Opowiadania w kategorii Miłosne

"Miłosne"

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ CZTERNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-13 13:22:52 czytano 206 razy
Przeciągałam się o świcie. Wiem, że nie mogę tak szeroko rozkładać przy tym rąk, bo uderzę Kacpra obok. Tylko że w miarę otwierania oczu, zdałam sobie sprawę że jego nie ma. Uniosłam wolno głowę, by sprawdzić, czy jego garnitur wciąż leży na krześle, jak wczoraj go zostawił. Leży, a więc gdzie Kacper?  (...)

First meeting cz.1

Dodał/a: Normalna_inaczej 2018-05-12 09:55:12 czytano 133 razy
Niska, szczupła, blada, delikatna dziewczyna? To właśnie ja, we własnej osobie. Nazywam się Kate. Moi rodzice? Tata dużo pracuje, a mama od trzech lat nieżyje. Niestety nie mam rodzeństwa, a bardzo bym chciała. Znacie to uczucie gdy już przyzwyczicie się do nowego miejsca i okazuję się, że musicie wyjechać? Ja znam. Dopiero co wprowadziłam się do Carlisle (miasto w Angli), a już od czterech dni mieszkam w mieście o nazwie Chester. Taa...w sumie spoko miasto. Dziś zaczynam  (...)

Historia Neli CZ 9 Prawda wychodzi na jaw

Dodał/a: Juleka 2018-05-11 15:42:38 czytano 83 razy
Po podwórku biegają dwie 10 latki. W ich rozwichrzonych włosach bawi się wiatr. Podbiegają do piaskownicy i robią babki śmiejąc się na całe gardło. Nagle ulicą przechodzi pewien 12 latek...Nikodem Nowak. Ma złote włosy i ciemno zielone oczy... Obie dziewczynki wzdychają jak na zawołanie, a chłopak odwraca się w ich kierunku i szczerzy w uśmiechu. Dziewczynka z ciemno brązowymi włosami odwzajemnia  (...)

Historia Neli CZ 7 Na tropie

Dodał/a: Juleka 2018-05-08 17:45:39 czytano 93 razy
Nagle Nela dostała olśnienia. - Ewa, Dawid znacie taki adres jak Wiosenna 57? - rodzeństwo wymieniło zaniepokojone spojrzenie. - Kojarzę coś, ale jedynie nasza mama wie o co chodzi - zamyśliła się Ewelina. - A gdzie ona jest? - zapytała Nela. - We Wrocławiu. Tam mieszka z naszym ojczymem i Inią. Teraz jesteśmy w Krakowie. Tu mój ojciec i mama mieszkali po naszym urodzeniu. Potem się wyprowadzili, ale mieszkanie jest moje i Ewki - Wyjaśnił Dawid. - Nie mamy szczęścia w miłości więc to  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-05 12:17:16 czytano 176 razy
Widziałem Ją. Stała w białych promieniach i wyciągała do mnie rękę. Jest taka jak na zdjęciach. Podniosłem się, podchodząc do Niej. Uśmiechała się. Sam zacząłem sięgać, by dotknąć tej dłoni. Udało mi się. Była taka delikatna. Wciąż się uśmiechając, objęła mnie ciepło. Czułem się naprawdę szczęśliwy i bezpieczny. Objęcia mamy tuliły mnie cały czas, aż w końcu nawet coś szepnęła (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DWUNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-04 20:37:24 czytano 116 razy
Szczerze mi ulżyło jak tak Laura już o wszystkim wie. Już w nocy nie męczyła pytaniami, ale jeszcze wrócimy do tematu mojej rodziny. Póki co Laura spała. Zasnęliśmy w ubraniach, bo nie mamy rzeczy na zmianę. Wstając pierwszy, okryłem ją jeszcze cienkim śliskim satynowym materiałem, całkiem podnosząc się na nogi. Wyszedłem z pokoju. Ludzie Karlo kręcą się po korytarzu, jakby pilnowali jakiegoś księcia (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2018-04-08 20:55:15 czytano 170 razy
Otworzyłem szafkę szukając jakichkolwiek swoich ubrań, bo te potrzebne rzeczy zostały w samolocie, mają być gotowe do odebrania za parę dni dopiero. Wziąłem co pod ręką. Jednak uznałem że może lepiej będzie jak najpierw wezmę prysznic, dopiero po nim się ubiorę w czyste rzeczy. Będąc pod prysznicem już nie słyszałem o czym tam złotowłosa rozmawia, ale za to słyszałem że dzwoni mój telefon na pralce. Westchnąłem, przekręciłem oczami, no i  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DZIESIĄTY

Dodał/a: Żan 2018-03-26 19:40:19 czytano 346 razy
Przynajmniej każdemu z osobna powtarzaliśmy o tym jakie może być ryzyko i by uważali przy lądowaniu. Ja wiem że tu jest mnóstwo osób, każdy chciałby wyjść stąd cało, ale Kacper jest trochę w błędzie. Chce ratować tylko nas, bez względu na to co stanie się z resztą. Z tym planem B, przesadził. Myślę że można jakoś inaczej załatwić sprawę. Mam nadzieję że starczy tego paliwa i usiądziemy na pasie jak trzeba (...)

Emma Evans XI

Dodał/a: juliett_159.12 2018-03-25 21:33:03 czytano 319 razy
- O co chodzi?!- natychmiast podniosła się z pozycji leżącej. Znów usłyszała krzyk. Podeszła do drzwi. Delikatnie dotknęła zimnej klamki i je otworzyła. Cichutko zaskrzypiały. Wyszła na ciemny korytarz. Poczuła zimny powiew wiatru i przeszła ją gęsia skórka. Usłyszała szelest za sobą. Obróciła się napięcie. Nie zobaczyła nic, oprócz czyjegoś cienia. Znów krzyk. Dochodził z salonu. Zbiegła po schodach, a na dole się zatrzymała. Usłyszała krzyk, szelest i mrożący krew w żyłach śmiech.  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DZIEWIĄTY

Dodał/a: Żan 2018-03-20 18:17:23 czytano 336 razy
Kiedy pocałował ją w szyję na moich oczach, miałem ochotę rzucić się na niego, ale zaufałem Laurze. Schodził całusami niżej, a wtedy jak za jednym mrugnięciem poszedł szelest i strzał. Mężczyzna wydarł się upuszczając pistolet, za to Laura wyrwała się i podbiegła w moje ramiona. Wsunąłem sobie za spodnie jej broń i tuliłem, bo popadła w płacz. Postrzał był w nogę, dokładnie w stopę, więc nie miły ból i na pewno nie lekki. Zaraz z góry zbiegł Ivo przywołany krzykiem jak i strzałem, po czym (...)