Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Niegrzeczny chłopiec cz.5

Dodał/a: Martynkaaa 2014-01-12 20:27:23 czytano 2271 razy
Adrian zaczął wychodzić z pod łóżka,ale go powstrzymałam.Powiedziałam mu,że powiem mu kiedy.Chciałam zaczekać aż mama wyjdzie,bo jeszcze będąc przed domem zobaczyła by światło z mojego pokoju i zaczęla coś podejrzewać.Po za tym tuż po jej wyjściu wstaje mój tata.Lepiej,żeby nie zobaczył Adriana,bo mógłby pomysleć niewiadomo co i zrobić mu kuku.Uśmiechnęłam się do siebie po tym stwierdzeniu.Czasami moje teksty są na poziomie pięciolatki,ale nie przeszkadza mi to.Nie śpieszy (...)

Just Love - Rozdział VII

Dodał/a: Natss 2014-01-12 18:16:30 czytano 250 razy
Nic nigdy nie będzie jak wcześniej. Każdy rozdział się kiedyś kończy. Każda znajomość jest z czasem inna, choćbyśmy sobie obiecali że nic się nie zmieni każdego dnia coś się zmienia, nie ma nigdy takiej samej sytuacji, tego samego uczucia, czy spojrzenia. a wspomnienia nie zawsze są dobre. to że pamiętamy chwile z naszego życia i uśmiechamy się na myśl o tym to jedno, a to że wieczorami łykamy słone łzy przypominając sobie te chwile ale z innej perspektywy z dodatkiem tęsknoty, to  (...)

Bo Cię kocham idioto.! cz.7

Dodał/a: Mocca 2014-01-12 17:55:31 czytano 886 razy
Wybor filmu byl dla Asi szokiem. Ale moze wlasnie to zaskoczenie podzialalo tak pozytywnie.? Mimo najwiekszych checi dziewczyna nie mogla skupic sie na seansie. Artur przez caly czas komentowal wszystko w taki sposob, ze Asia nie wytrzymywala ze smiechu. Kilka razy pani siedzaca przed nimi odwracala sie, by ich uciszyc, co Artur przyjmowal z usmiechem na twarzy. Po seansie odprowadzil ja na przystanek. Czekając na autobus caly czas się smieli, nie przestawali ze soba rozmawic (...)

Zbyt Wiele cz.2

Dodał/a: Monia :3 2014-01-12 17:09:18 czytano 536 razy
Wiedziałam, że ta chwila kiedyś nadejdzie. Bardzo się tego bałam. No i stało się. Zrobiło mi się tak.. smutno? Położyłam się na jakiejś ławce w parku, nie wiem co się ze mną działo. Przecież dobrze wiedziałam, że tak będzie, a jednak łudziłam się, że może będzie lepiej, że może się uda, może się ułoży. A teraz niby przyjaciele, ale jednak będzie mi go strasznie brakowało. Eh.. ;/ Po moim policzku popłynęły łzy. Musiałam to odreagować. Nagle usłyszałam krzyk (...)

NIEBEZPIECZNA MIŁOŚĆ: ROZDZIAŁ XXII: SPOTKANIE Z JACKIEM

Dodał/a: nowicjusz 2014-01-12 16:11:33 czytano 893 razy
niego” brzmiała przestroga Jacka. A ja jechałam z nim sama w nocy nie wiadomo gdzie. Zaczęłam się niepokoić. W końcu Łukasz zatrzymał samochód. Otworzył mi drzwi i też kazał wysiąść. Byłam już nieźle wystraszona. W milczeniu poszłam za nim, bo i tak nie miałam wyjścia. On wyjął jakiś klucz, wstukał coś palcem i po chwili otworzyły się drzwi budynku przed którym staliśmy. Rzeczywiście było to jakieś biuro. Tylko, że nikogo tam nie było  (...)

Od nienawieści do...miłości? cz 24

Dodał/a: nowicjusz 2014-01-12 15:27:51 czytano 1614 razy
- Dobrze.- odpowiada, a potem uśmiecha się niewesoło- Sądząc po twojej gwałtownej ucieczce i o tym, że powiedzieli mi że ciebie nie będzie pewnie znów mieli nadzieję na jakieś swatanie- dodaje- Tylko chyba nie zdają sobie sprawy, że to trochę bez sensu. Idziesz do środka czy naprawdę masz jakiś naglący powód żeby wyjść? Chociaż lepiej byłoby gdybyśmy załatwili wszystko już teraz.- gdy podaje mi rękę patrzę na niego niczego nie rozumiejąc- Chyba powinniśmy zachować się jak (...)

Czy potrafisz jeszcze kochać.? Prolog

Dodał/a: valniętaa 2014-01-12 14:43:32 czytano 217 razy
Ania jak na swój wiek jest trochę niską dziewczyną o mlecznej cerze. Jej długie blond włosy zwykle uparcie próbują wejść w jej duże,niebieskie oczy okolone kurtyną ze smolistych,gęstych,długich rzęs. Figurę ma zgrabną,szczupłą i kobiecą. Jest miła,delikatna,rozsądna,krucha,czasami nieśmiała i nie lubi nikogo krzywdzić. Zawsze uważała,że jest brzydka,pomimo tego,że połowa chłopców patrzy na nią z pożądaniem. Ale,to dlatego , że przez większość czasu dziewczyna była poniżana przez swoją (...)

niespodziewane uczucie cz.15

Dodał/a: Andzia_zakochana 2014-01-12 14:19:10 czytano 1023 razy
Gdy skończyłam się pakować Klary już nie było w mieszkaniu. Pakując się myślałam nad słowami Klary. Jeżeli mówiła prawdę to popełniałam błąd zostawiając Adama. Kochałam go i zależało mi na nim. Chciałam go zostawić bo myślałam, że mnie zdradził. A okazało się, że tak nie zrobił. Miałam mętlik w głowie. Musiałam wyjechać i odpocząć od tego wszystkiego. Gdy wyszłam z sypialni skierowałam się do wyjścia. W salonie siedział Adam na kanapie. Był smutny, ostatnio widziałam go tylko w  (...)

Kiedyś się ułoży cz.26

Dodał/a: Luśka 2014-01-12 11:29:18 czytano 717 razy
Nie musiała długo czekać bo już po chwili zatrzymało się przy niej auto i dziewczyna wsiadła do środka. Nie miała zamiaru brać udziału w stypie i chciała jaj najszybciej wrócić do swojego nowego domu. Kamil nic nie mówiąc ruszył i w milczeniu zerkał na siostrę. Cieszyła się, że brat o nic nie pyta i nie próbuje jej pocieszyć. Całą drogę przejechali w milczeniu. Gdy wjechali na podwórko dziewczyna szybko wysiadła z samochodu (...)

przeznaczenia nie oszukasz - cz. 33

Dodał/a: sensi_0301 2014-01-12 02:07:02 czytano 952 razy
Dla Julki następny dzień nie różnił się niczym innym od poprzedniego, może nie całego bo przecież rano byli jeszcze razem i było im tak cudownie a teraz, teraz jest sama w tym pustym pokoju, wtulona w poduszkę, na której nie tak dawno On jeszcze leżał. Cisza, ta przeraźliwa cisza, w którą wsłuchuje się nie otwierając oczu. Nie ma ochoty wstać, chciałaby spędzić tak resztę życia. Porusza się delikatnie na łóżku, słychać tylko szelest pościeli. Wspomnienia nie dają się wypędzić. Pokój na ułamek  (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia