Opowiadania w kategorii Miłość szczęśliwa

"Miłość szczęśliwa"

V i ty cz 2 Początek przyjaźni

Dodał/a: Juleka 2017-03-24 19:06:59 czytano 56 razy
Kinga i V pojechali autobusem na wybrzeża miasta, gdzie mieszkała dziewczyna. W autobusie V nie odrywał wzroku od Kingi. Było w niej coś takiego co go przyzywało. 15 minut później dojechali na przystanek dzielący ich tylko o 200 m od domu Kingi. Szli w milczeniu spacerkiem, aż w końcu dotarli do miłego domu. Kinga otworzyła furtkę i zaraz wyskoczył na nich pies. - As daj spokój!- zbeształa go Kinga i kundelek natychmiast się (...)

Big Jet - Początek

Dodał/a: Ola 2017-02-18 23:41:57 czytano 172 razy
To musiała być w środa, bo w każdą środę, byłam w drodze na korki z matmy. Pogoda była okropna, kropelki deszczu jakby molestowały moje pole widoczności, a wiatr nie pozwalał odetchnąć parasolce. Samochody, jakby na złość najeżdżały na kałuże, tak żeby ochlapać moją nieidealną sylwetkę. Zwykle w takiej sytuacji, byłabym poirytowana, zmęczona czy też przygnębiona, ale tym razem wręcz kapałam pozytywną energią (...)

Ostatnie wspomnienie.Rozdział 1

Dodał/a: Roześmiana 2017-02-11 20:23:36 czytano 257 razy
Nie wychodzę z swojego pokoju, póki nie dowiem się, co robiłam wczoraj. W ten sposób unikam zdemaskowania mojego sekretu. Przez 3 lata nikt się nie skapnął, że coś jest nie tak ze mną, więc chyba dobrze gram. Po przeczytaniu zapisek, dochodzę do wniosku, że nic wczoraj szczególnego się nie działo. Idę do łazienki. Biorę szybki prysznic, zakładam ubrania, upinam włosy w luźnego koczka i schodzę do kuchni aby  (...)

V i ty cz 1 Jedno się kończy, drugie zaczyna...

Dodał/a: Juleka 2017-02-10 17:36:57 czytano 115 razy
Niestety po 4 latach związku Bambam zerwał z Kindżą. Dlaczego? Tego nie powiedział. Jednak kończąc tak piękną miłość zranił głęboko Kingę. Dziewczyna wyprowadziła się z powrotem do rodzinnego domu i wzięła ze sobą Ilonkę i Ewelinę. Zerwała kontakt z eks chłopakiem i synami poczym pogrążyła się w rozpaczy. Pewnego razu wyszła jak zwykle pogrążona do parku by uspokoić emocje kotłujące się w niej od chwili rozstania. Usiadła (...)

Bambam i ty cz 17 Koniec serii

Dodał/a: Juleka 2017-01-29 18:07:16 czytano 137 razy
Minęło 10 lat. Kindża i Bambam skończyli po 27 i pobrali się. Bambam został muzykiem a Kindża często robiła mu za wokalistkę. Na co dzień dziewczyna ta była artystką. Ilustrowała różne książki i robiła to naprawdę bajecznie. Życie prywatne oboje dobrze sobie uporządkowali i razem przeprowadzili się do wynajętego mieszkania w Krakowie. Oprócz tego urodziło im się troje dzieci i spodziewają się 4. Najstarszy chłopiec  (...)

Bambam i ty cz 15 Kindża otwórz oczy

Dodał/a: Juleka 2017-01-18 13:39:11 czytano 92 razy
Kilka godzin potem po operacji ratujacej życie Kindża otworzyła oczy. Nad nią stała piękna dziewczyna w białej koszuli nocnej. Jej skóra lśniła jakby boska, a falowane złote włosy powiewały za sprawą niewidzialnego wiatru. W pięknych brązowych oczach Kindża dostrzegła wszystko o czym marzyła kiedykolwiek. - Witaj...- anioł otworzył usta.- Kim jesteś?- zająknęła się Kinia.- To teraz nieważne!...- głos zjawy rozniósł się po  (...)

Bambam i ty cz 14 Julia

Dodał/a: Juleka 2017-01-17 19:31:02 czytano 81 razy
Następnego dnia rano Bambam zapukał do drzwi pokoju Kindży. Nikt mu nie otworzył więc zaalarmowawszy Adriana weszli razem do pokoju i zastali... Kidża leżała martwo na łóżku,a obok niej leżały nieoznakowane tabletki.- Kinga! Otwórz oczy! Przepraszam!- krzyczał zrozpaczony chłopak do nieprzytomnej dziewczyny. Adrian zadzwonił na pogotowie i Kindża jeszcze tego rana trafiła do szpitala. Bambam pojechał w karetce  (...)

Myślisz ,że nie wiem...?

Dodał/a: Anonimowy Krawat 2017-01-14 18:23:58 czytano 262 razy
Przez resztę przerwy Kamila i Czereśnia gadały o szkole cyrkowej i fokach. Iz zaś siedziała obok myśląc: ,,Gdyby ta suka Zuzia nie powiedziała Gabrysiowi... Podoba mi się od roku. Gdybym jej nie powiedziała było by lepiej... A teraz on tak dziwnie się na mnie patrzy...". Jej myśli zakłócił dzwonek na lekcje. Pani ,kiedy wreszcie się wtoczyła na schody zaczęła lekcje. Była ,,przyjemna" jak zwykle (...)

Bambam i ty cz 13 igrajac z uczuciami

Dodał/a: Juleka 2017-01-14 14:22:36 czytano 126 razy
Bambam nie wiedział że jest do tego zdolny. Pamiętał że byli w kafejce z Kindżą i mieli zamówić pizzę i kawę kiedy do ich stolika podeszła bardzo atrakcyjna młoda kelnerka z tymi delikatnymi usteczkami. - Witam państwa jestem nową kelnerką i mam na imię Laurien. Co mogę podać?- zatrzepotała rzęsami. - Siebie..- wymamrotał zadłużony chłopak i ugryzł się w język. - Co proszę?!- zgromiła go wzrokiem Kindża.- Chciałem  (...)

Wakacyjna Miłość 3

Dodał/a: Wiktoria Bloguje 2017-01-08 15:32:12 czytano 422 razy
Zostało zaledwie kilka dni do zakończenia roku szkolnego. Zamiast chodzić na ostatnie zajęcia, to zwiedzałam sklepy w poszukiwaniu idealnej sukienki na bal gimnazjalny. Ja mam ten problem, że jestem dosyć drobna. Ważę 42 kilogramy i mierzę sobie zaledwie 155 centymetrów wzrostu. Tak więc ciężko znaleźć sukienkę, żebym nie wyglądała jakbym w niej tonęła. Z butami to samo. Posiadaczki rozmiaru 36 będą wiedzieć  (...)