Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Przeznaczenie zawsze się spełni cz.38

Dodał/a: Madzia M. 2014-05-04 22:02:57 czytano 967 razy
W pokoju od razu załączam laptopa. Mam wideo wiadomość od ludzi z LA. Gdy widzę ich wszystkich, to od razu robi mi się weselej. Mówią, że już za mną tęsknią i mają dwie radosne nowiny dla mnie. Tu wtrąca się Ryan i mówi, że tą najlepszą trzeba zostawić na koniec. O pierwszej informuje mnie Matt. Razem z Patrick’iem i Ryan’em przyjeżdżają na wakacje do Polski. O kolejnej informuje mnie Patrick. Ma on pół kolejnego roku akademickiego spędzić na uczelni w Krakowie. Mojej radości nie da się  (...)

Miłość Niedozwolona cz.10

Dodał/a: DiAbLiCa:* 2014-05-04 21:52:38 czytano 351 razy
Po drodze często rozmawiałam z dziewczynami i gadałyśmy o różnych błahostkach.Gdy dotarliśmy na miejsce była już godzina 13:00.Niektórzy rodzice przyszli po swoje córki by odebrać od nich ciężkie bagaże.Nie wiem czemu ale gdy widziałam ściskającą się Susan ze swoimi rodzicami coś ukuło mnie w sercu.Nigdy nie poczułam żeby ktoś mnie kochał nie wiem jak to jest dlatego nie ufam nikomu i niczemu bo w życiu można liczyć tylko na siebie na nikogo więcej bo gdy przyjdziesz w potrzebie (...)

niespodziewane uczucie cz. 30

Dodał/a: Andzia_zakochana 2014-05-04 20:49:36 czytano 490 razy
- Piotr bardzo Cię proszę nie zachowuj się tak. - O nie. Nie zrzucisz całej winy na mnie. Nie wzbudzisz we mnie poczucia winy. Jak już mówiłem nie podoba mi się twoje zachowanie i żeby było jasne nie popieram twojego spotkania z Adamem. Nie chce wyjść na zazdrosnego chłopaka, ale nie będę udawał, że jestem z tego powodu zadowolony, że się z nim spotykasz (...)

This Is Love rozdział 3

Dodał/a: CherryN 2014-05-04 19:49:03 czytano 325 razy
Chłopak odsunął się lekko. Jednak rękę nadal opierał o ramę. Spojrzałam na Daniela pytająco, a on pokazał lekkim ruchem głowy, żebym przeszła pod jego ramieniem. Przewróciłam oczami, ale zrobiłam to. W pokoju Daniela było czysto. Tak jak wczoraj. Gwałtownie się obróciłam. Prawie wpadłam na Daniela, a serce skoczyło mi do gardła. Spojrzałam w górę. Chłopak pokazał na kosz z brudnymi ubraniami. Przytaknęłam głową i po niego poszłam, a Daniel ruszył na łóżko (...)

Chyba się zakochałam cz.2

Dodał/a: Psychopatka. 2014-05-04 19:33:15 czytano 456 razy
- Podczas całej gry musisz patrzeć mi w oczy. Możesz mrugać, ale nie możesz patrzeć nigdzie indziej. Grali tak długo i zawzięcie, że nie zauważyli późnej godziny. Nawet gdy usłyszeli dźwięk otwierających się drzwi nie przerwali patrzenia sobie w oczy. - Hej, widzę, że się dogadaliście. - Powiedziała mama Moniki wchodząc do domu (...)

Chyba się zakochałam.

Dodał/a: Psychopatka. 2014-05-04 19:14:46 czytano 500 razy
Gdy tylko wyszli z domu rozmowa tak bardzo się kleiła, że cała trójka śmiała się głośno. Dziewczyny były zadowolone, że mają okazję oprowadzać takiego przystojniaka po okolicy. Oczywiście chłopak Natalii też był bardzo przystojny, ale nie tak jak Oskar. Był nieskazitelny. Gdy postanowili wracać do Natalii zadzwoniła mama, że właśnie po nią jedzie, bo jest jej potrzebna, a Natalia powiedziała gdzie przyjechać. Po krótkiej chwili odjechała (...)

7dni na tydzień .Rozdział.19.

Dodał/a: Zozol 2014-05-04 16:25:07 czytano 503 razy
- ulotki roznoszę...co nie wolno? - kpił ze mnie Gdyby nie nerwy,które miałem w sobie już od kilku godzin ,pewnie bym na to nie zareagował ,niech se robi co chce,byleby mi się nie wpieprzał..Ale teraz? Emocje buzowały we mnie i za wszelką cenę chciały wyjść na wierzch .. Podszedłem do niego ,tak ,że moja klata stykała się z jego.. - Nie mów do mnie tym tonem zasrańcu - syknąłem (...)

Love and dance my passion cz.13

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-05-04 13:34:16 czytano 286 razy
Od razu położyłam się do łóżka. Pierwszy raz od długiego czasu zasnęłam z uśmiechem na twarzy. Rano obudził mnie budzik, zaspana zwlokłam się z łóżka. Nie pamiętałam nawet kiedy zasnęłam. Za nim na dobre zniknęłam w łazience, do pokoju przyszła służba hotelowa. Zastanawiałam się czy jestem aż tak nie przytomna, że nawet nie pamiętam że zamawiałam śniadanie. Jednak obsługa rozwiała moje domysły. Śniadanie jest ma koszt firmy, od Lucasa. Na koszt firmy od Lucasa (...)

Love and dance my passion cz.12

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-05-04 13:33:02 czytano 250 razy
Po nie całym miesiącu przywróciłam połowę mojej dawnej kondycji przed wypadkiem. Nie byłam pewna czy mogę wrócić do tańczenie. Bądź co bądź był to podwójny wycisk. Powoli zaczęłam się rozciągać. Stawiałam pomału kolejne kroki, i wolnym tempie zatańczyłam coś. Jednak dla mnie to było za mało , lecz wiedziałam że pierwszego dnia na więcej nie mogę sobie pozwolić. Po kolejnych dwóch miesiącach, wróciła mi dawna kondycja, tańczyłam odrobinę lepiej niż wcześniej. Jednym  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.5

Dodał/a: Niewidzialna 2014-05-04 09:30:17 czytano 795 razy
-Nie skrzywdziłbym Cie nigdy przecież wiesz. -No też tak myślałam, ale nie chce za bardzo się zakochać w Tobie, że poza Tb świat nie będę widziała. - "co za tekst walnęłam, idiotka"- pomyślała sobie Magda -A to takie złe no to fajnie, że ja już nie widzę poza Tobą świata nie.-wstał i kierował się do wyjścia ,ale Magda czuła, że nie może tak pozwolić mu teraz wyjść i złapał (...)

   Pierwsza   « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »  Ostatnia