Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Ja i On - historia prawdziwa cz.1

Dodał/a: Hesperiata 2014-07-05 13:57:29 czytano 435 razy
Nigdy jeszcze nie słyszałam takiej barwy głosu, która by tak do mnie przemawiała i tak na mnie działała. Tylko nie wiem jeszcze czy są to działania negatywne, cy pozytywne. Muszę przyznać, że trochę się bałam. Na szczęście miałam koło siebie Meisona, który złapał mnie za rękę, od czego od razu zrobiło mi się wesoło i wciągnął do swojego domu, w którym jestem dość częstym gościem, dzięki czemu czułam się tu jak u siebie. Za nami wszedł Nate, który cały czas nas  (...)

To strata czasu... Cz. 2

Dodał/a: Miśkka 2014-07-05 11:51:02 czytano 532 razy
- Ej! Przecież na mnie lecisz! - powiedział poruszając śmiesznie brwiami. Roześmiałam się, krótko, rozmyślając nad planem, który wymyśliłam. - No kurde na takiego przystojniaka nie lecieć do grzech by był. To co? Powtórka dzisiaj? Mam wolną chatę i w ogóle. Prezerwatywy się kupi. - powiedziałam zbliżając się do niego. Mina wszystkich - bezcenna (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.21

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-05 10:52:29 czytano 747 razy
Dziewczyna wzięła torbę i poszła do pracy nie mogła skupić się na niej ciągle była zamyślona. Dobrze, że może wyprowadzić się do swoich rodziców z małym. Michał skończył śniadanie i poszedł do pracy, gdy jego kumpel z pracy zauważył, że Michał jest jakiś nie swój zapytał go, o co chodzi a ten na początku nie chciał o tym mówić dopiero po jakiejś tam namowie zgodził się i opowiedział o tym w co chce go wrobić Milena, musi być ostrożny, by  (...)

Jak z obrazka - Rozdział VII

Dodał/a: Nataluś 2014-07-05 09:47:02 czytano 432 razy
- Zerknes, nie obchodzi mnie to! Do dyrektorki! Natychmiast! - wydziera się nauczycielka matematyki. Nie dziwię się jej ale jednak dziś widać, że z Christianem coś jest nie tak. Jest jakby zmęczony i przygnębiony. Nawet się nie kłóci z panią tylko od razu wychodzi bez słowa. To do niego nie podobne. W klasie jest całkowita cisza (...)

Zumba: Part One

Dodał/a: Everything_Is_Ok 2014-07-05 00:04:07 czytano 6 razy
- Dobra, maleńka, stawaj – ostrożnie zsunął ją z barków i postawił na ziemi. Chciała stanąć pewnie i odsunąć się od nich, jak najdalej, ale jej ciało i siła woli jeszcze niekoniecznie zaczęły ze sobą współpracować, więc zatoczyła się i gdyby nie szybka reakcja stojącego obok dwudziestojednolatka z pewnością znalazłaby się rozciągnięta, jak długa na ziemi. Objął ją w pasie i przytrzymał dopóki nie odzyskała równowagi i nie była w stanie sama ustać (...)

Miłość zabija.

Dodał/a: karolaaa0805 2014-07-04 20:38:46 czytano 279 razy
Istnieje jeszcze dalsza część tego wiersza. Jest on mojego autorstwa. Powiedzmy że to jest jakby kopia mojego wiersza, ponieważ orginał zgubiłam, nie pytajcie jak i gdzie. Tylko taka idiotka jak ja potrafi zgubić własny wiersz. Starałam się go odtworzyć, ale niestety nie pamiętam całości (...)

Tak nad życie... - rozdział 2

Dodał/a: Anonimówka 2014-07-04 18:58:24 czytano 138 razy
Był już czas. Czas przejechania przez bramę na Rose. Ale czemu tak się bałam? Wiedziałam, że to iż ja DZIEWCZYNA pojechałam do Szkoły Rycerskiej dla CHŁOPAKÓW będzie oznaczać wielki sekret, który równał się wielkiemu brzemieniu. Przynajmniej zobaczę Lena. Zeskoczyłam na ziemię i biorąc kasztanową uprząż mojej klacz przeszłam przez bramę (...)

Tak nad życie... - rozdział 1

Dodał/a: Anonimówka 2014-07-03 11:54:59 czytano 533 razy
Wstałam i sięgnęłam po beżową torbę, zrobioną ze skóry jakiegoś mało znanego mi zwierzęcia. Zaczęłam wkładać do niej ubrania, takie najbardziej chłopięce i duże jakie miałam. Związałam włosy w kitkę. Pomyślałam, że nie muszę ich obcinać. Były takiej samej długości jak Lena, on jedynie wiązał je w kitkę, więc ja też tak zrobiłam. Co prawda nie dostałam pergaminu, ale jeśli powiem im, że jestem jego BRATEM na pewno mnie też przyjmą do tej głupiej Szkoły Rycerskiej. Starałam sobie wymyślić (...)

Every night when I woke up I need you to get back to sleep. Five

Dodał/a: nemesis 2014-07-03 09:24:29 czytano 587 razy
W mojej głowie znów pojawił się obraz ostatniej imprezy. Mimo wszystko, muszę przyznać, że naprawdę dobrze się bawiłam. Nie wiedzieć czemu, coś mnie ciągnęło do tego dupka i nie mogłam wyrzucić go z głowy. Cały czas myślałam o tym, co się stało. Sama nie rozumiem, jak mogłam pocałować faceta, którego ledwo znałam. I to jeszcze od jakiej strony ? Nie wiedziałam o nim przecież nic, poza tym, że nosi pistolet pod koszulką. Już sam ten fakt powinien dać mi do zrozumienia, żeby trzymać się  (...)

Niegrzeczny chłopiec cz.18

Dodał/a: Martynkaaa 2014-07-02 20:45:28 czytano 1505 razy
-weź mnie nie wyganiaj co?-powiedziałam z udawanymi pretensjami.Mama się uśmiechnęła a ja odwzajemniłam uśmiech.Dałam jej jeszcze buziaka i zaczęłam się zbierać.Taksówka akurat podjechała.Podałam panu adres i zanurzyłam się we własnych myślach.Byłam ciekawa czy Adrianowi spodoba się prezent jaki mu kupiłam.Bylo to wytrawne,szkockie wino Meursault rocznik 1973.Nawet nie wiem kiedy znalazłam się na miejscu.Zapłaciłam taksówkarzowi i życzyłam mu miłej pracy.Podeszłam do (...)

   Pierwsza   « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »  Ostatnia