Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 1

Dodał/a: wioletta 2018-06-13 10:46:42 czytano 583 razy
Pożałowałam swoich słów już na samym początku, gdy tylko je wypowiedziałam. Jednak nie mogłam się już wycofać i znosić kolejne kpiny Kamili. Co by było tym razem? Że jestem na tyle zdesperowana, żeby wymyślać sobie mężczyznę-ideał? Tego bym już nie wytrzymała. No, i ostatecznie wyszło na to, że za miesiąc na spotkaniu rodzinnym mam przedstawić swojego partnera albo narzeczonego – jak powiedziała w żartach ciocia (...)

Emma Evans XII

Dodał/a: juliett_159.12 2018-06-12 11:51:49 czytano 298 razy
Emma wracała ze szkoły gdy nagle poczuła silne uderzenie w tył głowy i upadła. Przez chwilę widziała ciemność a gdy się obudziła okazało się że siedzi związana na podłodze starej fabryki. Obok niej siedział Alex, jej rodzice i siostra. Wszyscy siedzieli w ciszy a po chwili drzwi otworzyły się z hukiem i do pomieszczenia weszło piętnastu mężczyzn w kominiarkach. Na końcu szła kobieta. Miała dosrojny chód, długie brązowe włosy i zielone duże oczy (...)

380 km - 1

Dodał/a: AnaidPrincess 2018-06-10 01:49:20 czytano 274 razy
W tej chwili przerwał mi Travis, dzwoniąc do mnie na kamerkę na messengerze. Znam się z nim krótko, a już skradł moje serce, które wcześniej było zarezerwowane dla kogoś nie wartego. Pewnie uważacie, że byłam suką, że zdradziłam mojego wtedy jeszcze chłopaka, ale to nie było tak. Czułam się strasznie samotna w tymże związku, byłam bardzo nieszczęśliwa i widzieli to tylko moi przyjaciele. A najbardziej przeżywał to Travis. Wtedy on był mi najbliższy..Agnieszka miała swoje problemy (...)

Lepsza zła historia cz.1

Dodał/a: Sana Dudley 2018-06-03 21:36:13 czytano 312 razy
Straciłam osobę, która przez całe moję życie była mi bliższa niż własna matka, straciłam ją, bo mój ojciec nie potrafi oddzielić domu od pracy... O ile pracą można nazwać prowadzenie burdeli i handlowanie wszystkim, od narkotyków po ludzi, którzy notabene znaczą dla niego tyle co komar zabity na ramieniu, szykujący się do ugryzienia. Leżę teraz na łóżku w moim pokoju, obok mnie śpi mój chłopak Carlo, na jego twarzy maluje się tak niebiański spokój, jakby właśnie śnił o swoich najskrytszyc (...)

Große Liebe cz.1

Dodał/a: dziennikarskosprawna 2018-05-27 19:20:44 czytano 272 razy
Pewnych sytuacji, ludzi i rzeczy w swoim życiu się nie spodziewasz. Przychodzą, czasami zostają na dłużej, czasami odchodzą bardzo szybko. Każdą niespodziewaną sytuację odbieram jako dar od losu. Dosłownie każdą. Nawet tą, która niosła za sobą łzy i ból. Jestem człowiekiem, który wierzy w przeznaczenie. Wierzę w to, że Bóg już moje życie ułożył. Wszystko jest spisane punkt po punkcie, a ja to z uśmiechem na twarzy wypełniam. Ambitnie spełniam zadania, które zostały mi przypisane (...)

Bo to miłość. Rozdział 1

Dodał/a: Słoneczko :* 2018-05-14 16:09:22 czytano 576 razy
Mam już tego serdecznie dość! Moje rodzice myślę, że mogę mną rządzić i że będę robić co tylko będą chcieli. Cały czas myślę, że nadal mam 5 lat tylko fakt jest taki, że mam 17 i niedługo będę dorosła. W ogóle nie liczą się z moim zdaniem. Mamy rodzinną firmę Black Company, które ma swoje odziały prawie wszędzie. Rodzice przesiaduję tam całymi dniami całkowicie zapominając o mnie. Zazwyczaj przypominają sobie o mnie jak coś zrobię i muszę wkroczyć do akcji czyli jakiś obiad ze  (...)

DEFTO prolog

Dodał/a: nvtekwiatek 2018-05-14 13:54:45 czytano 471 razy
W dzisiejszych czasach poznawanie ludzi jest prostsze niż kupno świeżych bułeczek . Wystarczy wpisać kilka słów w jakimkolwiek komunikatorze ,aby poznać przypadkową osobę. Nie zawsze trafiamy na kogoś normalnego ,ale teraz nikt nie jest normalny ; a na pewno nie ja. Jako zbuntowana nastolatka czułam wewnętrzną  (...)

I co dalej ... ? cz.8

Dodał/a: DaroQueen 2018-05-13 23:16:03 czytano 383 razy
Wieczór był naprawdę cudowny. Bruno się bardzo postarał. I za to go kocham. Budzę się z okropnymi mdłościami. Szybko biegnę do łazienki i wymiotuje. Odrazu myje zęby i wracam do pokoju. Jest mi tak niedobrze od jakiegoś czasu. Wczoraj było okej więc myślałam, że mi minęło. Jednak nie. (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ CZTERNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-13 13:22:52 czytano 377 razy
Przeciągałam się o świcie. Wiem, że nie mogę tak szeroko rozkładać przy tym rąk, bo uderzę Kacpra obok. Tylko że w miarę otwierania oczu, zdałam sobie sprawę że jego nie ma. Uniosłam wolno głowę, by sprawdzić, czy jego garnitur wciąż leży na krześle, jak wczoraj go zostawił. Leży, a więc gdzie Kacper?  (...)

First meeting cz.1

Dodał/a: Normalna_inaczej 2018-05-12 09:55:12 czytano 416 razy
Niska, szczupła, blada, delikatna dziewczyna? To właśnie ja, we własnej osobie. Nazywam się Kate. Moi rodzice? Tata dużo pracuje, a mama od trzech lat nieżyje. Niestety nie mam rodzeństwa, a bardzo bym chciała. Znacie to uczucie gdy już przyzwyczicie się do nowego miejsca i okazuję się, że musicie wyjechać? Ja znam. Dopiero co wprowadziłam się do Carlisle (miasto w Angli), a już od czterech dni mieszkam w mieście o nazwie Chester. Taa...w sumie spoko miasto. Dziś zaczynam  (...)