Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Bańka mydlana. cz.8

Dodał/a: Meggi 2014-07-16 11:10:58 czytano 748 razy
Kochaliśmy się długo. Namiętnie. Staraliśmy się zapamiętać każdy dotyk, każdy fragment naszych ciał. Nie śpieszyliśmy się. To miało być pożegnanie. W tamtych chwilach, nie chciałam o tym myśleć. Miało to wryć się głęboko w moją pamięć. A teraz, stojąc przed odprawą, czuję ogromny lęk. Towarzyszy mi to z różnych przyczyn. Boję się o przyszłość, naszą przyszłość. Co stanie się w przeciągu tych kilku miesięcy, Jaka zmiana nastąpi w nas, lub miedzy nami. Stres góruje także z drugiej strony (...)

Jeden Most - Dwa Serca. ~Rozdział III~

Dodał/a: Kymcia;* 2014-07-16 10:58:28 czytano 1009 razy
- Idziesz jutro do szkoły? - spytał. - Sama nie wiem... Mam iść i patrzeć jak wszyscy się ze mnie śmieją? Nie, dziękuję. - odpowiedziałam. - Wiesz, zawsze możesz zadzwonić do mnie. Przyjdę cię pocieszyć. - uśmiechnął się. - Ta... - odpowiedziałam (...)

Przeznaczenie czeka tuż za rogiem - 0

Dodał/a: laleczka 2014-07-16 00:17:45 czytano 1494 razy
Ten dzień zmienił ich życie. Chociaż Amelia nigdy by tak nie powiedziała - nie lubiła frazesów, zwłaszcza takich, które odnosiły się do niej i jej życia. Słoneczny letni dzień wzbudzał u wszystkich radość. Blondynka o długich, pofalowanych włosach czekała cierpliwie na przyjaciół w parku, czytając powieść Puza. Właśnie Michael wykonywał ryzykowny plan, by potem zniknąć z Nowego Jorku na jakiś czas, kiedy podbiegła do niej mała dziewczynka i usiadła obok Amelii na ławce (...)

Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości. - Część 4

Dodał/a: Martyna 2014-07-15 18:35:55 czytano 798 razy
-Och, to świetnie! Bardzo chętnie z Tobą pójdę. – Zaszczebiotałam znów. Uśmiechnął się tylko i zwrócił swój wzrok na nauczyciela, tym razem nie był tak bardzo skupiony, co chwila na mnie zerkał. Byłam zagubiona, nie wiedziałam co robić. W mojej głowie trwała burza, nie miałam jak się z tego wykręcić. Musiałam pójść. Gdy lekcja się skończyła, zaczeliśmy się zbierać do wyjścia. Otworzył mi drzwi i wyszliśmy (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 8

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-14 21:41:50 czytano 1422 razy
Zdawała sobie sprawę, że robi źle. Miała tego pełną świadomość. Ale nie wiedziała co innego miałaby zrobić. Bała się, że Filip nigdy jej nie wybaczy i że jej samej nie uda się przekonać go do ślubu. Dlatego zdecydowała się na to spotkanie. Na dodatek irytowały ją nieustanne telefony od Mateusza. Czy on nie rozumiał, że to naprawdę (...)

Rozdział dziesiąty ~zakochana jessi.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-07-14 16:23:25 czytano 997 razy
- Na pewno?- Najwyraźniej powiedziałam to zbyt melancholijnie, gdyż chciał się upewnić. W jego głosie nadal wykrywałam czułość nie troskę. Ten fakt trochę mnie zaniepokoił. Jednak moje lęki wyparowały tak szybko jak się pojawiły. Zaczęliśmy żartować sobie i się wygłupiać. Goniąc się po całym domu zatrzymaliśmy się w salonie gdzie urządziliśmy sobie bitwę na poduszki. Nie obyło się bez szkód materialnych, stłukliśmy wazon. Zamiast od razu zabrać się do sprzątnięcia, opadliśmy na podłogę i (...)

Rozdział ósmy.~zakochana jessi.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-07-14 16:20:49 czytano 1009 razy
Całą drogę rozmyślałam jakie to ma szczęście ta dziewczyna. Ciekawe jak to jest mieć takiego chłopaka u swojego boku? Oprócz tego że jest nieziemsko przystojny to jeszcze wspaniały charakter. Widać że jest stanowczy, opiekuńczy, można czuć się przy nim bezpiecznie. Jednak żeby go zdobyć, to nie jest proste. Niestety jest wart lepszej dziewczyny niż ja. Co ja bredzę, on ma dziewczynę, którą kocha. I dla mnie jest wspaniałym przyjacielem i doskonale wie co te słowo oznacza. Do domu  (...)

Mów szeptem, kiedy mówisz o miłości. Cz.3

Dodał/a: Martyna 2014-07-14 09:09:04 czytano 733 razy
-Nowy nie odrywa od ciebie wzroku, wyraźnie jest czymś zdziwiony.- Nic jej nie odpowiedziałam, ale zdawałam sobie z tego spawę. W rzeczywistości faceci to proste stworzenia, gdy nie reagujesz tak jak tego oczekują zaczynają być tobą zaintrygowani, a gdy nie daj Boże zaczynasz się im opierać ich zaintrygowanie wzrasta, lubią polować, lubią coś co niełatwo zdobyć. Może nie miałam dużego doświadczenia z chłopakami, ale byłam niezłą obserwatorką. Tylko jest jeden mały problem, takich  (...)

Mam to we krwi. cz. 6

Dodał/a: Parabola 2014-07-13 23:50:03 czytano 636 razy
Stanęłam na środku pomieszczenia i zaczęłam się rozglądać. Pierwszą rzeczą, na którą skierowałam swój wzrok, było ogromne biurko. Poprzednio leżał na nim stos dokumentów, teraz nie było ani jednej kartki. Jedynie pudełko na długopisy, niewielka lampka, którą zapaliłam pstryknięciem oraz podkładka. Na mojej twarzy pojawił się grymas, wywołany wątpliwościami, czy w ogóle cokolwiek uda mi się tu znaleźć. Podeszłam do stołu z drugiej strony. Złapałam za rączkę pierwszej od góry  (...)

Mam to we krwi. cz. 5

Dodał/a: Parabola 2014-07-13 23:46:53 czytano 620 razy
następnie chowałam niepotrzebne rzeczy do szafek. Zdążyłam zauważyć, że Aiden ma nawyk nie chowania po sobie płatków śniadaniowych. Rozpieszczony bachor. Wszystko trzeba robić za niego. Ja również mam gosposie w domu, ale jakoś potrafię po sobie sprzątać. Kiedy chowałam właśnie nieszczęsne płatki do najwyższej szafki, do której musiałam stawać na palcach, nie udało mi się wsunąć ich dokładnie na półkę i opakowanie poleciało w stronę podłogi. Nagle w połowie drogi zawisły w (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia