Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Może kiedyś I - Wprowadzenie

Dodał/a: Marzycielkaa 2019-06-22 17:47:12 czytano 413 razy
Był obok. Odkąd pamiętałam. Przystojny, wysoki brunet o postawnej sylwetce. Właśnie on. Pomimo tego nie widywałam go często. Czasem tylko raz na miesiąc. Wiedziałam o nim niewiele. Nie znałam jego stylu życia. Pozostawał dla mnie zagadką. Ciekawił mnie. Chciałam go poznawać. Każdego dnia coraz bardziej. Podobał mi się. Jednak najbardziej podobało mi się jego spojrzenie. Miało w sobie pewien magnetyzm. Coś w rodzaju przyciągania. Każde jego (...)

Niepoprawny książę XXVI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-20 15:34:52 czytano 397 razy
Byli najpiękniejszą parą młodą, jaką widziała w życiu. Dumna obserwowała swojego brata i nie mogła nadziwić się, jak nadzwyczajnie świetnie wyglądał w czarnym garniturze. Ona piękna, jak anioł w śnieżnej sukni, która idealnie na niej leżała. Luźniejsza u dołu wdzięcznie tańczyła wraz z nią w powietrzu. Faliste, długie włosy zdobił drobny, mały, srebrny diadem przetrzymujący biały welon, choć nią nie była, to wyglądała, jak prawdziwa  (...)

Niepoprawny książę XXV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-20 13:23:00 czytano 286 razy
Przed otwarciem oczu potrzebowała chwili. Chciała pierw sobie przypomnieć, co działo się wcześniej. Dom, śmieci, Cole, Logan!. Na ostatnie wspomnienie otworzyła gwałtownie oczy i pożałowała. Wpadające światło z zewnątrz oślepiało ją, na co drgnęła. Byli bezpieczni, była już w szpitalu. Zemdlała?. Rozejrzała się po sali, w końcu dostrzegła jego. Osobę, którą chciała ujrzeć, jako pierwszą. Był zmartwiony i zdecydowanie kochany (...)

Niepoprawny książę XXIV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-19 09:33:45 czytano 187 razy
- Gościa?!. - podniósł głos i w podskokach znalazł się pod oknem. Widok, tak bardzo nim wstrząsnął, że nie potrafił wykonać żadnego ruchu. Od tyłu czaił się na nią mężczyzna, gdy wyrzucała zwyczajnie śmieci. W piżamie okryta grubym szlafrokiem niczego nie spodziewała się. Mimo miał na sobie kretyńską czapkę, od razu wiedział kim jest. Żołądek mu zacisnął się w momencie, gdy gwałtownie chwycił ją. Zareagowała natychmiast dzielnie  (...)

Niepoprawny książę XXIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-19 09:18:20 czytano 184 razy
- W końcu, moja dziecina szczęśliwa - stwierdził, obejmując brunetkę wesoło, na co uśmiechnęła się wypuszczając dym. Na ramionach miała założony płaszcz, który właśnie poprawił jej, jak opiekuńczy ojciec - Nie mogę doczekać sie wesela, szefowo - powiedział entuzjastycznie. - Ohh, nie rozpędzaj się tak, Marcel - rozweseliła się - Ale masz rację nie sądziłam, że to możliwe, że będę kiedykolwiek, tak szczęśliwa. - przyznała  (...)

Niepoprawny książę XXII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-19 08:54:58 czytano 156 razy
Wciąż czuła zapach spalenizny z tamtego miejsca. Pozbieranie się po tamtym wydarzeniu było niezwykle trudne, a bliskość Logana była tym, czego potrzebowała najbardziej. Był zaskakująco, niepowtarzalnym, niezwykłym mężczyzną, w dodatku jej. Była prawie pod Grant Great Hotel pisząc wiadomość do niego, taka była zasada, gdy na chwilę rozstawali się (...)

Niepoprawny książę XXI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-18 17:31:35 czytano 188 razy
Wyobraźnia płatała figle. W swojej wizji miał ją na pięknym kobiercu w śmietankowej, jedwabnej sukni. Stała uśmiechnięta szczęśliwie wpatrujące się w obce oczy, w cudzą twarz. Stał, patrzył i nie mógł już nic więcej zrobić. Potrząsnął gwałtownie głową, następnie widział szybko przewijający film, składający się z ich historii. Od początków kłótni, po pierwsze naturalne rozmowy, po chwile słabości, pierwszy pocałunek, pierwsze bliskie zbliżenie (...)

Niepoprawny książę XX

Dodał/a: An Caroline 2019-06-18 14:41:30 czytano 171 razy
Siedział na zapleczu i czekał na kolejne słowa. Nie chciał martwić swojej dziewczyny, ale szanse na pogodzenie się tych dwóch kobiet były znikome. Przegryzał środek policzka z nerwów. Wyjrzał ukradkiem z kryjówki ich wzajemny wzrok kipiał ze złości. Wokół nich zdolny byłby domalować iskry nienawiści, które towarzyszyły w malowniczych kreskówkach. Jego matka wystarczająco wycierpiała przez Alice Hetfield, nie chciał, żeby znów była  (...)

Niepoprawny książę XIX

Dodał/a: An Caroline 2019-06-17 11:05:27 czytano 138 razy
- To znaczy, że chyba przygotowuje go na przyszłość - pogładziła jego policzek czule, po czym nieco mocniej przycisnął go do jej dłoni. Była w tym taka dobra, w miłości, w kochaniu go, że go to przerażało - Gdy byłam w wieku Liama, potrafiłam grać już w pokera, moja mama twierdziła, że to pomoże mi w mądrych wyborach, których nie cofnie się już - wyznała, na co zaśmiali się (...)

Niepoprawny książę XVIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-17 08:25:06 czytano 126 razy
Jeszcze nigdy mu nie zależało na jakiejkolwiek kobiecie tak jak, na Sophie. Nigdy nie przypuszczał, że sąsiadka go tak rozkocha w sobie, a w dodatku nauczy go ciepłych uczuć. Teraz miał złe przeczucia, co do swojej dziewczyny. Nie chciał popadać w paranoję, ale, jak miał spokojnie funkcjonować wiedząc, że ona może być w niebezpieczeństwie. Była jego całym światem, wraz z synem (...)