Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Od nienawiści... do miłości? cz 21

Dodał/a: nowicjusz 2014-01-05 19:21:33 czytano 2013 razy
- Dokładnie to nie wiem. Lekarze tłumaczyli mi wszystko, ale ja byłam za bardzo roztrzęsiona żeby coś z tego zrozumieć. Wiem tylko, że ma złamaną prawą nogę i wstrząs mózgu. Wszystkie narządy wewnętrzne są całe, ale tą nogę trzeba dobrze poskładać, bo w przeciwnym razie grozi mu trwałe kalectwo. Jeśli wszystko się uda i tak będzie lekko utykał...- urywa drżącym głosem. Pospiesznie ją przytulam, a po chwili robię to samo z Mariolą. Patrzę przy tym na przyglądającego się nam Krzyśka (...)

NIEBEZPIECZNA MIŁOŚĆ: ROZDZIAŁ XVIII: POSZUKIWANIA

Dodał/a: nowicjusz 2014-01-05 19:01:54 czytano 783 razy
Gdy zbliżał się weekend i dzień chrztu mojej siostrzenicy wsiadłam w autobus i pojechałam do domu. Na szczęście, wszyscy byli tak zabiegani i zajęci przygotowaniami do poczęstunku, że nie zwracali na mnie uwagi. Tylko mama spojrzała na mnie przenikliwie i spytała czy coś się stało, ale ja zapewniłam ją, że jestem zmęczona nauką i praca. O dziwo dała się zbyć. Natomiast nieobecność Jacka tłumaczyłam jego niespodziewanym wyjazdem. W sumie nie kłamałam, tylko trochę przemilczałam prawdę. Dzięki chrzcinom trochę oderwałam się od problemów i (...)

Niegrzeczny chłopiec cz.1

Dodał/a: Martynkaaa 2014-01-05 18:54:29 czytano 2795 razy
Lekcje dłużyły mi się strasznie.Adrian cały czas dziwnie na mnie patrzył.Po skończonych lekcjach rozmawiałam chwilę z panem od w-fu ponieważ zauważył,że jestem dobra w siatkę,a brakuje mu osób w drużynie.Kiedy zeszłam do szatni nikogo w niej nie było.Otworzyłam szafkę i na podłogę wyleciała karteczka ,,masz śliczne włosy' byłam ciekawa kto ją zostawił,ale raczej nie było mi dane się tego dowiedzieć.Schyliłam się,żeby zapiąć kozaka i omal nie dostałam zawału (...)

niespodziewane uczucie cz.13

Dodał/a: Andzia_zakochana 2014-01-05 16:20:30 czytano 1134 razy
Postanowiłam zrobić Adamowi niespodziankę i wrócić nie mówiąc mu nic o tym. Szłam po cichu po schodach żeby nie usłyszał, bo wiedziałam, że będzie o tej porze w mieszkaniu. Gdy otworzyłam drzwi po cichutku wmurowało mnie. Zobaczyłam jak Adam siedział na kanapie i całował się z Klarą. Z wrażenia wypadła mi torba z ręki przez co oboje popatrzyli na mnie. Szybko trzasnęłam drzwiami i zbiegłam po schodach. Gdy tylko wyszłam na zewnątrz zaczęłam biec przed siebie najszybciej jak  (...)

Desire to breathe 3 rozdział

Dodał/a: juleczka modeleczka 2014-01-05 14:25:28 czytano 250 razy
Dziewczyna opuściła budynek psychiatryka, czując na swojej twarzy powiew zimnego powietrza. Ruszyła przed siebie, nie zważając na swój mętlik psychiczny, który panował w jej głowie. Spacerując przeróżnymi ulicami mijała wielu ludzi, którzy już zabierali się za zakupy świąteczne, w końcu już za kilka dni miał nadejść ten magiczny i cudowny dzień w grudniu, który podobno potrafi przynieść szczęście. Dziewiętnastolatka jednak nie potrafiła w to uwierzyć, może dlatego, że za wiele w  (...)

Diabeł w przebraniu anioła 7

Dodał/a: Ktoś ;d 2014-01-04 21:13:32 czytano 1132 razy
- Zapraszam na ring - Chytrze się uśmiechnąłem. Dziewczyna zaskoczona poszła za mną. Na początku , żadne z nas nie garnęło się do żadnego z pięściami,ja bałem się ,że coś jej zrobie , a ona bała się,że nie będzie w stanie nic mi zrobić. Nagle dziewczyna próbowała mnie uderzyć, jednak jej ruch był przewidywalny i zrobiłem unik. - Hahaha i Ty chcesz się mierzyć z jakimś gorylem , skoro nie umiesz uderzyć amatora - Podpuszczałem ją ,wiedząc ,że się wścieknie. Nie myliłem się , Natalia rzuciła się (...)

Moja historia cz.6

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:52:38 czytano 1457 razy
Obudziłam się w środku nocy . Wstałam ubrałam się i wyszłam , nie wierzyłam mu. Mimo iż czułam coś do niego nie mogłam w to uwierzyć . Otworzyłam okno i powoli zaczęłam schodzić po dachu, nagle się poślizgnęłam i upadłam podbiegł do mnie jakiś pies chyba amstaf i zaczął warczeć na mnie. Chciałam powoli wstać ale poczułam okropny ból w kosce i z powrotem runęłam na ziemie . W tym momencie amstaf skoczył mi do gardła po paru sekundach zszedł ze mnie i wbił swoje kły w mój brzuch (...)

Moja historia cz.5

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:50:26 czytano 1165 razy
Nie wiedziałam do kąt pójdę. Przez parę godzin chodziłam po parku . Później poszła na tą plaże , na którą zabrał mnie Et. Potem poszłam na jego osiedle , nie daleko z stamtąd był hotel . Przechodząc obok jego domu zdziwiłam się , nie urządzał imprezy . Co chwile dostawałam smsy gdzie jestem od każdego . Olałam całą sprawę , gdy byłam już blisko hotelu zatrzymał mnie Ethan. - Nikola czekaj (...)

Moja historia cz.4

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:46:28 czytano 1101 razy
- Czemu jak byliśmy sam na sam to gadałeś ze mną , przytuliłeś mnie ,a w szkole olewałeś – powiedziałem na jednym tchu. - Bo nie wiedziałem jak mam się przy Tobie zachować , nie wiem czemu ale jak jesteśmy sami jest mi łatwiej . Spojrzałam się na niego , nasze spojrzenia napotkały się . Nasze twarze zbliżały się , serce biło mi jak szalone . W końcu nasze usta dzieliło kilka centymetrów (...)

Moja historia cz.3

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:43:55 czytano 1109 razy
Rano gdy się obudziłam zobaczyłam że mam 2 nieodebrane połączenia od nie zapisanego numeru . Postanowiłam poczekać aż zadzwoni znowu . Z domu wyszłam tak jak zwykle o w poł do ósmej. Idąc do szkoły myślałam o tym co się stało w wczoraj , jak mnie przytulił i pocałował w policzek . Wchodząc do szkoły promieniałam radością. Wzięłam rzeczy i szłam z dziewczynami po salę . Stał już tam Et z kumplami i Lisą . Przeszłam koło niego chciałam powiedzieć cześć , ale  (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia