Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Worthless rozdział 13

Dodał/a: Muffinek 2018-07-05 12:40:15 czytano 271 razy
Spojrzała mi głęboko w oczy, potem na usta, przybliżając swoją twarz do mojej. Szczerze... spodziewałem się tego, ale co gorsze podobało mi się to! Nasze usta się spotkały i pogrążyły w namiętnym pocałunku, zapomniałem o całym świecie... również o Nadii. Skupiłem się jedynie na tej chwili bliskości z Liwią, która posuwała się coraz dalej. Usiadła na mnie w rozkroku i ściągnęła koszulkę, najpierw swoją, potem moją. Nie umiałem tego zatrzymać, byłem bezsilny. Poniosło mnie, zacząłem wodzić (...)

Take a chance...

Dodał/a: JJmaster 2018-07-05 11:10:05 czytano 203 razy
Zerknęłam na zegarek-03:25, znów zasnęłam przy książkach. Po co ja to w ogóle robię? Przecież moja praca i tak nie przynosi zadowalających efektów. Niechętnie wstałam, spakowałam się do szkoły i poszłam do łazienki. Napełniłam wannę cieplutką wodą i wrzuciłam do niej kulę kąpielową o zapachu owoców leśnych. Uwielbiam relaksować się w ten sposób. Jak ja to mówię: ,,Istnieją dwie rzeczy dla których warto żyć: kąpiel i łóżko". Gdy się już ogarnęłam, wróciłam do pokoju (...)

RAPED. Prolog + Info

Dodał/a: DaroQueen 2018-07-04 18:16:00 czytano 1289 razy
W pewnym momencie poczułam mocne szarpnięcie w strone łazienki ale męskiej. Przerażona patrze na całą sytuacje. Poczułam mocny chłod na plecach czujac jak dotykaja sciany jednej z kabin. Cały czas nie wiedząc co robić patrzyłam na twarze dwóch chłopaków. Probowałam zachować spokój do czasu aż jeden z nich włozył mi reke pod spódniczke. Zaczełam krzyczeć jak tylko mogłam. Kopałam i machał nogi w każde strony ale drugi sprawca przytrzymywał mnie. Krzyczałam w kółko, ze nie (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ PIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2018-06-24 18:20:29 czytano 262 razy
W biurze CBA byłem po śniadaniu, po dziesiątej. Tym razem miałam odznakę i ochroniarz kojarząc mnie, przepuścił. Dostałem się na górę i prosto do głównej bazy gdzie wiem, że znajdę Łucję. Akurat siedziała przy biurku, grzebała w komputerze i jednocześnie trzymała ramieniem telefon przy uchu. Usiadłem sobie bez słów przed jej stanowiskiem pracy i czekałem aż skończy (...)

Początek nowego życia cz. 2

Dodał/a: Asia 2018-06-20 13:00:04 czytano 432 razy
Następnego dnia rano Bartek przeprasza mnie za całą sytuację w kuchni, ale w jego głosie słyszę kpinę. Nie powiem myślałam w głębi duszy, że przeprowadzka tutaj nie będzie aż taka zła, jednak okazało się, że już od pierwszych dni jest strasznie. Mam ochotę spakować z powrotem moje rzeczy, wsiąść w autobus i wrócić do swojego domu, ale nie robię tego, bo wiem, że nie mogę. Muszę jakoś wytrwać. (...)

Początek nowego życia cz. 1

Dodał/a: Asia 2018-06-17 18:52:46 czytano 429 razy
Próbuję mnie przekonać, że się mnie nie wstydzą i powinnam skorzystać jego propozycji. Wybieram numer do mamy by o wszystkim opowiedzieć, mimo wściekłości na nią jest jedyną osobą, której mogę się teraz wygadać, poza dwiema moim przyjaciółkami. I jakie jest moje zdziwienie gdy podczas rozmowy z nią ona sama mnie namawia żebym skorzystała z propozycji ojca i kupiła sobie parę nowych ciuszków. Ostatecznie zgadzam się na wypad do galerii, nie dlatego, że oni chcieli tylko po (...)

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 1

Dodał/a: wioletta 2018-06-13 10:46:42 czytano 493 razy
Pożałowałam swoich słów już na samym początku, gdy tylko je wypowiedziałam. Jednak nie mogłam się już wycofać i znosić kolejne kpiny Kamili. Co by było tym razem? Że jestem na tyle zdesperowana, żeby wymyślać sobie mężczyznę-ideał? Tego bym już nie wytrzymała. No, i ostatecznie wyszło na to, że za miesiąc na spotkaniu rodzinnym mam przedstawić swojego partnera albo narzeczonego – jak powiedziała w żartach ciocia (...)

Emma Evans XII

Dodał/a: juliett_159.12 2018-06-12 11:51:49 czytano 250 razy
Emma wracała ze szkoły gdy nagle poczuła silne uderzenie w tył głowy i upadła. Przez chwilę widziała ciemność a gdy się obudziła okazało się że siedzi związana na podłodze starej fabryki. Obok niej siedział Alex, jej rodzice i siostra. Wszyscy siedzieli w ciszy a po chwili drzwi otworzyły się z hukiem i do pomieszczenia weszło piętnastu mężczyzn w kominiarkach. Na końcu szła kobieta. Miała dosrojny chód, długie brązowe włosy i zielone duże oczy (...)

380 km - 1

Dodał/a: AnaidPrincess 2018-06-10 01:49:20 czytano 218 razy
W tej chwili przerwał mi Travis, dzwoniąc do mnie na kamerkę na messengerze. Znam się z nim krótko, a już skradł moje serce, które wcześniej było zarezerwowane dla kogoś nie wartego. Pewnie uważacie, że byłam suką, że zdradziłam mojego wtedy jeszcze chłopaka, ale to nie było tak. Czułam się strasznie samotna w tymże związku, byłam bardzo nieszczęśliwa i widzieli to tylko moi przyjaciele. A najbardziej przeżywał to Travis. Wtedy on był mi najbliższy..Agnieszka miała swoje problemy (...)

Lepsza zła historia cz.1

Dodał/a: Sana Dudley 2018-06-03 21:36:13 czytano 276 razy
Straciłam osobę, która przez całe moję życie była mi bliższa niż własna matka, straciłam ją, bo mój ojciec nie potrafi oddzielić domu od pracy... O ile pracą można nazwać prowadzenie burdeli i handlowanie wszystkim, od narkotyków po ludzi, którzy notabene znaczą dla niego tyle co komar zabity na ramieniu, szykujący się do ugryzienia. Leżę teraz na łóżku w moim pokoju, obok mnie śpi mój chłopak Carlo, na jego twarzy maluje się tak niebiański spokój, jakby właśnie śnił o swoich najskrytszyc (...)