Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 1

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-20 21:23:38 czytano 539 razy
- Nie.- Odpowiedziałam nawet nie patrząc na właściciela głosu. Szybko zjadłam i poszła do na spacer. Trochę świeżego powietrza mi się przyda i papierosek. Zauważyłam, że mam strasznie nudne życie, bo w ogóle nic się z nim nie dzieje. Cały czas to samo. Może w Vegas coś się zmieni chociaż wątpię. Chciała bym wrócić do Buenos Aires i zamieszkać z dziadkami. W ogóle nie widuje się z rodziną, bo jeżdżę po świecie, a oni są w (...)

Zaplanowane - Prolog

Dodał/a: Raritiana 2016-07-20 20:00:33 czytano 308 razy
Neterwood oraz Sednight są zagrożone atakiem bardzo niebezpiecznych krajów północy. W akcie zawarcia kontraktu pokojowego miedzy tymi krajami jedna z trzech cór króla Sednight ma ożenić się z jedynym synem króla Nerwood. Po mimo iż oboje przygotowywali się do tego iż pewnego dnia będą musieli się poznać oraz pobrać się żadne z nich nie czekało na to z upragnieniem. Książę Noah bawił się życiem korzystając z bogactwa (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ X

Dodał/a: Żan 2016-07-19 22:31:02 czytano 559 razy
Czułam jak znowu nabieram łez. Przecież to moja droga życiowa na przyszłość. Jak mam wybrać? Kocham ich obu. Chłopak poczuł się rozczulony moim zachowaniem i postanowił dodać mi otuchy. Objął mnie i przytulił do siebie. Łzy puściłam w jego ramiona. Jednak chyba wolałabym Patryka za przyjaciela, bo w końcu jak jestm prawdopodobnie w ciąży, powinnam walczyć o Dominika, tylko, czy on mi  (...)

NOVEMBER RAIN - ROZDZIAŁ 11

Dodał/a: L. De. Marks 2016-07-17 21:05:48 czytano 351 razy
- Moment... - Podszedł do mnie, zostawiając swoje książki. - Ty jesteś tą dziewczyną - powiedział, jak gdyby go olśniło. Jednocześnie w jego głosie można było usłyszeć nutkę zakłopotania. No świetnie - pomyślałam. Chciałam wydostać się stamtąd nierozpoznana, niczym ninja, a on na ostatniej prostej musiał sobie przypomnieć tę pieprzoną imprezę (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ IX

Dodał/a: Żan 2016-07-17 20:37:15 czytano 586 razy
Leżałam sobie w łóżku, po kolacji i czekałam. Byłam już gotowa, przebrana i już nie mogę się doczekać. Mamy iść z Dominikiem do tego klubu na tańce, więc oboje czekamy aż dobije dwudziesta pierwsza. Jeszcze pięć minut. Patrzyłam w sufit, bo tam w pokoju nade mną jest Dominik i ciekawe co robi? Pewnie tak samo nie może się doczekać. Odrzuciłam wolno kołdrę i poprawiłam jeszcze na sobie spodnie, luźną bluzkę i włosy  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 38

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-16 22:18:00 czytano 725 razy
- To jest zupełne przeciwieństwo tory Martina.- Niezbyt dobrze się zaczyna.- Nie zawsze wyścigi dobiegają końca, bo czasami wpada policja i trzeba wiać. Ogólnie jest duża rywalizacja. Nikt się nie poddaje każdy walczy do końca. Duży plus jest taki, że Tylor dużo płaci więcej niż Martin. Tor jest troszeczkę mniejszy niż Marina, ale też całkiem spory. Nikt się tam nie lubi nie masz żadnych przyjaźni ani nic w tym stylu. Każdy chce (...)

Nienawidzę i kocham 3

Dodał/a: Izka 2016-07-16 19:57:45 czytano 413 razy
- Tam są drzwi-powiedziałam, a gestem ręki pokazałam drzwi. Po patrzyłam się na zegarek, a po chwili stwierdzam, że mogę się już spakować. Gdy zadzwonił dzwonek wzięłam torbę i wyszliśmy z dziewczynami na korytarz. - Zaraz wracam- powiedziałam do dziewczyn (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ VIII

Dodał/a: Żan 2016-07-15 22:30:29 czytano 681 razy
- Nie umiem udawać - pstryknął mnie po twarzy kropelkami wody. Zakręcił kran i znacznie się przybliżył. Ledwo co sama zdążyłam wyłączyć wodę, a odwrócił mnie przodem do siebie. Jego uczucie aż buchało kiedy miał mnie w objęciach. Patrzyłam mu w oczy, a ten objął moją twarz tymi jeszcze mokrymi palcami (...)

Oddech serca cz.3

Dodał/a: Cara 2016-07-15 12:38:07 czytano 287 razy
-Chyba raczej jedziemy.-usłyszałam głos mamy.-Tak ,tak.Mówiłam właśnie,ale nie będę się przecież wtrącać.-wyglądało na to,że rozmawia z kimś przez telefon.Usłyszałam jak odsłania rolety w moim pokoju,wychodzi i zamyka drzwi.Powoli otworzyłam oczy i dopeiro wtedy skapnęłam się,że całą noc sopałam z otwrtą buzią i cała jestem ośliniona.Poduszka zresztą tez.Wstałam i zaraz położyłam się spowrotem.Postanowiłam sprawdzic (...)

Oddech serca cz.2

Dodał/a: Cara 2016-07-15 10:41:14 czytano 279 razy
Kilkanaście minut potem byliśmy jużcna miejscu.Wszyscy szybko wysiadali i zabierali rzeczy.Musialam wziąć dwie butelki ale zaraz chlopacy zawinęli to w ubrania tak zeby nie bylo tego widac.Zaraz przywitałam sie z reszta chlopaków ,doszedł do nas Łukasz u którego wszystko zorganizowaliśmy.Był bardzo miły.Zresztą oni wszyscy okazali sie byc mili.W szkole balam sie nawet na nich wszystkich spojzec,zaraz rzuciliby do (...)