Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

Niepoprawny książę X

Dodał/a: An Caroline 2019-06-13 08:33:42 czytano 34 razy
Był zły na syna za tą ucieczkę, ale również po części go rozumiał, także tęsknił z niewyobrażalną siłą za Sophie. W jego głowie wciąż słyszał jej słodki i zarażający śmiech. Nie było godziny o, której o niej nie myślał. Rozmyślał, jak czuje się jego luba. Gdyby mógł odebrałby jej cały ból, jaki odczuwała, gdyby mógł zadbał o nią, jak na to zasługiwała. Był zły również na siebie, że ją tak potraktował, ale znał również Alice Hetfield i wiedział, że jak będzie  (...)

Niepoprawny książę IX

Dodał/a: An Caroline 2019-06-13 07:58:20 czytano 32 razy
Palił kolejnego papierosa na tarasie. Uśmiechnęła się sama do siebie, wygramoliła się z pościeli powodując cichy szelest. Ubrała się najpierw i podeszła do niego po cichu. Objęła go wokół pasa i splotła ręce na wysokości brzucha. Przytuliła się do jego pleców, jakby stęskniła się za nim. Czuła, jak spiął się, a po chwili rozluźnił, chwycił za jej dłonie rozkoszując się tą krótką chwilą. (...)

Niepoprawny książę VIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-10 09:26:51 czytano 37 razy
- Jesteś w sam raz - kiwnął głową. Weszła do salonu, gdzie dostrzegła od razu wysportowanego starszego mężczyznę, który od razu odszedł od stołu i ruszył w jej kierunku. Ciemniejsza karnacja, ciemne włosy i piwne oczy. Robił wrażenie, nic dziwnego, że Emily, mówiła o nim z taką fascynacją. Wydawał się na starszego nawet od Logana bynajmniej o dwa lata. Mimo to była szczęśliwa, że mogła poznać obiekt westchnień przyjaciółki (...)

Niepoprawny książę VII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-09 10:32:36 czytano 48 razy
Miała wrażenie, że dłoń ją dalej piekła. Zaskoczył ją ten gest, tak mały, a tak znaczący. Któregoś ranka przeglądając pocztę znalazła zaproszenie. Co roku, takie dostawała. Szykowało się przyjęcie charytatywne, które organizowała rada miasta, w tym właśnie Nicholas Anderson wraz z żoną. Organizowali zbiórkę, oraz aukcje na rzecz tutejszych sierot. Sophie, uczestniczyła w tym z chęcią. Spojrzała w bok. Dostrzegła Logana Jeffeya, również  (...)

Niepoprawny książę VI

Dodał/a: An Caroline 2019-06-08 13:54:46 czytano 32 razy
- I mogę zrobić z tym, co chcę, a chcę podarować tobie jedną - uśmiechnęła się - A jedną przekażesz dla taty, okay?. - poprosiła, wręczając drugą pralinkę. Miała nadzieję, że ta czekoladka sprawi, że Logan Jeffey już nie będzie gniewał się za wcześniejszą sprzeczkę w biurze. - Okay - zgodził się z uśmiechem - A, czy mogę trochę pobawić się z Piratem?. - zapytał onieśmielony (...)

Niepoprawny książę V

Dodał/a: An Caroline 2019-06-08 10:42:14 czytano 31 razy
Ferrero Rocher był prezentem, które ostatecznie wybrali. Malec wydawał się na zachwyconego, z czego cieszył się dorosły. Byli już w domu, gdzie dostał telefon od Nialla, który zaproponował mu wyjście. zapewniając, że będzie tylko z jego żona. Mieli w planach pójść do baru, jak za dawnych czasów, trochę rozerwać się. W końcu zgodził się. Zastanawiał się, czy też kogoś zaprosić, jego myśli powędrowały do Sophie. Od razu pokręcił głową policzkując (...)

Do Trzech Razy Sztuka XVIII

Dodał/a: An Caroline 2019-06-07 17:54:56 czytano 43 razy
Amy Shelley zaplanowała swój ślub w czerwcowy dzień. Zakładała, że będzie miała idealną pogodę i faktycznie tak było. Bynajmniej na ten moment. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ian White wcale nie miał ochoty na dzisiejszy dzień, ale już za późno, by odwoływać. Tym bardziej, że stał przed lustrem już w garniturze. Szedł z Alisson Clark. Gdy dowiedział się, że Lizzie idzie z Zaciem nie miał wyboru, a po za tym przecież tkwił w tym romansie (...)

Niepoprawny książę IV

Dodał/a: An Caroline 2019-06-07 10:03:20 czytano 46 razy
- Tu myślałem, aby postawić hotel - wskazał na pusty duży obszar. Nic tu nie było, ale już mogła wyobrazić przed sobą szeroko rozciągający się budynek, miałby po dwa skrzydła z, których uchodziły romantyczne drewniane schodki z poręczami, które by prowadziły prosto na molo przy brzegu jeziora, nocami delikatnie podświetlone. Miałby maksymalnie trzy może cztery piętra. Ładnie byłby oświetlony. Słyszała w swojej głowie bawiące się  (...)

Niepoprawny książę III

Dodał/a: An Caroline 2019-06-07 08:17:27 czytano 42 razy
- Logan, co jak, co, ale oddałam ci swoje stanowisko, więc muszę jakoś ci ufać - popatrzyła na niego łagodnie. Skinęła głową i wyszła. Po chwili i tak ją zaraz dogonił. Pożegnali się jeszcze z rożnymi pracownikami, przy okazji ona, przedstawiła go paru osobom z zespołu. Wydawał się na zadowolonego z personelu. Rozmawiał taki pewny siebie z każdym, nie był dla nikogo zły. Jednak nie zdejmował z siebie maski oficjalności. Przez co i może czasem (...)

Niepoprawny książę II

Dodał/a: An Caroline 2019-06-06 09:30:56 czytano 39 razy
- Studiach?!. - wrzasnął w szoku - Ty i twoja rodzina wsadziliście mnie za kratki!. Osiemnastolatka, który rzekomo zabił wam Willa!. O to, tam, gdzie byłem przez ostatni czas, na szczęście po trzech latach wyszedłem, ale nadal nie mogłem wrócić do domu, by choć pożegnać się z ojcem!. Bo musiałem jeszcze pięć lat przesiedzieć w tym zwalonym Portland! - krzyczał na nią, a ona nie potrafiła nic powiedzieć. Jej zmieszanie i zakłopotanie było całkiem (...)