122 razy
Otworzył oczy, pierw te przeklęte światło go oślepiło, dlatego był pewien, że już jest w zaświatach, ale potem dostrzegł ją. Chyba to anioł - pomyślał. Piękny anioł. Nie znał jej, ale wpatrywała się w niego. Rozejrzał się dookoła. Był w szpitalu, domyślił się po urządzeniach. Znów spojrzał na nią. Wpatrywała się w niego z troską. Blada twarz, a pod oczami malowały się cienie od zmęczenia. I tak była piękna. Ne znał jej, ale chyba ona go znała (...)

Do Trzech Razy Sztuka IX

Dodał/a: An Caroline 2019-05-27 09:25:38 czytano 135 razy
Milion, albo ona i ukazywało się zdjęcie Lizzie, na co przełykał ślinę. To utwierdzało go, że była śledzona, on sam zresztą też. Mało kiedy ją puszczał samą, gdy wiedział, że jednak z kimś jest nieco uspokajał się. Z trudem zgodzili się na podwójną randkę, ale Amy nieźle potrafiła przekonać. Zapadał powoli zmierzch, chodzili przy oceanie mijając różne restauracje (...)

Bukiet goździków

Dodał/a: emka06 2019-05-08 15:56:17 czytano 205 razy
Była 6 rano. Jasmine przebudziła się i zaspanym wzrokiem spojrzała na brudne okno przez które do pokoju wpadała struga burego światła. Dzień stanowczo nie będzie słoneczny. Przeszywający ból głowy spowodowany nadmiarem dymu papierosowego w powietrzu dał właśnie o sobie znać i nie miał zamiaru ustępować. Powoli wstała z łóżka, nogą zahaczyła o walające się po podłodze książki, które upadły i przewróciły kubek po kawie. “Niezły tu  (...)

Niegrzeczny chłopiec

Dodał/a: Martynkaaa 2019-05-06 14:05:15 czytano 302 razy
Cześć kochani! To ja Martynkaaa. Niedawno zajrzałam tu z ciekawości jak się ma moje stare opowiadanie. Jestem autorką opowiadania ,, Niegrzeczny chłopiec, które doczekało się 19 części i nie zostało skończone oraz opowiadania ,,Chłopaki też mają uczucia, które pisałam w bardzo młodym wieku. (...)

Nie dawała mi spokoju!! Cz1

Dodał/a: Darek 2019-04-28 21:48:15 czytano 192 razy
Mam na imie Darek mam 19 lat moim najwiekszym szczesciem jest Dominika. Chodze do liceum uczę się świetnie z Dominika jestem od 2 lat. Jest o rok młodsza lecz to nic nie zmienia. Pewnego dnia w szkole podbiegła do mnie pewna dziewczyna zaczela sie przytulac całować mnie - nie znałem jej. Obok stała Dominika (...)

Do Trzech Razy Sztuka VIII

Dodał/a: An Caroline 2019-04-12 10:44:29 czytano 425 razy
Poczuł jak ktoś dotyka jego ust czymś ciepłym. To ona. Tym razem została i to jej usta. Nie wahał się i przygarną ją bardziej do siebie, a a nawet pomógł jej wpełzać się na niego na co mruknął z zadowolenia. Była piękna nawet z tymi roztrzepanymi, czekoladowymi pasmami włosów patrzyła na niego rozleniwiona i spełniona. Jeśli to jest miłość to co teraz czuje, to chce to czuć już na zawsze - pomyślał (...)