Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Jeszcze nie wiem cz.2

Dodał/a: Mniamii... 2014-06-10 22:11:32 czytano 574 razy
-Dobrze nie będę ci przeszkadzała i tam mam co innego do roboty-pewnie mu chodziło o to żebym nie była zdziwiona tym że jak wyjdę ze swojego pokoju napotkam się na jakiś ludzi. Otworzyłam drzwi od mojego pokoju. Jak dobrze już być w nim. Uwielbiam mój pokój to moja taka świątynia. Jest pomalowany na kolor "kawa z mlekiem" a meble koloru białego. Po prawej stronie jak się do niego wchodzi w samym rogu stoi moje wielkie łużko kóre kocham chociaż czasami czuję się w nim samotna. Koło niego stała półka nocna na której jest nocna lampka i moich (...)

Zabijanie mam we krwi (Rozdział I)

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-10 16:55:12 czytano 379 razy
-Chciałam pomóc, ale skoro nie to...-Weszłam do karety. Myślą, że jestem grzeczna, ale nie wiedzą co ja tu robię. Zdjęłam suknie, a zastąpiłam ją dopasowaną koszulą i spodniami w ciemno zielonym kolorze. Tak ubierałam się gdy byłam z Reven'em, w lesie te kolory świetnie maskuję. Nauczył mnie wszystkiego... Zbieram broń. Mam jej mnóstwo, a oni nic o tym nie wiedzą. Wzięłam łuk, strzały, miecz, dwa sporej wielkości sztylety, a pod strojem ukryłam dwa nieduże noże. Nie chciałam im pomagać, nie obchodzi mnie czy zginą, czy przeżyją, nie zamierzam wychodzić za  (...)

Nienawiść- rozdział 9, 10

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-10 13:17:39 czytano 883 razy
Już z daleka było słychać głośną muzykę. Gdy podjechaliśmy pod dom Jamesa zaczęły ogarniać mnie wątpliwości. Może popełniłam błąd zgadzając się na tą imprezę? Może właśnie o to mu chodziło by mnie tu zwabić? Pewnie będzie chciał mnie upokorzyć, albo znów sprawić, ze Cam nie będzie się do mnie odzywać? Przecież nie zaprosił mnie do siebie ot tak bo mnie lubi. -Wychodzisz?- usłyszałam zaniepokojony głos bruneta, który stał przy mnie. Spojrzałam na niego i wysiadłam z samochodu. Cała drżałam. Chłopak zamknął za mną drzwi i przybliżył się do  (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

Trudna rozłąka cz 1

Dodał/a: Paulina 2014-06-10 09:33:49 czytano 672 razy
W moim życiu kręci się sporo osób, ale dwie są szczególnie dla mnie ważne. Moim autorytetem i życiową mądrością jest moja mama. To ona mnie wychowywała i całe swoje życie poświęciła, by wychować mnie na dobrego człowieka. Dużo pracuje i często nie ma jej w domu, ale zawsze znajdziemy czas na rozmowę, więc to nie jest tak, że jestem pozostawiona sama sobie. Oczywiście, zdarzają się nam kłótnie, głównie o to, że zostawiłam bałagan, że się nie uczę, że często gdzieś wychodzę, ale i tak, bardzo się kochamy. Mamy tylko siebie (...)

Nauczyciel uczennica cz.9

Dodał/a: kopciuszek656 2014-06-10 00:10:13 czytano 2863 razy
- Dwojga ludzi, którzy już nigdy się nie spotkają- uśmiechnął się Christian, który stanął za mną – Żegnaj Anastasio i wybacz, ale na tutaj nasze drogi właśnie się rozchodzą- szepnął mi do ucha. Kentin tego nie zauważył, bo schylił się po zdjęcie, które upuściłam. Christian chciał mnie pogłaskać, ale w ostatniej chwili cofnął rękę. Odwrócił się i odszedł. Poczułam pustkę.. Dlaczego mnie nie dotknął? Czemu chce to skończyć? Przecież i tak jestem dla niego zwykłą uczennicą!!! Poczułam łzy (...)

