Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Miraculum 1 cz 1 potworny medalista

Dodał/a: Miracoolum 2016-07-11 14:55:09 czytano 205 razy
W tym samym czasie na stadionie chłopcy trenowali lekkoatleykę. Jeden z nich Jean był najlepszy i ciągle wygrywał. Jego młodszy brat Marvin nie wytrzymał i w czasie wyścigu podstawił mu nogę. Jean runął na ziemię, a Marvin wygrał wyścig. - Haha!!- śmiał się Marvin. - I co Jean? Nie jesteś taki dobry na jakiego wyglądasz!? - rzucił Marvin. Wkurzony Jean uciekł do szatni i ze spuszcząną głową nałożył swój medal. Władca Ciem nie (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ V

Dodał/a: Żan 2016-07-10 21:58:44 czytano 519 razy
Oczywiście po tym musiałam się przebrać i wykąpać, po czym tak odświeżona wróciłam do swojego pokoju. Kiedy się położyłam na łóżko, od razu z tego zmęczenia zmożył mnie sen, ale było warto. Dominik ma w sobie coś takiego, że nie mogę przestać o nim myśleć i chyba się zakochałam. Tylko nie to, nie chcę cierpieć drugi raz. Wakacje się skończą, znajomość zostanie, a my będziemy  (...)

Krótki postój cz.7

Dodał/a: K.W 2016-07-09 19:22:47 czytano 745 razy
Po chwili podchodzi do mnie Kamil. -Cześć. Zamierzasz mnie olewać? Nadal jesteś zła?-pyta, wyjmując mi notatki z dłoni. Patrzę na niego i zastanawiam się, jak może być tak głupi i przystojny jednocześnie. -Nie jestem zła. Wtedy mnie poniosło.-rzucam i bawię się bransoletką (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ IV

Dodał/a: Żan 2016-07-09 19:15:26 czytano 585 razy
Weszłam do pokoju, zamknęłam za sobą drzwi i o nie oparta, osunęłam się z podkulonymi nogami na podłogę tuląc głowę w rękach. Teraz to chyba żałuję że spytałam go o tą historyjkę zmyślonej koleżanki, ale musiałam go jakoś podpytać co on czuje, bo nigdy bym się nie dowiedziała. Ciekawa jestem dlaczego na końcu podsunął ten pomysł żeby zaczęła próbować z tym nowym chłopakiem? Może się domyślił że to  (...)

Nienawiść i miłość. Prolog

Dodał/a: Izka 2016-07-09 18:39:38 czytano 284 razy
Jestem Ania, Ania Dąbrowska. Mówią na mnie Nina. Mam 17 lat. Mieszkam w Krakowie razem z moimi przyjaciółkami Karoliną ( Kalalin) i Olą ( Aleksa). Moja wioska rodzinna mieści się nie daleko, koło Wieliczki. Mam chłopaka, Tomek. Jest on rok starszym szatynem, ale przejdźmy do rodziny. Moja mama ma 42 lata. Ma ona ciemne włosy i brązowe oczy. Jest chuda i jest właścicielką cukierni. Mój tata ma 43 lata. Ma już lekko siwe  (...)

LOL. Lot Of Light.

Dodał/a: niebiekooka 56 2016-07-09 11:31:03 czytano 371 razy
- SKAARBIE !!! – krzyknęła do mojego taty- Problem już mamy z głowy. Ola już ma podwózkę…- nie wiem jak w tym momencie wyglądała moja twarz, ale z pewnością nie był to wyraz nieokiełznanego szczęścia. – Olciu- tym razem zwróciła się do mnie. Ale żeby aż OLCIU ?! Nigdy tak do mnie nie mówiła ! Czemu akurat w tym momencie musiała odkrywać w sobie najbardziej żenujące oblicze matki-polki ? – Tu masz torebkę (...)

Czy to ten jedyny? tom I nr 6

Dodał/a: IchLibeDich ♥♥♥ 2016-07-08 21:27:26 czytano 234 razy
- Ale jak chcesz to ci mogę dać numer telefonu- dopowiedział chłopiec i wyciągnął z kieszonki ,,cegłę". Za pisałam numer i odszedł. Poszłam w jego ślady. Wróciłam do domu i zobaczyłam że jest już 16:03. Kuźde mam tylko dwie godziny. Weszłam pod prysznic. Umyłam ciało i włosy. Wyszłam, wytarłam się i ułożyłam włosy przed czym je susząć. Spiełam go w eleganckiego koczka. Grzywkę zostawiłam luzno. Weszłam do  (...)

Zbuntowana nastolatka cz.1

Dodał/a: Angel 2016-07-08 20:45:35 czytano 460 razy
- Ta słodziutka blondyneczka? - Sue sparodiowała ją na co sie reześmiałyśmy. - To Alex Adams. Chodzący blond ideał, do tego niezwykle pusta i bogata. Nie szczędzi sobie uwag wobec innych. - Jak na zawołanie blondynka przechodziła właśnie obok nas kręcąc biodrami i puszczając oczko do bruneta który stał naprzeciwko. Niby to niechcący wychyliłam jedną noge do tyłu że blondyna runęła jak długa w dół. W korytarzu wybuchły  (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ III

Dodał/a: Żan 2016-07-08 20:18:48 czytano 552 razy
- Okej, teraz Wiki - uznał i nawet pomógł mi włożyć na czoło opaskę, po czym także kartę wybraną przeze mnie. W trakcie kiedy odgadywał kim ja jestem, zastanawiałam się dlaczego tak reagował na ten telefon? W sumie w przeciwieństwie do Patryka. Jeden nałogowo patrzy w komórkę, a drugi odrzuca wszelkie połączenia. Nie wiem, co jest gorsze (...)

Cztery szczęśliwe maturzystki

Dodał/a: To ja 2016-07-07 13:03:15 czytano 432 razy
- Jak słusznie zauważyła wasza koleżanka pierwsza przerwa jest dopiero po czterech godzinach lekcyjnych, czyli po dwóch zegarowych. To dlatego, iż nasza szkoła idzie takim harmonogramem. Cztery lekcje, piętnastominutowa przerwa, dwie lekcje, piętnastominutowa przerwa, trzy lekcje trzydziestominutowa przerwa na obiad i jedna lekcja. Razem lekcji w ciągu dnia macie dziesięć. Wiem, że może wam się wydawać to dużo  (...)