Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.19

Dodał/a: Niewidzialna 2014-06-26 11:16:30 czytano 1119 razy
W końcu nadeszła rocznica śmierci, Magda nie chciała być tam sama, więc zadzwoniła do Michała ten szybko przyjechał i pojechał z nimi na cmentarz. Gracjanek miał, zaledwie pół roku, gdy Damian umarł, więc go nie pamiętał, Michał zaczął opowiadać, że tu jest jego tatuś, który go bardzo kocha mały już nieco rozumiał Magda spojrzała na Michała posłała mu dziękujący uśmiech i wrócili do domu. Tam Magda z Michałem postanowili, że pokażą film z jego ojcem w roli głównej. Mały oglądał z zainteresowaniem i słuchał tego co opowiadała mu mama i wujek. Po seansie  (...)

Urywki wspomnień cz.2

Dodał/a: M.N 2014-06-25 23:26:39 czytano 574 razy
-Jadę na kilka godzin. Nigdy nie pragnąłeś tak mojego towarzystwa. - zaśmiała się. Nikodem i tak całe dnie spędzał poza domem, więc całą opiekę przelała na młodszego syna. -Nic się nie zmieniło, spokojnie. - prychnął. Kobieta już nic na to nie odpowiedziała, opuściła pokój, a po jakiś 10 minutach także dom. Chłopak przez chwilę krzątał się po pomieszczeniu nie wiedząc co robić. Spojrzał na wyświetlacz telefonu, była 12,30. Wybrał numer Magdy i w skupieniu przyglądał się cyfrom. Tak, jakby było coś w nich niezwykłego. Intensywnie myślał co  (...)

Every night when I woke up I need you to get back to sleep. Four

Dodał/a: nemesis 2014-06-25 22:56:56 czytano 2536 razy
-Ładnie tu masz, kotku. Tak dziewczęco- powiedział swoim jadowitym tonem. Jak mnie ten człowiek irytował! -Wynocha stąd!- jeszcze bardziej podniosłam swój głos, co go wyraźnie rozzłościło. Podszedł bliżej mnie i chwytając za łokieć, przyciągnął w swoją stronę. Patrzył prosto w moje oczy, które z pewnością wypełnione były przerażeniem. Tak, bałam się go. Jego twarz momentalnie spochmurniała, a tęczówki stały się niemal czarne z gniewu. (...)

Miłość zabija cz.3

Dodał/a: karolaaa0805 2014-06-25 20:07:18 czytano 601 razy
Pożegnałam się z nimi i poszłam do siebie. Zdecydowałam że nie będę już wchodzić na nic w internecie i w ogóle nie będę dzisiaj włączać laptopa. Poszłam się umyć i leżąc w łóżku nie mogłam zasnąć, wtedy znowu wróciły różnego typu pytania. Na żadne z nich nie umiałam odpowiedzieć, jedynie co mogłam zrobić to, to że poczekam co los sam zdecyduje, a wtedy możliwe że znajdę odpowieć, która może nawet mnie zranić. Mam nadzieję że złych odpowiedzi nie będzie, ale nie mam na to wpływu i jeżeli będzie zle będę musiała przez to przebrnąć. Myślałam tak długo aż w  (...)

Nienormalnie zakręceni cz1

Dodał/a: Aga.B 2014-06-25 18:02:31 czytano 490 razy
Nigdy nie tańczyłam , ale to było coś wspaniałego . Nagle muzyka nieco zwolniła , przysunęłam się bliżej , nie wiedząc czy on też tego chce . Po chwili on również się zbliżył , a nasze usta się złączyły . Wsunął mi lekko język do gardła , a nasz pocałunek stał się intensywniejszy . Nie mogliśmy się od siebie oderwać . Jego ciepła dłoń , dotknęła mojej skóry , zaczął rozpinać mi stanik . Upadliśmy na koc , nie przestając się całować . Pozwoliłam , by mnie dotykał . Zdjęłam z niego koszulkę i oplotłam go nogami . Zaczął pieścić moje piersi , chciałam by ta chwila trwała wiecznie (...)

