Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Tajemnica Mint Hill XXVII

Dodał/a: An Caroline 2018-02-05 12:08:56 czytano 230 razy
- dziadek! nie poddawaj się proszę! - dziewczyna trzęsła nim mając nadzieje, że się obudzi. czuła rękę przyjaciółki spoczywająca na swoim ramieniu, a Liam małego chłopca zabrał do salonu, zapewniając, że wszystko będzie dobrze. Po chwili syreny radiowozu podjechały pod dom, Elena rzuciła się w stronę podwórka i od razu zaprowadziła do nieprzytomnego człowieka. Opowiedziała co sama wiedziała tuląc do siebie młodszego braciszka. Ratownicy medyczni zgodzili się by jechali za nimi i  (...)

Tajemnica Mint Hill XXVI

Dodał/a: An Caroline 2018-02-04 11:12:22 czytano 174 razy
Każde z nich czul, że nic z tego nie wyjdzie, czuli, że każdy ich ruch był obserwowany. Było ich co raz mniej i tego się bali, ze nikt o niczym się nie dowie. Wszyscy żyli beztrosko, nikt nie przypuszczał, że po Mint Hill łazi morderczyni i jej wspólnik udający dobrego glinę. Pokręciła głową na wspomnienie, że uwierzyła w każde jego słowo. Mijała już kawiarenkę, która była po przekątnej od baru Alouette. Silne szarpniecie za ramie i przyciśniecie do muru zupełnie ją zdezorientowało (...)

Ja i Mój szef 2

Dodał/a: Juleczka 2018-02-03 20:36:37 czytano 531 razy
Powędrowałam na swoje stanowisko i zajęłam się papierkową robotą. Zajęło mi to trochę czasu, więc musiałam kilka razy wypić kawę. Dawid wcale nie wychodził z biura, co było bardzo dziwne. Pan Jakub mówił, że często może go nie być. Po godzinie pracy miałam zerknąć do pokoju mojego szefa i zanieść papiery. -Proszę...o to i one-rzekłam (...)

Tajemnica Mint Hill XXV

Dodał/a: An Caroline 2018-02-02 23:30:57 czytano 199 razy
Z rana odezwała się do dziadka zapewniając go, ze nic jej nie jest, a następnie jechali wspólnie do pracy, zaczynali razem wiec cieszyli się, że będą mieli i chwile... na cokolwiek. W południe mieli dołączyć ich przyjaciele. Pracowali w milej atmosferze. Umyli podłogę, po ustawiali krzesła, po przecierali blaty. A gdy miała udać się na zaplecze, niespodziewanie i romantycznie złapał ją za rękę i przycisnął do ściany korzystając z chwili, pochłaniał jej usta, a ona z uśmiechem go przyjęła. Przypomniały (...)

Tajemnica Mint Hill XXIV

Dodał/a: An Caroline 2018-01-30 19:23:05 czytano 202 razy
Była późnym popołudniem następnego dnia. Zdążyła kupić jeszcze parę rzeczy ze sklepu, przeszła się chwile jeszcze rozmyślając co by było gdyby nie było. Może i wszyscy nazywają ją głupią bo traci taki skarb, ale... nie potrafiła, nie chciała żeby coś mu się stało, Melissa dała jej spokój gdy była w Nowym Yorku, gdy wróciła on mało co nie zginał z reki... Boże tyle czasu przebyła z Ericem Parishem. Dość... Sięgnęła pod doniczkę, istny fart - pomyślała. Widząc klucz. Podniosła i bez problemu (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ TRZECI

Dodał/a: Żan 2018-01-27 17:35:07 czytano 320 razy
Śmiać mi się z nich chciało. To taki fajny widok kiedy mały Kacper i duży Kacper jedzą razem śniadanie. Lepszego widoku nigdzie nie znajdę, bo ten obecny jest niepowtarzalny. Poza tym, Kacper i czekoladowe płatki na mleku, to już kiedyś było zabawne jak zrobił tak po raz pierwszy, teraz to już po prostu ich tradycja. Normalnie nie ma śniadania bez płatków (...)

Tajemnica Mint Hill XXIII

Dodał/a: An Caroline 2018-01-26 10:29:51 czytano 232 razy
- tak jasne! Chciałeś mi dopiec znów wiec... czemu zawsze ty jesteś jak coś dzieje?! z czym nie mogę poradzić !! ! - krzyknęła uderzając go druga wolna ręką, a on pochwycił i ta dłoń, a po chwili wpił się w jej wargi. Stala jak wyryta, dobre to było uczucie, które nigdy nie wygasło. Westchnęła, a on swoje dłonie zatopił w jej włosy. Ułożyła dłonie na jego torsie, ściskając za jego koszule. Tęsknił za nią cala, za jej smakiem, oddechem. Jego pragnienie się spełniło, ona z nim była. Nie przestawał jej  (...)

Tajemnica Mint Hill XXII

Dodał/a: An Caroline 2018-01-25 11:54:17 czytano 238 razy
Spiskowali razem !!!. Pisnęła z wrażenia, zerknęła czy nikt nie idzie. Brakowało jej slow, brakowało tlenu. Co teraz?!. Ale dlaczego ?! Mętlik ogromny w głowie nie dawał jej spokoju. Wyjrzała zza domu co robi posterunkowy, gadał jakby nigdy nic z Alex i Liamem, którzy najwyraźniej nie dawno przyszli. Oddychała ciężej, rożne glosy w jej głowie podpowiadały do rożnych rzeczy, ale jeden najsilniejszy był. Odłożyła telefon dyskretnie na plastikowym większym stoliku gdzie stały już rożne potrawy. Cofnęła (...)

Tajemnica Mint Hill XXI

Dodał/a: An Caroline 2018-01-25 11:05:46 czytano 200 razy
- czemu to robisz?! - krzyk jej koleżanki w tle był tak samo przerażony jak oni teraz byli, a szelest od odblokowania broni spowodowało, że Elena uciekła z auta. - ponieważ nie dajecie mi wyboru, nikt z was - usłyszała z samochodu. Popatrzyła na Adamsa, który wysiadł od razu podchodząc do niej. - Boże! - załkała, zasłaniając twarz - to... to nie możliwe - wpadła w płacz. Bardzo chciał ja przytulic, uspokoić jednak wstrzymał się i milczał. Nie umiał teraz dobrać  (...)

Niewiarygodnie szczęśliwi 15

Dodał/a: Madi 2018-01-22 21:06:59 czytano 464 razy
- Nieważne, że zanim cokolwiek między nami zaszło – krzyknęła dziewczyna - Widywaliśmy się przez dwa tygodnie dzień w dzień, rozmawialiśmy o wszystkim. Kupiłeś mi drinka i kazałeś czekać aż wrócisz z toalety. Długo cię nie było, martwiłam się. Poszłam cię szukać i cię znalazłam. W objęciach jakiejś zdziry. Jak miałam się czuć? Zajebiście? – Słychać było, że zaczęła płakać. Oboje z Antoine`m wiedzieliśmy, że jakby to nie miało znaczenia, to by nie płakała. Położyłam chłopakowi dłoń na ręce, w (...)