Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Spodziewaj się niespodziewanego cz. 15

Dodał/a: justme 2014-07-02 17:32:41 czytano 862 razy
Nie musiałam mówić nic więcej. Zrozumiał bezbłędnie to, czego od niego oczekiwałam. To czego potrzebowało moje ciało, by uleczyć moją duszę. Objął mnie swoimi ramionami i zamknął w niedźwiedzim uścisku. Narzucił na nas kołdrę i szeptał mi do ucha zapewnienia, że wszystko będzie dobrze, że wszystko się ułoży. Powoli jego słowa rozmywały się w jeden niespójny przekaz, a ja już prawie mu uwierzyłam, że wszystko skończy się dobrze (...)

Motylek

Dodał/a: xnobodyperfectx 2014-07-02 14:53:30 czytano 482 razy
- Phi!- Zadrwiła ze mnie kolejny raz moja przyjaciółka. No dobrze, znowu miała racje. Cztery, cztery batoniki. Zarzuciłam na siebie pośpiesznie bluzkę by dłużej nie patrzeć na swoje ciało. Uchyliłam drzwi, w domu panowała ciemność, rodzice już spali. Wróciłam do swojego pokoju, spojrzałam na zegarek. Wybiła godzina 1. Zawsze się ważyłam o tej godzinie, przynajmniej miałam pewność, że nikt nie usłyszy mojego żałosnego szlochu. Rzuciłam się na łóżko, kolejny raz moje łzy znajdowały upust  (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 6

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-02 13:29:48 czytano 1060 razy
– Co to za żart?- niespodziewanie ktoś objął Julkę od tyłu, że aż pisnęła ze strachu. Wokół panowały nieprzejednane ciemności- A więc spodziewałaś się tutaj tego lalusia? Może Maja zadzwoniła nie do tego amanta co trzeba, co?- wreszcie rozpoznała wesoły głos narzeczonego i odetchnęła z ulgą, która zaraz zastąpiła miejsce konsternacji. Co robił tutaj Andrzej? I dlaczego Majka po (...)

Emi . cz.21

Dodał/a: Emi 2014-07-02 00:02:47 czytano 808 razy
-Muszę coś wam powiedzieć -powiedziałam głośno a kazda para oczu została skierowana na mnie . -Okłamałam was -splotłam moje palce z Maksa-Dalej biorę . I jestem cholernie uzależniona. Tak wiem zawiodłam. Dlatego zdecydowałam że ide na odwyk . Jutro rano już wyjeżdżam. -powiedziałam w końcu. Nikt sie nie odzywał. -W końcu sie przyznałaś -powiedział Dawid . Spojrzałam na niego zaskoczona -Wiedziałem. Widzialem juz wtedy gdy przyjechaliśmy. Miałaś tak nieobecne oczy (...)

Nigdy nie mów nigdy cz.14

Dodał/a: Sensi_0301 2014-07-01 21:31:13 czytano 907 razy
Dochodziła 6:30 gdy Marika przebudziła się czując na skórze chłodny powiew rześkiego powietrza. Z trudem otworzyła oczy i zobaczyła otwarte na oścież okno, dlaczego go nie zamknęłam?-zastanowiła się szybko. Przeniosła wzrok na leżący na podłodze koc, którym jak się domyśliła, była przykryta. Zarzuciła go szybko na siebie i opadła na poduszkę zamykając oczy. Po upływie sekundy otworzyła je jeszcze szerzej niż poprzednio i z prędkością światła usiadła na łóżku. Karol! Wczoraj był  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.20

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-01 14:20:53 czytano 666 razy
Michał ubrał Gracjana i zawiózł do swoich rodziców, mały od razu ich polubił a oni jego. Michał pojechał do pracy i zastanawiał się jak idzie małemu i jego rodzicom w spędzaniu wspólnego czasu. Rodzice Michała i Gracjan świetnie się bawili. Magda nie mogła doczekać się aż przyjedzie po małego bo była ciekawa jak poszło. Michał punktualnie o 16 po Magde i pojechali po Gracjanka. Gdy przyszli mały nawet nie zauważył, że już są bo tak był zajęty zabawą dziadkiem. Mama Michała więc zrobią im  (...)

Jak z obrazka - Rozdział VI

Dodał/a: Nataluś 2014-07-01 13:01:07 czytano 491 razy
Miała rację mój pokój jest super. Ściany są pomalowane na turkusowy i kremowy kolor. Moje wielkie łózko stoi obok okna, na przeciwko niego na ścianie wisi plazmowy telewizor. Po lewej stronie, obok łóżka stoi biurko. W jednym z rogów stoją wielkie fotele na których właśnie siedzimy ja i Ali. Wszędzie na ścianach wiszą moje najładniejsze rysunki. Jest też tu balkon. Mam też przestronną jasną garderobę i łazienkę. Podoba mi się. W przeciwieństwie do starego pokoju który miałam z siostrą ten jest rajem. Są tu wszystkie niezbędne rzeczy. Jest nowoczesny. Na  (...)

Emi cz.20

Dodał/a: Emi 2014-06-27 01:07:47 czytano 1891 razy
-Wiem .-uśmiechnęłam się i go pocałowałam, ale zaraz sie speszyłam . On sie uśmiechnął i też mnie pocałował . Pocałunki sie pogłębiały ja czułam sie jeszcze bardziej podniecona . Chciałam aby to trwało wiecznie . Maksa ręką zaczęła błądzić po moim ciele . Nawet nie wiem kiedy moja góra od stroju powędrowała na podłogę. I zostałam na górze naga. Maks zaczął całować mnie po piersiach , delikatnie a zarazem zmysłowo. On miał usta stworzone do całowania! Zniżał sie coraz niżej. W końcu odwiązał sznureczki z moich majtek i je rzucił na podłogę a ja sie  (...)

Poznajmy się: Rozdział IX

Dodał/a: Lonely 2014-06-27 00:01:17 czytano 718 razy
- Chcesz coś do picia: wodę, sok, herbatę… - powiedziała Chloe z wyraźnym poczuciem winy w głosie. - Chloe, wyluzuj. Nie jestem na ciebie zły, czy coś. Jestem zmęczony, ale bez przesady, zawszę z chęcią ci pomogę – i obdarował ją jednym z tych pięknych, szczerych uśmiechów. A ona od razu go odwzajemniła. Josh zaczął klikać coś w jej laptopie, więc aby nie stać mu nad głową, usiadła na sofie, podkuliła nogi i oparła głowę na poduszce (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 8

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-26 19:10:42 czytano 512 razy
Miałam ochotę wrócić do swoich ciuchów i udać, że w ogóle mnie tu nie było. Pójść na imprezę, upić się, jeśliby się udało coś zażyć, a potem nie myśleć. Tak, piękny plan, więc co tu jeszcze robię? Przez kilka miesięcy im nie udało się mnie zmienić, nie przestałam ćpać, a teraz miałabym przestać? Bo co? Bo mój ojciec jest za kratami? Mam znów stać się słaba? Oparłam się o umywalkę i wzięłam kilka głębokich oddechów. To nie ma sensu. Wybiegłam z łazienki, chwyciłam torbę i wyszłam. Stałam chwilę w korytarzu patrząc na tych wszystkich ludzi i już (...)

   Pierwsza   « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »  Ostatnia