Miłość z... Autobusu? Cz. 2

Dodał/a: Miśkka 2014-06-25 16:46:46 czytano 482 razy
Już 18.27, więc muszę się przygotować. Wchodziłam do góry schodami, a kiedy byłam już w pokoju z szafy wybrałam jeansowe spodenki i koszulkę w czarno - białe paski, którą włożyłam do spodenek. Przeczesałam włosy i zrobiłam lekki makijaż. Była już 18.50, więc szybko schowałam do kieszeni telefon i portfel. Ubrałam czarne balerinki i wyszłam na zewnątrz. Kuba już czekał w samochodzie, więc zamknęłam dom i zmierzałam do auta (...)

Jeden Most - Dwa Serca. ~Rozdział I~

Dodał/a: Kymcia;* 2014-06-25 15:45:23 czytano 905 razy
- Okey, nie musiałaś od razu tak ostro, spokojnie. - odpowiedział i usiadł obok mnie. - Może przynajmniej powiesz mi jak masz na imię? Wiesz, dziwnie mi tak będzie siedzieć obok kogoś obcego. - Możesz przestać!? Wyraźnie daje ci do zrozumienia, że mam dość wszystkich ludzi na tym świecie, ale oczywiście Ty nie potrafisz tego uszanować! Matka cię nie nauczyła kultury, czy jak?! - nie wytrzymałam i wybuchłam krzykiem (...)

Kochasz mnie ? cz.16

Dodał/a: Aria 2014-06-25 01:09:03 czytano 1616 razy
-Oh nie ! Dobra ja idę już do restauracji a ty idź sie przebierz. -mówiłam zamykając drzwi , dałam mu całusa i wsiadłam do windy . -Tutaj restauracja była na ostatnim piętrze. Był tam nawet taras w razie ladnej pogody żeby wyjść na dwor zjeść . I ja zajęłam tam miejsce. Ale najlepsze było to że widok był niesamowity. Na 8 piętrze można sobie popatrzeć na widoki. -Dzień Dobry Pani Alano -przywitał mnie kelner co mnie zdziwiło i to po angielsku - Co podać (...)

Niewiarygodnie szczęśliwi 10

Dodał/a: madi 2014-06-24 23:04:17 czytano 831 razy
Samochód był skasowany, ale ludzie w środku się ruszali. Niewiele myśląc pobiegłam do samochodu i pociągnęłam za drzwi. Zauważyłam że w samochodzie są 4 osoby, dwie dorosłe i dwoje dzieci. Gdy chwilę później przybiegł Brian, kazałam mu zadzwonić po pogotowie, a sama po kolei wyjęłam dzieci. Oprócz zadrapań na twarzy i powbijanych szkieł w rączki nie miały one poważniejszych obrażeń, jedno dziecko miało coś z kostką, ale to chyba nie było bardzo poważne. Z racji tego że zderzenie było czołowe, gorzej było z dorosłymi. Kierowca był przytomny, ale  (...)

Bańka mydlana. cz.5

Dodał/a: Meggi 2014-06-24 20:00:41 czytano 872 razy
-Wiesz, podobnie jak z Toba- przerwała, czekając, aż nasze zamówienie postawi kelner, po czym kontynuowała- jestem rok starsza od Ciebie, zaczęłam 18 miesięcy wcześniej.- chciałam zapytać o wiek jednak mnie ubiegła- Przez to co robie, opuściłam się w szkole. Powtarzam klasę.-uśmiechnęła się.-Ja miałam gorzej. Nie miałam nikogo, kto mógłby mi oświecić tę całą sytuację, dlatego za jakiś czas wpadłam w depresję, po czym trafiłam do szpitala. Dopiero stamtąd wyciągnął mnie mój mentor. Moim jest Kobieta. Beth. Jest świetna, dba o mnie, tłumaczy wszystko i to  (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia