Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Ołówek cz.2

Dodał/a: Lenny 2015-08-09 16:11:32 czytano 656 razy
Dziś pierwszy dzień zajęć w mojej nowej szkole! - myślałam uradowana idąc ku gmachowi szkoły. W ręku niosłam futerał z gitarą, który zaczął mi już ciążyć. Byłam zdenerwowana, a jednocześnie podekscytowana dzisiejszym dniem. Patrzyłam na grupki uczniów zmierzających na lekcje. Byli tacy roześmiani i weseli. Też bym chciała mieć przyjaciół, ale niestety nie mogę. Powinnam się trzymać na dystans ze wszystkimi, bo mojej mamie (...)

Niebiańskie oczy. Wstęp

Dodał/a: historyczna 2015-08-08 23:58:39 czytano 521 razy
Ta pogrążona w śpiączce nie była jednak tak bierna jakby się wydawało.Niczym w koszmarnym śnie próbowała przebić się przez ścianę bezsilności. Normalnie nie wiedziałaby co powiedzieć ale teraz niczego bardziej nie pragnęła, niż chwili ciszy oczekującej jej słów, a przede wszystkim umiejętnosci mowienia. Jej głowa zawsze była pełna, nigdy sama przed soba nie przyznala kim rzeczywiście jest. Kiedy dwa lata temu (...)

Niezwykły dar... Rozdział VI

Dodał/a: Paula17 2015-08-08 17:17:03 czytano 531 razy
Po chwili dotarły do domu. Marta postanowiła, że zostawi Nikolę i Marka samych w domu, a sama pojedzie podmiejskim do księgarni. Jechała z dwadzieścia minut, potem wysiadła na Alejach. Niestety w księgarni nie mieli jeszcze zamówionej przez nią powieści. I została odprawiona z kwitkiem. Idąc po mieście widziała tłumy par, trzymających się za ręce i szeptających do siebie czułe wyznania. Zastanawiała się, czy i ją  (...)

Moje powietrze cz4

Dodał/a: Całuśna 2015-08-08 17:06:02 czytano 887 razy
Przebrałam się szybko i poszłam odgrzać sobie obiad. Była zupa pomidorowa i naleśniki z serem na drugie danie. Ubrałam Rafała i wyszliśmy z domu. Najpierw poszliśmy na górkę nie daleko domu i zjeżdżaliśmy z niej, a potem ulepiliśmy dużego bałwana. Zmęczeni wróciliśmy do ciepłego domu (...)

Nie znaczymy dla siebie już nic- Rozdział 1

Dodał/a: ~Niki 2015-08-08 15:22:21 czytano 564 razy
- Jeju gdzie ja mam telefon - pomyślałam gdy odruchowo złapałam się za kieszeń spodenek - niemożliwe chyba zostawiłam w domu - mówiłam już nie w myślach , ale szeptem gdy prawie wyrzuciłam wszystkie rzezy z torebki. - Jaaa..... nie mogę - trzymam go w ręce , ale jestem roztrzepana. Właśnie w tym momencie z oddali zobaczyłam mój uciekający autobus , lepie (...)

ŚWIATY DWA - ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2015-08-07 22:03:02 czytano 955 razy
Kolejne dni toczyły się właśnie w takiej atmosferze, że otaczały mnie same imprezy, bo dzięki temu mogłem zatopić smutki. Wróciłem do chodzenia do szkoły, ale co z tego jak czasem się zrywałem z lekcji, czasem zawaliłem sprawdzian, czasem ktoś mnie napadł więc wyskoczyłem z pięściami, ale to wszystko po to, by zagłuszyć tą pustkę w której wciąż tak czekam na Elizę (...)

Ołówek cz.1

Dodał/a: Lenny 2015-08-07 15:47:07 czytano 632 razy
Słyszę jeszcze pytanie o moje imię i nawet nie raczę mu odpowiadać, bo nie chcę się rzucać w oczy. Jestem już w sali i słucham mojej nowej wychowawczyni. Jest młoda na pewno przed 30. Bardzo sympatyczna. Nagle do klasy z impetem wpada nie kto inny jak Damian. Podchodzi do pani i tłumaczy się. Siada w ławce za mną. Nie zwracam na niego większej uwag. Pani odczytuje system oceniania i plan lekcji dla naszej klasy (...)

Nauka miłości cz. V

Dodał/a: Skowronku 2015-08-06 00:06:50 czytano 1033 razy
To straszne co się tu działo. Katastrofa zrobiła z ludzi dzikie zwierzęta. Ściemniało się, gdy wracałam do domu. Ludzie pozamykali się w domach, przerażeni zabójstwem Marka. Do mnie jednak wcale nie dochodził ten fakt, szłam przed siebie wdychając powietrze i dziękując, że przeżyłam, że jestem gdzie jestem. Dziś nie musiałam wchodzić do domu po cichu bo wszyscy ożywieni byli śmiercią syna gosposi. Ja jednak nie miałam  (...)

Ołówek - Prolog

Dodał/a: Lenny 2015-08-05 22:07:38 czytano 552 razy
Wszystko zaczęło się od ołówka. Albo nie. Zaczęło się od szkoły muzycznej, marzenia mojej mamy, które chciałam spełnić. Ołówek był później. Dużo później. On odegrał kluczową rolę w całej historii. Głupio jest zawdzięczać swoje szczęście ołówkowi, ale tak jest. Bałam się nowej szkoły gdzie nikogo nie znałam.Mamie bardzo zależało na tym żebym się uczyła w najlepszej szkole w naszym mieście. Z mojej dawnej klasy nikt nie szedł do  (...)

Ona i on =jedność

Dodał/a: Sandrix 2015-08-05 12:13:12 czytano 889 razy
Był ciepły sierpniowy dzień, Sara jak codziennie poszła się przejść ze swoim psem Demonem. Sara to dziewczyna o niebieskich oczach , kasztanowych włosach i dobrej figurze. Ma ona słabe poczucie własnej wartości i jest wstydliwa. Dzisiaj postanowiła iść inną drogą niż zwykle. Skręcił w leśną polanę i usiadła na dużym kamieniu. Myślała o tym co się dzieje i o tym jak bardzo jest samotna. Wracając do domu z głową  (...)