Opowiadania w kategorii Miłość szczęśliwa

"Miłość szczęśliwa"

Trudna miłość

Dodał/a: duska 2017-08-02 21:59:13 czytano 237 razy
Na długiej przerwie chłopaki ( koledzy Dana) poszukiwali dziewczyny która miała być dla niego wyzwaniem . To był bardzo trudny wybór ponieważ dziewczyn w szkole było bardzo wiele i cieżko im było zdecydować bo każdy miał inne zdanie na ten temat . Ale ostateczny wybór należał do Dana wiec i tak to on decydował . Dan długo nie mógł się zdecydować kiedy tuż 10 metrów przednim pojawił jego największy wróg  (...)

Miraculum 3 cz 2 Moja 1 misja

Dodał/a: Juleka 2017-07-18 14:08:45 czytano 179 razy
Nacisnęłam klamkę i pisnęłam, gdyż zimny metal wgryzł mi się w rękę. Szybko otworzyłam drewniane drzwi i stanęłam jak wryta. Cała klasa spojrzała na mnie. Na moje policzki wpełz czerwony rumieniec. Nauczycielka o rudych włosach spojrzała na mnie błękitnymi oczami i westchnęła. - Rachel Piterson?- pokiwałam głową.- Tak...t...to j....a tylk...o, że po....gubi...łam się.- bełkotałam tylko się kąpromitując. - Witaj w najlepszej szkole w  (...)

V i ty cz 9 Odkryte uczucie

Dodał/a: Juleka 2017-07-02 12:28:58 czytano 169 razy
V prowadził za rękę Kingę jak małe dziecko. Po 20 minutach doszli do kawiarni i zajęli miejsca przy bordowym stoliku. Po chwili podeszła do nich kelnerka i zapytała co podać. - Kawę poprosimy.- rzekł za nich oboje V, a kelnerka pokiwała głową i odeszła. Chłopak spojrzał z troską na milczącą dotąd dziewczynę. Popatrzyła na niego brązowymi oczami i wysiliła się na słaby uśmiech. - Kiniu wszystko dobrze?- zapytał, a ona zbladła. - No (...)

V i ty cz 8 Nowa nadzieja

Dodał/a: Juleka 2017-06-29 20:41:49 czytano 149 razy
Kinga z podniesioną głową kroczyła na miejsce spotkania z V-em. Miała na sobie czarne buty na koturnie, szare rurki i jaskrawy niebiesko żółty top. Włosy szczotkowała w domu tak zawzięcie, że rozjaśniły się i lśniły w świetle dnia. Kiedy była prawie na miejscu dostrzegła go! V stał obok ławki  (...)

V i ty cz 7 Zaprawa ran życia

Dodał/a: Juleka 2017-05-30 20:11:29 czytano 124 razy
Parę dni później Kinga siedziała w kuchni popijając domowej roboty kogel-mogel kiedy zadzwonił jej telefon napełniając pomieszczenie melodyjną piosenką ‚‚ Galway Girl". Kinga odebrała połączenie od nieznanego numeru. -Halo?- zapytała smętnie do słuchawki. - Kinga?- rozległ się głos V. - V to Ty?!- krzyknęła zaskoczona dziewczyna. - Tak.- zaśmiał się cicho chłopak. - Czemu dzwonisz?- zagadnęła nieśmiało Kinga. - Chciałem się spotkać i  (...)

V ty cz 6 Bezradna

Dodał/a: Juleka 2017-04-21 18:01:11 czytano 192 razy
Kinga uśmiechnęła się pod nosem. Jej siostra była urodzoną aktorką. Lecz kiedy dziewczyna spojrzała​ na V za szybą znów wybuchnęła płaczem. Wtem z sali wyszedł lekarz. Kinga poderwała się i zastąpiła mu drogę. - Co z nim?!- zawołała ostro. - Udało nam się go uratować, ale musimy go dalej monitorować. - rzekł tonem bez wyrazu. - A czy mogę coś zrobić?- zapytała. - Niestety nie. A teraz proszę wybaczyć, ale twój kolega to nie (...)

V i ty cz 5 Strudzona życiem

Dodał/a: Juleka 2017-04-07 20:53:21 czytano 194 razy
Kinga dojechała do szpitala autobusem 20 minut po przyjeździe chłopaka. Cała drżała i obarczała się stanem przyjaciela. W końcu wpadła do sali w której, leżał nieprzytomny chłopak. Jego twarz miała kolor kredowy, a klatka piersiowa prawie się nie unosiła. Był podpięty do kroplówki, a na twarzy miał maskę do oddychania. W tej chwili podszedł do niej lekarz. - Witam panią. Nazywam się Eryk Gajda i jestem ordynatorem oddziału. Kim  (...)

Pewna Dziewczyna

Dodał/a: Sarniotko 2017-04-07 18:06:13 czytano 396 razy
Pewna dziewczyna o imieniu Sara był zakochane w pewnym chłopaku który miał na imię Maciek była w nim bardzo zakochana bała się mu o tym powiedzieć ponieważ stwierdziła że on kocha inom ale nie zrezygnowała z niego i walczyła ja lwica o niego więc chciałam ukarać tą dziewczynę co mi go zabrała wyzywałam ją obgadywał za plecami nie myślałam że to jej sprawi przykrość ale po pewnym czasie po rozmawiałam z nią i  (...)

V i ty cz 4 Oko w oko

Dodał/a: Juleka 2017-04-06 17:49:00 czytano 148 razy
- O mój boże.- wyszeptała Kinga blednąc. - To ty!- rzekł oschle wysoki chłopak. V otrząsnął się po pierwszym szoku i stanął zasłaniając Kingę. - To ty jesteś jej eks!- warknął ostro. - A ty pewnie jesteś kolejnym głupcem, którego próbuje omotać! - rzekł wysniośle. - Nie odzywaj się! Ona taka nie jest! To ty jesteś tym draniem. Do kogo poszedłeś się bujać co?!- wrzasnął V, a Bambam złapał go za kołnierz. - Radzę Ci szczeniaku. Odszczekaj  (...)

V i ty cz 3 Krok w tył

Dodał/a: Juleka 2017-04-06 17:31:24 czytano 149 razy
- Mój były chłopak miał na imię Kulpimook Bhakuwal. Miał przezwisko Bambam i był liderem zespołu got7. Wiem, że to między nim a mną się skończyło, ale to tak boli...- samotna łza spłynęła jej po policzku. V okręcił kosmyk jej włosów wokół palca i rzekł czułe. - To nie twoja wina Kiniu.- Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie. - Miałam z nim 4 dzieci: Maksa, Ilonkę, Dawida i Ewelinkę. Ale dziewczynki tak bardzo mi go przypominają i  (...)