Opowiadania w kategorii Krótkie historyjki

"Krótkie historyjki"

Pisanie vs rozmawianie ?

Dodał/a: Martyna 2012-01-22 11:36:11 czytano 1409 razy
Drrrmm..- zadzwonił budzik. Wstałam i poszłam się szykować do szkoły. Po chwili usłyszałam że przyszedł do mnie sms. Byłam zajęta więc tak szybko go nie odczytałam. Po 10 minutach wzięłam tel. zobaczyłam że to sms od Alka- kolegi ze szkoły który się we mnie zakochał ja może w nim troszkę też, ale nie chciałam tego ujawniać .;) Pisaliśmy ze sobą już dość długo bo chyba z 3 miesiące. On pisał co do mnie czuje czy może kiedyś nastąpi dzień kiedy będziemy razem. Nie wiedziałam zbytnio co mu  (...)

Historia pewnej dziewczyny

Dodał/a: AinaAfra 2012-01-20 22:44:59 czytano 2046 razy
Idąc ciemną uliczką w samym sercu Krakowa, mimo późnej godziny jednak dalej tłocznej, myślę i nagle zatrzymałam się, odwróciłam i spojrzałam w górę. Zapomniałam gdzie i o jakiej porze jestem, a nawet nie zwracałam uwagi na ludzi, bo nazwa którą ujrzałam coś mi mówiła, lecz nie miałam pojęcia co. Zastanawiając się chwile, wbita jak słup poczułam krople deszczu, lunęło nagle z nieba, a ja bez zawahania podbiegłam do  (...)

Jeden głupi błąd

Dodał/a: dresik_pumy 2012-01-20 15:37:26 czytano 1823 razy
Tomek zostaw mnie, proszę. Już Ci mówiłam, że między nami koniec. Nie kocham Cię i nigdy Cię nie kochałam. To była zemsta. Przepraszam. Gdy to powiedziałam brunet nagle osłupiał, ale to co mówiłam to prawda. Byłam z nim dla zemsty, ale teraz żałuję, bo Tomek to miły chłopak. Niestety, gdy się z nim związałam myślałam tylko o zemście. Koleżanka przez niego cierpiała i wpadłam na ten pomysł, ale ostatnio dowiedziałam (...)

Historia mojej koleżanki

Dodał/a: Aneta 2011-12-01 18:25:26 czytano 2692 razy
Mam koleżankę która chodziła do 6 klasy.Gdy jakaś dziewczyna miała chłopaka to wraz z jej przyjaciółką śmiały się z tej dziewczyny. Lecz w gimnazjum... wszystko się zmieniło. Poznała tam chłopaka o imieniu Sebastian. Tak go pokochała, że nie patrząc na swoją przyjaciółkę która się z niej śmiała i ją obgadywała zaczęła z nim chodzić ( zapomniałam dodać, że w podstawówce zachowywała się jak dziecko.) i od tej pory strasznie się zmieniła, zaczęła siadać chłopakom na kolana. Po to by wzbudzić zazdrość w takim jednym Konradzie który się w niej kochał od  (...)

Magdalena płacze pzrez jakuba

Dodał/a: leczo 2011-10-26 17:19:13 czytano 1688 razy
Jakub z magda chodzi od 1 kl podstawóki wkońcu w 6 kl zrywa z nią dla kingi której suty ciągle stoją :) i rozumiesz Jakub ddo magdy przykro mi że już nie bdz musiała kupywać dureksów w karfurze :) magda : ale co to oznacza misiu ? pyta z niepokojem JAkup : niestety Magdaleno kinga z tobą wygrała jej suty śą bardziej dorodniejsze od twoich . dziś przyjde do cb o 24 na ostatni seks musisz sie postarac kochanie dziś ostatni raz (...)

Kocham Cię (Łolka)

Dodał/a: Łolka 2011-10-24 19:59:41 czytano 1521 razy
Z moją koleżanką poszłyśmy do nowej szkoły. Na samym początku mówiłyśmy, że będzie fajnie, że będą chłopaki i wgl. Chodziłam juz tydzien do tej nowej szkoły i przeszłam obok zajebiście ładnego chłopaka, normalnie serce mi stanęło. Ma na imię Mateusz, oczywiście nie powiedział mi, że ma tak na imię, bo ja nie miałam odwagi do niego podejśc. Ale moja koleżanka Anka, z którą przyszłam do tej szkoły nie mogła tego przebolec, że  (...)

Magda

Dodał/a: Brainiac 2011-09-08 18:13:21 czytano 1919 razy
Magda miała 14 lat. W wakacje miała jechać wraz z koleżankami nad morze. W dniu wyjazdu pokłóciła się z jedną z nich o chłopaka, który dwóm się podobał. Jednak on wybrał Magdę. Miał na imię Michał. Wysoki brunet o błękitnych oczach. Był od niej o rok starszy. Podobał się Magdzie od dwóch lat. Przez całą drogę nad morze pisali do siebie jak to im na sobie zależy. Po 4 godzinach były na miejscu. Dziewczyny miały zamówione  (...)

I co dalej ?

Dodał/a: Wikuu 2011-09-07 21:44:01 czytano 1528 razy
Cześć mam na imię Wiktoria opowiem wam moją Historie .. No wiec były jeszcze wakacje .. I razem ze znajomymi postanowiliśmy zrobić ognisko . I właśnie przyjechał taki Damian .. ( 16 Lat ) .. na początku mi się nie podobał .. Dopiero od tego ogniska zaczął mi się podobać i dowiedziałam się że ja jemu też .. No więc było to ognisko wszyscy się bawili i wg . No i koleżanka wymyśliła że zagramy w prawdę i wyzwanie , no i ( Damian ) miał mnie pocałować w policzek .. Pocałował jak  (...)

Ja i moje byłe czyli ja w karinie z horroru

Dodał/a: kicia mała 2011-09-03 12:42:01 czytano 1417 razy
Patrzyłem na nią. Czułem że za chwilę zwymiotuję. Miałem dosć tych jej ,,kochanie, a gdzie slub" miała 13 lat... Była dziecinna. ,,O nie, o nie, to pewnie jakaś choroba. " i udawała znawcę od wszystkiego nie dość że uważała sie za mistrza pielęgnisrtwa i malarstwa i archeologii to miała zgryz któergo nawet koń nie mógłby zazdroscić... Aparat ortodontyczny - i owszem, ale niewiele to dało... A włosy? Ile ona nakładała na nie żelu - o matko... chyba tonę... I już je farbowała. I ciągle na mnie narzekała że jestem za wysoki i nie ma mnie jak całować. Kiedy z nią (...)

Nie ma happy end

Dodał/a: ona... 2011-09-02 19:56:26 czytano 1703 razy
Mam na imie...A lepiej,ze nie podam...Budze sie w placzu,zasypiam w placzu...A to wszystko przez niego...Oklamal mnie dlaczego to zrobil?Dla niego to jest fajne uczucie,jednakze dla mnie nie:'(....Poznalam go przez facebook niby nic , niewinnie sie to zaczynalo...Skonczylo sie na placzu...Jest o 3 lata starszy ode mnie...Niby duzo przeszedl w zyciu,ale napewno by tak mnie nie potraktowal jednak sie mylilam...Codziennie pisanie z nim sprawialo mi przyjemnosc az do tego stopnia do kad nie zaczynalam czesto o nim myslec...Nie wiem zauroczenie ale jak??Przez  (...)