Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Kobieta z mojego snu. cz 5

Dodał/a: Madera. 2013-12-18 15:45:15 czytano 438 razy
Bałem się, że zaraz krzyknie, powie, że jestem nieodpowiedzialny i głupi, ale nie. Nic takiego się nie stało. Zamiast tego objęła mnie i powiedziała, że ją znajdziemy. Tylko tyle. I wtedy uwierzyłem, że rzeczywiście możemy to zrobić. Być może za kilka miesięcy naprawdę zobaczę swoje dziecko. Teraz gdy znienawidziłem Elizę do cna, tylko ono się liczyło. Miałem nadzieję, że je znajdę. I wreszcie ja też będę tak szczęśliwy jak Eliza. Kobieta, która całkiem odmieniła moje życie (...)

Kiedyś się ułoży cz.21 (powrót)

Dodał/a: Luśka 2013-12-18 12:32:40 czytano 758 razy
skrzywdził nie tylko ją? Przecież Ola zawsze bywała z nim w domu. Mógł wtedy zrobić jej to wszystko co Joli. Przeszły jej ciarki na samą myśl o tym. Kompletnie nie wiedziała co ma zrobić. Nie chciała iść na ten pogrzeb, ale nie miała innego wyboru. Gdyby nie poszła wszyscy zaczęliby coś podejrzewać, a tego z cała pewnością by nie chciała. Pragnęła by to już się skończyło i chciała o tym jak najszybciej zapomnieć. Musiała iść na ten pogrzeb. Najpierw jednak postanowiła porozmawiać z Olą (...)

Never give up! part 15

Dodał/a: achtamilosc 2013-12-17 22:51:27 czytano 636 razy
Przytaknęłam, choć nie chciałam go zostawiać. Pobiegłam po Janka. Chwyciłam go za rękę i ruszyłam szybko w kierunku korytarza, w którym miał być Miłosz. Kątem oka zauważyłam czarne samochody, co symbolizowało, że już tu są. Chwilę później w trójkę już szliśmy ku tylnemu wyjściu, kierując się do auta. Wsiedliśmy do niego niepostrzeżenie nie włączając nawet świateł. Wyjechałam powoli jakby nigdy nic z tylnego podjazdu, jednak naraz rozpoczęły się strzały. Zauważyli nas. Znowu. Nie (...)

Dwa światy.. Part 1

Dodał/a: achtamilosc 2013-12-17 21:48:17 czytano 401 razy
Posiedzieliśmy chwilę pogrążeni w rozmowie, a potem Mela i Kuba poszli do niej. Zostałam sama pogrążona w myślach, że za bardzo wybuchłam, że nie powinnam. Rano wstałam z ogromnym bólem głowy. Właściwie to nie musiałam iść do szkoły, ale ten sprawdzian. Ehm. Wygrzebałam się z łóżka, czym prędzej i poszłam do toalety. Wskoczyłam do wanny i pogrążyłam się w trzydziesto minutowej rozgrzewającej kąpieli. Potem ubrałam się, spakowałam i poszłam do szkoły. Zwyczajny  (...)

Just friend 2

Dodał/a: sunset 2013-12-17 21:46:07 czytano 299 razy
W końcu wyrwało nas z tego przebudzenie się taty. Wyglądał o wiele lepiej. Cieszyłam się, widząc go takiego na nowo pełnego życia, wigoru i energii. Uściskałyśmy go z mamą. Siedziałyśmy do wieczora. Tata musiał jeszcze zostać parę dni w szpitalu na obserwacji, jednak nie zanosiło się na jakieś problemy. Tego samego dnia po powrocie rozmawiałam na Skype z Kubą. Wszystko znowu wróciło. Widział moją minę. Sam pewnie nie czuł się najlepiej. Myliłam się jednak. Spytał, czy może mi o  (...)

