Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Czy to ten jedyny? tom I nr 5

Dodał/a: IchLibeDich ♥♥♥ 2016-06-25 21:00:54 czytano 231 razy
- To dobrze - powiedziała nauczycielka po czym zabrała się za lekcje. Przez nią całą byłam myślami przy Perdzicie. Mimo wszystko że teraz była plastyka. Mieliśmy zrobić coś z światłocieniem. Zgadnijcie co. Perditę. Wiem że tak sobie nie pomogę ale cóż. Po patrzyłam co rysował Kamil. Był to jakiś chłopak który był w korytarzu. Podłoga była z płytek. Chłopiec był przywiązany do ścian. Można powiedzieć że powiesił się lecz tak nie  (...)

Romans biurowy cz 24

Dodał/a: kopciuszek656 2016-06-24 22:51:01 czytano 1402 razy
-Jak co? Jak idiotka?- Popatrzyłam mu się prosto w oczy- Ale wiesz co? Prawda jest taka, że odkąd Cię poznałam mam wrażenie, że jestem tylko i wyłącznie idiotką.. Zachowuje się jak idiotka, mówię jak idiotka, nawet to co czuję…-zrezygnowana opuściłam ręce z ubraniami, a wielka łza popłynęła mi z oczu. –Mam wrażenie jakbym była marionetką, która ma Cię bawić w złe dni, którą możesz dyrygować jak Ci się podoba- mówiłam (...)

SERCE NIE SŁUGA. Rozdział 14.

Dodał/a: Żan 2016-06-24 20:43:21 czytano 636 razy
Rozłączyłem się, co ten ojciec wymyślił? Majce kazał zostać, a w zamian jej w gabinecie pracuje jakaś całkiem obca?! Od razu ruszyłem do gabinetu, by wyjaśnić z ojcem to o czym nie jestem poinformowany, po czym wszedłem bez pukania. Było pusto, a więc pewnie wyszedł. No nic, ja zaczekam (...)

Nietypowy wyjazd - Rozdział 2

Dodał/a: WiKa^^ 2016-06-23 21:19:51 czytano 425 razy
Kiedy nagle wyskoczył mój brat i zaczął nas oblewać wodą. Widocznie niczego nie zauważył. Na szczęście. Dobrze, że się zjawił. Pierwszy raz się ucieszyłam, że mnie ochlapał. Był już wieczór wróciliśmy z plaży, a ja poszłam do swojego pokoju. Zdjęłam z siebie strój kompielowy i wskoczyłam pod prysznic. Czułam jak ciepłe krople wody spływają po moim nagim ciele. W pewnym momencie usłyszałam jakiś szmer. Jakby  (...)

Kraina kretych cieni

Dodał/a: Biala Konwalia 2016-06-23 18:28:14 czytano 203 razy
Przez miesiąc wspólnego życia zaczynaliśmy zachować się tak jak te białe motyle po prostu fruwaliśmy koło siebie nie martwiąc się niczym choć ciągle nie rozumiałam skąd Artur ma stale dochody nie zajmując się od jakiegoś czasu zupełnie niczym poza doprowadzaniem mnie do obłędu podczas gorących letnich nocy i spędzając mnóstwo czasu na przyjemnościach takich jak wspinaczka czy jeżdżenie po górach górskim rowerem (...)

SERCE NIE SŁUGA. Rozdział 13

Dodał/a: Żan 2016-06-23 17:18:14 czytano 612 razy
Wieczorem wróciłem do domu, oczywiście jak odwiozłem Majkę. Skończyliśmy wcześniej, ze względu na to że sobota. Wszedłem do kuchni, narzeczona siedziała przed laptopem i patrzyła trochę na mnie. Otworzyłem lodówkę, zaczynając robić sobie jakąś tam kanapkę. Nagle z głośników laptopa zaczął wydobywać się jakiś szelest, ktoś mówił niewyraźnie, ale zdałem sobie sprawę, że ja znam ten głos. To mój (...)

SERCE NIE SŁUGA. Rozdział 12

Dodał/a: Żan 2016-06-21 15:09:46 czytano 679 razy
W pracy w czwartek byłem sam, bo dziewczyna ma zabieg. Przemieszczam się jak smętny rycerz. Nie jestem skory do rozmowy, tym bardziej nie mogę skupić się na niczym. To już dzisiaj. Dokładnie o trzynastej ma się to stać, ta nielegalna aborcja mojego dziecka. Chwila, chyba zgłupieję. To jest przecież moje dziecko, z kobietą którą kocham, z Majką. Nasz owoc miłości, dlaczego podjęliśmy tak pochopną decyzję (...)

SERCE NIE SŁUGA. Rozdział 11

Dodał/a: Żan 2016-06-20 21:33:10 czytano 716 razy
Koniec świata. Jestem w szóstym tygodniu ciąży. Katastrofa! Ja nie chcę! Nie mogę! Póki co, umówiłam się już na aborcję, Mateusz wciąż nic nie wie, i nie powiem mu. Nie będzie kłopotu jeśli sama to załatwię. To się stanie za tydzień, bo wcześniej lekarz nie mógł. Trudno, pomęczę się. Przyszłam normalnie do pracy w sobotni ranek i na recepcji od razu dali mi papierki dla szefa, a właściwie to kilka listów (...)

Porwana i Pokochana rozdział 5

Dodał/a: Słodka 2016-06-20 20:50:26 czytano 1239 razy
-Po co!? skoro ty i tak mi nie wie­rzysz! Uwol­ni­łam rękę z jego uści­sku i pobie­głam do pokoju. Poło­ży­łam się na łóżku i zaczę­łam pła­kać z bez­sil­no­ści, nawet nie wiem kiedy usnę­łam. Obu­dziły mnie pro­mie­nie słońca wpa­da­jące przez okno, prze­tar­łam dłońmi zaspaną twarz i leni­wie wsta­łam z łóżka. Pode­szłam do szafy z ubra­niami i wycią­gnę­łam z niej białą sukienkę na ramiącz­kach, ubrana i ucze­sana wyszłam z łazienki (...)

Czy to ten jedyny? tom I nr 4

Dodał/a: IchLibeDich ♥♥♥ 2016-06-20 20:22:10 czytano 215 razy
Poszłam do garderoby i wyjełam kombinezon o kolorze pudrowy róż. Kombinezon wygląda jak sukienka. Jest bez ramiączek, świetnie podkreśla moją talię. Ubrałam czarne szpilki na 10 cm obcasie. Kij mnie to że mam w nich 190 cm .Następnie weszłam do łazienki i zrobiłam tam lekki makijaż. Tusz do rzęs i elajner. Moje blond włosy pod uda zostawiłam luznio. Zeszłam do kuchni i zrobiłam tam kawę. Po wypiciu weszłam do (...)