Opowiadania w kategorii Miłość nieszczęśliwa

"Miłość nieszczęśliwa"

Zdrada prowadzi do śmierci

Dodał/a: Malinka ❤ 2017-05-24 16:35:45 czytano 49 razy
Para od tamtego dnia nie może wytrzymać bez siebie ani minuty, całe dnie spędzają razem. Emil z dnia na dzień coraz bardziej zaskakuje Lenę. Dziewczyna jest w nim szaleńczo zakochana że mogłaby mu wszystko wybaczyć. W ich związku nie było miejsca na trzecią osobę, lecz pewnego dnia wszystko się zmieniło, w życiu Emila pojawiła się piękna brunetka która przekreśliła ich szczęśliwy związek. Lena podejrzewała że chłopak ją (...)

Fałszywa miłość...

Dodał/a: @smutnyaniołek 2017-05-23 14:08:40 czytano 32 razy
-Ja tez się w tobie zakochałam chciałam ci to tez powiedzieć ale się bałam ze mnie wyśmiejesz.. I tak rozmawiali przez kilka godzin aż Oliwia musiała iść do domu po drodze chłopak zapytał sie czy będą razem Oliwia odpowiedziała tak. Byli razem 6 miesięcy ale coś się zepsuło koleżanki z klasy Oliwii były zazdrosne o to ze jest z Damianem (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 3

Dodał/a: Agentka18 2017-05-06 15:32:41 czytano 39 razy
Popłakałam się na oczach wielu ludzi. To był przedostatni dzień przed feriami zimowymi. Jednak dla mnie był to ostatni dzień. Nie umiałam się w żaden sposób pozbierać. Zadzwoniłam po tatę żeby jak najszybciej zabrał mnie z internatu. Chciałam znaleźć się daleko od Ciebie. Ogarnęłam się, nie chciałam żeby tata zmartwił się, nie chciałam pokazać mu, że coś jest nie tak. Wtedy wszedłeś. Przyszedłeś pożegnać się i mnie  (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 2

Dodał/a: Agentka18 2017-05-02 22:49:08 czytano 40 razy
Zupełnie nie wiedziałam kto to jest, gdy do mnie napisał. Ani jego imię ani nazwisko nic mi nie mówiło. Nie wiem czy może byłam, aż tak zaślepiona w niego, że nikogo nie słyszałam ? Mieliśmy wiele wspólnych znajomych, nie miał zdjęcia profilowego. Pierwsze pytanie padło do siostry ,, kto to jest ?’’, fakt zniechęciła mnie do niego, był to dupek ze starszej klasy, który lubił bawić się dziewczynami. Jednak nadal nie  (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 1

Dodał/a: Agentka18 2017-04-30 13:50:45 czytano 54 razy
Był chłodny wieczór, pogoda była straszna. Wszędzie pełno błota, mrzawka. Tak jak to bywa w listopadzie. Czekałam już tylko na to, gdy spadnie śnieg, tak uwielbiam zimę. Nie wiem jak dałam się koleżance namówić na wzięcie udziału w dodatkowych ćwiczeniach z samoobrony, ale jednak udało się. Strasznie nie chciało mi się iść, jednak poszłam, teraz sama nie wiem jak by to było gdybym jednak wtedy nie poszła. Na początku  (...)

Jeden z miliona cz.1

Dodał/a: Zakochana8 2017-03-25 19:01:53 czytano 104 razy
Niesamowicie zleciał ten czas, nie zauważyłam że była przerwa obiadowa.Myślałam ze upadnie na stołówce.I tak się stało...nagle gdy zobaczyłam jak zanosi jej obiad zemdlałam.Dziewczyny nie wiedziały co się dzieje.Nagle się ocknęłam i krzyknęła nie! Wszyscy się na mnie głupio patrzyli.On szczególnie.Chyba nie wiedział o co chodzi.Po tym zajściu koleżanki wygadały wszystko pani..Nie chciałam tego, ale się martwiły.Pojechałam do  (...)

Życie...

Dodał/a: Kryśka 2017-03-15 00:33:42 czytano 93 razy
Pod koniec sierpnia zaczął pisać do mnie chłopak nie byłam do niego przekonana, ale po zaledwie dwóch miesiącach przerodziło się to w miłość i związek.Byłam z nim prawie pół roku i moja miłość to niego wygasła, tak mi się wydawało , ale gdy już zerwałam zaczęło mi go niezmiernie brakować. Byłam w totalnym dołku psychicznym, najgorsze myśli,brak snu,odżywania, normalnego funkcjonowania. Póki z nim pisałam było jeszcze  (...)

Z nieśmiałej dziewczyny na zimną sukę.

Dodał/a: Rozy 2017-03-11 00:17:54 czytano 78 razy
Zdecydowałam się na 3 tatuaże. Jeden na środkowym palcu zrobiłam symbol wikingów, który oznacza: Stwórz swoją własną rzeczywistość. Drugi na nadgarstku zrobiłam Księżyc i Słońce, które oznacza dobre i złe chwile w moim życiu. Trzeci tatuaż pod piersiami zrobiłam pić?rka, który oczywiście oznacza dla mnie ulotność chwil. Bardzo mi się spodobało. Następnie chciałam kolczyk w wędzidełku. Poszłam do Piercera i poprosiłam  (...)

Brak Happy Endu Część 1 MAKIKO

Dodał/a: Makiko 2017-02-10 20:59:17 czytano 98 razy
Pewnego razu, była sobie dziewczyna. Dziewczyna ta przeprowadziła się razem z mamą do innego miasta, jej historia wyglądała tak: Miała 16 lat, około 163 cm, nazywała się Melania, jej ojciec stał się alkoholikiem, i często było tak, że pod wpływem alkoholu wyżywał się na całej rodzinie..., wówczas Melania z mamą postanowiły, że się wyprowadzą. Znalazła się osoba, która odsprzedała im mieszkanie, było to średniej  (...)

Czasami trzeba odpuścić

Dodał/a: Nauczona życia 2016-12-28 22:07:17 czytano 231 razy
Poznalam go jak przyszlam do gimnazjum. Od razu mi się spodobał, ale miał wtedy dziewczynę. On skończył gimnazjum, a ja o nim zapomniałam. Wiosną 1,5 roku pozniej przypadkowo się spotkaliśmy i... Od tamtej pory wszystko się zaczęło. Pisalismy prawie codziennie. Zaczęły się wakacje. Dowiedział się że jest dla mnie na prawdę kimś ważnym, ale oczywiście " zostańmy przyjaciółmi". Płakałam długo.. Ale on próbował załagodzić całą  (...)