Opowiadania w kategorii Miłość szczęśliwa

"Miłość szczęśliwa"

Życie...rozdział 1

Dodał/a: Lovciaaa 2017-11-25 22:01:32 czytano 102 razy
Miała bardzo dużo zajęć. Grała na wielu instrumentach, chodziła do studia tańca, śpiewała i robiła tysiąc jeden rzeczy na raz. Zawsze zależało jej na rodzinie i przyjaciołach, ale nie mogła się z nimi często widywać. Ten natłok zajęć zaczął ją coraz bardziej przytłaczać, miała coraz mniej czasu. Czasami chciała to wszystko zostawić, ale i tak kochała to co robi. W życiu brakowało jej jednak miłości. Jej rodzice byli w separacji, mieli się rozwieść. Przez to nie raz musiała okłamywać swoją (...)

V i ty cz 17 Koniec serii

Dodał/a: Juleka 2017-11-10 16:46:57 czytano 206 razy
Minęło 7 lat i Kinga wyszła za V-a oczywiście bez ślubu kościelnego. Dzieci Kingi zamieszkały z nimi w małym mieszkaniu we Wrocławiu. Wszystkie dzieci Kingi uwielbiały V-a i traktowały go jak ojca. Tymczasem V zapragnął stworzyć bliższą więź ze swoją żoną. W końcu udało im się, gdyż Kinga zaszła w ciążę. To miała być dziewczynka. Pierwsze potomstwo Kingi nie było tym zachwycone, a zwłaszcza Ewelina. Matka wytłumaczyła jej, że będzie ich kochać jednakowo, ale Ewela była pewna,że trochę  (...)

V i ty cz 16 Zwycięstwo

Dodał/a: Juleka 2017-11-03 18:36:44 czytano 200 razy
Kinga podniosła swój nowy telefon i drżącymi rękami wybrała numer. Rozległ się sygnał i usłyszała piosenkę ,, Whatcha say". Po chwili rozległ się męski głos poczty głosowej. Kinga zaklnęła cicho. Czemu ten pajac teraz milczał?! Dziewczyna nerwowo odłożyła telefon i oparła się o ścianę. Kulpimook czemu ty jej to robisz?! (...)

V i ty cz 15 błysk w oku

Dodał/a: Juleka 2017-11-01 18:08:03 czytano 118 razy
Kinga usiadła na kanapie zmęczona całym dniem i ziewnęła. Dawid i jego brat spali sobie smacznie w pokoju gościnnym. Wreszcie miała ich przy sobie i czuła się wspaniale. Wtem zadzwonił dzwonek do drzwi i wszedł V. W rękach miał kwiaty i cały był czerwony.- Kinga... Ja chciałem Cię zabrać na jakąś romantyczną kolację, ale twoi synowie.- wybełkotał zmieszany. - Wszystko jest ok V, bo mam 2 rzeczy...- wyszeptała podnosząc się. - Jakie?- zapytał. - Moje dzieci i... Ciebie!- przytuliła go, a on  (...)

V i ty cz 14 Inna perspektywa 3-3

Dodał/a: Juleka 2017-10-28 22:13:20 czytano 135 razy
Nieraz przyjeżdżali tu jako małe dzieci do dziadków. Bawił się wtedy w dużym ogrodzie z psem dziadków i z rodzeństwem. Teraz czuł się tu jak pingwin na pustyni. Jego mama otwarła drzwi i ukazał się przytulny mały ganek. Chłopak wytarł buty i podążył za matką po długich schodach aż do korytarza. Tam rozebrał się i spojrzał nieswojo na rodzicielkę. Otwarła ona drzwi i chłopca doszedł przyjemny zapach obiadu. Wszedł powoli do środka i zaniemówił. Powróciły do niego wszystkie wspomnienia i byłby się (...)

V i ty cz 13 Inna perspektywa 2/3

Dodał/a: Juleka 2017-09-10 15:17:13 czytano 1652 razy
Chłopak siedział na tej ławce i czekał na odsiecz. Jego MAMA miała zaraz tu przyjechać i pomóc mu z bratem. Spojrzał na bramę i zobaczył ją. Wiatr swobodnie bawił się jej brązowymi włosami. Rozglądała się, a jej wzrok był pełen niepokoju. Po chwili zobaczyła go i Maksa. Ruszyła biegiem w ich stronę.- Dawid! Maks!- podbiegła do nich i spojrzała na syna z troską. - Wszystko w porządku?- pokiwał głową.- Zaraz zabiorę was do mnie okey?  (...)

V i ty cz 12 Inna perspektywa 1/3

Dodał/a: Juleka 2017-09-03 19:21:32 czytano 1472 razy
Wbiegł do parku przez północną bramę i popędził chodnikiem wymijając ludzi. W końcu dobiegł do fontanny i ujrzał swojego brata. - Maks!- chwycił go za kołnierz i pociągnął do pozycji stojącej. Głowa Maksa była niczym lalki. - Nie wierzę, że znowu się nawdychałeś tego świństwa.- burknął wybierając numer ojca.- Hej. Przyjedź szybko, bo Maks zaraz zemdleje.- powiedział.- Znowu to palił.- głos ojca był pełen znudzenia.- To (...)

V i ty cz 11 Nowy tata 2/2

Dodał/a: Juleka 2017-08-28 16:03:28 czytano 1515 razy
Ktoś patrzący na to z boku mógłby pomyśleć, że aleją Sprawiedliwości idzie sobie spokojnie rodzina. Jednak to nie była TAKA rodzina. V trzymał Kingę za rękę, a za drugą chwyciła ją Ewelina. Ilona szła na uboczu i aż ściskała ręce w pięści, gdy V patrzył na JEJ mamę z taką miłością. Pewnego razu kiedy ona i Ewelka grały w scrabble w swoim pokoju ich mama tam wparowała i podekscytowana jak nigdy zaczęła szczerbiotać, że poznała  (...)

V i ty cz 10 Nowy tata 1/2

Dodał/a: Juleka 2017-08-21 09:19:57 czytano 397 razy
V siedział na ławce i z wytęsknieniem patrzył na alejkę parkową. Zaraz miała tu się pojawić Kinga ze swoimi córkami Iloną i Eweliną. Kinga uznała, że on musi je koniecznie poznać. Mimo, że nie były to jego prawdziwe córki to czuł się zobowiązany wziąć je pod swoją opiekę. Tylko czy one jego polubią? Po chwili usłyszał kroki i popatrzył na aleję. Nadchodziła Kinga z dwoma dziewczynkami. Starsza Ilona miała blond włosy i niebieskie oczy (...)

Nadzieja kolorem życia. Rozdział 1

Dodał/a: Nieidealna_22 2017-08-19 00:19:27 czytano 142 razy
Dnia 20 maja 1989 roku na oddział intensywnej terapii został przywieziony chłopiec w wieku 5 lat. Odwodnienie oraz liczne rany na ciele dziecka wyraźnie wskazują na ślady przemocy domowej. Fioletowe zasinienia w okolicach żeber, ud, oraz klatki piersiowej. Dodatkowo chłopiec miał złamany nos oraz rozciętą wargę. Jak wynika z przeprowadzonych badań, czwarte i piąte żebro złamane a na plecach można ujrzeć ślady po (...)