Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Ostatnia szansa na miłość IV

Dodał/a: Polka 2016-07-30 21:14:06 czytano 343 razy
Koniec mojego wolnego, nadchodzi szara rzeczywistość. Wstałam z ławki i ruszyłam ku wyjściowej bramy. Rozejrzałam się dookoła, cmentarz jak zawsze był zadbany. Na każdym grobie świecił się przynajmniej jeden znicz. Otarłam łzę i wyciągnęłam z kieszni telefon, czas wracać do domu. Calutki dzień spędziłam na oglądaniu głupich brazylijskich telenowel,że też tyle tego teraz powstało. Dopiero godzinę przed rozpoczęciem pracy  (...)

Wyśniłam Cię IV

Dodał/a: An Caroline 2016-07-30 13:36:46 czytano 708 razy
Wtedy dziewczyna, odkręciła klucz w zamku, pokazując swoją twarz, a co następne to poczuła zimny płyn na swojej głowie. - heej ! - krzyknęła - miałeś nic nie robić - zaśmiała się, ocierając jedno oko. Wyglądała cudnie, nie widział ją jeszcze w tym wydaniu. Włosy automatycznie pokręciły się jej jeszcze bardziej. Gdy miała go stuknąć, złapał jej rękę przyciągając ją nie co do siebie. Nie mógł dłużej, chciał  (...)

Wyśniłam Cię III

Dodał/a: An Caroline 2016-07-30 12:14:10 czytano 544 razy
Profesor odetchnął głęboko rozglądając się za swoją wychowanką, nigdzie jej nie było, szedł prosto oglądając się na prawo i na lewo, w końcu na końcu bloku gdzie było więcej schodków. Przestraszoną, zapłakaną szatynkę. Była bezbronna i nie winna. Przykucnął do niej. A ona odsunęła się od niego przestraszona. Wyglądała jak mała dziewczynka, która została strasznie skrzywdzona (...)

Ja i mój K. - 3

Dodał/a: Lola xD 2016-07-29 23:00:12 czytano 253 razy
- A rób co chcesz człowieku i daj ludziom spać. - siadłam na krześle i położyłam głowę na stole. Słyszałam śmiechy osób. - Estera lubie Cię, ale za te odzywki powinnam powiadomić rodziców, ale tym razem dostajesz nagane. Nie odezwałam się już, tylko zamknęłam oczy. Reszta lekcji nie minęła długo. Na każdej lekcji nauczyciel mnie pytał. Najchętniej odpowiedziałam (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ XV

Dodał/a: Żan 2016-07-29 18:10:06 czytano 516 razy
W niedzielny ranek kiedy otworzyłam oczy, aż się uśmiechnęłam. To dzisiaj przedstawię rodzicom Dominika, którego już znają, ale poznają jeszcze raz, bo są święcie przekonani że ojcem mojego dziecka jest jakiś dużoletni mężczyzna. Niedoczekanie... Podniosłam się wolno i zawibrował mój telefon komórkowy. Od razu odczytałam, bo to od Dominika. Nie widzieliśmy się od trzech dni, jak  (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 3

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-29 16:44:08 czytano 472 razy
- Nie mam czym się przejmować.- Wyszłam na dwór żeby znów zapalić tym razem Lori nie poszła ze mną. Czyżby już nie chciała się ze mną przyjaźnić? Jej strata. Sama też dam radę. Po chwili podszedł do mnie jakiś chłopak i bez słowa dał mi liścik i odszedł. Co to w ogóle było? Spojrzałam na karteczkę w mojej dłoni i przeczytałam to co jest napisane. „ Uważaj, bo może Ci się coś niedługo stać. Pilnuj się kochanie.” To ma  (...)

Wyśniłam Cię II

Dodał/a: An Caroline 2016-07-29 16:32:13 czytano 585 razy
Była w szoku, totalnym szoku. Roztrzęsiona szła w stronę szkoły. Bała się, bardzo się bała. Okolice skroni wciąż ją bolało. Nigdy nie był taki, nigdy tak jej nie traktował. Co z nim się działo?. Szukała w torbie okularów przeciwsłonecznych, mimo, że dziś był dzień pochmurny. Zakładając je na nos, weszła do budynku (...)

Wyśniłam Cię I

Dodał/a: An Caroline 2016-07-29 15:55:18 czytano 770 razy
Szła przed siebie, na sobie miała czarną, trapezową sukienkę. Rozglądała się na boki. Otaczała ją głęboka zieleń. Intuicyjnie przyśpieszyła krok. Na jej twarzy wymalował się radosny, szczery uśmiech. Jej błyszczące oczy i włosy tryskały emocjami. W końcu dotarła. Na trawie rozłożony koc, a na nim brązowy kosz. Nie zwracała na to uwagi. Szła do niego, uśmiechnęła się ponownie, a on chwycił ją w biodrach. Zaśmiała się słodko, a  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 39

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-28 22:00:51 czytano 847 razy
- Jedz do szpitala.- Szybko zakręcił i wcisnął gaz. Muszę jak najszybciej znaleźć się przy moim skarbie. Jak jej się coś stanie to przecież ja tego nie przeżyje. Po około 30 minutach jesteśmy pod szpitalem i jak popatrzono wybiegam z auta i biegnę do szpitala.- Mia Parker przeszliście ją nie dawano. Gdzie jest? (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ XIV

Dodał/a: Żan 2016-07-26 17:47:42 czytano 612 razy
Przyspieszyłam zamykając się w swoim pokoju i już nie wychodziłam. Rodzice są święcie przekonani, że to starszy mężczyzna. To dobrze, ulży im w niedzielę. Mam nadzieję że pamiętają Dominika. Chociaż z drugiej strony, ufają mi i chcą jak najlepiej. Nawet gdyby tym ojcem był jakiś żonaty i dzieciaty, chcą to przełknąć. Ale ja jeszcze jestem na tyle normalna by za partnerów nie brać sobie trzydziestolatków, lub jeszcze starszych. To (...)