Opowiadania w kategorii Miłość nieszczęśliwa

"Miłość nieszczęśliwa"

Miłość bez przyszłości

Dodał/a: Sandra1202 2018-06-12 10:33:36 czytano 189 razy
12 lat temu poznałam go ..:) miał na imię Paweł , starszy 6lat ode mnie . Gdy przyszedł czas do pierwszego spotkania ja byłam jeszcze dzieckiem miałam zaledwie 13lat . Był moim najlepszym kolegom , z czasem stał sie moim przyjacielem i tak zostało. Do dnia gdy mi sie przyśnił , obudziłam sie i wiedziałam ze sie w nim zakochałam . Tego (...)

Daleko ode mnie

Dodał/a: Nika 2018-06-02 23:31:22 czytano 209 razy
W wieku 7 lat z wielkim przerażeniem wymalowanym na twarzy szłam do podstawówki - mój pierwszy dzień w szkole. Wiadomo uroczystość jak uroczystość w końcu się skończyła i szczerze? Lepiej dla mnie nienawidzę galowych strojów. Pomijając szczegóły po kilku dniach poznałam już moją klasę. Była spoko bo co może powiedzieć małe dziecko? Nic, ale za to z dwoma osobami zaprzyjaźniłam się szczególnie, mało tego spodobał mi się pewien chłopak. Chłopak o rudych włosach, którego imienia nie (...)

Pamiętam

Dodał/a: zielona godzilla 123 2018-05-24 15:39:16 czytano 198 razy
Wciąż pamiętam jego oczy. Takie ciemno miodowe, duże. Pamiętam też jego uszt, lekko zniekształcone i raczej małe. Pamiętam jak chciało mu się mdleć na widok krwi. I pamiętam też dzień, kiedy zobaczyłam ich razem. Pamiętam jak znienawidziłam siebie samą. Pamiętam jak szli trzymając się za ręce, brzozową alejką wiodącą do parku. I wtedy prawie to zrobiłam. Ścisnęłam w kieszeni otwarty scyzoryk. Stali nad stawem, gdy podeszłam od tyłu. Ocierajác łzy powoli wyjęłam broń. W tym momencie poczułam (...)

To boli, przepraszam

Dodał/a: blondiiii 2018-02-24 21:23:55 czytano 367 razy
Zaczełam do niego pisać , wysyłać snapy no a on odpisywał. Niby wszystko ok ale coś jest nie tak, po godzinach , miesiącach cały czas patrzy sie na mnie i jest miły w stosunku do mnie ale nie rozmawiamy . Gdy do niego pisze a często to jest ok i ta jego wiadomość no chciałem dzis do ciebie napisac ale zapomniałem no mam już dość (...)

Nie doceniałem jej a ona była moim światem

Dodał/a: LaguarV2 2018-02-05 03:54:13 czytano 415 razy
Wszystko zaczeło się pewnego dnia nie pamiętam dokładnej daty ale mniejsza z tym. Przyszła do mnie siostrzenica z propozycją dość dziwną bo miałem udawać chłopaka jej przyjaciółki po to żeby jej były się od niej odczepił postanowiłem czemu nie. Wszystko było okej nie widywałem się z nią nawet nie przychodziłem pod jej szkołę wkońcu miałem tylko udawać, zleciał tydzień postanowiłem że do niej napisze, jak postanowiłem tak zrobiłem. Zadałem jej pytanie ,,Więc mam udawać twojego (...)

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 3

Dodał/a: Majerosia 2018-02-03 11:22:53 czytano 170 razy
Kolejna próba i o dziwo tym razem udało mi się wyswobodzić. Najszybciej jak potrafiłam pobiegłam w stronę siostry. Zatrzymałam się na następnym korytarzu, nie wiedząc którędy dalej iść. Wyciągnęłam telefon i wybrałam numer siostry: "Na przyszłość: wyciszaj telefon." - napisałam wiadomość i czekałam na magiczny dźwięk przychodzącej wiadomości. Uśmiechnęłam się dumna ze swojego geniuszu i podeszłam do wielkiego kartonu, do którego uczniowie wrzucają nakrętki. Za nim, w (...)

nie szczesliwa milosc

Dodał/a: kubson 2017-11-02 12:09:28 czytano 351 razy
pewnego dnia po pracy poszedl do niej ja zobaczyc ona sie znim zobaczyla lecz caly czas sie z jego milosci sie smial lecz wkoncu umuwili sie na piwo pili i rozmawiali ona nastepnie sie pszytulilila muwioc darek sie jej pytal czy cos z tego wyjdzie ona muwi ze tak wyznal jej milos a nastepnie odprowadzil ja do domu wracajoc na busa szedl tak szczesliwy jak nigdy czekajoc na busa pisal jeszcze do niej czy ona to na prawde muwila lecz ona odpisala tylko tyle ze mozemy zostac pszyjaciulmi darek sie zalamal  (...)

Chciałabym, abyś wrócił.

Dodał/a: xvkmx 2017-07-20 17:41:57 czytano 742 razy
Na początku prawie w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu po kilku tygodniach pisaliśmy ze sobą, lecz zrobiłam pewną głupotę. Mianowicie pisałam z jego bratem ponieważ znałam się z nim dłuższy czas, Marcel kiedy się o tym dowiedział zerwał ze mną kontakt. Myślałam, że to już ostateczny koniec ale odezwał się do mnie po kilku miesiącach, wytłumaczyliśmy sobie wszystko. Od tamtego czasu pisaliśmy  (...)

On jest starszy o 6 lat...

Dodał/a: Bond James Bond 2017-07-02 22:16:31 czytano 937 razy
Odpowiedział na to śmiechem. Gadaliśmy jeszcze trochę, spacerując po parku, później przystałam na jego propozycję pójścia na jakąś kawę. Zaczął mi się podobać, czym byłam z lekka zaniepokojona. Z dalszej rozmowy, dowiedziałam się, że jest bardzo do mnie podobny z charakteru. Oboje gramy w tą samą grę, mamy bardzo podobne zainteresowania, wolimy psy od kotów. A przede wszystkim: oboje śmieszkujemy. Był pełen  (...)

Złamane serce.

Dodał/a: Agatka. 2017-06-28 22:48:14 czytano 329 razy
Zaczęło się to kiedy poszłam do gimnazjum. Byłam w pierwszej klasie, a on w drugiej. Gdy go zobaczyłam można by powiedzieć, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Próbowałam do niego zagadać, ale wstydziłam się, aż wkońcu (głupio to zabrzmi) zaczęliśmy zaczepiać się na facebooku. Zrobił pierwszy krok, napisał do mnie. Pisaliśmy długo, cały wieczór. Byłam wtedy najszczęśliwsza. Moje szczęście nie trwało długo, wiele osób  (...)