Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Nie daj się zwariować - 2

Dodał/a: groszeq 2015-10-14 02:09:58 czytano 428 razy
- Otrzyj łzy, bo znowu Kaspar będzie paplał. - westchnęłam. - Następna rzecz, która dodaje jemu krok w stronę Hiszpanii. Kate zachichotała i poczułam jak swoją dłoń skierowała w stronę twarzy. Też miałam ochotę się popłakać, schować się w swojej pościeli i obudzić się, aby wszystko było tylko złym snem. Niestety nie mam na co liczyć, decyzja już zapadła. Kaspar i Lucas stanęli obok, a ja poczułam  (...)

Bez skazy -Rozdział 1

Dodał/a: Gold 2015-10-13 22:31:21 czytano 532 razy
-Nabijaj się, nabijaj - powiedziałam i rzuciłam w niego poduszką. Wstałam, minęłam ich i poszłam do pokoju. Po godzinie byli już wszyscy jego znajomi. Wyszłam z pokoju i poszłam do salonu. Wszyscy chłopacy rozsieli się po fotelach więc po cichu usiadłam na dywanie. i patrzyłam z nimi na mecz. Kiedy zdobyli bramkę dzięki której wygrali połowę wszyscy tak krzyknęli że prawie uszy mi pękły. Na przerwie dopiero Nathan  (...)

Pożądanie głupoty cz.2

Dodał/a: Leni1234 2015-10-12 21:00:03 czytano 571 razy
-Dobrze, tak więc na dzisiejszym spotkaniu- zaczęła pani Cook -porozmawiamy o festynie i ustalimy pewne formalności. Tak więc przenosimy Was na inne stanowisko. Ponieważ jest to festyn krajoznawczy to na każdym festynie przedstawiamy charakterystyczne kraje. Do waszego stanowiska należą Chiny i charakterystyczne Święto Miłości. Zaraz rozdam Wam arkusze z harmonogramem i scenariuszem.- podeszła do biurka  (...)

Uzależniona

Dodał/a: Marzycielka 2015-10-11 18:16:52 czytano 1081 razy
- Nie, a dlaczego pytasz? - Odpowiedział ten sam chłopak, na którego się rzuciłam i który mnie obronił. Najwyraźniej mnie rozpoznał, bo uśmiechnął się łobuzersko. Był przystojny. Miał ciepłe brązowe oczy, piękny uśmiech, jego brązowe włosy były w całkowitym nieładzie. To wszystko dopełniało jego dobrze zbudowane ciało. Na moje policzki wkradł się szkarłatny rumieniec. Nie znoszę kiedy on tak bez skrupułów (...)

Good Evil Prolog + Rozdział pierwszy

Dodał/a: Atramkowaa 2015-10-11 16:42:39 czytano 643 razy
Przepychając się miedzy grupą wytatuowanych dziewczyn Emi wreszcie dotarła do wejścia. Spojrzała na ogromne drzwi, przed sobą po czym je popchnęła słysząc głośny krzyk. Po drugiej stronie napotkała spojrzenie jednej z uczennic, która podnosząc swoje książki z podłogi spojrzała na nią mrużąc obwiedzione kreską ciemne oczy, zmuszając Emi do odwrócenia wzroku (...)

Bez skazy - Prolog

Dodał/a: Gold 2015-10-10 21:49:08 czytano 728 razy
-Ok, to pa -powiedziałam i do domu. Kiedy weszłam na ganek z domu obok wyleciał jakiś chłopak. Spojrzał na mnie uśmiechnął jakoś dziwnie i wsiadł do auta. Sally i Qui same znalazły Nathana i dzięki nim mogłam ławo mu powiedzieć że Katherine che się z nim spotkać, miał pół godziny więc zaczął się szykować i przed wyjściem rzucił że wróci po północy i żeby na niego nie czekać. Zazdrościłam mu czegoś ale jeszcze nie wiem  (...)

Miłość i Wampirze kły

Dodał/a: Cass 2015-10-10 21:30:18 czytano 593 razy
A to właśnie moja zwariowana przyjaciółka Jess, znamy się od bobasa, Jess zawsze podbierała moje najlepsze zabawki a Ja? Cóż dzielnie o nie walczyłam! Jestem typem człowieka raczej spokojnego, lecz czasami bywam wredna a Jess? Jest moim przeciwieństwem może właśnie dlatego ta przyjaźń trwa już 16 lat? Przyznam że nie interesują mnie mężczyźni, hmmm może źle to ujęłam Ja po prostu nie mam na nich czasu, chociaż  (...)

ŚWIATY DWA - ROZDZIAŁ DWUDZIESTY PIERWSZY (cz.2)

Dodał/a: Żan 2015-10-10 20:24:30 czytano 836 razy
Ogłosili nas w końcu przez głośnik, a ja właśnie stałem w łazience i płukałem twarz wodą dla orzeźwienia. Maks przegiął. Ja się do niego dobijam przez telefon, a ten wszystko ignoruje, po czym zaraz się pojawia spokojny, zadowolony i jeszcze śmieje mi się w twarz kiedy ja darowałem mu każdy trening który też olał, ale dzisiaj mu nie podaruję jak coś wywinie na boisku (...)

Majowe Wariacje

Dodał/a: Biala Konwalia 2015-10-10 20:17:26 czytano 417 razy
-Hej Don zaraz u was będę, powiadomiłam ich telefonicznie żeby wiedzieli i kiedy. Trzasnęłam dziwami w domku nad jeziorem a włochaty Wille podbiegł i ze szczęśliwościom na buziaku zaczął kłapac jęzorem po moim kolanie w końcu poczułam się jak w domu! -Musze wam powiedzieć ze ten cały Londyn, i tu zrobiłam wielki rozmach dłoniom na około swojej osi to (...)

Moje powietrze cz8

Dodał/a: Całuśna 2015-10-09 22:10:16 czytano 905 razy
Dzisiejszy dzień w więzieniu zwanym szkołą był bardzo wyczerpujący. Sprawdzian z fizyki, kartkówka z Anglika i biologii, no i pani z matmy pytała. Po ośmiu godzinach ww szkole jestem wykończona. Nawet nie chce myśleć o testach, które czekają mnie w kwietniu. Dzisiaj miałam się spotkać z Asią, ale chyba powiem jej, że nie przyjdę, bo jestem strasznie zmęczona. Właśnie szłam do łazienki, kiedy zadzwonił dzwonek do  (...)