Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Trzy Lata później R2

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-02-12 16:35:42 czytano 119 razy
Zatem! Zaraz wracam. Drzwi delikatnie prawie bezszelestnie zamknęły się za nim lecz tym razem przynajmniej obiecał ze zaraz wróci i choć nie chciałam przyznać się do słabości to jednak jakiś dreszczyk nadziei przepłynął po mojej szyi i ramionach. Niewiele czasu zostawił mi jednak na przemyślenie bo nocny sklep monopolowy był zaledwie za rogiem (...)

Cyrograf rozdział lX

Dodał/a: Little One 2019-02-10 16:58:13 czytano 129 razy
Jej uwodzicielski ton się potęgował. Otoczyła długim cienkim ogonem moją łydkę. Mój wzrok pozostał nadal pogardliwy. Złapałem ją całą dłonią za dolną szczękę zmuszając ją by obserwowała moje pogardliwe spojrzenie oraz by skupiła się na tym co mówię. Przy okazji odsunęła się trochę co w końcu dało mi trochę swobody (...)

Little Game Xlll

Dodał/a: Little One 2019-02-10 15:21:00 czytano 90 razy
Wyrwałam się gwałtownie ze snu. To było straszne. Śniło mi się, że moja rodzina zepchnęła mnie z klifu. Potem znowu znalazłam się na szczycie. I znowu. I znowu. I znowu... Po kilku próbach pojawił się... Trzymał w rękach sznurek którym mnie obwiązał. Na drugim końcu był ogromny kamień. Bez trudu go zepchnął a ja poleciałam razem z nim. Tym razem już nie znalazłam się na szczycie. Zaczęłam panikować, rozplątywać sznurek który okazał się (...)

Wanda

Dodał/a: Amanda 2019-02-04 05:31:19 czytano 182 razy
Jest drobną blondynką, jej włosy są falowane i sięgają nie dalej niż do ramion. Ma na imię Wanda, pomimo wielu głosów krytyki lubi swoje imię, bo nadała jej je babcia. Ma około 167 cm wzrostu, ciemne oczy. Jej twarz jest pełna, ale jakimś cudem jednocześnie szczupła, ma ciemną oprawę oczu, mały nos, średnie usta i naturalnie ciemne i kształtne brwi. Uwielbia nauki przyrodnicze i muzykę lat 80, chociaż pod względem muzyki się nie ogranicza (...)

Little Game Xll

Dodał/a: Little One 2019-01-22 18:30:43 czytano 343 razy
Wiem co sobie możesz pomyśleć... Ty serio jesteś niewdzięczna. Takie nienawistne myśli kierowane do matki. Wstydź się! Może jak poznasz ją bliżej i wczujecie się w moją sytuację -podkreślam MOŻE- mnie zrozumiesz. Słysząc coraz to głośniejszy podekscytowany głos oraz śmiech co jakiś czas podgłośniłam muzykę. Rozprasza mnie przez co nie mogę się skupić. Nawet się nie zorientowałam kiedy doszła już pierwsza nad ranem, a książki już mi niewiele zostało. Gdyby nie senność to bym (...)

Crush 1

Dodał/a: Brooks 2019-01-21 22:51:05 czytano 404 razy
Deszcz spływał po mojej twarzy.Łzy zmieszały się z wodą. I tak, kładąc ostatni kwiat białej róży na jego grobie dostrzegłam wysokiego mężczyznę w garniturze. Patrzył na mnie w oddali, a po chwili dostrzegłam jak powolnym krokiem zbliża się ku mnie. W pierwszej chwili pomyślałam, że jest to być może jakiś znajomy mojego męża, którego nie zdążyłam nigdy poznać. Ubrałam rękawiczki i rozłożyłam parasol, wysyłając pożegnalnego całusa mężczyźnie, który był do tej chwili moim jedynym  (...)

Trzy Lata później

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-01-14 07:17:45 czytano 423 razy
Remont mieszkania nareszcie dobiegł końca choć Inka traciła już nadzieje że ten dzień w końcu nastąpi i tak po pełnych czterech miesiącach nadszedł Kwiecień a z nim koniec pomieszkiwania kontem u rodziców ze swoim czteroletnim synkiem, no cóż Julek potrzebował już coraz to więcej miejsca, własnego pokoju w którym mógłby kolekcjonować wszystkie skarby i znaleziska i własnego lóżka a w nim miejsca na swojego ulubionego pluszowego przyjaciela Teda nic wiec dziwnego że kiedy Inka  (...)

Little Game Xl

Dodał/a: Little One 2019-01-03 21:56:10 czytano 390 razy
Szłam przez deszcz w samej bluzeczce i spódnicy... Bez żadnego okrycia. Nawet nie biegłam bo i tak i tak bym zmokła, a szczerze mówiąc lubię deszcz. Czułam jak woda z deszczu spływa po moich włosach i ciele. Deszcz był ciepły i przyjemny ale mimo wszystko byłam wkurzona po tych całych dniach otwartych. Przechodnie pod parasolkami patrzyli się na mnie dziwnie, a może i nawet podśmiewali. W każdym razie zawsze jak słyszę chichot to wydaje mi się, że to ze mnie się śmieją. Też tak  (...)

Audrey Hamilton 6

Dodał/a: Alfa romeo 2018-12-23 21:57:41 czytano 249 razy
- Ten cały gówniany zarząd! W głowie się im wszystkim poprzewracało!! "nie możemy jej powiedzieć, to dla jej dobra" ! Jakiego cholera jasna dobra?! Że dziewczyna nie będzie wiedziała kim jest?! Że nie będzie w stanie obronić się przed innymi?! Po cholerę oni ten zarząd stworzyli! Jest jeszcze gorzej niż przedtem!! Zatrzymaliśmy się. Spojrzałam w jego twarz, trochę się go bałam. Może miał jakąś chorobę psychiczną? W jego oczach coś się zmieniło. Z ciepłego brązu przeszły na  (...)

Cyrograf rozdział V

Dodał/a: Little One 2018-12-20 17:34:39 czytano 299 razy
-Masz mnie za głupią? Myślisz, że uwierzę ci, że zabierzesz mi nerkę? Pewnie to będą oczy lub w najgorszym wypadku skóra. Biologia to mój konik i wiem, że skóra to też organ. Nie mam zamiaru udawać kompletnej idiotki bo to, że nie nabieram się na najbardziej prymitywne sztuczki wywoła podejrzenia. Jest mądry. Więc muszę mądrze pracować. Widząc moją inteligencję straci pewność siebie i być może się potknie. Jestem na lepszej pozycji wystarczy, że  (...)