Desire to breathe 2 rozdział

Dodał/a: juleczka modeleczka 2013-12-17 18:43:03 czytano 304 razy
Promienie słoneczne powoli zaczęły przez średniej wielkości okna, przebijać się do pokoju Angeliki. Niechętnie podniosła ona swoje powieki, po czym ponownie je zamknęła. Była zmęczona i niewyspana, jednak po pewnym czasie odrzuciła kołdrę na bok i po chwili znalazła się w pozycji siedzącej. Powoli się przeciągała, przy tym ziewając. Kątem oka spojrzała na zegarek, który wskazywał siódmą rano, niedowierzając, iż wstała tak wcześnie. Dziewczyna podniosła się z wygodnego łóżka (...)

Historia Magdy: Rozdział IV: Wojna

Dodał/a: nowicjusz 2013-12-17 17:48:55 czytano 1056 razy
Szczęśliwa zgodziłam się. Nadal nie mogłam uwierzyć w to co się właśnie działo. Czarek nalał mi soku i znów zaczęliśmy rozmawiać na najróżniejsze tematy. Spytałam się go o szkołę, bo praktycznie nic o niej nie wiedziałam, choć Karolina również uczęszczała do tego gimnazjum. On opowiedział mi kilka zabawnych anegdot. Potem bawiliśmy się w dwadzieścia pytań na zmianę pytając o ulubiony film czy książkę. Było to później powodem do przekomarzania się, bo Czarek nie mógł uwierzyć, że (...)

niespodziewane uczucie cz.10

Dodał/a: Andzia_zakochana 2013-12-17 15:11:41 czytano 1377 razy
Postanowiłam tak właśnie zrobić. Poddałam się temu. Przyjmowałam pocałunki Adama i sama mu je oddawałam. Nagle zapragnęłam poczuć skórę Adama. Wsunęłam swoje ręce pod koszulkę Adama i drapałam go delikatnie paznokciami po plecach. Wywarło to na Adamie chyba wielkie wrażenie bo aż jęknął. Postanowiłam ściągnąć koszulkę z Adama. Uwielbiałam jego klatkę piersiową. Złapałam go za dół koszulki i pociągnęłam do góry. Oderwałam swoje usta od ust Adama, żeby przeciągnąć jego  (...)

NIEBEZPIECZNA MIŁOŚĆ: ROZDZIAŁ XIII: NIEPOKÓJ

Dodał/a: nowicjusz 2013-12-17 14:24:51 czytano 864 razy
Była wyłączona i cała mokra od rosy i deszczu, który wczoraj podał. Gdy próbowałam ją włączyć nie działała. Cholera, pomyślałam rozczarowana, bo miałam ochotę przejrzeć ją trochę. Wiem, byłoby to nieuczciwe względem Jacka, ale on też nie był do końca szczery wobec mnie. Mimo to wsunęłam ją do kieszeni bluzki i wróciłam do pracy. Jacek przysłał mi wiadomość z nieznanego numeru z informacją, że wraca w piątek wieczorem i żebym nie planowała nic na weekend. Odpisałam, że i tak sobota odpada, bo muszę się uczyć do kolokwium. On odpisał, że możemy pouczyć się razem. Uśmiechnęłam się do siebie czytając to. Jak ja mogę podejrzewać go o cokolwiek (...)

Od nienawieści do...miłości? cz 17

Dodał/a: nowicjusz 2013-12-17 14:21:45 czytano 2141 razy
- Tak, choć pomysł z tymi breloczkami podrzucił mi Karol. Mówił, że będziesz zachwycona.- Uśmiecham się tylko gdy moje przypuszczenia się potwierdzają. Dlaczego Zawadzki zrobił coś takiego? Dlaczego najpierw dał mi taką samą bransoletkę by później kazać podarować mi identyczną przez Krzyśka? Czy to dlatego, że zauważył że ja nie noszę jego bransoletki i bał się, że to z powodu osoby która mu ją podarowała? I teraz, gdy mam już dwie takie same to nie będę obawiała się ich nosić?- A (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia