Opowiadania w kategorii Miłość nieszczęśliwa

"Miłość nieszczęśliwa"

nie szczesliwa milosc

Dodał/a: kubson 2017-11-02 12:09:28 czytano 246 razy
pewnego dnia po pracy poszedl do niej ja zobaczyc ona sie znim zobaczyla lecz caly czas sie z jego milosci sie smial lecz wkoncu umuwili sie na piwo pili i rozmawiali ona nastepnie sie pszytulilila muwioc darek sie jej pytal czy cos z tego wyjdzie ona muwi ze tak wyznal jej milos a nastepnie odprowadzil ja do domu wracajoc na busa szedl tak szczesliwy jak nigdy czekajoc na busa pisal jeszcze do niej czy ona to na prawde muwila lecz ona odpisala tylko tyle ze mozemy zostac pszyjaciulmi darek sie zalamal  (...)

Chciałabym, abyś wrócił.

Dodał/a: xvkmx 2017-07-20 17:41:57 czytano 585 razy
Na początku prawie w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu po kilku tygodniach pisaliśmy ze sobą, lecz zrobiłam pewną głupotę. Mianowicie pisałam z jego bratem ponieważ znałam się z nim dłuższy czas, Marcel kiedy się o tym dowiedział zerwał ze mną kontakt. Myślałam, że to już ostateczny koniec ale odezwał się do mnie po kilku miesiącach, wytłumaczyliśmy sobie wszystko. Od tamtego czasu pisaliśmy  (...)

On jest starszy o 6 lat...

Dodał/a: Bond James Bond 2017-07-02 22:16:31 czytano 744 razy
Odpowiedział na to śmiechem. Gadaliśmy jeszcze trochę, spacerując po parku, później przystałam na jego propozycję pójścia na jakąś kawę. Zaczął mi się podobać, czym byłam z lekka zaniepokojona. Z dalszej rozmowy, dowiedziałam się, że jest bardzo do mnie podobny z charakteru. Oboje gramy w tą samą grę, mamy bardzo podobne zainteresowania, wolimy psy od kotów. A przede wszystkim: oboje śmieszkujemy. Był pełen  (...)

Złamane serce.

Dodał/a: Agatka. 2017-06-28 22:48:14 czytano 224 razy
Zaczęło się to kiedy poszłam do gimnazjum. Byłam w pierwszej klasie, a on w drugiej. Gdy go zobaczyłam można by powiedzieć, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Próbowałam do niego zagadać, ale wstydziłam się, aż wkońcu (głupio to zabrzmi) zaczęliśmy zaczepiać się na facebooku. Zrobił pierwszy krok, napisał do mnie. Pisaliśmy długo, cały wieczór. Byłam wtedy najszczęśliwsza. Moje szczęście nie trwało długo, wiele osób  (...)

Zdrada prowadzi do śmierci

Dodał/a: Malinka ❤ 2017-05-24 16:35:45 czytano 176 razy
Para od tamtego dnia nie może wytrzymać bez siebie ani minuty, całe dnie spędzają razem. Emil z dnia na dzień coraz bardziej zaskakuje Lenę. Dziewczyna jest w nim szaleńczo zakochana że mogłaby mu wszystko wybaczyć. W ich związku nie było miejsca na trzecią osobę, lecz pewnego dnia wszystko się zmieniło, w życiu Emila pojawiła się piękna brunetka która przekreśliła ich szczęśliwy związek. Lena podejrzewała że chłopak ją (...)

Fałszywa miłość...

Dodał/a: @smutnyaniołek 2017-05-23 14:08:40 czytano 155 razy
-Ja tez się w tobie zakochałam chciałam ci to tez powiedzieć ale się bałam ze mnie wyśmiejesz.. I tak rozmawiali przez kilka godzin aż Oliwia musiała iść do domu po drodze chłopak zapytał sie czy będą razem Oliwia odpowiedziała tak. Byli razem 6 miesięcy ale coś się zepsuło koleżanki z klasy Oliwii były zazdrosne o to ze jest z Damianem (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 3

Dodał/a: Agentka18 2017-05-06 15:32:41 czytano 130 razy
Popłakałam się na oczach wielu ludzi. To był przedostatni dzień przed feriami zimowymi. Jednak dla mnie był to ostatni dzień. Nie umiałam się w żaden sposób pozbierać. Zadzwoniłam po tatę żeby jak najszybciej zabrał mnie z internatu. Chciałam znaleźć się daleko od Ciebie. Ogarnęłam się, nie chciałam żeby tata zmartwił się, nie chciałam pokazać mu, że coś jest nie tak. Wtedy wszedłeś. Przyszedłeś pożegnać się i mnie  (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 2

Dodał/a: Agentka18 2017-05-02 22:49:08 czytano 122 razy
Zupełnie nie wiedziałam kto to jest, gdy do mnie napisał. Ani jego imię ani nazwisko nic mi nie mówiło. Nie wiem czy może byłam, aż tak zaślepiona w niego, że nikogo nie słyszałam ? Mieliśmy wiele wspólnych znajomych, nie miał zdjęcia profilowego. Pierwsze pytanie padło do siostry ,, kto to jest ?’’, fakt zniechęciła mnie do niego, był to dupek ze starszej klasy, który lubił bawić się dziewczynami. Jednak nadal nie  (...)

pamiętnik tęskniącej nastolatki część 1

Dodał/a: Agentka18 2017-04-30 13:50:45 czytano 171 razy
Był chłodny wieczór, pogoda była straszna. Wszędzie pełno błota, mrzawka. Tak jak to bywa w listopadzie. Czekałam już tylko na to, gdy spadnie śnieg, tak uwielbiam zimę. Nie wiem jak dałam się koleżance namówić na wzięcie udziału w dodatkowych ćwiczeniach z samoobrony, ale jednak udało się. Strasznie nie chciało mi się iść, jednak poszłam, teraz sama nie wiem jak by to było gdybym jednak wtedy nie poszła. Na początku  (...)

Jeden z miliona cz.1

Dodał/a: Zakochana8 2017-03-25 19:01:53 czytano 209 razy
Niesamowicie zleciał ten czas, nie zauważyłam że była przerwa obiadowa.Myślałam ze upadnie na stołówce.I tak się stało...nagle gdy zobaczyłam jak zanosi jej obiad zemdlałam.Dziewczyny nie wiedziały co się dzieje.Nagle się ocknęłam i krzyknęła nie! Wszyscy się na mnie głupio patrzyli.On szczególnie.Chyba nie wiedział o co chodzi.Po tym zajściu koleżanki wygadały wszystko pani..Nie chciałam tego, ale się martwiły.Pojechałam do  (...)