Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Drugie życie, part 11

Dodał/a: DarkQueen 2016-08-05 19:05:08 czytano 1091 razy
pragnął, aby ta chwila trwała wiecznie. Żaden dotychczasowy pocałunek nie mógł równać się z tym, czego właśnie doświadczał. Oderwali się od siebie, gdy zabrakło im oddechu. Wciąż złączeni w intymnych uścisku, patrzyli sobie w oczy, jak gdyby widzieli się po raz pierwszy. Przyśpieszony oddech i uchylone, nabrzmiałe usta dziewczyny utwierdziły go w przekonaniu, że wydarzenia ostatniej minuty naprawdę miały miejsce (...)

Anaelka kończy? Koniec z historią Mechanica i Czerwonej lilii.

Dodał/a: Anaela 2016-08-04 23:46:04 czytano 335 razy
Nie dokończyłam tych historii wiem o tym. Lecz całe pomysły, cała wena do tych historii wyparowała. Wypisywanie na siłę jeszcze bardziej potęguje niechęć do tego wszystkiego. Może kiedyś do tego wrócę? Może kiedyś znowu napiszę coś równie nędznego? Nie wiem. Uwielbiałam pisać, odczuwać całą tą historię! Wymyślać po nocach nowe zdarzenia, te lepsze czy gorsze. Cieszyłam się z każdego waszego  (...)

Wyśniłam Cię XIII

Dodał/a: An Caroline 2016-08-04 22:47:08 czytano 595 razy
- jak to? - aż podniósł się z wrażenia - wczoraj miałem wrażenie... - ciężko mi się ciebie oprzeć Marcel, ale nie wróciłam jeszcze do ciebie - uśmiechnęła się ponownie. - to co mam zrobić, żebyś wróciła? - popatrzył smutno, na co się rozczuliła, ale i się roześmiała. - jesteś kreatywny Marcel - odparła. Puściła oczko i zniknęła w łazience (...)

Wyśniłam Cię XII

Dodał/a: An Caroline 2016-08-04 16:34:10 czytano 556 razy
- dziękuję ! nie wiesz jaki będę ci wdzięczny ! - pocałował ją w policzek i wyszedł w pośpiechu. Była nie co zmieszana, ale jej myśli powróciły do jej ukochanego. Brakowało go niesamowicie, każdy następny dzień było dla niej męką. Bała się, że to nigdy nie minie. Co z nią będzie? wszyscy szli na przód, a ona miała wrażenie, że stoi w miejscu, a nie może zrobić kroków dalej. Tęskniła (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ XIX

Dodał/a: Żan 2016-08-04 14:38:08 czytano 585 razy
- Łał - zaczęłam znowu. - Kamil, moje uznanie. Postarałeś się, bracie. - Nawet w kolor trafione - wyjął brelok. - W takim razie, cała przyjemność po mojej stronie. Podali sobie rękę. No teraz przynajmniej wiem że mój chłopak uwielbia połączenie czerni z czerwienią. - Miły gest, synku - pochwaliła mama. - Mamy nadzieję że od teraz będziesz mówił nam takie rzeczy (...)

Krótki postój cz.11

Dodał/a: K.W 2016-08-03 20:02:25 czytano 692 razy
W końcu to mój brat, którego kocham nad życie. -Dziękuję.-odpowiada, mimo że nie usłyszał nawet odpowiedzi. Ocieram łzy, a moje policzki są wilgotne. -Gdyby policja pytała, nic nie wiesz. Bądź wiarygodna, w porządku (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 40

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-08-02 17:40:50 czytano 886 razy
- Mia była w drugim tygodniu cięży możliwe, że sama o tym nie wiedziała.- Nie to nie możliwe. Wiem, że spałem z Mią, ale ciąża? Boże to nie możliwe. Gdybym wiedział, że jest w ciąży nigdy bym nie pozwolił żeby pojechała ze mną do Mika. Chronił bym ją i nasze dziecko. Teraz straciłem dziecko i mogę stracić Mie. Dlaczego to wszystko spotka mnie? Wiem, że zasłużyłem na karę, bo byłem dupkiem, ale dlaczego Mia musi cierpieć (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ XVIII

Dodał/a: Żan 2016-08-02 17:31:16 czytano 542 razy
Jeszcze odprowadziłam Dominika do drzwi i wyszedł. Dla bezpieczeństwa przekręciłam zasuwę, odchodząc by posprzątać po śniadaniu. Ogarnęłam kuchnię, naczynia zmyłam ręcznie i po tym znowu nie miałam co robić. Jak usiadłam sobie na kanapie myśląc, tak przysnęłam. Miałam krótki i szybki sen o własnym porodzie. Przez to że cały czas się go boję, mam koszmary. Wiem że mnie bolało, a jak już było po wszystkim, tulił  (...)

Wyśniłam Cię XI

Dodał/a: An Caroline 2016-08-02 15:09:52 czytano 562 razy
Julia Moore, była w kompletnej rozsypce, tak samo jak jego przyjaciel. Dzisiaj miał odbyć się pogrzeb Petera. Nie dość, że tłum bliskich przybył to także tłum pracowników i studentów ze szkoły. Smutne twarze, na których wyryty był ból przebijał wszystko. Nigdy nikt nie mógł zrozumieć, dlaczego w takim dniu zawsze musiał padać zimny deszcz. Każdy rzucał białe róże, a następnie mężczyźni zasypywali piaskiem trumnę. Amelia (...)

Wyśniłam Cię X

Dodał/a: An Caroline 2016-08-02 14:44:23 czytano 523 razy
- dzień dobry, jestem Amelia Winston - zwróciła się do jednej kobiety jaka była w tym pomieszczeniu, więc domyśliła się, że to ta osoba. W pomieszczeniu znajdował się jeszcze Peter Brown, klikając przy komputerze. Nie udawał, że nie podsłuchuje co drażniło uczennice. - dzień dobry pani Amelio, ja muszę cię o coś zapytać poważnego - odrzekła (...)