Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Moje Pandemonium

Dodał/a: Deli 2014-05-09 19:56:50 czytano 408 razy
-No, a zgadnij co? Jezu on znowu to zrobił! Maciek znowu poszedł do Izki. Bo co bo było mu źle ze mną? Kur*a jakbym dopadła tą szmatę to nie ręczę za siebie. Teraz nikt mi już nie został, rozumiesz!? Nikt!-w tym momencie zrozumiałam o co chodzi. Chłopak Majki Maciek musiał zrobić to co poprzednio. Kilka tygodni temu został przyłapany na obściskiwaniu sie z Izką, dziewczyną z naszej klasy, z bogatym tatusiem i toną tapety na twarzy. Mówił, że to ona go wrobiła. Zarzekał się, że kocha, że (...)

Nauczyciel uczennica cz4

Dodał/a: kopciuszek656 2014-05-09 18:59:56 czytano 2608 razy
-Ana.. A raczej Anastasio… Tak będę się do Ciebie zwracał. Powiem krótko.-rozejrzał się czy ktoś nie idzie. Na wszelki wypadek zamknął drzwi.- Zapomnij o tym co się stało. O naszym tańcu, uścisku, pocałunku. Żałuję, że wtedy to zrobiłem, naprawdę, ale czasu już nie cofnę… Chciałam coś powiedzieć, otworzyłam usta, ale nie mogłam wydusić słowa. Oczy zaczęły mnie pie (...)

Love and dance my passion cz.16 ostatnia !

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-05-09 18:21:16 czytano 555 razy
Mijały kolejne dni, tygodnie. Ashley i Jessica zamieszkały razem , nie długo ma się wprowadzić do nich James. Były i są najlepszymi przyjaciółkami, oby dwie mają pracę z której są bardzo zadowolone. Ashley wróciła do chłopaka który ją zdradził, na razie nie mają zbyt dobrego kontaktu ze sobą, ale dążą w dobrym kierunku. Natomiast jak to każda przyjaźń damsko-męska przerodziła się w miłość. Jeszcze nie są parą, ale idą ku temu. Oby dwoje są w sobie zakochani, chodź żadne nie wyznało miłości (...)
Biolada.pl - Zdrowa żywność

Zwykła historia o miłości Rozdział 3.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-05-09 18:19:58 czytano 956 razy
Nie byłam zadowolona z tego, ale przynajmniej się nie wydzierał na mnie. Ruszyłam z miejsca i zaczęłam wykonywać jego polecania. Po moim biegu zaczęliśmy grać w siatkówkę z chłopakami, nie uśmiechało im się to. Ponieważ woleli piłkę nożną. Pan Tomek pozwolił wybrać nam rezerwowych i rozgrywającą. Zostałam przegłosowana zostałam kapitanką. Gra była dość wyrównana, ale i tak wygrałyśmy. Miałam wrażenie że przez cały mecz Damian uśmiechał się do mnie od czasu do czasu. Druga  (...)

Zwykła historia o miłości Rozdział 2.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-05-09 18:18:46 czytano 853 razy
Zaczęłam biec przed siebie, do oczu cisnęły się łzy. Nie mogłam sobie pozwolić na płacz. Gdy już byłam pod domem ktoś złapał mnie za ramie. - Ewa, przepraszam. Nie chciałem żebyś to tak odebrała. Nie uważam Cię za taką, według mnie jesteś wesołą, pogodną dziewczyną, której zazdroszczą charakteru, wyglądu i ciągłego uśmiechu na twarzy. Przepraszam.- Widać było że mówi ze skruchą. Ale milczałam, było mi przykro.- No Ewka, przepraszam. Nie obrażaj się (...)

Uśmiech losu cz.1

Dodał/a: ZiarnkoPiasku 2014-05-09 15:53:11 czytano 515 razy
starej, brudnej dzielnicy. Żyjemy z zasiłku dla bezrobotnych. Dla swoich rodziców nigdy nie istniałam, urodziłam się pomimo aborcji, dla nich jestem błędem przeszłości. Dla mnie oni jednak coś znaczą, nie doznałam nigdy miłości i nie wiem co to za uczucie, lecz myślę, że ich kocham. Możecie myśleć, że moje życie jest okropne, lecz ja tak nie twierdzę. Przyzwyczaiłam się do samotności i nawet ją lubię. Swój wolny czas poświęcam książkom, serialom oraz nauce-dlatego mam najlepsze oceny w klasie. Tygodnie (...)

Przeznaczenie zawsze się spełni cz.39

Dodał/a: Madzia M. 2014-05-09 07:43:47 czytano 1612 razy
Moja mama także mnie dzisiaj nie uszczęśliwia, wymyślając jakieś gustowne dania, które są w rodzinie od pokoleń, a ja nawet ich nigdy nie jadłam. Domyślam się, że chce zabłysnąć przed rodzicami Justyny. Goście mają zjawić się u nas o 14 na obiedzie. Ja jako grzeczna córka, gdy wszystko jest już gotowe, czyli o 13:30 idę się ładnie ubrać. „Musisz wyglądać jak człowiek” tak to określił mój tata. Żeby nie sprawić nikomu zawodu, a już najbardziej Szymonowi, ubieram czarne rurki do tego  (...)

Kochasz mnie ? cz.4

Dodał/a: Aria 2014-05-09 02:04:07 czytano 1420 razy
-Nie mów tak do mnie . Tak myślę ze kłamałeś, a wiesz czego? Bo jakoś przez pieprzone dwa lata w Norwegii usłyszałam od ciebie dwa razy Kocham Cię! Nie interesowałeś się mną! Żyliśmy jak obcy sobie ludzie wiesz? Za każdym razem bolało jak stroiłam sie dla ciebie , zakładałam seksowne sukienki a ty ani razu nie powiedziałeś ze ladnie wyglądam! Przez twoja pierdoloną obojętność po nocach płakałam i zastanawiałam się gdzie popełniam błąd! Nawet jak przylecieliśmy i szliśmy (...)

Przypadek?...nie sądze cz3

Dodał/a: Jagoda 2014-05-08 22:38:10 czytano 528 razy
-Nie ma za co. Ślicznie mrurzysz oczka kiedy się usmiechasz- krzyknął do mnie Joachim kiedy ją wchodzilam do szkoły. I zaraz po tym moja mina zrzedla. Najpierw do szatni później na matematykę. Już byłam na językach ale mimo wszystko szlam dumnie z podniesioną głową. Niesamowite jak plotki szybko się rozchodzą. Mniejsza o to Teraz liczyło się tylko to że będę mogła w spokoju pomyśleć i odplynac w świat rzeczy pięknych. Po prostu pomarzyć.Ohh ...ale tego dnia nic nie szło po mojej myśli (...)

Zwykła historia o miłości Rozdział 1.

Dodał/a: zakochana Jessi 2014-05-08 20:45:14 czytano 1288 razy
- Ja mogę ci pomóc.- Zaproponował.- - A na jakim sporcie się znasz?- Zapytał chyba Arek nie byłam pewna jego imienia. - Koszykówce.- Rozległy się głośne „uuu”.- I nie będę Ci zabierać cennego czasu. - Dziewczyna która gra w kosza to skarb. Nie będziesz mi marnować czasu, z chęcią udzielę paru rad i wywiadu. - Gram jeszcze w siatkówkę.- Dodałam mechanicznie (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia