Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Krótki postój cz.16

Dodał/a: K.W 2016-09-06 21:20:56 czytano 634 razy
Kiedy mija kolejne dziesięć minut przeciwna drużyna zdobywa punkt, a potem Kamil strzela bramkę. Cieszę się w duchu i krzyczę brawo Kamil, a on od razu szuka mnie wzrokiem na trybunach. Mam wielką ochotę obwieścić wszystkim, że to mój prawie chłopak, ale to byłoby głupie. Zamiast tego uśmiech nie schodzi mi z twarzy i robię łyka coli, którą przyniosła Olga (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XIII

Dodał/a: Żan 2016-09-05 23:22:33 czytano 698 razy
Dzisiaj czekałem na Magdę pod kliniką. Miała odebrać wyniki i przy okazji zahaczyć o kolejne USG jako koniec czwartego miesiąca. Niestety dzisiaj nie mogłem jej towarzyszyć, bo mieliśmy w studiu urwanie głowy, za to obiecałem, że po nią przyjadę. W końcu widząc dziewczynę wychodzącą z budynku, wysiadłem z samochodu. Widząc jej minę niezadowolenia, czułem że coś się stało (...)

Czekałam na znak od Ciebie VIII

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-05 20:38:25 czytano 580 razy
-Bo ja poszłam po książki ale rodzice mnie tam zatrzymali zabrali mój telefon i ogólnie nie miałam kontaktu z nikim w końcu zdecydowałam się z nimi porozmawiać i pogodziłam się z nimi zdaję sobie sprawę z tego jak głupio to brzmi wiem że takie rzeczy są tylko w tych telenowelach tak bardzo się stęskniłam za tobą nie mogłam przestać o tobie myś... - zakończył tą wypowiedź na jednym tchu, pocałunkiem. Zachłannym (...)

Od złości do miłości nr 4

Dodał/a: śmiesznaaa. 2016-09-04 19:19:50 czytano 629 razy
- oczywiście – uśmiechnęłam się . A może i dobrze , że przerwał ten telefon , bo jak miałam się tłumaczyć ? Przecież jest mi coraz bliższy , jego obecność sprawia , ze czasem jestem taka na niego wkurzona , ze chętnie bym mu walnęłam ,ale więcej jest sytuacji , kiedy chciałabym aby był zawsze już przy mnie i mnie tak całował czy dotykał . Mówił tak mądre słowa . Odszedł kawałek , ale słyszałam jak był bardzo zły i już wiedziałam  (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XII

Dodał/a: Żan 2016-09-04 01:11:45 czytano 642 razy
- Żartujesz? - wtrącił Eryk. - Nagraliśmy już ponad trzydzieści odcinków, a Piotrek nie skorzystał z żadnej opcji na zastępstwo. - Bo ja jestem sumienny i myślę o małych telewidzach "Piotrusia Pana", a jednym z nich jest mój chrześniak i wolę nie widzieć jego miny przy zmianie mojego głosu - zaśmiałem się. - Poza tym Wanda, to jego druga ulubiona postać więc Kamila, lepiej się postaraj (...)

Czekałam na znak od Ciebie VII

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-03 09:43:58 czytano 870 razy
-Wypuśćcie mnie!! Co wy sobie wyobrażacie ?! Jestem dorosła ! - Nie mogą mnie tutaj trzymać. Okno. Wyjdę oknem. Nie! wyjęli klamki. Chce mi się płakać. Czuję się porwana. Opadam bezsilna na łóżko. All się będzie zamartwiał. Nie mogę tu zostać. Muszę stąd wyjść. Ale nie ma jak. Nie wiem kiedy zmożył mnie sen. Obudziłam się jak było ciemno. Na biurku stało jedzenie. A więc to nie sen. Nie jestem głodna nie dam im tej (...)

Krótki postój cz.15

Dodał/a: K.W 2016-09-02 23:05:14 czytano 557 razy
-Dobrze, po kolei, nie krzycz.-próbuje brzmieć spokojnie, ale tylko dlatego, żeby dowiedzieć się ode mnie jak najwięcej. A potem znów zacznie krzyczeć. -Parę dni temu...obudziłam się, a jego już nie było. Nie zadzwonił, ale zostawił kartkę, że wyjeżdża na jakiś czas i żebyśmy się nie martwili. Prycha wściekła (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XI

Dodał/a: Żan 2016-09-01 22:21:41 czytano 698 razy
Rankiem obudziły mnie rozmowy dochodzące z kuchni. Magda chyba mnie wyprzedziła i chciała pierwsza wyjaśnić sprawę z chłopakiem. Kiedy otworzyłem drzwi, zgadzało się. Dawid siedział przy stole na kacu z plastrami opatrunkowymi na twarzy, a dziewczyna szykowała śniadanie (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział X

Dodał/a: Żan 2016-08-30 22:47:39 czytano 715 razy
Magda zatrzymała się, a gdy zatrzymałem samochód, wsiadła. Obróciłem przy najbliższym objeździe i byliśmy w drodze do domu. Nie odezwała się ani słowem, nawet przy wejściu do mieszkania. - Możesz coś powiedzieć? - zacząłem w końcu odkładając kluczyki. - Nie - uznała idąc do sypialni, a za sobą trzasnęła drzwiami. Gdybym zrobił jeszcze dwa kroki do przodu za nią, oberwałbym nimi w nos. Oparłem się czołem o drzwi, westchnąłem i nacisnąłem klamkę wchodząc wolno do środka (...)

Kolega ojca część 3

Dodał/a: zielonooka 2016-08-30 18:14:13 czytano 725 razy
- Tak w zasadzie dużo, chodzi o to że całkowicie zapomialam ze na dzisiaj wieczór mam duże zamówienie. I bym bardzo chciała Cię prosić abyś pojechała do kwiaciarni odebrała dostawę świeżych kwiatów i dopilnowala pracownicę. - słyszę że w głosie znajduje się dużo nadzieję - Mamo nie ma sprawy tylko czy pracownicę wiedzą co i jak ? - pytam (...)