Opowiadania w kategorii Miłość nieszczęśliwa

"Miłość nieszczęśliwa"

To boli, przepraszam

Dodał/a: blondiiii 2018-02-24 21:23:55 czytano 291 razy
Zaczełam do niego pisać , wysyłać snapy no a on odpisywał. Niby wszystko ok ale coś jest nie tak, po godzinach , miesiącach cały czas patrzy sie na mnie i jest miły w stosunku do mnie ale nie rozmawiamy . Gdy do niego pisze a często to jest ok i ta jego wiadomość no chciałem dzis do ciebie napisac ale zapomniałem no mam już dość (...)

Nie doceniałem jej a ona była moim światem

Dodał/a: LaguarV2 2018-02-05 03:54:13 czytano 349 razy
Wszystko zaczeło się pewnego dnia nie pamiętam dokładnej daty ale mniejsza z tym. Przyszła do mnie siostrzenica z propozycją dość dziwną bo miałem udawać chłopaka jej przyjaciółki po to żeby jej były się od niej odczepił postanowiłem czemu nie. Wszystko było okej nie widywałem się z nią nawet nie przychodziłem pod jej szkołę wkońcu miałem tylko udawać, zleciał tydzień postanowiłem że do niej napisze, jak postanowiłem tak zrobiłem. Zadałem jej pytanie ,,Więc mam udawać twojego (...)

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 3

Dodał/a: Majerosia 2018-02-03 11:22:53 czytano 139 razy
Kolejna próba i o dziwo tym razem udało mi się wyswobodzić. Najszybciej jak potrafiłam pobiegłam w stronę siostry. Zatrzymałam się na następnym korytarzu, nie wiedząc którędy dalej iść. Wyciągnęłam telefon i wybrałam numer siostry: "Na przyszłość: wyciszaj telefon." - napisałam wiadomość i czekałam na magiczny dźwięk przychodzącej wiadomości. Uśmiechnęłam się dumna ze swojego geniuszu i podeszłam do wielkiego kartonu, do którego uczniowie wrzucają nakrętki. Za nim, w (...)

nie szczesliwa milosc

Dodał/a: kubson 2017-11-02 12:09:28 czytano 329 razy
pewnego dnia po pracy poszedl do niej ja zobaczyc ona sie znim zobaczyla lecz caly czas sie z jego milosci sie smial lecz wkoncu umuwili sie na piwo pili i rozmawiali ona nastepnie sie pszytulilila muwioc darek sie jej pytal czy cos z tego wyjdzie ona muwi ze tak wyznal jej milos a nastepnie odprowadzil ja do domu wracajoc na busa szedl tak szczesliwy jak nigdy czekajoc na busa pisal jeszcze do niej czy ona to na prawde muwila lecz ona odpisala tylko tyle ze mozemy zostac pszyjaciulmi darek sie zalamal  (...)

Chciałabym, abyś wrócił.

Dodał/a: xvkmx 2017-07-20 17:41:57 czytano 708 razy
Na początku prawie w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu po kilku tygodniach pisaliśmy ze sobą, lecz zrobiłam pewną głupotę. Mianowicie pisałam z jego bratem ponieważ znałam się z nim dłuższy czas, Marcel kiedy się o tym dowiedział zerwał ze mną kontakt. Myślałam, że to już ostateczny koniec ale odezwał się do mnie po kilku miesiącach, wytłumaczyliśmy sobie wszystko. Od tamtego czasu pisaliśmy  (...)

On jest starszy o 6 lat...

Dodał/a: Bond James Bond 2017-07-02 22:16:31 czytano 874 razy
Odpowiedział na to śmiechem. Gadaliśmy jeszcze trochę, spacerując po parku, później przystałam na jego propozycję pójścia na jakąś kawę. Zaczął mi się podobać, czym byłam z lekka zaniepokojona. Z dalszej rozmowy, dowiedziałam się, że jest bardzo do mnie podobny z charakteru. Oboje gramy w tą samą grę, mamy bardzo podobne zainteresowania, wolimy psy od kotów. A przede wszystkim: oboje śmieszkujemy. Był pełen  (...)

Złamane serce.

Dodał/a: Agatka. 2017-06-28 22:48:14 czytano 293 razy
Zaczęło się to kiedy poszłam do gimnazjum. Byłam w pierwszej klasie, a on w drugiej. Gdy go zobaczyłam można by powiedzieć, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Próbowałam do niego zagadać, ale wstydziłam się, aż wkońcu (głupio to zabrzmi) zaczęliśmy zaczepiać się na facebooku. Zrobił pierwszy krok, napisał do mnie. Pisaliśmy długo, cały wieczór. Byłam wtedy najszczęśliwsza. Moje szczęście nie trwało długo, wiele osób  (...)

Zdrada prowadzi do śmierci

Dodał/a: Malinka ❤ 2017-05-24 16:35:45 czytano 261 razy
Para od tamtego dnia nie może wytrzymać bez siebie ani minuty, całe dnie spędzają razem. Emil z dnia na dzień coraz bardziej zaskakuje Lenę. Dziewczyna jest w nim szaleńczo zakochana że mogłaby mu wszystko wybaczyć. W ich związku nie było miejsca na trzecią osobę, lecz pewnego dnia wszystko się zmieniło, w życiu Emila pojawiła się piękna brunetka która przekreśliła ich szczęśliwy związek. Lena podejrzewała że chłopak ją (...)

Fałszywa miłość...

Dodał/a: @smutnyaniołek 2017-05-23 14:08:40 czytano 230 razy
-Ja tez się w tobie zakochałam chciałam ci to tez powiedzieć ale się bałam ze mnie wyśmiejesz.. I tak rozmawiali przez kilka godzin aż Oliwia musiała iść do domu po drodze chłopak zapytał sie czy będą razem Oliwia odpowiedziała tak. Byli razem 6 miesięcy ale coś się zepsuło koleżanki z klasy Oliwii były zazdrosne o to ze jest z Damianem (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 3

Dodał/a: Agentka18 2017-05-06 15:32:41 czytano 204 razy
Popłakałam się na oczach wielu ludzi. To był przedostatni dzień przed feriami zimowymi. Jednak dla mnie był to ostatni dzień. Nie umiałam się w żaden sposób pozbierać. Zadzwoniłam po tatę żeby jak najszybciej zabrał mnie z internatu. Chciałam znaleźć się daleko od Ciebie. Ogarnęłam się, nie chciałam żeby tata zmartwił się, nie chciałam pokazać mu, że coś jest nie tak. Wtedy wszedłeś. Przyszedłeś pożegnać się i mnie  (...)