Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Niepoprawny książę VI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-08 13:54:46 czytano 207 razy
- I mogę zrobić z tym, co chcę, a chcę podarować tobie jedną - uśmiechnęła się - A jedną przekażesz dla taty, okay?. - poprosiła, wręczając drugą pralinkę. Miała nadzieję, że ta czekoladka sprawi, że Logan Jeffey już nie będzie gniewał się za wcześniejszą sprzeczkę w biurze. - Okay - zgodził się z uśmiechem - A, czy mogę trochę pobawić się z Piratem?. - zapytał onieśmielony (...)

Niepoprawny książę V

Dodał/a: An Caroline 2019-06-08 10:42:14 czytano 204 razy
Ferrero Rocher był prezentem, które ostatecznie wybrali. Malec wydawał się na zachwyconego, z czego cieszył się dorosły. Byli już w domu, gdzie dostał telefon od Nialla, który zaproponował mu wyjście. zapewniając, że będzie tylko z jego żona. Mieli w planach pójść do baru, jak za dawnych czasów, trochę rozerwać się. W końcu zgodził się. Zastanawiał się, czy też kogoś zaprosić, jego myśli powędrowały do Sophie. Od razu pokręcił głową policzkując (...)

Do Trzech Razy Sztuka XVIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-07 17:54:56 czytano 171 razy
Amy Shelley zaplanowała swój ślub w czerwcowy dzień. Zakładała, że będzie miała idealną pogodę i faktycznie tak było. Bynajmniej na ten moment. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ian White wcale nie miał ochoty na dzisiejszy dzień, ale już za późno, by odwoływać. Tym bardziej, że stał przed lustrem już w garniturze. Szedł z Alisson Clark. Gdy dowiedział się, że Lizzie idzie z Zaciem nie miał wyboru, a po za tym przecież tkwił w tym romansie (...)

Niepoprawny książę IV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-07 10:03:20 czytano 238 razy
- Tu myślałem, aby postawić hotel - wskazał na pusty duży obszar. Nic tu nie było, ale już mogła wyobrazić przed sobą szeroko rozciągający się budynek, miałby po dwa skrzydła z, których uchodziły romantyczne drewniane schodki z poręczami, które by prowadziły prosto na molo przy brzegu jeziora, nocami delikatnie podświetlone. Miałby maksymalnie trzy może cztery piętra. Ładnie byłby oświetlony. Słyszała w swojej głowie bawiące się  (...)

Niepoprawny książę III

Dodał/a: An Caroline 2019-06-07 08:17:27 czytano 246 razy
- Logan, co jak, co, ale oddałam ci swoje stanowisko, więc muszę jakoś ci ufać - popatrzyła na niego łagodnie. Skinęła głową i wyszła. Po chwili i tak ją zaraz dogonił. Pożegnali się jeszcze z rożnymi pracownikami, przy okazji ona, przedstawiła go paru osobom z zespołu. Wydawał się na zadowolonego z personelu. Rozmawiał taki pewny siebie z każdym, nie był dla nikogo zły. Jednak nie zdejmował z siebie maski oficjalności. Przez co i może czasem (...)

Niepoprawny książę II

Dodał/a: An Caroline 2019-06-06 09:30:56 czytano 242 razy
- Studiach?!. - wrzasnął w szoku - Ty i twoja rodzina wsadziliście mnie za kratki!. Osiemnastolatka, który rzekomo zabił wam Willa!. O to, tam, gdzie byłem przez ostatni czas, na szczęście po trzech latach wyszedłem, ale nadal nie mogłem wrócić do domu, by choć pożegnać się z ojcem!. Bo musiałem jeszcze pięć lat przesiedzieć w tym zwalonym Portland! - krzyczał na nią, a ona nie potrafiła nic powiedzieć. Jej zmieszanie i zakłopotanie było całkiem (...)

Niepoprawny książę I

Dodał/a: An Caroline 2019-06-06 08:35:17 czytano 288 razy
Logan Jeffey zastanawiał się, co tu właściwie robił i dlaczego zgodził się, na to wszystko. Pokręcił głową mając mieszane uczucia. Zerknął w lusterko wsteczne. Pobladł widząc, jak jego kumpel właśnie zwymiotował. Od razu odwrócił się do otwartego okna i dziękował właśnie, że to nie jego auto. - Jedziemy na dupy!!. - zawołał wesoło William Hetfield, jego przyjaciel od dziecka, a jednocześnie sąsiad. Ich rodziny żyły przyjaźnie odkąd właściwie  (...)

Do Trzech Razy Sztuka XIX Koniec

Dodał/a: An Caroline 2019-06-03 14:30:48 czytano 191 razy
Nadszedł dzien o, którym pragnęła od zawsze. On, ona i ich córka. Ulotne chwile wciąż wirowały w jej głowie. Doceniała każdą minute teraz spędzając z nim. Dzień minął jej, jak powinien. Śniła o tym, tyle razy. Był zachwycony, że pierwsze słowo jego córki było właśnie ,,Tata. Radość rozsadzała go od środka. Podziwiał Lizzie, która wpatrywała się w nich, (...)

Do Trzech Razy Sztuka XVII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-03 07:41:20 czytano 141 razy
Relacje z Zaciem były troszkę inne. Przyzwyczaiła się w jakimś stopniu do jego pocałunków, nawet nie kiedy oddawała, z czego czerpał nie opisaną radość. Nie wiedziała dokąd ją to zaprowadzi, jednak czuła się trochę wobec niego dłużna. Dopuszczał do siebie myśl, jaka będzie jej odpowiedź na jego oświadczyny, jednak nie tracił nadziei i na prawdę starał się wkraść się do jej serca. Wystąpił pewny moment, po którym prawie skończyli razem w  (...)

Do Trzech Razy Sztuka XVI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-02 11:27:26 czytano 122 razy
Druga dziewczyna rozszerzyła oczy z zaskoczenia, Ian robił się czerwony, zapewne od złości. Uśmiechnęła się ironicznie ze świadomością, że w końcu choć trochę wygrała. Chwyciła za swój kubek, machnęła ręką na gest pożegnania i wyminęła. Wyszła w pośpiechu i nie musiała długo czekać, tuż przed wejściem na salę, gdzie miała poprowadzić nie długo zajęcia zatrzymał lekko zdyszany brunet (...)