Opowiadania w kategorii Miłość szczęśliwa

"Miłość szczęśliwa"

V i ty cz 7 Zaprawa ran życia

Dodał/a: Juleka 2017-05-30 20:11:29 czytano 83 razy
Parę dni później Kinga siedziała w kuchni popijając domowej roboty kogel-mogel kiedy zadzwonił jej telefon napełniając pomieszczenie melodyjną piosenką ‚‚ Galway Girl". Kinga odebrała połączenie od nieznanego numeru. -Halo?- zapytała smętnie do słuchawki. - Kinga?- rozległ się głos V. - V to Ty?!- krzyknęła zaskoczona dziewczyna. - Tak.- zaśmiał się cicho chłopak. - Czemu dzwonisz?- zagadnęła nieśmiało Kinga. - Chciałem się spotkać i  (...)

V ty cz 6 Bezradna

Dodał/a: Juleka 2017-04-21 18:01:11 czytano 163 razy
Kinga uśmiechnęła się pod nosem. Jej siostra była urodzoną aktorką. Lecz kiedy dziewczyna spojrzała​ na V za szybą znów wybuchnęła płaczem. Wtem z sali wyszedł lekarz. Kinga poderwała się i zastąpiła mu drogę. - Co z nim?!- zawołała ostro. - Udało nam się go uratować, ale musimy go dalej monitorować. - rzekł tonem bez wyrazu. - A czy mogę coś zrobić?- zapytała. - Niestety nie. A teraz proszę wybaczyć, ale twój kolega to nie (...)

V i ty cz 5 Strudzona życiem

Dodał/a: Juleka 2017-04-07 20:53:21 czytano 167 razy
Kinga dojechała do szpitala autobusem 20 minut po przyjeździe chłopaka. Cała drżała i obarczała się stanem przyjaciela. W końcu wpadła do sali w której, leżał nieprzytomny chłopak. Jego twarz miała kolor kredowy, a klatka piersiowa prawie się nie unosiła. Był podpięty do kroplówki, a na twarzy miał maskę do oddychania. W tej chwili podszedł do niej lekarz. - Witam panią. Nazywam się Eryk Gajda i jestem ordynatorem oddziału. Kim  (...)

Pewna Dziewczyna

Dodał/a: Sarniotko 2017-04-07 18:06:13 czytano 347 razy
Pewna dziewczyna o imieniu Sara był zakochane w pewnym chłopaku który miał na imię Maciek była w nim bardzo zakochana bała się mu o tym powiedzieć ponieważ stwierdziła że on kocha inom ale nie zrezygnowała z niego i walczyła ja lwica o niego więc chciałam ukarać tą dziewczynę co mi go zabrała wyzywałam ją obgadywał za plecami nie myślałam że to jej sprawi przykrość ale po pewnym czasie po rozmawiałam z nią i  (...)

V i ty cz 4 Oko w oko

Dodał/a: Juleka 2017-04-06 17:49:00 czytano 128 razy
- O mój boże.- wyszeptała Kinga blednąc. - To ty!- rzekł oschle wysoki chłopak. V otrząsnął się po pierwszym szoku i stanął zasłaniając Kingę. - To ty jesteś jej eks!- warknął ostro. - A ty pewnie jesteś kolejnym głupcem, którego próbuje omotać! - rzekł wysniośle. - Nie odzywaj się! Ona taka nie jest! To ty jesteś tym draniem. Do kogo poszedłeś się bujać co?!- wrzasnął V, a Bambam złapał go za kołnierz. - Radzę Ci szczeniaku. Odszczekaj  (...)

V i ty cz 3 Krok w tył

Dodał/a: Juleka 2017-04-06 17:31:24 czytano 124 razy
- Mój były chłopak miał na imię Kulpimook Bhakuwal. Miał przezwisko Bambam i był liderem zespołu got7. Wiem, że to między nim a mną się skończyło, ale to tak boli...- samotna łza spłynęła jej po policzku. V okręcił kosmyk jej włosów wokół palca i rzekł czułe. - To nie twoja wina Kiniu.- Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie. - Miałam z nim 4 dzieci: Maksa, Ilonkę, Dawida i Ewelinkę. Ale dziewczynki tak bardzo mi go przypominają i  (...)

V i ty cz 2 Początek przyjaźni

Dodał/a: Juleka 2017-03-24 19:06:59 czytano 169 razy
Kinga i V pojechali autobusem na wybrzeża miasta, gdzie mieszkała dziewczyna. W autobusie V nie odrywał wzroku od Kingi. Było w niej coś takiego co go przyzywało. 15 minut później dojechali na przystanek dzielący ich tylko o 200 m od domu Kingi. Szli w milczeniu spacerkiem, aż w końcu dotarli do miłego domu. Kinga otworzyła furtkę i zaraz wyskoczył na nich pies. - As daj spokój!- zbeształa go Kinga i kundelek natychmiast się (...)

Big Jet - Początek

Dodał/a: Ola 2017-02-18 23:41:57 czytano 227 razy
To musiała być w środa, bo w każdą środę, byłam w drodze na korki z matmy. Pogoda była okropna, kropelki deszczu jakby molestowały moje pole widoczności, a wiatr nie pozwalał odetchnąć parasolce. Samochody, jakby na złość najeżdżały na kałuże, tak żeby ochlapać moją nieidealną sylwetkę. Zwykle w takiej sytuacji, byłabym poirytowana, zmęczona czy też przygnębiona, ale tym razem wręcz kapałam pozytywną energią (...)

Ostatnie wspomnienie.Rozdział 1

Dodał/a: Roześmiana 2017-02-11 20:23:36 czytano 380 razy
Nie wychodzę z swojego pokoju, póki nie dowiem się, co robiłam wczoraj. W ten sposób unikam zdemaskowania mojego sekretu. Przez 3 lata nikt się nie skapnął, że coś jest nie tak ze mną, więc chyba dobrze gram. Po przeczytaniu zapisek, dochodzę do wniosku, że nic wczoraj szczególnego się nie działo. Idę do łazienki. Biorę szybki prysznic, zakładam ubrania, upinam włosy w luźnego koczka i schodzę do kuchni aby  (...)

V i ty cz 1 Jedno się kończy, drugie zaczyna...

Dodał/a: Juleka 2017-02-10 17:36:57 czytano 173 razy
Niestety po 4 latach związku Bambam zerwał z Kindżą. Dlaczego? Tego nie powiedział. Jednak kończąc tak piękną miłość zranił głęboko Kingę. Dziewczyna wyprowadziła się z powrotem do rodzinnego domu i wzięła ze sobą Ilonkę i Ewelinę. Zerwała kontakt z eks chłopakiem i synami poczym pogrążyła się w rozpaczy. Pewnego razu wyszła jak zwykle pogrążona do parku by uspokoić emocje kotłujące się w niej od chwili rozstania. Usiadła (...)