Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Rozdział trzynasty ~zakochana jessie

Dodał/a: zakochana jessi 2014-07-31 13:11:22 czytano 406 razy
- No świetnie obydwoje jesteś przeciwko mnie. Ale nie zapominajcie że moje zdanie jest decydujące, i czemu? A zapomnieliście że Paulina zazwyczaj dawała solówki, gdy musiała nas ratować. To że ona zaczęła śpiewać sam gdy mikrofony przestały działać, to ona w sytuacjach bez wyjścia znalazła jakieś rozwiązanie. Nie przyjaźniłam się z nią nigdy tak jak z Tobą Karolina, ale była dla mnie bliska, ile my się znamy wszyscy. To dla Was nic nie znaczy? Przeżywa teraz kryzys i my  (...)

Zaryzykuj ze mną II

Dodał/a: Hania 2014-07-30 22:25:24 czytano 630 razy
Po kilku próbach wstania z pomocą Rafała, udało się. Biorąc przykład z 2b lo usiadłam na forum i pogrążyłam się w rozmowie. Razem z prawie całą naszą dawną ekipą wyciagalismy na światło dzienne "brudy" przeszłości. Koniec końców dobieglysmy do pewnej kwestii której starałam się unikać. -A swoją drogą to Maciek widział już Kornela? (...)

Niewierni - rozdział 1

Dodał/a: Anonimówka 2014-07-30 19:05:27 czytano 896 razy
Biblioteka. Stare książki. "No dzięki, że przypomniałeś!" - krzyknęłam w duchy, zaraz przed tym nim kichnęłam podskakując na pikowanym krześle. - No dzięki, że przypomniałeś! Teraz nie będę mogła tu zostać! - Chwyciłam książkę o Siekaczu i ruszyłam zła w stronę wyjścia. Oczywiście gniewałam się na niby i Matt doskonale o tym wiedział. Był w końcu moim najlepszym przyjacielem. Znał mnie jak nikt (...)

Romans biurowy cz 12

Dodał/a: kopciuszek656 2014-07-30 18:26:22 czytano 1328 razy
-Spontan! – powiedziałam już głośno i wyraźnie i przylgnęłam wargami do Dylana. Stanęłam na palcach i objęłam go za szyję. Pogłębiłam pocałunek, ale nie chciałam, aby trwał zbyt długo, bo to miało być zaproszenie. Odkleiłam się od niego i ostatni raz złożyłam delikatny pocałunek na jego ustach. -Kto pierwszy na górze, ten wygrywa.!- podciągnęłam suknię i pobiegłam (...)

Miłość może Cię zaskoczyć. 9

Dodał/a: Madzia M. 2014-07-30 16:46:14 czytano 1063 razy
Przede mną siedzi Tomek… znowu! W ciągu 2 dni widzę go drugi raz i to drugi raz gdy się tego nie spodziewałam. Mam wrażenie, że to moja wybujałą wyobraźnia znowu płata mi figle, więc wsadzam znowu nos w książkę i nie przejmuje się moim towarzyszem. Jest tylko jeden mały problem, nie potrafię się skupić na tym co czytam, bo cały czas siedzi mi w głowie, że może to nie wymysł mojej wyobraźni, a Tomek naprawdę tam siedzi. Zamykam więc książkę i zaczynam się w niego  (...)

Miłość może Cię zaskoczyć.8

Dodał/a: Madzia M. 2014-07-30 16:44:25 czytano 1183 razy
– Aniu, pozwolisz, że będę zwracał się do ciebie po imieniu. – Przytakuję mu na znak zgody. - Mój jeden z synów potrzebuje sekretarki, która postawi go do pionu, a on stanie się odpowiedzialny przez to. Reszta moich synów cię zachwala i opisuje jako odpowiedzialną, stanowczą i zorganizowaną osobę. Oczywiście za raz po skończeniu praktykach chcę podpisać z tobą umowę o pracę. Zgadzasz się na przeniesienie (...)

Los płata różne figle. cz.4

Dodał/a: Patryvja 2014-07-30 13:04:53 czytano 485 razy
-Nie bój się nic ci nie zrobie.-Łukasz uśmiechnął się do mnie słodko.Nawet nie wiem jak znalazłam się w aucie. -Potem odwiozę cię do domu.Nie chce słyszeć sprzeciwu.-Głośno westchnełam.Nic nie mogłam na to poradzić.Całą drogę do jego domu się nie odzywaliśmy.Gdy dojechaliśmy na miejsce zobaczyłam piękny, duży dom.Nie dziwię się skoro jedzi takim autem jak ten.Audi A3, które strasznie mi się podoba.Tego co teraz zrobił, nie  (...)

Jak z obrazka - Rozdział X

Dodał/a: Nataluś 2014-07-30 12:01:36 czytano 462 razy
W czwartek na ostatniej lekcji wpadam na pomysł żeby zamiast im to tłumaczyć napisać na kartce wyjaśnienia. Bo inaczej nigdy mnie nie posłuchają. Christian siedzi dwie ławki przede mną. Siedząca pomiędzy nami Kamila na pewno bez zbędnych pytań przekaże mu liścik. Tak też się dzieję. Nie wiem jednak czy on przeczytał to co napisałam. Gdy dzwoni dzwonek wychodzę z klasy i idę do domu. (...)

Bańka mydlana. cz.10

Dodał/a: Meggi 2014-07-30 11:03:24 czytano 387 razy
-Twój-wskazał na widniejący na suficie, księżyc połączony ze słońcem- oznacza coś więcej. Na całym świecie, istnieje kilka osób mających ten znak. Księżyc oznacza jak wiesz noc. A co za tym się kryje, mroczne dusze, chcące złączyć się w jedno, by zaprzestać dalszym walkom z naszej strony. Słońce zaś, dusze, bojące się złączyć siły ze złymi. Mają one świadomość, że to jest złe. Nie łącząc się z nimi, zostają oczyszczone, a następnie wchodzą w drogę prowadzącą w kierunku szczęścia. Dla tych (...)

Bańka mydlana. cz.9

Dodał/a: Meggi 2014-07-30 11:00:46 czytano 396 razy
-Bzdura!- przerwał mi w pól zdania- On nie jest ciebie wart! Nie widzisz tego? On cię okłamuje! To my jesteśmy stworzeni dla siebie, i to ze mną powinnaś być!- Szał w jaki wpadł, wywołał we mnie falę lęku. W Momencie zaczęło się łyskać na niebie, a chwilę po tym widać było błyskawice. Strach był tak silny, że nie docierały do mnie już jego następne słowa. Chciałam się obudzić. Uciec. Niech mi ktoś pomoże! Widząc nadchodzącą w moją stronę sylwetkę mężczyzny, zrobiło mi się słabo. Moje oczy (...)

   Pierwsza   « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »  Ostatnia