Miłosne

Zbiór opowiadań w kategorii "Miłosne"

Proszek szczęścia 33

Dodał/a: Natalcia:* 2014-01-28 12:55:23 czytano 460 razy
- Zabiliśmy ? Dziecko , nie mów rzeczy, których nie masz zielonego pojęcia! - Nasza kłótnia coraz bardziej się zaostrzała. - To nie ja ich zabiłam , lecz Gabriel rozkazał to zrobić swoim służbom. To co zrobili twoi rodzice było nielegalne. Każdy anioł o tym wie i oni także o tym wiedzieli. Jednak ich miłość była silniejsza i byli gotowi poświęcić życie. To co powiedziała mi moja ,jak się okazało babcia było dla mnie szokiem. Musiałam z tamtąd jak najszybciej pójść i poukładać sobie wszystko (...)

Give me a shot to remember...

Dodał/a: Vo#a 2014-01-27 23:07:56 czytano 330 razy
Gerard siedział na drzewie oglądając tętniące życiem miasto. Zawsze wybierał to samo miejsce. To właśnie tutaj, w tym miejscu, lekkim wgłębieniu widział ostatnie chwile życia swojego ojca. Miał idealne miejsce do rozbiegu, aby skoczyć na sąsiedni dach. Wtedy mógł zapomnieć o wszystkim. O tym, co go otacza, śmierdzących uliczkach Summit, irytujących go sąsiadach, chorobach, na każdym progu gorszych... Jego ojciec, przed ostatnimi chwilami jego życia, nauczył go władać mieczem, nożami, łukiem (...)

Nowe życie VIII

Dodał/a: Klaudiaa 2014-01-27 20:48:07 czytano 495 razy
Po skończonej rozmowie zaczęłam przeglądać Besty. Po 2 godzinach babcia zawołała mnie na obiad. Później poszłam do łazienki i wzięłam prysznic. Ubrałam białą bluzkę i czarne Jeansy oraz beżowe baleriny. Zrobiłam sobie lekki makijaż i poszłam z babcią na oczytanie testamentu. Po 2 godzinach wróciłyśmy do domu po drodze zaczepiając lodziarnie. Nie wiedziałam że tata napisał testament. Zrobił to 2 dni przed śmiercią. Napisał że nie mógł już tak dłużej żyć i postanowił się zabić. Przepisał  (...)

Pomiędzy niebem a piekłem cz.3

Dodał/a: Beluś 2014-01-27 20:22:57 czytano 926 razy
- Jeżeli mogę, bo… Kiedy rozmawiałam z Anią dotarło do mnie, że przecież nie mogę cały czas się na sobą użalać i siedzieć ci na głowie. Pomyślałam, że zacznę od pracy. Wystarczy, że odpowiesz. Tylko powiedz szczerze. Naprawdę nie musisz czuć się zobowiązany. Wiem, że jestem nie wykształcona i nie mam doświadczenia, ale szybko się uczę- zobaczyłam jego szeroki uśmiech. Chyba go bawiłam (...)

Pozwól mi odejść:cz1

Dodał/a: Mrs. Darkness 2014-01-27 19:05:29 czytano 371 razy
Spacerowałam krętą ścieżką w lesie. Wszystko powoli budziło się z otchłani nocy do życia codziennego. Promienie słońca przebijały się przez konary drzew sprawiając, że świat nabierał różnobarwnych odcieni. Idą dalej ścieżką poczułam lekki podmuch wiatru. Zamknęłam na chwile oczy, by móc się wsłuchać w las, a kiedy je otworzyłam przede mną na wzgórzu stał wilk. Miał czarne futro a jego oczy wpatrują się we mnie z taką  (...)

Too late for love cz.5

Dodał/a: smallAngel 2014-01-27 16:14:17 czytano 731 razy
-nie nic. Nasze spojrzenia się skrzyżowały. Chłopak zaczął przybliżać swoją twarz coraz bliżej. Wtedy drzwi od pokoju się otworzyły, szybko się od siebie odsunęliśmy, a w pokoju pojawił się Maciek, który przyszedł zaprosić mnie na obiad. Lekko speszeni udaliśmy się za Nim. U Patryka i Jego brata spędziłam cały dzień. W tym domu czułam, że żyje, że są ludzie dla, których ważna jest rodzina, a nie pieniądze. Czas płynął niemiłosiernie , w końcu była już 21 co oznaczało, że czas wracać do domu (...)

Przeznaczenie zawsze się spełni cz.10

Dodał/a: Madzia M. 2014-01-27 15:13:41 czytano 1546 razy
- Nie myśl o tym, było, minęło. - Przytulam się do jego torsu, w on zaczyna mnie głaskać po włosach. - A teraz wstawaj. Idziemy jeść śniadanie. Daję mu buziak i schodzę do kuchni. Po śniadaniu Paweł idzie na górę po bluzę, bo jej zapomniał. Ja w tym czasie szybko spisuję numer Konrada. Chcę, aby chłopcy dzisiaj wyciągnęli go na męski wieczór. Widzę, jak denerwuję go to co wczoraj zaszło. Odprowadzam go do drzwi, oddaję telefon i żegnam go długim pocałunkiem (...)

niespodziewane uczucie cz.17

Dodał/a: Andzia_zakochana 2014-01-27 14:00:55 czytano 1064 razy
- Dziękuję za nakremowanie mnie. – przybliżyłam się i chciałam go pocałować w policzek, ale Piotr był szybszy i trochę odkręcił głowę przez co pocałowałam go w usta. Nie wiedziałam jak mam się zachować w tej sytuacji. Z jednej strony bardzo chciałam zapomnieć o Adamie. Ale z drugiej strony nie byłam gotowana na nowy związek. Popatrzyłam na Piotra i nie wiedziałam co powiedzieć. Powinnam być zła na niego za ten pocałunek, ale nie byłam (...)

Diabeł w przebraniu anioła cz8

Dodał/a: Ktooś ;d 2014-01-26 19:53:29 czytano 907 razy
- Może - Droczyłam się z nim. Odwrócił mnie w swoją stronę i zachłannie pocałował, jego ręce natychmiast powędrowały pod moją bluze i zaczęły podciągać ją do góry , delikatnie dotykając swoimi zimnymi dłońmi , mojego brzucha. Popatrzyłam w jego oczy. Były nienaturalnie czarne od pożądania, zdałam sobie sprawe,że ja też tego chce. Pozwoliłam,żeby robił ze mną co chciał. Wziął mnie na ręce i zaniósł do swojego pokoju na górę, nie przestając całować. Postawił mnie na podłodze i popchnął  (...)

A może jednak? cz.4

Dodał/a: misiaczek^^ 2014-01-26 17:49:47 czytano 484 razy
-Lubię siedzieć po nocy. Z Tobą. Czuć gdzieś w środku serca bezgraniczne ciepło płynące z Twoich słów i uśmiechać się. Ciągle się uśmiechać, jakby ten uśmiech miał być znakiem szczęścia, które jesteś w stanie mi dać. Chciałbym odwdzięczyć Ci się tym samym, ale nie wiem czy potrafię. Nie jestem pewny, czy kilka słów może zmieścić to wszystko, co chcę Ci powiedzieć. To wygląda tak, że nie kocham Cię tylko sercem, wiesz? To coś dużo więcej. W całym sercu mam za mało miejsca. Ono  (...)

   Pierwsza   « 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 »  Ostatnia