A może się uda? 5

Dodał/a: Kara 2014-06-09 21:23:42 czytano 817 razy
- No to teraz sobie czekaj, bo ja nie jestem jeszcze gotowa. - mówiąc to złapałam przyszykowane ubrania i weszłam do łazienki. Tam nie spieszyłam się. Niech sobie czeka. Zdenerwował mnie mimo wszystko. Powoli nasmarowałam się moim ulubionym, truskawkowym balsamem, starannie rozczesałam włosy, ubrałam się, nawet zrobiłam lekki makijaż. Miałam na sobie zwiewną zieloną sukienkę i czarne belerinki tego samego koloru. Zaczęłam wszystko sprzątać. Nie spieszyło mi się. Niech czeka. Gdy już nie miałam co robić niechętnie wyszłam. Był tam. Siedział na łóżku  (...)

Wagary

Dodał/a: YOLO 2014-06-09 20:09:13 czytano 935 razy
Dzień jak codzień, wstałam przed ósmą, ubrałam się i wyszłam do szkoły. Po drodze spotkalam moją przyjaciółkę i razem kierowałyśmy się w stronę naszego gimnazjum. Z uwagi, że ten rok jest naszym ostatnim, ponieważ kończymy trzecią klasę i zbliża sie jego kres, nauczyciele nie są tak bardzo wymagający. Na lekcjach mamy luz, czasami tak duży, ze nie wiemy sami co mamy ze sobą zrobić. Po dotarciu do szkoły, kolega z klasy Kamil zaproponował, aby całą klasą pójść na wagary. Wszyscy czekali oczywiscie na decyzję dwóch klasowych "kujonów", w tym mnie. Długo (...)

Miłosne zaskoczenie Bohaterowie

Dodał/a: Julia 2014-06-09 10:52:08 czytano 609 razy
Austin Mahone - Osiemnastoletni piosenkarz, który jest uwielbiany przez miliony dziewczyn. Mówią na niego drugi Justin Bieber. Jest sympatycznym i wrażliwym chłopakiem. Zakochuje się w..... Justin Bieber - Dwudziestoletni piosenkarz. Mimo zakazu rodziców Austina oni nadal się przyjaźnią. Gdy Austin zwierza mu się, że zakochał się w pewnej dziewczynie on wykorzystuje tą. Czy jest (...)

Zwykła historia o miłości Rozdział 20.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-06-09 09:02:05 czytano 716 razy
Nie mogę dłużej mieszkać u Damiana, nie daję rady. Nie chcę być tak traktowana. Wróciłam do domu, mimo że się boję nie opuszczę Go bo nie mam dokąd się udam. Nie masz pojęcia jak bardzo mi Cię brakuję. Chciałabym żeby było tak jak dawniej. Byli wszyscy razem jedną szczęśliwą rodziną. Przepraszam za te wszystkie nie potrzebne słowa, tera gdy Was nie ma doceniam to ile dla mnie robiliście bym miała dobrze. To że prawiliście mi kazania to tylko i wyłącznie po to bym wyrosła na porządną dziewczynę, by nic mi się nie stało. Dziękuję Ci za to że miałaś do mnie  (...)

Słuchaj Serca cz. 4

Dodał/a: Kami 2014-06-08 23:22:23 czytano 427 razy
Stała przed nim i wsłuchiwali się w śpiewy ptaków. Wziął ją za rękę i ruszyli dalej, Natalia zobaczyła przed sobą piękną rzeczkę. Woda była piękna taka czysta i niebieska. Weszli, żeby pomoczyć sobie nogi. Kamil wziął ją na ręce i ruszył w stronę małej wysepki. Nie była daleko, woda była ciepła od słońca. Usiedli na dużym kamieniu i rozmawiali jakby znali się od dziecka. Kamil czuł się przy niej dobrze, tak naturalnie i swobodnie więcej mu nie było trzeba. Patrzyli sobie w oczy i słuchali dźwięku wody i śpiewu ptaków. Oboje tego chcieli, żeby to trwało wiecznie. Jednak z tego  (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia