Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Wagary

Dodał/a: YOLO 2014-06-09 20:09:13 czytano 629 razy
Dzień jak codzień, wstałam przed ósmą, ubrałam się i wyszłam do szkoły. Po drodze spotkalam moją przyjaciółkę i razem kierowałyśmy się w stronę naszego gimnazjum. Z uwagi, że ten rok jest naszym ostatnim, ponieważ kończymy trzecią klasę i zbliża sie jego kres, nauczyciele nie są tak bardzo wymagający. Na lekcjach mamy luz, czasami tak duży, ze nie wiemy sami co mamy ze sobą zrobić. Po dotarciu do szkoły, kolega z klasy Kamil zaproponował, aby całą klasą pójść na wagary. Wszyscy czekali oczywiscie na decyzję dwóch klasowych "kujonów", w tym mnie. Długo (...)

Miłosne zaskoczenie Bohaterowie

Dodał/a: Julia 2014-06-09 10:52:08 czytano 299 razy
Austin Mahone - Osiemnastoletni piosenkarz, który jest uwielbiany przez miliony dziewczyn. Mówią na niego drugi Justin Bieber. Jest sympatycznym i wrażliwym chłopakiem. Zakochuje się w..... Justin Bieber - Dwudziestoletni piosenkarz. Mimo zakazu rodziców Austina oni nadal się przyjaźnią. Gdy Austin zwierza mu się, że zakochał się w pewnej dziewczynie on wykorzystuje tą. Czy jest (...)

Zwykła historia o miłości Rozdział 20.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-06-09 09:02:05 czytano 420 razy
Nie mogę dłużej mieszkać u Damiana, nie daję rady. Nie chcę być tak traktowana. Wróciłam do domu, mimo że się boję nie opuszczę Go bo nie mam dokąd się udam. Nie masz pojęcia jak bardzo mi Cię brakuję. Chciałabym żeby było tak jak dawniej. Byli wszyscy razem jedną szczęśliwą rodziną. Przepraszam za te wszystkie nie potrzebne słowa, tera gdy Was nie ma doceniam to ile dla mnie robiliście bym miała dobrze. To że prawiliście mi kazania to tylko i wyłącznie po to bym wyrosła na porządną dziewczynę, by nic mi się nie stało. Dziękuję Ci za to że miałaś do mnie  (...)

Słuchaj Serca cz. 4

Dodał/a: Kami 2014-06-08 23:22:23 czytano 230 razy
Stała przed nim i wsłuchiwali się w śpiewy ptaków. Wziął ją za rękę i ruszyli dalej, Natalia zobaczyła przed sobą piękną rzeczkę. Woda była piękna taka czysta i niebieska. Weszli, żeby pomoczyć sobie nogi. Kamil wziął ją na ręce i ruszył w stronę małej wysepki. Nie była daleko, woda była ciepła od słońca. Usiedli na dużym kamieniu i rozmawiali jakby znali się od dziecka. Kamil czuł się przy niej dobrze, tak naturalnie i swobodnie więcej mu nie było trzeba. Patrzyli sobie w oczy i słuchali dźwięku wody i śpiewu ptaków. Oboje tego chcieli, żeby to trwało wiecznie. Jednak z tego  (...)

Dam sobie radę. 4

Dodał/a: Mojika 2014-06-08 22:33:43 czytano 278 razy
Szlismy po parku w ciszy. Był pusty. Usiedliśmy na jakiejś zardzewiałej ławce. -Ładna pogoda- Powiedziałam, żeby przerwać ciszę. Nie odpowiedział, tylko patrzał mi w oczy. Trwało to może pięć minut kiedy nie robiliśmy nic oprócz patrzenia na siebie. Nasze twarze powoli się do siebie zbliżały. Już wiedziałam co się stanie, więc przymknęłam oczy. Poczułam jego oddech i jego usta na moich. Nasz pocałunek trwał długo, ale był delikatny (...)

niespodziewane uczucie cz. 34

Dodał/a: Andzia_zakochana 2014-06-08 19:26:50 czytano 427 razy
- Z dokumentacji medycznej wynika, że pani raz poroniła. Musimy porobić trochę badań. Lekarz wyszedł z sali a ja zastanawiałam się czy mam się cieszyć czy nie. Historia znowu się powtórzyła. Tylko jak ja o tym miałam wszystkim powiedzieć? Badania trwały ponad godzinę. Gdy wyszłam Piotr czekał na mnie na korytarzu. Starałam się do niego uśmiechnąć, ale jakoś nie potrafiłam. Nie wiedziałam jak mam mu o tym powiedzieć. Gdy podeszłam do niego od razu mnie  (...)

Romans biurowy cz 8

Dodał/a: kopciuszek656 2014-06-08 19:23:56 czytano 991 razy
Niestety z żalem musiałam się od niego oderwać. Ubrałam jego koszulkę, która ledwie zasłaniała mi pupę. Nie chciało mi się zakładać jeszcze bielizny. Może nie będzie takiej potrzeby.. Uśmiechnęłam się pod nosem. Ruszyłam po jego willi w poszukiwaniu łazienki. Po pewnym czasie zrobiłam to samo szukając kuchni. Nastawiłam wodę w czajniku i zajrzałam do lodówki. Wystawiłam truskawki i inne owoce, bitą śmietanę i postanowiłam zrobić naleśniki. Wzięłam truskawkę do ust. Gdy zamykałam lodówkę, zauważyłam Dylana, który mnie obserwował. Nie założył  (...)

Mam to we krwi. cz. 1

Dodał/a: Parabola 2014-06-08 11:17:16 czytano 689 razy
- Odbierz – wydałam polecenie systemowi komputerowemu zainstalowanemu w całym moim mieszkaniu, gdy przecierałam zaspane jeszcze oczy. Wkoło mnie jest pełno dziwnych urządzeń, które robią wiele rzeczy za mnie, jak na przykład wybieranie ubrań. Bardzo przydatne. Z mojego telefonu wyświetlił się hologram przedstawiający mojego tatę, a właściwie jego połowę (...)

Jeszcze nie wiem. przedstawienie postaci i cz.1

Dodał/a: Mniamii... 2014-06-07 19:49:54 czytano 433 razy
-paaa-powiedziałam i się rozłączyłam. Zaczęłam szukać numeru telefonu do obsługi gdzie się zamawia taksówki. Szybko go znalazłam i zamówiłam taksówkę. Miła pani powiedziała że będzie za 10 minut. Bardzo się ucieszyłam ponieważ chcę jak najszybciej zabrać się za przygotowywanie się do spradzianu. Po 30 minutach byłam już w domu. Na podjeżdzie stał jakiś samochudu. Jest trochę ciemno więc nie potrafie go opisać. Zgaduję że to samochodu jeden z tych kolegów Krystiana. Trzeba będzie (...)

Zabijanie mam we krwi (Prolog)

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-07 19:45:04 czytano 265 razy
Zmierzam właśnie do stolicy elfów. Ojciec uparł się, że tylko na królewskim dworze będę bezpieczna, tak jakby mu na tym zależało. Robi to bo chce się mnie pozbyć. W wieku szesnastu lat uciekłam z domu, gdy po czterech latach wróciłam mój kochany tata oznajmił mi tylko, że jutro wyruszam na dwór królewski. Spodziewałam się wszystkiego, ale nie tego. Nawet mnie nie uściskał... Zrozumiałam wtedy, że jestem dla niego nikim. On chyba nie ma jakich kolwiek uczuć. Podobnie jak ja. Nigdy nie  (...)

   Pierwsza   « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »  Ostatnia