Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Audrey Hamilton 1

Dodał/a: alfa romeo 2018-08-01 15:36:23 czytano 367 razy
Usiadłam na parapecie, mimo stałych zakazów mamy. Siadałam na nim od kiedy pamiętam i ani razu się nie zapadł pod moim ciężarem. Tego dnia byłam wściekła - Jonas nie napisał ani jedej wiadomości, nie zadzwonił ani razu od trzech tygodni. Powinnam zacząć się uczyć na sprawdzian z matmy, ale byłam tak zła, że nie byłam w stanue zrozumieć czegokolwiek z podręcznika. Nie mówiąc już o bazgrołach w zeszycie. Jonas to mój chłopak. Poznaliśmy się w przychodni lekarskiej, gdy siedział obok niego (...)

Bad boy część 4

Dodał/a: nowa 2018-07-20 15:01:32 czytano 577 razy
- Dobra to cię odwiozę. Poszliśmy do aut. Chłopak zrobił się zimny i oschły w stosunku do mnie. Zatrzymaliśmy się przy moim domu a ja wysiadłam i poszłam w strone domu bałam się wejść i tej rozmowy ale trudno weszłam do domu wszędzie było ciemno. Postanowiłam że pójdę do swojego pokoju przed schodami spotkałam swojego brata była bardzo smutny i przygnębiony  (...)

Randka z wampirem cz.9

Dodał/a: Aga.B 2018-07-19 22:20:41 czytano 416 razy
Może to głupie ale zamknięcie się w szkolnej toalecie, to jedyny pomysł który przyszedł mi do głowy. Panikowałam tak bardzo, że byłam gotowa postawić na nogi zmarłego, byle tylko bezpiecznie wrócić do domu. Siedziałam tam jeszcze przez kilka dobrych minut, dopóki nie zadzwonił dzwonek. Teraz gdy wszyscy zmywali się do domu, mogłam mieć pewność że nie spotkam demonicznego wybawcy, który uratował mnie zeszłej nocy przed bandytami. Nie miałam co prawda niepodważalnych (...)

Bad boy część 3

Dodał/a: nowa 2018-07-14 17:29:41 czytano 481 razy
Siedzę na łóżku ubrana w białą bluzke z nadrukiem i dżinsami z dziurami, mam rospuszczone włosy i cały czas siedzę chociarz jest już 12:49 czyli zaraz wychodzę z Lukem, ale czy ja dobrze robie a jeżeli on ma jakiś zakład a ja głupia zaraz sobie coś wymyślę. Patrze na zegarek i jest z 12:55 i w tym momęcie słysze samochód. Boże i co teraz może powiem że jestem chora ale on nie jest idiotą wczoraj się zgodziłaś a dzisiaj masz obawy dobra raz się żyje. Zeszłam na dół i zobaczyłam Luka z moi  (...)

Miłość i nieśmiałość. Rozdział 1,2,3,4

Dodał/a: olsoon9797 2018-07-14 14:04:54 czytano 351 razy
Madson poznalam w pierwszej klasie, pierwszego dnia.Do Grecji właśnie przyjechalam na rozpoczecie liceum bo moj tata dostal lepsza prace i lepiej mu tu placili,wiec przynieslismy sie wlasnie tutaj Kiedy siedziała na sali gimnastycznej,wydawała się przyjazna osoba,więc usiadłam koło niej.Pewna Pani kazala nam napisać na kartkach które leżały obok nasze imię nazwisko i pochodzenie, między nami leżał jeden dlugopis,gdy chciałam go schwytać widziałam że trzyma już go dziewczyna o szczupłej  (...)

Bad boy część 2

Dodał/a: nowa 2018-07-12 21:32:57 czytano 439 razy
Stoję i patrerze na jego samochód który coraz bardziej znika z mojego pola widzenia. Cały czas w głowie mam słowa Luka:" Od dawna miałem na nie ochotę". A potem tak porostu odjechał bez słowa wyjaśnień, dalczego on mnie pocałował? Cały czas się zastanawiam ale to nie jest problem że mnie pcałował problemem jest to że mi się to podobał a nawet bradzo i właśnie do mnie to dotarło co pomyślałam MI SIĘ TO PODOBAŁO I TO BARDZO. Ale pewnie znowu jestem jego kolejną zabawką albo  (...)

Bad Boy

Dodał/a: nowa 2018-07-11 12:47:44 czytano 574 razy
Nazywam się Alex Blue, mam brata Max Blue nie jestem podobna do mojego barata on popularny a ja szara myszka ale co tam ważne żebym odrabiała lekcje za niego czasami mam wrażenie ze on wogóle mnie nie kocha a to wszystko przez ten cholerny wypadek samochodowy w którym zgineli nasi rodzice , normalnie była bym w domu dziecka ale jak mój brat powiedział: " Z litości zabiorę cię z tąd ale nie będziesz mi przeszkadzać i robić problemów ". Tak teraz jak o tym myślę to on na prawdę  (...)

Camille cz 5

Dodał/a: PaulMax 2018-07-09 10:49:11 czytano 281 razy
Wpadła w autobus prawie jak wariatka i przykleiła się do szyby. Serce łomotało jak szalone. Miała wrażenie, że wszyscy to słyszą. Kilka głębokich wdechów i zamknięcie oczu pomogło. - musisz się ogarnąć Camille, zaraz Twój projekt z Corine... Uspokoiła się i usiadła. Jeszcze 2 przystanki. Patrząc na siebie w odbiciu telefonu widziała, że wygląda jak duch. Blada i drżącymi rękami poprawiła włosy. Wreszcie pod szkołą - uśmiechnęła się sama do siebie. Weszła do sali by po raz ostatni powtórzyć kwestie  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SZESNASTY

Dodał/a: Żan 2018-07-08 12:19:45 czytano 250 razy
Winda rozstąpiła drzwi. Paker zaczekał aż przejdę pierwsza i zaraz kiedy dołączył do mnie, drzwi zasunęły się i poszły wolno w sam dół. Mój osobisty ochroniarz, może tak w wieku trzydziestu lat, dobrze zbudowany, stał prosto i nawet nie zwracał na mnie uwagi. Ci gangsterzy w ogóle nie mają poczucia do czegokolwiek. Zadanie, to zadanie, trzeba je wykonać. Patrzyłam na niego z pod oka, nagle winda siadła i drzwi ponownie uległy otwarciu (...)

samotność

Dodał/a: Esmeralda 2018-07-05 15:55:44 czytano 390 razy
Kiedyś nie miałam przyjaciół. Ludzie mnie nie lubili. Z różnych powodów. Jedni, bo czytałam książki, drudzy, bo byłam nieśmiała. Odkąd pamiętam w szkolnej ławce siedziałam zawsze sama, a w czasie, gdy moi znajomi spotykali się poza szkołą, uczyłam się w domu. Na początku tego roku zmieniłam szkołę. Po sześciu latach wysłuchiwania, jaka to jestem nienormalna i dziwna, miałam serdecznie dość znajomych, nieprzyjaznych twarzy. Nie pamiętam nawet, jak to się stało, że (...)