Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Kochasz mnie ? cz. 2

Dodał/a: Aria 2014-05-07 00:15:14 czytano 976 razy
Reszta dnia zleciała na leniuchowaniu. Przyszly dziewczyny i siedziałyśmy tak do 23 . Kacpra nadal nie bylo . Zaczynałam sie martwic o niego . Bo nigdy na tak dlugo nie wychodził. No ale mówil ze nie będzie go caly dzien . Wiec położyłam Nikosia do swojego pokoiku i dałam całusa na dobranoc . A sama poszłam wziąć prysznic. Po 30 minutach wyszlam z łazienki i poszłam do pokoju na łóżku siedział juz Kacper . Trochę sie zdziwiłam bo byl jakiś przygnębiony. Ale nie zastanawiałam sie dlugo  (...)

Miłosna zagrywka cz. 1

Dodał/a: Bezcielesna 2014-05-06 23:00:58 czytano 527 razy
Po 18 wróciłam do domu. Byłam wykończona. W domu oczywiście zostałam tylko panią Hanię naszą gosposię. Podziękowałam za pyszne śniadanie i przeprosiłam za niegrzeczne zachowanie rankiem. Pani Hania była dla mnie jak druga matka. Wszystko o mnie wiedziała. Pracuje u nas odkąd byłam malutka. Więcej czasu spędzam z nią niż z własnymi rodzicami. Oni myślą że drogie prezenty i ciuchy wynagrodzą ten czas którego nie przeznaczyli dla mnie. Gosposia była przy mnie w każdej ważnej  (...)

Pomiędzy niebem a piekłem cz.14

Dodał/a: Beluś 2014-05-06 22:55:12 czytano 628 razy
Nie no, jeszcze trochę i się i się ugotuję. Mimo mojego zakłopotania (które było tylko chwilowe. Bogu dzięki, zaczynałam wracać do siebie) natychmiastowo podjęłam jego zabawę. Przysunęłam się jeszcze bliżej niego, nie wiem jak to możliwe, i oparłam ręce o jego klatkę piersiową. Uśmiechnęłam się, rozbawiona. Uniosłam na niego oczy, chciałam zagrać niewinną, ale daleko mi było do takiej i nie wiedziałam czy wyszło (...)

Czy to ty? VI

Dodał/a: paulisiunia 2014-05-06 20:58:30 czytano 377 razy
-Ja już lepiej pójde.-Odwróciła sie i wyszła z łazienki zamykając za sobą drzwi. Zeszła na dół do łazienki .Rozebrała się i weszła pod prysznic. Pomyślała o Michale i od razu całe jej ciało zareagowało, nic dziwnego ,od pół roku nie miała faceta w łóżku. Gdy puściła wode przez jej ciało przeszedł dreszcz, krople wody spadały na jej ciało a ona myślała tylko o tym że to mogą być dłonie Michała … pieściły ją po całym ciele. ''Musze z tąd wyjść bo inaczej źle się to skończy (...)

Chyba się zakochałam cz.3

Dodał/a: Psychopatka. 2014-05-06 19:47:10 czytano 430 razy
Położyli się, przykryli kocem i przytuleni zasnęli. Oskar wcześniej ustawił budzik wcześnie rano, by Pani Rawska nie zobaczyła ich w takiej sytuacji. Nie chciał, by wyrzuciła Go ze swojego domu, ale wiedział, że jeśli to ma trwać, to musi o tym z nią porozmawiać. Nie chciał tego kończyć. Chciał poważnego związku. Kogoś, z kim mógłby być blisko tutaj, gdzie nie ma nikogo. Nikogo, komu mógłby się zwierzyć. (...)

Kiedyś będzie lepiej Cz.3

Dodał/a: Andzela 2014-05-06 19:31:26 czytano 236 razy
Z lodówki w kuchni wyjęłam jogurt z musli, w końcu jeszcze nic nie jadłam. Nie czułam głodu ale raz na jakiś czas coś jadłam aby nie stracić przytomności gdzieś na ulicy. Wchodząc po schodach zajadałam jogurt, weszłam do swojego pokoju gdzie włączyłam muzykę i poszłam do łazienki aby wziąć prysznic. Brudne ubrania tak jak przystało wrzuciłam do kosza na pranie stojącego w rogu i weszłam pod strumień ciepłej wody. Dokładnie umyłam ciało i włosy. Następnie wtarłam odżywkę w długie  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.6

Dodał/a: Niewidzialna 2014-05-06 18:33:46 czytano 789 razy
Ubrał się, zabrał swoje rzeczy i wyszedł wkurzony. Magda nie chciała, by się tak stało, ale czuła, że to coś było ważne i on powinien odebrać ten telefon, dlatego też zadzwoniła do Marleny zapytać się czy u nich i jej rodziców wszystko okej, ale Marlena oznajmiła, że tak, tylko że może jej mama dzwoniła w innej ważnej sprawie i pewnie Michał już z nią to wyjaśnia i, że jak będzie coś wiedziała więcej to da jej znać. Magda niby trochę się uspokoiła. Michał, jak już ochłonął zadzwonił do matki, bo  (...)

Emi 12

Dodał/a: emi 2014-05-06 01:27:51 czytano 662 razy
Zgodziłam sie bo i tak nie mialam gdzie spac . Wróciliśmy do pokoju . Ja wzięłam pierwsza prysznic a za mną wszedl Kuba . Ja poszłam na balkon i myślałam nad tym dlaczego zawsze musze mieć pod górkę . I dlaczego trafiam na takich facetow . Jakas kara z niebios czy co ? Nawet nie wiem kiedy mi poleciały łzy z oczu . Jak sobie pomyślę że to już jest koniec to serce rwie mi sie na pół. Zapaliłam sobie jeszcze i poszlam do pokoju . Kuba już wyszedł z łazienki  (...)

Spodziewaj się niespodziewanego cz. 10

Dodał/a: justme 2014-05-06 00:41:16 czytano 768 razy
- Czy już? – najpierw popatrzyli na mnie, później wzajemnie sobie w oczy i ponownie na siebie naskoczyli. Chcieli się lać jak popaprańcy? To niech się leją! Może przy okazji będzie z tego coś pożytecznego i coś im styknie pod tymi kopułami, ale mi osobiście to widowisko już się znudziło. Byli tak pochłonięci sobą, że nawet nie zauważyli kiedy od nich odeszłam. Ale do domu wrócić nie mogłam, bo tam z pewnością natknęłabym się na Adama (...)

Niewiarygodnie szczęśliwi 5

Dodał/a: madi 2014-05-05 22:12:14 czytano 793 razy
Nie robił mi scen zazdrości, ale widziałam, ze chciałby spędzić ten dzień ze mną. Mimo wszystko nie byliśmy parą i mogłam robić co chciałam. Do 16.30 zostałam u niego, oglądaliśmy film, robiliśmy sobie głupie zdjęcia, uprawialiśmy zapasy na żarty, jakby żadnego spięcia nie było. O 17.00 gdy podwiózł mnie motorem pod kino, dałam mu buziaka w policzek i poszłam do czekających na mnie znajomych. Poszliśmy na horror, a ja momentami, żałowałam, że nie ma przy mnie Briana i ściskałam Nicky za (...)

   Pierwsza   « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »  Ostatnia