Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Niepoprawny książę XXIV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-19 09:33:45 czytano 118 razy
- Gościa?!. - podniósł głos i w podskokach znalazł się pod oknem. Widok, tak bardzo nim wstrząsnął, że nie potrafił wykonać żadnego ruchu. Od tyłu czaił się na nią mężczyzna, gdy wyrzucała zwyczajnie śmieci. W piżamie okryta grubym szlafrokiem niczego nie spodziewała się. Mimo miał na sobie kretyńską czapkę, od razu wiedział kim jest. Żołądek mu zacisnął się w momencie, gdy gwałtownie chwycił ją. Zareagowała natychmiast dzielnie  (...)

Niepoprawny książę XXIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-19 09:18:20 czytano 112 razy
- W końcu, moja dziecina szczęśliwa - stwierdził, obejmując brunetkę wesoło, na co uśmiechnęła się wypuszczając dym. Na ramionach miała założony płaszcz, który właśnie poprawił jej, jak opiekuńczy ojciec - Nie mogę doczekać sie wesela, szefowo - powiedział entuzjastycznie. - Ohh, nie rozpędzaj się tak, Marcel - rozweseliła się - Ale masz rację nie sądziłam, że to możliwe, że będę kiedykolwiek, tak szczęśliwa. - przyznała  (...)

Niepoprawny książę XXII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-19 08:54:58 czytano 92 razy
Wciąż czuła zapach spalenizny z tamtego miejsca. Pozbieranie się po tamtym wydarzeniu było niezwykle trudne, a bliskość Logana była tym, czego potrzebowała najbardziej. Był zaskakująco, niepowtarzalnym, niezwykłym mężczyzną, w dodatku jej. Była prawie pod Grant Great Hotel pisząc wiadomość do niego, taka była zasada, gdy na chwilę rozstawali się (...)

Niepoprawny książę XXI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-18 17:31:35 czytano 120 razy
Wyobraźnia płatała figle. W swojej wizji miał ją na pięknym kobiercu w śmietankowej, jedwabnej sukni. Stała uśmiechnięta szczęśliwie wpatrujące się w obce oczy, w cudzą twarz. Stał, patrzył i nie mógł już nic więcej zrobić. Potrząsnął gwałtownie głową, następnie widział szybko przewijający film, składający się z ich historii. Od początków kłótni, po pierwsze naturalne rozmowy, po chwile słabości, pierwszy pocałunek, pierwsze bliskie zbliżenie (...)

Niepoprawny książę XX

Dodał/a: An Caroline 2019-06-18 14:41:30 czytano 91 razy
Siedział na zapleczu i czekał na kolejne słowa. Nie chciał martwić swojej dziewczyny, ale szanse na pogodzenie się tych dwóch kobiet były znikome. Przegryzał środek policzka z nerwów. Wyjrzał ukradkiem z kryjówki ich wzajemny wzrok kipiał ze złości. Wokół nich zdolny byłby domalować iskry nienawiści, które towarzyszyły w malowniczych kreskówkach. Jego matka wystarczająco wycierpiała przez Alice Hetfield, nie chciał, żeby znów była  (...)

Niepoprawny książę XIX

Dodał/a: An Caroline 2019-06-17 11:05:27 czytano 61 razy
- To znaczy, że chyba przygotowuje go na przyszłość - pogładziła jego policzek czule, po czym nieco mocniej przycisnął go do jej dłoni. Była w tym taka dobra, w miłości, w kochaniu go, że go to przerażało - Gdy byłam w wieku Liama, potrafiłam grać już w pokera, moja mama twierdziła, że to pomoże mi w mądrych wyborach, których nie cofnie się już - wyznała, na co zaśmiali się (...)

Niepoprawny książę XVIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-17 08:25:06 czytano 61 razy
Jeszcze nigdy mu nie zależało na jakiejkolwiek kobiecie tak jak, na Sophie. Nigdy nie przypuszczał, że sąsiadka go tak rozkocha w sobie, a w dodatku nauczy go ciepłych uczuć. Teraz miał złe przeczucia, co do swojej dziewczyny. Nie chciał popadać w paranoję, ale, jak miał spokojnie funkcjonować wiedząc, że ona może być w niebezpieczeństwie. Była jego całym światem, wraz z synem (...)

Niepoprawny książę XVII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-17 07:48:43 czytano 84 razy
- Robiłam to ze względu Liama… Nie proszę, o wybaczenie, ani o to, że może będziemy przyjaciółkami, ale o zrozumienie ze względu na nich. Na Liama i Logana - spojrzała na nią błagającym wzrokiem, widziała w niej skruchę i chyba rzeczywiście, żałowała swojego wyczynu - Na prawdę nic między nami nie ma. Wtedy zasnęliśmy po prostu. Pierw fakt chciałam go uwieść, by wywiązać się z umowy z jego matką, ale gdy Logan zaczął opowiadać mi o tobie (...)

Niepoprawny książę XVI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-14 17:13:53 czytano 76 razy
Gdy on potrzebował pełnych dwóch dni uwierzyć w to, że ją odzyskał ona znów była, dzięki niemu szczęśliwa. Na każdym kroku próbował jej wynagrodzić złe wspomnienia, a jej rozpromieniona twarz mówiła mu wszystko. Liam był uradowany z powrotu Sophie, on jeden nie tracił wszelkiej nadziei i był pewny, że jego dzielny tata i ulubiona sąsiadka znów będą razem. Dlatego tym razem posadzili go naprzeciw siebie i wpatrywali się w niego (...)

Niepoprawny książę XIV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-14 10:33:17 czytano 80 razy
- Kończ tą fajkę, chcę mieć cię w łóżku - zażyczyła, całując czule w jego szyję. Miał ją nareszcie przy sobie. Szczęście, jakie czuł nie był w stanie opisać. Leżała wtulona w jego ciało, a on jeszcze chwilę czuwał nad nią nie mogąc sie nacieszyć. Miał gdzieś już wszelkie zasady i umowy, uczucie te było silniejsze. Nareszcie mógł spać spokojnie, bynajmniej na razie. Ich ciała spleceni były otulone ciepłą i puszystą pościelą, a ich umysły pogrążone w  (...)