Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Zmiany - Rozdział 2

Dodał/a: I. A. Dice 2016-09-19 16:05:29 czytano 716 razy
Piękne widoki i świeże, czyste powietrze od razu przypadły wszystkim do gustu. Lilly rozejrzała się dookoła. Słońce odbijało się od tafli czystej wody tworząc kaskady promieni nad jeziorem. Cały teren był zalesiony, tylko gdzie nie gdzie widać było rozłożone namioty i słychać było krzyki i piski zadowolonych wczasowiczów. Na prawo od miejsca, które upatrzyli na rozbicie namiotów, znajdował się mały drewniany bar z alkoholem (...)

Zmiany - Rozdział 3

Dodał/a: I. A. Dice 2016-09-19 15:52:17 czytano 673 razy
Wieczór był duszny i bardzo ciepły. Kiedy Nat w końcu udało się znaleźć wszystkie potrzebne jej rzeczy i kiedy skończyła z makijażem, fryzurą i wypsikaniem połowy butelki perfum, cała czwórka mogła wreszcie udać się nad wodę. Z plaży dochodziły ich już okrzyki bawiących się ludzi. Muzyka dudniła z wielkich kolumn, a z każdej strony nadciągały kolejne grupki obozowiczów (...)

Zmiany - Prolog & Rozdział 1

Dodał/a: I. A. Dice 2016-09-19 15:47:09 czytano 1161 razy
Złapał ją w pasie i pocałował w szyję idąc z nią do samochodu. Lilly była pewna, że ta dwójka już się nigdy nie rozejdzie. Byli w sobie szczerze i bezgranicznie zakochani. Owszem, kłócili się i to aż za często, ale były to zwykłe sprzeczki, przekomarzanki dające pole do popisu przy godzeniu się w łóżku. Czasem można było wyczuć, że kłócą się tylko po to by seks był lepszy (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XVIII

Dodał/a: Żan 2016-09-18 23:06:02 czytano 747 razy
Kolejne dni były właśnie w takiej jak to nazwać lekkiej separacji. Jest w tym dużo racji, że za często się kłócimy i przez to może ucierpieć dziecko, a tego już bym sobie nie darował. Wytrzymałem trzy tygodnie, to do porodu wytrzymam jeszcze te dwa ostatnie. Piąty maj już za pasem, więc trzeba było się spiąć i przyszykować pokoik dla dziecka, bo oprócz kilku ubranek które kupiła wcześniej Magda, nic jeszcze nie mamy (...)

Tańcząc z białym wilkiem

Dodał/a: biala konwalia 2016-09-18 22:08:59 czytano 387 razy
-Naleśnik z dżemem? Aisha nie wiadomo, kiedy ustawiła przede mną pięknie pachnący zawinięty biały ciastowy rulonik -Cienkie te twoje włosy. Musnęła dłoniom przyozdobioną sznurem koralików i co najmniej pięcioma pierścionkami. -Mnie się podobają. Odburknęłam bo nie zamierzałam udawać że nagle stałyśmy się najlepszymi przyjaciółkami i ze nagle mam ochotę z nią (...)

Czekałam na znak od Ciebie X

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-18 20:32:30 czytano 676 razy
-Ok ubieraj się. Ja idę do toalety. Po ok 20 minutach oboje byliśmy gotowi. Mama Alliego nas podwiozła. Drogę przebyliśmy w ciszy. Przed bramą czekała na mnie Amy. Kiedy wysiadłam z pickupa od razu do niej podbiegłam. Ostatnio zaczęłam chodzić na płaskiej podeszwie. Bardzo dużo wychodziłam z "mom chłopakiem" och tak cudnie to brzmi (...)

Second Life I

Dodał/a: Lydia Vellen 2016-09-18 11:41:07 czytano 344 razy
Wiem, że to niegrzeczne z mojej strony, ale zlustrowanie go wzrokiem było silniejsze ode mnie. Wygięłam usta i pokiwałam głową, widząc, że faktycznie lubi wysiłek fizyczny. Mało tego, że był wysoki, to jeszcze postawny; miał naprawdę szerokie ramiona. — Będę się zbierać — powiedziałam, gdy między nami zapanowała cisza. — Już i tak nie pobiegam — dodałam, wstając z ławki. Zachwiałam się (...)

Krótki postój cz.17

Dodał/a: K.W 2016-09-15 21:11:08 czytano 582 razy
Krztuszę się własną śliną, patrząc w otępieniu na wyświetlacz telefonu. -Wszystko okej?-do moich uszu dociera piskliwy głos Olgi. -Tak.-odpowiadam cicho i bez większego przekonania. Łzy lecą mi po policzku, a po chwili zdaję sobie sprawę, że na mojej twarzy gości szeroki uśmiech. Literki biegają po całym ekranie, a mnie zaczyna kołować się w głowie. Mrugam kilkakrotnie oczami, aby wyostrzyć obraz (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 4

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-09-15 16:17:53 czytano 642 razy
- Pa.- Pocałowała mnie w policzek i wyszła. Ej miała mi coś powiedzieć. Dobra nie ważne jutro mi powie. Pora się szykować na ten nudny bankiet. Sami nudziarze będą i tylko będzie gadanie o firmach i innych głupotach. Jak ja tego nie lubię. Prysznic zajął mi około 20 minut teraz pora na makijaż. Mocny i odważny makijaż idealnie będzie pasował na sukienki (...)

Nauczysz mnie? Cz. 1

Dodał/a: A.G 2016-09-15 15:56:25 czytano 406 razy
- Shin, do cholery jasnej! - rozległ się nieco syczący, męski głos. Śmierć zatrzymał swoje usta dosłownie centymetr od moich i przewrócił oczami. Wyprostował się i spojrzał w lewo na młodzieńca zmierzającego w tę stronę. Był to wysoki blondyn o niebieskich oczach w jasnym garniturze. - Była umowa baranie! - zagniewał się jeszcze bardziej. - Góra jej potrzebuje, a dobrze wiesz jacy oni są! Wkopałbyś mnie na miliony lat! (...)